Croatia 2022/23


Croatian League Hrvatski Kup
1. HNL
2. HNL
4th level
5th level
6th level
7th level
8th level

Croatian League

NB: Only teams placed 9th or better, that have valid licence for the  Croatian league,
      may participate in the Croatian league in the next season.
    Only teams that have valid licence for the First league, if relegated, may
      participate in the First league.
    Licence for Croatian league: all teams.
    Licence for the First league: all teams.

Final Table:

 1.Dinamo Zagreb                36  24  9  3  81-28  81  [C]  Champions
 2.Hajduk Split                 36  21  8  7  65-41  71       Conference League
 3.Osijek                       36  13 11 12  46-41  50       Conference League
 4.Rijeka                       36  14  7 15  44-44  49       Conference League
 5.Istra 1961 Pula              36  11 13 12  36-38  46
 6.Varaždin                     36  12 10 14  41-51  46  [P]
 7.Lokomotiva Zagreb            36  11 10 15  45-50  43
 8.Slaven Belupo Koprivnica     36  10 13 13  27-46  43
 9.Gorica                       36   7 11 18  36-50  32
-------------------------------------------------------
10.Šibenik                      36   5 12 19  24-56  27       Relegated

Round 1
[Jul 15]
Dinamo Zagreb               3-2 Lokomotiva Zagreb           
[Jul 16]
Osijek                      2-1 Gorica                      
Šibenik                     0-1 Rijeka                      
[Jul 17]
Varaždin                    0-1 Slaven Belupo Koprivnica    
Istra 1961 Pula             0-2 Hajduk Split                

Round 2
[Jul 22]
Istra 1961 Pula             1-2 Varaždin                    
[Jul 23]
Gorica                      0-0 Šibenik                     
Slaven Belupo Koprivnica    1-5 Dinamo Zagreb               
[Jul 24]
Lokomotiva Zagreb           2-1 Osijek                      
[Sep 14]
Hajduk Split                2-0 Rijeka                      

Round 3
[Jul 29]
Šibenik                     2-1 Lokomotiva Zagreb           
Dinamo Zagreb               4-1 Istra 1961 Pula             
[Jul 30]
Varaždin                    0-2 Hajduk Split                
[Jul 31]
Osijek                      0-0 Slaven Belupo Koprivnica    
Rijeka                      1-1 Gorica                      

Round 4
[Aug 5]
Varaždin                    1-1 Dinamo Zagreb               
[Aug 6]
Slaven Belupo Koprivnica    0-0 Šibenik                     
Istra 1961 Pula             1-0 Osijek                      
[Aug 7]
Lokomotiva Zagreb           3-1 Rijeka                      
[Oct 26]
Hajduk Split                3-1 Gorica                      

Round 5
[Aug 12]
Šibenik                     0-0 Istra 1961 Pula             
[Aug 13]
Gorica                      3-2 Lokomotiva Zagreb           
Dinamo Zagreb               4-1 Hajduk Split                
[Aug 14]
Osijek                      2-2 Varaždin                    
Rijeka                      0-1 Slaven Belupo Koprivnica    

Round 6
[Aug 19]
Slaven Belupo Koprivnica    2-1 Gorica                      
[Aug 20]
Varaždin                    2-2 Šibenik                     
Dinamo Zagreb               5-2 Osijek                      
[Aug 21]
Istra 1961 Pula             1-1 Rijeka                      
Hajduk Split                2-1 Lokomotiva Zagreb           

Round 7
[Aug 26]
Gorica                      0-2 Istra 1961 Pula             
[Aug 27]
Lokomotiva Zagreb           0-1 Slaven Belupo Koprivnica    
Rijeka                      1-2 Varaždin                    
[Aug 28]
Šibenik                     1-2 Dinamo Zagreb               
Osijek                      2-1 Hajduk Split                

Round 8
[Sep 2]
Dinamo Zagreb               3-1 Rijeka                      
[Sep 3]
Varaždin                    2-1 Gorica                      
Osijek                      1-1 Šibenik                     
[Sep 4]
Istra 1961 Pula             1-2 Lokomotiva Zagreb           
Hajduk Split                5-1 Slaven Belupo Koprivnica    

Round 9
[Sep 9]
Šibenik                     1-1 Hajduk Split                
[Sep 10]
Rijeka                      0-3 Osijek                      
Gorica                      0-1 Dinamo Zagreb               
[Sep 11]
Slaven Belupo Koprivnica    0-3 Istra 1961 Pula             
Lokomotiva Zagreb           1-2 Varaždin                    

Round 10
[Sep 16]
Slaven Belupo Koprivnica    1-0 Varaždin                    
[Sep 17]
Gorica                      0-1 Osijek                      
Hajduk Split                2-2 Istra 1961 Pula             
[Sep 18]
Rijeka                      0-0 Šibenik                     
Lokomotiva Zagreb           1-2 Dinamo Zagreb               

Round 11
[Sep 30]
Varaždin                    1-1 Istra 1961 Pula             
[Oct 1]
Osijek                      4-1 Lokomotiva Zagreb           
Dinamo Zagreb               4-1 Slaven Belupo Koprivnica    
[Oct 2]
Rijeka                      0-1 Hajduk Split                
Šibenik                     1-1 Gorica                      

Round 12
[Oct 7]
Lokomotiva Zagreb           1-1 Šibenik                     
[Oct 8]
Hajduk Split                2-1 Varaždin                    
[Oct 9]
Slaven Belupo Koprivnica    0-4 Osijek                      
Gorica                      0-2 Rijeka                      
[Mar 15]
Istra 1961 Pula             1-0 Dinamo Zagreb               

Round 13
[Oct 14]
Šibenik                     0-2 Slaven Belupo Koprivnica    
[Oct 15]
Osijek                      2-0 Istra 1961 Pula             
Gorica                      0-1 Hajduk Split                
[Oct 16]
Dinamo Zagreb               3-1 Varaždin                    
Rijeka                      3-0 Lokomotiva Zagreb           

Round 14
[Oct 21]
Hajduk Split                1-1 Dinamo Zagreb               
[Oct 22]
Lokomotiva Zagreb           2-1 Gorica                      
Varaždin                    4-1 Osijek                      
[Oct 23]
Istra 1961 Pula             0-0 Šibenik                     
Slaven Belupo Koprivnica    2-1 Rijeka                      

Round 15
[Oct 28]
Šibenik                     1-2 Varaždin                    
[Oct 29]
Rijeka                      0-1 Istra 1961 Pula             
Osijek                      1-0 Dinamo Zagreb               
[Oct 30]
Lokomotiva Zagreb           2-2 Hajduk Split                
[Oct 31]
Gorica                      1-1 Slaven Belupo Koprivnica    

Round 16
[Nov 4]
Istra 1961 Pula             1-0 Gorica                      
[Nov 5]
Slaven Belupo Koprivnica    0-0 Lokomotiva Zagreb           
Hajduk Split                3-1 Osijek                      
[Nov 6]
Varaždin                    0-3 Rijeka                      
Dinamo Zagreb               3-0 Šibenik                     

Round 17
[Nov 12]
Lokomotiva Zagreb           2-0 Istra 1961 Pula             
Slaven Belupo Koprivnica    2-2 Hajduk Split                
[Nov 13]
Šibenik                     0-2 Osijek                      
Rijeka                      2-7 Dinamo Zagreb               
[Jan 18]
Gorica                      0-0 Varaždin                    

Round 18
[Jan 20]
Istra 1961 Pula             0-0 Slaven Belupo Koprivnica    
[Jan 21]
Osijek                      1-1 Rijeka                      
Dinamo Zagreb               0-0 Gorica                      
[Jan 22]
Hajduk Split                2-1 Šibenik                     
Varaždin                    0-0 Lokomotiva Zagreb           

Round 19
[Jan 27]
Varaždin                    1-0 Slaven Belupo Koprivnica    
[Jan 28]
Šibenik                     1-2 Rijeka                      
Dinamo Zagreb               2-1 Lokomotiva Zagreb           
[Jan 29]
Osijek                      2-0 Gorica                      
Istra 1961 Pula             3-0 Hajduk Split                

Round 20
[Feb 3]
Istra 1961 Pula             2-1 Varaždin                    
[Feb 4]
Lokomotiva Zagreb           1-0 Osijek                      
Slaven Belupo Koprivnica    1-1 Dinamo Zagreb               
[Feb 5]
Gorica                      0-3 Šibenik                     
Hajduk Split                1-2 Rijeka                      

Round 21
[Feb 10]
Dinamo Zagreb               1-0 Istra 1961 Pula             
[Feb 11]
Varaždin                    1-4 Hajduk Split                
Osijek                      0-0 Slaven Belupo Koprivnica    
[Feb 12]
Šibenik                     0-4 Lokomotiva Zagreb           
Rijeka                      2-0 Gorica                      

Round 22
[Feb 17]
Slaven Belupo Koprivnica    0-1 Šibenik                     
[Feb 18]
Istra 1961 Pula             1-0 Osijek                      
Lokomotiva Zagreb           1-2 Rijeka                      
[Feb 19]
Varaždin                    1-3 Dinamo Zagreb               
Hajduk Split                2-1 Gorica                      

Round 23
[Feb 24]
Šibenik                     0-0 Istra 1961 Pula             
[Feb 25]
Gorica                      1-0 Lokomotiva Zagreb           
Rijeka                      0-1 Slaven Belupo Koprivnica    
[Feb 26]
Dinamo Zagreb               4-0 Hajduk Split                
Osijek                      0-1 Varaždin                    

Round 24
[Mar 3]
Istra 1961 Pula             0-2 Rijeka                      
[Mar 4]
Varaždin                    2-0 Šibenik                     
Slaven Belupo Koprivnica    1-1 Gorica                      
[Mar 5]
Hajduk Split                3-4 Lokomotiva Zagreb           
Dinamo Zagreb               1-1 Osijek                      

Round 25
[Mar 10]
Gorica                      5-4 Istra 1961 Pula             
[Mar 11]
Lokomotiva Zagreb           1-0 Slaven Belupo Koprivnica    
Šibenik                     2-1 Dinamo Zagreb               
[Mar 12]
Rijeka                      3-1 Varaždin                    
Osijek                      0-2 Hajduk Split                

Round 26
[Mar 17]
Varaždin                    2-1 Gorica                      
[Mar 18]
Osijek                      0-0 Šibenik                     
Hajduk Split                1-0 Slaven Belupo Koprivnica    
[Mar 19]
Istra 1961 Pula             0-0 Lokomotiva Zagreb           
Dinamo Zagreb               1-0 Rijeka                      

Round 27
[Mar 31]		
Slaven Belupo Koprivnica    2-0 Istra 1961 Pula             
[Apr 1]
Gorica                      1-1 Dinamo Zagreb               
Šibenik                     2-3 Hajduk Split                
[Apr 2]
Rijeka                      1-1 Osijek                      
Lokomotiva Zagreb           1-1 Varaždin                    

Round 28
[Apr 7]
Slaven Belupo Koprivnica    1-1 Varaždin                    
Hajduk Split                2-2 Istra 1961 Pula             
[Apr 8]
Gorica                      2-0 Osijek                      
Lokomotiva Zagreb           1-2 Dinamo Zagreb               
Rijeka                      1-0 Šibenik                     

Round 29
[Apr 14]
Šibenik                     0-4 Gorica                      
[Apr 15]
Osijek                      2-2 Lokomotiva Zagreb           
Dinamo Zagreb               4-0 Slaven Belupo Koprivnica    
[Apr 16]
Varaždin                    0-0 Istra 1961 Pula             
Rijeka                      2-0 Hajduk Split                

Round 30
[Apr 21]
Lokomotiva Zagreb           1-0 Šibenik                     
Slaven Belupo Koprivnica    2-1 Osijek                      
[Apr 22]
Istra 1961 Pula             0-0 Dinamo Zagreb               
Hajduk Split                2-0 Varaždin                    
[Apr 23]
Gorica                      1-0 Rijeka                      

Round 31
[Apr 25]
Šibenik                     3-1 Slaven Belupo Koprivnica    
[Apr 26]
Osijek                      1-0 Istra 1961 Pula             
Dinamo Zagreb               2-0 Varaždin                    
Gorica                      0-0 Hajduk Split                
[Apr 27]
Rijeka                      2-0 Lokomotiva Zagreb           

Round 32
[Apr 29]
Istra 1961 Pula             3-0 Šibenik                     
[Apr 30]
Varaždin                    1-3 Osijek                      
Hajduk Split                0-0 Dinamo Zagreb               
[May 1]
Lokomotiva Zagreb           2-2 Gorica                      
Slaven Belupo Koprivnica    1-3 Rijeka                      

Round 33
[May 5]
Šibenik                     0-2 Varaždin                    
[May 6]
Gorica                      0-0 Slaven Belupo Koprivnica    
Rijeka                      2-2 Istra 1961 Pula             
[May 7]
Osijek                      0-0 Dinamo Zagreb               
Lokomotiva Zagreb           0-3 Hajduk Split                

Round 34
[May 12]		
Slaven Belupo Koprivnica    0-0 Lokomotiva Zagreb           
[May 13]
Hajduk Split                3-0 Osijek                      
Istra 1961 Pula             1-0 Gorica                      
[May 14]
Varaždin                    2-0 Rijeka                      
Dinamo Zagreb               4-0 Šibenik                     

Round 35
[May 19]
Slaven Belupo Koprivnica    0-1 Hajduk Split                
Šibenik                     1-4 Osijek                      
[May 20]
Gorica                      5-2 Varaždin                    
[May 21]
Lokomotiva Zagreb           3-1 Istra 1961 Pula             
Rijeka                      1-2 Dinamo Zagreb               

Round 36
[May 26]
Varaždin                    0-0 Lokomotiva Zagreb           
[May 27]
Istra 1961 Pula             1-1 Slaven Belupo Koprivnica    
Osijek                      1-1 Rijeka                      
[May 28]
Hajduk Split                3-0 Šibenik                     
Dinamo Zagreb               4-1 Gorica                      

Final Table:

 1.Dinamo Zagreb                36  24  9  3  81-28  81  [C]  Champions
 2.Hajduk Split                 36  21  8  7  65-41  71       Conference League
 3.Osijek                       36  13 11 12  46-41  50       Conference League
 4.Rijeka                       36  14  7 15  44-44  49       Conference League
 5.Istra 1961 Pula              36  11 13 12  36-38  46
 6.Varaždin                     36  12 10 14  41-51  46  [P]
 7.Lokomotiva Zagreb            36  11 10 15  45-50  43
 8.Slaven Belupo Koprivnica     36  10 13 13  27-46  43
 9.Gorica                       36   7 11 18  36-50  32
-------------------------------------------------------
10.Šibenik                      36   5 12 19  24-56  27       Relegated


Kup HNS-a

Preliminary Round [Aug 31]
Sava Strmec – Bednja Beletinec                             4:6
Moslavina Kutina – Međimurje Čakovec                       3:2
Solin – Funtana                                            6:1
Nehaj Senj – Primorac Biograd na moru                      0:4
Neretva Metković – Grobničan Čavle                         0:2
BSK Bijelo Brdo – Marsonia Slavonski Brod                  5:1
Radnik Križevci – Dubrava Tim kabel Zagreb                 1:3
Nedelišće – Varteks Varaždin                               3:3 (aet, 5:4)
Virovitica – Mladost Ždralovi                              0:6
Tehničar Cvetkovec – Mladost Petrinja                      4:0
Belišće – BSK Buk                                          3:0
Bjelovar – Gaj Mače                                        1:0 (aet)
Slavonac Bukovlje – Borinci                                0:2
Papuk Orahovica – Karlovac 1919                            0:0 (aet, 4:2)
Vuteks Sloga Vukovar – Jadran Poreč                        1:2
Bistra – Vodice                                            2:1

1/16 Finals
[Sep 27]
Borinci – Dinamo Zagreb                                    0:4
[Oct 12]
Tehničar Cvetkovec – Hajduk Split                          1:5
[Oct 18]
Papuk Orahovica - Osijek                                   0:2
Dubrava Tim kabel Zagreb – Gorica                          2:3
Solin – Slaven Belupo Koprivnica                           1:2 (aet)
Jadran Poreč – Šibenik                                     1:2
Mladost Ždralovi – Oriolik Oriovac                         6:0
[Oct 19]
Moslavina Kutina – Rijeka                                  1:1 (aet, 4:5)
Bistra – Lokomotiva Zagreb                                 1:6
Grobničan Čavle – Istra 1961 Pula                          1:2
Nedelišće – Inter Zaprešić                                 3:0 (awarded)
Bednja Beletinec – Rudeš Zagreb                            0:3
Primorac Biograd na moru – Varaždin                        1:4 (aet)
Bjelovar – Jaska Vinogradar Jastrebarsko                   4:2 (aet)
Radnički Split – Cibali Vinkovci                           2:0
Belišće – BSK Bijelo Brdo                                  1:5

1/8 Finals
[Nov 2]
Nedelišće – Slaven Belupo Koprivnica                       0:6
[Nov 8]
Mladost Ždralovi – Hajduk Split                            0:2
Rudeš Zagreb – Istra 1961 Pula                             2:1
[Nov 9]
BSK Bijelo Brdo – Rijeka                                   2:1
Bjelovar – Lokomotiva Zagreb                               0:1
Varaždin – Osijek                                          1:2
Šibenik – Gorica                                           2:0
[Feb 14]
Radnički Split – Dinamo Zagreb                             1:3

Quarterfinals
[Feb 28]
Slaven Belupo Koprivnica - Rudeš Zagreb                    2:0
[Mar 1]
Osijek - Hajduk Split                                      1:2
Dinamo Zagreb  – Lokomotiva Zagreb                         3:1 (aet)
BSK Bijelo Brdo – Šibenik                                  0:2

Semifinals
[Apr 5]
Šibenik – Dinamo Zagreb                                    2:1
[Apr 12]
Slaven Belupo Koprivnica - Hajduk Split                    0:1

Final [May 24, Rijeka]
Hajduk Split - Šibenik                                     2:0


1. HNL

NB: Only teams placed 1st to 3rd, that have a valid licence for the Croatian league
      may be promoted to the Croatian league in the next season.
    Only teams placed 11th or better, that have a valid licence for the First league
      may participate in the First league in the next season.
    Only teams that have a valid licence for the Second league, if relegated, may
      participate in the Second league.
    Licence for Croatian league: Rudeš Zagreb.
    Licence for the First league: all teams.

Pos  Team                         ADP  P   W   D   L   F   A   GD   Pts
  1  Rudeš Zagreb                   0  33  19   7   7  56  26   30   64 [promoted]
  2  Vukovar '91                    0  33  17  12   4  57  25   32   63
  3  Cibalia Vinkovci               0  33  13  15   5  37  26   11   54
  4  BSK Bijelo Brdo                0  33  12   8  13  41  37    4   44
  5  Jarun Zagreb                   0  33  13   5  15  43  57  -14   44
  6  Orijent 1919 Rijeka            0  33  10  13  10  45  45    0   43
  7  Croatia Zmijavci               0  33  12   7  14  37  44   -7   43
  8  Solin                          0  33  12   7  14  47  55   -8   43
  9  Dubrava Zagreb                 0  33  11   9  13  38  39   -1   42
 10  Dugopolje                      0  33   9  14  10  30  35   -5   41
 11  Kustošija Zagreb               0  33   9   7  17  35  50  -15   34 [relegation play-off; relegated]
 12  Hrvatski dragovoljac Zagreb    0  33   4  10  19  32  59  -27   22 [relegated]

Last updated: 3. 6. 2023. (End of season.)

Rnd  Date         Home Team                    Away Team                    F  A
  1   13.8.2022.  BSK Bijelo Brdo              Hrvatski dragovoljac Zagreb  1  2
  1   13.8.2022.  Cibalia Vinkovci             Kustošija Zagreb             2  2
  1   13.8.2022.  Dubrava Zagreb               Vukovar '91                  0  0
  1   13.8.2022.  Dugopolje                    Croatia Zmijavci             0  2
  1   13.8.2022.  Orijent 1919 Rijeka          Solin                        1  1
  1   14.8.2022.  Jarun Zagreb                 Rudeš Zagreb                 1  3
  2   19.8.2022.  Hrvatski dragovoljac Zagreb  Cibalia Vinkovci             0  0
  2   19.8.2022.  Kustošija Zagreb             Dugopolje                    1  4
  2   20.8.2022.  Orijent 1919 Rijeka          Dubrava Zagreb               2  2
  2   20.8.2022.  Rudeš Zagreb                 BSK Bijelo Brdo              2  1
  2   20.8.2022.  Solin                        Croatia Zmijavci             4  0
  2   20.8.2022.  Vukovar '91                  Jarun Zagreb                 4  1
  3   28.8.2022.  BSK Bijelo Brdo              Vukovar '91                  1  1
  3   28.8.2022.  Cibalia Vinkovci             Rudeš Zagreb                 1  0
  3   28.8.2022.  Croatia Zmijavci             Kustošija Zagreb             1  1
  3   28.8.2022.  Dubrava Zagreb               Solin                        4  1
  3   28.8.2022.  Dugopolje                    Hrvatski dragovoljac Zagreb  1  0
  3   28.8.2022.  Jarun Zagreb                 Orijent 1919 Rijeka          2  2
  4    3.9.2022.  Dubrava Zagreb               Jarun Zagreb                 0  1
  4    3.9.2022.  Hrvatski dragovoljac Zagreb  Croatia Zmijavci             1  1
  4    3.9.2022.  Orijent 1919 Rijeka          BSK Bijelo Brdo              0  0
  4    3.9.2022.  Rudeš Zagreb                 Dugopolje                    1  0
  4    3.9.2022.  Solin                        Kustošija Zagreb             1  1
  4    3.9.2022.  Vukovar '91                  Cibalia Vinkovci             1  0
  5   11.9.2022.  BSK Bijelo Brdo              Dubrava Zagreb               1  1
  5   11.9.2022.  Cibalia Vinkovci             Orijent 1919 Rijeka          1  0
  5   11.9.2022.  Croatia Zmijavci             Rudeš Zagreb                 2  1
  5   11.9.2022.  Dugopolje                    Vukovar '91                  1  1
  5   11.9.2022.  Jarun Zagreb                 Solin                        2  1
  5   11.9.2022.  Kustošija Zagreb             Hrvatski dragovoljac Zagreb  2  0
  6   18.9.2022.  Dubrava Zagreb               Cibalia Vinkovci             0  2
  6   18.9.2022.  Jarun Zagreb                 BSK Bijelo Brdo              3  2
  6   18.9.2022.  Orijent 1919 Rijeka          Dugopolje                    2  1
  6   18.9.2022.  Rudeš Zagreb                 Kustošija Zagreb             1  0
  6   18.9.2022.  Solin                        Hrvatski dragovoljac Zagreb  3  1
  6   18.9.2022.  Vukovar '91                  Croatia Zmijavci             0  1
  7   25.9.2022.  BSK Bijelo Brdo              Solin                        2  1
  7   25.9.2022.  Cibalia Vinkovci             Jarun Zagreb                 1  0
  7   25.9.2022.  Croatia Zmijavci             Orijent 1919 Rijeka          2  2
  7   25.9.2022.  Dugopolje                    Dubrava Zagreb               1  1
  7   25.9.2022.  Hrvatski dragovoljac Zagreb  Rudeš Zagreb                 0  3
  7   25.9.2022.  Kustošija Zagreb             Vukovar '91                  0  0
  8   2.10.2022.  BSK Bijelo Brdo              Cibalia Vinkovci             0  0
  8   2.10.2022.  Dubrava Zagreb               Croatia Zmijavci             2  1
  8   2.10.2022.  Jarun Zagreb                 Dugopolje                    2  0
  8   2.10.2022.  Orijent 1919 Rijeka          Kustošija Zagreb             1  0
  8   2.10.2022.  Solin                        Rudeš Zagreb                 1  0
  8   2.10.2022.  Vukovar '91                  Hrvatski dragovoljac Zagreb  1  1
  9   9.10.2022.  Cibalia Vinkovci             Solin                        0  0
  9   9.10.2022.  Croatia Zmijavci             Jarun Zagreb                 2  1
  9   9.10.2022.  Hrvatski dragovoljac Zagreb  Orijent 1919 Rijeka          1  2
  9   9.10.2022.  Kustošija Zagreb             Dubrava Zagreb               1  0
  9   9.10.2022.  Rudeš Zagreb                 Vukovar '91                  2  2
  9  10.10.2022.  Dugopolje                    BSK Bijelo Brdo              2  1
 10  16.10.2022.  BSK Bijelo Brdo              Croatia Zmijavci             4  0
 10  16.10.2022.  Cibalia Vinkovci             Dugopolje                    1  1
 10  16.10.2022.  Dubrava Zagreb               Hrvatski dragovoljac Zagreb  1  0
 10  16.10.2022.  Jarun Zagreb                 Kustošija Zagreb             3  0
 10  16.10.2022.  Orijent 1919 Rijeka          Rudeš Zagreb                 1  2
 10  16.10.2022.  Solin                        Vukovar '91                  1  0
 11  23.10.2022.  Croatia Zmijavci             Cibalia Vinkovci             0  2
 11  23.10.2022.  Dugopolje                    Solin                        1  0
 11  23.10.2022.  Hrvatski dragovoljac Zagreb  Jarun Zagreb                 0  0
 11  23.10.2022.  Kustošija Zagreb             BSK Bijelo Brdo              5  2
 11  23.10.2022.  Rudeš Zagreb                 Dubrava Zagreb               1  1
 11  23.10.2022.  Vukovar '91                  Orijent 1919 Rijeka          4  0
 12  30.10.2022.  Croatia Zmijavci             Dugopolje                    0  2
 12  30.10.2022.  Hrvatski dragovoljac Zagreb  BSK Bijelo Brdo              1  0
 12  30.10.2022.  Kustošija Zagreb             Cibalia Vinkovci             2  2
 12  30.10.2022.  Rudeš Zagreb                 Jarun Zagreb                 3  0
 12  30.10.2022.  Solin                        Orijent 1919 Rijeka          2  1
 12  30.10.2022.  Vukovar '91                  Dubrava Zagreb               1  0
 13   6.11.2022.  BSK Bijelo Brdo              Rudeš Zagreb                 0  1
 13   6.11.2022.  Cibalia Vinkovci             Hrvatski dragovoljac Zagreb  2  1
 13   6.11.2022.  Croatia Zmijavci             Solin                        0  1
 13   6.11.2022.  Dubrava Zagreb               Orijent 1919 Rijeka          5  0
 13   6.11.2022.  Dugopolje                    Kustošija Zagreb             1  0
 13   6.11.2022.  Jarun Zagreb                 Vukovar '91                  2  4
 14  12.11.2022.  Hrvatski dragovoljac Zagreb  Dugopolje                    1  1
 14  12.11.2022.  Kustošija Zagreb             Croatia Zmijavci             2  1
 14  12.11.2022.  Orijent 1919 Rijeka          Jarun Zagreb                 4  3
 14  12.11.2022.  Rudeš Zagreb                 Cibalia Vinkovci             4  0
 14  12.11.2022.  Solin                        Dubrava Zagreb               0  2
 14  12.11.2022.  Vukovar '91                  BSK Bijelo Brdo              1  1
 15  19.11.2022.  BSK Bijelo Brdo              Orijent 1919 Rijeka          0  0
 15  19.11.2022.  Cibalia Vinkovci             Vukovar '91                  2  2
 15  19.11.2022.  Croatia Zmijavci             Hrvatski dragovoljac Zagreb  3  1
 15  19.11.2022.  Dugopolje                    Rudeš Zagreb                 0  0
 15  19.11.2022.  Jarun Zagreb                 Dubrava Zagreb               3  2
 15  19.11.2022.  Kustošija Zagreb             Solin                        2  3
 16  26.11.2022.  Dubrava Zagreb               BSK Bijelo Brdo              0  1
 16  26.11.2022.  Hrvatski dragovoljac Zagreb  Kustošija Zagreb             2  3
 16  26.11.2022.  Orijent 1919 Rijeka          Cibalia Vinkovci             3  1
 16  26.11.2022.  Rudeš Zagreb                 Croatia Zmijavci             3  1
 16  26.11.2022.  Solin                        Jarun Zagreb                 2  0
 16  26.11.2022.  Vukovar '91                  Dugopolje                    0  0
 17   2.12.2022.  Hrvatski dragovoljac Zagreb  Solin                        3  3
 17   2.12.2022.  Kustošija Zagreb             Rudeš Zagreb                 0  2
 17   3.12.2022.  BSK Bijelo Brdo              Jarun Zagreb                 2  1
 17   3.12.2022.  Cibalia Vinkovci             Dubrava Zagreb               1  0
 17   11.2.2023.  Dugopolje                    Orijent 1919 Rijeka          1  1
 17   12.2.2023.  Croatia Zmijavci             Vukovar '91                  1  2
 18   17.2.2023.  Jarun Zagreb                 Cibalia Vinkovci             0  0
 18   18.2.2023.  Orijent 1919 Rijeka          Croatia Zmijavci             0  0
 18   18.2.2023.  Rudeš Zagreb                 Hrvatski dragovoljac Zagreb  3  0
 18   18.2.2023.  Solin                        BSK Bijelo Brdo              0  3
 18   18.2.2023.  Vukovar '91                  Kustošija Zagreb             3  0
 18   19.2.2023.  Dubrava Zagreb               Dugopolje                    2  0
 19   24.2.2023.  Hrvatski dragovoljac Zagreb  Vukovar '91                  0  1
 19   25.2.2023.  Cibalia Vinkovci             BSK Bijelo Brdo              4  0
 19   25.2.2023.  Dugopolje                    Jarun Zagreb                 0  0
 19   25.2.2023.  Rudeš Zagreb                 Solin                        2  0
 19    8.3.2023.  Croatia Zmijavci             Dubrava Zagreb               2  0
 19    8.3.2023.  Kustošija Zagreb             Orijent 1919 Rijeka          0  0
 20    3.3.2023.  Dubrava Zagreb               Kustošija Zagreb             5  2
 20    4.3.2023.  BSK Bijelo Brdo              Dugopolje                    1  1
 20    4.3.2023.  Jarun Zagreb                 Croatia Zmijavci             2  1
 20    4.3.2023.  Orijent 1919 Rijeka          Hrvatski dragovoljac Zagreb  2  0
 20    4.3.2023.  Solin                        Cibalia Vinkovci             0  1
 20    5.3.2023.  Vukovar '91                  Rudeš Zagreb                 2  0
 21   11.3.2023.  Dugopolje                    Cibalia Vinkovci             0  2
 21   11.3.2023.  Hrvatski dragovoljac Zagreb  Dubrava Zagreb               1  1
 21   11.3.2023.  Vukovar '91                  Solin                        4  0
 21   12.3.2023.  Croatia Zmijavci             BSK Bijelo Brdo              2  0
 21   12.3.2023.  Rudeš Zagreb                 Orijent 1919 Rijeka          1  0
 21   13.3.2023.  Kustošija Zagreb             Jarun Zagreb                 1  2
 22   17.3.2023.  Cibalia Vinkovci             Croatia Zmijavci             0  0
 22   18.3.2023.  BSK Bijelo Brdo              Kustošija Zagreb             0  1
 22   18.3.2023.  Dubrava Zagreb               Rudeš Zagreb                 1  1
 22   18.3.2023.  Orijent 1919 Rijeka          Vukovar '91                  0  0
 22   19.3.2023.  Jarun Zagreb                 Hrvatski dragovoljac Zagreb  1  5
 22   19.3.2023.  Solin                        Dugopolje                    1  1
 23   24.3.2023.  Cibalia Vinkovci             Croatia Zmijavci             0  0
 23   25.3.2023.  Dubrava Zagreb               BSK Bijelo Brdo              1  2
 23   25.3.2023.  Vukovar '91                  Jarun Zagreb                 4  1
 23   26.3.2023.  Dugopolje                    Hrvatski dragovoljac Zagreb  1  2
 23   26.3.2023.  Rudeš Zagreb                 Orijent 1919 Rijeka          3  1
 23   26.3.2023.  Solin                        Kustošija Zagreb             0  1
 24   31.3.2023.  Hrvatski dragovoljac Zagreb  Dubrava Zagreb               0  1
 24   31.3.2023.  Kustošija Zagreb             Cibalia Vinkovci             1  1
 24    1.4.2023.  BSK Bijelo Brdo              Solin                        6  0
 24    1.4.2023.  Dugopolje                    Orijent 1919 Rijeka          2  2
 24    2.4.2023.  Croatia Zmijavci             Vukovar '91                  2  1
 24    3.4.2023.  Jarun Zagreb                 Rudeš Zagreb                 0  1
 25    6.4.2023.  Cibalia Vinkovci             BSK Bijelo Brdo              0  0
 25    6.4.2023.  Dubrava Zagreb               Dugopolje                    1  1
 25    7.4.2023.  Vukovar '91                  Kustošija Zagreb             2  0
 25    8.4.2023.  Orijent 1919 Rijeka          Jarun Zagreb                 4  0
 25    8.4.2023.  Rudeš Zagreb                 Croatia Zmijavci             4  1
 25    8.4.2023.  Solin                        Hrvatski dragovoljac Zagreb  3  0
 26   16.4.2023.  BSK Bijelo Brdo              Vukovar '91                  2  1
 26   16.4.2023.  Croatia Zmijavci             Jarun Zagreb                 1  0
 26   16.4.2023.  Dugopolje                    Solin                        0  4
 26   16.4.2023.  Hrvatski dragovoljac Zagreb  Cibalia Vinkovci             0  2
 26   16.4.2023.  Kustošija Zagreb             Rudeš Zagreb                 2  1
 26   17.4.2023.  Dubrava Zagreb               Orijent 1919 Rijeka          0  3
 27   23.4.2023.  Cibalia Vinkovci             Dugopolje                    0  0
 27   23.4.2023.  Orijent 1919 Rijeka          Croatia Zmijavci             2  0
 27   23.4.2023.  Rudeš Zagreb                 BSK Bijelo Brdo              1  0
 27   23.4.2023.  Solin                        Dubrava Zagreb               4  0
 27   23.4.2023.  Vukovar '91                  Hrvatski dragovoljac Zagreb  3  1
 27   24.4.2023.  Jarun Zagreb                 Kustošija Zagreb             2  1
 28   28.4.2023.  Dubrava Zagreb               Cibalia Vinkovci             2  0
 28   28.4.2023.  Hrvatski dragovoljac Zagreb  Rudeš Zagreb                 2  2
 28   29.4.2023.  BSK Bijelo Brdo              Jarun Zagreb                 1  2
 28   29.4.2023.  Dugopolje                    Vukovar '91                  0  1
 28   29.4.2023.  Kustošija Zagreb             Croatia Zmijavci             1  2
 28    1.5.2023.  Solin                        Orijent 1919 Rijeka          3  3
 29    5.5.2023.  Orijent 1919 Rijeka          Kustošija Zagreb             2  0
 29    6.5.2023.  Cibalia Vinkovci             Solin                        3  1
 29    6.5.2023.  Jarun Zagreb                 Hrvatski dragovoljac Zagreb  3  2
 29    6.5.2023.  Rudeš Zagreb                 Dugopolje                    1  1
 29    6.5.2023.  Vukovar '91                  Dubrava Zagreb               1  1
 29    7.5.2023.  Croatia Zmijavci             BSK Bijelo Brdo              2  0
 30   12.5.2023.  Dugopolje                    Jarun Zagreb                 1  0
 30   12.5.2023.  Hrvatski dragovoljac Zagreb  Croatia Zmijavci             2  2
 30   13.5.2023.  BSK Bijelo Brdo              Kustošija Zagreb             1  0
 30   13.5.2023.  Cibalia Vinkovci             Orijent 1919 Rijeka          3  2
 30   13.5.2023.  Dubrava Zagreb               Rudeš Zagreb                 0  4
 30   15.5.2023.  Solin                        Vukovar '91                  2  5
 31   20.5.2023.  Orijent 1919 Rijeka          BSK Bijelo Brdo              0  1
 31   20.5.2023.  Rudeš Zagreb                 Solin                        1  2
 31   20.5.2023.  Vukovar '91                  Cibalia Vinkovci             1  1
 31   21.5.2023.  Croatia Zmijavci             Dugopolje                    1  2
 31   21.5.2023.  Jarun Zagreb                 Dubrava Zagreb               1  0
 31   22.5.2023.  Kustošija Zagreb             Hrvatski dragovoljac Zagreb  3  0
 32   26.5.2023.  Hrvatski dragovoljac Zagreb  BSK Bijelo Brdo              0  2
 32   27.5.2023.  Dubrava Zagreb               Croatia Zmijavci             1  0
 32   27.5.2023.  Dugopolje                    Kustošija Zagreb             2  0
 32   27.5.2023.  Vukovar '91                  Orijent 1919 Rijeka          2  0
 32   28.5.2023.  Cibalia Vinkovci             Rudeš Zagreb                 1  1
 32   28.5.2023.  Solin                        Jarun Zagreb                 2  2
 33    2.6.2023.  Jarun Zagreb                 Cibalia Vinkovci             2  1
 33    2.6.2023.  Rudeš Zagreb                 Vukovar '91                  1  2
 33    3.6.2023.  BSK Bijelo Brdo              Dugopolje                    3  1
 33    3.6.2023.  Croatia Zmijavci             Solin                        3  0
 33    3.6.2023.  Kustošija Zagreb             Dubrava Zagreb               0  1
 33    3.6.2023.  Orijent 1919 Rijeka          Hrvatski dragovoljac Zagreb  2  2


2. HNL

NB: Only teams placed 4th or better, that have valid licence for the First league,
      may be promoted.
    Only teams placed 15th or better, that have valid licence for the Second league,
      may participate in the Second league.
    Licence for the First league: Bjelovar, Hrvace, Mladost Ždralovi, Opatija,
      Sesvete and Zrinski Jurjevac.

Pos  Team                     ADP  P   W   D   L   F   A   GD   Pts
  1  Sesvete                    0  30  19   8   3  64  24   40   65 [promoted]
  2  Zrinski Jurjevac           0  30  19   6   5  45  22   23   63 [promotion play-off; promoted]
  3  Jadran LP Ploče            0  30  17   9   4  54  23   31   60
  4  Mladost Ždralovi           0  30  14   8   8  48  26   22   50
  5  Bjelovar                   0  30  12  10   8  46  31   15   46
  6  Dugo Selo                  0  30  12   9   9  50  43    7   45
  7  Opatija                    0  30  12   9   9  48  42    6   45
  8  Hrvace                     0  30  10   8  12  48  49   -1   38
  9  Belišće                    0  30  10   7  13  39  47   -8   37
 10  Jadran Poreč               0  30   9   9  12  51  61  -10   36
 11  Marsonia Slavonski Brod    0  30  11   3  16  40  52  -12   36
 12  Grobničan Čavle            0  30  10   5  15  42  44   -2   35
 13  Trnje Zagreb               0  30   9   7  14  43  55  -12   34 [1:0 2:3]
 14  Zagorec Krapina            0  30   9   7  14  36  53  -17   34 [3:2 0:1] [relegation play-off; relegated]
 15  Osijek B                   0  30   7   4  19  32  64  -32   25 [dissolved]
 16  Međimurje Čakovec          0  30   4   3  23  22  72  -50   15 [relegated]

Last updated: 4. 6. 2023. (End of season.)

Promotion play-off (10th and 17th of June 2023):
Kustošija Zagreb – Zrinski Jurjevac                    2:1 0:1
(Zrinski Jurjevac promoted on away goal.)

Rnd  Date         Home Team                Away Team                F  A
  1   20.8.2022.  Bjelovar                 Trnje Zagreb             3  1
  1   20.8.2022.  Hrvace                   Jadran Poreč             4  3
  1   20.8.2022.  Jadran LP Ploče          Belišće                  3  1
  1   20.8.2022.  Marsonia Slavonski Brod  Opatija                  1  1
  1   20.8.2022.  Međimurje Čakovec        Sesvete                  2  2
  1   20.8.2022.  Osijek B                 Grobničan Čavle          3  1
  1   20.8.2022.  Zagorec Krapina          Dugo Selo                1  1
  1   20.8.2022.  Zrinski Jurjevac         Mladost Ždralovi         0  0
  2   27.8.2022.  Belišće                  Marsonia Slavonski Brod  2  0
  2   27.8.2022.  Dugo Selo                Opatija                  2  1
  2   27.8.2022.  Grobničan Čavle          Hrvace                   0  0
  2   27.8.2022.  Jadran Poreč             Bjelovar                 1  1
  2   27.8.2022.  Mladost Ždralovi         Međimurje Čakovec        2  0
  2   27.8.2022.  Sesvete                  Jadran LP Ploče          0  1
  2   27.8.2022.  Zagorec Krapina          Osijek B                 3  1
  2   27.8.2022.  Zrinski Jurjevac         Trnje Zagreb             0  0
  3    4.9.2022.  Bjelovar                 Grobničan Čavle          4  1
  3    4.9.2022.  Hrvace                   Zagorec Krapina          2  0
  3    4.9.2022.  Jadran LP Ploče          Mladost Ždralovi         2  1
  3    4.9.2022.  Jadran Poreč             Zrinski Jurjevac         1  2
  3    4.9.2022.  Marsonia Slavonski Brod  Sesvete                  0  2
  3    4.9.2022.  Međimurje Čakovec        Trnje Zagreb             1  1
  3    4.9.2022.  Opatija                  Belišće                  1  1
  3    4.9.2022.  Osijek B                 Dugo Selo                0  2
  4   10.9.2022.  Dugo Selo                Belišće                  0  1
  4   10.9.2022.  Grobničan Čavle          Zrinski Jurjevac         0  3
  4   10.9.2022.  Jadran Poreč             Međimurje Čakovec        6  0
  4   10.9.2022.  Mladost Ždralovi         Marsonia Slavonski Brod  2  1
  4   10.9.2022.  Osijek B                 Hrvace                   0  0
  4   10.9.2022.  Sesvete                  Opatija                  1  1
  4   10.9.2022.  Trnje Zagreb             Jadran LP Ploče          0  0
  4   10.9.2022.  Zagorec Krapina          Bjelovar                 3  1
  5   18.9.2022.  Belišće                  Sesvete                  0  1
  5   18.9.2022.  Bjelovar                 Osijek B                 3  1
  5   18.9.2022.  Hrvace                   Dugo Selo                0  3
  5   18.9.2022.  Jadran LP Ploče          Jadran Poreč             3  1
  5   18.9.2022.  Marsonia Slavonski Brod  Trnje Zagreb             4  2
  5   18.9.2022.  Međimurje Čakovec        Grobničan Čavle          0  2
  5   18.9.2022.  Opatija                  Mladost Ždralovi         1  1
  5   18.9.2022.  Zrinski Jurjevac         Zagorec Krapina          3  0
  6   24.9.2022.  Dugo Selo                Sesvete                  0  2
  6   24.9.2022.  Grobničan Čavle          Jadran LP Ploče          0  1
  6   24.9.2022.  Hrvace                   Bjelovar                 0  3
  6   24.9.2022.  Jadran Poreč             Marsonia Slavonski Brod  3  2
  6   24.9.2022.  Mladost Ždralovi         Belišće                  2  0
  6   24.9.2022.  Osijek B                 Zrinski Jurjevac         4  2
  6   24.9.2022.  Trnje Zagreb             Opatija                  2  0
  6   24.9.2022.  Zagorec Krapina          Međimurje Čakovec        1  1
  7   30.9.2022.  Međimurje Čakovec        Osijek B                 0  3
  7   30.9.2022.  Zrinski Jurjevac         Hrvace                   2  3
  7   1.10.2022.  Belišće                  Trnje Zagreb             3  0
  7   1.10.2022.  Bjelovar                 Dugo Selo                4  1
  7   1.10.2022.  Jadran LP Ploče          Zagorec Krapina          5  1
  7   1.10.2022.  Marsonia Slavonski Brod  Grobničan Čavle          1  0
  7   4.10.2022.  Sesvete                  Mladost Ždralovi         1  0
  7   5.10.2022.  Opatija                  Jadran Poreč             1  1
  8   8.10.2022.  Bjelovar                 Zrinski Jurjevac         0  1
  8   8.10.2022.  Dugo Selo                Mladost Ždralovi         0  0
  8   8.10.2022.  Grobničan Čavle          Opatija                  1  2
  8   8.10.2022.  Hrvace                   Međimurje Čakovec        2  0
  8   8.10.2022.  Jadran Poreč             Belišće                  2  2
  8   8.10.2022.  Osijek B                 Jadran LP Ploče          1  1
  8   8.10.2022.  Trnje Zagreb             Sesvete                  1  1
  8   8.10.2022.  Zagorec Krapina          Marsonia Slavonski Brod  0  2
  9  15.10.2022.  Belišće                  Grobničan Čavle          2  1
  9  15.10.2022.  Jadran LP Ploče          Hrvace                   1  0
  9  15.10.2022.  Marsonia Slavonski Brod  Osijek B                 2  2
  9  15.10.2022.  Međimurje Čakovec        Bjelovar                 0  1
  9  15.10.2022.  Mladost Ždralovi         Trnje Zagreb             0  1
  9  15.10.2022.  Opatija                  Zagorec Krapina          3  0
  9  15.10.2022.  Sesvete                  Jadran Poreč             4  1
  9  15.10.2022.  Zrinski Jurjevac         Dugo Selo                2  1
 10  22.10.2022.  Bjelovar                 Jadran LP Ploče          0  0
 10  22.10.2022.  Dugo Selo                Trnje Zagreb             2  2
 10  22.10.2022.  Grobničan Čavle          Sesvete                  0  1
 10  22.10.2022.  Hrvace                   Marsonia Slavonski Brod  4  1
 10  22.10.2022.  Jadran Poreč             Mladost Ždralovi         1  0
 10  22.10.2022.  Osijek B                 Opatija                  1  3
 10  22.10.2022.  Zagorec Krapina          Belišće                  1  4
 10  22.10.2022.  Zrinski Jurjevac         Međimurje Čakovec        1  2
 11  29.10.2022.  Belišće                  Osijek B                 1  0
 11  29.10.2022.  Jadran LP Ploče          Zrinski Jurjevac         1  1
 11  29.10.2022.  Marsonia Slavonski Brod  Bjelovar                 0  2
 11  29.10.2022.  Međimurje Čakovec        Dugo Selo                0  2
 11  29.10.2022.  Mladost Ždralovi         Grobničan Čavle          3  1
 11  29.10.2022.  Opatija                  Hrvace                   2  0
 11  29.10.2022.  Sesvete                  Zagorec Krapina          4  0
 11  29.10.2022.  Trnje Zagreb             Jadran Poreč             3  3
 12   5.11.2022.  Bjelovar                 Opatija                  1  1
 12   5.11.2022.  Dugo Selo                Jadran Poreč             5  3
 12   5.11.2022.  Grobničan Čavle          Trnje Zagreb             2  0
 12   5.11.2022.  Hrvace                   Belišće                  0  1
 12   5.11.2022.  Međimurje Čakovec        Jadran LP Ploče          0  2
 12   5.11.2022.  Osijek B                 Sesvete                  0  2
 12   5.11.2022.  Zagorec Krapina          Mladost Ždralovi         1  2
 12   5.11.2022.  Zrinski Jurjevac         Marsonia Slavonski Brod  1  0
 13  12.11.2022.  Belišće                  Bjelovar                 0  0
 13  12.11.2022.  Jadran LP Ploče          Dugo Selo                2  1
 13  12.11.2022.  Jadran Poreč             Grobničan Čavle          1  0
 13  12.11.2022.  Marsonia Slavonski Brod  Međimurje Čakovec        1  3
 13  12.11.2022.  Mladost Ždralovi         Osijek B                 3  0
 13  12.11.2022.  Opatija                  Zrinski Jurjevac         1  2
 13  12.11.2022.  Sesvete                  Hrvace                   0  3
 13  12.11.2022.  Trnje Zagreb             Zagorec Krapina          1  0
 14  19.11.2022.  Bjelovar                 Sesvete                  1  3
 14  19.11.2022.  Dugo Selo                Grobničan Čavle          1  1
 14  19.11.2022.  Hrvace                   Mladost Ždralovi         1  1
 14  19.11.2022.  Jadran LP Ploče          Marsonia Slavonski Brod  3  0
 14  19.11.2022.  Međimurje Čakovec        Opatija                  0  5
 14  19.11.2022.  Osijek B                 Trnje Zagreb             3  2
 14  19.11.2022.  Zagorec Krapina          Jadran Poreč             1  1
 14  19.11.2022.  Zrinski Jurjevac         Belišće                  1  1
 15  27.11.2022.  Belišće                  Međimurje Čakovec        2  1
 15  27.11.2022.  Grobničan Čavle          Zagorec Krapina          2  0
 15  27.11.2022.  Jadran Poreč             Osijek B                 2  4
 15  27.11.2022.  Marsonia Slavonski Brod  Dugo Selo                2  2
 15  27.11.2022.  Mladost Ždralovi         Bjelovar                 0  1
 15  27.11.2022.  Opatija                  Jadran LP Ploče          1  1
 15  27.11.2022.  Sesvete                  Zrinski Jurjevac         0  0
 15  27.11.2022.  Trnje Zagreb             Hrvace                   1  1
 16   25.2.2023.  Belišće                  Jadran LP Ploče          0  2
 16   25.2.2023.  Dugo Selo                Zagorec Krapina          2  0
 16   25.2.2023.  Grobničan Čavle          Osijek B                 1  0
 16   25.2.2023.  Jadran Poreč             Hrvace                   3  3
 16   25.2.2023.  Mladost Ždralovi         Zrinski Jurjevac         0  0
 16   25.2.2023.  Opatija                  Marsonia Slavonski Brod  2  1
 16   25.2.2023.  Sesvete                  Međimurje Čakovec        2  0
 16   25.2.2023.  Trnje Zagreb             Bjelovar                 2  1
 17    5.3.2023.  Bjelovar                 Jadran Poreč             3  1
 17    5.3.2023.  Hrvace                   Grobničan Čavle          2  2
 17    5.3.2023.  Jadran LP Ploče          Sesvete                  1  1
 17    5.3.2023.  Marsonia Slavonski Brod  Belišće                  2  1
 17    5.3.2023.  Međimurje Čakovec        Mladost Ždralovi         0  5
 17    5.3.2023.  Opatija                  Dugo Selo                5  0
 17    5.3.2023.  Osijek B                 Zagorec Krapina          1  2
 17    5.3.2023.  Trnje Zagreb             Zrinski Jurjevac         1  3
 18   11.3.2023.  Belišće                  Opatija                  1  2
 18   11.3.2023.  Dugo Selo                Osijek B                 2  0
 18   11.3.2023.  Grobničan Čavle          Bjelovar                 1  1
 18   11.3.2023.  Mladost Ždralovi         Jadran LP Ploče          2  0
 18   11.3.2023.  Sesvete                  Marsonia Slavonski Brod  7  1
 18   11.3.2023.  Trnje Zagreb             Međimurje Čakovec        3  0
 18   11.3.2023.  Zagorec Krapina          Hrvace                   0  2
 18   11.3.2023.  Zrinski Jurjevac         Jadran Poreč             4  0
 19   19.3.2023.  Belišće                  Dugo Selo                0  5
 19   19.3.2023.  Bjelovar                 Zagorec Krapina          1  1
 19   19.3.2023.  Jadran LP Ploče          Trnje Zagreb             6  2
 19   19.3.2023.  Marsonia Slavonski Brod  Mladost Ždralovi         0  1
 19   19.3.2023.  Međimurje Čakovec        Jadran Poreč             0  1
 19   19.3.2023.  Opatija                  Sesvete                  1  0
 19   19.3.2023.  Zrinski Jurjevac         Grobničan Čavle          2  1
 19   20.3.2023.  Hrvace                   Osijek B                 3  0
 20   26.3.2023.  Dugo Selo                Hrvace                   3  2
 20   26.3.2023.  Grobničan Čavle          Međimurje Čakovec        3  1
 20   26.3.2023.  Jadran Poreč             Jadran LP Ploče          1  0
 20   26.3.2023.  Mladost Ždralovi         Opatija                  1  1
 20   26.3.2023.  Osijek B                 Bjelovar                 2  1
 20   26.3.2023.  Sesvete                  Belišće                  2  0
 20   26.3.2023.  Trnje Zagreb             Marsonia Slavonski Brod  2  1
 20   26.3.2023.  Zagorec Krapina          Zrinski Jurjevac         1  0
 21    2.4.2023.  Belišće                  Mladost Ždralovi         1  1
 21    2.4.2023.  Bjelovar                 Hrvace                   0  0
 21    2.4.2023.  Jadran LP Ploče          Grobničan Čavle          3  2
 21    2.4.2023.  Marsonia Slavonski Brod  Jadran Poreč             3  2
 21    2.4.2023.  Međimurje Čakovec        Zagorec Krapina          0  2
 21    2.4.2023.  Opatija                  Trnje Zagreb             2  1
 21    2.4.2023.  Sesvete                  Dugo Selo                1  1
 21    2.4.2023.  Zrinski Jurjevac         Osijek B                 2  0
 22    8.4.2023.  Dugo Selo                Bjelovar                 1  1
 22    8.4.2023.  Grobničan Čavle          Marsonia Slavonski Brod  0  1
 22    8.4.2023.  Hrvace                   Zrinski Jurjevac         1  2
 22    8.4.2023.  Jadran Poreč             Opatija                  2  0
 22    8.4.2023.  Mladost Ždralovi         Sesvete                  0  0
 22    8.4.2023.  Osijek B                 Međimurje Čakovec        2  0
 22    8.4.2023.  Trnje Zagreb             Belišće                  2  0
 22    8.4.2023.  Zagorec Krapina          Jadran LP Ploče          0  0
 23   16.4.2023.  Belišće                  Jadran Poreč             1  1
 23   16.4.2023.  Jadran LP Ploče          Osijek B                 3  1
 23   16.4.2023.  Marsonia Slavonski Brod  Zagorec Krapina          1  3
 23   16.4.2023.  Međimurje Čakovec        Hrvace                   0  1
 23   16.4.2023.  Mladost Ždralovi         Dugo Selo                0  2
 23   16.4.2023.  Opatija                  Grobničan Čavle          2  0
 23   16.4.2023.  Sesvete                  Trnje Zagreb             5  3
 23   16.4.2023.  Zrinski Jurjevac         Bjelovar                 1  0
 24   23.4.2023.  Bjelovar                 Međimurje Čakovec        1  2
 24   23.4.2023.  Dugo Selo                Zrinski Jurjevac         0  1
 24   23.4.2023.  Grobničan Čavle          Belišće                  5  1
 24   23.4.2023.  Hrvace                   Jadran LP Ploče          1  1
 24   23.4.2023.  Jadran Poreč             Sesvete                  0  2
 24   23.4.2023.  Osijek B                 Marsonia Slavonski Brod  1  3
 24   23.4.2023.  Trnje Zagreb             Mladost Ždralovi         0  1
 24   23.4.2023.  Zagorec Krapina          Opatija                  2  1
 25   30.4.2023.  Belišće                  Zagorec Krapina          1  3
 25   30.4.2023.  Jadran LP Ploče          Bjelovar                 0  0
 25   30.4.2023.  Marsonia Slavonski Brod  Hrvace                   3  0
 25   30.4.2023.  Međimurje Čakovec        Zrinski Jurjevac         0  1
 25   30.4.2023.  Mladost Ždralovi         Jadran Poreč             4  0
 25   30.4.2023.  Opatija                  Osijek B                 1  1
 25   30.4.2023.  Sesvete                  Grobničan Čavle          4  2
 25   30.4.2023.  Trnje Zagreb             Dugo Selo                0  2
 26    5.5.2023.  Grobničan Čavle          Mladost Ždralovi         1  0
 26    5.5.2023.  Zrinski Jurjevac         Jadran LP Ploče          1  0
 26    6.5.2023.  Dugo Selo                Međimurje Čakovec        3  0
 26    6.5.2023.  Hrvace                   Opatija                  5  1
 26    6.5.2023.  Jadran Poreč             Trnje Zagreb             2  1
 26    6.5.2023.  Zagorec Krapina          Sesvete                  2  2
 26    7.5.2023.  Bjelovar                 Marsonia Slavonski Brod  2  0
 26    8.5.2023.  Osijek B                 Belišće                  0  3
 27   12.5.2023.  Sesvete                  Osijek B                 5  0
 27   13.5.2023.  Belišće                  Hrvace                   3  0
 27   13.5.2023.  Jadran LP Ploče          Međimurje Čakovec        6  2
 27   13.5.2023.  Jadran Poreč             Dugo Selo                3  3
 27   13.5.2023.  Marsonia Slavonski Brod  Zrinski Jurjevac         1  2
 27   13.5.2023.  Opatija                  Bjelovar                 0  5
 27   13.5.2023.  Trnje Zagreb             Grobničan Čavle          0  3
 27   14.5.2023.  Mladost Ždralovi         Zagorec Krapina          4  3
 28   21.5.2023.  Bjelovar                 Belišće                  2  2
 28   21.5.2023.  Dugo Selo                Jadran LP Ploče          0  2
 28   21.5.2023.  Grobničan Čavle          Jadran Poreč             4  1
 28   21.5.2023.  Hrvace                   Sesvete                  2  4
 28   21.5.2023.  Međimurje Čakovec        Marsonia Slavonski Brod  0  1
 28   21.5.2023.  Osijek B                 Mladost Ždralovi         0  4
 28   21.5.2023.  Zagorec Krapina          Trnje Zagreb             3  2
 28   21.5.2023.  Zrinski Jurjevac         Opatija                  1  0
 29   28.5.2023.  Belišće                  Zrinski Jurjevac         1  3
 29   28.5.2023.  Grobničan Čavle          Dugo Selo                3  3
 29   28.5.2023.  Jadran Poreč             Zagorec Krapina          1  1
 29   28.5.2023.  Marsonia Slavonski Brod  Jadran LP Ploče          1  0
 29   28.5.2023.  Mladost Ždralovi         Hrvace                   6  4
 29   28.5.2023.  Opatija                  Međimurje Čakovec        5  3
 29   28.5.2023.  Trnje Zagreb             Osijek B                 4  1
 29   29.5.2023.  Sesvete                  Bjelovar                 3  0
 30    3.6.2023.  Dugo Selo                Marsonia Slavonski Brod  0  4
 30    3.6.2023.  Hrvace                   Trnje Zagreb             2  3
 30    3.6.2023.  Jadran LP Ploče          Opatija                  4  1
 30    3.6.2023.  Međimurje Čakovec        Belišće                  4  3
 30    3.6.2023.  Osijek B                 Jadran Poreč             0  3
 30    3.6.2023.  Zagorec Krapina          Grobničan Čavle          1  2
 30    4.6.2023.  Bjelovar                 Mladost Ždralovi         3  2
 30    4.6.2023.  Zrinski Jurjevac         Sesvete                  1  2


Fourth Level

NB: Groups West and North should be extended to have 16 teams in the next season.
    At least one team will be relegated in all groups.

Grupa "istok" - Group "East"

Pos  Team                     ADP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Slavonija Požega           0  30  17  8   5  65  36   29   59 [promotion play-off]
  2  Graničar Županja           0  30  18  4   8  56  26   30   58
  3  NAŠK Našice                0  30  15  7   8  42  28   14   52
  4  Kutjevo                    0  30  15  4  11  60  51    9   49
  5  Čepin                      0  30  13  8   9  54  40   14   47
  6  Borac Kneževi Vinogradi    0  30  13  5  12  41  38    3   44
  7  Slavija Pleternica         0  30  12  7  11  40  52  -12   43
  8  Oriolik Oriovac            0  30  12  6  12  42  48   -6   42
  9  Vuteks Sloga Vukovar       0  30  12  5  13  49  61  -12   41
 10  Svačić Stari Slatinik      0  30  12  4  14  53  52    1   40
 11  Bedem Ivankovo             0  30  11  5  14  47  55   -8   38
 12  Sloga Nova Gradiška        0  30  11  5  14  42  63  -21   38
 13  Valpovka Valpovo           0  30  10  6  14  52  45    7   36
 14  Croatia Đakovo             0  30  10  4  16  51  52   -1   34
 15  Darda                      0  30   8  6  16  58  69  -11   30 [relegated]
 16  Omladinac Gornja Vrba      0  30   6  6  18  22  58  -36   24 [relegated]

Last updated: 3. 6. 2023. (End of season.)

Rnd  Date         Home Team                Away Team                F  A
  1   21.8.2022.  Bedem Ivankovo           Darda                    2  4
  1   21.8.2022.  Borac Kneževi Vinogradi  Slavonija Požega         2  3
  1   21.8.2022.  Graničar Županja         Kutjevo                  5  1
  1   21.8.2022.  Oriolik Oriovac          NAŠK Našice              1  0
  1   21.8.2022.  Slavija Pleternica       Čepin                    1  0
  1   21.8.2022.  Sloga Nova Gradiška      Omladinac Gornja Vrba    2  1
  1   21.8.2022.  Svačić Stari Slatinik    Valpovka Valpovo         1  3
  1   21.8.2022.  Vuteks Sloga Vukovar     Croatia Đakovo           2  0
  2   28.8.2022.  Croatia Đakovo           NAŠK Našice              1  0
  2   28.8.2022.  Darda                    Graničar Županja         1  4
  2   28.8.2022.  Kutjevo                  Borac Kneževi Vinogradi  0  1
  2   28.8.2022.  Omladinac Gornja Vrba    Slavija Pleternica       0  2
  2   28.8.2022.  Slavonija Požega         Svačić Stari Slatinik    2  2
  2   28.8.2022.  Valpovka Valpovo         Oriolik Oriovac          1  1
  2   28.8.2022.  Vuteks Sloga Vukovar     Sloga Nova Gradiška      4  3
  2   28.8.2022.  Čepin                    Bedem Ivankovo           1  2
  3    4.9.2022.  Bedem Ivankovo           Omladinac Gornja Vrba    2  2
  3    4.9.2022.  Borac Kneževi Vinogradi  Darda                    6  0
  3    4.9.2022.  Graničar Županja         Čepin                    1  0
  3    4.9.2022.  NAŠK Našice              Valpovka Valpovo         1  0
  3    4.9.2022.  Oriolik Oriovac          Slavonija Požega         0  2
  3    4.9.2022.  Slavija Pleternica       Vuteks Sloga Vukovar     0  0
  3    4.9.2022.  Sloga Nova Gradiška      Croatia Đakovo           3  0
  3    4.9.2022.  Svačić Stari Slatinik    Kutjevo                  4  2
  4   11.9.2022.  Croatia Đakovo           Valpovka Valpovo         0  3
  4   11.9.2022.  Darda                    Svačić Stari Slatinik    3  0
  4   11.9.2022.  Kutjevo                  Oriolik Oriovac          1  3
  4   11.9.2022.  Omladinac Gornja Vrba    Graničar Županja         1  1
  4   11.9.2022.  Slavonija Požega         NAŠK Našice              1  1
  4   11.9.2022.  Sloga Nova Gradiška      Slavija Pleternica       3  2
  4   11.9.2022.  Vuteks Sloga Vukovar     Bedem Ivankovo           0  0
  4   11.9.2022.  Čepin                    Borac Kneževi Vinogradi  1  1
  5   18.9.2022.  Bedem Ivankovo           Sloga Nova Gradiška      2  1
  5   18.9.2022.  Borac Kneževi Vinogradi  Omladinac Gornja Vrba    1  0
  5   18.9.2022.  Graničar Županja         Vuteks Sloga Vukovar     3  0
  5   18.9.2022.  NAŠK Našice              Kutjevo                  1  2
  5   18.9.2022.  Oriolik Oriovac          Darda                    1  3
  5   18.9.2022.  Slavija Pleternica       Croatia Đakovo           4  3
  5   18.9.2022.  Svačić Stari Slatinik    Čepin                    1  1
  5   18.9.2022.  Valpovka Valpovo         Slavonija Požega         1  1
  6   24.9.2022.  Croatia Đakovo           Slavonija Požega         1  2
  6   24.9.2022.  Darda                    NAŠK Našice              1  1
  6   24.9.2022.  Kutjevo                  Valpovka Valpovo         1  0
  6   24.9.2022.  Slavija Pleternica       Bedem Ivankovo           2  2
  6   24.9.2022.  Sloga Nova Gradiška      Graničar Županja         1  0
  6   24.9.2022.  Vuteks Sloga Vukovar     Borac Kneževi Vinogradi  2  0
  6   24.9.2022.  Čepin                    Oriolik Oriovac          1  0
  6   25.9.2022.  Omladinac Gornja Vrba    Svačić Stari Slatinik    2  0
  7   2.10.2022.  Bedem Ivankovo           Croatia Đakovo           3  1
  7   2.10.2022.  Borac Kneževi Vinogradi  Sloga Nova Gradiška      2  0
  7   2.10.2022.  Graničar Županja         Slavija Pleternica       0  1
  7   2.10.2022.  NAŠK Našice              Čepin                    2  0
  7   2.10.2022.  Oriolik Oriovac          Omladinac Gornja Vrba    3  1
  7   2.10.2022.  Slavonija Požega         Kutjevo                  1  0
  7   2.10.2022.  Svačić Stari Slatinik    Vuteks Sloga Vukovar     3  0
  7   2.10.2022.  Valpovka Valpovo         Darda                    3  2
  8   9.10.2022.  Bedem Ivankovo           Graničar Županja         0  2
  8   9.10.2022.  Croatia Đakovo           Kutjevo                  2  0
  8   9.10.2022.  Darda                    Slavonija Požega         1  1
  8   9.10.2022.  Omladinac Gornja Vrba    NAŠK Našice              0  2
  8   9.10.2022.  Slavija Pleternica       Borac Kneževi Vinogradi  1  1
  8   9.10.2022.  Sloga Nova Gradiška      Svačić Stari Slatinik    2  2
  8   9.10.2022.  Vuteks Sloga Vukovar     Oriolik Oriovac          1  0
  8   9.10.2022.  Čepin                    Valpovka Valpovo         4  3
  9  16.10.2022.  Borac Kneževi Vinogradi  Bedem Ivankovo           2  0
  9  16.10.2022.  Graničar Županja         Croatia Đakovo           3  0
  9  16.10.2022.  Kutjevo                  Darda                    2  1
  9  16.10.2022.  NAŠK Našice              Vuteks Sloga Vukovar     3  1
  9  16.10.2022.  Oriolik Oriovac          Sloga Nova Gradiška      4  1
  9  16.10.2022.  Slavonija Požega         Čepin                    4  0
  9  16.10.2022.  Svačić Stari Slatinik    Slavija Pleternica       4  0
  9  16.10.2022.  Valpovka Valpovo         Omladinac Gornja Vrba    5  0
 10  23.10.2022.  Bedem Ivankovo           Svačić Stari Slatinik    1  0
 10  23.10.2022.  Croatia Đakovo           Darda                    3  2
 10  23.10.2022.  Graničar Županja         Borac Kneževi Vinogradi  2  0
 10  23.10.2022.  Omladinac Gornja Vrba    Slavonija Požega         0  1
 10  23.10.2022.  Slavija Pleternica       Oriolik Oriovac          1  1
 10  23.10.2022.  Sloga Nova Gradiška      NAŠK Našice              2  3
 10  23.10.2022.  Vuteks Sloga Vukovar     Valpovka Valpovo         3  2
 10  23.10.2022.  Čepin                    Kutjevo                  6  1
 11  30.10.2022.  Borac Kneževi Vinogradi  Croatia Đakovo           1  0
 11  30.10.2022.  Darda                    Čepin                    4  4
 11  30.10.2022.  Kutjevo                  Omladinac Gornja Vrba    2  1
 11  30.10.2022.  NAŠK Našice              Slavija Pleternica       1  1
 11  30.10.2022.  Oriolik Oriovac          Bedem Ivankovo           1  5
 11  30.10.2022.  Slavonija Požega         Vuteks Sloga Vukovar     3  3
 11  30.10.2022.  Svačić Stari Slatinik    Graničar Županja         2  0
 11  30.10.2022.  Valpovka Valpovo         Sloga Nova Gradiška      0  1
 12   6.11.2022.  Bedem Ivankovo           NAŠK Našice              3  1
 12   6.11.2022.  Borac Kneževi Vinogradi  Svačić Stari Slatinik    5  0
 12   6.11.2022.  Croatia Đakovo           Čepin                    1  3
 12   6.11.2022.  Graničar Županja         Oriolik Oriovac          2  0
 12   6.11.2022.  Omladinac Gornja Vrba    Darda                    2  1
 12   6.11.2022.  Slavija Pleternica       Valpovka Valpovo         2  1
 12   6.11.2022.  Sloga Nova Gradiška      Slavonija Požega         2  1
 12   6.11.2022.  Vuteks Sloga Vukovar     Kutjevo                  1  3
 13  13.11.2022.  Darda                    Vuteks Sloga Vukovar     1  3
 13  13.11.2022.  Kutjevo                  Sloga Nova Gradiška      1  0
 13  13.11.2022.  NAŠK Našice              Graničar Županja         1  0
 13  13.11.2022.  Oriolik Oriovac          Borac Kneževi Vinogradi  1  0
 13  13.11.2022.  Slavonija Požega         Slavija Pleternica       4  1
 13  13.11.2022.  Svačić Stari Slatinik    Croatia Đakovo           1  0
 13  13.11.2022.  Valpovka Valpovo         Bedem Ivankovo           2  1
 13  13.11.2022.  Čepin                    Omladinac Gornja Vrba    2  0
 14  20.11.2022.  Bedem Ivankovo           Slavonija Požega         2  0
 14  20.11.2022.  Borac Kneževi Vinogradi  NAŠK Našice              0  1
 14  20.11.2022.  Croatia Đakovo           Omladinac Gornja Vrba    1  2
 14  20.11.2022.  Graničar Županja         Valpovka Valpovo         4  1
 14  20.11.2022.  Slavija Pleternica       Kutjevo                  3  1
 14  20.11.2022.  Sloga Nova Gradiška      Darda                    3  2
 14  20.11.2022.  Svačić Stari Slatinik    Oriolik Oriovac          2  4
 14  20.11.2022.  Vuteks Sloga Vukovar     Čepin                    2  1
 15  26.11.2022.  Darda                    Slavija Pleternica       2  3
 15  26.11.2022.  Kutjevo                  Bedem Ivankovo           3  1
 15  26.11.2022.  NAŠK Našice              Svačić Stari Slatinik    4  2
 15  26.11.2022.  Omladinac Gornja Vrba    Vuteks Sloga Vukovar     1  1
 15  26.11.2022.  Oriolik Oriovac          Croatia Đakovo           3  2
 15  26.11.2022.  Slavonija Požega         Graničar Županja         2  4
 15  26.11.2022.  Valpovka Valpovo         Borac Kneževi Vinogradi  0  2
 15  26.11.2022.  Čepin                    Sloga Nova Gradiška      7  0
 16   25.2.2023.  Croatia Đakovo           Vuteks Sloga Vukovar     5  0
 16   25.2.2023.  Darda                    Bedem Ivankovo           0  1
 16   25.2.2023.  NAŠK Našice              Oriolik Oriovac          0  0
 16   25.2.2023.  Slavonija Požega         Borac Kneževi Vinogradi  1  2
 16   25.2.2023.  Valpovka Valpovo         Svačić Stari Slatinik    3  1
 16   25.2.2023.  Čepin                    Slavija Pleternica       4  0
 16   22.3.2023.  Kutjevo                  Graničar Županja         3  1
 16   29.3.2023.  Omladinac Gornja Vrba    Sloga Nova Gradiška      1  0
 17    4.3.2023.  Borac Kneževi Vinogradi  Kutjevo                  1  2
 17    4.3.2023.  NAŠK Našice              Croatia Đakovo           2  2
 17    4.3.2023.  Oriolik Oriovac          Valpovka Valpovo         3  2
 17    4.3.2023.  Slavija Pleternica       Omladinac Gornja Vrba    2  0
 17    4.3.2023.  Sloga Nova Gradiška      Vuteks Sloga Vukovar     2  1
 17    5.3.2023.  Bedem Ivankovo           Čepin                    1  1
 17    5.3.2023.  Graničar Županja         Darda                    4  1
 17    5.3.2023.  Svačić Stari Slatinik    Slavonija Požega         0  2
 18   11.3.2023.  Croatia Đakovo           Sloga Nova Gradiška      5  0
 18   11.3.2023.  Darda                    Borac Kneževi Vinogradi  4  2
 18   11.3.2023.  Slavonija Požega         Oriolik Oriovac          2  1
 18   11.3.2023.  Valpovka Valpovo         NAŠK Našice              1  0
 18   11.3.2023.  Vuteks Sloga Vukovar     Slavija Pleternica       3  0
 18   12.3.2023.  Kutjevo                  Svačić Stari Slatinik    0  1
 18   12.3.2023.  Omladinac Gornja Vrba    Bedem Ivankovo           1  0
 18    5.4.2023.  Čepin                    Graničar Županja         0  1
 19   18.3.2023.  Borac Kneževi Vinogradi  Čepin                    2  2
 19   18.3.2023.  NAŠK Našice              Slavonija Požega         1  2
 19   18.3.2023.  Oriolik Oriovac          Kutjevo                  2  2
 19   18.3.2023.  Slavija Pleternica       Sloga Nova Gradiška      4  2
 19   18.3.2023.  Valpovka Valpovo         Croatia Đakovo           0  0
 19   19.3.2023.  Bedem Ivankovo           Vuteks Sloga Vukovar     4  1
 19   19.3.2023.  Graničar Županja         Omladinac Gornja Vrba    3  0
 19   19.3.2023.  Svačić Stari Slatinik    Darda                    5  1
 20   26.3.2023.  Croatia Đakovo           Slavija Pleternica       2  0
 20   26.3.2023.  Darda                    Oriolik Oriovac          3  0
 20   26.3.2023.  Kutjevo                  NAŠK Našice              1  2
 20   26.3.2023.  Omladinac Gornja Vrba    Borac Kneževi Vinogradi  2  0
 20   26.3.2023.  Slavonija Požega         Valpovka Valpovo         1  1
 20   26.3.2023.  Sloga Nova Gradiška      Bedem Ivankovo           2  0
 20   26.3.2023.  Vuteks Sloga Vukovar     Graničar Županja         0  0
 20   26.3.2023.  Čepin                    Svačić Stari Slatinik    0  3
 21    2.4.2023.  Bedem Ivankovo           Slavija Pleternica       1  2
 21    2.4.2023.  Borac Kneževi Vinogradi  Vuteks Sloga Vukovar     0  3
 21    2.4.2023.  Graničar Županja         Sloga Nova Gradiška      1  1
 21    2.4.2023.  NAŠK Našice              Darda                    1  0
 21    2.4.2023.  Oriolik Oriovac          Čepin                    0  1
 21    2.4.2023.  Slavonija Požega         Croatia Đakovo           3  2
 21    2.4.2023.  Svačić Stari Slatinik    Omladinac Gornja Vrba    2  0
 21    2.4.2023.  Valpovka Valpovo         Kutjevo                  2  2
 22    8.4.2023.  Croatia Đakovo           Bedem Ivankovo           3  1
 22    8.4.2023.  Darda                    Valpovka Valpovo         2  1
 22    8.4.2023.  Kutjevo                  Slavonija Požega         3  1
 22    8.4.2023.  Omladinac Gornja Vrba    Oriolik Oriovac          1  1
 22    8.4.2023.  Slavija Pleternica       Graničar Županja         2  1
 22    8.4.2023.  Sloga Nova Gradiška      Borac Kneževi Vinogradi  0  0
 22    8.4.2023.  Vuteks Sloga Vukovar     Svačić Stari Slatinik    2  1
 22    8.4.2023.  Čepin                    NAŠK Našice              2  0
 23   16.4.2023.  Borac Kneževi Vinogradi  Slavija Pleternica       0  0
 23   16.4.2023.  Graničar Županja         Bedem Ivankovo           6  0
 23   16.4.2023.  Kutjevo                  Croatia Đakovo           4  0
 23   16.4.2023.  NAŠK Našice              Omladinac Gornja Vrba    4  1
 23   16.4.2023.  Oriolik Oriovac          Vuteks Sloga Vukovar     2  0
 23   16.4.2023.  Slavonija Požega         Darda                    4  0
 23   16.4.2023.  Svačić Stari Slatinik    Sloga Nova Gradiška      4  4
 23   16.4.2023.  Valpovka Valpovo         Čepin                    1  2
 24   23.4.2023.  Bedem Ivankovo           Borac Kneževi Vinogradi  3  0
 24   23.4.2023.  Croatia Đakovo           Graničar Županja         1  2
 24   23.4.2023.  Darda                    Kutjevo                  2  2
 24   23.4.2023.  Omladinac Gornja Vrba    Valpovka Valpovo         0  0
 24   23.4.2023.  Slavija Pleternica       Svačić Stari Slatinik    1  2
 24   23.4.2023.  Sloga Nova Gradiška      Oriolik Oriovac          2  2
 24   23.4.2023.  Vuteks Sloga Vukovar     NAŠK Našice              1  5
 24   23.4.2023.  Čepin                    Slavonija Požega         2  2
 25   30.4.2023.  Borac Kneževi Vinogradi  Graničar Županja         2  1
 25   30.4.2023.  Darda                    Croatia Đakovo           2  2
 25   30.4.2023.  NAŠK Našice              Sloga Nova Gradiška      1  0
 25   30.4.2023.  Oriolik Oriovac          Slavija Pleternica       2  1
 25   30.4.2023.  Slavonija Požega         Omladinac Gornja Vrba    5  0
 25   30.4.2023.  Svačić Stari Slatinik    Bedem Ivankovo           3  0
 25   30.4.2023.  Valpovka Valpovo         Vuteks Sloga Vukovar     5  1
 25    1.5.2023.  Kutjevo                  Čepin                    3  3
 26    7.5.2023.  Bedem Ivankovo           Oriolik Oriovac          2  3
 26    7.5.2023.  Croatia Đakovo           Borac Kneževi Vinogradi  4  1
 26    7.5.2023.  Graničar Županja         Svačić Stari Slatinik    1  0
 26    7.5.2023.  Omladinac Gornja Vrba    Kutjevo                  0  2
 26    7.5.2023.  Slavija Pleternica       NAŠK Našice              0  0
 26    7.5.2023.  Sloga Nova Gradiška      Valpovka Valpovo         0  2
 26    7.5.2023.  Vuteks Sloga Vukovar     Slavonija Požega         2  4
 26    7.5.2023.  Čepin                    Darda                    0  0
 27   13.5.2023.  Darda                    Omladinac Gornja Vrba    3  1
 27   13.5.2023.  NAŠK Našice              Bedem Ivankovo           2  1
 27   13.5.2023.  Oriolik Oriovac          Graničar Županja         1  2
 27   13.5.2023.  Slavonija Požega         Sloga Nova Gradiška      2  0
 27   13.5.2023.  Valpovka Valpovo         Slavija Pleternica       3  0
 27   13.5.2023.  Čepin                    Croatia Đakovo           2  1
 27   14.5.2023.  Kutjevo                  Vuteks Sloga Vukovar     8  2
 27   14.5.2023.  Svačić Stari Slatinik    Borac Kneževi Vinogradi  1  2
 28   21.5.2023.  Bedem Ivankovo           Valpovka Valpovo         4  3
 28   21.5.2023.  Borac Kneževi Vinogradi  Oriolik Oriovac          2  0
 28   21.5.2023.  Croatia Đakovo           Svačić Stari Slatinik    5  3
 28   21.5.2023.  Graničar Županja         NAŠK Našice              0  0
 28   21.5.2023.  Omladinac Gornja Vrba    Čepin                    2  3
 28   21.5.2023.  Slavija Pleternica       Slavonija Požega         0  3
 28   21.5.2023.  Sloga Nova Gradiška      Kutjevo                  3  0
 28   21.5.2023.  Vuteks Sloga Vukovar     Darda                    3  1
 29   27.5.2023.  Darda                    Sloga Nova Gradiška      9  1
 29   27.5.2023.  Kutjevo                  Slavija Pleternica       4  0
 29   27.5.2023.  NAŠK Našice              Borac Kneževi Vinogradi  2  0
 29   27.5.2023.  Omladinac Gornja Vrba    Croatia Đakovo           0  0
 29   27.5.2023.  Oriolik Oriovac          Svačić Stari Slatinik    2  1
 29   27.5.2023.  Slavonija Požega         Bedem Ivankovo           2  2
 29   27.5.2023.  Valpovka Valpovo         Graničar Županja         1  2
 29   27.5.2023.  Čepin                    Vuteks Sloga Vukovar     1  0
 30    3.6.2023.  Bedem Ivankovo           Kutjevo                  1  4
 30    3.6.2023.  Borac Kneževi Vinogradi  Valpovka Valpovo         3  2
 30    3.6.2023.  Croatia Đakovo           Oriolik Oriovac          4  0
 30    3.6.2023.  Graničar Županja         Slavonija Požega         0  3
 30    3.6.2023.  Slavija Pleternica       Darda                    4  2
 30    3.6.2023.  Sloga Nova Gradiška      Čepin                    1  0
 30    3.6.2023.  Svačić Stari Slatinik    NAŠK Našice              2  0
 30    3.6.2023.  Vuteks Sloga Vukovar     Omladinac Gornja Vrba    7  0

Grupa "sjever" - Group "North"

Pos  Team                   ADP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Radnik Križevci          0  27  21  4   2  71  27   44   67 [promotion play-off; promoted]
  2  Polet Martin na Muri     0  27  21  3   3  65  17   48   66
  3  Varteks Varaždin         0  27  15  6   6  51  31   20   51
  4  Rudar Mursko Središće    0  27  13  2  12  47  44    3   41
  5  Dinamo Domašinec         0  27  11  4  12  36  46  -10   37
  6  Papuk Orahovica          0  27   9  5  13  33  59  -26   32 [demoted to the lowest level]
  7  Koprivnica               0  27   7  5  15  30  47  -17   26
  8  Virovitica               0  27   6  4  17  36  54  -18   22
  9  Podravina Ludbreg        0  27   6  4  17  38  59  -21   22
 10  Podravac Virje           0  27   6  3  18  34  57  -23   21 [relegated]

Last updated: 3. 6. 2023. (End of season.)

Rnd  Date         Home Team              Away Team              F  A
  1   20.8.2022.  Papuk Orahovica        Varteks Varaždin       2  0
  1   20.8.2022.  Podravac Virje         Radnik Križevci        0  2
  1   20.8.2022.  Podravina Ludbreg      Koprivnica             1  1
  1   20.8.2022.  Polet Martin na Muri   Dinamo Domašinec       0  0
  1   20.8.2022.  Virovitica             Rudar Mursko Središće  3  0
  2   27.8.2022.  Dinamo Domašinec       Podravina Ludbreg      3  2
  2   27.8.2022.  Koprivnica             Virovitica             0  2
  2   27.8.2022.  Podravac Virje         Polet Martin na Muri   0  5
  2   27.8.2022.  Radnik Križevci        Varteks Varaždin       1  0
  2   27.8.2022.  Rudar Mursko Središće  Papuk Orahovica        1  0
  3    3.9.2022.  Papuk Orahovica        Koprivnica             1  0
  3    3.9.2022.  Podravina Ludbreg      Podravac Virje         0  1
  3    3.9.2022.  Polet Martin na Muri   Radnik Križevci        1  1
  3    3.9.2022.  Varteks Varaždin       Rudar Mursko Središće  2  0
  3    3.9.2022.  Virovitica             Dinamo Domašinec       2  4
  4   10.9.2022.  Dinamo Domašinec       Papuk Orahovica        0  0
  4   10.9.2022.  Podravac Virje         Virovitica             2  0
  4   10.9.2022.  Polet Martin na Muri   Podravina Ludbreg      5  2
  4   10.9.2022.  Radnik Križevci        Rudar Mursko Središće  3  0
  4   12.9.2022.  Koprivnica             Varteks Varaždin       0  5
  5   17.9.2022.  Papuk Orahovica        Podravac Virje         1  2
  5   17.9.2022.  Podravina Ludbreg      Radnik Križevci        0  1
  5   17.9.2022.  Rudar Mursko Središće  Koprivnica             4  3
  5   17.9.2022.  Varteks Varaždin       Dinamo Domašinec       2  1
  5   17.9.2022.  Virovitica             Polet Martin na Muri   0  2
  6   24.9.2022.  Dinamo Domašinec       Rudar Mursko Središće  4  0
  6   24.9.2022.  Podravac Virje         Varteks Varaždin       1  3
  6   24.9.2022.  Podravina Ludbreg      Virovitica             0  2
  6   24.9.2022.  Polet Martin na Muri   Papuk Orahovica        3  0
  6   24.9.2022.  Radnik Križevci        Koprivnica             3  1
  7   1.10.2022.  Koprivnica             Dinamo Domašinec       1  2
  7   1.10.2022.  Papuk Orahovica        Podravina Ludbreg      2  1
  7   1.10.2022.  Rudar Mursko Središće  Podravac Virje         3  0
  7   1.10.2022.  Varteks Varaždin       Polet Martin na Muri   0  3
  7   1.10.2022.  Virovitica             Radnik Križevci        2  4
  8   8.10.2022.  Podravac Virje         Koprivnica             1  3
  8   8.10.2022.  Podravina Ludbreg      Varteks Varaždin       1  1
  8   8.10.2022.  Polet Martin na Muri   Rudar Mursko Središće  3  0
  8   8.10.2022.  Radnik Križevci        Dinamo Domašinec       6  0
  8   8.10.2022.  Virovitica             Papuk Orahovica        2  2
  9  15.10.2022.  Dinamo Domašinec       Podravac Virje         2  1
  9  15.10.2022.  Koprivnica             Polet Martin na Muri   0  2
  9  15.10.2022.  Papuk Orahovica        Radnik Križevci        1  1
  9  15.10.2022.  Rudar Mursko Središće  Podravina Ludbreg      2  1
  9  15.10.2022.  Varteks Varaždin       Virovitica             2  0
 10  22.10.2022.  Dinamo Domašinec       Polet Martin na Muri   1  1
 10  22.10.2022.  Radnik Križevci        Podravac Virje         2  1
 10  22.10.2022.  Rudar Mursko Središće  Virovitica             4  0
 10  22.10.2022.  Varteks Varaždin       Papuk Orahovica        4  0
 10  24.10.2022.  Koprivnica             Podravina Ludbreg      1  1
 11  29.10.2022.  Papuk Orahovica        Rudar Mursko Središće  2  0
 11  29.10.2022.  Podravina Ludbreg      Dinamo Domašinec       5  0
 11  29.10.2022.  Polet Martin na Muri   Podravac Virje         3  0
 11  29.10.2022.  Varteks Varaždin       Radnik Križevci        1  0
 11  29.10.2022.  Virovitica             Koprivnica             3  0
 12   5.11.2022.  Dinamo Domašinec       Virovitica             2  1
 12   5.11.2022.  Podravac Virje         Podravina Ludbreg      1  2
 12   5.11.2022.  Radnik Križevci        Polet Martin na Muri   2  0
 12   5.11.2022.  Rudar Mursko Središće  Varteks Varaždin       1  1
 12   6.11.2022.  Koprivnica             Papuk Orahovica        3  0
 13  12.11.2022.  Papuk Orahovica        Dinamo Domašinec       1  1
 13  12.11.2022.  Podravina Ludbreg      Polet Martin na Muri   0  1
 13  12.11.2022.  Rudar Mursko Središće  Radnik Križevci        0  0
 13  12.11.2022.  Varteks Varaždin       Koprivnica             3  1
 13  12.11.2022.  Virovitica             Podravac Virje         2  0
 14  19.11.2022.  Dinamo Domašinec       Varteks Varaždin       3  0
 14  19.11.2022.  Koprivnica             Rudar Mursko Središće  0  1
 14  19.11.2022.  Podravac Virje         Papuk Orahovica        7  2
 14  19.11.2022.  Polet Martin na Muri   Virovitica             2  1
 14  19.11.2022.  Radnik Križevci        Podravina Ludbreg      5  2
 15   11.3.2023.  Koprivnica             Radnik Križevci        1  2
 15   11.3.2023.  Papuk Orahovica        Polet Martin na Muri   2  4
 15   11.3.2023.  Rudar Mursko Središće  Dinamo Domašinec       2  0
 15   11.3.2023.  Varteks Varaždin       Podravac Virje         1  1
 15   11.3.2023.  Virovitica             Podravina Ludbreg      1  2
 16   18.3.2023.  Dinamo Domašinec       Koprivnica             2  1
 16   18.3.2023.  Podravac Virje         Rudar Mursko Središće  1  4
 16   18.3.2023.  Podravina Ludbreg      Papuk Orahovica        2  3
 16   18.3.2023.  Polet Martin na Muri   Varteks Varaždin       2  0
 16   18.3.2023.  Radnik Križevci        Virovitica             2  0
 17   25.3.2023.  Dinamo Domašinec       Radnik Križevci        2  4
 17   25.3.2023.  Koprivnica             Podravac Virje         2  1
 17   25.3.2023.  Papuk Orahovica        Virovitica             1  0
 17   25.3.2023.  Rudar Mursko Središće  Polet Martin na Muri   0  2
 17   25.3.2023.  Varteks Varaždin       Podravina Ludbreg      6  0
 18    1.4.2023.  Podravac Virje         Dinamo Domašinec       0  2
 18    1.4.2023.  Podravina Ludbreg      Rudar Mursko Središće  1  2
 18    1.4.2023.  Polet Martin na Muri   Koprivnica             0  1
 18    1.4.2023.  Radnik Križevci        Papuk Orahovica        4  1
 18    1.4.2023.  Virovitica             Varteks Varaždin       1  2
 19    8.4.2023.  Dinamo Domašinec       Podravac Virje         0  1
 19    8.4.2023.  Polet Martin na Muri   Virovitica             1  0
 19    8.4.2023.  Radnik Križevci        Papuk Orahovica        2  1
 19    8.4.2023.  Rudar Mursko Središće  Podravina Ludbreg      1  2
 19    8.4.2023.  Varteks Varaždin       Koprivnica             2  2
 20   15.4.2023.  Koprivnica             Dinamo Domašinec       1  0
 20   15.4.2023.  Papuk Orahovica        Podravina Ludbreg      2  1
 20   15.4.2023.  Podravac Virje         Rudar Mursko Središće  3  2
 20   15.4.2023.  Radnik Križevci        Polet Martin na Muri   3  2
 20   15.4.2023.  Virovitica             Varteks Varaždin       3  3
 21   22.4.2023.  Dinamo Domašinec       Virovitica             2  0
 21   22.4.2023.  Podravina Ludbreg      Podravac Virje         2  1
 21   22.4.2023.  Polet Martin na Muri   Papuk Orahovica        5  1
 21   22.4.2023.  Rudar Mursko Središće  Koprivnica             2  3
 21   22.4.2023.  Varteks Varaždin       Radnik Križevci        3  3
 22   29.4.2023.  Koprivnica             Podravina Ludbreg      1  0
 22   29.4.2023.  Papuk Orahovica        Podravac Virje         1  1
 22   29.4.2023.  Polet Martin na Muri   Varteks Varaždin       2  0
 22   29.4.2023.  Radnik Križevci        Dinamo Domašinec       2  0
 22   29.4.2023.  Virovitica             Rudar Mursko Središće  1  2
 23    7.5.2023.  Dinamo Domašinec       Polet Martin na Muri   0  4
 23    7.5.2023.  Podravac Virje         Koprivnica             2  2
 23    7.5.2023.  Podravina Ludbreg      Virovitica             2  2
 23    7.5.2023.  Rudar Mursko Središće  Radnik Križevci        4  1
 23    7.5.2023.  Varteks Varaždin       Papuk Orahovica        3  1
 24   13.5.2023.  Papuk Orahovica        Koprivnica             1  0
 24   13.5.2023.  Polet Martin na Muri   Rudar Mursko Središće  5  1
 24   13.5.2023.  Radnik Križevci        Podravina Ludbreg      6  2
 24   13.5.2023.  Varteks Varaždin       Dinamo Domašinec       2  0
 24   13.5.2023.  Virovitica             Podravac Virje         4  3
 25   20.5.2023.  Dinamo Domašinec       Papuk Orahovica        2  1
 25   20.5.2023.  Koprivnica             Virovitica             2  2
 25   20.5.2023.  Podravac Virje         Radnik Križevci        2  3
 25   20.5.2023.  Podravina Ludbreg      Polet Martin na Muri   2  4
 25   20.5.2023.  Rudar Mursko Središće  Varteks Varaždin       0  1
 26   27.5.2023.  Dinamo Domašinec       Rudar Mursko Središće  1  3
 26   27.5.2023.  Papuk Orahovica        Virovitica             3  2
 26   27.5.2023.  Polet Martin na Muri   Podravac Virje         2  0
 26   27.5.2023.  Radnik Križevci        Koprivnica             3  0
 26   27.5.2023.  Varteks Varaždin       Podravina Ludbreg      2  1
 27    3.6.2023.  Koprivnica             Polet Martin na Muri   0  1
 27    3.6.2023.  Podravac Virje         Varteks Varaždin       1  2
 27    3.6.2023.  Podravina Ludbreg      Dinamo Domašinec       3  2
 27    3.6.2023.  Rudar Mursko Središće  Papuk Orahovica        8  1
 27    3.6.2023.  Virovitica             Radnik Križevci        0  5

Grupa "centar" – Group "Centre"

Pos  Team                      ADP  P   W   D   L   F   A   GD   Pts
  1  Karlovac 1919               0  34  28   3   3  79  12   67   87 [promotion play-off; promoted]
  2  Maksimir Zagreb             0  34  22   2  10  73  48   25   68
  3  Vrapče Zagreb               0  34  19   8   7  61  31   30   65
  4  Lučko                       0  34  17   4  13  57  48    9   55
  5  Samobor                     0  34  15   9  10  52  41   11   54
  6  Ponikve Zagreb              0  34  17   2  15  48  48    0   53
  7  Segesta Sisak               0  34  14   6  14  57  40   17   48
  8  Sava Strmec                 0  34  14   5  15  43  59  -16   47
  9  Trešnjevka Zagreb           0  34  14   4  16  52  59   -7   46
 10  Lukavec                     0  34  12   7  15  37  49  -12   43
 11  HAŠK Zagreb                 0  34  12   7  15  44  57  -13   43
 12  Gaj Mače                    0  34  13   3  18  52  61   -9   42
 13  Kurilovec                   0  34  10  10  14  38  51  -13   40
 14  Mladost Petrinja            0  34  10   9  15  49  61  -12   39
 15  Bistra Donja Bistra         0  34  11   5  18  44  63  -19   38
 16  Dinamo Odranski Obrež       0  34  10   7  17  55  67  -12   37
 17  Tekstilac Ravnice Zagreb    0  34   9   9  16  36  50  -14   36 [relegated]
 18  Vrbovec                     0  34   6   6  22  39  71  -32   24 [relegated]

Last updated: 3. 6. 2024. (End of season.)

Rnd  Date         Home Team                 Away Team                 F  A
  1   28.8.2022.  Bistra Donja Bistra       Tekstilac Ravnice Zagreb  0  0
  1   28.8.2022.  Karlovac 1919             Maksimir Zagreb           3  0
  1   28.8.2022.  Kurilovec                 HAŠK Zagreb               1  0
  1   28.8.2022.  Lukavec                   Dinamo Odranski Obrež     2  1
  1   28.8.2022.  Lučko                     Ponikve Zagreb            2  1
  1   28.8.2022.  Mladost Petrinja          Sava Strmec               2  1
  1   28.8.2022.  Segesta Sisak             Samobor                   1  3
  1   28.8.2022.  Vrapče Zagreb             Trešnjevka Zagreb         2  1
  1   28.8.2022.  Vrbovec                   Gaj Mače                  5  2
  2    4.9.2022.  Dinamo Odranski Obrež     Tekstilac Ravnice Zagreb  1  3
  2    4.9.2022.  Gaj Mače                  Lučko                     1  0
  2    4.9.2022.  HAŠK Zagreb               Sava Strmec               3  1
  2    4.9.2022.  Lukavec                   Kurilovec                 0  0
  2    4.9.2022.  Maksimir Zagreb           Bistra Donja Bistra       7  1
  2    4.9.2022.  Mladost Petrinja          Vrapče Zagreb             1  3
  2    4.9.2022.  Ponikve Zagreb            Segesta Sisak             1  1
  2    4.9.2022.  Samobor                   Karlovac 1919             0  1
  2    4.9.2022.  Trešnjevka Zagreb         Vrbovec                   3  1
  3    7.9.2022.  Bistra Donja Bistra       Samobor                   3  1
  3    7.9.2022.  Kurilovec                 Dinamo Odranski Obrež     4  2
  3    7.9.2022.  Lukavec                   Sava Strmec               0  1
  3    7.9.2022.  Lučko                     Trešnjevka Zagreb         3  0
  3    7.9.2022.  Segesta Sisak             Gaj Mače                  3  0
  3    7.9.2022.  Tekstilac Ravnice Zagreb  Maksimir Zagreb           1  4
  3    7.9.2022.  Vrapče Zagreb             HAŠK Zagreb               3  0
  3    7.9.2022.  Vrbovec                   Mladost Petrinja          5  2
  3   13.9.2022.  Karlovac 1919             Ponikve Zagreb            3  0
  4   11.9.2022.  Dinamo Odranski Obrež     Maksimir Zagreb           3  2
  4   11.9.2022.  Gaj Mače                  Karlovac 1919             2  1
  4   11.9.2022.  HAŠK Zagreb               Vrbovec                   1  1
  4   11.9.2022.  Kurilovec                 Sava Strmec               2  1
  4   11.9.2022.  Lukavec                   Vrapče Zagreb             2  2
  4   11.9.2022.  Mladost Petrinja          Lučko                     1  1
  4   11.9.2022.  Ponikve Zagreb            Bistra Donja Bistra       2  0
  4   11.9.2022.  Samobor                   Tekstilac Ravnice Zagreb  1  1
  4   11.9.2022.  Trešnjevka Zagreb         Segesta Sisak             3  2
  5   18.9.2022.  Bistra Donja Bistra       Gaj Mače                  3  1
  5   18.9.2022.  Karlovac 1919             Trešnjevka Zagreb         4  0
  5   18.9.2022.  Maksimir Zagreb           Samobor                   3  2
  5   18.9.2022.  Sava Strmec               Dinamo Odranski Obrež     2  3
  5   18.9.2022.  Segesta Sisak             Mladost Petrinja          0  0
  5   18.9.2022.  Vrapče Zagreb             Kurilovec                 2  0
  5   18.9.2022.  Vrbovec                   Lukavec                   1  0
  5   21.9.2022.  Lučko                     HAŠK Zagreb               1  1
  5   21.9.2022.  Tekstilac Ravnice Zagreb  Ponikve Zagreb            0  1
  6   21.9.2022.  Trešnjevka Zagreb         Bistra Donja Bistra       1  0
  6   25.9.2022.  Dinamo Odranski Obrež     Samobor                   2  0
  6   25.9.2022.  Gaj Mače                  Tekstilac Ravnice Zagreb  1  1
  6   25.9.2022.  HAŠK Zagreb               Segesta Sisak             1  5
  6   25.9.2022.  Kurilovec                 Vrbovec                   0  3
  6   25.9.2022.  Lukavec                   Lučko                     0  2
  6   25.9.2022.  Mladost Petrinja          Karlovac 1919             1  1
  6   25.9.2022.  Ponikve Zagreb            Maksimir Zagreb           1  0
  6   25.9.2022.  Sava Strmec               Vrapče Zagreb             1  1
  7   28.9.2022.  Bistra Donja Bistra       Mladost Petrinja          1  0
  7   28.9.2022.  Karlovac 1919             HAŠK Zagreb               5  0
  7   28.9.2022.  Lučko                     Kurilovec                 3  0
  7   28.9.2022.  Maksimir Zagreb           Gaj Mače                  3  1
  7   28.9.2022.  Samobor                   Ponikve Zagreb            3  1
  7   28.9.2022.  Segesta Sisak             Lukavec                   4  1
  7   28.9.2022.  Tekstilac Ravnice Zagreb  Trešnjevka Zagreb         1  2
  7   28.9.2022.  Vrapče Zagreb             Dinamo Odranski Obrež     3  1
  7   28.9.2022.  Vrbovec                   Sava Strmec               1  1
  8   2.10.2022.  Dinamo Odranski Obrež     Ponikve Zagreb            2  4
  8   2.10.2022.  Gaj Mače                  Samobor                   1  3
  8   2.10.2022.  HAŠK Zagreb               Bistra Donja Bistra       2  1
  8   2.10.2022.  Kurilovec                 Segesta Sisak             2  2
  8   2.10.2022.  Mladost Petrinja          Tekstilac Ravnice Zagreb  4  0
  8   2.10.2022.  Sava Strmec               Lučko                     0  6
  8   2.10.2022.  Trešnjevka Zagreb         Maksimir Zagreb           1  3
  8   2.10.2022.  Vrapče Zagreb             Vrbovec                   3  0
  8  12.10.2022.  Lukavec                   Karlovac 1919             1  2
  9   9.10.2022.  Bistra Donja Bistra       Lukavec                   2  3
  9   9.10.2022.  Karlovac 1919             Kurilovec                 2  2
  9   9.10.2022.  Lučko                     Vrapče Zagreb             3  0
  9   9.10.2022.  Maksimir Zagreb           Mladost Petrinja          3  0
  9   9.10.2022.  Ponikve Zagreb            Gaj Mače                  0  5
  9   9.10.2022.  Samobor                   Trešnjevka Zagreb         0  0
  9   9.10.2022.  Segesta Sisak             Sava Strmec               5  0
  9   9.10.2022.  Tekstilac Ravnice Zagreb  HAŠK Zagreb               1  1
  9   9.10.2022.  Vrbovec                   Dinamo Odranski Obrež     2  2
 10  16.10.2022.  Dinamo Odranski Obrež     Gaj Mače                  0  4
 10  16.10.2022.  HAŠK Zagreb               Maksimir Zagreb           0  2
 10  16.10.2022.  Kurilovec                 Bistra Donja Bistra       0  1
 10  16.10.2022.  Lukavec                   Tekstilac Ravnice Zagreb  0  1
 10  16.10.2022.  Mladost Petrinja          Samobor                   0  0
 10  16.10.2022.  Sava Strmec               Karlovac 1919             0  5
 10  16.10.2022.  Trešnjevka Zagreb         Ponikve Zagreb            3  2
 10  16.10.2022.  Vrapče Zagreb             Segesta Sisak             0  0
 10  16.10.2022.  Vrbovec                   Lučko                     1  2
 11  22.10.2022.  Gaj Mače                  Trešnjevka Zagreb         2  1
 11  22.10.2022.  Lučko                     Dinamo Odranski Obrež     3  2
 11  22.10.2022.  Maksimir Zagreb           Lukavec                   3  1
 11  22.10.2022.  Ponikve Zagreb            Mladost Petrinja          2  0
 11  22.10.2022.  Samobor                   HAŠK Zagreb               3  1
 11  22.10.2022.  Segesta Sisak             Vrbovec                   3  1
 11  22.10.2022.  Tekstilac Ravnice Zagreb  Kurilovec                 1  1
 11  23.10.2022.  Bistra Donja Bistra       Sava Strmec               1  1
 11  24.10.2022.  Karlovac 1919             Vrapče Zagreb             1  0
 12  30.10.2022.  Dinamo Odranski Obrež     Trešnjevka Zagreb         4  3
 12  30.10.2022.  HAŠK Zagreb               Ponikve Zagreb            2  1
 12  30.10.2022.  Kurilovec                 Maksimir Zagreb           1  0
 12  30.10.2022.  Lukavec                   Samobor                   1  1
 12  30.10.2022.  Lučko                     Segesta Sisak             1  0
 12  30.10.2022.  Mladost Petrinja          Gaj Mače                  1  1
 12  30.10.2022.  Sava Strmec               Tekstilac Ravnice Zagreb  2  0
 12  30.10.2022.  Vrapče Zagreb             Bistra Donja Bistra       3  0
 12  30.10.2022.  Vrbovec                   Karlovac 1919             0  4
 13   6.11.2022.  Bistra Donja Bistra       Vrbovec                   2  1
 13   6.11.2022.  Gaj Mače                  HAŠK Zagreb               3  0
 13   6.11.2022.  Karlovac 1919             Lučko                     1  0
 13   6.11.2022.  Maksimir Zagreb           Sava Strmec               3  0
 13   6.11.2022.  Ponikve Zagreb            Lukavec                   1  2
 13   6.11.2022.  Samobor                   Kurilovec                 1  0
 13   6.11.2022.  Segesta Sisak             Dinamo Odranski Obrež     3  0
 13   6.11.2022.  Tekstilac Ravnice Zagreb  Vrapče Zagreb             1  0
 13   6.11.2022.  Trešnjevka Zagreb         Mladost Petrinja          1  0
 14  13.11.2022.  Dinamo Odranski Obrež     Mladost Petrinja          4  1
 14  13.11.2022.  HAŠK Zagreb               Trešnjevka Zagreb         1  1
 14  13.11.2022.  Kurilovec                 Ponikve Zagreb            4  1
 14  13.11.2022.  Lukavec                   Gaj Mače                  2  1
 14  13.11.2022.  Lučko                     Bistra Donja Bistra       2  1
 14  13.11.2022.  Sava Strmec               Samobor                   1  2
 14  13.11.2022.  Segesta Sisak             Karlovac 1919             0  2
 14  13.11.2022.  Vrapče Zagreb             Maksimir Zagreb           3  1
 14  13.11.2022.  Vrbovec                   Tekstilac Ravnice Zagreb  0  0
 15  19.11.2022.  Karlovac 1919             Dinamo Odranski Obrež     0  0
 15  19.11.2022.  Maksimir Zagreb           Vrbovec                   1  1
 15  19.11.2022.  Mladost Petrinja          HAŠK Zagreb               3  1
 15  19.11.2022.  Ponikve Zagreb            Sava Strmec               3  0
 15  19.11.2022.  Samobor                   Vrapče Zagreb             3  0
 15  19.11.2022.  Tekstilac Ravnice Zagreb  Lučko                     0  1
 15  19.11.2022.  Trešnjevka Zagreb         Lukavec                   1  0
 15  20.11.2022.  Gaj Mače                  Kurilovec                 2  1
 15  24.11.2022.  Bistra Donja Bistra       Segesta Sisak             1  2
 16  27.11.2022.  Dinamo Odranski Obrež     HAŠK Zagreb               1  1
 16  27.11.2022.  Karlovac 1919             Bistra Donja Bistra       5  0
 16  27.11.2022.  Kurilovec                 Trešnjevka Zagreb         2  3
 16  27.11.2022.  Lukavec                   Mladost Petrinja          2  1
 16  27.11.2022.  Lučko                     Maksimir Zagreb           1  3
 16  27.11.2022.  Sava Strmec               Gaj Mače                  4  1
 16  27.11.2022.  Segesta Sisak             Tekstilac Ravnice Zagreb  6  0
 16  27.11.2022.  Vrapče Zagreb             Ponikve Zagreb            2  1
 16  27.11.2022.  Vrbovec                   Samobor                   1  2
 17   3.12.2022.  HAŠK Zagreb               Lukavec                   3  1
 17   3.12.2022.  Maksimir Zagreb           Segesta Sisak             2  1
 17   3.12.2022.  Mladost Petrinja          Kurilovec                 4  1
 17   3.12.2022.  Ponikve Zagreb            Vrbovec                   3  1
 17   3.12.2022.  Samobor                   Lučko                     0  0
 17   3.12.2022.  Trešnjevka Zagreb         Sava Strmec               3  0
 17   4.12.2022.  Bistra Donja Bistra       Dinamo Odranski Obrež     2  2
 17   19.2.2023.  Gaj Mače                  Vrapče Zagreb             1  2
 17   19.2.2023.  Tekstilac Ravnice Zagreb  Karlovac 1919             0  2
 18   25.2.2023.  Dinamo Odranski Obrež     Lukavec                   0  0
 18   25.2.2023.  HAŠK Zagreb               Kurilovec                 0  0
 18   25.2.2023.  Maksimir Zagreb           Karlovac 1919             0  2
 18   25.2.2023.  Ponikve Zagreb            Lučko                     2  0
 18   25.2.2023.  Tekstilac Ravnice Zagreb  Bistra Donja Bistra       3  1
 18   25.2.2023.  Trešnjevka Zagreb         Vrapče Zagreb             1  3
 18    8.3.2023.  Gaj Mače                  Vrbovec                   3  2
 18    8.3.2023.  Samobor                   Segesta Sisak             2  1
 18    5.4.2023.  Sava Strmec               Mladost Petrinja          1  0
 19    4.3.2023.  Karlovac 1919             Samobor                   1  0
 19    4.3.2023.  Kurilovec                 Lukavec                   0  0
 19    4.3.2023.  Segesta Sisak             Ponikve Zagreb            0  3
 19    4.3.2023.  Tekstilac Ravnice Zagreb  Dinamo Odranski Obrež     1  0
 19    4.3.2023.  Vrapče Zagreb             Mladost Petrinja          2  0
 19    4.3.2023.  Vrbovec                   Trešnjevka Zagreb         1  4
 19    5.3.2023.  Bistra Donja Bistra       Maksimir Zagreb           2  0
 19    5.3.2023.  Lučko                     Gaj Mače                  4  2
 19    5.3.2023.  Sava Strmec               HAŠK Zagreb               0  0
 20   12.3.2023.  Dinamo Odranski Obrež     Kurilovec                 0  1
 20   12.3.2023.  Gaj Mače                  Segesta Sisak             2  0
 20   12.3.2023.  HAŠK Zagreb               Vrapče Zagreb             1  0
 20   12.3.2023.  Maksimir Zagreb           Tekstilac Ravnice Zagreb  3  2
 20   12.3.2023.  Mladost Petrinja          Vrbovec                   2  1
 20   12.3.2023.  Ponikve Zagreb            Karlovac 1919             1  0
 20   12.3.2023.  Samobor                   Bistra Donja Bistra       2  1
 20   12.3.2023.  Sava Strmec               Lukavec                   2  2
 20   12.3.2023.  Trešnjevka Zagreb         Lučko                     0  1
 21   19.3.2023.  Bistra Donja Bistra       Ponikve Zagreb            2  0
 21   19.3.2023.  Karlovac 1919             Gaj Mače                  1  0
 21   19.3.2023.  Lučko                     Mladost Petrinja          0  1
 21   19.3.2023.  Maksimir Zagreb           Dinamo Odranski Obrež     2  1
 21   19.3.2023.  Sava Strmec               Kurilovec                 3  4
 21   19.3.2023.  Segesta Sisak             Trešnjevka Zagreb         1  0
 21   19.3.2023.  Tekstilac Ravnice Zagreb  Samobor                   1  2
 21   19.3.2023.  Vrapče Zagreb             Lukavec                   4  0
 21   19.3.2023.  Vrbovec                   HAŠK Zagreb               1  0
 22   26.3.2023.  Dinamo Odranski Obrež     Sava Strmec               3  0
 22   26.3.2023.  Gaj Mače                  Bistra Donja Bistra       2  1
 22   26.3.2023.  HAŠK Zagreb               Lučko                     3  0
 22   26.3.2023.  Kurilovec                 Vrapče Zagreb             1  1
 22   26.3.2023.  Lukavec                   Vrbovec                   3  1
 22   26.3.2023.  Mladost Petrinja          Segesta Sisak             2  1
 22   26.3.2023.  Ponikve Zagreb            Tekstilac Ravnice Zagreb  2  1
 22   26.3.2023.  Samobor                   Maksimir Zagreb           4  0
 22   26.3.2023.  Trešnjevka Zagreb         Karlovac 1919             1  2
 23   29.3.2023.  Bistra Donja Bistra       Trešnjevka Zagreb         2  3
 23   29.3.2023.  Karlovac 1919             Mladost Petrinja          4  0
 23   29.3.2023.  Lučko                     Lukavec                   0  1
 23   29.3.2023.  Maksimir Zagreb           Ponikve Zagreb            1  0
 23   29.3.2023.  Samobor                   Dinamo Odranski Obrež     4  1
 23   29.3.2023.  Segesta Sisak             HAŠK Zagreb               4  0
 23   29.3.2023.  Tekstilac Ravnice Zagreb  Gaj Mače                  1  1
 23   29.3.2023.  Vrapče Zagreb             Sava Strmec               2  0
 23   29.3.2023.  Vrbovec                   Kurilovec                 0  0
 24    2.4.2023.  Dinamo Odranski Obrež     Vrapče Zagreb             1  2
 24    2.4.2023.  Gaj Mače                  Maksimir Zagreb           2  3
 24    2.4.2023.  HAŠK Zagreb               Karlovac 1919             0  3
 24    2.4.2023.  Kurilovec                 Lučko                     0  3
 24    2.4.2023.  Lukavec                   Segesta Sisak             2  0
 24    2.4.2023.  Mladost Petrinja          Bistra Donja Bistra       0  1
 24    2.4.2023.  Ponikve Zagreb            Samobor                   2  0
 24    2.4.2023.  Sava Strmec               Vrbovec                   2  0
 24    2.4.2023.  Trešnjevka Zagreb         Tekstilac Ravnice Zagreb  0  2
 25    8.4.2023.  Karlovac 1919             Lukavec                   2  0
 25    8.4.2023.  Lučko                     Sava Strmec               1  0
 25    8.4.2023.  Ponikve Zagreb            Dinamo Odranski Obrež     0  3
 25    8.4.2023.  Samobor                   Gaj Mače                  0  1
 25    8.4.2023.  Segesta Sisak             Kurilovec                 1  0
 25    8.4.2023.  Tekstilac Ravnice Zagreb  Mladost Petrinja          1  1
 25    8.4.2023.  Vrbovec                   Vrapče Zagreb             1  3
 25   12.4.2023.  Bistra Donja Bistra       HAŠK Zagreb               3  0
 25   12.4.2023.  Maksimir Zagreb           Trešnjevka Zagreb         2  1
 26   16.4.2023.  Dinamo Odranski Obrež     Vrbovec                   3  1
 26   16.4.2023.  HAŠK Zagreb               Tekstilac Ravnice Zagreb  2  1
 26   16.4.2023.  Kurilovec                 Karlovac 1919             1  4
 26   16.4.2023.  Lukavec                   Bistra Donja Bistra       1  1
 26   16.4.2023.  Mladost Petrinja          Maksimir Zagreb           4  1
 26   16.4.2023.  Sava Strmec               Segesta Sisak             2  0
 26   16.4.2023.  Vrapče Zagreb             Lučko                     4  0
 26   10.5.2023.  Gaj Mače                  Ponikve Zagreb            2  3
 26   24.5.2023.  Trešnjevka Zagreb         Samobor                   1  1
 27   23.4.2023.  Bistra Donja Bistra       Kurilovec                 2  3
 27   23.4.2023.  Gaj Mače                  Dinamo Odranski Obrež     0  3
 27   23.4.2023.  Karlovac 1919             Sava Strmec               0  1
 27   23.4.2023.  Lučko                     Vrbovec                   3  0
 27   23.4.2023.  Maksimir Zagreb           HAŠK Zagreb               4  0
 27   23.4.2023.  Ponikve Zagreb            Trešnjevka Zagreb         2  0
 27   23.4.2023.  Samobor                   Mladost Petrinja          2  2
 27   23.4.2023.  Segesta Sisak             Vrapče Zagreb             1  1
 27   23.4.2023.  Tekstilac Ravnice Zagreb  Lukavec                   1  2
 28   26.4.2023.  Dinamo Odranski Obrež     Lučko                     1  1
 28   26.4.2023.  HAŠK Zagreb               Samobor                   3  1
 28   26.4.2023.  Kurilovec                 Tekstilac Ravnice Zagreb  2  1
 28   26.4.2023.  Lukavec                   Maksimir Zagreb           1  4
 28   26.4.2023.  Mladost Petrinja          Ponikve Zagreb            3  0
 28   26.4.2023.  Sava Strmec               Bistra Donja Bistra       2  0
 28   26.4.2023.  Trešnjevka Zagreb         Gaj Mače                  2  1
 28   26.4.2023.  Vrapče Zagreb             Karlovac 1919             0  1
 28   26.4.2023.  Vrbovec                   Segesta Sisak             1  2
 29   30.4.2023.  Bistra Donja Bistra       Vrapče Zagreb             1  1
 29   30.4.2023.  Gaj Mače                  Mladost Petrinja          4  2
 29   30.4.2023.  Karlovac 1919             Vrbovec                   4  0
 29   30.4.2023.  Maksimir Zagreb           Kurilovec                 1  0
 29   30.4.2023.  Ponikve Zagreb            HAŠK Zagreb               2  1
 29   30.4.2023.  Samobor                   Lukavec                   1  0
 29   30.4.2023.  Segesta Sisak             Lučko                     1  3
 29   30.4.2023.  Tekstilac Ravnice Zagreb  Sava Strmec               0  1
 29   30.4.2023.  Trešnjevka Zagreb         Dinamo Odranski Obrež     4  0
 30    7.5.2023.  Dinamo Odranski Obrež     Segesta Sisak             0  1
 30    7.5.2023.  HAŠK Zagreb               Gaj Mače                  2  0
 30    7.5.2023.  Kurilovec                 Samobor                   0  0
 30    7.5.2023.  Lukavec                   Ponikve Zagreb            0  1
 30    7.5.2023.  Lučko                     Karlovac 1919             1  5
 30    7.5.2023.  Mladost Petrinja          Trešnjevka Zagreb         3  3
 30    7.5.2023.  Sava Strmec               Maksimir Zagreb           2  1
 30    7.5.2023.  Vrapče Zagreb             Tekstilac Ravnice Zagreb  2  2
 30    7.5.2023.  Vrbovec                   Bistra Donja Bistra       0  1
 31   13.5.2023.  Karlovac 1919             Segesta Sisak             1  0
 31   13.5.2023.  Maksimir Zagreb           Vrapče Zagreb             2  1
 31   13.5.2023.  Mladost Petrinja          Dinamo Odranski Obrež     3  3
 31   13.5.2023.  Ponikve Zagreb            Kurilovec                 1  1
 31   13.5.2023.  Samobor                   Sava Strmec               1  3
 31   13.5.2023.  Tekstilac Ravnice Zagreb  Vrbovec                   3  0
 31   13.5.2023.  Trešnjevka Zagreb         HAŠK Zagreb               0  4
 31   24.5.2023.  Bistra Donja Bistra       Lučko                     4  2
 31   24.5.2023.  Gaj Mače                  Lukavec                   1  0
 32   20.5.2023.  Dinamo Odranski Obrež     Karlovac 1919             1  4
 32   20.5.2023.  HAŠK Zagreb               Mladost Petrinja          7  1
 32   20.5.2023.  Kurilovec                 Gaj Mače                  2  1
 32   20.5.2023.  Lukavec                   Trešnjevka Zagreb         3  2
 32   20.5.2023.  Lučko                     Tekstilac Ravnice Zagreb  2  3
 32   20.5.2023.  Segesta Sisak             Bistra Donja Bistra       6  1
 32   20.5.2023.  Vrapče Zagreb             Samobor                   2  2
 32   20.5.2023.  Vrbovec                   Maksimir Zagreb           2  3
 32   21.5.2023.  Sava Strmec               Ponikve Zagreb            3  2
 33   27.5.2023.  Bistra Donja Bistra       Karlovac 1919             0  1
 33   27.5.2023.  Gaj Mače                  Sava Strmec               1  2
 33   27.5.2023.  HAŠK Zagreb               Dinamo Odranski Obrež     2  1
 33   27.5.2023.  Maksimir Zagreb           Lučko                     6  3
 33   27.5.2023.  Mladost Petrinja          Lukavec                   1  2
 33   27.5.2023.  Ponikve Zagreb            Vrapče Zagreb             0  1
 33   27.5.2023.  Samobor                   Vrbovec                   2  3
 33   27.5.2023.  Tekstilac Ravnice Zagreb  Segesta Sisak             2  0
 33   27.5.2023.  Trešnjevka Zagreb         Kurilovec                 2  1
 34    3.6.2023.  Dinamo Odranski Obrež     Bistra Donja Bistra       4  2
 34    3.6.2023.  Karlovac 1919             Tekstilac Ravnice Zagreb  2  0
 34    3.6.2023.  Kurilovec                 Mladost Petrinja          1  3
 34    3.6.2023.  Lukavec                   HAŠK Zagreb               2  1
 34    3.6.2023.  Lučko                     Samobor                   2  3
 34    3.6.2023.  Sava Strmec               Trešnjevka Zagreb         3  1
 34    3.6.2023.  Segesta Sisak             Maksimir Zagreb           0  0
 34    3.6.2023.  Vrapče Zagreb             Gaj Mače                  3  0
 34    3.6.2023.  Vrbovec                   Ponikve Zagreb            0  2

Grupa "zapad" - Group "West"

Pos  Team                     ADP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Krk                        0  24  14  5   5  45  17   28   47 [promotion play-off; promoted]
  2  Nehaj Senj                 0  24  13  3   8  37  24   13   42
  3  Uljanik Pula               0  24  13  2   9  37  26   11   41
  4  Vinodol Novi Vinodolski    0  24  11  6   7  31  25    6   39
  5  Pomorac Kostrena           0  24  11  5   8  39  37    2   38
  6  Rudar Labin                0  24  11  3  10  31  35   -4   36
  7  Kraljevica                 0  24   9  8   7  32  22   10   35
  8  Buje                       0  24  10  3  11  36  32    4   33
  9  Naprijed Hreljin           0  24   8  9   7  24  20    4   33
 10  Pazinka Pazin              0  24   8  5  11  28  32   -4   29
 11  Cres                       0  24   7  8   9  26  32   -6   29
 12  Crikvenica                 0  24   7  2  15  23  49  -26   23
 13  Medulin 1921               0  24   2  5  17  13  51  -38   11

Last updated: 30. 5. 2023. (End of season.)

Rnd  Date         Home Team                Away Team                F  A
  1   27.8.2022.  Buje                     Crikvenica               4  0
  1   27.8.2022.  Cres                     Nehaj Senj               0  1
  1   27.8.2022.  Krk                      Uljanik Pula             2  1
  1   27.8.2022.  Naprijed Hreljin         Rudar Labin              2  0
  1   27.8.2022.  Pomorac Kostrena         Pazinka Pazin            1  2
  1   27.8.2022.  Vinodol Novi Vinodolski  Medulin 1921             6  0
  2    3.9.2022.  Buje                     Cres                     2  0
  2    3.9.2022.  Crikvenica               Medulin 1921             1  0
  2    3.9.2022.  Kraljevica               Krk                      0  1
  2    3.9.2022.  Nehaj Senj               Naprijed Hreljin         0  0
  2    3.9.2022.  Rudar Labin              Pomorac Kostrena         2  0
  2    3.9.2022.  Uljanik Pula             Vinodol Novi Vinodolski  1  2
  3   10.9.2022.  Cres                     Crikvenica               4  3
  3   10.9.2022.  Krk                      Pazinka Pazin            2  0
  3   10.9.2022.  Naprijed Hreljin         Buje                     2  1
  3   10.9.2022.  Pomorac Kostrena         Nehaj Senj               1  0
  3   10.9.2022.  Uljanik Pula             Medulin 1921             1  0
  3   10.9.2022.  Vinodol Novi Vinodolski  Kraljevica               2  0
  4   17.9.2022.  Cres                     Naprijed Hreljin         1  0
  4   17.9.2022.  Pazinka Pazin            Vinodol Novi Vinodolski  0  1
  4   17.9.2022.  Rudar Labin              Krk                      0  0
  4   18.9.2022.  Kraljevica               Medulin 1921             3  3
  4   20.9.2022.  Buje                     Pomorac Kostrena         2  2
  4   20.9.2022.  Crikvenica               Uljanik Pula             0  5
  5   24.9.2022.  Kraljevica               Uljanik Pula             1  1
  5   24.9.2022.  Krk                      Nehaj Senj               3  2
  5   24.9.2022.  Naprijed Hreljin         Crikvenica               1  1
  5   24.9.2022.  Pazinka Pazin            Medulin 1921             1  2
  5   24.9.2022.  Pomorac Kostrena         Cres                     3  3
  5   24.9.2022.  Vinodol Novi Vinodolski  Rudar Labin              1  1
  6   29.9.2022.  Naprijed Hreljin         Pomorac Kostrena         3  1
  6   1.10.2022.  Buje                     Krk                      0  4
  6   1.10.2022.  Crikvenica               Kraljevica               1  2
  6   1.10.2022.  Nehaj Senj               Vinodol Novi Vinodolski  3  0
  6   1.10.2022.  Pazinka Pazin            Uljanik Pula             0  4
  6   1.10.2022.  Rudar Labin              Medulin 1921             2  1
  7   8.10.2022.  Kraljevica               Pazinka Pazin            1  1
  7   8.10.2022.  Krk                      Cres                     1  1
  7   8.10.2022.  Medulin 1921             Nehaj Senj               1  0
  7   8.10.2022.  Pomorac Kostrena         Crikvenica               2  1
  7   8.10.2022.  Uljanik Pula             Rudar Labin              2  0
  7   8.10.2022.  Vinodol Novi Vinodolski  Buje                     3  1
  8  15.10.2022.  Buje                     Medulin 1921             1  1
  8  15.10.2022.  Cres                     Vinodol Novi Vinodolski  1  1
  8  15.10.2022.  Crikvenica               Pazinka Pazin            0  3
  8  15.10.2022.  Naprijed Hreljin         Krk                      1  1
  8  15.10.2022.  Nehaj Senj               Uljanik Pula             3  0
  8  15.10.2022.  Rudar Labin              Kraljevica               1  3
  9  22.10.2022.  Buje                     Uljanik Pula             1  3
  9  22.10.2022.  Kraljevica               Nehaj Senj               2  1
  9  22.10.2022.  Krk                      Pomorac Kostrena         7  1
  9  22.10.2022.  Medulin 1921             Cres                     2  2
  9  22.10.2022.  Pazinka Pazin            Rudar Labin              2  2
  9  22.10.2022.  Vinodol Novi Vinodolski  Naprijed Hreljin         2  0
 10  29.10.2022.  Buje                     Kraljevica               2  0
 10  29.10.2022.  Cres                     Uljanik Pula             3  0
 10  29.10.2022.  Crikvenica               Rudar Labin              1  4
 10  29.10.2022.  Naprijed Hreljin         Medulin 1921             3  0
 10  29.10.2022.  Nehaj Senj               Pazinka Pazin            2  1
 10  29.10.2022.  Pomorac Kostrena         Vinodol Novi Vinodolski  4  0
 11   5.11.2022.  Kraljevica               Cres                     0  0
 11   5.11.2022.  Krk                      Crikvenica               3  0
 11   5.11.2022.  Medulin 1921             Pomorac Kostrena         0  1
 11   5.11.2022.  Pazinka Pazin            Buje                     2  0
 11   5.11.2022.  Rudar Labin              Nehaj Senj               2  0
 11   8.11.2022.  Naprijed Hreljin         Uljanik Pula             1  0
 12  12.11.2022.  Buje                     Rudar Labin              4  0
 12  12.11.2022.  Cres                     Pazinka Pazin            1  2
 12  12.11.2022.  Crikvenica               Nehaj Senj               2  0
 12  12.11.2022.  Krk                      Vinodol Novi Vinodolski  3  0
 12  12.11.2022.  Naprijed Hreljin         Kraljevica               0  0
 12  12.11.2022.  Pomorac Kostrena         Uljanik Pula             1  1
 13  19.11.2022.  Kraljevica               Pomorac Kostrena         4  0
 13  19.11.2022.  Nehaj Senj               Buje                     0  3
 13  19.11.2022.  Pazinka Pazin            Naprijed Hreljin         0  1
 13  19.11.2022.  Rudar Labin              Cres                     3  2
 13  19.11.2022.  Vinodol Novi Vinodolski  Crikvenica               3  1
 13   25.2.2023.  Medulin 1921             Krk                      0  1
 14    4.3.2023.  Crikvenica               Buje                     3  1
 14    4.3.2023.  Medulin 1921             Vinodol Novi Vinodolski  0  1
 14    4.3.2023.  Nehaj Senj               Cres                     3  0
 14    4.3.2023.  Pazinka Pazin            Pomorac Kostrena         1  2
 14    4.3.2023.  Rudar Labin              Naprijed Hreljin         0  2
 14    4.3.2023.  Uljanik Pula             Krk                      1  0
 15   11.3.2023.  Cres                     Buje                     1  0
 15   11.3.2023.  Krk                      Kraljevica               1  1
 15   11.3.2023.  Medulin 1921             Crikvenica               0  3
 15   11.3.2023.  Naprijed Hreljin         Nehaj Senj               0  2
 15   11.3.2023.  Pomorac Kostrena         Rudar Labin              0  1
 15   11.3.2023.  Vinodol Novi Vinodolski  Uljanik Pula             1  2
 16   18.3.2023.  Buje                     Naprijed Hreljin         2  1
 16   18.3.2023.  Crikvenica               Cres                     1  0
 16   18.3.2023.  Kraljevica               Vinodol Novi Vinodolski  2  1
 16   18.3.2023.  Nehaj Senj               Pomorac Kostrena         3  2
 16   18.3.2023.  Pazinka Pazin            Krk                      2  1
 16   11.4.2023.  Medulin 1921             Uljanik Pula             0  4
 17   25.3.2023.  Krk                      Rudar Labin              1  0
 17   25.3.2023.  Medulin 1921             Kraljevica               0  0
 17   25.3.2023.  Naprijed Hreljin         Cres                     1  1
 17   25.3.2023.  Pomorac Kostrena         Buje                     1  0
 17   25.3.2023.  Uljanik Pula             Crikvenica               2  0
 17   25.3.2023.  Vinodol Novi Vinodolski  Pazinka Pazin            3  1
 18    1.4.2023.  Cres                     Pomorac Kostrena         0  2
 18    1.4.2023.  Crikvenica               Naprijed Hreljin         1  0
 18    1.4.2023.  Medulin 1921             Pazinka Pazin            2  3
 18    1.4.2023.  Nehaj Senj               Krk                      3  0
 18    1.4.2023.  Rudar Labin              Vinodol Novi Vinodolski  2  1
 18    1.4.2023.  Uljanik Pula             Kraljevica               1  0
 19    8.4.2023.  Kraljevica               Crikvenica               3  0
 19    8.4.2023.  Krk                      Buje                     3  1
 19    8.4.2023.  Medulin 1921             Rudar Labin              0  2
 19    8.4.2023.  Pomorac Kostrena         Naprijed Hreljin         1  1
 19    8.4.2023.  Uljanik Pula             Pazinka Pazin            1  0
 19    8.4.2023.  Vinodol Novi Vinodolski  Nehaj Senj               0  0
 20   15.4.2023.  Buje                     Vinodol Novi Vinodolski  0  0
 20   15.4.2023.  Cres                     Krk                      0  0
 20   15.4.2023.  Crikvenica               Pomorac Kostrena         1  4
 20   15.4.2023.  Nehaj Senj               Medulin 1921             2  1
 20   15.4.2023.  Pazinka Pazin            Kraljevica               2  0
 20   15.4.2023.  Rudar Labin              Uljanik Pula             2  1
 21   22.4.2023.  Kraljevica               Rudar Labin              4  0
 21   22.4.2023.  Krk                      Naprijed Hreljin         4  1
 21   22.4.2023.  Medulin 1921             Buje                     0  2
 21   22.4.2023.  Pazinka Pazin            Crikvenica               3  1
 21   22.4.2023.  Uljanik Pula             Nehaj Senj               0  1
 21   22.4.2023.  Vinodol Novi Vinodolski  Cres                     2  0
 22   29.4.2023.  Cres                     Medulin 1921             1  0
 22   29.4.2023.  Naprijed Hreljin         Vinodol Novi Vinodolski  3  0
 22   29.4.2023.  Nehaj Senj               Kraljevica               2  0
 22   29.4.2023.  Pomorac Kostrena         Krk                      1  0
 22   29.4.2023.  Rudar Labin              Pazinka Pazin            1  0
 22   29.4.2023.  Uljanik Pula             Buje                     1  4
 23    6.5.2023.  Kraljevica               Buje                     2  0
 23    6.5.2023.  Medulin 1921             Naprijed Hreljin         0  0
 23    6.5.2023.  Pazinka Pazin            Nehaj Senj               1  1
 23    6.5.2023.  Rudar Labin              Crikvenica               1  2
 23    6.5.2023.  Uljanik Pula             Cres                     3  0
 23    6.5.2023.  Vinodol Novi Vinodolski  Pomorac Kostrena         0  0
 24   13.5.2023.  Cres                     Kraljevica               2  0
 24   13.5.2023.  Crikvenica               Krk                      0  1
 24   13.5.2023.  Nehaj Senj               Rudar Labin              3  2
 24   13.5.2023.  Pomorac Kostrena         Medulin 1921             5  0
 24   13.5.2023.  Uljanik Pula             Naprijed Hreljin         1  0
 24   30.5.2023.  Buje                     Pazinka Pazin            2  0
 25   20.5.2023.  Kraljevica               Naprijed Hreljin         0  0
 25   20.5.2023.  Nehaj Senj               Crikvenica               3  0
 25   20.5.2023.  Pazinka Pazin            Cres                     0  0
 25   20.5.2023.  Rudar Labin              Buje                     1  0
 25   20.5.2023.  Uljanik Pula             Pomorac Kostrena         1  4
 25   20.5.2023.  Vinodol Novi Vinodolski  Krk                      1  0
 26   27.5.2023.  Buje                     Nehaj Senj               3  2
 26   27.5.2023.  Cres                     Rudar Labin              3  2
 26   27.5.2023.  Crikvenica               Vinodol Novi Vinodolski  0  0
 26   27.5.2023.  Krk                      Medulin 1921             6  0
 26   27.5.2023.  Naprijed Hreljin         Pazinka Pazin            1  1
 26   27.5.2023.  Pomorac Kostrena         Kraljevica               0  4

Grupa "jug" - Group "South"

Pos  Team                      ADP  P   W   D   L   F   A   GD   Pts
  1  Zagora Unešić               0  30  19   8   3  69  24   45   65
  2  Zadar                       0  30  18   6   6  67  31   36   60 [promotion play-off]
  3  Junak Sinj                  0  30  15   8   7  53  32   21   53
  4  Hrvatski vitez Posedarje    0  30  13   6  11  53  39   14   45
  5  Uskok Klis                  0  30  13   6  11  40  35    5   45
  6  Primorac Biograd            0  30  13   6  11  48  47    1   45
  7  Neretva Metković            0  30  13   4  13  36  36    0   43
  8  GOŠK Kaštel Gomilica        0  30  12   6  12  40  38    2   42
  9  Vodice                      0  30  12   5  13  41  47   -6   41
 10  Sloga Mravince              0  30   9  12   9  47  39    8   39
 11  Neretvanac Opuzen           0  30  11   5  14  36  41   -5   38
 12  GOŠK Dubrovnik 1919         0  30  10   7  13  31  44  -13   37
 13  Zmaj Makarska               0  30   9   7  14  37  54  -17   34
 14  Kamen Ivanbegovina          0  30   9   4  17  41  84  -43   31
 15  Radnički Split              0  30   7   6  17  27  52  -25   27
 16  Urania Baška Voda          -1  30   7   4  19  27  50  -23   24 [relegation]

Last updated: 27. 5. 2023. (End of season.)

Rnd  Date         Home Team                 Away Team                 F  A
  1   28.8.2022.  GOŠK Dubrovnik 1919       Zmaj Makarska             1  1
  1   28.8.2022.  GOŠK Kaštel Gomilica      Radnički Split            1  0
  1   28.8.2022.  Sloga Mravince            Primorac Biograd          0  0
  1   28.8.2022.  Urania Baška Voda         Neretva Metković          2  2
  1   28.8.2022.  Uskok Klis                Kamen Ivanbegovina        3  1
  1   28.8.2022.  Vodice                    Junak Sinj                2  0
  1   28.8.2022.  Zadar                     Neretvanac Opuzen         5  1
  1   28.8.2022.  Zagora Unešić             Hrvatski vitez Posedarje  3  0
  2    4.9.2022.  Hrvatski vitez Posedarje  GOŠK Kaštel Gomilica      2  1
  2    4.9.2022.  Junak Sinj                Zagora Unešić             2  2
  2    4.9.2022.  Kamen Ivanbegovina        Urania Baška Voda         1  0
  2    4.9.2022.  Neretva Metković          GOŠK Dubrovnik 1919       1  0
  2    4.9.2022.  Primorac Biograd          Neretvanac Opuzen         1  0
  2    4.9.2022.  Radnički Split            Zadar                     1  2
  2    4.9.2022.  Sloga Mravince            Uskok Klis                0  0
  2    4.9.2022.  Zmaj Makarska             Vodice                    0  1
  3    7.9.2022.  GOŠK Dubrovnik 1919       Kamen Ivanbegovina        1  1
  3    7.9.2022.  GOŠK Kaštel Gomilica      Junak Sinj                1  1
  3    7.9.2022.  Neretvanac Opuzen         Radnički Split            2  0
  3    7.9.2022.  Urania Baška Voda         Sloga Mravince            2  0
  3    7.9.2022.  Uskok Klis                Primorac Biograd          3  1
  3    7.9.2022.  Vodice                    Neretva Metković          3  1
  3    7.9.2022.  Zadar                     Hrvatski vitez Posedarje  1  1
  3    7.9.2022.  Zagora Unešić             Zmaj Makarska             6  1
  4   11.9.2022.  Hrvatski vitez Posedarje  Neretvanac Opuzen         1  0
  4   11.9.2022.  Junak Sinj                Zadar                     1  1
  4   11.9.2022.  Kamen Ivanbegovina        Vodice                    3  2
  4   11.9.2022.  Neretva Metković          Zagora Unešić             1  1
  4   11.9.2022.  Primorac Biograd          Radnički Split            3  2
  4   11.9.2022.  Sloga Mravince            GOŠK Dubrovnik 1919       3  1
  4   11.9.2022.  Uskok Klis                Urania Baška Voda         1  0
  4   11.9.2022.  Zmaj Makarska             GOŠK Kaštel Gomilica      3  1
  5   18.9.2022.  GOŠK Dubrovnik 1919       Uskok Klis                0  1
  5   18.9.2022.  GOŠK Kaštel Gomilica      Neretva Metković          1  0
  5   18.9.2022.  Neretvanac Opuzen         Junak Sinj                0  0
  5   18.9.2022.  Radnički Split            Hrvatski vitez Posedarje  3  1
  5   18.9.2022.  Urania Baška Voda         Primorac Biograd          4  1
  5   18.9.2022.  Vodice                    Sloga Mravince            1  1
  5   18.9.2022.  Zadar                     Zmaj Makarska             3  2
  5   18.9.2022.  Zagora Unešić             Kamen Ivanbegovina        5  1
  6   25.9.2022.  GOŠK Dubrovnik 1919       Urania Baška Voda         3  1
  6   25.9.2022.  Junak Sinj                Radnički Split            3  1
  6   25.9.2022.  Kamen Ivanbegovina        GOŠK Kaštel Gomilica      2  6
  6   25.9.2022.  Neretva Metković          Zadar                     0  1
  6   25.9.2022.  Primorac Biograd          Hrvatski vitez Posedarje  2  1
  6   25.9.2022.  Sloga Mravince            Zagora Unešić             1  1
  6   25.9.2022.  Uskok Klis                Vodice                    3  1
  6   25.9.2022.  Zmaj Makarska             Neretvanac Opuzen         4  2
  7   9.10.2022.  GOŠK Dubrovnik 1919       Primorac Biograd          0  1
  7   9.10.2022.  GOŠK Kaštel Gomilica      Sloga Mravince            0  0
  7   9.10.2022.  Hrvatski vitez Posedarje  Junak Sinj                0  2
  7   9.10.2022.  Neretvanac Opuzen         Neretva Metković          0  3
  7   9.10.2022.  Radnički Split            Zmaj Makarska             1  0
  7   9.10.2022.  Vodice                    Urania Baška Voda         2  1
  7   9.10.2022.  Zadar                     Kamen Ivanbegovina        3  0
  7   9.10.2022.  Zagora Unešić             Uskok Klis                3  0
  8  12.10.2022.  GOŠK Dubrovnik 1919       Vodice                    2  1
  8  12.10.2022.  Kamen Ivanbegovina        Neretvanac Opuzen         3  0
  8  12.10.2022.  Neretva Metković          Radnički Split            0  0
  8  12.10.2022.  Primorac Biograd          Junak Sinj                2  3
  8  12.10.2022.  Sloga Mravince            Zadar                     1  3
  8  12.10.2022.  Urania Baška Voda         Zagora Unešić             0  2
  8  12.10.2022.  Uskok Klis                GOŠK Kaštel Gomilica      2  1
  8  12.10.2022.  Zmaj Makarska             Hrvatski vitez Posedarje  0  5
  9  16.10.2022.  GOŠK Kaštel Gomilica      Urania Baška Voda         2  0
  9  16.10.2022.  Hrvatski vitez Posedarje  Neretva Metković          2  1
  9  16.10.2022.  Junak Sinj                Zmaj Makarska             3  0
  9  16.10.2022.  Neretvanac Opuzen         Sloga Mravince            1  2
  9  16.10.2022.  Radnički Split            Kamen Ivanbegovina        4  0
  9  16.10.2022.  Vodice                    Primorac Biograd          1  1
  9  16.10.2022.  Zadar                     Uskok Klis                1  0
  9  16.10.2022.  Zagora Unešić             GOŠK Dubrovnik 1919       2  0
 10  23.10.2022.  GOŠK Dubrovnik 1919       GOŠK Kaštel Gomilica      2  0
 10  23.10.2022.  Kamen Ivanbegovina        Hrvatski vitez Posedarje  0  4
 10  23.10.2022.  Neretva Metković          Junak Sinj                1  0
 10  23.10.2022.  Primorac Biograd          Zmaj Makarska             2  3
 10  23.10.2022.  Sloga Mravince            Radnički Split            1  1
 10  23.10.2022.  Urania Baška Voda         Zadar                     0  2
 10  23.10.2022.  Uskok Klis                Neretvanac Opuzen         1  0
 10  23.10.2022.  Vodice                    Zagora Unešić             3  5
 11  30.10.2022.  GOŠK Kaštel Gomilica      Vodice                    2  0
 11  30.10.2022.  Hrvatski vitez Posedarje  Sloga Mravince            2  0
 11  30.10.2022.  Junak Sinj                Kamen Ivanbegovina        5  1
 11  30.10.2022.  Neretvanac Opuzen         Urania Baška Voda         2  0
 11  30.10.2022.  Radnički Split            Uskok Klis                2  1
 11  30.10.2022.  Zadar                     GOŠK Dubrovnik 1919       2  0
 11  30.10.2022.  Zagora Unešić             Primorac Biograd          3  0
 11  30.10.2022.  Zmaj Makarska             Neretva Metković          4  1
 12   6.11.2022.  GOŠK Dubrovnik 1919       Neretvanac Opuzen         2  1
 12   6.11.2022.  Primorac Biograd          Neretva Metković          2  0
 12   6.11.2022.  Sloga Mravince            Junak Sinj                1  4
 12   6.11.2022.  Urania Baška Voda         Radnički Split            0  1
 12   6.11.2022.  Vodice                    Zadar                     2  1
 12   6.11.2022.  Zagora Unešić             GOŠK Kaštel Gomilica      3  1
 12   9.11.2022.  Kamen Ivanbegovina        Zmaj Makarska             0  1
 12   9.11.2022.  Uskok Klis                Hrvatski vitez Posedarje  0  2
 13  13.11.2022.  GOŠK Kaštel Gomilica      Primorac Biograd          1  0
 13  13.11.2022.  Hrvatski vitez Posedarje  Urania Baška Voda         4  0
 13  13.11.2022.  Junak Sinj                Uskok Klis                2  0
 13  13.11.2022.  Neretva Metković          Kamen Ivanbegovina        9  2
 13  13.11.2022.  Neretvanac Opuzen         Vodice                    0  2
 13  13.11.2022.  Radnički Split            GOŠK Dubrovnik 1919       0  0
 13  13.11.2022.  Zadar                     Zagora Unešić             3  2
 13  13.11.2022.  Zmaj Makarska             Sloga Mravince            0  3
 14  20.11.2022.  GOŠK Dubrovnik 1919       Hrvatski vitez Posedarje  2  0
 14  20.11.2022.  GOŠK Kaštel Gomilica      Zadar                     3  0
 14  20.11.2022.  Primorac Biograd          Kamen Ivanbegovina        5  0
 14  20.11.2022.  Sloga Mravince            Neretva Metković          1  1
 14  20.11.2022.  Urania Baška Voda         Junak Sinj                0  0
 14  20.11.2022.  Uskok Klis                Zmaj Makarska             6  0
 14  20.11.2022.  Vodice                    Radnički Split            4  1
 14  20.11.2022.  Zagora Unešić             Neretvanac Opuzen         3  2
 15  26.11.2022.  Hrvatski vitez Posedarje  Vodice                    1  1
 15  26.11.2022.  Junak Sinj                GOŠK Dubrovnik 1919       5  0
 15  26.11.2022.  Kamen Ivanbegovina        Sloga Mravince            0  6
 15  26.11.2022.  Neretva Metković          Uskok Klis                1  0
 15  26.11.2022.  Neretvanac Opuzen         GOŠK Kaštel Gomilica      1  1
 15  26.11.2022.  Radnički Split            Zagora Unešić             1  5
 15  26.11.2022.  Zadar                     Primorac Biograd          1  3
 15  26.11.2022.  Zmaj Makarska             Urania Baška Voda         1  0
 16   19.2.2023.  Hrvatski vitez Posedarje  Zagora Unešić             0  0
 16   19.2.2023.  Junak Sinj                Vodice                    2  1
 16   19.2.2023.  Kamen Ivanbegovina        Uskok Klis                4  1
 16   19.2.2023.  Neretva Metković          Urania Baška Voda         2  0
 16   19.2.2023.  Neretvanac Opuzen         Zadar                     0  0
 16   19.2.2023.  Primorac Biograd          Sloga Mravince            2  0
 16   19.2.2023.  Radnički Split            GOŠK Kaštel Gomilica      1  4
 16   19.2.2023.  Zmaj Makarska             GOŠK Dubrovnik 1919       2  2
 17   26.2.2023.  GOŠK Dubrovnik 1919       Neretva Metković          0  1
 17   26.2.2023.  GOŠK Kaštel Gomilica      Hrvatski vitez Posedarje  1  4
 17   26.2.2023.  Neretvanac Opuzen         Primorac Biograd          4  0
 17   26.2.2023.  Urania Baška Voda         Kamen Ivanbegovina        3  0
 17   26.2.2023.  Uskok Klis                Sloga Mravince            1  1
 17   26.2.2023.  Vodice                    Zmaj Makarska             1  2
 17   26.2.2023.  Zadar                     Radnički Split            5  0
 17   26.2.2023.  Zagora Unešić             Junak Sinj                3  0
 18    5.3.2023.  Hrvatski vitez Posedarje  Zadar                     2  1
 18    5.3.2023.  Junak Sinj                GOŠK Kaštel Gomilica      0  0
 18    5.3.2023.  Kamen Ivanbegovina        GOŠK Dubrovnik 1919       2  2
 18    5.3.2023.  Neretva Metković          Vodice                    0  2
 18    5.3.2023.  Primorac Biograd          Uskok Klis                2  0
 18    5.3.2023.  Radnički Split            Neretvanac Opuzen         0  1
 18    5.3.2023.  Sloga Mravince            Urania Baška Voda         5  2
 18    5.3.2023.  Zmaj Makarska             Zagora Unešić             1  2
 19   12.3.2023.  GOŠK Dubrovnik 1919       Sloga Mravince            1  0
 19   12.3.2023.  GOŠK Kaštel Gomilica      Zmaj Makarska             2  0
 19   12.3.2023.  Neretvanac Opuzen         Hrvatski vitez Posedarje  2  0
 19   12.3.2023.  Radnički Split            Primorac Biograd          1  1
 19   12.3.2023.  Urania Baška Voda         Uskok Klis                2  2
 19   12.3.2023.  Vodice                    Kamen Ivanbegovina        2  0
 19   12.3.2023.  Zadar                     Junak Sinj                3  0
 19   12.3.2023.  Zagora Unešić             Neretva Metković          3  0
 20   19.3.2023.  Hrvatski vitez Posedarje  Radnički Split            0  0
 20   19.3.2023.  Junak Sinj                Neretvanac Opuzen         2  1
 20   19.3.2023.  Kamen Ivanbegovina        Zagora Unešić             1  1
 20   19.3.2023.  Neretva Metković          GOŠK Kaštel Gomilica      1  0
 20   19.3.2023.  Primorac Biograd          Urania Baška Voda         1  0
 20   19.3.2023.  Sloga Mravince            Vodice                    0  1
 20   19.3.2023.  Uskok Klis                GOŠK Dubrovnik 1919       3  1
 20   19.3.2023.  Zmaj Makarska             Zadar                     0  0
 21   26.3.2023.  GOŠK Kaštel Gomilica      Kamen Ivanbegovina        0  1
 21   26.3.2023.  Hrvatski vitez Posedarje  Primorac Biograd          3  3
 21   26.3.2023.  Neretvanac Opuzen         Zmaj Makarska             2  0
 21   26.3.2023.  Radnički Split            Junak Sinj                0  1
 21   26.3.2023.  Urania Baška Voda         GOŠK Dubrovnik 1919       2  0
 21   26.3.2023.  Vodice                    Uskok Klis                0  3
 21   26.3.2023.  Zadar                     Neretva Metković          4  1
 21   26.3.2023.  Zagora Unešić             Sloga Mravince            1  0
 22    1.4.2023.  Junak Sinj                Hrvatski vitez Posedarje  5  2
 22    1.4.2023.  Kamen Ivanbegovina        Zadar                     2  1
 22    1.4.2023.  Neretva Metković          Neretvanac Opuzen         0  2
 22    1.4.2023.  Primorac Biograd          GOŠK Dubrovnik 1919       1  1
 22    1.4.2023.  Uskok Klis                Zagora Unešić             0  1
 22    2.4.2023.  Sloga Mravince            GOŠK Kaštel Gomilica      2  2
 22    2.4.2023.  Urania Baška Voda         Vodice                    1  0
 22    4.4.2023.  Zmaj Makarska             Radnički Split            1  2
 23    8.4.2023.  GOŠK Kaštel Gomilica      Uskok Klis                0  0
 23    8.4.2023.  Hrvatski vitez Posedarje  Zmaj Makarska             2  2
 23    8.4.2023.  Junak Sinj                Primorac Biograd          1  2
 23    8.4.2023.  Neretvanac Opuzen         Kamen Ivanbegovina        2  0
 23    8.4.2023.  Radnički Split            Neretva Metković          0  3
 23    8.4.2023.  Vodice                    GOŠK Dubrovnik 1919       0  1
 23    8.4.2023.  Zadar                     Sloga Mravince            1  1
 23    8.4.2023.  Zagora Unešić             Urania Baška Voda         3  0
 24   16.4.2023.  GOŠK Dubrovnik 1919       Zagora Unešić             0  3
 24   16.4.2023.  Kamen Ivanbegovina        Radnički Split            4  1
 24   16.4.2023.  Neretva Metković          Hrvatski vitez Posedarje  1  0
 24   16.4.2023.  Primorac Biograd          Vodice                    0  0
 24   16.4.2023.  Sloga Mravince            Neretvanac Opuzen         4  1
 24   16.4.2023.  Urania Baška Voda         GOŠK Kaštel Gomilica      0  1
 24   16.4.2023.  Uskok Klis                Zadar                     1  4
 24   16.4.2023.  Zmaj Makarska             Junak Sinj                0  1
 25   23.4.2023.  GOŠK Kaštel Gomilica      GOŠK Dubrovnik 1919       2  0
 25   23.4.2023.  Hrvatski vitez Posedarje  Kamen Ivanbegovina        4  0
 25   23.4.2023.  Junak Sinj                Neretva Metković          0  1
 25   23.4.2023.  Neretvanac Opuzen         Uskok Klis                0  2
 25   23.4.2023.  Radnički Split            Sloga Mravince            1  1
 25   23.4.2023.  Zadar                     Urania Baška Voda         5  1
 25   23.4.2023.  Zagora Unešić             Vodice                    1  1
 25   24.4.2023.  Zmaj Makarska             Primorac Biograd          3  0
 26   30.4.2023.  GOŠK Dubrovnik 1919       Zadar                     3  2
 26   30.4.2023.  Kamen Ivanbegovina        Junak Sinj                1  1
 26   30.4.2023.  Neretva Metković          Zmaj Makarska             1  0
 26   30.4.2023.  Primorac Biograd          Zagora Unešić             2  1
 26   30.4.2023.  Sloga Mravince            Hrvatski vitez Posedarje  4  2
 26   30.4.2023.  Urania Baška Voda         Neretvanac Opuzen         1  2
 26   30.4.2023.  Uskok Klis                Radnički Split            1  2
 26   30.4.2023.  Vodice                    GOŠK Kaštel Gomilica      2  0
 27    6.5.2023.  GOŠK Kaštel Gomilica      Zagora Unešić             2  1
 27    6.5.2023.  Junak Sinj                Sloga Mravince            2  0
 27    6.5.2023.  Neretva Metković          Primorac Biograd          2  1
 27    6.5.2023.  Neretvanac Opuzen         GOŠK Dubrovnik 1919       1  1
 27    6.5.2023.  Radnički Split            Urania Baška Voda         0  1
 27    6.5.2023.  Zadar                     Vodice                    7  1
 27    6.5.2023.  Zmaj Makarska             Kamen Ivanbegovina        2  0
 27    8.5.2023.  Hrvatski vitez Posedarje  Uskok Klis                1  2
 28   11.5.2023.  Primorac Biograd          GOŠK Kaštel Gomilica      5  2
 28   13.5.2023.  GOŠK Dubrovnik 1919       Radnički Split            2  0
 28   13.5.2023.  Kamen Ivanbegovina        Neretva Metković          3  1
 28   13.5.2023.  Uskok Klis                Junak Sinj                1  1
 28   13.5.2023.  Vodice                    Neretvanac Opuzen         1  3
 28   13.5.2023.  Zagora Unešić             Zadar                     0  0
 28   14.5.2023.  Sloga Mravince            Zmaj Makarska             2  2
 28   14.5.2023.  Urania Baška Voda         Hrvatski vitez Posedarje  1  0
 29   20.5.2023.  Hrvatski vitez Posedarje  GOŠK Dubrovnik 1919       3  0
 29   20.5.2023.  Junak Sinj                Urania Baška Voda         4  2
 29   20.5.2023.  Kamen Ivanbegovina        Primorac Biograd          5  3
 29   20.5.2023.  Neretva Metković          Sloga Mravince            0  1
 29   20.5.2023.  Neretvanac Opuzen         Zagora Unešić             1  1
 29   20.5.2023.  Radnički Split            Vodice                    1  2
 29   20.5.2023.  Zadar                     GOŠK Kaštel Gomilica      3  1
 29   20.5.2023.  Zmaj Makarska             Uskok Klis                1  1
 30   27.5.2023.  GOŠK Dubrovnik 1919       Junak Sinj                3  2
 30   27.5.2023.  GOŠK Kaštel Gomilica      Neretvanac Opuzen         1  2
 30   27.5.2023.  Primorac Biograd          Zadar                     1  2
 30   27.5.2023.  Sloga Mravince            Kamen Ivanbegovina        6  3
 30   27.5.2023.  Urania Baška Voda         Zmaj Makarska             1  1
 30   27.5.2023.  Uskok Klis                Neretva Metković          1  0
 30   27.5.2023.  Vodice                    Hrvatski vitez Posedarje  1  4
 30   27.5.2023.  Zagora Unešić             Radnički Split            2  0

Promotion play-off (11th and 17th of June 2023.):
Zagorec Krapina – Krk                          0:0 0:1
Zadar – Karlovac                               1:2 1:2
Slavonija Požega – Radnik Križevci             3:0 1:5


Fifth Level

Grupa "istok" - Group "East"
Subgroup "Northeast"

Pos  Team                       ADP  P   W   D   L   F   A    GD   Pts
  1  Tomislav Cerna               0  34  24   3   7  76   33   43   75 [promoted]
  2  Tomislav Livana              0  34  20   7   7  95   45   50   67
  3  Jedinstvo Donji Miholjac     0  34  17  13   4  77   26   51   64
  4  Dilj Vinkovci                0  34  19   6   9  80   42   38   63
  5  Vardarac                     0  34  18   8   8  63   27   36   62
  6  Radnički Mece                0  34  19   5  10  76   55   21   62
  7  Šokadija Babina Greda        0  34  17   8   9  64   44   20   59
  8  Mladost Đakovačka Satnica    0  34  18   2  14  65   52   13   56
  9  Slavonija Soljani            0  34  14  10  10  59   48   11   52
 10  Radnički Županja             0  34  14   6  14  66   65    1   48
 11  Borinci Jarmina              0  34  14   5  15  69   60    9   47
 12  Borac Bobota                 0  34  10   9  15  44   58  -14   39
 13  HAŠK Sokol Stari Jankovci    0  34  11   6  17  49   73  -24   39
 14  Otok                         0  34  11   5  18  46   71  -25   38
 15  Zrinski Bošnjaci             0  34   7   8  19  47   87  -40   29
 16  Višnjevac                    0  34   7   7  20  49  114  -65   28
 17  Olimpija Osijek              0  34   6   5  23  42   76  -34   23 [relegated]
 18  Slavonac Komletinci          0  34   2   3  29  22  113  -91    9 [relegated]

Last updated: 11. 6. 2023. (End of season.)

Rnd  Date         Home Team                  Away Team                  F   A
  1   21.8.2022.  Dilj Vinkovci              Olimpija Osijek             4  1
  1   21.8.2022.  Mladost Đakovačka Satnica  Borinci Jarmina             2  0
  1   21.8.2022.  Radnički Županja           Tomislav Livana             1  3
  1   21.8.2022.  Slavonac Komletinci        HAŠK Sokol Stari Jankovci   1  2
  1   21.8.2022.  Tomislav Cerna             Jedinstvo Donji Miholjac    1  0
  1   21.8.2022.  Vardarac                   Otok                        4  0
  1   21.8.2022.  Višnjevac                  Slavonija Soljani           2  2
  1   21.8.2022.  Zrinski Bošnjaci           Radnički Mece               2  4
  1   21.8.2022.  Šokadija Babina Greda      Borac Bobota                5  1
  2   28.8.2022.  Borinci Jarmina            Zrinski Bošnjaci            2  0
  2   28.8.2022.  HAŠK Sokol Stari Jankovci  Borac Bobota                1  0
  2   28.8.2022.  Jedinstvo Donji Miholjac   Mladost Đakovačka Satnica   2  0
  2   28.8.2022.  Olimpija Osijek            Višnjevac                   5  0
  2   28.8.2022.  Otok                       Dilj Vinkovci               2  1
  2   28.8.2022.  Radnički Mece              Šokadija Babina Greda       2  1
  2   28.8.2022.  Slavonac Komletinci        Vardarac                    0  3
  2   28.8.2022.  Slavonija Soljani          Radnički Županja            3  1
  2   28.8.2022.  Tomislav Livana            Tomislav Cerna              1  2
  3    4.9.2022.  Borac Bobota               Radnički Mece               3  0
  3    4.9.2022.  Dilj Vinkovci              Slavonac Komletinci         9  1
  3    4.9.2022.  Mladost Đakovačka Satnica  Tomislav Livana             2  1
  3    4.9.2022.  Radnički Županja           Olimpija Osijek             3  2
  3    4.9.2022.  Tomislav Cerna             Slavonija Soljani           2  3
  3    4.9.2022.  Vardarac                   HAŠK Sokol Stari Jankovci   2  1
  3    4.9.2022.  Višnjevac                  Otok                        0  5
  3    4.9.2022.  Zrinski Bošnjaci           Jedinstvo Donji Miholjac    1  1
  3    4.9.2022.  Šokadija Babina Greda      Borinci Jarmina             2  1
  4    7.9.2022.  Borinci Jarmina            Borac Bobota                3  1
  4    7.9.2022.  HAŠK Sokol Stari Jankovci  Radnički Mece               2  3
  4    7.9.2022.  Jedinstvo Donji Miholjac   Šokadija Babina Greda       3  1
  4    7.9.2022.  Olimpija Osijek            Tomislav Cerna              1  2
  4    7.9.2022.  Otok                       Radnički Županja            6  0
  4    7.9.2022.  Slavonac Komletinci        Višnjevac                   4  1
  4    7.9.2022.  Slavonija Soljani          Mladost Đakovačka Satnica   3  4
  4    7.9.2022.  Tomislav Livana            Zrinski Bošnjaci            5  0
  4    7.9.2022.  Vardarac                   Dilj Vinkovci               4  0
  5   11.9.2022.  Borac Bobota               Jedinstvo Donji Miholjac    1  3
  5   11.9.2022.  Dilj Vinkovci              HAŠK Sokol Stari Jankovci   1  0
  5   11.9.2022.  Mladost Đakovačka Satnica  Olimpija Osijek             4  0
  5   11.9.2022.  Radnički Mece              Borinci Jarmina             1  0
  5   11.9.2022.  Radnički Županja           Slavonac Komletinci         2  0
  5   11.9.2022.  Tomislav Cerna             Otok                        2  0
  5   11.9.2022.  Višnjevac                  Vardarac                    0  4
  5   11.9.2022.  Zrinski Bošnjaci           Slavonija Soljani           1  1
  5   11.9.2022.  Šokadija Babina Greda      Tomislav Livana             2  2
  6   18.9.2022.  Dilj Vinkovci              Višnjevac                  10  1
  6   18.9.2022.  HAŠK Sokol Stari Jankovci  Borinci Jarmina             1  5
  6   18.9.2022.  Jedinstvo Donji Miholjac   Radnički Mece               1  1
  6   18.9.2022.  Olimpija Osijek            Zrinski Bošnjaci            0  1
  6   18.9.2022.  Otok                       Mladost Đakovačka Satnica   3  0
  6   18.9.2022.  Slavonac Komletinci        Tomislav Cerna              0  2
  6   18.9.2022.  Slavonija Soljani          Šokadija Babina Greda       0  0
  6   18.9.2022.  Tomislav Livana            Borac Bobota                3  1
  6   18.9.2022.  Vardarac                   Radnički Županja            4  0
  7   25.9.2022.  Borac Bobota               Slavonija Soljani           2  1
  7   25.9.2022.  Borinci Jarmina            Jedinstvo Donji Miholjac    2  1
  7   25.9.2022.  Mladost Đakovačka Satnica  Slavonac Komletinci         5  1
  7   25.9.2022.  Radnički Mece              Tomislav Livana             3  5
  7   25.9.2022.  Radnički Županja           Dilj Vinkovci               2  3
  7   25.9.2022.  Tomislav Cerna             Vardarac                    1  0
  7   25.9.2022.  Višnjevac                  HAŠK Sokol Stari Jankovci   1  1
  7   25.9.2022.  Zrinski Bošnjaci           Otok                        4  2
  7   25.9.2022.  Šokadija Babina Greda      Olimpija Osijek             1  0
  8   2.10.2022.  Dilj Vinkovci              Tomislav Cerna              3  0
  8   2.10.2022.  HAŠK Sokol Stari Jankovci  Jedinstvo Donji Miholjac    0  0
  8   2.10.2022.  Olimpija Osijek            Borac Bobota                1  3
  8   2.10.2022.  Otok                       Šokadija Babina Greda       0  1
  8   2.10.2022.  Slavonac Komletinci        Zrinski Bošnjaci            0  2
  8   2.10.2022.  Slavonija Soljani          Radnički Mece               0  3
  8   2.10.2022.  Tomislav Livana            Borinci Jarmina             2  3
  8   2.10.2022.  Vardarac                   Mladost Đakovačka Satnica   1  0
  8   2.10.2022.  Višnjevac                  Radnički Županja            0  5
  9   9.10.2022.  Borac Bobota               Otok                        4  0
  9   9.10.2022.  Borinci Jarmina            Slavonija Soljani           0  1
  9   9.10.2022.  Jedinstvo Donji Miholjac   Tomislav Livana             3  0
  9   9.10.2022.  Mladost Đakovačka Satnica  Dilj Vinkovci               1  0
  9   9.10.2022.  Radnički Mece              Olimpija Osijek             2  0
  9   9.10.2022.  Radnički Županja           HAŠK Sokol Stari Jankovci   2  1
  9   9.10.2022.  Tomislav Cerna             Višnjevac                   5  1
  9   9.10.2022.  Zrinski Bošnjaci           Vardarac                    1  1
  9   9.10.2022.  Šokadija Babina Greda      Slavonac Komletinci         3  0
 10  16.10.2022.  Dilj Vinkovci              Zrinski Bošnjaci            4  1
 10  16.10.2022.  HAŠK Sokol Stari Jankovci  Tomislav Livana             0  4
 10  16.10.2022.  Olimpija Osijek            Borinci Jarmina             1  2
 10  16.10.2022.  Otok                       Radnički Mece               2  2
 10  16.10.2022.  Radnički Županja           Tomislav Cerna              1  0
 10  16.10.2022.  Slavonac Komletinci        Borac Bobota                1  2
 10  16.10.2022.  Slavonija Soljani          Jedinstvo Donji Miholjac    2  1
 10  16.10.2022.  Vardarac                   Šokadija Babina Greda       0  1
 10  16.10.2022.  Višnjevac                  Mladost Đakovačka Satnica   0  2
 11  23.10.2022.  Borac Bobota               Vardarac                    0  1
 11  23.10.2022.  Borinci Jarmina            Otok                        0  1
 11  23.10.2022.  Jedinstvo Donji Miholjac   Olimpija Osijek             2  0
 11  23.10.2022.  Mladost Đakovačka Satnica  Radnički Županja            1  2
 11  23.10.2022.  Radnički Mece              Slavonac Komletinci         3  1
 11  23.10.2022.  Tomislav Cerna             HAŠK Sokol Stari Jankovci   3  1
 11  23.10.2022.  Tomislav Livana            Slavonija Soljani           1  1
 11  23.10.2022.  Zrinski Bošnjaci           Višnjevac                   4  0
 11  23.10.2022.  Šokadija Babina Greda      Dilj Vinkovci               1  0
 12  30.10.2022.  Dilj Vinkovci              Borac Bobota                1  2
 12  30.10.2022.  HAŠK Sokol Stari Jankovci  Slavonija Soljani           2  0
 12  30.10.2022.  Olimpija Osijek            Tomislav Livana             1  2
 12  30.10.2022.  Otok                       Jedinstvo Donji Miholjac    0  0
 12  30.10.2022.  Radnički Županja           Zrinski Bošnjaci            0  0
 12  30.10.2022.  Slavonac Komletinci        Borinci Jarmina             1  4
 12  30.10.2022.  Tomislav Cerna             Mladost Đakovačka Satnica   4  0
 12  30.10.2022.  Vardarac                   Radnički Mece               1  1
 12  30.10.2022.  Višnjevac                  Šokadija Babina Greda       3  3
 13   6.11.2022.  Borac Bobota               Višnjevac                   1  1
 13   6.11.2022.  Borinci Jarmina            Vardarac                    1  0
 13   6.11.2022.  Jedinstvo Donji Miholjac   Slavonac Komletinci        10  1
 13   6.11.2022.  Mladost Đakovačka Satnica  HAŠK Sokol Stari Jankovci   3  1
 13   6.11.2022.  Radnički Mece              Dilj Vinkovci               0  1
 13   6.11.2022.  Slavonija Soljani          Olimpija Osijek             4  0
 13   6.11.2022.  Tomislav Livana            Otok                        5  1
 13   6.11.2022.  Zrinski Bošnjaci           Tomislav Cerna              3  1
 13   6.11.2022.  Šokadija Babina Greda      Radnički Županja            5  1
 14  13.11.2022.  Dilj Vinkovci              Borinci Jarmina             1  1
 14  13.11.2022.  HAŠK Sokol Stari Jankovci  Olimpija Osijek             3  2
 14  13.11.2022.  Mladost Đakovačka Satnica  Zrinski Bošnjaci            8  0
 14  13.11.2022.  Otok                       Slavonija Soljani           1  0
 14  13.11.2022.  Radnički Županja           Borac Bobota                4  0
 14  13.11.2022.  Slavonac Komletinci        Tomislav Livana             0  5
 14  13.11.2022.  Tomislav Cerna             Šokadija Babina Greda       2  0
 14  13.11.2022.  Vardarac                   Jedinstvo Donji Miholjac    1  1
 14  13.11.2022.  Višnjevac                  Radnički Mece               0  1
 15  20.11.2022.  Borac Bobota               Tomislav Cerna              0  0
 15  20.11.2022.  Borinci Jarmina            Višnjevac                   9  0
 15  20.11.2022.  Jedinstvo Donji Miholjac   Dilj Vinkovci               0  0
 15  20.11.2022.  Olimpija Osijek            Otok                        0  0
 15  20.11.2022.  Radnički Mece              Radnički Županja            3  2
 15  20.11.2022.  Slavonija Soljani          Slavonac Komletinci         7  0
 15  20.11.2022.  Tomislav Livana            Vardarac                    2  0
 15  20.11.2022.  Zrinski Bošnjaci           HAŠK Sokol Stari Jankovci   3  3
 15  20.11.2022.  Šokadija Babina Greda      Mladost Đakovačka Satnica   3  0
 16  27.11.2022.  Dilj Vinkovci              Tomislav Livana             2  1
 16  27.11.2022.  HAŠK Sokol Stari Jankovci  Otok                        2  1
 16  27.11.2022.  Mladost Đakovačka Satnica  Borac Bobota                1  0
 16  27.11.2022.  Radnički Županja           Borinci Jarmina             4  2
 16  27.11.2022.  Slavonac Komletinci        Olimpija Osijek             3  2
 16  27.11.2022.  Tomislav Cerna             Radnički Mece               4  1
 16  27.11.2022.  Vardarac                   Slavonija Soljani           3  1
 16  27.11.2022.  Višnjevac                  Jedinstvo Donji Miholjac    1  2
 16  27.11.2022.  Zrinski Bošnjaci           Šokadija Babina Greda       0  3
 17   4.12.2022.  Borac Bobota               Zrinski Bošnjaci            1  2
 17   4.12.2022.  Borinci Jarmina            Tomislav Cerna              1  4
 17   4.12.2022.  Jedinstvo Donji Miholjac   Radnički Županja            1  1
 17   4.12.2022.  Olimpija Osijek            Vardarac                    0  1
 17   4.12.2022.  Otok                       Slavonac Komletinci         2  1
 17   4.12.2022.  Radnički Mece              Mladost Đakovačka Satnica   2  3
 17   4.12.2022.  Slavonija Soljani          Dilj Vinkovci               0  0
 17   4.12.2022.  Tomislav Livana            Višnjevac                  12  1
 17   4.12.2022.  Šokadija Babina Greda      HAŠK Sokol Stari Jankovci   6  2
 18   25.2.2023.  Borac Bobota               Šokadija Babina Greda       1  1
 18   25.2.2023.  Borinci Jarmina            Mladost Đakovačka Satnica   2  1
 18   25.2.2023.  HAŠK Sokol Stari Jankovci  Slavonac Komletinci         3  2
 18   25.2.2023.  Jedinstvo Donji Miholjac   Tomislav Cerna              1  1
 18   25.2.2023.  Olimpija Osijek            Dilj Vinkovci               3  3
 18   25.2.2023.  Otok                       Vardarac                    0  2
 18   25.2.2023.  Radnički Mece              Zrinski Bošnjaci            5  3
 18   15.3.2023.  Tomislav Livana            Radnički Županja            1  1
 18   29.3.2023.  Slavonija Soljani          Višnjevac                   1  1
 19    5.3.2023.  Borac Bobota               HAŠK Sokol Stari Jankovci   2  0
 19    5.3.2023.  Dilj Vinkovci              Otok                        4  1
 19    5.3.2023.  Mladost Đakovačka Satnica  Jedinstvo Donji Miholjac    1  2
 19    5.3.2023.  Radnički Županja           Slavonija Soljani           3  0
 19    5.3.2023.  Tomislav Cerna             Tomislav Livana             1  1
 19    5.3.2023.  Vardarac                   Slavonac Komletinci         4  0
 19    5.3.2023.  Višnjevac                  Olimpija Osijek             2  1
 19    5.3.2023.  Zrinski Bošnjaci           Borinci Jarmina             1  1
 19    5.3.2023.  Šokadija Babina Greda      Radnički Mece               4  2
 20   12.3.2023.  Borinci Jarmina            Šokadija Babina Greda       1  2
 20   12.3.2023.  HAŠK Sokol Stari Jankovci  Vardarac                    1  1
 20   12.3.2023.  Jedinstvo Donji Miholjac   Zrinski Bošnjaci            7  1
 20   12.3.2023.  Olimpija Osijek            Radnički Županja            3  2
 20   12.3.2023.  Otok                       Višnjevac                   2  0
 20   12.3.2023.  Radnički Mece              Borac Bobota                2  1
 20   12.3.2023.  Slavonac Komletinci        Dilj Vinkovci               0  3
 20   12.3.2023.  Slavonija Soljani          Tomislav Cerna              1  0
 20   12.3.2023.  Tomislav Livana            Mladost Đakovačka Satnica   4  1
 21   19.3.2023.  Borac Bobota               Borinci Jarmina             3  2
 21   19.3.2023.  Dilj Vinkovci              Vardarac                    0  0
 21   19.3.2023.  Mladost Đakovačka Satnica  Slavonija Soljani           1  2
 21   19.3.2023.  Radnički Mece              HAŠK Sokol Stari Jankovci   3  1
 21   19.3.2023.  Radnički Županja           Otok                        4  0
 21   19.3.2023.  Tomislav Cerna             Olimpija Osijek             3  0
 21   19.3.2023.  Višnjevac                  Slavonac Komletinci         8  0
 21   19.3.2023.  Zrinski Bošnjaci           Tomislav Livana             1  0
 21   19.3.2023.  Šokadija Babina Greda      Jedinstvo Donji Miholjac    1  1
 22   26.3.2023.  Borinci Jarmina            Radnički Mece               1  0
 22   26.3.2023.  HAŠK Sokol Stari Jankovci  Dilj Vinkovci               1  4
 22   26.3.2023.  Jedinstvo Donji Miholjac   Borac Bobota                1  1
 22   26.3.2023.  Otok                       Tomislav Cerna              0  2
 22   26.3.2023.  Slavonac Komletinci        Radnički Županja            0  2
 22   26.3.2023.  Slavonija Soljani          Zrinski Bošnjaci            4  3
 22   26.3.2023.  Tomislav Livana            Šokadija Babina Greda       2  0
 22   26.3.2023.  Vardarac                   Višnjevac                   3  3
 22    4.4.2023.  Olimpija Osijek            Mladost Đakovačka Satnica   1  1
 23    2.4.2023.  Borac Bobota               Tomislav Livana             1  1
 23    2.4.2023.  Borinci Jarmina            HAŠK Sokol Stari Jankovci   1  1
 23    2.4.2023.  Mladost Đakovačka Satnica  Otok                        2  0
 23    2.4.2023.  Radnički Mece              Jedinstvo Donji Miholjac    3  3
 23    2.4.2023.  Radnički Županja           Vardarac                    1  4
 23    2.4.2023.  Tomislav Cerna             Slavonac Komletinci         5  0
 23    2.4.2023.  Višnjevac                  Dilj Vinkovci               1  0
 23    2.4.2023.  Zrinski Bošnjaci           Olimpija Osijek             1  5
 23    2.4.2023.  Šokadija Babina Greda      Slavonija Soljani           1  1
 24    8.4.2023.  Dilj Vinkovci              Radnički Županja            2  1
 24    8.4.2023.  HAŠK Sokol Stari Jankovci  Višnjevac                   0  1
 24    8.4.2023.  Jedinstvo Donji Miholjac   Borinci Jarmina             4  1
 24    8.4.2023.  Olimpija Osijek            Šokadija Babina Greda       3  1
 24    8.4.2023.  Otok                       Zrinski Bošnjaci            1  1
 24    8.4.2023.  Slavonac Komletinci        Mladost Đakovačka Satnica   0  1
 24    8.4.2023.  Slavonija Soljani          Borac Bobota                2  2
 24    8.4.2023.  Tomislav Livana            Radnički Mece               3  1
 24    8.4.2023.  Vardarac                   Tomislav Cerna              2  1
 25   16.4.2023.  Borac Bobota               Olimpija Osijek             0  3
 25   16.4.2023.  Borinci Jarmina            Tomislav Livana             2  2
 25   16.4.2023.  Jedinstvo Donji Miholjac   HAŠK Sokol Stari Jankovci   5  0
 25   16.4.2023.  Mladost Đakovačka Satnica  Vardarac                    2  0
 25   16.4.2023.  Radnički Mece              Slavonija Soljani           4  0
 25   16.4.2023.  Radnički Županja           Višnjevac                   6  0
 25   16.4.2023.  Tomislav Cerna             Dilj Vinkovci               0  4
 25   16.4.2023.  Zrinski Bošnjaci           Slavonac Komletinci         2  2
 25   16.4.2023.  Šokadija Babina Greda      Otok                        2  3
 26   23.4.2023.  Dilj Vinkovci              Mladost Đakovačka Satnica   3  2
 26   23.4.2023.  HAŠK Sokol Stari Jankovci  Radnički Županja            3  3
 26   23.4.2023.  Olimpija Osijek            Radnički Mece               0  3
 26   23.4.2023.  Otok                       Borac Bobota                0  0
 26   23.4.2023.  Slavonac Komletinci        Šokadija Babina Greda       0  1
 26   23.4.2023.  Slavonija Soljani          Borinci Jarmina             3  1
 26   23.4.2023.  Tomislav Livana            Jedinstvo Donji Miholjac    0  4
 26   23.4.2023.  Vardarac                   Zrinski Bošnjaci            2  0
 26   23.4.2023.  Višnjevac                  Tomislav Cerna              1  3
 27   30.4.2023.  Borac Bobota               Slavonac Komletinci         0  0
 27   30.4.2023.  Borinci Jarmina            Olimpija Osijek             2  2
 27   30.4.2023.  Jedinstvo Donji Miholjac   Slavonija Soljani           2  0
 27   30.4.2023.  Mladost Đakovačka Satnica  Višnjevac                   3  1
 27   30.4.2023.  Radnički Mece              Otok                        4  1
 27   30.4.2023.  Tomislav Cerna             Radnički Županja            3  1
 27   30.4.2023.  Tomislav Livana            HAŠK Sokol Stari Jankovci   3  1
 27   30.4.2023.  Zrinski Bošnjaci           Dilj Vinkovci               0  1
 27   30.4.2023.  Šokadija Babina Greda      Vardarac                    0  0
 28    7.5.2023.  Dilj Vinkovci              Šokadija Babina Greda       1  2
 28    7.5.2023.  HAŠK Sokol Stari Jankovci  Tomislav Cerna              0  4
 28    7.5.2023.  Olimpija Osijek            Jedinstvo Donji Miholjac    0  3
 28    7.5.2023.  Otok                       Borinci Jarmina             2  3
 28    7.5.2023.  Radnički Županja           Mladost Đakovačka Satnica   1  4
 28    7.5.2023.  Slavonac Komletinci        Radnički Mece               0  2
 28    7.5.2023.  Slavonija Soljani          Tomislav Livana             1  1
 28    7.5.2023.  Vardarac                   Borac Bobota                3  1
 28    7.5.2023.  Višnjevac                  Zrinski Bošnjaci            2  0
 29   14.5.2023.  Borac Bobota               Dilj Vinkovci               0  2
 29   14.5.2023.  Borinci Jarmina            Slavonac Komletinci         4  0
 29   14.5.2023.  Jedinstvo Donji Miholjac   Otok                        5  0
 29   14.5.2023.  Mladost Đakovačka Satnica  Tomislav Cerna              1  3
 29   14.5.2023.  Radnički Mece              Vardarac                    2  0
 29   14.5.2023.  Slavonija Soljani          HAŠK Sokol Stari Jankovci   1  2
 29   14.5.2023.  Tomislav Livana            Olimpija Osijek             2  0
 29   14.5.2023.  Zrinski Bošnjaci           Radnički Županja            2  3
 29   14.5.2023.  Šokadija Babina Greda      Višnjevac                   4  4
 30   21.5.2023.  Dilj Vinkovci              Radnički Mece               1  3
 30   21.5.2023.  HAŠK Sokol Stari Jankovci  Mladost Đakovačka Satnica   3  1
 30   21.5.2023.  Olimpija Osijek            Slavonija Soljani           1  4
 30   21.5.2023.  Otok                       Tomislav Livana             0  2
 30   21.5.2023.  Radnički Županja           Šokadija Babina Greda       3  1
 30   21.5.2023.  Slavonac Komletinci        Jedinstvo Donji Miholjac    0  6
 30   21.5.2023.  Tomislav Cerna             Zrinski Bošnjaci            3  0
 30   21.5.2023.  Vardarac                   Borinci Jarmina             3  1
 30   21.5.2023.  Višnjevac                  Borac Bobota                5  1
 31   27.5.2023.  Borac Bobota               Radnički Županja            3  1
 31   27.5.2023.  Borinci Jarmina            Dilj Vinkovci               2  4
 31   27.5.2023.  Jedinstvo Donji Miholjac   Vardarac                    1  1
 31   27.5.2023.  Olimpija Osijek            HAŠK Sokol Stari Jankovci   1  0
 31   27.5.2023.  Radnički Mece              Višnjevac                   4  1
 31   27.5.2023.  Slavonija Soljani          Otok                        7  2
 31   27.5.2023.  Tomislav Livana            Slavonac Komletinci         3  0
 31   27.5.2023.  Zrinski Bošnjaci           Mladost Đakovačka Satnica   2  3
 31   27.5.2023.  Šokadija Babina Greda      Tomislav Cerna              0  2
 32   30.5.2023.  Dilj Vinkovci              Jedinstvo Donji Miholjac    3  0
 32   30.5.2023.  HAŠK Sokol Stari Jankovci  Zrinski Bošnjaci            4  2
 32   30.5.2023.  Mladost Đakovačka Satnica  Šokadija Babina Greda       0  1
 32   30.5.2023.  Otok                       Olimpija Osijek             4  1
 32   30.5.2023.  Radnički Županja           Radnički Mece               2  2
 32   30.5.2023.  Slavonac Komletinci        Slavonija Soljani           0  1
 32   30.5.2023.  Tomislav Cerna             Borac Bobota                4  1
 32   30.5.2023.  Vardarac                   Tomislav Livana             1  2
 32   30.5.2023.  Višnjevac                  Borinci Jarmina             4  3
 33    3.6.2023.  Borac Bobota               Mladost Đakovačka Satnica   1  1
 33    3.6.2023.  Borinci Jarmina            Radnički Županja            3  1
 33    3.6.2023.  Jedinstvo Donji Miholjac   Višnjevac                   1  0
 33    3.6.2023.  Olimpija Osijek            Slavonac Komletinci         1  1
 33    3.6.2023.  Otok                       HAŠK Sokol Stari Jankovci   1  4
 33    3.6.2023.  Radnički Mece              Tomislav Cerna              1  2
 33    3.6.2023.  Slavonija Soljani          Vardarac                    1  0
 33    3.6.2023.  Tomislav Livana            Dilj Vinkovci               7  4
 33    3.6.2023.  Šokadija Babina Greda      Zrinski Bošnjaci            4  1
 34   11.6.2023.  Dilj Vinkovci              Slavonija Soljani           1  1
 34   11.6.2023.  HAŠK Sokol Stari Jankovci  Šokadija Babina Greda       2  1
 34   11.6.2023.  Mladost Đakovačka Satnica  Radnički Mece               4  3
 34   11.6.2023.  Radnički Županja           Jedinstvo Donji Miholjac    0  0
 34   11.6.2023.  Slavonac Komletinci        Otok                        2  3
 34   11.6.2023.  Tomislav Cerna             Borinci Jarmina             4  3
 34   11.6.2023.  Vardarac                   Olimpija Osijek             7  1
 34   11.6.2023.  Višnjevac                  Tomislav Livana             3  7
 34   11.6.2023.  Zrinski Bošnjaci           Borac Bobota                2  4

Grupa "istok" - Group "East"
Subgroup "Southwest"

Pos  Team                       ADP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Zadrugar Oprisavci           0  25  16  5   4  53  26   27   53
  2  Tomislav Donji Andrijevci    0  25  14  6   5  67  36   31   48 [promoted]
  3  Psunj Sokol Okučani          0  25  14  5   6  61  39   22   47
  4  Slavonac Nova Kapela         0  25  13  5   7  53  32   21   44
  5  Lipik 1925                   0  25  11  5   9  49  50   -1   38
  6  Jakšić                       0  25  10  6   9  48  42    6   36
  7  Sikirevci                    0  25  10  4  11  45  42    3   34
  8  Slobodnica                   0  25  10  3  12  31  55  -24   33
  9  Hajduk Pakrac                0  25  10  1  14  52  48    4   31
 10  Požega                       0  25  10  1  14  42  60  -18   31
 11  Mladost Sibinj               0  25   8  3  14  35  48  -13   27
 12  Slavonac Bukovlje            0  13   8  2   3  26   7   19   26 [dissolved]
 13  Dinamo Vidovci               0  25   4  4  17  23  51  -28   16
 14  Papuk Velika                 0  25   4  4  17  22  71  -49   16

Last updated: 4. 6. 2023. (End of season.)

NB:
Slavonac Bukovlje withdrew during the winter break.

Rnd  Date         Home Team                  Away Team                  F  A
  1   28.8.2022.  Lipik 1925                 Papuk Velika               3  1
  1   28.8.2022.  Požega                     Slavonac Nova Kapela       1  5
  1   28.8.2022.  Sikirevci                  Jakšić                     6  2
  1   28.8.2022.  Slavonac Bukovlje          Dinamo Vidovci             2  0
  1   28.8.2022.  Slobodnica                 Psunj Sokol Okučani        2  1
  1   28.8.2022.  Tomislav Donji Andrijevci  Hajduk Pakrac              5  2
  1   28.8.2022.  Zadrugar Oprisavci         Mladost Sibinj             1  1
  2    4.9.2022.  Hajduk Pakrac              Sikirevci                  4  3
  2    4.9.2022.  Jakšić                     Lipik 1925                 3  3
  2    4.9.2022.  Mladost Sibinj             Tomislav Donji Andrijevci  1  3
  2    4.9.2022.  Papuk Velika               Slobodnica                 0  3
  2    4.9.2022.  Požega                     Zadrugar Oprisavci         2  0
  2    4.9.2022.  Psunj Sokol Okučani        Slavonac Bukovlje          2  1
  2    4.9.2022.  Slavonac Nova Kapela       Dinamo Vidovci             1  0
  3   11.9.2022.  Dinamo Vidovci             Psunj Sokol Okučani        2  3
  3   11.9.2022.  Lipik 1925                 Hajduk Pakrac              2  0
  3   11.9.2022.  Sikirevci                  Mladost Sibinj             3  0
  3   11.9.2022.  Slavonac Bukovlje          Papuk Velika               5  0
  3   11.9.2022.  Slobodnica                 Jakšić                     3  2
  3   11.9.2022.  Tomislav Donji Andrijevci  Požega                     4  3
  3   11.9.2022.  Zadrugar Oprisavci         Slavonac Nova Kapela       3  0
  4   18.9.2022.  Hajduk Pakrac              Slobodnica                 4  0
  4   18.9.2022.  Jakšić                     Slavonac Bukovlje          1  1
  4   18.9.2022.  Mladost Sibinj             Lipik 1925                 2  3
  4   18.9.2022.  Papuk Velika               Dinamo Vidovci             2  2
  4   18.9.2022.  Požega                     Sikirevci                  2  0
  4   18.9.2022.  Slavonac Nova Kapela       Psunj Sokol Okučani        0  0
  4   18.9.2022.  Zadrugar Oprisavci         Tomislav Donji Andrijevci  3  1
  5   25.9.2022.  Dinamo Vidovci             Jakšić                     1  1
  5   25.9.2022.  Lipik 1925                 Požega                     2  3
  5   25.9.2022.  Psunj Sokol Okučani        Papuk Velika               6  0
  5   25.9.2022.  Sikirevci                  Zadrugar Oprisavci         4  3
  5   25.9.2022.  Slavonac Bukovlje          Hajduk Pakrac              1  0
  5   25.9.2022.  Slobodnica                 Mladost Sibinj             3  2
  5   25.9.2022.  Tomislav Donji Andrijevci  Slavonac Nova Kapela       3  1
  6   2.10.2022.  Hajduk Pakrac              Dinamo Vidovci             6  0
  6   2.10.2022.  Jakšić                     Psunj Sokol Okučani        2  1
  6   2.10.2022.  Mladost Sibinj             Slavonac Bukovlje          1  4
  6   2.10.2022.  Požega                     Slobodnica                 4  2
  6   2.10.2022.  Slavonac Nova Kapela       Papuk Velika               8  0
  6   2.10.2022.  Tomislav Donji Andrijevci  Sikirevci                  1  1
  6   2.10.2022.  Zadrugar Oprisavci         Lipik 1925                 0  0
  7   9.10.2022.  Dinamo Vidovci             Mladost Sibinj             1  0
  7   9.10.2022.  Lipik 1925                 Tomislav Donji Andrijevci  2  2
  7   9.10.2022.  Papuk Velika               Jakšić                     2  3
  7   9.10.2022.  Psunj Sokol Okučani        Hajduk Pakrac              4  4
  7   9.10.2022.  Sikirevci                  Slavonac Nova Kapela       1  0
  7   9.10.2022.  Slavonac Bukovlje          Požega                     2  0
  7   9.10.2022.  Slobodnica                 Zadrugar Oprisavci         0  2
  8  16.10.2022.  Hajduk Pakrac              Papuk Velika               2  0
  8  16.10.2022.  Mladost Sibinj             Psunj Sokol Okučani        2  1
  8  16.10.2022.  Požega                     Dinamo Vidovci             2  0
  8  16.10.2022.  Sikirevci                  Lipik 1925                 3  1
  8  16.10.2022.  Slavonac Nova Kapela       Jakšić                     2  0
  8  16.10.2022.  Tomislav Donji Andrijevci  Slobodnica                 8  0
  8  16.10.2022.  Zadrugar Oprisavci         Slavonac Bukovlje          1  0
  9  23.10.2022.  Dinamo Vidovci             Zadrugar Oprisavci         1  2
  9  23.10.2022.  Jakšić                     Hajduk Pakrac              0  3
  9  23.10.2022.  Lipik 1925                 Slavonac Nova Kapela       2  1
  9  23.10.2022.  Papuk Velika               Mladost Sibinj             0  1
  9  23.10.2022.  Psunj Sokol Okučani        Požega                     5  1
  9  23.10.2022.  Slavonac Bukovlje          Tomislav Donji Andrijevci  4  0
  9  23.10.2022.  Slobodnica                 Sikirevci                  1  0
 10  30.10.2022.  Lipik 1925                 Slobodnica                 4  2
 10  30.10.2022.  Mladost Sibinj             Jakšić                     2  2
 10  30.10.2022.  Požega                     Papuk Velika               0  1
 10  30.10.2022.  Sikirevci                  Slavonac Bukovlje          0  3
 10  30.10.2022.  Slavonac Nova Kapela       Hajduk Pakrac              3  1
 10  30.10.2022.  Tomislav Donji Andrijevci  Dinamo Vidovci             4  2
 10  30.10.2022.  Zadrugar Oprisavci         Psunj Sokol Okučani        3  2
 11   6.11.2022.  Dinamo Vidovci             Sikirevci                  2  0
 11   6.11.2022.  Hajduk Pakrac              Mladost Sibinj             2  0
 11   6.11.2022.  Jakšić                     Požega                     5  1
 11   6.11.2022.  Papuk Velika               Zadrugar Oprisavci         0  3
 11   6.11.2022.  Psunj Sokol Okučani        Tomislav Donji Andrijevci  3  1
 11   6.11.2022.  Slavonac Bukovlje          Lipik 1925                 1  1
 11   6.11.2022.  Slobodnica                 Slavonac Nova Kapela       0  4
 12  13.11.2022.  Lipik 1925                 Dinamo Vidovci             3  1
 12  13.11.2022.  Požega                     Hajduk Pakrac              1  0
 12  13.11.2022.  Sikirevci                  Psunj Sokol Okučani        3  5
 12  13.11.2022.  Slavonac Nova Kapela       Mladost Sibinj             3  2
 12  13.11.2022.  Slobodnica                 Slavonac Bukovlje          1  0
 12  13.11.2022.  Tomislav Donji Andrijevci  Papuk Velika               6  1
 12  13.11.2022.  Zadrugar Oprisavci         Jakšić                     2  1
 13  20.11.2022.  Hajduk Pakrac              Zadrugar Oprisavci         0  1
 13  20.11.2022.  Jakšić                     Tomislav Donji Andrijevci  2  0
 13  20.11.2022.  Mladost Sibinj             Požega                     2  3
 13  20.11.2022.  Papuk Velika               Sikirevci                  1  4
 13  20.11.2022.  Psunj Sokol Okučani        Lipik 1925                 2  1
 13  20.11.2022.  Slavonac Bukovlje          Slavonac Nova Kapela       2  0
 13  26.11.2022.  Dinamo Vidovci             Slobodnica                 2  0
 14   11.3.2023.  Hajduk Pakrac              Tomislav Donji Andrijevci  3  2
 14   11.3.2023.  Jakšić                     Sikirevci                  1  1
 14   11.3.2023.  Mladost Sibinj             Zadrugar Oprisavci         0  2
 14   11.3.2023.  Papuk Velika               Lipik 1925                 0  0
 14   11.3.2023.  Psunj Sokol Okučani        Slobodnica                 1  1
 14   11.3.2023.  Slavonac Nova Kapela       Požega                     3  1
 15   19.3.2023.  Dinamo Vidovci             Slavonac Nova Kapela       0  2
 15   19.3.2023.  Lipik 1925                 Jakšić                     0  5
 15   19.3.2023.  Sikirevci                  Hajduk Pakrac              4  1
 15   19.3.2023.  Slobodnica                 Papuk Velika               0  0
 15   19.3.2023.  Tomislav Donji Andrijevci  Mladost Sibinj             1  0
 15   19.3.2023.  Zadrugar Oprisavci         Požega                     3  0
 16   26.3.2023.  Hajduk Pakrac              Lipik 1925                 0  1
 16   26.3.2023.  Jakšić                     Slobodnica                 5  0
 16   26.3.2023.  Mladost Sibinj             Sikirevci                  1  0
 16   26.3.2023.  Požega                     Tomislav Donji Andrijevci  0  0
 16   26.3.2023.  Psunj Sokol Okučani        Dinamo Vidovci             3  0
 16   26.3.2023.  Slavonac Nova Kapela       Zadrugar Oprisavci         4  1
 17    2.4.2023.  Dinamo Vidovci             Papuk Velika               1  3
 17    2.4.2023.  Lipik 1925                 Mladost Sibinj             2  4
 17    2.4.2023.  Psunj Sokol Okučani        Slavonac Nova Kapela       2  1
 17    2.4.2023.  Sikirevci                  Požega                     3  0
 17    2.4.2023.  Slobodnica                 Hajduk Pakrac              4  3
 17    2.4.2023.  Tomislav Donji Andrijevci  Zadrugar Oprisavci         3  2
 18    8.4.2023.  Jakšić                     Dinamo Vidovci             3  0
 18    8.4.2023.  Mladost Sibinj             Slobodnica                 2  0
 18    8.4.2023.  Papuk Velika               Psunj Sokol Okučani        0  0
 18    8.4.2023.  Požega                     Lipik 1925                 1  2
 18    8.4.2023.  Slavonac Nova Kapela       Tomislav Donji Andrijevci  2  2
 18    8.4.2023.  Zadrugar Oprisavci         Sikirevci                  2  1
 19   16.4.2023.  Dinamo Vidovci             Hajduk Pakrac              0  2
 19   16.4.2023.  Lipik 1925                 Zadrugar Oprisavci         2  3
 19   16.4.2023.  Papuk Velika               Slavonac Nova Kapela       2  3
 19   16.4.2023.  Psunj Sokol Okučani        Jakšić                     1  0
 19   16.4.2023.  Sikirevci                  Tomislav Donji Andrijevci  1  1
 19   16.4.2023.  Slobodnica                 Požega                     4  3
 20   23.4.2023.  Hajduk Pakrac              Psunj Sokol Okučani        0  2
 20   23.4.2023.  Jakšić                     Papuk Velika               1  0
 20   23.4.2023.  Mladost Sibinj             Dinamo Vidovci             3  2
 20   23.4.2023.  Slavonac Nova Kapela       Sikirevci                  2  2
 20   23.4.2023.  Tomislav Donji Andrijevci  Lipik 1925                 6  0
 20   23.4.2023.  Zadrugar Oprisavci         Slobodnica                 3  0
 21   30.4.2023.  Dinamo Vidovci             Požega                     3  1
 21   30.4.2023.  Jakšić                     Slavonac Nova Kapela       2  0
 21   30.4.2023.  Lipik 1925                 Sikirevci                  4  1
 21   30.4.2023.  Papuk Velika               Hajduk Pakrac              3  2
 21   30.4.2023.  Psunj Sokol Okučani        Mladost Sibinj             3  1
 21   30.4.2023.  Slobodnica                 Tomislav Donji Andrijevci  0  1
 22    7.5.2023.  Hajduk Pakrac              Jakšić                     5  1
 22    7.5.2023.  Mladost Sibinj             Papuk Velika               2  1
 22    7.5.2023.  Požega                     Psunj Sokol Okučani        3  7
 22    7.5.2023.  Sikirevci                  Slobodnica                 1  0
 22    7.5.2023.  Slavonac Nova Kapela       Lipik 1925                 4  3
 22    7.5.2023.  Zadrugar Oprisavci         Dinamo Vidovci             0  0
 23   14.5.2023.  Dinamo Vidovci             Tomislav Donji Andrijevci  0  0
 23   14.5.2023.  Hajduk Pakrac              Slavonac Nova Kapela       1  3
 23   14.5.2023.  Jakšić                     Mladost Sibinj             3  1
 23   14.5.2023.  Papuk Velika               Požega                     0  4
 23   14.5.2023.  Psunj Sokol Okučani        Zadrugar Oprisavci         2  2
 23   14.5.2023.  Slobodnica                 Lipik 1925                 2  1
 24   21.5.2023.  Mladost Sibinj             Hajduk Pakrac              3  2
 24   21.5.2023.  Požega                     Jakšić                     3  2
 24   21.5.2023.  Sikirevci                  Dinamo Vidovci             2  0
 24   21.5.2023.  Slavonac Nova Kapela       Slobodnica                 0  0
 24   21.5.2023.  Tomislav Donji Andrijevci  Psunj Sokol Okučani        4  1
 24   21.5.2023.  Zadrugar Oprisavci         Papuk Velika               6  0
 25   28.5.2023.  Dinamo Vidovci             Lipik 1925                 1  3
 25   28.5.2023.  Hajduk Pakrac              Požega                     4  1
 25   28.5.2023.  Jakšić                     Zadrugar Oprisavci         1  1
 25   28.5.2023.  Mladost Sibinj             Slavonac Nova Kapela       1  1
 25   28.5.2023.  Papuk Velika               Tomislav Donji Andrijevci  2  6
 25   28.5.2023.  Psunj Sokol Okučani        Sikirevci                  2  1
 26    4.6.2023.  Lipik 1925                 Psunj Sokol Okučani        4  2
 26    4.6.2023.  Požega                     Mladost Sibinj             2  1
 26    4.6.2023.  Sikirevci                  Papuk Velika               0  3
 26    4.6.2023.  Slobodnica                 Dinamo Vidovci             3  2
 26    4.6.2023.  Tomislav Donji Andrijevci  Jakšić                     3  0
 26    4.6.2023.  Zadrugar Oprisavci         Hajduk Pakrac              4  1

Grupa "sjever" - Group "North"
Subgroup Elite league Varaždin

Play-off group

Pos  Team              ADP  P   W   D  L   F   A   GD  Pts
  1  Bednja Beletinec    0  27  19  5   3  82  28  54   62
  2  Nedeljanec          0  27  19  4   4  87  30  57   61
  3  Polet Tuhovec       0  27  19  4   4  82  26  56   61
  4  Ivančica Ivanec     0  27  15  3   9  55  28  27   48
  5  Mladost Margečan    0  27  15  3   9  50  42   8   48
  6  Novi Marof          0  27  11  5  11  43  43   0   38

Play-out group

Pos  Team                     ADP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Jalžabet                   0  27  12  4  11  51  47    4   40
  2  Polet Cestica              0  27   6  5  16  37  65  -28   23
  3  Dubravka Zagorac Turčin    0  27   5  7  15  25  53  -28   22
  4  Budućnost Cirkovljan       0  27   5  5  17  31  73  -42   20
  5  Plitvica Gojanec           0  27   5  5  17  32  85  -53   20 [relegated]
  6  Zelengaj Donji Kućan       0  27   5  2  20  31  86  -55   17 [relegated]

Last updated: 14. 5. 2023.

NB:
After round 22, the league will be split to Play-off and Play-out group with additional 5 matches to be played.

Rnd  Date         Home Team                Away Team                F  A
  1   21.8.2022.  Ivančica Ivanec          Dubravka Zagorac Turčin  3  0
  1   21.8.2022.  Jalžabet                 Bednja Beletinec         1  6
  1   21.8.2022.  Mladost Margečan         Budućnost Cirkovljan     4  1
  1   21.8.2022.  Nedeljanec               Polet Tuhovec            3  1
  1   21.8.2022.  Polet Cestica            Novi Marof               1  1
  1   21.8.2022.  Zelengaj Donji Kućan     Plitvica Gojanec         1  0
  2   28.8.2022.  Bednja Beletinec         Polet Cestica            7  1
  2   28.8.2022.  Budućnost Cirkovljan     Jalžabet                 1  1
  2   28.8.2022.  Dubravka Zagorac Turčin  Mladost Margečan         0  2
  2   28.8.2022.  Nedeljanec               Ivančica Ivanec          1  3
  2   28.8.2022.  Novi Marof               Zelengaj Donji Kućan     3  0
  2   28.8.2022.  Polet Tuhovec            Plitvica Gojanec         9  0
  3    4.9.2022.  Ivančica Ivanec          Polet Tuhovec            1  3
  3    4.9.2022.  Jalžabet                 Dubravka Zagorac Turčin  0  0
  3    4.9.2022.  Mladost Margečan         Nedeljanec               2  2
  3    4.9.2022.  Plitvica Gojanec         Novi Marof               3  5
  3    4.9.2022.  Polet Cestica            Budućnost Cirkovljan     1  0
  3    4.9.2022.  Zelengaj Donji Kućan     Bednja Beletinec         0  2
  4   11.9.2022.  Bednja Beletinec         Plitvica Gojanec         4  3
  4   11.9.2022.  Budućnost Cirkovljan     Zelengaj Donji Kućan     1  4
  4   11.9.2022.  Dubravka Zagorac Turčin  Polet Cestica            2  2
  4   11.9.2022.  Ivančica Ivanec          Mladost Margečan         2  0
  4   11.9.2022.  Nedeljanec               Jalžabet                 0  1
  4   11.9.2022.  Polet Tuhovec            Novi Marof               2  3
  5   18.9.2022.  Jalžabet                 Ivančica Ivanec          0  1
  5   18.9.2022.  Mladost Margečan         Polet Tuhovec            0  2
  5   18.9.2022.  Plitvica Gojanec         Budućnost Cirkovljan     2  2
  5   18.9.2022.  Polet Cestica            Nedeljanec               0  4
  5   18.9.2022.  Zelengaj Donji Kućan     Dubravka Zagorac Turčin  1  1
  5   21.9.2022.  Novi Marof               Bednja Beletinec         0  1
  6   25.9.2022.  Budućnost Cirkovljan     Novi Marof               0  4
  6   25.9.2022.  Dubravka Zagorac Turčin  Plitvica Gojanec         3  1
  6   25.9.2022.  Ivančica Ivanec          Polet Cestica            0  0
  6   25.9.2022.  Mladost Margečan         Jalžabet                 3  2
  6   25.9.2022.  Nedeljanec               Zelengaj Donji Kućan     6  2
  6   25.9.2022.  Polet Tuhovec            Bednja Beletinec         2  0
  7   2.10.2022.  Bednja Beletinec         Budućnost Cirkovljan     4  0
  7   2.10.2022.  Jalžabet                 Polet Tuhovec            4  3
  7   2.10.2022.  Novi Marof               Dubravka Zagorac Turčin  2  0
  7   2.10.2022.  Plitvica Gojanec         Nedeljanec               0  7
  7   2.10.2022.  Polet Cestica            Mladost Margečan         1  5
  7   2.10.2022.  Zelengaj Donji Kućan     Ivančica Ivanec          0  8
  8   9.10.2022.  Dubravka Zagorac Turčin  Bednja Beletinec         0  3
  8   9.10.2022.  Ivančica Ivanec          Plitvica Gojanec         1  1
  8   9.10.2022.  Jalžabet                 Polet Cestica            3  1
  8   9.10.2022.  Mladost Margečan         Zelengaj Donji Kućan     4  1
  8   9.10.2022.  Nedeljanec               Novi Marof               3  1
  8   9.10.2022.  Polet Tuhovec            Budućnost Cirkovljan     5  0
  9  16.10.2022.  Bednja Beletinec         Nedeljanec               2  3
  9  16.10.2022.  Budućnost Cirkovljan     Dubravka Zagorac Turčin  1  1
  9  16.10.2022.  Novi Marof               Ivančica Ivanec          1  3
  9  16.10.2022.  Plitvica Gojanec         Mladost Margečan         0  3
  9  16.10.2022.  Polet Cestica            Polet Tuhovec            1  3
  9  16.10.2022.  Zelengaj Donji Kućan     Jalžabet                 0  4
 10  23.10.2022.  Ivančica Ivanec          Bednja Beletinec         0  3
 10  23.10.2022.  Jalžabet                 Plitvica Gojanec         2  0
 10  23.10.2022.  Mladost Margečan         Novi Marof               3  2
 10  23.10.2022.  Nedeljanec               Budućnost Cirkovljan     5  0
 10  23.10.2022.  Polet Cestica            Zelengaj Donji Kućan     3  3
 10  23.10.2022.  Polet Tuhovec            Dubravka Zagorac Turčin  4  0
 11  30.10.2022.  Bednja Beletinec         Mladost Margečan         5  4
 11  30.10.2022.  Budućnost Cirkovljan     Ivančica Ivanec          0  2
 11  30.10.2022.  Dubravka Zagorac Turčin  Nedeljanec               0  3
 11  30.10.2022.  Novi Marof               Jalžabet                 1  0
 11  30.10.2022.  Plitvica Gojanec         Polet Cestica            1  6
 11  30.10.2022.  Zelengaj Donji Kućan     Polet Tuhovec            1  4
 12   6.11.2022.  Bednja Beletinec         Jalžabet                 6  2
 12   6.11.2022.  Budućnost Cirkovljan     Mladost Margečan         1  2
 12   6.11.2022.  Dubravka Zagorac Turčin  Ivančica Ivanec          1  0
 12   6.11.2022.  Novi Marof               Polet Cestica            1  0
 12   6.11.2022.  Plitvica Gojanec         Zelengaj Donji Kućan     0  4
 12   6.11.2022.  Polet Tuhovec            Nedeljanec               3  0
 13  13.11.2022.  Ivančica Ivanec          Nedeljanec               1  2
 13  13.11.2022.  Jalžabet                 Budućnost Cirkovljan     3  1
 13  13.11.2022.  Mladost Margečan         Dubravka Zagorac Turčin  2  1
 13  13.11.2022.  Plitvica Gojanec         Polet Tuhovec            0  8
 13  13.11.2022.  Polet Cestica            Bednja Beletinec         0  3
 13  13.11.2022.  Zelengaj Donji Kućan     Novi Marof               0  4
 14  20.11.2022.  Bednja Beletinec         Zelengaj Donji Kućan     4  0
 14  20.11.2022.  Budućnost Cirkovljan     Polet Cestica            3  2
 14  20.11.2022.  Dubravka Zagorac Turčin  Jalžabet                 0  2
 14  20.11.2022.  Nedeljanec               Mladost Margečan         2  0
 14  20.11.2022.  Novi Marof               Plitvica Gojanec         5  1
 14  20.11.2022.  Polet Tuhovec            Ivančica Ivanec          2  1
 15   12.3.2023.  Jalžabet                 Nedeljanec               1  2
 15   12.3.2023.  Mladost Margečan         Ivančica Ivanec          0  2
 15   12.3.2023.  Novi Marof               Polet Tuhovec            0  0
 15   12.3.2023.  Plitvica Gojanec         Bednja Beletinec         0  4
 15   12.3.2023.  Polet Cestica            Dubravka Zagorac Turčin  2  0
 15   12.3.2023.  Zelengaj Donji Kućan     Budućnost Cirkovljan     1  3
 16   19.3.2023.  Bednja Beletinec         Novi Marof               2  0
 16   19.3.2023.  Budućnost Cirkovljan     Plitvica Gojanec         1  2
 16   19.3.2023.  Dubravka Zagorac Turčin  Zelengaj Donji Kućan     4  1
 16   19.3.2023.  Ivančica Ivanec          Jalžabet                 1  0
 16   19.3.2023.  Nedeljanec               Polet Cestica            3  0
 16   19.3.2023.  Polet Tuhovec            Mladost Margečan         1  1
 17   26.3.2023.  Bednja Beletinec         Polet Tuhovec            3  0
 17   26.3.2023.  Jalžabet                 Mladost Margečan         2  3
 17   26.3.2023.  Novi Marof               Budućnost Cirkovljan     2  0
 17   26.3.2023.  Plitvica Gojanec         Dubravka Zagorac Turčin  3  3
 17   26.3.2023.  Polet Cestica            Ivančica Ivanec          1  6
 17   26.3.2023.  Zelengaj Donji Kućan     Nedeljanec               0  9
 18    2.4.2023.  Budućnost Cirkovljan     Bednja Beletinec         2  2
 18    2.4.2023.  Dubravka Zagorac Turčin  Novi Marof               1  1
 18    2.4.2023.  Ivančica Ivanec          Zelengaj Donji Kućan     3  1
 18    2.4.2023.  Mladost Margečan         Polet Cestica            2  0
 18    2.4.2023.  Nedeljanec               Plitvica Gojanec         4  1
 18    2.4.2023.  Polet Tuhovec            Jalžabet                 0  0
 19    9.4.2023.  Bednja Beletinec         Dubravka Zagorac Turčin  7  0
 19    9.4.2023.  Budućnost Cirkovljan     Polet Tuhovec            0  7
 19    9.4.2023.  Novi Marof               Nedeljanec               2  2
 19    9.4.2023.  Plitvica Gojanec         Ivančica Ivanec          0  2
 19    9.4.2023.  Polet Cestica            Jalžabet                 0  2
 19    9.4.2023.  Zelengaj Donji Kućan     Mladost Margečan         1  3
 20   16.4.2023.  Dubravka Zagorac Turčin  Budućnost Cirkovljan     3  1
 20   16.4.2023.  Ivančica Ivanec          Novi Marof               2  1
 20   16.4.2023.  Jalžabet                 Zelengaj Donji Kućan     2  0
 20   16.4.2023.  Mladost Margečan         Plitvica Gojanec         1  0
 20   16.4.2023.  Nedeljanec               Bednja Beletinec         2  3
 20   26.4.2023.  Polet Tuhovec            Polet Cestica            2  1
 21   23.4.2023.  Bednja Beletinec         Ivančica Ivanec          2  0
 21   23.4.2023.  Budućnost Cirkovljan     Nedeljanec               0  6
 21   23.4.2023.  Dubravka Zagorac Turčin  Polet Tuhovec            0  2
 21   23.4.2023.  Novi Marof               Mladost Margečan         2  1
 21   23.4.2023.  Plitvica Gojanec         Jalžabet                 2  4
 21   23.4.2023.  Zelengaj Donji Kućan     Polet Cestica            3  1
 22   30.4.2023.  Ivančica Ivanec          Budućnost Cirkovljan     3  2
 22   30.4.2023.  Jalžabet                 Novi Marof               2  0
 22   30.4.2023.  Mladost Margečan         Bednja Beletinec         0  2
 22   30.4.2023.  Nedeljanec               Dubravka Zagorac Turčin  1  0
 22   30.4.2023.  Polet Cestica            Plitvica Gojanec         0  0
 22   30.4.2023.  Polet Tuhovec            Zelengaj Donji Kućan     5  0
 23    7.5.2023.  Bednja Beletinec         Ivančica Ivanec          2  2
 23    7.5.2023.  Dubravka Zagorac Turčin  Budućnost Cirkovljan     1  4
 23    7.5.2023.  Jalžabet                 Zelengaj Donji Kućan     2  3
 23    7.5.2023.  Nedeljanec               Mladost Margečan         4  0
 23    7.5.2023.  Polet Cestica            Plitvica Gojanec         1  2
 23    7.5.2023.  Polet Tuhovec            Novi Marof               1  0
 24   13.5.2023.  Ivančica Ivanec          Novi Marof               7  0
 24   13.5.2023.  Jalžabet                 Dubravka Zagorac Turčin  2  2
 24   13.5.2023.  Mladost Margečan         Polet Tuhovec            2  6
 24   13.5.2023.  Zelengaj Donji Kućan     Plitvica Gojanec         0  2
 24   14.5.2023.  Bednja Beletinec         Nedeljanec               3  3
 24   14.5.2023.  Budućnost Cirkovljan     Polet Cestica            2  1
 25   21.5.2023.  Dubravka Zagorac Turčin  Zelengaj Donji Kućan     2  0
 25   21.5.2023.  Nedeljanec               Ivančica Ivanec          1  0
 25   21.5.2023.  Novi Marof               Mladost Margečan         0  1
 25   21.5.2023.  Plitvica Gojanec         Budućnost Cirkovljan     2  2
 25   21.5.2023.  Polet Cestica            Jalžabet                 6  4
 25   21.5.2023.  Polet Tuhovec            Bednja Beletinec         2  1
 26   27.5.2023.  Bednja Beletinec         Novi Marof               1  1
 26   27.5.2023.  Dubravka Zagorac Turčin  Polet Cestica            0  1
 26   27.5.2023.  Ivančica Ivanec          Mladost Margečan         0  2
 26   27.5.2023.  Jalžabet                 Plitvica Gojanec         3  4
 26   27.5.2023.  Nedeljanec               Polet Tuhovec            3  3
 26   27.5.2023.  Zelengaj Donji Kućan     Budućnost Cirkovljan     1  2
 27    3.6.2023.  Mladost Margečan         Bednja Beletinec         0  0
 27    3.6.2023.  Novi Marof               Nedeljanec               1  6
 27    3.6.2023.  Polet Tuhovec            Ivančica Ivanec          2  1
 27    4.6.2023.  Budućnost Cirkovljan     Jalžabet                 1  2
 27    4.6.2023.  Plitvica Gojanec         Dubravka Zagorac Turčin  2  0
 27    4.6.2023.  Polet Cestica            Zelengaj Donji Kućan     4  3

Grupa "sjever" - Group "North"
Subgroup Premier league Čakovec

Pos  Team                            ADP  P   W   D   L   F   A    GD   Pts
  1  Graničar Kotoriba                 0  30  19   6   5  84   45   39   63 [promoted]
  2  Podturen                          0  30  16   8   6  74   45   29   56
  3  Bratstvo Savska Ves               0  30  14   9   7  82   64   18   51
  4  Dinamo Palovec                    0  30  15   6   9  69   54   15   51
  5  Međimurec Dunjkovec-Pretetinec    0  30  15   5  10  69   49   20   50
  6  Mladost Marija                    0  30  14   6  10  58   51    7   48
  7  Jedinstvo Gornji Mihaljevec       0  30  13   6  11  60   49   11   45
  8  Nedelišće                         0  30  12   7  11  53   44    9   43
  9  Centrometal Macinec               0  30  12   7  11  42   47   -5   43
 10  Sloga Štrigova                    0  30  10  12   8  58   41   17   42
 11  Mladost Komet Prelog              0  30  11   7  12  44   50   -6   40
 12  BSK Belica                        0  30  11   6  13  47   41    6   39
 13  Draškovec                         0  30  10   8  12  54   62   -8   38
 14  Bratstvo Jurovec                  0  30   9   4  17  52   75  -23   31
 15  Naprijed Cirkovljan               0  30   7   3  20  31   61  -30   24 [relegated]
 16  Galeb Oporovec                    0  30   0   4  26  21  120  -99    4 [dissolved]

Last updated: 18. 6. 2023. (End of season.)

Rnd  Date         Home Team                       Away Team                       F   A
  1   21.8.2022.  Bratstvo Jurovec                Dinamo Palovec                   3  3
  1   21.8.2022.  BSK Belica                      Međimurec Dunjkovec-Pretetinec   0  0
  1   21.8.2022.  Centrometal Macinec             Draškovec                        0  0
  1   21.8.2022.  Mladost Komet Prelog            Graničar Kotoriba                1  1
  1   21.8.2022.  Mladost Marija                  Jedinstvo Gornji Mihaljevec      4  1
  1   21.8.2022.  Naprijed Cirkovljan             Sloga Štrigova                   3  0
  1   21.8.2022.  Nedelišće                       Galeb Oporovec                   2  0
  1   21.8.2022.  Podturen                        Bratstvo Savska Ves              3  4
  2   28.8.2022.  Bratstvo Savska Ves             Mladost Komet Prelog             3  2
  2   28.8.2022.  Centrometal Macinec             BSK Belica                       0  6
  2   28.8.2022.  Dinamo Palovec                  Naprijed Cirkovljan              1  0
  2   28.8.2022.  Draškovec                       Graničar Kotoriba                1  7
  2   28.8.2022.  Galeb Oporovec                  Mladost Marija                   2  2
  2   28.8.2022.  Jedinstvo Gornji Mihaljevec     Bratstvo Jurovec                 1  3
  2   28.8.2022.  Međimurec Dunjkovec-Pretetinec  Nedelišće                        1  3
  2   28.8.2022.  Sloga Štrigova                  Podturen                         1  1
  3    4.9.2022.  Bratstvo Jurovec                Galeb Oporovec                   3  0
  3    4.9.2022.  BSK Belica                      Draškovec                        3  0
  3    4.9.2022.  Graničar Kotoriba               Bratstvo Savska Ves              5  4
  3    4.9.2022.  Mladost Komet Prelog            Sloga Štrigova                   1  1
  3    4.9.2022.  Mladost Marija                  Međimurec Dunjkovec-Pretetinec   0  3
  3    4.9.2022.  Naprijed Cirkovljan             Jedinstvo Gornji Mihaljevec      2  0
  3    4.9.2022.  Nedelišće                       Centrometal Macinec              4  0
  3    4.9.2022.  Podturen                        Dinamo Palovec                   2  0
  4    7.9.2022.  BSK Belica                      Nedelišće                        3  2
  4    7.9.2022.  Centrometal Macinec             Mladost Marija                   5  1
  4    7.9.2022.  Dinamo Palovec                  Mladost Komet Prelog             3  1
  4    7.9.2022.  Draškovec                       Bratstvo Savska Ves              4  1
  4    7.9.2022.  Galeb Oporovec                  Naprijed Cirkovljan              1  4
  4    7.9.2022.  Jedinstvo Gornji Mihaljevec     Podturen                         1  1
  4    7.9.2022.  Međimurec Dunjkovec-Pretetinec  Bratstvo Jurovec                 3  1
  4    7.9.2022.  Sloga Štrigova                  Graničar Kotoriba                3  1
  5   11.9.2022.  Bratstvo Jurovec                Centrometal Macinec              2  3
  5   11.9.2022.  Bratstvo Savska Ves             Sloga Štrigova                   1  1
  5   11.9.2022.  Graničar Kotoriba               Dinamo Palovec                   3  3
  5   11.9.2022.  Mladost Komet Prelog            Jedinstvo Gornji Mihaljevec      2  1
  5   11.9.2022.  Mladost Marija                  BSK Belica                       2  0
  5   11.9.2022.  Naprijed Cirkovljan             Međimurec Dunjkovec-Pretetinec   0  3
  5   11.9.2022.  Nedelišće                       Draškovec                        4  1
  5   11.9.2022.  Podturen                        Galeb Oporovec                   4  0
  6   18.9.2022.  BSK Belica                      Bratstvo Jurovec                 3  2
  6   18.9.2022.  Centrometal Macinec             Naprijed Cirkovljan              1  0
  6   18.9.2022.  Dinamo Palovec                  Bratstvo Savska Ves              4  4
  6   18.9.2022.  Draškovec                       Sloga Štrigova                   0  5
  6   18.9.2022.  Galeb Oporovec                  Mladost Komet Prelog             0  4
  6   18.9.2022.  Jedinstvo Gornji Mihaljevec     Graničar Kotoriba                1  5
  6   18.9.2022.  Međimurec Dunjkovec-Pretetinec  Podturen                         1  3
  6   18.9.2022.  Nedelišće                       Mladost Marija                   1  1
  7   25.9.2022.  Bratstvo Jurovec                Nedelišće                        3  2
  7   25.9.2022.  Bratstvo Savska Ves             Jedinstvo Gornji Mihaljevec      1  7
  7   25.9.2022.  Graničar Kotoriba               Galeb Oporovec                   5  0
  7   25.9.2022.  Mladost Komet Prelog            Međimurec Dunjkovec-Pretetinec   0  1
  7   25.9.2022.  Mladost Marija                  Draškovec                        3  2
  7   25.9.2022.  Naprijed Cirkovljan             BSK Belica                       1  1
  7   25.9.2022.  Podturen                        Centrometal Macinec              2  3
  7   25.9.2022.  Sloga Štrigova                  Dinamo Palovec                   0  1
  8   2.10.2022.  BSK Belica                      Podturen                         1  0
  8   2.10.2022.  Centrometal Macinec             Mladost Komet Prelog             2  1
  8   2.10.2022.  Draškovec                       Dinamo Palovec                   1  1
  8   2.10.2022.  Galeb Oporovec                  Bratstvo Savska Ves              1  2
  8   2.10.2022.  Jedinstvo Gornji Mihaljevec     Sloga Štrigova                   3  2
  8   2.10.2022.  Međimurec Dunjkovec-Pretetinec  Graničar Kotoriba                3  7
  8   2.10.2022.  Mladost Marija                  Bratstvo Jurovec                 0  1
  8   2.10.2022.  Nedelišće                       Naprijed Cirkovljan              0  0
  9   9.10.2022.  Bratstvo Jurovec                Draškovec                        2  4
  9   9.10.2022.  Bratstvo Savska Ves             Međimurec Dunjkovec-Pretetinec   2  1
  9   9.10.2022.  Dinamo Palovec                  Jedinstvo Gornji Mihaljevec      0  3
  9   9.10.2022.  Graničar Kotoriba               Centrometal Macinec              3  0
  9   9.10.2022.  Mladost Komet Prelog            BSK Belica                       0  0
  9   9.10.2022.  Naprijed Cirkovljan             Mladost Marija                   2  0
  9   9.10.2022.  Podturen                        Nedelišće                        1  1
  9   9.10.2022.  Sloga Štrigova                  Galeb Oporovec                   1  1
 10  16.10.2022.  Bratstvo Jurovec                Naprijed Cirkovljan              2  0
 10  16.10.2022.  BSK Belica                      Graničar Kotoriba                2  0
 10  16.10.2022.  Centrometal Macinec             Bratstvo Savska Ves              0  2
 10  16.10.2022.  Draškovec                       Jedinstvo Gornji Mihaljevec      1  1
 10  16.10.2022.  Galeb Oporovec                  Dinamo Palovec                   0  2
 10  16.10.2022.  Međimurec Dunjkovec-Pretetinec  Sloga Štrigova                   4  0
 10  16.10.2022.  Mladost Marija                  Podturen                         1  2
 10  16.10.2022.  Nedelišće                       Mladost Komet Prelog             1  1
 11  23.10.2022.  Bratstvo Savska Ves             BSK Belica                       4  3
 11  23.10.2022.  Dinamo Palovec                  Međimurec Dunjkovec-Pretetinec   1  6
 11  23.10.2022.  Graničar Kotoriba               Nedelišće                        4  1
 11  23.10.2022.  Jedinstvo Gornji Mihaljevec     Galeb Oporovec                   2  1
 11  23.10.2022.  Mladost Komet Prelog            Mladost Marija                   0  5
 11  23.10.2022.  Naprijed Cirkovljan             Draškovec                        1  0
 11  23.10.2022.  Podturen                        Bratstvo Jurovec                 4  0
 11  23.10.2022.  Sloga Štrigova                  Centrometal Macinec              2  2
 12  30.10.2022.  Bratstvo Jurovec                Mladost Komet Prelog             0  4
 12  30.10.2022.  BSK Belica                      Sloga Štrigova                   0  1
 12  30.10.2022.  Centrometal Macinec             Dinamo Palovec                   3  0
 12  30.10.2022.  Draškovec                       Galeb Oporovec                   3  0
 12  30.10.2022.  Međimurec Dunjkovec-Pretetinec  Jedinstvo Gornji Mihaljevec      2  1
 12  30.10.2022.  Mladost Marija                  Graničar Kotoriba                1  2
 12  30.10.2022.  Naprijed Cirkovljan             Podturen                         0  3
 12  30.10.2022.  Nedelišće                       Bratstvo Savska Ves              1  1
 13   6.11.2022.  Bratstvo Savska Ves             Mladost Marija                   1  2
 13   6.11.2022.  Dinamo Palovec                  BSK Belica                       1  0
 13   6.11.2022.  Galeb Oporovec                  Međimurec Dunjkovec-Pretetinec   1  1
 13   6.11.2022.  Graničar Kotoriba               Bratstvo Jurovec                 5  1
 13   6.11.2022.  Jedinstvo Gornji Mihaljevec     Centrometal Macinec              0  0
 13   6.11.2022.  Mladost Komet Prelog            Naprijed Cirkovljan              2  4
 13   6.11.2022.  Podturen                        Draškovec                        3  4
 13   6.11.2022.  Sloga Štrigova                  Nedelišće                        1  4
 14  13.11.2022.  Bratstvo Jurovec                Bratstvo Savska Ves              2  2
 14  13.11.2022.  BSK Belica                      Jedinstvo Gornji Mihaljevec      1  3
 14  13.11.2022.  Centrometal Macinec             Galeb Oporovec                   2  0
 14  13.11.2022.  Draškovec                       Međimurec Dunjkovec-Pretetinec   2  2
 14  13.11.2022.  Mladost Marija                  Sloga Štrigova                   3  1
 14  13.11.2022.  Naprijed Cirkovljan             Graničar Kotoriba                1  2
 14  13.11.2022.  Nedelišće                       Dinamo Palovec                   1  0
 14  13.11.2022.  Podturen                        Mladost Komet Prelog             6  1
 15  20.11.2022.  Bratstvo Savska Ves             Naprijed Cirkovljan              6  4
 15  20.11.2022.  Dinamo Palovec                  Mladost Marija                   5  1
 15  20.11.2022.  Galeb Oporovec                  BSK Belica                       1  5
 15  20.11.2022.  Graničar Kotoriba               Podturen                         3  3
 15  20.11.2022.  Jedinstvo Gornji Mihaljevec     Nedelišće                        1  3
 15  20.11.2022.  Međimurec Dunjkovec-Pretetinec  Centrometal Macinec              2  0
 15  20.11.2022.  Mladost Komet Prelog            Draškovec                        2  1
 15  20.11.2022.  Sloga Štrigova                  Bratstvo Jurovec                 4  0
 16   12.3.2023.  Bratstvo Savska Ves             Podturen                         2  3
 16   12.3.2023.  Dinamo Palovec                  Bratstvo Jurovec                 2  1
 16   12.3.2023.  Draškovec                       Centrometal Macinec              1  1
 16   12.3.2023.  Galeb Oporovec                  Nedelišće                        3  4
 16   12.3.2023.  Graničar Kotoriba               Mladost Komet Prelog             1  0
 16   12.3.2023.  Jedinstvo Gornji Mihaljevec     Mladost Marija                   1  1
 16   12.3.2023.  Međimurec Dunjkovec-Pretetinec  BSK Belica                       2  0
 16   12.3.2023.  Sloga Štrigova                  Naprijed Cirkovljan              0  0
 17   19.3.2023.  Bratstvo Jurovec                Jedinstvo Gornji Mihaljevec      1  1
 17   19.3.2023.  BSK Belica                      Centrometal Macinec              0  2
 17   19.3.2023.  Graničar Kotoriba               Draškovec                        1  1
 17   19.3.2023.  Mladost Komet Prelog            Bratstvo Savska Ves              0  1
 17   19.3.2023.  Mladost Marija                  Galeb Oporovec                   1  1
 17   19.3.2023.  Naprijed Cirkovljan             Dinamo Palovec                   1  3
 17   19.3.2023.  Nedelišće                       Međimurec Dunjkovec-Pretetinec   3  2
 17   19.3.2023.  Podturen                        Sloga Štrigova                   0  0
 18   26.3.2023.  Bratstvo Savska Ves             Graničar Kotoriba                0  2
 18   26.3.2023.  Centrometal Macinec             Nedelišće                        1  1
 18   26.3.2023.  Dinamo Palovec                  Podturen                         6  1
 18   26.3.2023.  Draškovec                       BSK Belica                       0  0
 18   26.3.2023.  Galeb Oporovec                  Bratstvo Jurovec                 2  5
 18   26.3.2023.  Jedinstvo Gornji Mihaljevec     Naprijed Cirkovljan              4  1
 18   26.3.2023.  Međimurec Dunjkovec-Pretetinec  Mladost Marija                   0  2
 18   26.3.2023.  Sloga Štrigova                  Mladost Komet Prelog             0  1
 19    2.4.2023.  Bratstvo Jurovec                Međimurec Dunjkovec-Pretetinec   1  4
 19    2.4.2023.  Bratstvo Savska Ves             Draškovec                        2  4
 19    2.4.2023.  Graničar Kotoriba               Sloga Štrigova                   1  1
 19    2.4.2023.  Mladost Komet Prelog            Dinamo Palovec                   2  2
 19    2.4.2023.  Mladost Marija                  Centrometal Macinec              1  0
 19    2.4.2023.  Naprijed Cirkovljan             Galeb Oporovec                   2  0
 19    2.4.2023.  Nedelišće                       BSK Belica                       2  0
 19    2.4.2023.  Podturen                        Jedinstvo Gornji Mihaljevec      1  1
 20    9.4.2023.  BSK Belica                      Mladost Marija                   1  2
 20    9.4.2023.  Centrometal Macinec             Bratstvo Jurovec                 3  1
 20    9.4.2023.  Dinamo Palovec                  Graničar Kotoriba                1  2
 20    9.4.2023.  Draškovec                       Nedelišće                        3  2
 20    9.4.2023.  Galeb Oporovec                  Podturen                         0  3
 20    9.4.2023.  Jedinstvo Gornji Mihaljevec     Mladost Komet Prelog             2  0
 20    9.4.2023.  Međimurec Dunjkovec-Pretetinec  Naprijed Cirkovljan              2  0
 20    9.4.2023.  Sloga Štrigova                  Bratstvo Savska Ves              2  2
 21   16.4.2023.  Bratstvo Jurovec                BSK Belica                       1  2
 21   16.4.2023.  Bratstvo Savska Ves             Dinamo Palovec                   2  2
 21   16.4.2023.  Graničar Kotoriba               Jedinstvo Gornji Mihaljevec      0  2
 21   16.4.2023.  Mladost Komet Prelog            Galeb Oporovec                   3  2
 21   16.4.2023.  Mladost Marija                  Nedelišće                        1  0
 21   16.4.2023.  Naprijed Cirkovljan             Centrometal Macinec              0  1
 21   16.4.2023.  Podturen                        Međimurec Dunjkovec-Pretetinec   3  3
 21   16.4.2023.  Sloga Štrigova                  Draškovec                        1  1
 22   23.4.2023.  BSK Belica                      Naprijed Cirkovljan              3  0
 22   23.4.2023.  Centrometal Macinec             Podturen                         0  2
 22   23.4.2023.  Dinamo Palovec                  Sloga Štrigova                   0  2
 22   23.4.2023.  Draškovec                       Mladost Marija                   0  3
 22   23.4.2023.  Galeb Oporovec                  Graničar Kotoriba                0  4
 22   23.4.2023.  Jedinstvo Gornji Mihaljevec     Bratstvo Savska Ves              2  4
 22   23.4.2023.  Međimurec Dunjkovec-Pretetinec  Mladost Komet Prelog             3  1
 22   23.4.2023.  Nedelišće                       Bratstvo Jurovec                 2  3
 23   30.4.2023.  Bratstvo Jurovec                Mladost Marija                   3  5
 23   30.4.2023.  Bratstvo Savska Ves             Galeb Oporovec                  10  0
 23   30.4.2023.  Dinamo Palovec                  Draškovec                        5  1
 23   30.4.2023.  Graničar Kotoriba               Međimurec Dunjkovec-Pretetinec   2  1
 23   30.4.2023.  Mladost Komet Prelog            Centrometal Macinec              2  0
 23   30.4.2023.  Naprijed Cirkovljan             Nedelišće                        0  1
 23   30.4.2023.  Podturen                        BSK Belica                       2  1
 23   30.4.2023.  Sloga Štrigova                  Jedinstvo Gornji Mihaljevec      4  1
 24    7.5.2023.  BSK Belica                      Mladost Komet Prelog             1  1
 24    7.5.2023.  Centrometal Macinec             Graničar Kotoriba                1  1
 24    7.5.2023.  Draškovec                       Bratstvo Jurovec                 3  1
 24    7.5.2023.  Galeb Oporovec                  Sloga Štrigova                   0  9
 24    7.5.2023.  Jedinstvo Gornji Mihaljevec     Dinamo Palovec                   1  3
 24    7.5.2023.  Međimurec Dunjkovec-Pretetinec  Bratstvo Savska Ves              0  2
 24    7.5.2023.  Mladost Marija                  Naprijed Cirkovljan              2  0
 24    7.5.2023.  Nedelišće                       Podturen                         0  1
 25   14.5.2023.  Bratstvo Savska Ves             Centrometal Macinec              4  1
 25   14.5.2023.  Dinamo Palovec                  Galeb Oporovec                   7  3
 25   14.5.2023.  Graničar Kotoriba               BSK Belica                       5  2
 25   14.5.2023.  Jedinstvo Gornji Mihaljevec     Draškovec                        2  0
 25   14.5.2023.  Mladost Komet Prelog            Nedelišće                        0  0
 25   14.5.2023.  Podturen                        Mladost Marija                   1  1
 25   14.5.2023.  Sloga Štrigova                  Međimurec Dunjkovec-Pretetinec   1  1
 25   31.5.2023.  Naprijed Cirkovljan             Bratstvo Jurovec                 0  3
 26   21.5.2023.  Bratstvo Jurovec                Podturen                         0  3
 26   21.5.2023.  BSK Belica                      Bratstvo Savska Ves              2  2
 26   21.5.2023.  Centrometal Macinec             Sloga Štrigova                   2  2
 26   21.5.2023.  Draškovec                       Naprijed Cirkovljan              4  0
 26   21.5.2023.  Galeb Oporovec                  Jedinstvo Gornji Mihaljevec      1  7
 26   21.5.2023.  Međimurec Dunjkovec-Pretetinec  Dinamo Palovec                   5  3
 26   21.5.2023.  Mladost Marija                  Mladost Komet Prelog             2  3
 26   21.5.2023.  Nedelišće                       Graničar Kotoriba                0  2
 27   28.5.2023.  Bratstvo Savska Ves             Nedelišće                        3  2
 27   28.5.2023.  Dinamo Palovec                  Centrometal Macinec              3  0
 27   28.5.2023.  Galeb Oporovec                  Draškovec                        0  5
 27   28.5.2023.  Graničar Kotoriba               Mladost Marija                   5  4
 27   28.5.2023.  Jedinstvo Gornji Mihaljevec     Međimurec Dunjkovec-Pretetinec   3  1
 27   28.5.2023.  Mladost Komet Prelog            Bratstvo Jurovec                 3  2
 27   28.5.2023.  Podturen                        Naprijed Cirkovljan              4  2
 27   28.5.2023.  Sloga Štrigova                  BSK Belica                       1  2
 28    4.6.2023.  Bratstvo Jurovec                Graničar Kotoriba                2  1
 28    4.6.2023.  BSK Belica                      Dinamo Palovec                   0  3
 28    4.6.2023.  Centrometal Macinec             Jedinstvo Gornji Mihaljevec      1  4
 28    4.6.2023.  Draškovec                       Podturen                         5  4
 28    4.6.2023.  Međimurec Dunjkovec-Pretetinec  Galeb Oporovec                   9  1
 28    4.6.2023.  Mladost Marija                  Bratstvo Savska Ves              2  2
 28    4.6.2023.  Naprijed Cirkovljan             Mladost Komet Prelog             1  2
 28    4.6.2023.  Nedelišće                       Sloga Štrigova                   2  3
 29   11.6.2023.  Bratstvo Savska Ves             Bratstvo Jurovec                 1  1
 29   11.6.2023.  Dinamo Palovec                  Nedelišće                        2  1
 29   11.6.2023.  Galeb Oporovec                  Centrometal Macinec              0  4
 29   11.6.2023.  Graničar Kotoriba               Naprijed Cirkovljan              3  1
 29   11.6.2023.  Jedinstvo Gornji Mihaljevec     BSK Belica                       1  0
 29   11.6.2023.  Međimurec Dunjkovec-Pretetinec  Draškovec                        3  2
 29   11.6.2023.  Mladost Komet Prelog            Podturen                         2  4
 29   11.6.2023.  Sloga Štrigova                  Mladost Marija                   4  1
 30   18.6.2023.  Bratstvo Jurovec                Sloga Štrigova                   2  5
 30   18.6.2023.  BSK Belica                      Galeb Oporovec                   5  0
 30   18.6.2023.  Centrometal Macinec             Međimurec Dunjkovec-Pretetinec   4  0
 30   18.6.2023.  Draškovec                       Mladost Komet Prelog             0  2
 30   18.6.2023.  Mladost Marija                  Dinamo Palovec                   4  2
 30   18.6.2023.  Naprijed Cirkovljan             Bratstvo Savska Ves              1  7
 30   18.6.2023.  Nedelišće                       Jedinstvo Gornji Mihaljevec      3  2
 30   18.6.2023.  Podturen                        Graničar Kotoriba                4  1

Grupa "sjever" - Group "North"
Subgroup Koprivnica - Bjelovar - Virovitica

Pos  Team                         ADP  P   W   D  L   F   A    GD   Pts
  1  Pitomača                       0  26  24  0   2  98   26   72   72 [promoted]
  2  Bilogora '91 Grubišno Polje    0  26  20  2   4  67   30   37   62
  3  Tehničar Cvetkovec             0  26  18  5   3  98   23   75   59
  4  Dinamo Predavac                0  26  14  4   8  49   38   11   46
  5  Borac Imbriovec                0  26  12  8   6  53   32   21   44
  6  Ferdinandovac                  0  26  12  6   8  52   39   13   42
  7  Mladost Molve                  0  26  12  0  14  49   52   -3   36
  8  Mladost Kloštar Podravski      0  26   9  7  10  41   38    3   34
  9  Garić Garešnica                0  26  10  3  13  58   51    7   33
 10  Čazma                          0  26   7  5  14  30   55  -25   26
 11  Slatina                        0  26   6  7  13  52   61   -9   25
 12  Graničar Legrad                0  26   3  6  17  26   61  -35   15
 13  Voćin                          0  26   4  2  20  23  103  -80   14 [relegated]
 14  Suhopolje                      0  26   2  3  21  20  107  -87    9 [relegated]

Last updated: 3. 6. 2023. (End of season.)

Rnd  Date         Home Team                    Away Team                    F   A
  1   28.8.2022.  Borac Imbriovec              Graničar Legrad               2  0
  1   28.8.2022.  Dinamo Predavac              Mladost Kloštar Podravski     1  4
  1   28.8.2022.  Ferdinandovac                Garić Garešnica               2  1
  1   28.8.2022.  Mladost Molve                Suhopolje                    10  0
  1   28.8.2022.  Pitomača                     Bilogora '91 Grubišno Polje   2  1
  1   28.8.2022.  Slatina                      Voćin                         3  0
  1   28.8.2022.  Tehničar Cvetkovec           Čazma                         4  0
  2    4.9.2022.  Bilogora '91 Grubišno Polje  Borac Imbriovec               0  0
  2    4.9.2022.  Ferdinandovac                Mladost Molve                 2  0
  2    4.9.2022.  Garić Garešnica              Mladost Kloštar Podravski     1  2
  2    4.9.2022.  Graničar Legrad              Slatina                       1  6
  2    4.9.2022.  Suhopolje                    Tehničar Cvetkovec            0  5
  2    4.9.2022.  Voćin                        Dinamo Predavac               2  2
  2    4.9.2022.  Čazma                        Pitomača                      2  4
  3   11.9.2022.  Borac Imbriovec              Čazma                         1  1
  3   11.9.2022.  Dinamo Predavac              Graničar Legrad               1  0
  3   11.9.2022.  Mladost Kloštar Podravski    Voćin                         2  0
  3   11.9.2022.  Mladost Molve                Garić Garešnica               2  1
  3   11.9.2022.  Pitomača                     Suhopolje                     4  0
  3   11.9.2022.  Slatina                      Bilogora '91 Grubišno Polje   1  3
  3   11.9.2022.  Tehničar Cvetkovec           Ferdinandovac                 3  1
  4   18.9.2022.  Bilogora '91 Grubišno Polje  Dinamo Predavac               2  0
  4   18.9.2022.  Ferdinandovac                Pitomača                      3  1
  4   18.9.2022.  Garić Garešnica              Voćin                         4  1
  4   18.9.2022.  Graničar Legrad              Mladost Kloštar Podravski     1  1
  4   18.9.2022.  Mladost Molve                Tehničar Cvetkovec            0  1
  4   18.9.2022.  Suhopolje                    Borac Imbriovec               0  5
  4   18.9.2022.  Čazma                        Slatina                       1  1
  5   25.9.2022.  Borac Imbriovec              Ferdinandovac                 1  1
  5   25.9.2022.  Dinamo Predavac              Čazma                         4  1
  5   25.9.2022.  Mladost Kloštar Podravski    Bilogora '91 Grubišno Polje   0  2
  5   25.9.2022.  Pitomača                     Mladost Molve                 4  1
  5   25.9.2022.  Slatina                      Suhopolje                     7  0
  5   25.9.2022.  Tehničar Cvetkovec           Garić Garešnica               6  1
  5   25.9.2022.  Voćin                        Graničar Legrad               1  0
  6   2.10.2022.  Bilogora '91 Grubišno Polje  Voćin                         8  1
  6   2.10.2022.  Ferdinandovac                Slatina                       3  1
  6   2.10.2022.  Garić Garešnica              Graničar Legrad               2  0
  6   2.10.2022.  Mladost Molve                Borac Imbriovec               3  2
  6   2.10.2022.  Suhopolje                    Dinamo Predavac               2  2
  6   2.10.2022.  Tehničar Cvetkovec           Pitomača                      0  3
  6   2.10.2022.  Čazma                        Mladost Kloštar Podravski     1  0
  7   9.10.2022.  Borac Imbriovec              Tehničar Cvetkovec            3  3
  7   9.10.2022.  Dinamo Predavac              Ferdinandovac                 1  0
  7   9.10.2022.  Graničar Legrad              Bilogora '91 Grubišno Polje   0  2
  7   9.10.2022.  Mladost Kloštar Podravski    Suhopolje                     3  1
  7   9.10.2022.  Pitomača                     Garić Garešnica               5  0
  7   9.10.2022.  Slatina                      Mladost Molve                 3  1
  7   9.10.2022.  Voćin                        Čazma                         2  5
  8  16.10.2022.  Ferdinandovac                Mladost Kloštar Podravski     2  0
  8  16.10.2022.  Garić Garešnica              Bilogora '91 Grubišno Polje   0  1
  8  16.10.2022.  Mladost Molve                Dinamo Predavac               4  1
  8  16.10.2022.  Pitomača                     Borac Imbriovec               6  1
  8  16.10.2022.  Suhopolje                    Voćin                         3  1
  8  16.10.2022.  Tehničar Cvetkovec           Slatina                       5  0
  8  16.10.2022.  Čazma                        Graničar Legrad               2  1
  9  23.10.2022.  Bilogora '91 Grubišno Polje  Čazma                         5  0
  9  23.10.2022.  Borac Imbriovec              Garić Garešnica               1  0
  9  23.10.2022.  Dinamo Predavac              Tehničar Cvetkovec            1  2
  9  23.10.2022.  Graničar Legrad              Suhopolje                     5  2
  9  23.10.2022.  Mladost Kloštar Podravski    Mladost Molve                 1  3
  9  23.10.2022.  Slatina                      Pitomača                      2  3
  9  23.10.2022.  Voćin                        Ferdinandovac                 1  4
 10  30.10.2022.  Borac Imbriovec              Slatina                       1  0
 10  30.10.2022.  Ferdinandovac                Graničar Legrad               2  2
 10  30.10.2022.  Garić Garešnica              Čazma                         4  0
 10  30.10.2022.  Mladost Molve                Voćin                         3  1
 10  30.10.2022.  Pitomača                     Dinamo Predavac               2  0
 10  30.10.2022.  Suhopolje                    Bilogora '91 Grubišno Polje   1  3
 10  30.10.2022.  Tehničar Cvetkovec           Mladost Kloštar Podravski     1  1
 11   6.11.2022.  Bilogora '91 Grubišno Polje  Ferdinandovac                 3  0
 11   6.11.2022.  Dinamo Predavac              Borac Imbriovec               2  2
 11   6.11.2022.  Graničar Legrad              Mladost Molve                 2  0
 11   6.11.2022.  Mladost Kloštar Podravski    Pitomača                      1  4
 11   6.11.2022.  Slatina                      Garić Garešnica               4  3
 11   6.11.2022.  Voćin                        Tehničar Cvetkovec            0  8
 11   6.11.2022.  Čazma                        Suhopolje                     5  0
 12  13.11.2022.  Borac Imbriovec              Mladost Kloštar Podravski     3  1
 12  13.11.2022.  Ferdinandovac                Čazma                         0  0
 12  13.11.2022.  Garić Garešnica              Suhopolje                     5  1
 12  13.11.2022.  Mladost Molve                Bilogora '91 Grubišno Polje   0  3
 12  13.11.2022.  Pitomača                     Voćin                         9  0
 12  13.11.2022.  Slatina                      Dinamo Predavac               0  2
 12  13.11.2022.  Tehničar Cvetkovec           Graničar Legrad               8  0
 13  20.11.2022.  Bilogora '91 Grubišno Polje  Tehničar Cvetkovec            1  0
 13  20.11.2022.  Dinamo Predavac              Garić Garešnica               2  0
 13  20.11.2022.  Graničar Legrad              Pitomača                      0  4
 13  20.11.2022.  Mladost Kloštar Podravski    Slatina                       2  2
 13  20.11.2022.  Suhopolje                    Ferdinandovac                 2  6
 13  20.11.2022.  Voćin                        Borac Imbriovec               0  3
 13  20.11.2022.  Čazma                        Mladost Molve                 1  0
 14   12.3.2023.  Bilogora '91 Grubišno Polje  Pitomača                      2  4
 14   12.3.2023.  Garić Garešnica              Ferdinandovac                 1  1
 14   12.3.2023.  Graničar Legrad              Borac Imbriovec               1  2
 14   12.3.2023.  Mladost Kloštar Podravski    Dinamo Predavac               0  1
 14   12.3.2023.  Suhopolje                    Mladost Molve                 0  2
 14   12.3.2023.  Voćin                        Slatina                       2  1
 14   12.3.2023.  Čazma                        Tehničar Cvetkovec            0  5
 15   19.3.2023.  Borac Imbriovec              Bilogora '91 Grubišno Polje   1  2
 15   19.3.2023.  Dinamo Predavac              Voćin                         4  1
 15   19.3.2023.  Mladost Kloštar Podravski    Garić Garešnica               1  1
 15   19.3.2023.  Mladost Molve                Ferdinandovac                 1  4
 15   19.3.2023.  Pitomača                     Čazma                         3  0
 15   19.3.2023.  Slatina                      Graničar Legrad               2  2
 15   19.3.2023.  Tehničar Cvetkovec           Suhopolje                     6  0
 16   26.3.2023.  Bilogora '91 Grubišno Polje  Slatina                       4  3
 16   26.3.2023.  Ferdinandovac                Tehničar Cvetkovec            2  2
 16   26.3.2023.  Garić Garešnica              Mladost Molve                 1  2
 16   26.3.2023.  Graničar Legrad              Dinamo Predavac               1  3
 16   26.3.2023.  Suhopolje                    Pitomača                      0  9
 16   26.3.2023.  Voćin                        Mladost Kloštar Podravski     0  4
 16   26.3.2023.  Čazma                        Borac Imbriovec               1  3
 17    2.4.2023.  Borac Imbriovec              Suhopolje                     2  1
 17    2.4.2023.  Dinamo Predavac              Bilogora '91 Grubišno Polje   0  0
 17    2.4.2023.  Mladost Kloštar Podravski    Graničar Legrad               1  0
 17    2.4.2023.  Pitomača                     Ferdinandovac                 6  3
 17    2.4.2023.  Slatina                      Čazma                         3  0
 17    2.4.2023.  Tehničar Cvetkovec           Mladost Molve                 4  0
 17    2.4.2023.  Voćin                        Garić Garešnica               3  5
 18    9.4.2023.  Bilogora '91 Grubišno Polje  Mladost Kloštar Podravski     2  1
 18    9.4.2023.  Ferdinandovac                Borac Imbriovec               1  0
 18    9.4.2023.  Garić Garešnica              Tehničar Cvetkovec            1  6
 18    9.4.2023.  Graničar Legrad              Voćin                         0  0
 18    9.4.2023.  Mladost Molve                Pitomača                      2  3
 18    9.4.2023.  Suhopolje                    Slatina                       2  2
 18    9.4.2023.  Čazma                        Dinamo Predavac               0  2
 19   16.4.2023.  Borac Imbriovec              Mladost Molve                 2  0
 19   16.4.2023.  Dinamo Predavac              Suhopolje                     7  1
 19   16.4.2023.  Graničar Legrad              Garić Garešnica               1  2
 19   16.4.2023.  Mladost Kloštar Podravski    Čazma                         1  1
 19   16.4.2023.  Pitomača                     Tehničar Cvetkovec            3  0
 19   16.4.2023.  Slatina                      Ferdinandovac                 2  3
 19   16.4.2023.  Voćin                        Bilogora '91 Grubišno Polje   1  3
 20   23.4.2023.  Bilogora '91 Grubišno Polje  Graničar Legrad               5  3
 20   23.4.2023.  Ferdinandovac                Dinamo Predavac               2  3
 20   23.4.2023.  Garić Garešnica              Pitomača                      1  3
 20   23.4.2023.  Mladost Molve                Slatina                       2  1
 20   23.4.2023.  Suhopolje                    Mladost Kloštar Podravski     0  4
 20   23.4.2023.  Tehničar Cvetkovec           Borac Imbriovec               3  0
 20   23.4.2023.  Čazma                        Voćin                         5  0
 21   30.4.2023.  Bilogora '91 Grubišno Polje  Garić Garešnica               4  2
 21   30.4.2023.  Borac Imbriovec              Pitomača                      2  1
 21   30.4.2023.  Dinamo Predavac              Mladost Molve                 5  2
 21   30.4.2023.  Graničar Legrad              Čazma                         0  1
 21   30.4.2023.  Mladost Kloštar Podravski    Ferdinandovac                 2  0
 21   30.4.2023.  Slatina                      Tehničar Cvetkovec            2  2
 21   30.4.2023.  Voćin                        Suhopolje                     1  0
 22    7.5.2023.  Ferdinandovac                Voćin                         5  0
 22    7.5.2023.  Garić Garešnica              Borac Imbriovec               1  1
 22    7.5.2023.  Mladost Molve                Mladost Kloštar Podravski     1  3
 22    7.5.2023.  Pitomača                     Slatina                       6  3
 22    7.5.2023.  Suhopolje                    Graničar Legrad               2  3
 22    7.5.2023.  Tehničar Cvetkovec           Dinamo Predavac               4  0
 22    7.5.2023.  Čazma                        Bilogora '91 Grubišno Polje   1  4
 23   13.5.2023.  Bilogora '91 Grubišno Polje  Suhopolje                     3  0
 23   13.5.2023.  Dinamo Predavac              Pitomača                      0  2
 23   13.5.2023.  Graničar Legrad              Ferdinandovac                 1  1
 23   13.5.2023.  Mladost Kloštar Podravski    Tehničar Cvetkovec            3  6
 23   13.5.2023.  Slatina                      Borac Imbriovec               1  1
 23   13.5.2023.  Voćin                        Mladost Molve                 4  0
 23   13.5.2023.  Čazma                        Garić Garešnica               1  4
 24   21.5.2023.  Borac Imbriovec              Dinamo Predavac               1  2
 24   21.5.2023.  Ferdinandovac                Bilogora '91 Grubišno Polje   0  2
 24   21.5.2023.  Garić Garešnica              Slatina                       9  0
 24   21.5.2023.  Mladost Molve                Graničar Legrad               6  1
 24   21.5.2023.  Pitomača                     Mladost Kloštar Podravski     2  1
 24   21.5.2023.  Suhopolje                    Čazma                         0  0
 24   21.5.2023.  Tehničar Cvetkovec           Voćin                         7  0
 25   28.5.2023.  Bilogora '91 Grubišno Polje  Mladost Molve                 2  3
 25   28.5.2023.  Dinamo Predavac              Slatina                       2  1
 25   28.5.2023.  Graničar Legrad              Tehničar Cvetkovec            1  1
 25   28.5.2023.  Mladost Kloštar Podravski    Borac Imbriovec               1  1
 25   28.5.2023.  Suhopolje                    Garić Garešnica               0  6
 25   28.5.2023.  Voćin                        Pitomača                      1  3
 25   28.5.2023.  Čazma                        Ferdinandovac                 1  3
 26    3.6.2023.  Borac Imbriovec              Voćin                        12  0
 26    3.6.2023.  Ferdinandovac                Suhopolje                     1  2
 26    3.6.2023.  Garić Garešnica              Dinamo Predavac               2  1
 26    3.6.2023.  Mladost Molve                Čazma                         1  0
 26    3.6.2023.  Pitomača                     Graničar Legrad               2  0
 26    3.6.2023.  Slatina                      Mladost Kloštar Podravski     1  1
 26    3.6.2023.  Tehničar Cvetkovec           Bilogora '91 Grubišno Polje   6  0

Grupa "centar" - Group "Centre"

Subgroup A

Pos  Team                      ADP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Golubovec Novi Golubovec    0  30  22  5   3  59  21   38   71
  2  Tondach Bedekovčina         0  30  15  6   9  47  36   11   51 [promoted]
  3  Brezovica                   0  30  16  3  11  55  51    4   51
  4  Sesvetski Kraljevec         0  30  14  7   9  51  33   18   49
  5  Blato Zagreb                0  30  14  6  10  36  32    4   48
  6  Odra                        0  30  15  3  12  39  45   -6   48
  7  Mladost Zabok               0  30  14  5  11  48  31   17   47
  8  Špansko Zagreb              0  30  13  6  11  50  34   16   45
  9  Zagreb                      0  30  13  3  14  51  48    3   42
 10  Prečko Zagreb               0  30  12  4  14  45  43    2   40
 11  Polet Klara                 0  30  11  6  13  50  52   -2   39
 12  Rudar Dubrava Zabočka       0  30   9  7  14  45  52   -7   34
 13  Straža Hum na Sutli         0  30   9  7  14  51  61  -10   34
 14  Vojnić 95                   0  30   8  4  18  30  64  -34   28 [relegated]
 15  Klanjec                     0  30   8  3  19  34  64  -30   27 [relegated]
 16  Stubica Donja Stubica       0  30   7  5  18  37  61  -24   26 [relegated]

Last updated: 3. 6. 2023. (End of season.)

Rnd  Date         Home Team                 Away Team                 F  A
  1   28.8.2022.  Golubovec Novi Golubovec  Brezovica                 2  1
  1   28.8.2022.  Polet Klara               Straža Hum na Sutli       1  0
  1   28.8.2022.  Prečko Zagreb             Klanjec                   0  0
  1   28.8.2022.  Rudar Dubrava Zabočka     Tondach Bedekovčina       2  2
  1   28.8.2022.  Sesvetski Kraljevec       Odra                      1  0
  1   28.8.2022.  Vojnić 95                 Stubica Donja Stubica     2  1
  1   28.8.2022.  Zagreb                    Blato Zagreb              1  0
  1   28.8.2022.  Špansko Zagreb            Mladost Zabok             3  2
  2    4.9.2022.  Blato Zagreb              Rudar Dubrava Zabočka     3  2
  2    4.9.2022.  Brezovica                 Klanjec                   0  2
  2    4.9.2022.  Golubovec Novi Golubovec  Zagreb                    2  0
  2    4.9.2022.  Mladost Zabok             Sesvetski Kraljevec       2  0
  2    4.9.2022.  Odra                      Prečko Zagreb             2  0
  2    4.9.2022.  Straža Hum na Sutli       Vojnić 95                 4  1
  2    4.9.2022.  Stubica Donja Stubica     Špansko Zagreb            2  0
  2    4.9.2022.  Tondach Bedekovčina       Polet Klara               1  0
  3   11.9.2022.  Klanjec                   Odra                      0  1
  3   11.9.2022.  Polet Klara               Blato Zagreb              0  2
  3   11.9.2022.  Prečko Zagreb             Mladost Zabok             3  2
  3   11.9.2022.  Rudar Dubrava Zabočka     Golubovec Novi Golubovec  1  2
  3   11.9.2022.  Sesvetski Kraljevec       Stubica Donja Stubica     2  1
  3   11.9.2022.  Vojnić 95                 Tondach Bedekovčina       0  5
  3   11.9.2022.  Zagreb                    Brezovica                 2  0
  3   11.9.2022.  Špansko Zagreb            Straža Hum na Sutli       4  1
  4   14.9.2022.  Blato Zagreb              Vojnić 95                 2  0
  4   14.9.2022.  Brezovica                 Odra                      2  1
  4   14.9.2022.  Golubovec Novi Golubovec  Polet Klara               2  0
  4   14.9.2022.  Mladost Zabok             Klanjec                   3  0
  4   14.9.2022.  Straža Hum na Sutli       Sesvetski Kraljevec       3  2
  4   14.9.2022.  Stubica Donja Stubica     Prečko Zagreb             0  2
  4   14.9.2022.  Tondach Bedekovčina       Špansko Zagreb            1  0
  4   14.9.2022.  Zagreb                    Rudar Dubrava Zabočka     3  1
  5   18.9.2022.  Klanjec                   Stubica Donja Stubica     2  1
  5   18.9.2022.  Odra                      Mladost Zabok             3  1
  5   18.9.2022.  Polet Klara               Zagreb                    2  0
  5   18.9.2022.  Prečko Zagreb             Straža Hum na Sutli       5  2
  5   18.9.2022.  Rudar Dubrava Zabočka     Brezovica                 0  0
  5   18.9.2022.  Sesvetski Kraljevec       Tondach Bedekovčina       2  0
  5   18.9.2022.  Vojnić 95                 Golubovec Novi Golubovec  1  2
  5   18.9.2022.  Špansko Zagreb            Blato Zagreb              2  0
  6   25.9.2022.  Blato Zagreb              Sesvetski Kraljevec       1  0
  6   25.9.2022.  Brezovica                 Mladost Zabok             3  1
  6   25.9.2022.  Golubovec Novi Golubovec  Špansko Zagreb            0  0
  6   25.9.2022.  Rudar Dubrava Zabočka     Polet Klara               7  2
  6   25.9.2022.  Straža Hum na Sutli       Klanjec                   1  2
  6   25.9.2022.  Stubica Donja Stubica     Odra                      2  2
  6   25.9.2022.  Tondach Bedekovčina       Prečko Zagreb             1  0
  6   25.9.2022.  Zagreb                    Vojnić 95                 0  0
  7   2.10.2022.  Klanjec                   Tondach Bedekovčina       1  3
  7   2.10.2022.  Mladost Zabok             Stubica Donja Stubica     2  1
  7   2.10.2022.  Odra                      Straža Hum na Sutli       2  3
  7   2.10.2022.  Polet Klara               Brezovica                 4  0
  7   2.10.2022.  Prečko Zagreb             Blato Zagreb              0  1
  7   2.10.2022.  Sesvetski Kraljevec       Golubovec Novi Golubovec  3  3
  7   2.10.2022.  Vojnić 95                 Rudar Dubrava Zabočka     3  1
  7   2.10.2022.  Špansko Zagreb            Zagreb                    1  3
  8   9.10.2022.  Blato Zagreb              Klanjec                   1  3
  8   9.10.2022.  Brezovica                 Stubica Donja Stubica     3  2
  8   9.10.2022.  Golubovec Novi Golubovec  Prečko Zagreb             2  1
  8   9.10.2022.  Polet Klara               Vojnić 95                 5  0
  8   9.10.2022.  Rudar Dubrava Zabočka     Špansko Zagreb            1  0
  8   9.10.2022.  Straža Hum na Sutli       Mladost Zabok             1  3
  8   9.10.2022.  Tondach Bedekovčina       Odra                      3  1
  8   9.10.2022.  Zagreb                    Sesvetski Kraljevec       1  0
  9  16.10.2022.  Klanjec                   Golubovec Novi Golubovec  0  2
  9  16.10.2022.  Mladost Zabok             Tondach Bedekovčina       0  1
  9  16.10.2022.  Odra                      Blato Zagreb              1  0
  9  16.10.2022.  Prečko Zagreb             Zagreb                    2  1
  9  16.10.2022.  Sesvetski Kraljevec       Rudar Dubrava Zabočka     0  2
  9  16.10.2022.  Stubica Donja Stubica     Straža Hum na Sutli       2  0
  9  16.10.2022.  Vojnić 95                 Brezovica                 3  3
  9  16.10.2022.  Špansko Zagreb            Polet Klara               2  2
 10  23.10.2022.  Blato Zagreb              Mladost Zabok             2  2
 10  23.10.2022.  Brezovica                 Straža Hum na Sutli       3  1
 10  23.10.2022.  Golubovec Novi Golubovec  Odra                      1  0
 10  23.10.2022.  Polet Klara               Sesvetski Kraljevec       2  1
 10  23.10.2022.  Rudar Dubrava Zabočka     Prečko Zagreb             1  0
 10  23.10.2022.  Tondach Bedekovčina       Stubica Donja Stubica     2  0
 10  23.10.2022.  Vojnić 95                 Špansko Zagreb            0  2
 10  23.10.2022.  Zagreb                    Klanjec                   4  0
 11  30.10.2022.  Klanjec                   Rudar Dubrava Zabočka     1  3
 11  30.10.2022.  Mladost Zabok             Golubovec Novi Golubovec  0  1
 11  30.10.2022.  Odra                      Zagreb                    1  0
 11  30.10.2022.  Prečko Zagreb             Polet Klara               2  3
 11  30.10.2022.  Sesvetski Kraljevec       Vojnić 95                 5  0
 11  30.10.2022.  Straža Hum na Sutli       Tondach Bedekovčina       0  0
 11  30.10.2022.  Stubica Donja Stubica     Blato Zagreb              1  0
 11  30.10.2022.  Špansko Zagreb            Brezovica                 3  0
 12   6.11.2022.  Blato Zagreb              Straža Hum na Sutli       2  2
 12   6.11.2022.  Brezovica                 Tondach Bedekovčina       2  1
 12   6.11.2022.  Golubovec Novi Golubovec  Stubica Donja Stubica     1  1
 12   6.11.2022.  Polet Klara               Klanjec                   1  1
 12   6.11.2022.  Rudar Dubrava Zabočka     Odra                      0  0
 12   6.11.2022.  Vojnić 95                 Prečko Zagreb             0  3
 12   6.11.2022.  Zagreb                    Mladost Zabok             1  0
 12   6.11.2022.  Špansko Zagreb            Sesvetski Kraljevec       1  1
 13  13.11.2022.  Klanjec                   Vojnić 95                 2  1
 13  13.11.2022.  Mladost Zabok             Rudar Dubrava Zabočka     1  0
 13  13.11.2022.  Odra                      Polet Klara               3  1
 13  13.11.2022.  Prečko Zagreb             Špansko Zagreb            3  2
 13  13.11.2022.  Sesvetski Kraljevec       Brezovica                 3  0
 13  13.11.2022.  Straža Hum na Sutli       Golubovec Novi Golubovec  0  3
 13  13.11.2022.  Stubica Donja Stubica     Zagreb                    3  1
 13  13.11.2022.  Tondach Bedekovčina       Blato Zagreb              1  0
 14  20.11.2022.  Brezovica                 Blato Zagreb              1  2
 14  20.11.2022.  Golubovec Novi Golubovec  Tondach Bedekovčina       2  1
 14  20.11.2022.  Polet Klara               Mladost Zabok             1  1
 14  20.11.2022.  Rudar Dubrava Zabočka     Stubica Donja Stubica     1  1
 14  20.11.2022.  Sesvetski Kraljevec       Prečko Zagreb             0  0
 14  20.11.2022.  Vojnić 95                 Odra                      1  2
 14  20.11.2022.  Zagreb                    Straža Hum na Sutli       3  0
 14  20.11.2022.  Špansko Zagreb            Klanjec                   4  3
 15  27.11.2022.  Blato Zagreb              Golubovec Novi Golubovec  1  0
 15  27.11.2022.  Klanjec                   Sesvetski Kraljevec       0  2
 15  27.11.2022.  Mladost Zabok             Vojnić 95                 6  1
 15  27.11.2022.  Odra                      Špansko Zagreb            2  4
 15  27.11.2022.  Prečko Zagreb             Brezovica                 4  0
 15  27.11.2022.  Straža Hum na Sutli       Rudar Dubrava Zabočka     4  2
 15  27.11.2022.  Stubica Donja Stubica     Polet Klara               1  2
 15  27.11.2022.  Tondach Bedekovčina       Zagreb                    4  0
 16    5.3.2023.  Blato Zagreb              Zagreb                    2  1
 16    5.3.2023.  Brezovica                 Golubovec Novi Golubovec  4  1
 16    5.3.2023.  Klanjec                   Prečko Zagreb             0  2
 16    5.3.2023.  Mladost Zabok             Špansko Zagreb            0  0
 16    5.3.2023.  Odra                      Sesvetski Kraljevec       1  0
 16    5.3.2023.  Straža Hum na Sutli       Polet Klara               0  0
 16    5.3.2023.  Stubica Donja Stubica     Vojnić 95                 0  1
 16    5.3.2023.  Tondach Bedekovčina       Rudar Dubrava Zabočka     2  2
 17   12.3.2023.  Klanjec                   Brezovica                 1  4
 17   12.3.2023.  Polet Klara               Tondach Bedekovčina       4  1
 17   12.3.2023.  Prečko Zagreb             Odra                      0  1
 17   12.3.2023.  Rudar Dubrava Zabočka     Blato Zagreb              0  1
 17   12.3.2023.  Sesvetski Kraljevec       Mladost Zabok             2  1
 17   12.3.2023.  Vojnić 95                 Straža Hum na Sutli       2  1
 17   12.3.2023.  Zagreb                    Golubovec Novi Golubovec  2  0
 17   12.3.2023.  Špansko Zagreb            Stubica Donja Stubica     3  1
 18   19.3.2023.  Blato Zagreb              Polet Klara               1  1
 18   19.3.2023.  Brezovica                 Zagreb                    3  1
 18   19.3.2023.  Golubovec Novi Golubovec  Rudar Dubrava Zabočka     5  0
 18   19.3.2023.  Mladost Zabok             Prečko Zagreb             0  0
 18   19.3.2023.  Odra                      Klanjec                   1  0
 18   19.3.2023.  Straža Hum na Sutli       Špansko Zagreb            0  4
 18   19.3.2023.  Stubica Donja Stubica     Sesvetski Kraljevec       0  3
 18   19.3.2023.  Tondach Bedekovčina       Vojnić 95                 2  0
 19   26.3.2023.  Klanjec                   Mladost Zabok             0  1
 19   26.3.2023.  Odra                      Brezovica                 2  4
 19   26.3.2023.  Polet Klara               Golubovec Novi Golubovec  0  2
 19   26.3.2023.  Prečko Zagreb             Stubica Donja Stubica     5  1
 19   26.3.2023.  Rudar Dubrava Zabočka     Zagreb                    2  1
 19   26.3.2023.  Sesvetski Kraljevec       Straža Hum na Sutli       1  1
 19   26.3.2023.  Vojnić 95                 Blato Zagreb              1  1
 19   26.3.2023.  Špansko Zagreb            Tondach Bedekovčina       2  0
 20    2.4.2023.  Blato Zagreb              Špansko Zagreb            1  0
 20    2.4.2023.  Brezovica                 Rudar Dubrava Zabočka     2  1
 20    2.4.2023.  Golubovec Novi Golubovec  Vojnić 95                 2  0
 20    2.4.2023.  Mladost Zabok             Odra                      1  2
 20    2.4.2023.  Straža Hum na Sutli       Prečko Zagreb             2  0
 20    2.4.2023.  Stubica Donja Stubica     Klanjec                   2  0
 20    2.4.2023.  Tondach Bedekovčina       Sesvetski Kraljevec       0  1
 20    2.4.2023.  Zagreb                    Polet Klara               1  0
 21   10.4.2023.  Klanjec                   Straža Hum na Sutli       1  5
 21   10.4.2023.  Mladost Zabok             Brezovica                 2  3
 21   10.4.2023.  Odra                      Stubica Donja Stubica     2  0
 21   10.4.2023.  Polet Klara               Rudar Dubrava Zabočka     2  2
 21   10.4.2023.  Prečko Zagreb             Tondach Bedekovčina       1  0
 21   10.4.2023.  Sesvetski Kraljevec       Blato Zagreb              0  0
 21   10.4.2023.  Vojnić 95                 Zagreb                    2  1
 21   10.4.2023.  Špansko Zagreb            Golubovec Novi Golubovec  0  1
 22   16.4.2023.  Blato Zagreb              Prečko Zagreb             3  1
 22   16.4.2023.  Brezovica                 Polet Klara               5  1
 22   16.4.2023.  Golubovec Novi Golubovec  Sesvetski Kraljevec       2  2
 22   16.4.2023.  Rudar Dubrava Zabočka     Vojnić 95                 1  2
 22   16.4.2023.  Straža Hum na Sutli       Odra                      0  2
 22   16.4.2023.  Stubica Donja Stubica     Mladost Zabok             0  0
 22   16.4.2023.  Tondach Bedekovčina       Klanjec                   4  1
 22   16.4.2023.  Zagreb                    Špansko Zagreb            0  2
 23   23.4.2023.  Klanjec                   Blato Zagreb              1  1
 23   23.4.2023.  Mladost Zabok             Straža Hum na Sutli       3  0
 23   23.4.2023.  Odra                      Tondach Bedekovčina       1  1
 23   23.4.2023.  Prečko Zagreb             Golubovec Novi Golubovec  0  2
 23   23.4.2023.  Sesvetski Kraljevec       Zagreb                    3  2
 23   23.4.2023.  Stubica Donja Stubica     Brezovica                 0  3
 23   23.4.2023.  Vojnić 95                 Polet Klara               3  1
 23   23.4.2023.  Špansko Zagreb            Rudar Dubrava Zabočka     0  1
 24   30.4.2023.  Blato Zagreb              Odra                      3  0
 24   30.4.2023.  Brezovica                 Vojnić 95                 0  0
 24   30.4.2023.  Golubovec Novi Golubovec  Klanjec                   3  1
 24   30.4.2023.  Polet Klara               Špansko Zagreb            2  0
 24   30.4.2023.  Rudar Dubrava Zabočka     Sesvetski Kraljevec       3  1
 24   30.4.2023.  Straža Hum na Sutli       Stubica Donja Stubica     6  2
 24   30.4.2023.  Tondach Bedekovčina       Mladost Zabok             0  3
 24   30.4.2023.  Zagreb                    Prečko Zagreb             3  2
 25    7.5.2023.  Klanjec                   Zagreb                    3  1
 25    7.5.2023.  Mladost Zabok             Blato Zagreb              1  0
 25    7.5.2023.  Odra                      Golubovec Novi Golubovec  0  3
 25    7.5.2023.  Prečko Zagreb             Rudar Dubrava Zabočka     3  2
 25    7.5.2023.  Sesvetski Kraljevec       Polet Klara               3  2
 25    7.5.2023.  Straža Hum na Sutli       Brezovica                 4  1
 25    7.5.2023.  Stubica Donja Stubica     Tondach Bedekovčina       0  1
 25    7.5.2023.  Špansko Zagreb            Vojnić 95                 1  0
 26   10.5.2023.  Blato Zagreb              Stubica Donja Stubica     3  2
 26   10.5.2023.  Brezovica                 Špansko Zagreb            2  1
 26   10.5.2023.  Golubovec Novi Golubovec  Mladost Zabok             3  0
 26   10.5.2023.  Polet Klara               Prečko Zagreb             4  2
 26   10.5.2023.  Rudar Dubrava Zabočka     Klanjec                   3  1
 26   10.5.2023.  Tondach Bedekovčina       Straža Hum na Sutli       2  2
 26   10.5.2023.  Vojnić 95                 Sesvetski Kraljevec       1  3
 26   10.5.2023.  Zagreb                    Odra                      4  0
 27   14.5.2023.  Klanjec                   Polet Klara               3  0
 27   14.5.2023.  Mladost Zabok             Zagreb                    4  0
 27   14.5.2023.  Prečko Zagreb             Vojnić 95                 2  1
 27   14.5.2023.  Sesvetski Kraljevec       Špansko Zagreb            1  1
 27   14.5.2023.  Straža Hum na Sutli       Blato Zagreb              2  0
 27   24.5.2023.  Odra                      Rudar Dubrava Zabočka     2  0
 27   24.5.2023.  Stubica Donja Stubica     Golubovec Novi Golubovec  0  5
 27   24.5.2023.  Tondach Bedekovčina       Brezovica                 2  1
 28   21.5.2023.  Blato Zagreb              Tondach Bedekovčina       1  4
 28   21.5.2023.  Brezovica                 Sesvetski Kraljevec       3  2
 28   21.5.2023.  Golubovec Novi Golubovec  Straža Hum na Sutli       3  1
 28   21.5.2023.  Polet Klara               Odra                      6  2
 28   21.5.2023.  Rudar Dubrava Zabočka     Mladost Zabok             0  2
 28   21.5.2023.  Vojnić 95                 Klanjec                   1  4
 28   21.5.2023.  Zagreb                    Stubica Donja Stubica     4  4
 28   31.5.2023.  Špansko Zagreb            Prečko Zagreb             1  1
 29   27.5.2023.  Blato Zagreb              Brezovica                 1  0
 29   27.5.2023.  Klanjec                   Špansko Zagreb            1  6
 29   27.5.2023.  Mladost Zabok             Polet Klara               2  0
 29   27.5.2023.  Odra                      Vojnić 95                 0  3
 29   27.5.2023.  Prečko Zagreb             Sesvetski Kraljevec       0  4
 29   27.5.2023.  Straža Hum na Sutli       Zagreb                    3  3
 29   27.5.2023.  Stubica Donja Stubica     Rudar Dubrava Zabočka     4  2
 29   27.5.2023.  Tondach Bedekovčina       Golubovec Novi Golubovec  0  0
 30    3.6.2023.  Brezovica                 Prečko Zagreb             2  1
 30    3.6.2023.  Golubovec Novi Golubovec  Blato Zagreb              2  1
 30    3.6.2023.  Polet Klara               Stubica Donja Stubica     1  2
 30    3.6.2023.  Rudar Dubrava Zabočka     Straža Hum na Sutli       2  2
 30    3.6.2023.  Sesvetski Kraljevec       Klanjec                   3  0
 30    3.6.2023.  Vojnić 95                 Mladost Zabok             0  2
 30    3.6.2023.  Zagreb                    Tondach Bedekovčina       7  2
 30    3.6.2023.  Špansko Zagreb            Odra                      1  2

Subgroup B

Pos  Team                  ADP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Zelina                  0  30  25  3   2  90  31   59   78 [promoted]
  2  Tigar Rakitje           0  30  24  1   5  88  26   62   73
  3  Mraclin                 0  30  18  5   7  56  35   21   59
  4  Moslavina Kutina        0  30  17  4   9  66  39   27   55
  5  Naftaš Ivanić-Grad      0  30  15  8   7  56  35   21   53
  6  Top Kerestinec          0  30  15  4  11  45  41    4   49
  7  Gradići                 0  30  11  9  10  42  36    6   42
  8  Stupnik                 0  30  10  8  12  53  57   -4   38
  9  Lekenik                 0  30   9  9  12  38  44   -6   36
 10  Rugvica Sava 1976       0  30  11  3  16  49  57   -8   36
 11  Topusko                 0  30  10  6  14  39  55  -16   36
 12  Croatia Hrastje         0  30   8  6  16  40  70  -30   30
 13  Libertas Novska         0  30   8  5  17  43  67  -24   29
 14  Ban Jelačić Vukovina    0  30   8  4  18  28  61  -33   28
 15  Sutla Laduč             0  30   6  3  21  29  57  -28   21 [relegated]
 16  TŠK 1932 Topolovac      0  30   4  4  22  24  75  -51   16 [relegated]

Last updated: 3. 6. 2023. (End of season.)

Rnd  Date         Home Team             Away Team             F   A
  1   28.8.2022.  Croatia Hrastje       Libertas Novska        1  0
  1   28.8.2022.  Gradići               Rugvica Sava 1976      3  0
  1   28.8.2022.  Mraclin               Stupnik                3  0
  1   28.8.2022.  Sutla Laduč           Moslavina Kutina       0  3
  1   28.8.2022.  Tigar Rakitje         Lekenik                3  0
  1   28.8.2022.  Top Kerestinec        Ban Jelačić Vukovina   6  1
  1   28.8.2022.  Topusko               Naftaš Ivanić-Grad     0  2
  1   28.8.2022.  TŠK 1932 Topolovac    Zelina                 0  2
  2    4.9.2022.  Ban Jelačić Vukovina  Mraclin                0  2
  2    4.9.2022.  Croatia Hrastje       Topusko                2  0
  2    4.9.2022.  Lekenik               Sutla Laduč            3  0
  2    4.9.2022.  Libertas Novska       Zelina                 3  4
  2    4.9.2022.  Moslavina Kutina      TŠK 1932 Topolovac     2  0
  2    4.9.2022.  Naftaš Ivanić-Grad    Top Kerestinec         2  0
  2    4.9.2022.  Rugvica Sava 1976     Tigar Rakitje          0  1
  2    4.9.2022.  Stupnik               Gradići                1  1
  3    7.9.2022.  Gradići               Ban Jelačić Vukovina   1  0
  3    7.9.2022.  Moslavina Kutina      Zelina                 2  3
  3    7.9.2022.  Mraclin               Naftaš Ivanić-Grad     1  1
  3    7.9.2022.  Sutla Laduč           Rugvica Sava 1976      2  2
  3    7.9.2022.  Tigar Rakitje         Stupnik                1  2
  3    7.9.2022.  Top Kerestinec        Croatia Hrastje        2  2
  3    7.9.2022.  Topusko               Libertas Novska        3  0
  3    7.9.2022.  TŠK 1932 Topolovac    Lekenik                2  3
  4   11.9.2022.  Ban Jelačić Vukovina  Tigar Rakitje          2  1
  4   11.9.2022.  Croatia Hrastje       Mraclin                1  1
  4   11.9.2022.  Lekenik               Zelina                 1  3
  4   11.9.2022.  Libertas Novska       Moslavina Kutina       0  1
  4   11.9.2022.  Naftaš Ivanić-Grad    Gradići                1  1
  4   11.9.2022.  Rugvica Sava 1976     TŠK 1932 Topolovac     2  1
  4   11.9.2022.  Stupnik               Sutla Laduč            3  0
  4   11.9.2022.  Topusko               Top Kerestinec         1  1
  5   18.9.2022.  Gradići               Croatia Hrastje        1  0
  5   18.9.2022.  Moslavina Kutina      Lekenik                1  2
  5   18.9.2022.  Mraclin               Topusko                4  1
  5   18.9.2022.  Sutla Laduč           Ban Jelačić Vukovina   1  2
  5   18.9.2022.  Tigar Rakitje         Naftaš Ivanić-Grad     2  4
  5   18.9.2022.  Top Kerestinec        Libertas Novska        3  1
  5   18.9.2022.  TŠK 1932 Topolovac    Stupnik                5  0
  5   18.9.2022.  Zelina                Rugvica Sava 1976      1  2
  6   21.9.2022.  Ban Jelačić Vukovina  TŠK 1932 Topolovac     1  0
  6   21.9.2022.  Croatia Hrastje       Tigar Rakitje          0  1
  6   21.9.2022.  Libertas Novska       Lekenik                1  0
  6   21.9.2022.  Naftaš Ivanić-Grad    Sutla Laduč            3  1
  6   21.9.2022.  Rugvica Sava 1976     Moslavina Kutina       2  1
  6   21.9.2022.  Stupnik               Zelina                 1  1
  6   21.9.2022.  Top Kerestinec        Mraclin                0  2
  6   21.9.2022.  Topusko               Gradići                1  1
  7   25.9.2022.  Gradići               Top Kerestinec         1  0
  7   25.9.2022.  Lekenik               Rugvica Sava 1976      3  0
  7   25.9.2022.  Moslavina Kutina      Stupnik                2  0
  7   25.9.2022.  Mraclin               Libertas Novska        2  2
  7   25.9.2022.  Sutla Laduč           Croatia Hrastje        2  0
  7   25.9.2022.  Tigar Rakitje         Topusko                3  0
  7   25.9.2022.  TŠK 1932 Topolovac    Naftaš Ivanić-Grad     0  2
  7   25.9.2022.  Zelina                Ban Jelačić Vukovina   4  3
  8   2.10.2022.  Ban Jelačić Vukovina  Moslavina Kutina       1  5
  8   2.10.2022.  Croatia Hrastje       TŠK 1932 Topolovac     0  0
  8   2.10.2022.  Libertas Novska       Rugvica Sava 1976      3  2
  8   2.10.2022.  Mraclin               Gradići                2  0
  8   2.10.2022.  Naftaš Ivanić-Grad    Zelina                 0  1
  8   2.10.2022.  Stupnik               Lekenik                1  3
  8   2.10.2022.  Top Kerestinec        Tigar Rakitje          0  1
  8   2.10.2022.  Topusko               Sutla Laduč            1  0
  9   9.10.2022.  Gradići               Libertas Novska        3  1
  9   9.10.2022.  Lekenik               Ban Jelačić Vukovina   0  0
  9   9.10.2022.  Moslavina Kutina      Naftaš Ivanić-Grad     1  2
  9   9.10.2022.  Rugvica Sava 1976     Stupnik                2  2
  9   9.10.2022.  Sutla Laduč           Top Kerestinec         0  2
  9   9.10.2022.  Tigar Rakitje         Mraclin                2  1
  9   9.10.2022.  TŠK 1932 Topolovac    Topusko                3  3
  9   9.10.2022.  Zelina                Croatia Hrastje        3  1
 10  16.10.2022.  Ban Jelačić Vukovina  Rugvica Sava 1976      1  0
 10  16.10.2022.  Croatia Hrastje       Moslavina Kutina       3  2
 10  16.10.2022.  Gradići               Tigar Rakitje          0  2
 10  16.10.2022.  Libertas Novska       Stupnik                3  1
 10  16.10.2022.  Mraclin               Sutla Laduč            2  0
 10  16.10.2022.  Naftaš Ivanić-Grad    Lekenik                1  1
 10  16.10.2022.  Top Kerestinec        TŠK 1932 Topolovac     2  1
 10  16.10.2022.  Topusko               Zelina                 0  1
 11  23.10.2022.  Lekenik               Croatia Hrastje        0  0
 11  23.10.2022.  Moslavina Kutina      Topusko                3  0
 11  23.10.2022.  Rugvica Sava 1976     Naftaš Ivanić-Grad     0  0
 11  23.10.2022.  Stupnik               Ban Jelačić Vukovina   1  0
 11  23.10.2022.  Sutla Laduč           Gradići                2  0
 11  23.10.2022.  Tigar Rakitje         Libertas Novska        7  0
 11  23.10.2022.  TŠK 1932 Topolovac    Mraclin                0  1
 11  23.10.2022.  Zelina                Top Kerestinec         1  2
 12  30.10.2022.  Croatia Hrastje       Rugvica Sava 1976      4  1
 12  30.10.2022.  Gradići               TŠK 1932 Topolovac     4  0
 12  30.10.2022.  Libertas Novska       Ban Jelačić Vukovina   0  2
 12  30.10.2022.  Mraclin               Zelina                 0  3
 12  30.10.2022.  Naftaš Ivanić-Grad    Stupnik                0  2
 12  30.10.2022.  Tigar Rakitje         Sutla Laduč            4  0
 12  30.10.2022.  Top Kerestinec        Moslavina Kutina       1  5
 12  30.10.2022.  Topusko               Lekenik                0  0
 13   6.11.2022.  Ban Jelačić Vukovina  Naftaš Ivanić-Grad     0  0
 13   6.11.2022.  Lekenik               Top Kerestinec         1  1
 13   6.11.2022.  Moslavina Kutina      Mraclin                1  0
 13   6.11.2022.  Rugvica Sava 1976     Topusko                0  2
 13   6.11.2022.  Stupnik               Croatia Hrastje        5  1
 13   6.11.2022.  Sutla Laduč           Libertas Novska        3  0
 13   6.11.2022.  TŠK 1932 Topolovac    Tigar Rakitje          0  3
 13   6.11.2022.  Zelina                Gradići                1  1
 14  13.11.2022.  Croatia Hrastje       Ban Jelačić Vukovina   2  0
 14  13.11.2022.  Gradići               Moslavina Kutina       1  1
 14  13.11.2022.  Libertas Novska       Naftaš Ivanić-Grad     1  2
 14  13.11.2022.  Mraclin               Lekenik                1  1
 14  13.11.2022.  Sutla Laduč           TŠK 1932 Topolovac     2  0
 14  13.11.2022.  Tigar Rakitje         Zelina                 0  2
 14  13.11.2022.  Top Kerestinec        Rugvica Sava 1976      2  1
 14  13.11.2022.  Topusko               Stupnik                2  0
 15  19.11.2022.  Ban Jelačić Vukovina  Topusko                1  3
 15  19.11.2022.  Lekenik               Gradići                1  0
 15  19.11.2022.  Moslavina Kutina      Tigar Rakitje          2  4
 15  19.11.2022.  Naftaš Ivanić-Grad    Croatia Hrastje        5  1
 15  19.11.2022.  Rugvica Sava 1976     Mraclin                0  4
 15  19.11.2022.  Stupnik               Top Kerestinec         3  1
 15  19.11.2022.  TŠK 1932 Topolovac    Libertas Novska        1  1
 15  19.11.2022.  Zelina                Sutla Laduč            2  1
 16   25.2.2023.  Ban Jelačić Vukovina  Top Kerestinec         0  0
 16   25.2.2023.  Lekenik               Tigar Rakitje          0  1
 16   25.2.2023.  Libertas Novska       Croatia Hrastje        4  1
 16   25.2.2023.  Moslavina Kutina      Sutla Laduč            4  3
 16   25.2.2023.  Naftaš Ivanić-Grad    Topusko                4  0
 16   25.2.2023.  Rugvica Sava 1976     Gradići                1  0
 16   25.2.2023.  Stupnik               Mraclin                1  2
 16   25.2.2023.  Zelina                TŠK 1932 Topolovac     5  0
 17    5.3.2023.  Mraclin               Ban Jelačić Vukovina   4  1
 17    5.3.2023.  Sutla Laduč           Lekenik                0  1
 17    5.3.2023.  Tigar Rakitje         Rugvica Sava 1976      3  1
 17    5.3.2023.  Top Kerestinec        Naftaš Ivanić-Grad     1  0
 17    5.3.2023.  TŠK 1932 Topolovac    Moslavina Kutina       0  2
 17    5.3.2023.  Zelina                Libertas Novska        5  1
 17   10.5.2023.  Gradići               Stupnik                1  0
 17   10.5.2023.  Topusko               Croatia Hrastje        1  1
 18   12.3.2023.  Ban Jelačić Vukovina  Gradići                0  2
 18   12.3.2023.  Croatia Hrastje       Top Kerestinec         1  3
 18   12.3.2023.  Lekenik               TŠK 1932 Topolovac     2  0
 18   12.3.2023.  Libertas Novska       Topusko                2  1
 18   12.3.2023.  Naftaš Ivanić-Grad    Mraclin                0  2
 18   12.3.2023.  Rugvica Sava 1976     Sutla Laduč            1  0
 18   12.3.2023.  Stupnik               Tigar Rakitje          0  1
 18   12.3.2023.  Zelina                Moslavina Kutina       4  3
 19   19.3.2023.  Gradići               Naftaš Ivanić-Grad     1  1
 19   19.3.2023.  Moslavina Kutina      Libertas Novska        0  0
 19   19.3.2023.  Mraclin               Croatia Hrastje        2  0
 19   19.3.2023.  Sutla Laduč           Stupnik                1  1
 19   19.3.2023.  Tigar Rakitje         Ban Jelačić Vukovina   7  0
 19   19.3.2023.  Top Kerestinec        Topusko                2  0
 19   19.3.2023.  TŠK 1932 Topolovac    Rugvica Sava 1976      0  2
 19   19.3.2023.  Zelina                Lekenik                5  1
 20   26.3.2023.  Ban Jelačić Vukovina  Sutla Laduč            0  1
 20   26.3.2023.  Croatia Hrastje       Gradići                5  1
 20   26.3.2023.  Lekenik               Moslavina Kutina       0  2
 20   26.3.2023.  Libertas Novska       Top Kerestinec         0  2
 20   26.3.2023.  Naftaš Ivanić-Grad    Tigar Rakitje          0  3
 20   26.3.2023.  Rugvica Sava 1976     Zelina                 1  3
 20   26.3.2023.  Stupnik               TŠK 1932 Topolovac     4  0
 20   26.3.2023.  Topusko               Mraclin                3  1
 21    2.4.2023.  Gradići               Topusko                5  2
 21    2.4.2023.  Lekenik               Libertas Novska        4  1
 21    2.4.2023.  Moslavina Kutina      Rugvica Sava 1976      3  1
 21    2.4.2023.  Mraclin               Top Kerestinec         2  1
 21    2.4.2023.  Sutla Laduč           Naftaš Ivanić-Grad     1  2
 21    2.4.2023.  Tigar Rakitje         Croatia Hrastje        6  3
 21    2.4.2023.  TŠK 1932 Topolovac    Ban Jelačić Vukovina   2  1
 21    2.4.2023.  Zelina                Stupnik                8  3
 22    8.4.2023.  Ban Jelačić Vukovina  Zelina                 0  2
 22    8.4.2023.  Croatia Hrastje       Sutla Laduč            2  1
 22    8.4.2023.  Libertas Novska       Mraclin                0  2
 22    8.4.2023.  Naftaš Ivanić-Grad    TŠK 1932 Topolovac     3  1
 22    8.4.2023.  Rugvica Sava 1976     Lekenik                2  1
 22    8.4.2023.  Stupnik               Moslavina Kutina       2  2
 22    8.4.2023.  Top Kerestinec        Gradići                1  0
 22    8.4.2023.  Topusko               Tigar Rakitje          1  2
 23   16.4.2023.  Gradići               Mraclin                2  2
 23   16.4.2023.  Lekenik               Stupnik                2  2
 23   16.4.2023.  Moslavina Kutina      Ban Jelačić Vukovina   5  0
 23   16.4.2023.  Rugvica Sava 1976     Libertas Novska        3  1
 23   16.4.2023.  Sutla Laduč           Topusko                0  2
 23   16.4.2023.  Tigar Rakitje         Top Kerestinec         1  0
 23   16.4.2023.  TŠK 1932 Topolovac    Croatia Hrastje        2  1
 23   16.4.2023.  Zelina                Naftaš Ivanić-Grad     1  0
 24   23.4.2023.  Ban Jelačić Vukovina  Lekenik                5  1
 24   23.4.2023.  Croatia Hrastje       Zelina                 1  5
 24   23.4.2023.  Libertas Novska       Gradići                3  4
 24   23.4.2023.  Mraclin               Tigar Rakitje          2  4
 24   23.4.2023.  Naftaš Ivanić-Grad    Moslavina Kutina       2  2
 24   23.4.2023.  Stupnik               Rugvica Sava 1976      4  3
 24   23.4.2023.  Top Kerestinec        Sutla Laduč            2  1
 24   23.4.2023.  Topusko               TŠK 1932 Topolovac     0  0
 25   29.4.2023.  Lekenik               Naftaš Ivanić-Grad     1  1
 25   29.4.2023.  Moslavina Kutina      Croatia Hrastje        3  0
 25   29.4.2023.  Rugvica Sava 1976     Ban Jelačić Vukovina   3  0
 25   29.4.2023.  Stupnik               Libertas Novska        3  3
 25   29.4.2023.  Sutla Laduč           Mraclin                2  1
 25   29.4.2023.  Tigar Rakitje         Gradići                2  0
 25   29.4.2023.  TŠK 1932 Topolovac    Top Kerestinec         1  4
 25   29.4.2023.  Zelina                Topusko                5  0
 26    7.5.2023.  Ban Jelačić Vukovina  Stupnik                1  0
 26    7.5.2023.  Croatia Hrastje       Lekenik                4  3
 26    7.5.2023.  Gradići               Sutla Laduč            2  2
 26    7.5.2023.  Libertas Novska       Tigar Rakitje          4  3
 26    7.5.2023.  Mraclin               TŠK 1932 Topolovac     2  1
 26    7.5.2023.  Naftaš Ivanić-Grad    Rugvica Sava 1976      3  2
 26    7.5.2023.  Top Kerestinec        Zelina                 0  3
 26    7.5.2023.  Topusko               Moslavina Kutina       1  4
 27   13.5.2023.  Ban Jelačić Vukovina  Libertas Novska        1  1
 27   13.5.2023.  Lekenik               Topusko                0  2
 27   13.5.2023.  Moslavina Kutina      Top Kerestinec         2  1
 27   13.5.2023.  Rugvica Sava 1976     Croatia Hrastje        7  1
 27   13.5.2023.  Stupnik               Naftaš Ivanić-Grad     5  2
 27   13.5.2023.  Sutla Laduč           Tigar Rakitje          0  3
 27   13.5.2023.  TŠK 1932 Topolovac    Gradići                0  4
 27   13.5.2023.  Zelina                Mraclin                5  0
 28   21.5.2023.  Croatia Hrastje       Stupnik                1  1
 28   21.5.2023.  Gradići               Zelina                 1  2
 28   21.5.2023.  Libertas Novska       Sutla Laduč            2  1
 28   21.5.2023.  Mraclin               Moslavina Kutina       2  1
 28   21.5.2023.  Naftaš Ivanić-Grad    Ban Jelačić Vukovina   4  2
 28   21.5.2023.  Tigar Rakitje         TŠK 1932 Topolovac    11  0
 28   21.5.2023.  Top Kerestinec        Lekenik                2  1
 28   21.5.2023.  Topusko               Rugvica Sava 1976      3  1
 29   27.5.2023.  Ban Jelačić Vukovina  Croatia Hrastje        1  0
 29   27.5.2023.  Lekenik               Mraclin                1  2
 29   27.5.2023.  Moslavina Kutina      Gradići                1  0
 29   27.5.2023.  Naftaš Ivanić-Grad    Libertas Novska        2  0
 29   27.5.2023.  Rugvica Sava 1976     Top Kerestinec         6  1
 29   27.5.2023.  Stupnik               Topusko                5  3
 29   27.5.2023.  TŠK 1932 Topolovac    Sutla Laduč            4  1
 29   27.5.2023.  Zelina                Tigar Rakitje          2  2
 30    3.6.2023.  Croatia Hrastje       Naftaš Ivanić-Grad     1  7
 30    3.6.2023.  Gradići               Lekenik                1  1
 30    3.6.2023.  Libertas Novska       TŠK 1932 Topolovac     5  0
 30    3.6.2023.  Mraclin               Rugvica Sava 1976      4  1
 30    3.6.2023.  Sutla Laduč           Zelina                 1  3
 30    3.6.2023.  Tigar Rakitje         Moslavina Kutina       4  0
 30    3.6.2023.  Top Kerestinec        Stupnik                2  0
 30    3.6.2023.  Topusko               Ban Jelačić Vukovina   3  2

Grupa "zapad" - Group "West"

Pos  Team                    ADP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Halubjan Viškovo          0  26  19  4   3  71  25   46   61 [promoted]
  2  Rovinj                    0  26  18  2   6  54  20   34   56 [promoted]
  3  Veli vrh Pula             0  26  17  4   5  57  31   26   55 [relegated]
  4  OŠK Omišalj               0  26  16  4   6  66  34   32   52
  5  Lokomotiva Rijeka         0  26  11  6   9  60  47   13   39
  6  Borac Bakar               0  26  11  4  11  42  38    4   37
  7  Otočac                    0  26   9  9   8  29  39  -10   36
  8  Novalja                   0  26  10  3  13  51  48    3   33
  9  Banjole                   0  26   9  5  12  41  51  -10   32
 10  Mladost Fažana            0  26   9  4  13  33  44  -11   31
 11  Draga Mošćenička Draga    0  26   6  6  14  35  57  -22   24
 12  Klana                     0  26   6  3  17  26  68  -42   21
 13  Gospić 1991               0  26   6  2  18  37  63  -26   20
 14  Zamet Rijeka              0  26   5  4  17  25  62  -37   19 [relegated]

Last updated: 27. 5. 2023. (End of season.)

Rnd  Date         Home Team               Away Team               F  A
  1    3.9.2022.  Banjole                 Draga Mošćenička Draga  1  1
  1    3.9.2022.  Borac Bakar             Veli vrh Pula           2  1
  1    3.9.2022.  Halubjan Viškovo        Gospić 1991             3  1
  1    3.9.2022.  Otočac                  Klana                   2  1
  1    3.9.2022.  OŠK Omišalj             Novalja                 2  1
  1    3.9.2022.  Rovinj                  Mladost Fažana          3  0
  1    3.9.2022.  Zamet Rijeka            Lokomotiva Rijeka       0  4
  2   10.9.2022.  Gospić 1991             Borac Bakar             1  2
  2   10.9.2022.  Klana                   Banjole                 1  4
  2   10.9.2022.  Lokomotiva Rijeka       OŠK Omišalj             2  2
  2   10.9.2022.  Mladost Fažana          Draga Mošćenička Draga  4  1
  2   10.9.2022.  Novalja                 Otočac                  2  2
  2   10.9.2022.  Rovinj                  Halubjan Viškovo        1  0
  2   10.9.2022.  Veli vrh Pula           Zamet Rijeka            3  0
  3   17.9.2022.  Otočac                  Lokomotiva Rijeka       3  1
  3   17.9.2022.  OŠK Omišalj             Veli vrh Pula           6  1
  3   17.9.2022.  Zamet Rijeka            Gospić 1991             2  1
  3   18.9.2022.  Draga Mošćenička Draga  Klana                   1  2
  3   20.9.2022.  Borac Bakar             Rovinj                  2  4
  3   20.9.2022.  Halubjan Viškovo        Mladost Fažana          8  0
  3   27.9.2022.  Banjole                 Novalja                 0  4
  4   21.9.2022.  Lokomotiva Rijeka       Banjole                 2  1
  4   24.9.2022.  Gospić 1991             OŠK Omišalj             4  0
  4   24.9.2022.  Halubjan Viškovo        Borac Bakar             3  2
  4   24.9.2022.  Mladost Fažana          Klana                   0  0
  4   24.9.2022.  Novalja                 Draga Mošćenička Draga  2  1
  4   24.9.2022.  Rovinj                  Zamet Rijeka            2  1
  4   24.9.2022.  Veli vrh Pula           Otočac                  0  0
  5   1.10.2022.  Banjole                 Veli vrh Pula           1  1
  5   1.10.2022.  Borac Bakar             Mladost Fažana          3  0
  5   1.10.2022.  Draga Mošćenička Draga  Lokomotiva Rijeka       2  2
  5   1.10.2022.  Klana                   Novalja                 1  4
  5   1.10.2022.  Otočac                  Gospić 1991             4  3
  5   1.10.2022.  OŠK Omišalj             Rovinj                  1  0
  5   1.10.2022.  Zamet Rijeka            Halubjan Viškovo        1  3
  6   8.10.2022.  Borac Bakar             Zamet Rijeka            1  1
  6   8.10.2022.  Gospić 1991             Banjole                 2  1
  6   8.10.2022.  Halubjan Viškovo        OŠK Omišalj             2  1
  6   8.10.2022.  Lokomotiva Rijeka       Klana                   2  3
  6   8.10.2022.  Mladost Fažana          Novalja                 1  0
  6   8.10.2022.  Rovinj                  Otočac                  1  1
  6   8.10.2022.  Veli vrh Pula           Draga Mošćenička Draga  4  2
  7  15.10.2022.  Banjole                 Rovinj                  1  1
  7  15.10.2022.  Draga Mošćenička Draga  Gospić 1991             1  1
  7  15.10.2022.  Klana                   Veli vrh Pula           3  4
  7  15.10.2022.  Novalja                 Lokomotiva Rijeka       1  3
  7  15.10.2022.  Otočac                  Halubjan Viškovo        0  2
  7  15.10.2022.  OŠK Omišalj             Borac Bakar             2  0
  7  15.10.2022.  Zamet Rijeka            Mladost Fažana          2  3
  8  22.10.2022.  Borac Bakar             Otočac                  1  1
  8  22.10.2022.  Gospić 1991             Klana                   1  3
  8  22.10.2022.  Halubjan Viškovo        Banjole                 8  2
  8  22.10.2022.  Mladost Fažana          Lokomotiva Rijeka       2  2
  8  22.10.2022.  Rovinj                  Draga Mošćenička Draga  6  0
  8  22.10.2022.  Veli vrh Pula           Novalja                 3  2
  8  22.10.2022.  Zamet Rijeka            OŠK Omišalj             0  4
  9  29.10.2022.  Banjole                 Borac Bakar             4  3
  9  29.10.2022.  Draga Mošćenička Draga  Halubjan Viškovo        0  2
  9  29.10.2022.  Klana                   Rovinj                  1  0
  9  29.10.2022.  Lokomotiva Rijeka       Veli vrh Pula           3  4
  9  29.10.2022.  Novalja                 Gospić 1991             4  0
  9  29.10.2022.  Otočac                  Zamet Rijeka            1  1
  9  29.10.2022.  OŠK Omišalj             Mladost Fažana          2  1
 10   5.11.2022.  Gospić 1991             Lokomotiva Rijeka       1  3
 10   5.11.2022.  Halubjan Viškovo        Klana                   8  0
 10   5.11.2022.  Mladost Fažana          Veli vrh Pula           1  0
 10   5.11.2022.  OŠK Omišalj             Otočac                  2  1
 10   5.11.2022.  Zamet Rijeka            Banjole                 2  0
 10   3.12.2022.  Borac Bakar             Draga Mošćenička Draga  4  1
 10   25.2.2023.  Rovinj                  Novalja                 2  0
 11  12.11.2022.  Banjole                 OŠK Omišalj             0  1
 11  12.11.2022.  Draga Mošćenička Draga  Zamet Rijeka            2  1
 11  12.11.2022.  Klana                   Borac Bakar             2  0
 11  12.11.2022.  Lokomotiva Rijeka       Rovinj                  0  3
 11  12.11.2022.  Novalja                 Halubjan Viškovo        3  4
 11  12.11.2022.  Otočac                  Mladost Fažana          2  0
 11  12.11.2022.  Veli vrh Pula           Gospić 1991             3  1
 12  19.11.2022.  Borac Bakar             Novalja                 5  1
 12  19.11.2022.  Halubjan Viškovo        Lokomotiva Rijeka       2  2
 12  19.11.2022.  Mladost Fažana          Gospić 1991             2  0
 12  19.11.2022.  Otočac                  Banjole                 3  0
 12  19.11.2022.  OŠK Omišalj             Draga Mošćenička Draga  2  3
 12  19.11.2022.  Rovinj                  Veli vrh Pula           3  0
 12  19.11.2022.  Zamet Rijeka            Klana                   1  0
 13  26.11.2022.  Banjole                 Mladost Fažana          1  2
 13  26.11.2022.  Draga Mošćenička Draga  Otočac                  5  1
 13  26.11.2022.  Gospić 1991             Rovinj                  0  5
 13  26.11.2022.  Klana                   OŠK Omišalj             0  4
 13  26.11.2022.  Lokomotiva Rijeka       Borac Bakar             3  0
 13  26.11.2022.  Novalja                 Zamet Rijeka            3  2
 13  26.11.2022.  Veli vrh Pula           Halubjan Viškovo        4  0
 14    4.3.2023.  Draga Mošćenička Draga  Banjole                 1  2
 14    4.3.2023.  Gospić 1991             Halubjan Viškovo        0  1
 14    4.3.2023.  Klana                   Otočac                  1  1
 14    4.3.2023.  Lokomotiva Rijeka       Zamet Rijeka            1  2
 14    4.3.2023.  Mladost Fažana          Rovinj                  0  1
 14    4.3.2023.  Novalja                 OŠK Omišalj             0  1
 14    4.3.2023.  Veli vrh Pula           Borac Bakar             2  1
 15   11.3.2023.  Banjole                 Klana                   2  0
 15   11.3.2023.  Borac Bakar             Gospić 1991             3  1
 15   11.3.2023.  Draga Mošćenička Draga  Mladost Fažana          3  2
 15   11.3.2023.  Halubjan Viškovo        Rovinj                  3  1
 15   11.3.2023.  Otočac                  Novalja                 1  0
 15   11.3.2023.  OŠK Omišalj             Lokomotiva Rijeka       2  2
 15   11.3.2023.  Zamet Rijeka            Veli vrh Pula           0  3
 16   18.3.2023.  Gospić 1991             Zamet Rijeka            2  0
 16   18.3.2023.  Klana                   Draga Mošćenička Draga  0  1
 16   18.3.2023.  Lokomotiva Rijeka       Otočac                  5  1
 16   18.3.2023.  Mladost Fažana          Halubjan Viškovo        0  0
 16   18.3.2023.  Novalja                 Banjole                 0  1
 16   18.3.2023.  Rovinj                  Borac Bakar             1  0
 16   18.3.2023.  Veli vrh Pula           OŠK Omišalj             3  0
 17   25.3.2023.  Banjole                 Lokomotiva Rijeka       1  1
 17   25.3.2023.  Borac Bakar             Halubjan Viškovo        1  1
 17   25.3.2023.  Draga Mošćenička Draga  Novalja                 3  3
 17   25.3.2023.  Klana                   Mladost Fažana          2  1
 17   25.3.2023.  Otočac                  Veli vrh Pula           0  0
 17   25.3.2023.  OŠK Omišalj             Gospić 1991             3  0
 17   25.3.2023.  Zamet Rijeka            Rovinj                  2  4
 18    1.4.2023.  Gospić 1991             Otočac                  0  0
 18    1.4.2023.  Halubjan Viškovo        Zamet Rijeka            4  1
 18    1.4.2023.  Lokomotiva Rijeka       Draga Mošćenička Draga  4  1
 18    1.4.2023.  Mladost Fažana          Borac Bakar             2  0
 18    1.4.2023.  Novalja                 Klana                   3  0
 18    1.4.2023.  Rovinj                  OŠK Omišalj             2  0
 18    1.4.2023.  Veli vrh Pula           Banjole                 2  2
 19    8.4.2023.  Banjole                 Gospić 1991             2  1
 19    8.4.2023.  Draga Mošćenička Draga  Veli vrh Pula           0  2
 19    8.4.2023.  Klana                   Lokomotiva Rijeka       2  6
 19    8.4.2023.  Novalja                 Mladost Fažana          3  0
 19    8.4.2023.  Otočac                  Rovinj                  1  0
 19    8.4.2023.  OŠK Omišalj             Halubjan Viškovo        0  3
 19    8.4.2023.  Zamet Rijeka            Borac Bakar             0  1
 20   15.4.2023.  Borac Bakar             OŠK Omišalj             1  2
 20   15.4.2023.  Gospić 1991             Draga Mošćenička Draga  2  3
 20   15.4.2023.  Halubjan Viškovo        Otočac                  0  0
 20   15.4.2023.  Lokomotiva Rijeka       Novalja                 3  4
 20   15.4.2023.  Mladost Fažana          Zamet Rijeka            4  0
 20   15.4.2023.  Rovinj                  Banjole                 2  0
 20   15.4.2023.  Veli vrh Pula           Klana                   3  0
 21   22.4.2023.  Banjole                 Halubjan Viškovo        1  3
 21   22.4.2023.  Draga Mošćenička Draga  Rovinj                  0  3
 21   22.4.2023.  Klana                   Gospić 1991             1  4
 21   22.4.2023.  Lokomotiva Rijeka       Mladost Fažana          1  0
 21   22.4.2023.  Novalja                 Veli vrh Pula           1  0
 21   22.4.2023.  Otočac                  Borac Bakar             1  2
 21   22.4.2023.  OŠK Omišalj             Zamet Rijeka            6  1
 22   29.4.2023.  Borac Bakar             Banjole                 1  0
 22   29.4.2023.  Gospić 1991             Novalja                 5  4
 22   29.4.2023.  Halubjan Viškovo        Draga Mošćenička Draga  1  0
 22   29.4.2023.  Mladost Fažana          OŠK Omišalj             2  2
 22   29.4.2023.  Rovinj                  Klana                   2  0
 22   29.4.2023.  Veli vrh Pula           Lokomotiva Rijeka       2  0
 22   29.4.2023.  Zamet Rijeka            Otočac                  0  1
 23    6.5.2023.  Banjole                 Zamet Rijeka            7  0
 23    6.5.2023.  Draga Mošćenička Draga  Borac Bakar             1  3
 23    6.5.2023.  Klana                   Halubjan Viškovo        0  2
 23    6.5.2023.  Lokomotiva Rijeka       Gospić 1991             5  1
 23    6.5.2023.  Novalja                 Rovinj                  1  2
 23    6.5.2023.  Otočac                  OŠK Omišalj             0  3
 23    6.5.2023.  Veli vrh Pula           Mladost Fažana          4  0
 24   13.5.2023.  Borac Bakar             Klana                   1  1
 24   13.5.2023.  Gospić 1991             Veli vrh Pula           2  3
 24   13.5.2023.  Halubjan Viškovo        Novalja                 4  2
 24   13.5.2023.  Mladost Fažana          Otočac                  5  0
 24   13.5.2023.  OŠK Omišalj             Banjole                 8  1
 24   13.5.2023.  Rovinj                  Lokomotiva Rijeka       1  2
 24   13.5.2023.  Zamet Rijeka            Draga Mošćenička Draga  0  0
 25   20.5.2023.  Banjole                 Otočac                  4  1
 25   20.5.2023.  Draga Mošćenička Draga  OŠK Omišalj             2  2
 25   20.5.2023.  Gospić 1991             Mladost Fažana          2  1
 25   20.5.2023.  Klana                   Zamet Rijeka            0  3
 25   20.5.2023.  Lokomotiva Rijeka       Halubjan Viškovo        0  3
 25   20.5.2023.  Novalja                 Borac Bakar             1  0
 25   20.5.2023.  Veli vrh Pula           Rovinj                  3  0
 26   27.5.2023.  Borac Bakar             Lokomotiva Rijeka       3  1
 26   27.5.2023.  Halubjan Viškovo        Veli vrh Pula           1  2
 26   27.5.2023.  Mladost Fažana          Banjole                 0  2
 26   27.5.2023.  Otočac                  Draga Mošćenička Draga  1  0
 26   27.5.2023.  OŠK Omišalj             Klana                   8  2
 26   27.5.2023.  Rovinj                  Gospić 1991             4  1
 26   27.5.2023.  Zamet Rijeka            Novalja                 2  2


Sixth Level (1st County Leagues)

City of Zagreb

Pos  Team                    ADP  P   W   D   L   F    A    GD   Pts
  1  Devetka Zagreb            0  30  25   2   3   97   24   73   77 [promoted]
  2  Nur Zagreb                0  30  23   4   3  112   29   83   73
  3  Kralj Tomislav Zagreb     0  30  21   4   5  108   42   66   67
  4  ZET Zagreb                0  30  19   4   7   77   29   48   61
  5  Zelengaj 1948 Zagreb      0  30  16   8   6   72   39   33   56
  6  Mladost Buzin             0  30  15   3  12   82   64   18   48
  7  Concordia Zagreb          0  30  15   3  12   57   56    1   48
  8  Studentski grad Zagreb    0  30  12   9   9   79   64   15   45
  9  Šparta Elektra Zagreb     0  30  11   4  15   60   55    5   37
 10  Prigorje Markuševec       0  30   9  10  11   62   76  -14   37
 11  Botinec                   0  30  10   3  17   50   80  -30   33
 12  Prigorje Žerjavinec       0  30   7  10  13   41   57  -16   31
 13  Bubamara Zagreb           0  30   6   4  20   51   85  -34   22
 14  Kašina                    0  30   6   3  21   46  140  -94   21
 15  Sava Zagreb               0  30   5   4  21   45  102  -57   19
 16  Sloga Zagreb              0  30   1   3  26   33  130  -97    6 [relegated]

Last updated: 4. 6. 2023. (End of season.)

County cup:
Ponikve Zagreb – Hrvatski dragovoljac Zagreb              3:2
(Winner will qualify for the National cup.)

Rnd  Date         Home Team               Away Team               F   A
  1   28.8.2022.  Bubamara Zagreb         ZET Zagreb               0  3
  1   28.8.2022.  Concordia Zagreb        Zelengaj 1948 Zagreb     1  2
  1   28.8.2022.  Kašina                  Botinec                  5  1
  1   28.8.2022.  Kralj Tomislav Zagreb   Studentski grad Zagreb   4  1
  1   28.8.2022.  Mladost Buzin           Prigorje Markuševec      0  3
  1   28.8.2022.  Nur Zagreb              Sava Zagreb              6  0
  1   28.8.2022.  Prigorje Žerjavinec     Šparta Elektra Zagreb    3  1
  1   28.8.2022.  Sloga Zagreb            Devetka Zagreb           0  2
  2    4.9.2022.  Bubamara Zagreb         Kralj Tomislav Zagreb    1  2
  2    4.9.2022.  Devetka Zagreb          Nur Zagreb               2  1
  2    4.9.2022.  Prigorje Markuševec     Prigorje Žerjavinec      0  0
  2    4.9.2022.  Sava Zagreb             Mladost Buzin            3  6
  2    4.9.2022.  Studentski grad Zagreb  Sloga Zagreb             2  5
  2    4.9.2022.  Zelengaj 1948 Zagreb    Kašina                   6  0
  2    4.9.2022.  ZET Zagreb              Botinec                  3  0
  2    4.9.2022.  Šparta Elektra Zagreb   Concordia Zagreb         8  1
  3    7.9.2022.  Botinec                 Zelengaj 1948 Zagreb     0  6
  3    7.9.2022.  Concordia Zagreb        Prigorje Markuševec      1  0
  3    7.9.2022.  Kašina                  Šparta Elektra Zagreb    1  5
  3    7.9.2022.  Kralj Tomislav Zagreb   ZET Zagreb               1  2
  3    7.9.2022.  Mladost Buzin           Devetka Zagreb           2  3
  3    7.9.2022.  Nur Zagreb              Studentski grad Zagreb   3  0
  3    7.9.2022.  Prigorje Žerjavinec     Sava Zagreb              5  0
  3    7.9.2022.  Sloga Zagreb            Bubamara Zagreb          1  4
  4   11.9.2022.  Bubamara Zagreb         Nur Zagreb               0  3
  4   11.9.2022.  Devetka Zagreb          Prigorje Žerjavinec      1  1
  4   11.9.2022.  Kralj Tomislav Zagreb   Sloga Zagreb             6  1
  4   11.9.2022.  Prigorje Markuševec     Kašina                   3  3
  4   11.9.2022.  Sava Zagreb             Concordia Zagreb         0  2
  4   11.9.2022.  Studentski grad Zagreb  Mladost Buzin            3  3
  4   11.9.2022.  ZET Zagreb              Zelengaj 1948 Zagreb     2  0
  4   11.9.2022.  Šparta Elektra Zagreb   Botinec                  3  2
  5   18.9.2022.  Botinec                 Prigorje Markuševec      5  4
  5   18.9.2022.  Concordia Zagreb        Devetka Zagreb           2  1
  5   18.9.2022.  Kašina                  Sava Zagreb              6  3
  5   18.9.2022.  Mladost Buzin           Bubamara Zagreb          6  0
  5   18.9.2022.  Nur Zagreb              Kralj Tomislav Zagreb    6  3
  5   18.9.2022.  Prigorje Žerjavinec     Studentski grad Zagreb   1  2
  5   18.9.2022.  Sloga Zagreb            ZET Zagreb               0  5
  5   18.9.2022.  Zelengaj 1948 Zagreb    Šparta Elektra Zagreb    2  1
  6   25.9.2022.  Bubamara Zagreb         Prigorje Žerjavinec      1  2
  6   25.9.2022.  Devetka Zagreb          Kašina                   7  2
  6   25.9.2022.  Kralj Tomislav Zagreb   Mladost Buzin            4  3
  6   25.9.2022.  Prigorje Markuševec     Zelengaj 1948 Zagreb     3  3
  6   25.9.2022.  Sloga Zagreb            Nur Zagreb               0  4
  6   25.9.2022.  Studentski grad Zagreb  Concordia Zagreb         4  2
  6   25.9.2022.  ZET Zagreb              Šparta Elektra Zagreb    2  1
  6   3.12.2022.  Sava Zagreb             Botinec                  1  0
  7   2.10.2022.  Botinec                 Devetka Zagreb           1  2
  7   2.10.2022.  Concordia Zagreb        Bubamara Zagreb          4  1
  7   2.10.2022.  Kašina                  Studentski grad Zagreb   2  7
  7   2.10.2022.  Mladost Buzin           Sloga Zagreb             7  0
  7   2.10.2022.  Nur Zagreb              ZET Zagreb               1  1
  7   2.10.2022.  Prigorje Žerjavinec     Kralj Tomislav Zagreb    0  0
  7   2.10.2022.  Zelengaj 1948 Zagreb    Sava Zagreb              5  2
  7   2.10.2022.  Šparta Elektra Zagreb   Prigorje Markuševec      3  1
  8   9.10.2022.  Bubamara Zagreb         Kašina                   5  0
  8   9.10.2022.  Devetka Zagreb          Zelengaj 1948 Zagreb     1  2
  8   9.10.2022.  Kralj Tomislav Zagreb   Concordia Zagreb         7  1
  8   9.10.2022.  Nur Zagreb              Mladost Buzin            5  3
  8   9.10.2022.  Sava Zagreb             Šparta Elektra Zagreb    0  3
  8   9.10.2022.  Sloga Zagreb            Prigorje Žerjavinec      0  8
  8   9.10.2022.  Studentski grad Zagreb  Botinec                  1  1
  8   9.10.2022.  ZET Zagreb              Prigorje Markuševec      5  1
  9  16.10.2022.  Botinec                 Bubamara Zagreb          2  1
  9  16.10.2022.  Concordia Zagreb        Sloga Zagreb             1  1
  9  16.10.2022.  Kašina                  Kralj Tomislav Zagreb    0  6
  9  16.10.2022.  Mladost Buzin           ZET Zagreb               1  1
  9  16.10.2022.  Prigorje Markuševec     Sava Zagreb              3  1
  9  16.10.2022.  Prigorje Žerjavinec     Nur Zagreb               2  3
  9  16.10.2022.  Zelengaj 1948 Zagreb    Studentski grad Zagreb   4  0
  9  16.10.2022.  Šparta Elektra Zagreb   Devetka Zagreb           1  4
 10  23.10.2022.  Bubamara Zagreb         Zelengaj 1948 Zagreb     2  2
 10  23.10.2022.  Devetka Zagreb          Prigorje Markuševec      4  0
 10  23.10.2022.  Kralj Tomislav Zagreb   Botinec                  4  1
 10  23.10.2022.  Mladost Buzin           Prigorje Žerjavinec      3  1
 10  23.10.2022.  Nur Zagreb              Concordia Zagreb         2  2
 10  23.10.2022.  Sloga Zagreb            Kašina                   1  2
 10  23.10.2022.  Studentski grad Zagreb  Šparta Elektra Zagreb    1  1
 10  23.10.2022.  ZET Zagreb              Sava Zagreb              2  1
 11  30.10.2022.  Botinec                 Sloga Zagreb             7  2
 11  30.10.2022.  Concordia Zagreb        Mladost Buzin            1  2
 11  30.10.2022.  Kašina                  Nur Zagreb               2  5
 11  30.10.2022.  Prigorje Markuševec     Studentski grad Zagreb   1  1
 11  30.10.2022.  Prigorje Žerjavinec     ZET Zagreb               1  1
 11  30.10.2022.  Sava Zagreb             Devetka Zagreb           2  4
 11  30.10.2022.  Zelengaj 1948 Zagreb    Kralj Tomislav Zagreb    2  2
 11  30.10.2022.  Šparta Elektra Zagreb   Bubamara Zagreb          3  3
 12   6.11.2022.  Bubamara Zagreb         Prigorje Markuševec      3  3
 12   6.11.2022.  Kralj Tomislav Zagreb   Šparta Elektra Zagreb    4  2
 12   6.11.2022.  Mladost Buzin           Kašina                   5  2
 12   6.11.2022.  Nur Zagreb              Botinec                  2  0
 12   6.11.2022.  Prigorje Žerjavinec     Concordia Zagreb         0  2
 12   6.11.2022.  Sloga Zagreb            Zelengaj 1948 Zagreb     0  2
 12   6.11.2022.  Studentski grad Zagreb  Sava Zagreb              7  0
 12   6.11.2022.  ZET Zagreb              Devetka Zagreb           0  2
 13  13.11.2022.  Botinec                 Mladost Buzin            2  4
 13  13.11.2022.  Concordia Zagreb        ZET Zagreb               1  0
 13  13.11.2022.  Devetka Zagreb          Studentski grad Zagreb   3  1
 13  13.11.2022.  Kašina                  Prigorje Žerjavinec      0  0
 13  13.11.2022.  Prigorje Markuševec     Kralj Tomislav Zagreb    1  3
 13  13.11.2022.  Sava Zagreb             Bubamara Zagreb          0  2
 13  13.11.2022.  Zelengaj 1948 Zagreb    Nur Zagreb               0  3
 13  13.11.2022.  Šparta Elektra Zagreb   Sloga Zagreb             1  1
 14  20.11.2022.  Bubamara Zagreb         Devetka Zagreb           0  1
 14  20.11.2022.  Concordia Zagreb        Kašina                   9  0
 14  20.11.2022.  Kralj Tomislav Zagreb   Sava Zagreb             10  0
 14  20.11.2022.  Mladost Buzin           Zelengaj 1948 Zagreb     3  1
 14  20.11.2022.  Nur Zagreb              Šparta Elektra Zagreb    2  1
 14  20.11.2022.  Prigorje Žerjavinec     Botinec                  1  1
 14  20.11.2022.  Sloga Zagreb            Prigorje Markuševec      1  5
 14  20.11.2022.  ZET Zagreb              Studentski grad Zagreb   1  0
 15  27.11.2022.  Botinec                 Concordia Zagreb         3  2
 15  27.11.2022.  Devetka Zagreb          Kralj Tomislav Zagreb    3  0
 15  27.11.2022.  Kašina                  ZET Zagreb               2  6
 15  27.11.2022.  Prigorje Markuševec     Nur Zagreb               4  4
 15  27.11.2022.  Sava Zagreb             Sloga Zagreb             5  2
 15  27.11.2022.  Studentski grad Zagreb  Bubamara Zagreb          6  2
 15  27.11.2022.  Zelengaj 1948 Zagreb    Prigorje Žerjavinec      1  1
 15  27.11.2022.  Šparta Elektra Zagreb   Mladost Buzin            3  1
 16    5.3.2023.  Botinec                 Kašina                   3  0
 16    5.3.2023.  Devetka Zagreb          Sloga Zagreb             7  1
 16    5.3.2023.  Prigorje Markuševec     Mladost Buzin            3  1
 16    5.3.2023.  Sava Zagreb             Nur Zagreb               1  2
 16    5.3.2023.  Studentski grad Zagreb  Kralj Tomislav Zagreb    3  3
 16    5.3.2023.  Zelengaj 1948 Zagreb    Concordia Zagreb         0  1
 16    5.3.2023.  ZET Zagreb              Bubamara Zagreb          2  0
 16    5.3.2023.  Šparta Elektra Zagreb   Prigorje Žerjavinec      2  1
 17   12.3.2023.  Botinec                 ZET Zagreb               1  0
 17   12.3.2023.  Concordia Zagreb        Šparta Elektra Zagreb    2  2
 17   12.3.2023.  Kašina                  Zelengaj 1948 Zagreb     1  1
 17   12.3.2023.  Kralj Tomislav Zagreb   Bubamara Zagreb          4  1
 17   12.3.2023.  Mladost Buzin           Sava Zagreb              4  0
 17   12.3.2023.  Nur Zagreb              Devetka Zagreb           2  1
 17   12.3.2023.  Prigorje Žerjavinec     Prigorje Markuševec      1  1
 17   12.3.2023.  Sloga Zagreb            Studentski grad Zagreb   1  4
 18   19.3.2023.  Bubamara Zagreb         Sloga Zagreb             8  1
 18   19.3.2023.  Devetka Zagreb          Mladost Buzin            1  0
 18   19.3.2023.  Prigorje Markuševec     Concordia Zagreb         5  0
 18   19.3.2023.  Sava Zagreb             Prigorje Žerjavinec      1  1
 18   19.3.2023.  Studentski grad Zagreb  Nur Zagreb               1  1
 18   19.3.2023.  Zelengaj 1948 Zagreb    Botinec                  1  2
 18   19.3.2023.  ZET Zagreb              Kralj Tomislav Zagreb    3  0
 18   19.3.2023.  Šparta Elektra Zagreb   Kašina                   1  2
 19   26.3.2023.  Botinec                 Šparta Elektra Zagreb    1  0
 19   26.3.2023.  Concordia Zagreb        Sava Zagreb              4  0
 19   26.3.2023.  Kašina                  Prigorje Markuševec      2  3
 19   26.3.2023.  Mladost Buzin           Studentski grad Zagreb   1  3
 19   26.3.2023.  Nur Zagreb              Bubamara Zagreb          1  0
 19   26.3.2023.  Prigorje Žerjavinec     Devetka Zagreb           0  2
 19   26.3.2023.  Sloga Zagreb            Kralj Tomislav Zagreb    2  4
 19   26.3.2023.  Zelengaj 1948 Zagreb    ZET Zagreb               3  1
 20    2.4.2023.  Bubamara Zagreb         Mladost Buzin            1  6
 20    2.4.2023.  Devetka Zagreb          Concordia Zagreb         3  0
 20    2.4.2023.  Kralj Tomislav Zagreb   Nur Zagreb               2  1
 20    2.4.2023.  Prigorje Markuševec     Botinec                  3  0
 20    2.4.2023.  Sava Zagreb             Kašina                   5  3
 20    2.4.2023.  Studentski grad Zagreb  Prigorje Žerjavinec      4  0
 20    2.4.2023.  ZET Zagreb              Sloga Zagreb             7  0
 20    2.4.2023.  Šparta Elektra Zagreb   Zelengaj 1948 Zagreb     0  4
 21    5.4.2023.  Nur Zagreb              Sloga Zagreb            10  0
 21    8.4.2023.  Zelengaj 1948 Zagreb    Prigorje Markuševec      2  2
 21   10.4.2023.  Concordia Zagreb        Studentski grad Zagreb   3  2
 21   10.4.2023.  Kašina                  Devetka Zagreb           0  6
 21   10.4.2023.  Mladost Buzin           Kralj Tomislav Zagreb    0  3
 21   10.4.2023.  Prigorje Žerjavinec     Bubamara Zagreb          3  2
 21   10.4.2023.  Šparta Elektra Zagreb   ZET Zagreb               1  2
 21   12.4.2023.  Botinec                 Sava Zagreb              1  2
 22   16.4.2023.  Bubamara Zagreb         Concordia Zagreb         0  3
 22   16.4.2023.  Devetka Zagreb          Botinec                  7  1
 22   16.4.2023.  Kralj Tomislav Zagreb   Prigorje Žerjavinec      7  2
 22   16.4.2023.  Prigorje Markuševec     Šparta Elektra Zagreb    2  1
 22   16.4.2023.  Sava Zagreb             Zelengaj 1948 Zagreb     0  3
 22   16.4.2023.  Sloga Zagreb            Mladost Buzin            0  4
 22   16.4.2023.  Studentski grad Zagreb  Kašina                   6  0
 22   16.4.2023.  ZET Zagreb              Nur Zagreb               0  3
 23   23.4.2023.  Botinec                 Studentski grad Zagreb   3  3
 23   23.4.2023.  Concordia Zagreb        Kralj Tomislav Zagreb    0  1
 23   23.4.2023.  Kašina                  Bubamara Zagreb          2  0
 23   23.4.2023.  Mladost Buzin           Nur Zagreb               0  6
 23   23.4.2023.  Prigorje Markuševec     ZET Zagreb               1  1
 23   23.4.2023.  Prigorje Žerjavinec     Sloga Zagreb             1  0
 23   23.4.2023.  Zelengaj 1948 Zagreb    Devetka Zagreb           0  0
 23   23.4.2023.  Šparta Elektra Zagreb   Sava Zagreb              3  1
 24   30.4.2023.  Bubamara Zagreb         Botinec                  4  1
 24   30.4.2023.  Devetka Zagreb          Šparta Elektra Zagreb    1  0
 24   30.4.2023.  Kralj Tomislav Zagreb   Kašina                  12  0
 24   30.4.2023.  Nur Zagreb              Prigorje Žerjavinec      6  0
 24   30.4.2023.  Sava Zagreb             Prigorje Markuševec      6  1
 24   30.4.2023.  Sloga Zagreb            Concordia Zagreb         1  4
 24   30.4.2023.  Studentski grad Zagreb  Zelengaj 1948 Zagreb     3  4
 24   30.4.2023.  ZET Zagreb              Mladost Buzin            3  1
 25    7.5.2023.  Botinec                 Kralj Tomislav Zagreb    0  3
 25    7.5.2023.  Concordia Zagreb        Nur Zagreb               0  2
 25    7.5.2023.  Kašina                  Sloga Zagreb             3  2
 25    7.5.2023.  Prigorje Markuševec     Devetka Zagreb           3  6
 25    7.5.2023.  Prigorje Žerjavinec     Mladost Buzin            0  0
 25    7.5.2023.  Sava Zagreb             ZET Zagreb               0  2
 25    7.5.2023.  Zelengaj 1948 Zagreb    Bubamara Zagreb          2  1
 25    7.5.2023.  Šparta Elektra Zagreb   Studentski grad Zagreb   1  2
 26   14.5.2023.  Bubamara Zagreb         Šparta Elektra Zagreb    1  5
 26   14.5.2023.  Devetka Zagreb          Sava Zagreb              3  1
 26   14.5.2023.  Kralj Tomislav Zagreb   Zelengaj 1948 Zagreb     2  2
 26   14.5.2023.  Mladost Buzin           Concordia Zagreb         2  1
 26   14.5.2023.  Nur Zagreb              Kašina                  11  0
 26   14.5.2023.  Sloga Zagreb            Botinec                  2  3
 26   14.5.2023.  Studentski grad Zagreb  Prigorje Markuševec      1  1
 26   14.5.2023.  ZET Zagreb              Prigorje Žerjavinec      5  0
 27   17.5.2023.  Botinec                 Nur Zagreb               0  5
 27   17.5.2023.  Concordia Zagreb        Prigorje Žerjavinec      2  1
 27   17.5.2023.  Devetka Zagreb          ZET Zagreb               3  0
 27   17.5.2023.  Kašina                  Mladost Buzin            3  5
 27   17.5.2023.  Prigorje Markuševec     Bubamara Zagreb          2  3
 27   17.5.2023.  Sava Zagreb             Studentski grad Zagreb   2  2
 27   17.5.2023.  Zelengaj 1948 Zagreb    Sloga Zagreb             3  0
 27   17.5.2023.  Šparta Elektra Zagreb   Kralj Tomislav Zagreb    0  2
 28   21.5.2023.  Bubamara Zagreb         Sava Zagreb              2  2
 28   21.5.2023.  Kralj Tomislav Zagreb   Prigorje Markuševec      6  0
 28   21.5.2023.  Mladost Buzin           Botinec                  4  3
 28   21.5.2023.  Nur Zagreb              Zelengaj 1948 Zagreb     4  2
 28   21.5.2023.  Prigorje Žerjavinec     Kašina                   3  1
 28   21.5.2023.  Sloga Zagreb            Šparta Elektra Zagreb    1  3
 28   21.5.2023.  Studentski grad Zagreb  Devetka Zagreb           1  6
 28   21.5.2023.  ZET Zagreb              Concordia Zagreb         4  0
 29   28.5.2023.  Botinec                 Prigorje Žerjavinec      4  2
 29   28.5.2023.  Devetka Zagreb          Bubamara Zagreb          8  0
 29   28.5.2023.  Kašina                  Concordia Zagreb         1  2
 29   28.5.2023.  Prigorje Markuševec     Sloga Zagreb             3  2
 29   28.5.2023.  Sava Zagreb             Kralj Tomislav Zagreb    1  3
 29   28.5.2023.  Studentski grad Zagreb  ZET Zagreb               3  2
 29   28.5.2023.  Zelengaj 1948 Zagreb    Mladost Buzin            3  1
 29   28.5.2023.  Šparta Elektra Zagreb   Nur Zagreb               2  1
 30    4.6.2023.  Bubamara Zagreb         Studentski grad Zagreb   3  5
 30    4.6.2023.  Concordia Zagreb        Botinec                  3  1
 30    4.6.2023.  Kralj Tomislav Zagreb   Devetka Zagreb           0  3
 30    4.6.2023.  Mladost Buzin           Šparta Elektra Zagreb    4  2
 30    4.6.2023.  Nur Zagreb              Prigorje Markuševec      7  0
 30    4.6.2023.  Prigorje Žerjavinec     Zelengaj 1948 Zagreb     0  4
 30    4.6.2023.  Sloga Zagreb            Sava Zagreb              5  5
 30    4.6.2023.  ZET Zagreb              Kašina                  11  1

Karlovačka county

Pos  Team                       ADP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Vatrogasac Gornje Mekušje    0  24  17  2   5  57  17   40   53
  2  Zrinski Ozalj                0  24  16  4   4  55  24   31   52
  3  Ilovac Karlovac              0  24  14  2   8  50  36   14   44 [promoted]
  4  Slunj                        0  24  12  2  10  45  44    1   38
  5  Ogulin                       0  24  11  4   9  55  36   19   37
  6  Croatia 78 Žakanje           0  24  10  2  12  59  42   17   32
  7  Barilović Karlovac           0  24   8  3  13  37  61  -24   27
  8  Draganić                     0  24   5  2  17  20  69  -49   17
  9  Mladost Rečica               0  24   3  3  18  20  69  -49   12

Last updated: 4. 6. 2023. (End of season.)

NB:
Korana Turanj withdrew after the winter break. All results has been annulled.

County cup:
Vojnić 95 – Karlovac 1919                    0:4 (22. 6. 2023.)
(Winner will qualify for the National cup.)

Rnd  Date         Home Team                  Away Team                  F   A
  1   28.8.2022.  Draganić                   Barilović Karlovac          0  1
  1   28.8.2022.  Ogulin                     Croatia 78 Žakanje          6  1
  1   28.8.2022.  Slunj                      Mladost Rečica              4  0
  1   28.8.2022.  Vatrogasac Gornje Mekušje  Zrinski Ozalj               4  0
  2    4.9.2022.  Barilović Karlovac         Vatrogasac Gornje Mekušje   0  3
  2    4.9.2022.  Croatia 78 Žakanje         Slunj                       0  1
  2    4.9.2022.  Ilovac Karlovac            Ogulin                      1  4
  2    4.9.2022.  Mladost Rečica             Draganić                    0  1
  3    7.9.2022.  Draganić                   Croatia 78 Žakanje          3  3
  3    7.9.2022.  Slunj                      Ilovac Karlovac             2  0
  3    7.9.2022.  Vatrogasac Gornje Mekušje  Mladost Rečica              3  0
  3    7.9.2022.  Zrinski Ozalj              Barilović Karlovac          3  1
  4   11.9.2022.  Croatia 78 Žakanje         Vatrogasac Gornje Mekušje   0  1
  4   11.9.2022.  Ilovac Karlovac            Draganić                    1  2
  4   11.9.2022.  Mladost Rečica             Zrinski Ozalj               0  6
  4   11.9.2022.  Ogulin                     Slunj                       3  1
  5   18.9.2022.  Barilović Karlovac         Mladost Rečica              3  2
  5   18.9.2022.  Draganić                   Ogulin                      1  4
  5   18.9.2022.  Vatrogasac Gornje Mekušje  Ilovac Karlovac             0  1
  5  27.11.2022.  Zrinski Ozalj              Croatia 78 Žakanje          1  0
  6   25.9.2022.  Croatia 78 Žakanje         Barilović Karlovac          6  0
  6   25.9.2022.  Ilovac Karlovac            Zrinski Ozalj               1  4
  6   25.9.2022.  Ogulin                     Vatrogasac Gornje Mekušje   2  2
  6   25.9.2022.  Slunj                      Draganić                    3  0
  7   2.10.2022.  Barilović Karlovac         Ilovac Karlovac             3  5
  7   2.10.2022.  Mladost Rečica             Croatia 78 Žakanje          3  3
  7   2.10.2022.  Vatrogasac Gornje Mekušje  Slunj                       7  1
  7   2.10.2022.  Zrinski Ozalj              Ogulin                      1  1
  8   9.10.2022.  Draganić                   Vatrogasac Gornje Mekušje   0  8
  8   9.10.2022.  Ilovac Karlovac            Mladost Rečica              3  0
  8   9.10.2022.  Ogulin                     Barilović Karlovac          1  1
  8   9.10.2022.  Slunj                      Zrinski Ozalj               3  1
  9  16.10.2022.  Barilović Karlovac         Slunj                       2  4
  9  16.10.2022.  Croatia 78 Žakanje         Ilovac Karlovac             3  0
  9  16.10.2022.  Mladost Rečica             Ogulin                      0  1
  9  16.10.2022.  Zrinski Ozalj              Draganić                    5  0
 10  23.10.2022.  Barilović Karlovac         Draganić                    3  0
 10  23.10.2022.  Croatia 78 Žakanje         Ogulin                      4  2
 10  23.10.2022.  Mladost Rečica             Slunj                       4  1
 10  23.10.2022.  Zrinski Ozalj              Vatrogasac Gornje Mekušje   1  3
 11  30.10.2022.  Draganić                   Mladost Rečica              2  3
 11  30.10.2022.  Ogulin                     Ilovac Karlovac             0  2
 11  30.10.2022.  Slunj                      Croatia 78 Žakanje          1  0
 11  30.10.2022.  Vatrogasac Gornje Mekušje  Barilović Karlovac          3  0
 12   6.11.2022.  Barilović Karlovac         Zrinski Ozalj               2  2
 12   6.11.2022.  Croatia 78 Žakanje         Draganić                   11  0
 12   6.11.2022.  Ilovac Karlovac            Slunj                       2  0
 12   6.11.2022.  Mladost Rečica             Vatrogasac Gornje Mekušje   1  4
 13  13.11.2022.  Draganić                   Ilovac Karlovac             2  9
 13  13.11.2022.  Slunj                      Ogulin                      1  3
 13  13.11.2022.  Vatrogasac Gornje Mekušje  Croatia 78 Žakanje          3  1
 13  13.11.2022.  Zrinski Ozalj              Mladost Rečica              2  0
 14   12.3.2023.  Croatia 78 Žakanje         Zrinski Ozalj               2  1
 14   12.3.2023.  Ilovac Karlovac            Vatrogasac Gornje Mekušje   1  0
 14   12.3.2023.  Mladost Rečica             Barilović Karlovac          2  4
 14   12.3.2023.  Ogulin                     Draganić                    2  2
 15   19.3.2023.  Barilović Karlovac         Croatia 78 Žakanje          1  0
 15   19.3.2023.  Draganić                   Slunj                       2  1
 15   19.3.2023.  Vatrogasac Gornje Mekušje  Ogulin                      1  0
 15   19.3.2023.  Zrinski Ozalj              Ilovac Karlovac             1  0
 16   26.3.2023.  Croatia 78 Žakanje         Mladost Rečica              3  1
 16   26.3.2023.  Ilovac Karlovac            Barilović Karlovac          5  2
 16   26.3.2023.  Ogulin                     Zrinski Ozalj               0  2
 16   26.3.2023.  Slunj                      Vatrogasac Gornje Mekušje   0  3
 17    2.4.2023.  Barilović Karlovac         Ogulin                      3  1
 17    2.4.2023.  Mladost Rečica             Ilovac Karlovac             0  2
 17    2.4.2023.  Vatrogasac Gornje Mekušje  Draganić                    2  0
 17    2.4.2023.  Zrinski Ozalj              Slunj                       1  1
 18   10.4.2023.  Draganić                   Zrinski Ozalj               0  1
 18   10.4.2023.  Ilovac Karlovac            Croatia 78 Žakanje          1  4
 18   10.4.2023.  Ogulin                     Mladost Rečica              5  0
 18   10.4.2023.  Slunj                      Barilović Karlovac          4  3
 19   16.4.2023.  Ilovac Karlovac            Draganić                    1  0
 19   16.4.2023.  Ogulin                     Mladost Rečica              3  0
 19   16.4.2023.  Vatrogasac Gornje Mekušje  Croatia 78 Žakanje          1  0
 19   16.4.2023.  Zrinski Ozalj              Barilović Karlovac          2  0
 20   23.4.2023.  Barilović Karlovac         Vatrogasac Gornje Mekušje   2  1
 20   23.4.2023.  Draganić                   Zrinski Ozalj               0  1
 20   23.4.2023.  Mladost Rečica             Ilovac Karlovac             2  2
 20   23.4.2023.  Slunj                      Croatia 78 Žakanje          4  0
 21   30.4.2023.  Croatia 78 Žakanje         Barilović Karlovac          2  0
 21   30.4.2023.  Ogulin                     Slunj                       0  1
 21   30.4.2023.  Vatrogasac Gornje Mekušje  Draganić                    2  0
 21   30.4.2023.  Zrinski Ozalj              Mladost Rečica              4  0
 22    3.5.2023.  Draganić                   Barilović Karlovac          2  0
 22    3.5.2023.  Mladost Rečica             Vatrogasac Gornje Mekušje   0  0
 22    3.5.2023.  Ogulin                     Croatia 78 Žakanje          5  2
 22    3.5.2023.  Slunj                      Ilovac Karlovac             5  0
 23    7.5.2023.  Barilović Karlovac         Mladost Rečica              3  0
 23    7.5.2023.  Croatia 78 Žakanje         Draganić                    2  1
 23    7.5.2023.  Ilovac Karlovac            Ogulin                      3  0
 23    7.5.2023.  Zrinski Ozalj              Slunj                       6  1
 24   14.5.2023.  Ilovac Karlovac            Croatia 78 Žakanje          2  1
 24   14.5.2023.  Mladost Rečica             Draganić                    0  1
 24   14.5.2023.  Ogulin                     Zrinski Ozalj               0  3
 24   14.5.2023.  Slunj                      Vatrogasac Gornje Mekušje   0  2
 25   21.5.2023.  Barilović Karlovac         Slunj                       2  2
 25   21.5.2023.  Croatia 78 Žakanje         Mladost Rečica              8  0
 25   21.5.2023.  Vatrogasac Gornje Mekušje  Ogulin                      3  2
 25   21.5.2023.  Zrinski Ozalj              Ilovac Karlovac             1  1
 26   28.5.2023.  Ilovac Karlovac            Vatrogasac Gornje Mekušje   3  0
 26   28.5.2023.  Ogulin                     Barilović Karlovac          7  1
 26   28.5.2023.  Slunj                      Draganić                    3  1
 26   28.5.2023.  Zrinski Ozalj              Croatia 78 Žakanje          4  3
 27    4.6.2023.  Barilović Karlovac         Ilovac Karlovac             0  4
 27    4.6.2023.  Draganić                   Ogulin                      0  3
 27    4.6.2023.  Mladost Rečica             Slunj                       2  1
 27    4.6.2023.  Vatrogasac Gornje Mekušje  Zrinski Ozalj               1  2

Krapinsko-zagorska county

Pos  Team                         ADP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Ivančica Zlatar Bistrica       0  22  14  6   2  64  26   38   48 [promoted]
  2  Oštrc Zlatar                   0  22  12  4   6  39  28   11   40
  3  Jedinstvo Križ-Začretje        0  22  10  7   5  44  29   15   37
  4  Pregrada                       0  22  10  5   7  44  21   23   35
  5  Oroslavje                      0  22  10  5   7  37  29    8   35
  6  Inkop Poznanovec               0  22   9  4   9  38  43   -5   31
  7  Mladost Marija Bistrica        0  22   7  7   8  22  26   -4   28
  8  Zagorec Veliko Trgovišće       0  22   7  7   8  27  33   -6   28 [3:1 2:1]
  9  Rudar Mihovljan                0  22   8  4  10  24  38  -14   28 [1:2 1:3] [relegated]
 10  Sloga Konjščina                0  22   6  4  12  25  46  -21   22 [relegated]
 11  Matija Gubec Gornja Stubica    0  22   4  5  13  21  50  -29   17 [relegated]
 12  Lobor                          0  22   4  4  14  25  41  -16   16 [relegated]

Last updated: 11. 6. 2023. (End of season.)

County cup:
Zagorec Krapina – Gaj Mače                   2:1
(Winner will qualify for the National cup.)

Rnd  Date         Home Team                    Away Team                    F   A
  1   28.8.2022.  Inkop Poznanovec             Mladost Marija Bistrica       0  1
  1   28.8.2022.  Ivančica Zlatar Bistrica     Jedinstvo Križ-Začretje       2  0
  1   28.8.2022.  Oštrc Zlatar                 Oroslavje                     4  0
  1   28.8.2022.  Pregrada                     Matija Gubec Gornja Stubica  11  1
  1   28.8.2022.  Sloga Konjščina              Lobor                         1  3
  1   28.8.2022.  Zagorec Veliko Trgovišće     Rudar Mihovljan               3  1
  2    4.9.2022.  Lobor                        Zagorec Veliko Trgovišće      1  2
  2    4.9.2022.  Matija Gubec Gornja Stubica  Jedinstvo Križ-Začretje       1  3
  2    4.9.2022.  Mladost Marija Bistrica      Oštrc Zlatar                  0  0
  2    4.9.2022.  Pregrada                     Inkop Poznanovec              3  1
  2    4.9.2022.  Rudar Mihovljan              Ivančica Zlatar Bistrica      2  1
  2    7.9.2022.  Oroslavje                    Sloga Konjščina               1  1
  3   11.9.2022.  Inkop Poznanovec             Matija Gubec Gornja Stubica   4  2
  3   11.9.2022.  Ivančica Zlatar Bistrica     Lobor                         3  1
  3   11.9.2022.  Jedinstvo Križ-Začretje      Rudar Mihovljan               2  0
  3   11.9.2022.  Oštrc Zlatar                 Pregrada                      1  0
  3   11.9.2022.  Sloga Konjščina              Mladost Marija Bistrica       1  0
  3   11.9.2022.  Zagorec Veliko Trgovišće     Oroslavje                     0  5
  4   18.9.2022.  Inkop Poznanovec             Oštrc Zlatar                  2  2
  4   18.9.2022.  Lobor                        Jedinstvo Križ-Začretje       3  3
  4   18.9.2022.  Matija Gubec Gornja Stubica  Rudar Mihovljan               2  2
  4   18.9.2022.  Mladost Marija Bistrica      Zagorec Veliko Trgovišće      0  0
  4   18.9.2022.  Oroslavje                    Ivančica Zlatar Bistrica      1  1
  4   18.9.2022.  Pregrada                     Sloga Konjščina               3  0
  5   25.9.2022.  Ivančica Zlatar Bistrica     Mladost Marija Bistrica       2  2
  5   25.9.2022.  Jedinstvo Križ-Začretje      Oroslavje                     5  1
  5   25.9.2022.  Oštrc Zlatar                 Matija Gubec Gornja Stubica   5  1
  5   25.9.2022.  Rudar Mihovljan              Lobor                         1  1
  5   25.9.2022.  Sloga Konjščina              Inkop Poznanovec              4  1
  5   25.9.2022.  Zagorec Veliko Trgovišće     Pregrada                      1  1
  6   2.10.2022.  Inkop Poznanovec             Zagorec Veliko Trgovišće      1  0
  6   2.10.2022.  Matija Gubec Gornja Stubica  Lobor                         0  1
  6   2.10.2022.  Mladost Marija Bistrica      Jedinstvo Križ-Začretje       0  4
  6   2.10.2022.  Oroslavje                    Rudar Mihovljan               2  4
  6   2.10.2022.  Oštrc Zlatar                 Sloga Konjščina               4  0
  6   2.10.2022.  Pregrada                     Ivančica Zlatar Bistrica      2  2
  7   9.10.2022.  Ivančica Zlatar Bistrica     Inkop Poznanovec              3  2
  7   9.10.2022.  Jedinstvo Križ-Začretje      Pregrada                      1  0
  7   9.10.2022.  Lobor                        Oroslavje                     0  2
  7   9.10.2022.  Rudar Mihovljan              Mladost Marija Bistrica       2  0
  7   9.10.2022.  Sloga Konjščina              Matija Gubec Gornja Stubica   1  1
  7   9.10.2022.  Zagorec Veliko Trgovišće     Oštrc Zlatar                  2  4
  8  16.10.2022.  Inkop Poznanovec             Jedinstvo Križ-Začretje       2  2
  8  16.10.2022.  Matija Gubec Gornja Stubica  Oroslavje                     0  2
  8  16.10.2022.  Mladost Marija Bistrica      Lobor                         0  2
  8  16.10.2022.  Oštrc Zlatar                 Ivančica Zlatar Bistrica      2  2
  8  16.10.2022.  Pregrada                     Rudar Mihovljan               4  0
  8  16.10.2022.  Sloga Konjščina              Zagorec Veliko Trgovišće      1  1
  9  23.10.2022.  Ivančica Zlatar Bistrica     Sloga Konjščina               2  1
  9  23.10.2022.  Jedinstvo Križ-Začretje      Oštrc Zlatar                  3  1
  9  23.10.2022.  Lobor                        Pregrada                      2  3
  9  23.10.2022.  Oroslavje                    Mladost Marija Bistrica       6  0
  9  23.10.2022.  Rudar Mihovljan              Inkop Poznanovec              2  2
  9  23.10.2022.  Zagorec Veliko Trgovišće     Matija Gubec Gornja Stubica   1  3
 10  30.10.2022.  Inkop Poznanovec             Lobor                         3  0
 10  30.10.2022.  Matija Gubec Gornja Stubica  Mladost Marija Bistrica       0  4
 10  30.10.2022.  Oštrc Zlatar                 Rudar Mihovljan               0  1
 10  30.10.2022.  Pregrada                     Oroslavje                     1  0
 10  30.10.2022.  Sloga Konjščina              Jedinstvo Križ-Začretje       0  1
 10  30.10.2022.  Zagorec Veliko Trgovišće     Ivančica Zlatar Bistrica      0  0
 11   6.11.2022.  Ivančica Zlatar Bistrica     Matija Gubec Gornja Stubica   1  1
 11   6.11.2022.  Jedinstvo Križ-Začretje      Zagorec Veliko Trgovišće      0  2
 11   6.11.2022.  Lobor                        Oštrc Zlatar                  0  1
 11   6.11.2022.  Mladost Marija Bistrica      Pregrada                      2  1
 11   6.11.2022.  Oroslavje                    Inkop Poznanovec              1  0
 11   6.11.2022.  Rudar Mihovljan              Sloga Konjščina               2  1
 12   26.3.2023.  Jedinstvo Križ-Začretje      Ivančica Zlatar Bistrica      2  3
 12   26.3.2023.  Lobor                        Sloga Konjščina               1  0
 12   26.3.2023.  Matija Gubec Gornja Stubica  Pregrada                      0  5
 12   26.3.2023.  Mladost Marija Bistrica      Inkop Poznanovec              4  0
 12   26.3.2023.  Oroslavje                    Oštrc Zlatar                  0  0
 12   26.3.2023.  Rudar Mihovljan              Zagorec Veliko Trgovišće      1  2
 13    2.4.2023.  Inkop Poznanovec             Pregrada                      1  3
 13    2.4.2023.  Ivančica Zlatar Bistrica     Rudar Mihovljan               6  0
 13    2.4.2023.  Jedinstvo Križ-Začretje      Matija Gubec Gornja Stubica   1  1
 13    2.4.2023.  Oštrc Zlatar                 Mladost Marija Bistrica       2  0
 13    2.4.2023.  Sloga Konjščina              Oroslavje                     2  2
 13    2.4.2023.  Zagorec Veliko Trgovišće     Lobor                         1  1
 14   10.4.2023.  Lobor                        Ivančica Zlatar Bistrica      2  4
 14   10.4.2023.  Matija Gubec Gornja Stubica  Inkop Poznanovec              0  0
 14   10.4.2023.  Mladost Marija Bistrica      Sloga Konjščina               0  1
 14   10.4.2023.  Oroslavje                    Zagorec Veliko Trgovišće      1  2
 14   10.4.2023.  Pregrada                     Oštrc Zlatar                  0  1
 14   10.4.2023.  Rudar Mihovljan              Jedinstvo Križ-Začretje       0  0
 15   16.4.2023.  Ivančica Zlatar Bistrica     Oroslavje                     3  1
 15   16.4.2023.  Jedinstvo Križ-Začretje      Lobor                         3  1
 15   16.4.2023.  Oštrc Zlatar                 Inkop Poznanovec              0  2
 15   16.4.2023.  Rudar Mihovljan              Matija Gubec Gornja Stubica   2  0
 15   16.4.2023.  Sloga Konjščina              Pregrada                      2  1
 15   16.4.2023.  Zagorec Veliko Trgovišće     Mladost Marija Bistrica       1  1
 16   23.4.2023.  Inkop Poznanovec             Sloga Konjščina               3  1
 16   23.4.2023.  Lobor                        Rudar Mihovljan               0  1
 16   23.4.2023.  Matija Gubec Gornja Stubica  Oštrc Zlatar                  3  0
 16   23.4.2023.  Mladost Marija Bistrica      Ivančica Zlatar Bistrica      1  3
 16   23.4.2023.  Oroslavje                    Jedinstvo Križ-Začretje       3  2
 16   23.4.2023.  Pregrada                     Zagorec Veliko Trgovišće      1  0
 17   30.4.2023.  Ivančica Zlatar Bistrica     Pregrada                      1  0
 17   30.4.2023.  Jedinstvo Križ-Začretje      Mladost Marija Bistrica       0  0
 17   30.4.2023.  Lobor                        Matija Gubec Gornja Stubica   0  2
 17   30.4.2023.  Rudar Mihovljan              Oroslavje                     0  4
 17   30.4.2023.  Sloga Konjščina              Oštrc Zlatar                  1  2
 17    3.5.2023.  Zagorec Veliko Trgovišće     Inkop Poznanovec              0  3
 18    7.5.2023.  Inkop Poznanovec             Ivančica Zlatar Bistrica      0  8
 18    7.5.2023.  Matija Gubec Gornja Stubica  Sloga Konjščina               1  2
 18    7.5.2023.  Mladost Marija Bistrica      Rudar Mihovljan               3  0
 18    7.5.2023.  Oroslavje                    Lobor                         1  0
 18    7.5.2023.  Oštrc Zlatar                 Zagorec Veliko Trgovišće      3  2
 18    7.5.2023.  Pregrada                     Jedinstvo Križ-Začretje       1  1
 19   13.5.2023.  Zagorec Veliko Trgovišće     Sloga Konjščina               4  0
 19   21.5.2023.  Ivančica Zlatar Bistrica     Oštrc Zlatar                  6  1
 19   21.5.2023.  Jedinstvo Križ-Začretje      Inkop Poznanovec              4  3
 19   21.5.2023.  Lobor                        Mladost Marija Bistrica       1  2
 19   21.5.2023.  Oroslavje                    Matija Gubec Gornja Stubica   1  0
 19   21.5.2023.  Rudar Mihovljan              Pregrada                      0  2
 20   28.5.2023.  Inkop Poznanovec             Rudar Mihovljan               1  0
 20   28.5.2023.  Matija Gubec Gornja Stubica  Zagorec Veliko Trgovišće      0  1
 20   28.5.2023.  Mladost Marija Bistrica      Oroslavje                     0  0
 20   28.5.2023.  Oštrc Zlatar                 Jedinstvo Križ-Začretje       3  0
 20   28.5.2023.  Pregrada                     Lobor                         2  2
 20   28.5.2023.  Sloga Konjščina              Ivančica Zlatar Bistrica      1  5
 21    4.6.2023.  Ivančica Zlatar Bistrica     Zagorec Veliko Trgovišće      5  2
 21    4.6.2023.  Jedinstvo Križ-Začretje      Sloga Konjščina               7  2
 21    4.6.2023.  Lobor                        Inkop Poznanovec              2  3
 21    4.6.2023.  Mladost Marija Bistrica      Matija Gubec Gornja Stubica   2  0
 21    4.6.2023.  Oroslavje                    Pregrada                      2  0
 21    4.6.2023.  Rudar Mihovljan              Oštrc Zlatar                  2  0
 22   11.6.2023.  Inkop Poznanovec             Oroslavje                     4  1
 22   11.6.2023.  Matija Gubec Gornja Stubica  Ivančica Zlatar Bistrica      2  1
 22   11.6.2023.  Oštrc Zlatar                 Lobor                         3  1
 22   11.6.2023.  Pregrada                     Mladost Marija Bistrica       0  0
 22   11.6.2023.  Sloga Konjščina              Rudar Mihovljan               2  1
 22   11.6.2023.  Zagorec Veliko Trgovišće     Jedinstvo Križ-Začretje       0  0

Zagrebačka county (Unified county league)

Pos  Team                           ADP  P   W   D  L   F    A   GD   Pts
  1  Jaska Vinogradar Jastrebarsko    0  30  26  4   0  113  16   97   82 [promoted]
  2  Lomnica                          0  30  21  5   4   78  37   41   68
  3  Sloga Križ                       0  30  14  5  11   84  66   18   47
  4  Polet Buševec                    0  30  13  8   9   61  43   18   47
  5  Zrinski Farkaševac               0  30  14  4  12   49  55   -6   46
  6  Turopoljac Kuče                  0  30  13  4  13   54  47    7   43
  7  Meštrica Gornja Lomnica          0  30  12  6  12   45  54   -9   42
  8  Vatrogasac Zdenci Brdovečki      0  30  11  8  11   47  37   10   41
  9  Strmec Bedenica                  0  30  12  5  13   37  53  -16   41
 10  Mladost Obrezina                 0  30  11  6  13   64  70   -6   39
 11  Rakov Potok                      0  30  11  6  13   53  74  -21   39 [dissolved]
 12  Klokočevac                       0  30   8  7  15   34  45  -11   31 [dissolved]
 13  Kupa Pokupsko                    0  30   8  7  15   42  65  -23   31
 14  Bregana                          0  30   9  4  17   48  75  -27   31 [dissolved]
 15  Klas Mičevec                     0  30   8  4  18   45  68  -23   28
 16  Dinamo Jakovlje                  0  30   5  5  20   29  78  -49   20 [relegated]

Last updated: 11. 6. 2023. (End of season.)

County cup:
Dugo Selo – Tigar Rakitje                     4:1
(Finalists will qualify for the National cup.)

Rnd  Date         Home Team                      Away Team                      F   A
  1   28.8.2022.  Bregana                        Klokočevac                      1  0
  1   28.8.2022.  Jaska Vinogradar Jastrebarsko  Polet Buševec                   4  1
  1   28.8.2022.  Kupa Pokupsko                  Zrinski Farkaševac              1  2
  1   28.8.2022.  Lomnica                        Meštrica Gornja Lomnica         2  1
  1   28.8.2022.  Rakov Potok                    Dinamo Jakovlje                 3  3
  1   28.8.2022.  Strmec Bedenica                Mladost Obrezina                2  1
  1   28.8.2022.  Turopoljac Kuče                Klas Mičevec                    1  1
  1   28.8.2022.  Vatrogasac Zdenci Brdovečki    Sloga Križ                      1  4
  2   31.8.2022.  Dinamo Jakovlje                Turopoljac Kuče                 1  0
  2   31.8.2022.  Klas Mičevec                   Vatrogasac Zdenci Brdovečki     0  3
  2   31.8.2022.  Meštrica Gornja Lomnica        Jaska Vinogradar Jastrebarsko   1  4
  2   31.8.2022.  Mladost Obrezina               Klokočevac                      2  0
  2   31.8.2022.  Polet Buševec                  Bregana                         3  1
  2   31.8.2022.  Sloga Križ                     Lomnica                         2  3
  2   31.8.2022.  Strmec Bedenica                Kupa Pokupsko                   1  1
  2   31.8.2022.  Zrinski Farkaševac             Rakov Potok                     0  1
  3    4.9.2022.  Bregana                        Meštrica Gornja Lomnica         1  4
  3    4.9.2022.  Jaska Vinogradar Jastrebarsko  Sloga Križ                      6  1
  3    4.9.2022.  Klokočevac                     Polet Buševec                   0  1
  3    4.9.2022.  Kupa Pokupsko                  Mladost Obrezina                4  6
  3    4.9.2022.  Lomnica                        Klas Mičevec                    3  2
  3    4.9.2022.  Rakov Potok                    Strmec Bedenica                 1  2
  3    4.9.2022.  Turopoljac Kuče                Zrinski Farkaševac              3  0
  3    4.9.2022.  Vatrogasac Zdenci Brdovečki    Dinamo Jakovlje                 1  1
  4   11.9.2022.  Dinamo Jakovlje                Lomnica                         1  3
  4   11.9.2022.  Klas Mičevec                   Jaska Vinogradar Jastrebarsko   0  4
  4   11.9.2022.  Kupa Pokupsko                  Rakov Potok                     2  0
  4   11.9.2022.  Meštrica Gornja Lomnica        Klokočevac                      1  0
  4   11.9.2022.  Mladost Obrezina               Polet Buševec                   2  1
  4   11.9.2022.  Sloga Križ                     Bregana                         5  1
  4   11.9.2022.  Strmec Bedenica                Turopoljac Kuče                 0  5
  4   11.9.2022.  Zrinski Farkaševac             Vatrogasac Zdenci Brdovečki     0  0
  5   14.9.2022.  Bregana                        Klas Mičevec                    3  0
  5   14.9.2022.  Jaska Vinogradar Jastrebarsko  Dinamo Jakovlje                 6  0
  5   14.9.2022.  Klokočevac                     Sloga Križ                      1  1
  5   14.9.2022.  Lomnica                        Zrinski Farkaševac              5  1
  5   14.9.2022.  Polet Buševec                  Meštrica Gornja Lomnica         3  1
  5   14.9.2022.  Rakov Potok                    Mladost Obrezina                2  3
  5   14.9.2022.  Turopoljac Kuče                Kupa Pokupsko                   1  0
  5   14.9.2022.  Vatrogasac Zdenci Brdovečki    Strmec Bedenica                 1  1
  6   18.9.2022.  Dinamo Jakovlje                Bregana                         1  3
  6   18.9.2022.  Klas Mičevec                   Klokočevac                      1  2
  6   18.9.2022.  Kupa Pokupsko                  Vatrogasac Zdenci Brdovečki     2  0
  6   18.9.2022.  Mladost Obrezina               Meštrica Gornja Lomnica         2  1
  6   18.9.2022.  Rakov Potok                    Turopoljac Kuče                 2  1
  6   18.9.2022.  Sloga Križ                     Polet Buševec                   2  2
  6   18.9.2022.  Strmec Bedenica                Lomnica                         2  0
  6   18.9.2022.  Zrinski Farkaševac             Jaska Vinogradar Jastrebarsko   0  3
  7   25.9.2022.  Bregana                        Zrinski Farkaševac              1  2
  7   25.9.2022.  Jaska Vinogradar Jastrebarsko  Strmec Bedenica                 2  0
  7   25.9.2022.  Klokočevac                     Dinamo Jakovlje                 5  0
  7   25.9.2022.  Lomnica                        Kupa Pokupsko                   2  2
  7   25.9.2022.  Meštrica Gornja Lomnica        Sloga Križ                      4  0
  7   25.9.2022.  Polet Buševec                  Klas Mičevec                    5  0
  7   25.9.2022.  Turopoljac Kuče                Mladost Obrezina                1  2
  7   25.9.2022.  Vatrogasac Zdenci Brdovečki    Rakov Potok                     1  1
  8   2.10.2022.  Dinamo Jakovlje                Polet Buševec                   1  3
  8   2.10.2022.  Klas Mičevec                   Meštrica Gornja Lomnica         1  4
  8   2.10.2022.  Kupa Pokupsko                  Jaska Vinogradar Jastrebarsko   1  5
  8   2.10.2022.  Mladost Obrezina               Sloga Križ                      3  3
  8   2.10.2022.  Rakov Potok                    Lomnica                         3  4
  8   2.10.2022.  Strmec Bedenica                Bregana                         1  2
  8   2.10.2022.  Turopoljac Kuče                Vatrogasac Zdenci Brdovečki     1  2
  8   2.10.2022.  Zrinski Farkaševac             Klokočevac                      1  0
  9   9.10.2022.  Bregana                        Kupa Pokupsko                   5  0
  9   9.10.2022.  Jaska Vinogradar Jastrebarsko  Rakov Potok                     1  1
  9   9.10.2022.  Klokočevac                     Strmec Bedenica                 2  0
  9   9.10.2022.  Lomnica                        Turopoljac Kuče                 3  0
  9   9.10.2022.  Meštrica Gornja Lomnica        Dinamo Jakovlje                 3  0
  9   9.10.2022.  Polet Buševec                  Zrinski Farkaševac              6  1
  9   9.10.2022.  Sloga Križ                     Klas Mičevec                    3  1
  9   9.10.2022.  Vatrogasac Zdenci Brdovečki    Mladost Obrezina                1  0
 10  16.10.2022.  Dinamo Jakovlje                Sloga Križ                      2  0
 10  16.10.2022.  Kupa Pokupsko                  Klokočevac                      0  1
 10  16.10.2022.  Mladost Obrezina               Klas Mičevec                    2  2
 10  16.10.2022.  Rakov Potok                    Bregana                         1  1
 10  16.10.2022.  Strmec Bedenica                Polet Buševec                   2  2
 10  16.10.2022.  Turopoljac Kuče                Jaska Vinogradar Jastrebarsko   2  2
 10  16.10.2022.  Vatrogasac Zdenci Brdovečki    Lomnica                         0  2
 10  16.10.2022.  Zrinski Farkaševac             Meštrica Gornja Lomnica         0  0
 11  23.10.2022.  Bregana                        Turopoljac Kuče                 3  1
 11  23.10.2022.  Jaska Vinogradar Jastrebarsko  Vatrogasac Zdenci Brdovečki     0  0
 11  23.10.2022.  Klas Mičevec                   Dinamo Jakovlje                 2  3
 11  23.10.2022.  Klokočevac                     Rakov Potok                     1  3
 11  23.10.2022.  Lomnica                        Mladost Obrezina                3  0
 11  23.10.2022.  Meštrica Gornja Lomnica        Strmec Bedenica                 2  0
 11  23.10.2022.  Polet Buševec                  Kupa Pokupsko                   3  1
 11  23.10.2022.  Sloga Križ                     Zrinski Farkaševac              3  2
 12  30.10.2022.  Kupa Pokupsko                  Meštrica Gornja Lomnica         3  1
 12  30.10.2022.  Lomnica                        Jaska Vinogradar Jastrebarsko   1  1
 12  30.10.2022.  Mladost Obrezina               Dinamo Jakovlje                 3  1
 12  30.10.2022.  Rakov Potok                    Polet Buševec                   4  1
 12  30.10.2022.  Strmec Bedenica                Sloga Križ                      1  1
 12  30.10.2022.  Turopoljac Kuče                Klokočevac                      3  1
 12  30.10.2022.  Vatrogasac Zdenci Brdovečki    Bregana                         7  0
 12  30.10.2022.  Zrinski Farkaševac             Klas Mičevec                    4  3
 13   6.11.2022.  Bregana                        Lomnica                         0  2
 13   6.11.2022.  Dinamo Jakovlje                Zrinski Farkaševac              0  4
 13   6.11.2022.  Jaska Vinogradar Jastrebarsko  Mladost Obrezina               10  1
 13   6.11.2022.  Klas Mičevec                   Strmec Bedenica                 1  2
 13   6.11.2022.  Klokočevac                     Vatrogasac Zdenci Brdovečki     0  1
 13   6.11.2022.  Meštrica Gornja Lomnica        Rakov Potok                     0  3
 13   6.11.2022.  Polet Buševec                  Turopoljac Kuče                 1  2
 13   6.11.2022.  Sloga Križ                     Kupa Pokupsko                   9  1
 14  13.11.2022.  Jaska Vinogradar Jastrebarsko  Bregana                         2  0
 14  13.11.2022.  Kupa Pokupsko                  Klas Mičevec                    3  1
 14  13.11.2022.  Lomnica                        Klokočevac                      2  0
 14  13.11.2022.  Mladost Obrezina               Zrinski Farkaševac              0  1
 14  13.11.2022.  Rakov Potok                    Sloga Križ                      2  1
 14  13.11.2022.  Strmec Bedenica                Dinamo Jakovlje                 1  0
 14  13.11.2022.  Turopoljac Kuče                Meštrica Gornja Lomnica         3  2
 14  13.11.2022.  Vatrogasac Zdenci Brdovečki    Polet Buševec                   1  2
 15  20.11.2022.  Bregana                        Mladost Obrezina                2  2
 15  20.11.2022.  Dinamo Jakovlje                Kupa Pokupsko                   3  3
 15  20.11.2022.  Klas Mičevec                   Rakov Potok                     2  6
 15  20.11.2022.  Klokočevac                     Jaska Vinogradar Jastrebarsko   1  3
 15  20.11.2022.  Meštrica Gornja Lomnica        Vatrogasac Zdenci Brdovečki     2  1
 15  20.11.2022.  Sloga Križ                     Turopoljac Kuče                 4  2
 15  20.11.2022.  Zrinski Farkaševac             Strmec Bedenica                 1  0
 15  27.11.2022.  Polet Buševec                  Lomnica                         0  1
 16    5.3.2023.  Dinamo Jakovlje                Rakov Potok                     1  1
 16    5.3.2023.  Klas Mičevec                   Turopoljac Kuče                 3  0
 16    5.3.2023.  Klokočevac                     Bregana                         2  2
 16    5.3.2023.  Meštrica Gornja Lomnica        Lomnica                         1  1
 16    5.3.2023.  Mladost Obrezina               Strmec Bedenica                 3  1
 16    5.3.2023.  Polet Buševec                  Jaska Vinogradar Jastrebarsko   0  3
 16    5.3.2023.  Sloga Križ                     Vatrogasac Zdenci Brdovečki     4  1
 16    5.3.2023.  Zrinski Farkaševac             Kupa Pokupsko                   3  0
 17   12.3.2023.  Bregana                        Polet Buševec                   1  1
 17   12.3.2023.  Jaska Vinogradar Jastrebarsko  Meštrica Gornja Lomnica         7  0
 17   12.3.2023.  Klokočevac                     Mladost Obrezina                2  3
 17   12.3.2023.  Kupa Pokupsko                  Strmec Bedenica                 1  3
 17   12.3.2023.  Lomnica                        Sloga Križ                      2  0
 17   12.3.2023.  Rakov Potok                    Zrinski Farkaševac              1  0
 17   12.3.2023.  Turopoljac Kuče                Dinamo Jakovlje                 5  1
 17   12.3.2023.  Vatrogasac Zdenci Brdovečki    Klas Mičevec                    4  1
 18   19.3.2023.  Dinamo Jakovlje                Vatrogasac Zdenci Brdovečki     0  0
 18   19.3.2023.  Klas Mičevec                   Lomnica                         2  2
 18   19.3.2023.  Meštrica Gornja Lomnica        Bregana                         2  0
 18   19.3.2023.  Mladost Obrezina               Kupa Pokupsko                   2  2
 18   19.3.2023.  Polet Buševec                  Klokočevac                      0  0
 18   19.3.2023.  Sloga Križ                     Jaska Vinogradar Jastrebarsko   0  5
 18   19.3.2023.  Strmec Bedenica                Rakov Potok                     2  1
 18   19.3.2023.  Zrinski Farkaševac             Turopoljac Kuče                 2  1
 19   26.3.2023.  Bregana                        Sloga Križ                      2  5
 19   26.3.2023.  Jaska Vinogradar Jastrebarsko  Klas Mičevec                    5  0
 19   26.3.2023.  Klokočevac                     Meštrica Gornja Lomnica         1  0
 19   26.3.2023.  Lomnica                        Dinamo Jakovlje                 4  1
 19   26.3.2023.  Polet Buševec                  Mladost Obrezina                2  2
 19   26.3.2023.  Rakov Potok                    Kupa Pokupsko                   3  2
 19   26.3.2023.  Turopoljac Kuče                Strmec Bedenica                 4  0
 19   26.3.2023.  Vatrogasac Zdenci Brdovečki    Zrinski Farkaševac              3  1
 20    2.4.2023.  Dinamo Jakovlje                Jaska Vinogradar Jastrebarsko   1  2
 20    2.4.2023.  Klas Mičevec                   Bregana                         5  0
 20    2.4.2023.  Kupa Pokupsko                  Turopoljac Kuče                 2  0
 20    2.4.2023.  Meštrica Gornja Lomnica        Polet Buševec                   0  3
 20    2.4.2023.  Mladost Obrezina               Rakov Potok                     5  0
 20    2.4.2023.  Sloga Križ                     Klokočevac                      3  0
 20    2.4.2023.  Strmec Bedenica                Vatrogasac Zdenci Brdovečki     2  0
 20    2.4.2023.  Zrinski Farkaševac             Lomnica                         1  0
 21   10.4.2023.  Bregana                        Dinamo Jakovlje                 2  0
 21   10.4.2023.  Jaska Vinogradar Jastrebarsko  Zrinski Farkaševac              3  0
 21   10.4.2023.  Klokočevac                     Klas Mičevec                    0  0
 21   10.4.2023.  Lomnica                        Strmec Bedenica                 3  1
 21   10.4.2023.  Meštrica Gornja Lomnica        Mladost Obrezina                1  7
 21   10.4.2023.  Polet Buševec                  Sloga Križ                      1  1
 21   10.4.2023.  Turopoljac Kuče                Rakov Potok                     2  1
 21   10.4.2023.  Vatrogasac Zdenci Brdovečki    Kupa Pokupsko                   0  0
 22   16.4.2023.  Dinamo Jakovlje                Klokočevac                      0  3
 22   16.4.2023.  Klas Mičevec                   Polet Buševec                   3  2
 22   16.4.2023.  Kupa Pokupsko                  Lomnica                         1  4
 22   16.4.2023.  Mladost Obrezina               Turopoljac Kuče                 0  0
 22   16.4.2023.  Sloga Križ                     Meštrica Gornja Lomnica         7  2
 22   16.4.2023.  Strmec Bedenica                Jaska Vinogradar Jastrebarsko   0  5
 22   16.4.2023.  Zrinski Farkaševac             Bregana                         3  2
 22   26.4.2023.  Rakov Potok                    Vatrogasac Zdenci Brdovečki     3  2
 23   23.4.2023.  Bregana                        Strmec Bedenica                 1  2
 23   23.4.2023.  Jaska Vinogradar Jastrebarsko  Kupa Pokupsko                   3  0
 23   23.4.2023.  Klokočevac                     Zrinski Farkaševac              0  0
 23   23.4.2023.  Lomnica                        Rakov Potok                     4  0
 23   23.4.2023.  Meštrica Gornja Lomnica        Klas Mičevec                    1  0
 23   23.4.2023.  Polet Buševec                  Dinamo Jakovlje                 3  0
 23   23.4.2023.  Sloga Križ                     Mladost Obrezina                4  1
 23   23.4.2023.  Vatrogasac Zdenci Brdovečki    Turopoljac Kuče                 1  0
 24   30.4.2023.  Dinamo Jakovlje                Meštrica Gornja Lomnica         0  2
 24   30.4.2023.  Klas Mičevec                   Sloga Križ                      1  0
 24   30.4.2023.  Kupa Pokupsko                  Bregana                         2  1
 24   30.4.2023.  Mladost Obrezina               Vatrogasac Zdenci Brdovečki     0  3
 24   30.4.2023.  Rakov Potok                    Jaska Vinogradar Jastrebarsko   0  5
 24   30.4.2023.  Strmec Bedenica                Klokočevac                      1  0
 24   30.4.2023.  Turopoljac Kuče                Lomnica                         2  1
 24   30.4.2023.  Zrinski Farkaševac             Polet Buševec                   2  3
 25    7.5.2023.  Bregana                        Rakov Potok                     6  0
 25    7.5.2023.  Jaska Vinogradar Jastrebarsko  Turopoljac Kuče                 3  1
 25    7.5.2023.  Klas Mičevec                   Mladost Obrezina                2  0
 25    7.5.2023.  Klokočevac                     Kupa Pokupsko                   2  0
 25    7.5.2023.  Lomnica                        Vatrogasac Zdenci Brdovečki     4  2
 25    7.5.2023.  Meštrica Gornja Lomnica        Zrinski Farkaševac              2  2
 25    7.5.2023.  Polet Buševec                  Strmec Bedenica                 2  0
 25    7.5.2023.  Sloga Križ                     Dinamo Jakovlje                 4  2
 26   14.5.2023.  Dinamo Jakovlje                Klas Mičevec                    1  3
 26   14.5.2023.  Kupa Pokupsko                  Polet Buševec                   1  1
 26   14.5.2023.  Mladost Obrezina               Lomnica                         5  6
 26   14.5.2023.  Rakov Potok                    Klokočevac                      5  5
 26   14.5.2023.  Strmec Bedenica                Meštrica Gornja Lomnica         1  1
 26   14.5.2023.  Turopoljac Kuče                Bregana                         4  1
 26   14.5.2023.  Vatrogasac Zdenci Brdovečki    Jaska Vinogradar Jastrebarsko   1  3
 26   14.5.2023.  Zrinski Farkaševac             Sloga Križ                      6  4
 27   21.5.2023.  Bregana                        Vatrogasac Zdenci Brdovečki     0  3
 27   21.5.2023.  Dinamo Jakovlje                Mladost Obrezina                2  1
 27   21.5.2023.  Jaska Vinogradar Jastrebarsko  Lomnica                         4  0
 27   21.5.2023.  Klas Mičevec                   Zrinski Farkaševac              4  2
 27   21.5.2023.  Klokočevac                     Turopoljac Kuče                 4  1
 27   21.5.2023.  Meštrica Gornja Lomnica        Kupa Pokupsko                   0  0
 27   21.5.2023.  Polet Buševec                  Rakov Potok                     6  0
 27   21.5.2023.  Sloga Križ                     Strmec Bedenica                 4  2
 28   28.5.2023.  Kupa Pokupsko                  Sloga Križ                      3  0
 28   28.5.2023.  Lomnica                        Bregana                         7  0
 28   28.5.2023.  Mladost Obrezina               Jaska Vinogradar Jastrebarsko   2  4
 28   28.5.2023.  Rakov Potok                    Meštrica Gornja Lomnica         1  3
 28   28.5.2023.  Strmec Bedenica                Klas Mičevec                    1  0
 28   28.5.2023.  Turopoljac Kuče                Polet Buševec                   3  1
 28   28.5.2023.  Vatrogasac Zdenci Brdovečki    Klokočevac                      6  0
 28   28.5.2023.  Zrinski Farkaševac             Dinamo Jakovlje                 1  2
 29    4.6.2023.  Bregana                        Jaska Vinogradar Jastrebarsko   1  5
 29    4.6.2023.  Dinamo Jakovlje                Strmec Bedenica                 1  3
 29    4.6.2023.  Klas Mičevec                   Kupa Pokupsko                   3  0
 29    4.6.2023.  Klokočevac                     Lomnica                         1  1
 29    4.6.2023.  Meštrica Gornja Lomnica        Turopoljac Kuče                 1  1
 29    4.6.2023.  Polet Buševec                  Vatrogasac Zdenci Brdovečki     1  1
 29    4.6.2023.  Sloga Križ                     Rakov Potok                     7  2
 29    7.6.2023.  Zrinski Farkaševac             Mladost Obrezina                2  1
 30   11.6.2023.  Jaska Vinogradar Jastrebarsko  Klokočevac                      3  0
 30   11.6.2023.  Kupa Pokupsko                  Dinamo Jakovlje                 4  0
 30   11.6.2023.  Lomnica                        Polet Buševec                   3  1
 30   11.6.2023.  Mladost Obrezina               Bregana                         3  5
 30   11.6.2023.  Rakov Potok                    Klas Mičevec                    2  1
 30   11.6.2023.  Strmec Bedenica                Zrinski Farkaševac              3  5
 30   11.6.2023.  Turopoljac Kuče                Sloga Križ                      4  2
 30   11.6.2023.  Vatrogasac Zdenci Brdovečki    Meštrica Gornja Lomnica         0  2

Sisačko-moslavačka county

Pos  Team                       ADP  P   W   D  L   F    A   GD   Pts
  1  Moslavac Popovača            0  25  21  4   0  105  13   92   67 [promoted]
  2  Radnik Majur                 0  25  20  2   3   97  28   69   62
  3  Frankopan Sisak              0  25  19  2   4   86  30   56   59
  4  Sokol Velika Ludina          0  25  12  2  11   48  39    9   38
  5  Sloga Jazavica               0  25  11  4  10   64  46   18   37
  6  BSK Budaševo                 0  25  10  6   9   56  60   -4   36
  7  Metalac Sisak                0  25  11  2  12   36  63  -27   35
  8  Vatrogasac Husain            0  25  10  3  12   46  64  -18   33 [relegated]
  9  Voloder Gornja Gračenica     0  25   9  1  15   62  86  -24   28
 10  Banovac Glina                0  25   6  6  13   39  52  -13   24
 11  Sunjski Greda Sunjska        0  25   6  3  16   46  84  -38   21
 12  Jelengrad Gornja Jelenska    0  25   5  4  16   43  83  -40   19
 13  Sokol Rajić                  0  25   6  1  18   38  89  -51   19 [relegated]
 14  Dinamo Odra                  0  13   2  2   9    9  38  -29    8 [withdrawn]

Last updated: 3. 6. 2023. (End of season.)

County cup:
Libertas Novska – Moslavina Kutina                  1:7
(Finalists will qualify for the National cup.)

NB:
Dinamo Odra withdrew during the winter break.

Rnd  Date         Home Team                  Away Team                  F   A 
  1   28.8.2022.  BSK Budaševo               Banovac Glina               3   2
  1   28.8.2022.  Frankopan Sisak            Metalac Sisak               6   1
  1   28.8.2022.  Jelengrad Gornja Jelenska  Voloder Gornja Gračenica    2   4
  1   28.8.2022.  Moslavac Popovača          Dinamo Odra                 4   0
  1   28.8.2022.  Sloga Jazavica             Radnik Majur                0   3
  1   28.8.2022.  Sokol Velika Ludina        Sokol Rajić                 4   0
  1   28.8.2022.  Vatrogasac Husain          Sunjski Greda Sunjska       3   2
  2    4.9.2022.  Dinamo Odra                Sokol Velika Ludina         0   1
  2    4.9.2022.  Metalac Sisak              Vatrogasac Husain           0   3
  2    4.9.2022.  Radnik Majur               Banovac Glina               2   1
  2    4.9.2022.  Sloga Jazavica             Moslavac Popovača           1   4
  2    4.9.2022.  Sokol Rajić                Jelengrad Gornja Jelenska   3   1
  2    4.9.2022.  Sunjski Greda Sunjska      BSK Budaševo                3   1
  2    4.9.2022.  Voloder Gornja Gračenica   Frankopan Sisak             1   3
  3   11.9.2022.  Banovac Glina              Sunjski Greda Sunjska       1   3
  3   11.9.2022.  BSK Budaševo               Metalac Sisak               5   2
  3   11.9.2022.  Frankopan Sisak            Sokol Rajić                 4   0
  3   11.9.2022.  Jelengrad Gornja Jelenska  Dinamo Odra                 0   2
  3   11.9.2022.  Moslavac Popovača          Radnik Majur                2   2
  3   11.9.2022.  Sokol Velika Ludina        Sloga Jazavica              5   3
  3   11.9.2022.  Vatrogasac Husain          Voloder Gornja Gračenica    5   2
  4   18.9.2022.  Dinamo Odra                Frankopan Sisak             0   1
  4   18.9.2022.  Metalac Sisak              Banovac Glina               0   3
  4   18.9.2022.  Moslavac Popovača          Sokol Velika Ludina         2   0
  4   18.9.2022.  Radnik Majur               Sunjski Greda Sunjska       2   0
  4   18.9.2022.  Sloga Jazavica             Jelengrad Gornja Jelenska   1   2
  4   18.9.2022.  Sokol Rajić                Vatrogasac Husain           1   4
  4   18.9.2022.  Voloder Gornja Gračenica   BSK Budaševo                4   1
  5   25.9.2022.  Banovac Glina              Voloder Gornja Gračenica    3   1
  5   25.9.2022.  BSK Budaševo               Sokol Rajić                 2   3
  5   25.9.2022.  Frankopan Sisak            Sloga Jazavica              2   2
  5   25.9.2022.  Jelengrad Gornja Jelenska  Moslavac Popovača           0   5
  5   25.9.2022.  Sokol Velika Ludina        Radnik Majur                2   1
  5   25.9.2022.  Sunjski Greda Sunjska      Metalac Sisak               6   0
  5   25.9.2022.  Vatrogasac Husain          Dinamo Odra                 2   0
  6   2.10.2022.  Dinamo Odra                BSK Budaševo                1   1
  6   2.10.2022.  Moslavac Popovača          Frankopan Sisak             3   0
  6   2.10.2022.  Radnik Majur               Metalac Sisak               4   1
  6   2.10.2022.  Sloga Jazavica             Vatrogasac Husain           2   0
  6   2.10.2022.  Sokol Rajić                Banovac Glina               2   1
  6   2.10.2022.  Sokol Velika Ludina        Jelengrad Gornja Jelenska   2   2
  6   2.10.2022.  Voloder Gornja Gračenica   Sunjski Greda Sunjska       2   2
  7   9.10.2022.  Banovac Glina              Dinamo Odra                 4   0
  7   9.10.2022.  BSK Budaševo               Sloga Jazavica              1   0
  7   9.10.2022.  Frankopan Sisak            Sokol Velika Ludina         2   1
  7   9.10.2022.  Jelengrad Gornja Jelenska  Radnik Majur                1   5
  7   9.10.2022.  Metalac Sisak              Voloder Gornja Gračenica    4   3
  7   9.10.2022.  Sunjski Greda Sunjska      Sokol Rajić                 1   2
  7   9.10.2022.  Vatrogasac Husain          Moslavac Popovača           1   1
  8  16.10.2022.  Dinamo Odra                Sunjski Greda Sunjska       2   0
  8  16.10.2022.  Jelengrad Gornja Jelenska  Frankopan Sisak             1   6
  8  16.10.2022.  Moslavac Popovača          BSK Budaševo                3   0
  8  16.10.2022.  Radnik Majur               Voloder Gornja Gračenica    2   1
  8  16.10.2022.  Sloga Jazavica             Banovac Glina               3   0
  8  16.10.2022.  Sokol Rajić                Metalac Sisak               3   4
  8  16.10.2022.  Sokol Velika Ludina        Vatrogasac Husain           4   0
  9  23.10.2022.  Banovac Glina              Moslavac Popovača           1   1
  9  23.10.2022.  BSK Budaševo               Sokol Velika Ludina         2   0
  9  23.10.2022.  Frankopan Sisak            Radnik Majur                1   4
  9  23.10.2022.  Metalac Sisak              Dinamo Odra                 1   0
  9  23.10.2022.  Sunjski Greda Sunjska      Sloga Jazavica              1   1
  9  23.10.2022.  Vatrogasac Husain          Jelengrad Gornja Jelenska   3   2
  9  23.10.2022.  Voloder Gornja Gračenica   Sokol Rajić                 4   1
 10  30.10.2022.  Dinamo Odra                Voloder Gornja Gračenica    2  10
 10  30.10.2022.  Frankopan Sisak            Vatrogasac Husain           3   1
 10  30.10.2022.  Jelengrad Gornja Jelenska  BSK Budaševo                3   3
 10  30.10.2022.  Moslavac Popovača          Sunjski Greda Sunjska       4   0
 10  30.10.2022.  Radnik Majur               Sokol Rajić                 4   0
 10  30.10.2022.  Sloga Jazavica             Metalac Sisak               4   0
 10  30.10.2022.  Sokol Velika Ludina        Banovac Glina               1   1
 11   6.11.2022.  Banovac Glina              Jelengrad Gornja Jelenska   5   4
 11   6.11.2022.  Metalac Sisak              Moslavac Popovača           2   2
 11   6.11.2022.  Sokol Rajić                Dinamo Odra                 1   1
 11   6.11.2022.  Sunjski Greda Sunjska      Sokol Velika Ludina         2   1
 11   6.11.2022.  Vatrogasac Husain          Radnik Majur                3   1
 11   6.11.2022.  Voloder Gornja Gračenica   Sloga Jazavica              3   1
 11  26.11.2022.  BSK Budaševo               Frankopan Sisak             2   2
 12  13.11.2022.  Frankopan Sisak            Banovac Glina               4   1
 12  13.11.2022.  Jelengrad Gornja Jelenska  Sunjski Greda Sunjska       6   1
 12  13.11.2022.  Moslavac Popovača          Voloder Gornja Gračenica    6   1
 12  13.11.2022.  Radnik Majur               Dinamo Odra                11   1
 12  13.11.2022.  Sloga Jazavica             Sokol Rajić                 5   2
 12  13.11.2022.  Sokol Velika Ludina        Metalac Sisak               3   1
 12  13.11.2022.  Vatrogasac Husain          BSK Budaševo                4   0
 13  20.11.2022.  Banovac Glina              Vatrogasac Husain           2   6
 13  20.11.2022.  Dinamo Odra                Sloga Jazavica              0   2
 13  20.11.2022.  Metalac Sisak              Jelengrad Gornja Jelenska   2   0
 13  20.11.2022.  Voloder Gornja Gračenica   Sokol Velika Ludina         0   7
 13  27.11.2022.  Sokol Rajić                Moslavac Popovača           0   5
 13   4.12.2022.  BSK Budaševo               Radnik Majur                1   8
 13    4.3.2023.  Sunjski Greda Sunjska      Frankopan Sisak             0   4
 14   12.3.2023.  Banovac Glina              BSK Budaševo                2   2
 14   12.3.2023.  Metalac Sisak              Frankopan Sisak             0   4
 14   12.3.2023.  Radnik Majur               Sloga Jazavica              2   1
 14   12.3.2023.  Sokol Rajić                Sokol Velika Ludina         1   3
 14   12.3.2023.  Sunjski Greda Sunjska      Vatrogasac Husain           1   1
 14   12.3.2023.  Voloder Gornja Gračenica   Jelengrad Gornja Jelenska   2   3
 15   19.3.2023.  Banovac Glina              Radnik Majur                0   3
 15   19.3.2023.  BSK Budaševo               Sunjski Greda Sunjska       6   4
 15   19.3.2023.  Frankopan Sisak            Voloder Gornja Gračenica    6   0
 15   19.3.2023.  Jelengrad Gornja Jelenska  Sokol Rajić                 4   1
 15   19.3.2023.  Moslavac Popovača          Sloga Jazavica              3   1
 15   19.3.2023.  Vatrogasac Husain          Metalac Sisak               0   1
 16   26.3.2023.  Metalac Sisak              BSK Budaševo                0   2
 16   26.3.2023.  Radnik Majur               Moslavac Popovača           0   6
 16   26.3.2023.  Sloga Jazavica             Sokol Velika Ludina         1   0
 16   26.3.2023.  Sokol Rajić                Frankopan Sisak             1   2
 16   26.3.2023.  Sunjski Greda Sunjska      Banovac Glina               1   4
 16   26.3.2023.  Voloder Gornja Gračenica   Vatrogasac Husain           3   2
 17    2.4.2023.  Banovac Glina              Metalac Sisak               0   1
 17    2.4.2023.  BSK Budaševo               Voloder Gornja Gračenica    5   2
 17    2.4.2023.  Jelengrad Gornja Jelenska  Sloga Jazavica              2   5
 17    2.4.2023.  Sokol Velika Ludina        Moslavac Popovača           0   4
 17    2.4.2023.  Sunjski Greda Sunjska      Radnik Majur                2   5
 17    2.4.2023.  Vatrogasac Husain          Sokol Rajić                 4   2
 18    8.4.2023.  Metalac Sisak              Sunjski Greda Sunjska       1   0
 18    8.4.2023.  Moslavac Popovača          Jelengrad Gornja Jelenska   7   0
 18    8.4.2023.  Radnik Majur               Sokol Velika Ludina         5   0
 18    8.4.2023.  Sloga Jazavica             Frankopan Sisak             1   2
 18    8.4.2023.  Sokol Rajić                BSK Budaševo                3   1
 18    8.4.2023.  Voloder Gornja Gračenica   Banovac Glina               4   1
 19   16.4.2023.  Banovac Glina              Sokol Rajić                 3   1
 19   16.4.2023.  Frankopan Sisak            Moslavac Popovača           2   4
 19   16.4.2023.  Jelengrad Gornja Jelenska  Sokol Velika Ludina         0   4
 19   16.4.2023.  Metalac Sisak              Radnik Majur                1   3
 19   16.4.2023.  Sunjski Greda Sunjska      Voloder Gornja Gračenica    5   2
 19   16.4.2023.  Vatrogasac Husain          Sloga Jazavica              2   6
 20   23.4.2023.  Moslavac Popovača          Vatrogasac Husain           5   0
 20   23.4.2023.  Radnik Majur               Jelengrad Gornja Jelenska   8   2
 20   23.4.2023.  Sloga Jazavica             BSK Budaševo                1   1
 20   23.4.2023.  Sokol Rajić                Sunjski Greda Sunjska       4   3
 20   23.4.2023.  Sokol Velika Ludina        Frankopan Sisak             0   2
 20   23.4.2023.  Voloder Gornja Gračenica   Metalac Sisak               1   3
 21   30.4.2023.  Banovac Glina              Sloga Jazavica              2   2
 21   30.4.2023.  BSK Budaševo               Moslavac Popovača           2   5
 21   30.4.2023.  Frankopan Sisak            Jelengrad Gornja Jelenska   1   0
 21   30.4.2023.  Metalac Sisak              Sokol Rajić                 4   1
 21   30.4.2023.  Vatrogasac Husain          Sokol Velika Ludina         0   2
 21   30.4.2023.  Voloder Gornja Gračenica   Radnik Majur                0   5
 22    7.5.2023.  Jelengrad Gornja Jelenska  Vatrogasac Husain           2   1
 22    7.5.2023.  Moslavac Popovača          Banovac Glina               1   0
 22    7.5.2023.  Radnik Majur               Frankopan Sisak             3   0
 22    7.5.2023.  Sloga Jazavica             Sunjski Greda Sunjska       6   1
 22    7.5.2023.  Sokol Rajić                Voloder Gornja Gračenica    2   6
 22    7.5.2023.  Sokol Velika Ludina        BSK Budaševo                0   1
 23   14.5.2023.  Banovac Glina              Sokol Velika Ludina         0   1
 23   14.5.2023.  BSK Budaševo               Jelengrad Gornja Jelenska   5   1
 23   14.5.2023.  Metalac Sisak              Sloga Jazavica              3   2
 23   14.5.2023.  Sokol Rajić                Radnik Majur                1   5
 23   14.5.2023.  Sunjski Greda Sunjska      Moslavac Popovača           0   8
 23   14.5.2023.  Vatrogasac Husain          Frankopan Sisak             0   8
 24   21.5.2023.  Frankopan Sisak            BSK Budaševo                5   2
 24   21.5.2023.  Jelengrad Gornja Jelenska  Banovac Glina               2   2
 24   21.5.2023.  Moslavac Popovača          Metalac Sisak               6   0
 24   21.5.2023.  Radnik Majur               Vatrogasac Husain           8   0
 24   21.5.2023.  Sloga Jazavica             Voloder Gornja Gračenica    7   2
 24   21.5.2023.  Sokol Velika Ludina        Sunjski Greda Sunjska       4   2
 25   27.5.2023.  Banovac Glina              Frankopan Sisak             0   4
 25   27.5.2023.  BSK Budaševo               Vatrogasac Husain           6   1
 25   27.5.2023.  Metalac Sisak              Sokol Velika Ludina         3   1
 25   27.5.2023.  Sokol Rajić                Sloga Jazavica              3   6
 25   27.5.2023.  Sunjski Greda Sunjska      Jelengrad Gornja Jelenska   4   2
 25   27.5.2023.  Voloder Gornja Gračenica   Moslavac Popovača           0   6
 26    3.6.2023.  Frankopan Sisak            Sunjski Greda Sunjska      12   2
 26    3.6.2023.  Jelengrad Gornja Jelenska  Metalac Sisak               1   1
 26    3.6.2023.  Moslavac Popovača          Sokol Rajić                 8   0
 26    3.6.2023.  Radnik Majur               BSK Budaševo                1   1
 26    3.6.2023.  Sokol Velika Ludina        Voloder Gornja Gračenica    2   4
 26    3.6.2023.  Vatrogasac Husain          Banovac Glina               0   0

Istarska county

Pos  Team                    ADP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Funtana                   0  24  17  3   4  63  22   41   54 [promoted]
  2  Ližnjan                   0  24  14  8   2  89  34   55   50
  3  Žminj                     0  24  16  2   6  71  33   38   50 [promoted]
  4  Smoljanci Sloboda         0  24  16  1   7  61  27   34   49
  5  Umag                      0  24  14  6   4  53  18   35   48 [promoted]
  6  Vrsar                     0  24  11  6   7  37  33    4   39
  7  Iskra Vinež               0  24  10  6   8  39  30    9   36
  8  Potpićan-Učka 72          0  24   7  5  12  30  45  -15   26
  9  Istra Pula                0  24   8  2  14  27  54  -27   26
 10  Mladost Rovinjsko Selo    0  24   5  4  15  29  45  -16   19
 11  Rabac                     0  24   5  3  16  25  78  -53   18
 12  Muntić Vodnjan            0  24   3  7  14  25  87  -62   16
 13  Višnjan 1957              0  24   3  1  20  23  66  -43   10 [relegated]

Last updated: 3. 6. 2023. (End of season.)

County cup:
Jadran Poreč – Rudar Labin                   4:1
(Finalists will qualify for the National cup.)

Rnd  Date         Home Team               Away Team               F   A
  1    4.9.2022.  Funtana                 Muntić Vodnjan           4  0
  1    4.9.2022.  Iskra Vinež             Smoljanci Sloboda        1  2
  1    4.9.2022.  Potpićan-Učka 72        Umag                     1  1
  1    4.9.2022.  Rabac                   Višnjan 1957             2  0
  1    4.9.2022.  Vrsar                   Istra Pula               2  0
  1    4.9.2022.  Žminj                   Mladost Rovinjsko Selo   3  0
  2    7.9.2022.  Istra Pula              Rabac                    2  1
  2    7.9.2022.  Ližnjan                 Iskra Vinež              2  0
  2    7.9.2022.  Mladost Rovinjsko Selo  Funtana                  0  1
  2    7.9.2022.  Smoljanci Sloboda       Potpićan-Učka 72         6  0
  2    7.9.2022.  Umag                    Vrsar                    0  1
  2    7.9.2022.  Višnjan 1957            Žminj                    3  5
  3   11.9.2022.  Funtana                 Višnjan 1957             6  0
  3   11.9.2022.  Mladost Rovinjsko Selo  Muntić Vodnjan           9  0
  3   11.9.2022.  Potpićan-Učka 72        Ližnjan                  4  4
  3   11.9.2022.  Rabac                   Umag                     1  4
  3   11.9.2022.  Vrsar                   Smoljanci Sloboda        5  0
  3   11.9.2022.  Žminj                   Istra Pula               5  0
  4   18.9.2022.  Iskra Vinež             Potpićan-Učka 72         1  0
  4   18.9.2022.  Istra Pula              Funtana                  0  7
  4   18.9.2022.  Ližnjan                 Vrsar                    2  3
  4   18.9.2022.  Smoljanci Sloboda       Rabac                    6  0
  4   18.9.2022.  Umag                    Žminj                    1  1
  4   18.9.2022.  Višnjan 1957            Muntić Vodnjan           3  1
  5   25.9.2022.  Funtana                 Umag                     0  2
  5   25.9.2022.  Muntić Vodnjan          Istra Pula               0  4
  5   25.9.2022.  Rabac                   Ližnjan                  0  3
  5   25.9.2022.  Vrsar                   Iskra Vinež              2  1
  5   25.9.2022.  Žminj                   Smoljanci Sloboda        0  2
  5   26.9.2022.  Mladost Rovinjsko Selo  Višnjan 1957             0  0
  6   2.10.2022.  Iskra Vinež             Rabac                    3  1
  6   2.10.2022.  Istra Pula              Mladost Rovinjsko Selo   4  2
  6   2.10.2022.  Ližnjan                 Žminj                    5  0
  6   2.10.2022.  Potpićan-Učka 72        Vrsar                    1  0
  6   2.10.2022.  Smoljanci Sloboda       Funtana                  0  1
  6   2.10.2022.  Umag                    Muntić Vodnjan           7  0
  7   9.10.2022.  Funtana                 Ližnjan                  2  1
  7   9.10.2022.  Mladost Rovinjsko Selo  Umag                     0  4
  7   9.10.2022.  Muntić Vodnjan          Smoljanci Sloboda        0  3
  7   9.10.2022.  Rabac                   Potpićan-Učka 72         2  4
  7   9.10.2022.  Višnjan 1957            Istra Pula               0  1
  7   9.10.2022.  Žminj                   Iskra Vinež              2  1
  8  16.10.2022.  Iskra Vinež             Funtana                  1  1
  8  16.10.2022.  Ližnjan                 Muntić Vodnjan          12  2
  8  16.10.2022.  Potpićan-Učka 72        Žminj                    0  2
  8  16.10.2022.  Smoljanci Sloboda       Mladost Rovinjsko Selo   1  2
  8  16.10.2022.  Umag                    Višnjan 1957             3  0
  8  16.10.2022.  Vrsar                   Rabac                    2  1
  9  23.10.2022.  Funtana                 Potpićan-Učka 72         4  0
  9  23.10.2022.  Istra Pula              Umag                     0  2
  9  23.10.2022.  Mladost Rovinjsko Selo  Ližnjan                  0  2
  9  23.10.2022.  Muntić Vodnjan          Iskra Vinež              1  1
  9  23.10.2022.  Višnjan 1957            Smoljanci Sloboda        0  4
  9  23.10.2022.  Žminj                   Vrsar                    3  1
 10  30.10.2022.  Iskra Vinež             Mladost Rovinjsko Selo   1  0
 10  30.10.2022.  Ližnjan                 Višnjan 1957             6  3
 10  30.10.2022.  Potpićan-Učka 72        Muntić Vodnjan           1  0
 10  30.10.2022.  Rabac                   Žminj                    2  1
 10  30.10.2022.  Smoljanci Sloboda       Istra Pula               2  0
 10  30.10.2022.  Vrsar                   Funtana                  1  1
 11   6.11.2022.  Funtana                 Rabac                    7  0
 11   6.11.2022.  Istra Pula              Ližnjan                  2  2
 11   6.11.2022.  Mladost Rovinjsko Selo  Potpićan-Učka 72         0  2
 11   6.11.2022.  Muntić Vodnjan          Vrsar                    1  1
 11   6.11.2022.  Umag                    Smoljanci Sloboda        2  1
 11   6.11.2022.  Višnjan 1957            Iskra Vinež              0  2
 12  13.11.2022.  Iskra Vinež             Istra Pula               1  0
 12  13.11.2022.  Ližnjan                 Umag                     4  1
 12  13.11.2022.  Potpićan-Učka 72        Višnjan 1957             2  0
 12  13.11.2022.  Rabac                   Muntić Vodnjan           3  3
 12  13.11.2022.  Vrsar                   Mladost Rovinjsko Selo   2  0
 12  13.11.2022.  Žminj                   Funtana                  3  1
 13  20.11.2022.  Istra Pula              Potpićan-Učka 72         1  0
 13  20.11.2022.  Mladost Rovinjsko Selo  Rabac                    4  0
 13  20.11.2022.  Muntić Vodnjan          Žminj                    1  5
 13  20.11.2022.  Smoljanci Sloboda       Ližnjan                  1  2
 13  20.11.2022.  Umag                    Iskra Vinež              2  0
 13  20.11.2022.  Višnjan 1957            Vrsar                    0  2
 14    5.3.2023.  Istra Pula              Vrsar                    1  3
 14    5.3.2023.  Mladost Rovinjsko Selo  Žminj                    0  2
 14    5.3.2023.  Muntić Vodnjan          Funtana                  2  4
 14    5.3.2023.  Smoljanci Sloboda       Iskra Vinež              1  0
 14    5.3.2023.  Umag                    Potpićan-Učka 72         3  0
 14    5.3.2023.  Višnjan 1957            Rabac                    3  0
 15   12.3.2023.  Funtana                 Mladost Rovinjsko Selo   2  1
 15   12.3.2023.  Iskra Vinež             Ližnjan                  1  1
 15   12.3.2023.  Potpićan-Učka 72        Smoljanci Sloboda        2  3
 15   12.3.2023.  Rabac                   Istra Pula               1  1
 15   12.3.2023.  Vrsar                   Umag                     1  1
 15   12.3.2023.  Žminj                   Višnjan 1957             3  1
 16   19.3.2023.  Istra Pula              Žminj                    0  2
 16   19.3.2023.  Ližnjan                 Potpićan-Učka 72         5  2
 16   19.3.2023.  Muntić Vodnjan          Mladost Rovinjsko Selo   1  1
 16   19.3.2023.  Smoljanci Sloboda       Vrsar                    3  0
 16   19.3.2023.  Umag                    Rabac                    4  0
 16   19.3.2023.  Višnjan 1957            Funtana                  0  2
 17   26.3.2023.  Funtana                 Istra Pula               2  0
 17   26.3.2023.  Muntić Vodnjan          Višnjan 1957             2  1
 17   26.3.2023.  Potpićan-Učka 72        Iskra Vinež              1  1
 17   26.3.2023.  Rabac                   Smoljanci Sloboda        1  4
 17   26.3.2023.  Vrsar                   Ližnjan                  1  1
 17   26.3.2023.  Žminj                   Umag                     3  1
 18    2.4.2023.  Iskra Vinež             Vrsar                    7  0
 18    2.4.2023.  Istra Pula              Muntić Vodnjan           1  2
 18    2.4.2023.  Ližnjan                 Rabac                   10  1
 18    2.4.2023.  Smoljanci Sloboda       Žminj                    4  1
 18    2.4.2023.  Umag                    Funtana                  1  1
 18    2.4.2023.  Višnjan 1957            Mladost Rovinjsko Selo   0  2
 19   16.4.2023.  Funtana                 Smoljanci Sloboda        0  4
 19   16.4.2023.  Mladost Rovinjsko Selo  Istra Pula               0  3
 19   16.4.2023.  Muntić Vodnjan          Umag                     2  0
 19   16.4.2023.  Rabac                   Iskra Vinež              1  3
 19   16.4.2023.  Vrsar                   Potpićan-Učka 72         1  1
 19   16.4.2023.  Žminj                   Ližnjan                  2  2
 20   23.4.2023.  Iskra Vinež             Žminj                    3  1
 20   23.4.2023.  Istra Pula              Višnjan 1957             2  0
 20   23.4.2023.  Ližnjan                 Funtana                  3  1
 20   23.4.2023.  Potpićan-Učka 72        Rabac                    1  3
 20   23.4.2023.  Smoljanci Sloboda       Muntić Vodnjan           3  0
 20   23.4.2023.  Umag                    Mladost Rovinjsko Selo   4  0
 21   30.4.2023.  Funtana                 Iskra Vinež              4  0
 21   30.4.2023.  Mladost Rovinjsko Selo  Smoljanci Sloboda        2  2
 21   30.4.2023.  Muntić Vodnjan          Ližnjan                  1  1
 21   30.4.2023.  Rabac                   Vrsar                    0  0
 21   30.4.2023.  Višnjan 1957            Umag                     0  3
 21   30.4.2023.  Žminj                   Potpićan-Učka 72         4  1
 22    7.5.2023.  Iskra Vinež             Muntić Vodnjan           2  2
 22    7.5.2023.  Ližnjan                 Mladost Rovinjsko Selo   2  2
 22    7.5.2023.  Potpićan-Učka 72        Funtana                  0  2
 22    7.5.2023.  Smoljanci Sloboda       Višnjan 1957             4  2
 22    7.5.2023.  Umag                    Istra Pula               4  0
 22    7.5.2023.  Vrsar                   Žminj                    0  1
 23   14.5.2023.  Funtana                 Vrsar                    1  0
 23   14.5.2023.  Istra Pula              Smoljanci Sloboda        1  3
 23   14.5.2023.  Mladost Rovinjsko Selo  Iskra Vinež              1  4
 23   14.5.2023.  Muntić Vodnjan          Potpićan-Učka 72         1  1
 23   14.5.2023.  Višnjan 1957            Ližnjan                  3  9
 23   14.5.2023.  Žminj                   Rabac                    6  1
 24   21.5.2023.  Iskra Vinež             Višnjan 1957             2  1
 24   21.5.2023.  Ližnjan                 Istra Pula               6  0
 24   21.5.2023.  Potpićan-Učka 72        Mladost Rovinjsko Selo   2  0
 24   21.5.2023.  Rabac                   Funtana                  1  6
 24   21.5.2023.  Smoljanci Sloboda       Umag                     1  2
 24   21.5.2023.  Vrsar                   Muntić Vodnjan           4  2
 25   28.5.2023.  Funtana                 Žminj                    3  2
 25   28.5.2023.  Istra Pula              Iskra Vinež              4  3
 25   28.5.2023.  Mladost Rovinjsko Selo  Vrsar                    3  2
 25   28.5.2023.  Muntić Vodnjan          Rabac                    1  2
 25   28.5.2023.  Umag                    Ližnjan                  1  1
 25   28.5.2023.  Višnjan 1957            Potpićan-Učka 72         1  0
 26    3.6.2023.  Iskra Vinež             Umag                     0  0
 26    3.6.2023.  Ližnjan                 Smoljanci Sloboda        3  1
 26    3.6.2023.  Potpićan-Učka 72        Istra Pula               4  0
 26    3.6.2023.  Rabac                   Mladost Rovinjsko Selo   1  0
 26    3.6.2023.  Vrsar                   Višnjan 1957             3  2
 26    3.6.2023.  Žminj                   Muntić Vodnjan          14  0

Primorsko-goranska county

Pos  Team                  ADP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Lovran                  0  18  14  3   1  51  20   31   45 [promoted]
  2  Mune                    0  18  13  2   3  44  17   27   41
  3  Vrbovsko                0  18  10  0   8  37  38   -1   30
  4  Vihor Baška             0  18   7  4   7  42  40    2   25
  5  Rab                     0  18   6  4   8  40  41   -1   22
  6  Mali Lošinj             0  18   6  4   8  26  35   -9   22
  7  Omladinac Vrata         0  18   6  4   8  22  40  -18   22
  8  Rikard Benčić Rijeka    0  18   6  2  10  29  30   -1   20
  9  Rječina Dražice         0  18   4  6   8  26  33   -7   18
 10  Goranin Delnice         0  18   3  1  14  20  43  -23   10

Last updated: 28. 5. 2023. (End of season.)

County cup:
Grobničan Čavle – Opatija                     1:0
(Winner will qualify for the National cup.)

Rnd  Date         Home Team             Away Team             F  A
  1   11.9.2022.  Lovran                Goranin Delnice       5  0
  1   11.9.2022.  Mali Lošinj           Vihor Baška           2  2
  1   11.9.2022.  Mune                  Omladinac Vrata       2  0
  1   11.9.2022.  Rab                   Vrbovsko              2  3
  1   11.9.2022.  Rikard Benčić Rijeka  Rječina Dražice       0  0
  2   18.9.2022.  Goranin Delnice       Mune                  0  1
  2   18.9.2022.  Omladinac Vrata       Mali Lošinj           2  2
  2   18.9.2022.  Rab                   Lovran                1  3
  2   18.9.2022.  Vihor Baška           Rikard Benčić Rijeka  4  0
  2   18.9.2022.  Vrbovsko              Rječina Dražice       3  2
  3   25.9.2022.  Lovran                Vrbovsko              1  2
  3   25.9.2022.  Rikard Benčić Rijeka  Omladinac Vrata       1  2
  3   25.9.2022.  Rječina Dražice       Vihor Baška           3  2
  3  10.11.2022.  Mune                  Rab                   9  0
  3  13.11.2022.  Mali Lošinj           Goranin Delnice       2  1
  4   2.10.2022.  Goranin Delnice       Rikard Benčić Rijeka  0  1
  4   2.10.2022.  Lovran                Mune                  3  1
  4   2.10.2022.  Omladinac Vrata       Rječina Dražice       0  0
  4   2.10.2022.  Rab                   Mali Lošinj           1  2
  4   2.10.2022.  Vrbovsko              Vihor Baška           4  2
  5   9.10.2022.  Mali Lošinj           Lovran                1  2
  5   9.10.2022.  Mune                  Vrbovsko              3  0
  5   9.10.2022.  Rikard Benčić Rijeka  Rab                   1  1
  5   9.10.2022.  Rječina Dražice       Goranin Delnice       5  2
  5   9.10.2022.  Vihor Baška           Omladinac Vrata       6  1
  6  16.10.2022.  Goranin Delnice       Vihor Baška           5  1
  6  16.10.2022.  Lovran                Rikard Benčić Rijeka  1  0
  6  16.10.2022.  Mune                  Mali Lošinj           3  1
  6  16.10.2022.  Rab                   Rječina Dražice       2  1
  6  16.10.2022.  Vrbovsko              Omladinac Vrata       3  1
  7  23.10.2022.  Mali Lošinj           Vrbovsko              0  2
  7  23.10.2022.  Omladinac Vrata       Goranin Delnice       4  1
  7  23.10.2022.  Rikard Benčić Rijeka  Mune                  1  2
  7  23.10.2022.  Rječina Dražice       Lovran                0  2
  7  23.10.2022.  Vihor Baška           Rab                   5  3
  8  30.10.2022.  Lovran                Vihor Baška           2  2
  8  30.10.2022.  Mali Lošinj           Rikard Benčić Rijeka  1  0
  8  30.10.2022.  Mune                  Rječina Dražice       2  0
  8  30.10.2022.  Rab                   Omladinac Vrata       5  1
  8  30.10.2022.  Vrbovsko              Goranin Delnice       2  1
  9   6.11.2022.  Goranin Delnice       Rab                   1  1
  9   6.11.2022.  Omladinac Vrata       Lovran                0  6
  9   6.11.2022.  Rikard Benčić Rijeka  Vrbovsko              1  0
  9   6.11.2022.  Rječina Dražice       Mali Lošinj           4  4
  9   6.11.2022.  Vihor Baška           Mune                  3  1
 10   26.3.2023.  Goranin Delnice       Lovran                2  3
 10   26.3.2023.  Omladinac Vrata       Mune                  1  1
 10   26.3.2023.  Rječina Dražice       Rikard Benčić Rijeka  1  2
 10   26.3.2023.  Vihor Baška           Mali Lošinj           1  0
 10   26.3.2023.  Vrbovsko              Rab                   2  1
 11    2.4.2023.  Lovran                Rab                   4  1
 11    2.4.2023.  Mali Lošinj           Omladinac Vrata       1  0
 11    2.4.2023.  Mune                  Goranin Delnice       2  0
 11    2.4.2023.  Rikard Benčić Rijeka  Vihor Baška           2  1
 11    2.4.2023.  Rječina Dražice       Vrbovsko              3  2
 12   16.4.2023.  Goranin Delnice       Mali Lošinj           2  0
 12   16.4.2023.  Omladinac Vrata       Rikard Benčić Rijeka  2  1
 12   16.4.2023.  Rab                   Mune                  3  3
 12   16.4.2023.  Vihor Baška           Rječina Dražice       2  2
 12   16.4.2023.  Vrbovsko              Lovran                2  4
 13   23.4.2023.  Mali Lošinj           Rab                   2  0
 13   23.4.2023.  Mune                  Lovran                0  1
 13   23.4.2023.  Rikard Benčić Rijeka  Goranin Delnice       4  0
 13   23.4.2023.  Rječina Dražice       Omladinac Vrata       0  0
 13   23.4.2023.  Vihor Baška           Vrbovsko              2  1
 14   30.4.2023.  Goranin Delnice       Rječina Dražice       0  2
 14   30.4.2023.  Lovran                Mali Lošinj           2  2
 14   30.4.2023.  Rab                   Rikard Benčić Rijeka  4  1
 14   30.4.2023.  Vrbovsko              Mune                  1  2
 14   17.5.2023.  Omladinac Vrata       Vihor Baška           2  1
 15    7.5.2023.  Mali Lošinj           Mune                  1  4
 15    7.5.2023.  Omladinac Vrata       Vrbovsko              3  0
 15    7.5.2023.  Rikard Benčić Rijeka  Lovran                1  2
 15    7.5.2023.  Rječina Dražice       Rab                   2  2
 15    7.5.2023.  Vihor Baška           Goranin Delnice       5  2
 16   14.5.2023.  Goranin Delnice       Omladinac Vrata       0  1
 16   14.5.2023.  Lovran                Rječina Dražice       2  1
 16   14.5.2023.  Mune                  Rikard Benčić Rijeka  3  2
 16   14.5.2023.  Rab                   Vihor Baška           5  0
 16   14.5.2023.  Vrbovsko              Mali Lošinj           3  2
 17   21.5.2023.  Goranin Delnice       Vrbovsko              3  1
 17   21.5.2023.  Omladinac Vrata       Rab                   1  5
 17   21.5.2023.  Rikard Benčić Rijeka  Mali Lošinj           6  0
 17   21.5.2023.  Rječina Dražice       Mune                  0  3
 17   21.5.2023.  Vihor Baška           Lovran                3  3
 18   28.5.2023.  Lovran                Omladinac Vrata       5  1
 18   28.5.2023.  Mali Lošinj           Rječina Dražice       3  0
 18   28.5.2023.  Mune                  Vihor Baška           2  0
 18   28.5.2023.  Rab                   Goranin Delnice       3  0
 18   28.5.2023.  Vrbovsko              Rikard Benčić Rijeka  6  5

Ličko-senjska county

Pos  Team                       ADP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Croatia '92 Lički Osik       0  18  15  2   1  47  14   33   47
  2  Sokolac Brinje               0  18  11  2   5  32  18   14   35
  3  Bunjevac Gavran Krivi Put    0  18   9  4   5  32  31    1   31
  4  Perušić                      0  18   5  3  10  44  39    5   18
  5  Velebit Žabica               0  18   4  6   8  19  29  -10   18
  6  Plitvice Mukinje             0  18   4  4  10  29  47  -18   16
  7  Lika 95 Korenica             0  18   2  5  11  21  46  -25   11

Last updated: 4. 6. 2023. (End of season.)

County cup (23. 5. 2023.):
Gospić ’91 – Otočac                            0:0 (5:3)
(Winner will qualify for the National cup.)

Rnd  Date         Home Team                  Away Team                  F  A
  1    4.9.2022.  Bunjevac Gavran Krivi Put  Lika 95 Korenica           1  0
  1    4.9.2022.  Sokolac Brinje             Croatia '92 Lički Osik     1  3
  1   21.9.2022.  Velebit Žabica             Perušić                    2  1
  2   11.9.2022.  Croatia '92 Lički Osik     Bunjevac Gavran Krivi Put  3  1
  2   11.9.2022.  Lika 95 Korenica           Velebit Žabica             4  3
  2   11.9.2022.  Plitvice Mukinje           Sokolac Brinje             1  4
  3   18.9.2022.  Bunjevac Gavran Krivi Put  Plitvice Mukinje           1  1
  3   18.9.2022.  Perušić                    Lika 95 Korenica           3  3
  3   5.10.2022.  Velebit Žabica             Croatia '92 Lički Osik     1  3
  4   25.9.2022.  Croatia '92 Lički Osik     Perušić                    3  2
  4   25.9.2022.  Plitvice Mukinje           Velebit Žabica             2  1
  4   25.9.2022.  Sokolac Brinje             Bunjevac Gavran Krivi Put  1  0
  5   2.10.2022.  Lika 95 Korenica           Croatia '92 Lički Osik     0  1
  5   2.10.2022.  Perušić                    Plitvice Mukinje           4  6
  5  20.10.2022.  Velebit Žabica             Sokolac Brinje             2  1
  6   9.10.2022.  Bunjevac Gavran Krivi Put  Velebit Žabica             2  2
  6   9.10.2022.  Plitvice Mukinje           Lika 95 Korenica           1  0
  6    2.4.2023.  Sokolac Brinje             Perušić                    3  2
  7  16.10.2022.  Croatia '92 Lički Osik     Plitvice Mukinje           5  1
  7  16.10.2022.  Lika 95 Korenica           Sokolac Brinje             1  1
  7  16.10.2022.  Perušić                    Bunjevac Gavran Krivi Put  3  4
  8  23.10.2022.  Croatia '92 Lički Osik     Sokolac Brinje             2  1
  8  23.10.2022.  Lika 95 Korenica           Bunjevac Gavran Krivi Put  0  2
  8  23.10.2022.  Perušić                    Velebit Žabica             6  1
  9  30.10.2022.  Bunjevac Gavran Krivi Put  Croatia '92 Lički Osik     0  4
  9  30.10.2022.  Sokolac Brinje             Plitvice Mukinje           3  1
  9  30.10.2022.  Velebit Žabica             Lika 95 Korenica           1  4
 10   6.11.2022.  Croatia '92 Lički Osik     Velebit Žabica             1  0
 10   6.11.2022.  Lika 95 Korenica           Perušić                    2  2
 10   6.11.2022.  Plitvice Mukinje           Bunjevac Gavran Krivi Put  3  5
 11  13.11.2022.  Bunjevac Gavran Krivi Put  Sokolac Brinje             0  3
 11  13.11.2022.  Perušić                    Croatia '92 Lički Osik     2  0
 11  13.11.2022.  Velebit Žabica             Plitvice Mukinje           1  1
 12   26.3.2023.  Croatia '92 Lički Osik     Lika 95 Korenica           4  0
 12   26.3.2023.  Plitvice Mukinje           Perušić                    1  3
 12   26.3.2023.  Sokolac Brinje             Velebit Žabica             0  0
 13    2.4.2023.  Lika 95 Korenica           Plitvice Mukinje           2  2
 13    2.4.2023.  Velebit Žabica             Bunjevac Gavran Krivi Put  0  1
 13    9.4.2023.  Perušić                    Sokolac Brinje             0  1
 14   16.4.2023.  Bunjevac Gavran Krivi Put  Perušić                    3  2
 14   16.4.2023.  Plitvice Mukinje           Croatia '92 Lički Osik     1  3
 14   16.4.2023.  Sokolac Brinje             Lika 95 Korenica           3  1
 15   23.4.2023.  Lika 95 Korenica           Perušić                    1  5
 15   23.4.2023.  Sokolac Brinje             Bunjevac Gavran Krivi Put  0  2
 15   23.4.2023.  Velebit Žabica             Plitvice Mukinje           0  0
 16    1.5.2023.  Bunjevac Gavran Krivi Put  Velebit Žabica             0  0
 16    1.5.2023.  Plitvice Mukinje           Lika 95 Korenica           5  0
 16    3.5.2023.  Croatia '92 Lički Osik     Sokolac Brinje             2  0
 17    7.5.2023.  Lika 95 Korenica           Bunjevac Gavran Krivi Put  2  2
 17    7.5.2023.  Perušić                    Plitvice Mukinje           6  1
 17    7.5.2023.  Velebit Žabica             Croatia '92 Lički Osik     1  1
 18   14.5.2023.  Bunjevac Gavran Krivi Put  Perušić                    4  3
 18   14.5.2023.  Croatia '92 Lički Osik     Lika 95 Korenica           4  1
 18   14.5.2023.  Sokolac Brinje             Velebit Žabica             2  0
 19   21.5.2023.  Lika 95 Korenica           Sokolac Brinje             0  3
 19   21.5.2023.  Perušić                    Croatia '92 Lički Osik     0  0
 19   21.5.2023.  Plitvice Mukinje           Bunjevac Gavran Krivi Put  0  3
 20   28.5.2023.  Croatia '92 Lički Osik     Plitvice Mukinje           4  1
 20   28.5.2023.  Sokolac Brinje             Perušić                    3  0
 20   28.5.2023.  Velebit Žabica             Lika 95 Korenica           3  0
 21    4.6.2023.  Bunjevac Gavran Krivi Put  Croatia '92 Lički Osik     1  4
 21    4.6.2023.  Perušić                    Velebit Žabica             0  1
 21    4.6.2023.  Plitvice Mukinje           Sokolac Brinje             1  2

Splitsko-dalmatinska county

Pos  Team                   ADP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Omiš                     0  26  21  3   2  74  13   61   66 [promotion play-off; promoted]
  2  OSK Otok                 0  26  17  5   4  52  25   27   56
  3  Mladost Proložac         0  26  16  3   7  72  41   31   51
  4  Jadran Kaštel Sućurac    0  26  15  5   6  49  30   19   50
  5  Slaven Trogir            0  26  11  8   7  50  31   19   41
  6  Omladinac Vranjic        0  26  11  7   8  50  35   15   40
  7  Val Kaštel Stari         0  26  11  6   9  47  36   11   39
  8  Jadran Tučepi            0  26   7  7  12  28  41  -13   28
  9  Mračaj Runovići          0  26   8  4  14  31  63  -32   28
 10  Primorac Stobreč         0  26   6  7  13  28  36   -8   25
 11  Orkan Dugi Rat           0  26   5  7  14  39  65  -26   22
 12  Imotski                  0  26   6  4  16  31  63  -32   22
 13  Tekstilac Sinj           0  26   5  6  15  28  59  -31   21
 14  Vinjani Donji Vinjani    0  26   4  6  16  27  68  -41   18 [relegated]

Last updated: 27. 5. 2023. (End of season.)

County cup:
Croatia Zmijavci – Dugopolje                  2:1
(Winner will qualify for the National cup.)

Rnd  Date         Home Team              Away Team              F  A
  1   21.9.2022.  Imotski                Tekstilac Sinj         2  1
  1   21.9.2022.  Mladost Proložac       Slaven Trogir          2  1
  1   21.9.2022.  Omladinac Vranjic      Jadran Kaštel Sućurac  1  1
  1   21.9.2022.  Orkan Dugi Rat         Jadran Tučepi          2  3
  1   21.9.2022.  OSK Otok               Vinjani Donji Vinjani  2  0
  1   21.9.2022.  Primorac Stobreč       Mračaj Runovići        1  3
  1   21.9.2022.  Val Kaštel Stari       Omiš                   0  4
  2   18.9.2022.  Jadran Kaštel Sućurac  Mladost Proložac       2  1
  2   18.9.2022.  Mračaj Runovići        Omladinac Vranjic      2  1
  2   18.9.2022.  Omiš                   Jadran Tučepi          3  1
  2   18.9.2022.  Slaven Trogir          OSK Otok               0  0
  2   18.9.2022.  Tekstilac Sinj         Primorac Stobreč       0  0
  2   18.9.2022.  Val Kaštel Stari       Imotski                4  1
  2   18.9.2022.  Vinjani Donji Vinjani  Orkan Dugi Rat         0  2
  3   25.9.2022.  Imotski                Omiš                   0  6
  3   25.9.2022.  Jadran Tučepi          Vinjani Donji Vinjani  0  0
  3   25.9.2022.  Mladost Proložac       Mračaj Runovići        5  1
  3   25.9.2022.  Omladinac Vranjic      Tekstilac Sinj         6  1
  3   25.9.2022.  Orkan Dugi Rat         Slaven Trogir          0  1
  3   25.9.2022.  OSK Otok               Jadran Kaštel Sućurac  3  3
  3   25.9.2022.  Primorac Stobreč       Val Kaštel Stari       0  0
  4   2.10.2022.  Imotski                Primorac Stobreč       3  0
  4   2.10.2022.  Jadran Kaštel Sućurac  Orkan Dugi Rat         3  1
  4   2.10.2022.  Mračaj Runovići        OSK Otok               1  6
  4   2.10.2022.  Omiš                   Vinjani Donji Vinjani  3  0
  4   2.10.2022.  Slaven Trogir          Jadran Tučepi          4  0
  4   2.10.2022.  Tekstilac Sinj         Mladost Proložac       1  4
  4   2.10.2022.  Val Kaštel Stari       Omladinac Vranjic      1  6
  5   9.10.2022.  Jadran Tučepi          Jadran Kaštel Sućurac  0  1
  5   9.10.2022.  Mladost Proložac       Val Kaštel Stari       0  3
  5   9.10.2022.  Omladinac Vranjic      Imotski                1  4
  5   9.10.2022.  Orkan Dugi Rat         Mračaj Runovići        2  2
  5   9.10.2022.  OSK Otok               Tekstilac Sinj         1  0
  5   9.10.2022.  Primorac Stobreč       Omiš                   1  1
  5   9.10.2022.  Vinjani Donji Vinjani  Slaven Trogir          2  2
  6  16.10.2022.  Imotski                Mladost Proložac       1  3
  6  16.10.2022.  Jadran Kaštel Sućurac  Vinjani Donji Vinjani  3  0
  6  16.10.2022.  Mračaj Runovići        Jadran Tučepi          0  0
  6  16.10.2022.  Omiš                   Slaven Trogir          3  2
  6  16.10.2022.  Primorac Stobreč       Omladinac Vranjic      0  2
  6  16.10.2022.  Tekstilac Sinj         Orkan Dugi Rat         0  0
  6  16.10.2022.  Val Kaštel Stari       OSK Otok               0  1
  7  23.10.2022.  Jadran Tučepi          Tekstilac Sinj         2  3
  7  23.10.2022.  Mladost Proložac       Primorac Stobreč       0  2
  7  23.10.2022.  Omladinac Vranjic      Omiš                   0  1
  7  23.10.2022.  Orkan Dugi Rat         Val Kaštel Stari       1  1
  7  23.10.2022.  OSK Otok               Imotski                4  1
  7  23.10.2022.  Slaven Trogir          Jadran Kaštel Sućurac  1  2
  7  23.10.2022.  Vinjani Donji Vinjani  Mračaj Runovići        1  1
  8  30.10.2022.  Imotski                Orkan Dugi Rat         1  1
  8  30.10.2022.  Mračaj Runovići        Slaven Trogir          2  1
  8  30.10.2022.  Omiš                   Jadran Kaštel Sućurac  3  1
  8  30.10.2022.  Omladinac Vranjic      Mladost Proložac       1  3
  8  30.10.2022.  Primorac Stobreč       OSK Otok               0  3
  8  30.10.2022.  Tekstilac Sinj         Vinjani Donji Vinjani  4  2
  8  30.10.2022.  Val Kaštel Stari       Jadran Tučepi          1  1
  9   6.11.2022.  Jadran Kaštel Sućurac  Mračaj Runovići        3  1
  9   6.11.2022.  Jadran Tučepi          Imotski                1  0
  9   6.11.2022.  Mladost Proložac       Omiš                   1  5
  9   6.11.2022.  Orkan Dugi Rat         Primorac Stobreč       1  6
  9   6.11.2022.  OSK Otok               Omladinac Vranjic      2  0
  9   6.11.2022.  Slaven Trogir          Tekstilac Sinj         2  2
  9   6.11.2022.  Vinjani Donji Vinjani  Val Kaštel Stari       2  0
 10  13.11.2022.  Imotski                Vinjani Donji Vinjani  0  2
 10  13.11.2022.  Mladost Proložac       OSK Otok               3  3
 10  13.11.2022.  Omiš                   Mračaj Runovići        4  0
 10  13.11.2022.  Omladinac Vranjic      Orkan Dugi Rat         2  2
 10  13.11.2022.  Primorac Stobreč       Jadran Tučepi          2  1
 10  13.11.2022.  Tekstilac Sinj         Jadran Kaštel Sućurac  1  5
 10  13.11.2022.  Val Kaštel Stari       Slaven Trogir          0  2
 11  20.11.2022.  Jadran Kaštel Sućurac  Val Kaštel Stari       1  1
 11  20.11.2022.  Jadran Tučepi          Omladinac Vranjic      1  1
 11  20.11.2022.  Mračaj Runovići        Tekstilac Sinj         1  0
 11  20.11.2022.  Orkan Dugi Rat         Mladost Proložac       3  5
 11  20.11.2022.  OSK Otok               Omiš                   2  0
 11  20.11.2022.  Slaven Trogir          Imotski                3  0
 11  20.11.2022.  Vinjani Donji Vinjani  Primorac Stobreč       1  1
 12  27.11.2022.  Imotski                Jadran Kaštel Sućurac  0  4
 12  27.11.2022.  Mladost Proložac       Jadran Tučepi          2  1
 12  27.11.2022.  Omiš                   Tekstilac Sinj         4  0
 12  27.11.2022.  Omladinac Vranjic      Vinjani Donji Vinjani  6  3
 12  27.11.2022.  OSK Otok               Orkan Dugi Rat         3  0
 12  27.11.2022.  Primorac Stobreč       Slaven Trogir          0  1
 12  27.11.2022.  Val Kaštel Stari       Mračaj Runovići        3  0
 13   4.12.2022.  Jadran Tučepi          OSK Otok               1  3
 13   4.12.2022.  Mračaj Runovići        Imotski                1  2
 13   4.12.2022.  Orkan Dugi Rat         Omiš                   0  4
 13   4.12.2022.  Slaven Trogir          Omladinac Vranjic      1  0
 13   4.12.2022.  Tekstilac Sinj         Val Kaštel Stari       1  1
 13   4.12.2022.  Vinjani Donji Vinjani  Mladost Proložac       2  4
 13   18.2.2023.  Jadran Kaštel Sućurac  Primorac Stobreč       1  0
 14   26.2.2023.  Jadran Kaštel Sućurac  Omladinac Vranjic      0  2
 14   26.2.2023.  Jadran Tučepi          Orkan Dugi Rat         1  1
 14   26.2.2023.  Mračaj Runovići        Primorac Stobreč       2  1
 14   26.2.2023.  Omiš                   Val Kaštel Stari       4  0
 14   26.2.2023.  Slaven Trogir          Mladost Proložac       1  1
 14   26.2.2023.  Tekstilac Sinj         Imotski                5  2
 14   26.2.2023.  Vinjani Donji Vinjani  OSK Otok               0  1
 15    5.3.2023.  Imotski                Val Kaštel Stari       0  5
 15    5.3.2023.  Jadran Tučepi          Omiš                   1  2
 15    5.3.2023.  Mladost Proložac       Jadran Kaštel Sućurac  2  2
 15    5.3.2023.  Omladinac Vranjic      Mračaj Runovići        4  1
 15    5.3.2023.  Orkan Dugi Rat         Vinjani Donji Vinjani  4  1
 15    5.3.2023.  OSK Otok               Slaven Trogir          1  1
 15    5.3.2023.  Primorac Stobreč       Tekstilac Sinj         2  0
 16   12.3.2023.  Jadran Kaštel Sućurac  OSK Otok               0  1
 16   12.3.2023.  Mračaj Runovići        Mladost Proložac       0  6
 16   12.3.2023.  Omiš                   Imotski                4  1
 16   12.3.2023.  Slaven Trogir          Orkan Dugi Rat         4  2
 16   12.3.2023.  Tekstilac Sinj         Omladinac Vranjic      0  4
 16   12.3.2023.  Val Kaštel Stari       Primorac Stobreč       2  0
 16   12.3.2023.  Vinjani Donji Vinjani  Jadran Tučepi          2  1
 17   19.3.2023.  Jadran Tučepi          Slaven Trogir          1  0
 17   19.3.2023.  Mladost Proložac       Tekstilac Sinj         7  0
 17   19.3.2023.  Omladinac Vranjic      Val Kaštel Stari       1  1
 17   19.3.2023.  Orkan Dugi Rat         Jadran Kaštel Sućurac  3  1
 17   19.3.2023.  OSK Otok               Mračaj Runovići        2  0
 17   19.3.2023.  Primorac Stobreč       Imotski                1  1
 17   19.3.2023.  Vinjani Donji Vinjani  Omiš                   0  3
 18   26.3.2023.  Imotski                Omladinac Vranjic      0  1
 18   26.3.2023.  Jadran Kaštel Sućurac  Jadran Tučepi          2  0
 18   26.3.2023.  Mračaj Runovići        Orkan Dugi Rat         1  0
 18   26.3.2023.  Omiš                   Primorac Stobreč       2  1
 18   26.3.2023.  Slaven Trogir          Vinjani Donji Vinjani  7  1
 18   26.3.2023.  Tekstilac Sinj         OSK Otok               0  0
 18   26.3.2023.  Val Kaštel Stari       Mladost Proložac       1  2
 19    2.4.2023.  Jadran Tučepi          Mračaj Runovići        0  0
 19    2.4.2023.  Mladost Proložac       Imotski                4  1
 19    2.4.2023.  Omladinac Vranjic      Primorac Stobreč       2  1
 19    2.4.2023.  Orkan Dugi Rat         Tekstilac Sinj         1  2
 19    2.4.2023.  OSK Otok               Val Kaštel Stari       3  0
 19    2.4.2023.  Slaven Trogir          Omiš                   1  0
 19    2.4.2023.  Vinjani Donji Vinjani  Jadran Kaštel Sućurac  0  4
 20   16.4.2023.  Imotski                OSK Otok               1  2
 20   16.4.2023.  Jadran Kaštel Sućurac  Slaven Trogir          3  2
 20   16.4.2023.  Mračaj Runovići        Vinjani Donji Vinjani  6  3
 20   16.4.2023.  Omiš                   Omladinac Vranjic      3  0
 20   16.4.2023.  Primorac Stobreč       Mladost Proložac       2  1
 20   16.4.2023.  Tekstilac Sinj         Jadran Tučepi          0  2
 20   16.4.2023.  Val Kaštel Stari       Orkan Dugi Rat         3  1
 21   23.4.2023.  Jadran Kaštel Sućurac  Omiš                   0  0
 21   23.4.2023.  Jadran Tučepi          Val Kaštel Stari       2  1
 21   23.4.2023.  Mladost Proložac       Omladinac Vranjic      0  2
 21   23.4.2023.  Orkan Dugi Rat         Imotski                5  2
 21   23.4.2023.  OSK Otok               Primorac Stobreč       3  1
 21   23.4.2023.  Slaven Trogir          Mračaj Runovići        5  0
 21   23.4.2023.  Vinjani Donji Vinjani  Tekstilac Sinj         3  2
 22   30.4.2023.  Imotski                Jadran Tučepi          1  1
 22   30.4.2023.  Mračaj Runovići        Jadran Kaštel Sućurac  4  1
 22   30.4.2023.  Omiš                   Mladost Proložac       3  0
 22   30.4.2023.  Primorac Stobreč       Orkan Dugi Rat         3  0
 22   30.4.2023.  Tekstilac Sinj         Slaven Trogir          2  3
 22   30.4.2023.  Val Kaštel Stari       Vinjani Donji Vinjani  7  0
 22    2.5.2023.  Omladinac Vranjic      OSK Otok               1  2
 23    7.5.2023.  Jadran Kaštel Sućurac  Tekstilac Sinj         1  0
 23    7.5.2023.  Jadran Tučepi          Primorac Stobreč       3  1
 23    7.5.2023.  Mračaj Runovići        Omiš                   1  2
 23    7.5.2023.  Orkan Dugi Rat         Omladinac Vranjic      2  2
 23    7.5.2023.  OSK Otok               Mladost Proložac       0  2
 23    7.5.2023.  Slaven Trogir          Val Kaštel Stari       0  2
 23    7.5.2023.  Vinjani Donji Vinjani  Imotski                0  1
 24   14.5.2023.  Imotski                Slaven Trogir          2  2
 24   14.5.2023.  Mladost Proložac       Orkan Dugi Rat         4  0
 24   14.5.2023.  Omiš                   OSK Otok               3  0
 24   14.5.2023.  Omladinac Vranjic      Jadran Tučepi          2  1
 24   14.5.2023.  Primorac Stobreč       Vinjani Donji Vinjani  0  0
 24   14.5.2023.  Tekstilac Sinj         Mračaj Runovići        2  0
 24   14.5.2023.  Val Kaštel Stari       Jadran Kaštel Sućurac  2  1
 25   21.5.2023.  Jadran Kaštel Sućurac  Imotski                2  0
 25   21.5.2023.  Jadran Tučepi          Mladost Proložac       1  6
 25   21.5.2023.  Mračaj Runovići        Val Kaštel Stari       1  4
 25   21.5.2023.  Orkan Dugi Rat         OSK Otok               5  3
 25   21.5.2023.  Slaven Trogir          Primorac Stobreč       1  1
 25   21.5.2023.  Tekstilac Sinj         Omiš                   0  0
 25   21.5.2023.  Vinjani Donji Vinjani  Omladinac Vranjic      0  0
 26   27.5.2023.  Imotski                Mračaj Runovići        4  0
 26   27.5.2023.  Mladost Proložac       Vinjani Donji Vinjani  4  2
 26   27.5.2023.  Omiš                   Orkan Dugi Rat         7  0
 26   27.5.2023.  Omladinac Vranjic      Slaven Trogir          2  2
 26   27.5.2023.  OSK Otok               Jadran Tučepi          1  2
 26   27.5.2023.  Primorac Stobreč       Jadran Kaštel Sućurac  1  2
 26   27.5.2023.  Val Kaštel Stari       Tekstilac Sinj         4  1

Dubrovačko-neretvanska county

Pos  Team                    ADP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Slaven Gruda              0  22  16  4   2  49  14   35   52
  2  Konavljanin Čilipi        0  22  13  2   7  43  16   27   41
  3  Gusar Komin               0  22  11  3   8  46  33   13   36
  4  Croatia Gabrili           0  22  10  5   7  41  34    7   35
  5  Sokol Dubravka            0  22   8  6   8  35  30    5   30
  6  ONK Metković              0  22   9  3  10  33  35   -2   30
  7  Župa dubrovačka Čibača    0  22   8  4  10  32  31    1   28
  8  Jadran Smokvica           0  22   8  2  12  27  41  -14   26
  9  Maestral Krvavac          0  22   8  2  12  29  47  -18   26
 10  Orebić                    0  22   7  4  11  27  45  -18   25
 11  Žrnovo                    0  22   6  5  11  24  47  -23   23
 12  Hajduk 1932 Vela Luka     0  22   6  4  12  22  35  -13   22 [relegated]

Last updated: 14. 5. 2023. (End of season.)

County cup:
GOŠK Dubrovnik – Jadran Luka Ploče             1:3
(Winner will qualify for the National cup.)

Rnd  Date         Home Team               Away Team               F  A
  1   25.9.2022.  Croatia Gabrili         Sokol Dubravka          0  0
  1   25.9.2022.  Gusar Komin             Žrnovo                  6  0
  1   25.9.2022.  Jadran Smokvica         Maestral Krvavac        0  1
  1   25.9.2022.  Orebić                  Konavljanin Čilipi      0  1
  1   25.9.2022.  Slaven Gruda            ONK Metković            1  2
  1   25.9.2022.  Župa dubrovačka Čibača  Hajduk 1932 Vela Luka   2  2
  2   2.10.2022.  Hajduk 1932 Vela Luka   Maestral Krvavac        0  2
  2   2.10.2022.  Konavljanin Čilipi      Croatia Gabrili         6  0
  2   2.10.2022.  ONK Metković            Jadran Smokvica         2  1
  2   2.10.2022.  Sokol Dubravka          Slaven Gruda            0  1
  2   2.10.2022.  Žrnovo                  Orebić                  2  1
  2   2.10.2022.  Župa dubrovačka Čibača  Gusar Komin             3  2
  3   9.10.2022.  Croatia Gabrili         Žrnovo                  2  0
  3   9.10.2022.  Gusar Komin             Hajduk 1932 Vela Luka   4  1
  3   9.10.2022.  Jadran Smokvica         Sokol Dubravka          1  0
  3   9.10.2022.  Maestral Krvavac        ONK Metković            0  1
  3   9.10.2022.  Orebić                  Župa dubrovačka Čibača  2  1
  3   9.10.2022.  Slaven Gruda            Konavljanin Čilipi      2  0
  4  16.10.2022.  Gusar Komin             Orebić                  4  0
  4  16.10.2022.  Hajduk 1932 Vela Luka   ONK Metković            1  0
  4  16.10.2022.  Konavljanin Čilipi      Jadran Smokvica         5  0
  4  16.10.2022.  Sokol Dubravka          Maestral Krvavac        2  1
  4  16.10.2022.  Žrnovo                  Slaven Gruda            1  3
  4  16.10.2022.  Župa dubrovačka Čibača  Croatia Gabrili         1  3
  5  23.10.2022.  Croatia Gabrili         Gusar Komin             2  1
  5  23.10.2022.  Jadran Smokvica         Žrnovo                  2  0
  5  23.10.2022.  Maestral Krvavac        Konavljanin Čilipi      0  1
  5  23.10.2022.  ONK Metković            Sokol Dubravka          3  0
  5  23.10.2022.  Orebić                  Hajduk 1932 Vela Luka   2  1
  5  23.10.2022.  Slaven Gruda            Župa dubrovačka Čibača  2  0
  6  30.10.2022.  Gusar Komin             Slaven Gruda            0  3
  6  30.10.2022.  Hajduk 1932 Vela Luka   Sokol Dubravka          0  0
  6  30.10.2022.  Konavljanin Čilipi      ONK Metković            2  0
  6  30.10.2022.  Orebić                  Croatia Gabrili         2  0
  6  30.10.2022.  Žrnovo                  Maestral Krvavac        2  2
  6  30.10.2022.  Župa dubrovačka Čibača  Jadran Smokvica         4  0
  7   6.11.2022.  Croatia Gabrili         Hajduk 1932 Vela Luka   1  0
  7   6.11.2022.  Maestral Krvavac        Župa dubrovačka Čibača  2  0
  7   6.11.2022.  ONK Metković            Žrnovo                  4  1
  7   6.11.2022.  Slaven Gruda            Orebić                  3  0
  7   6.11.2022.  Sokol Dubravka          Konavljanin Čilipi      0  1
  7   19.2.2023.  Jadran Smokvica         Gusar Komin             3  1
  8  13.11.2022.  Croatia Gabrili         Slaven Gruda            1  1
  8  13.11.2022.  Gusar Komin             Maestral Krvavac        1  2
  8  13.11.2022.  Hajduk 1932 Vela Luka   Konavljanin Čilipi      1  0
  8  13.11.2022.  Orebić                  Jadran Smokvica         2  1
  8  13.11.2022.  Žrnovo                  Sokol Dubravka          2  0
  8  13.11.2022.  Župa dubrovačka Čibača  ONK Metković            0  0
  9  20.11.2022.  Jadran Smokvica         Croatia Gabrili         2  2
  9  20.11.2022.  Konavljanin Čilipi      Žrnovo                  5  0
  9  20.11.2022.  Maestral Krvavac        Orebić                  5  1
  9  20.11.2022.  ONK Metković            Gusar Komin             2  3
  9  20.11.2022.  Slaven Gruda            Hajduk 1932 Vela Luka   2  0
  9  20.11.2022.  Sokol Dubravka          Župa dubrovačka Čibača  2  0
 10  26.11.2022.  Croatia Gabrili         Maestral Krvavac        4  0
 10  26.11.2022.  Gusar Komin             Sokol Dubravka          1  1
 10  26.11.2022.  Hajduk 1932 Vela Luka   Žrnovo                  3  1
 10  26.11.2022.  Orebić                  ONK Metković            1  1
 10  26.11.2022.  Slaven Gruda            Jadran Smokvica         3  1
 10  26.11.2022.  Župa dubrovačka Čibača  Konavljanin Čilipi      1  0
 11   4.12.2022.  Jadran Smokvica         Hajduk 1932 Vela Luka   3  2
 11   4.12.2022.  Konavljanin Čilipi      Gusar Komin             2  3
 11   4.12.2022.  Maestral Krvavac        Slaven Gruda            1  5
 11   4.12.2022.  ONK Metković            Croatia Gabrili         4  0
 11   4.12.2022.  Sokol Dubravka          Orebić                  4  0
 11   4.12.2022.  Žrnovo                  Župa dubrovačka Čibača  2  0
 12    5.3.2023.  Hajduk 1932 Vela Luka   Župa dubrovačka Čibača  0  2
 12    5.3.2023.  Konavljanin Čilipi      Orebić                  4  0
 12    5.3.2023.  Maestral Krvavac        Jadran Smokvica         2  1
 12    5.3.2023.  ONK Metković            Slaven Gruda            1  0
 12    5.3.2023.  Sokol Dubravka          Croatia Gabrili         4  0
 12    5.3.2023.  Žrnovo                  Gusar Komin             1  1
 13   12.3.2023.  Croatia Gabrili         Konavljanin Čilipi      0  1
 13   12.3.2023.  Gusar Komin             Župa dubrovačka Čibača  1  0
 13   12.3.2023.  Jadran Smokvica         ONK Metković            1  0
 13   12.3.2023.  Maestral Krvavac        Hajduk 1932 Vela Luka   2  2
 13   12.3.2023.  Orebić                  Žrnovo                  5  1
 13   12.3.2023.  Slaven Gruda            Sokol Dubravka          2  2
 14   19.3.2023.  Hajduk 1932 Vela Luka   Gusar Komin             1  0
 14   19.3.2023.  Konavljanin Čilipi      Slaven Gruda            0  0
 14   19.3.2023.  ONK Metković            Maestral Krvavac        2  1
 14   19.3.2023.  Sokol Dubravka          Jadran Smokvica         2  1
 14   19.3.2023.  Žrnovo                  Croatia Gabrili         2  2
 14   19.3.2023.  Župa dubrovačka Čibača  Orebić                  1  1
 15   26.3.2023.  Croatia Gabrili         Župa dubrovačka Čibača  3  2
 15   26.3.2023.  Jadran Smokvica         Konavljanin Čilipi      1  0
 15   26.3.2023.  Maestral Krvavac        Sokol Dubravka          2  0
 15   26.3.2023.  ONK Metković            Hajduk 1932 Vela Luka   4  1
 15   26.3.2023.  Orebić                  Gusar Komin             0  2
 15   26.3.2023.  Slaven Gruda            Žrnovo                  3  1
 16    2.4.2023.  Gusar Komin             Croatia Gabrili         1  1
 16    2.4.2023.  Hajduk 1932 Vela Luka   Orebić                  1  1
 16    2.4.2023.  Konavljanin Čilipi      Maestral Krvavac        4  0
 16    2.4.2023.  Sokol Dubravka          ONK Metković            2  2
 16    2.4.2023.  Žrnovo                  Jadran Smokvica         1  0
 16    2.4.2023.  Župa dubrovačka Čibača  Slaven Gruda            1  3
 17   10.4.2023.  Croatia Gabrili         Orebić                  2  0
 17   10.4.2023.  Jadran Smokvica         Župa dubrovačka Čibača  2  1
 17   10.4.2023.  Maestral Krvavac        Žrnovo                  2  0
 17   10.4.2023.  Slaven Gruda            Gusar Komin             4  1
 17   10.4.2023.  Sokol Dubravka          Hajduk 1932 Vela Luka   5  1
 17    3.5.2023.  ONK Metković            Konavljanin Čilipi      2  4
 18   16.4.2023.  Gusar Komin             Jadran Smokvica         5  1
 18   16.4.2023.  Hajduk 1932 Vela Luka   Croatia Gabrili         2  0
 18   16.4.2023.  Konavljanin Čilipi      Sokol Dubravka          2  0
 18   16.4.2023.  Žrnovo                  ONK Metković            3  1
 18   16.4.2023.  Župa dubrovačka Čibača  Maestral Krvavac        4  1
 18    3.5.2023.  Orebić                  Slaven Gruda            0  1
 19   23.4.2023.  Jadran Smokvica         Orebić                  4  0
 19   23.4.2023.  Konavljanin Čilipi      Hajduk 1932 Vela Luka   2  0
 19   23.4.2023.  Maestral Krvavac        Gusar Komin             1  2
 19   23.4.2023.  ONK Metković            Župa dubrovačka Čibača  0  2
 19   23.4.2023.  Slaven Gruda            Croatia Gabrili         3  1
 19   23.4.2023.  Sokol Dubravka          Žrnovo                  3  1
 20   30.4.2023.  Croatia Gabrili         Jadran Smokvica         4  1
 20   30.4.2023.  Gusar Komin             ONK Metković            2  0
 20   30.4.2023.  Hajduk 1932 Vela Luka   Slaven Gruda            0  1
 20   30.4.2023.  Orebić                  Maestral Krvavac        4  2
 20   30.4.2023.  Žrnovo                  Konavljanin Čilipi      1  1
 20   30.4.2023.  Župa dubrovačka Čibača  Sokol Dubravka          4  1
 21    7.5.2023.  Jadran Smokvica         Slaven Gruda            1  1
 21    7.5.2023.  Konavljanin Čilipi      Župa dubrovačka Čibača  1  2
 21    7.5.2023.  Maestral Krvavac        Croatia Gabrili         0  6
 21    7.5.2023.  ONK Metković            Orebić                  1  2
 21    7.5.2023.  Sokol Dubravka          Gusar Komin             4  2
 21    7.5.2023.  Žrnovo                  Hajduk 1932 Vela Luka   1  0
 22   14.5.2023.  Croatia Gabrili         ONK Metković            7  1
 22   14.5.2023.  Gusar Komin             Konavljanin Čilipi      3  1
 22   14.5.2023.  Hajduk 1932 Vela Luka   Jadran Smokvica         3  0
 22   14.5.2023.  Orebić                  Sokol Dubravka          3  3
 22   14.5.2023.  Slaven Gruda            Maestral Krvavac        5  0
 22   14.5.2023.  Župa dubrovačka Čibača  Žrnovo                  1  1

Šibensko-kninska county

Pos  Team              ADP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  DOŠK Drniš          0  14  13  0   1  55   6   49   39 [promotion play-off]
  2  Dinara Knin         0  14   9  2   3  36  16   20   29
  3  Rudar Siverić       0  14   8  2   4  44  20   24   26
  4  Šibenik B           0  14   5  5   4  24  20    4   20
  5  Vrlika              0  14   3  5   6  18  24   -6   14
  6  Mladost Tribunj     0  14   3  3   8   9  39  -30   12
  7  Janjevo Kistanje    0  14   1  5   8  11  36  -25    8
  8  Mihovil Šibenik     0  14   2  2  10  16  52  -36    8

Last updated: 27. 5. 2023.

County cup:
Zagora Unešić – Vodice                    5:0
(Winner will qualify for the National cup.)

Rnd  Date         Home Team         Away Team         F   A
  1   8.10.2022.  Mladost Tribunj   Mihovil Šibenik    2  1
  1   8.10.2022.  Vrlika            DOŠK Drniš         1  2
  1  11.10.2022.  Dinara Knin       Šibenik B          3  1
  2  15.10.2022.  Mladost Tribunj   Janjevo Kistanje   2  1
  2  15.10.2022.  Rudar Siverić     Mihovil Šibenik   11  0
  2  15.10.2022.  Šibenik B         Vrlika             1  1
  3  22.10.2022.  Dinara Knin       Mladost Tribunj    7  0
  3  25.10.2022.  DOŠK Drniš        Šibenik B          7  0
  3  25.10.2022.  Janjevo Kistanje  Rudar Siverić      0  3
  4  29.10.2022.  Mihovil Šibenik   Janjevo Kistanje   5  4
  4  29.10.2022.  Mladost Tribunj   Vrlika             0  3
  4  30.10.2022.  Rudar Siverić     Dinara Knin        1  3
  5   5.11.2022.  Dinara Knin       Mihovil Šibenik    1  1
  5   5.11.2022.  DOŠK Drniš        Mladost Tribunj    7  0
  5   5.11.2022.  Vrlika            Rudar Siverić      5  1
  6  12.11.2022.  Janjevo Kistanje  Dinara Knin        0  3
  6  12.11.2022.  Mihovil Šibenik   Vrlika             2  5
  6  12.11.2022.  Rudar Siverić     DOŠK Drniš         2  1
  6  16.11.2022.  Mladost Tribunj   Šibenik B          1  4
  7  19.11.2022.  DOŠK Drniš        Mihovil Šibenik    8  1
  7  19.11.2022.  Vrlika            Janjevo Kistanje   0  0
  7  22.11.2022.  Šibenik B         Rudar Siverić      0  2
  8  26.11.2022.  Dinara Knin       Vrlika             3  0
  8  17.12.2022.  Janjevo Kistanje  DOŠK Drniš         0  6
  8    1.3.2023.  Mihovil Šibenik   Šibenik B          0  5
  9   3.12.2022.  DOŠK Drniš        Dinara Knin        4  0
  9   3.12.2022.  Mladost Tribunj   Rudar Siverić      0  5
  9   6.12.2022.  Šibenik B         Janjevo Kistanje   0  0
 10   22.3.2023.  Šibenik B         Dinara Knin        2  1
 10   25.3.2023.  DOŠK Drniš        Vrlika             2  0
 10   25.3.2023.  Mihovil Šibenik   Mladost Tribunj    0  2
 11   28.3.2023.  Vrlika            Šibenik B          0  4
 11    1.4.2023.  Janjevo Kistanje  Mladost Tribunj    4  2
 11    1.4.2023.  Mihovil Šibenik   Rudar Siverić      0  3
 12   15.4.2023.  Mladost Tribunj   Dinara Knin        0  3
 12   15.4.2023.  Rudar Siverić     Janjevo Kistanje   8  1
 12   26.4.2023.  Šibenik B         DOŠK Drniš         1  2
 13   22.4.2023.  Janjevo Kistanje  Mihovil Šibenik    0  0
 13   22.4.2023.  Vrlika            Mladost Tribunj    0  0
 13   23.4.2023.  Dinara Knin       Rudar Siverić      3  1
 14   29.4.2023.  Mihovil Šibenik   Dinara Knin        2  3
 14   29.4.2023.  Mladost Tribunj   DOŠK Drniš         0  4
 14   29.4.2023.  Rudar Siverić     Vrlika             4  0
 15    3.5.2023.  Šibenik B         Mladost Tribunj    0  0
 15    6.5.2023.  Dinara Knin       Janjevo Kistanje   4  1
 15    6.5.2023.  DOŠK Drniš        Rudar Siverić      5  1
 15    6.5.2023.  Vrlika            Mihovil Šibenik    1  3
 16   10.5.2023.  Mihovil Šibenik   DOŠK Drniš         0  3
 16   10.5.2023.  Rudar Siverić     Šibenik B          2  2
 16   13.5.2023.  Janjevo Kistanje  Vrlika             0  0
 17   20.5.2023.  DOŠK Drniš        Janjevo Kistanje   3  0
 17   20.5.2023.  Vrlika            Dinara Knin        2  2
 17   20.5.2023.  Šibenik B         Mihovil Šibenik    4  1
 18   24.5.2023.  Janjevo Kistanje  Šibenik B          0  0
 18   27.5.2023.  Dinara Knin       DOŠK Drniš         0  1
 18   27.5.2023.  Rudar Siverić     Mladost Tribunj    0  0

Zadarska county

Pos  Team                    ADP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Bibinje                   0  26  18  2   6  86  28   58   56
  2  Hajduk Pridraga           0  26  14  7   5  57  31   26   49
  3  Dalmatinac Crno           0  26  15  3   8  54  42   12   48
  4  Dragovoljac Poličnik      0  26  13  6   7  58  41   17   45
  5  Pakoštane                 0  26  13  6   7  47  33   14   45
  6  Sabunjar Privlaka         0  26  12  6   8  53  38   15   42
  7  Zlatna luka Sukošan       0  26  10  4  12  49  67  -18   34
  8  Škabrnja '91              0  26   9  6  11  41  44   -3   33
  9  Abeceda sporta Murvica    0  26  10  3  13  51  64  -13   33
 10  Velebit Benkovac          0  26   9  4  13  41  51  -10   31
 11  Nova zora Filipjakov      0  26   8  6  12  44  49   -5   30
 12  Polača                    0  26   8  3  15  35  68  -33   27
 13  Zemunik                   0  26   7  4  15  51  77  -26   25
 14  Mihovil Sutomišnica       0  26   4  4  18  34  68  -34   16 [relegated]

Last updated: 28. 5. 2023. (End of season.)

County cup:
Primorac Biograd na moru – Dragovoljac Poličnik                 4:2
(Winner will qualify for the National cup.)

Rnd  Date         Home Team               Away Team               F  A
  1   11.9.2022.  Abeceda sporta Murvica  Mihovil Sutomišnica     1  1
  1   11.9.2022.  Dalmatinac Crno         Bibinje                 1  0
  1   11.9.2022.  Dragovoljac Poličnik    Polača                  1  1
  1   11.9.2022.  Hajduk Pridraga         Zemunik                 4  0
  1   11.9.2022.  Pakoštane               Nova zora Filipjakov    1  0
  1   11.9.2022.  Velebit Benkovac        Sabunjar Privlaka       2  2
  1   11.9.2022.  Zlatna luka Sukošan     Škabrnja '91            1  3
  2   18.9.2022.  Abeceda sporta Murvica  Velebit Benkovac        2  3
  2   18.9.2022.  Bibinje                 Zlatna luka Sukošan     9  0
  2   18.9.2022.  Mihovil Sutomišnica     Polača                  1  2
  2   18.9.2022.  Nova zora Filipjakov    Dragovoljac Poličnik    4  1
  2   18.9.2022.  Sabunjar Privlaka       Dalmatinac Crno         3  0
  2   18.9.2022.  Zemunik                 Pakoštane               2  2
  2   18.9.2022.  Škabrnja '91            Hajduk Pridraga         3  3
  3   25.9.2022.  Dalmatinac Crno         Abeceda sporta Murvica  1  0
  3   25.9.2022.  Dragovoljac Poličnik    Zemunik                 4  1
  3   25.9.2022.  Hajduk Pridraga         Bibinje                 1  0
  3   25.9.2022.  Pakoštane               Škabrnja '91            1  1
  3   25.9.2022.  Polača                  Nova zora Filipjakov    1  0
  3   25.9.2022.  Velebit Benkovac        Mihovil Sutomišnica     3  1
  3   25.9.2022.  Zlatna luka Sukošan     Sabunjar Privlaka       0  3
  4   2.10.2022.  Abeceda sporta Murvica  Zlatna luka Sukošan     1  0
  4   2.10.2022.  Bibinje                 Pakoštane               5  2
  4   2.10.2022.  Mihovil Sutomišnica     Nova zora Filipjakov    3  3
  4   2.10.2022.  Sabunjar Privlaka       Hajduk Pridraga         1  1
  4   2.10.2022.  Velebit Benkovac        Dalmatinac Crno         0  3
  4   2.10.2022.  Zemunik                 Polača                  1  2
  4   2.10.2022.  Škabrnja '91            Dragovoljac Poličnik    1  1
  5   9.10.2022.  Dragovoljac Poličnik    Bibinje                 1  5
  5   9.10.2022.  Hajduk Pridraga         Abeceda sporta Murvica  3  1
  5   9.10.2022.  Nova zora Filipjakov    Zemunik                 6  3
  5   9.10.2022.  Pakoštane               Sabunjar Privlaka       2  0
  5   9.10.2022.  Polača                  Škabrnja '91            3  3
  5   9.10.2022.  Zlatna luka Sukošan     Velebit Benkovac        3  1
  5  12.10.2022.  Dalmatinac Crno         Mihovil Sutomišnica     2  0
  6  16.10.2022.  Abeceda sporta Murvica  Pakoštane               3  0
  6  16.10.2022.  Bibinje                 Polača                  5  0
  6  16.10.2022.  Dalmatinac Crno         Zlatna luka Sukošan     1  1
  6  16.10.2022.  Mihovil Sutomišnica     Zemunik                 0  2
  6  16.10.2022.  Velebit Benkovac        Hajduk Pridraga         1  0
  6  16.10.2022.  Škabrnja '91            Nova zora Filipjakov    2  1
  6  19.10.2022.  Sabunjar Privlaka       Dragovoljac Poličnik    2  2
  7  23.10.2022.  Dragovoljac Poličnik    Abeceda sporta Murvica  2  3
  7  23.10.2022.  Hajduk Pridraga         Dalmatinac Crno         4  1
  7  23.10.2022.  Nova zora Filipjakov    Bibinje                 3  2
  7  23.10.2022.  Pakoštane               Velebit Benkovac        1  1
  7  23.10.2022.  Polača                  Sabunjar Privlaka       1  0
  7  23.10.2022.  Zemunik                 Škabrnja '91            1  0
  7  23.10.2022.  Zlatna luka Sukošan     Mihovil Sutomišnica     3  3
  8  30.10.2022.  Abeceda sporta Murvica  Polača                  3  0
  8  30.10.2022.  Bibinje                 Zemunik                 8  1
  8  30.10.2022.  Mihovil Sutomišnica     Škabrnja '91            1  2
  8  30.10.2022.  Sabunjar Privlaka       Nova zora Filipjakov    3  0
  8  30.10.2022.  Zlatna luka Sukošan     Hajduk Pridraga         0  3
  8   2.11.2022.  Dalmatinac Crno         Pakoštane               3  2
  8   2.11.2022.  Velebit Benkovac        Dragovoljac Poličnik    1  2
  9   6.11.2022.  Hajduk Pridraga         Mihovil Sutomišnica     3  1
  9   6.11.2022.  Nova zora Filipjakov    Abeceda sporta Murvica  5  2
  9   6.11.2022.  Pakoštane               Zlatna luka Sukošan     3  2
  9   6.11.2022.  Polača                  Velebit Benkovac        1  2
  9   6.11.2022.  Zemunik                 Sabunjar Privlaka       1  4
  9   6.11.2022.  Škabrnja '91            Bibinje                 0  3
  9   9.11.2022.  Dragovoljac Poličnik    Dalmatinac Crno         1  1
 10  13.11.2022.  Abeceda sporta Murvica  Zemunik                 3  2
 10  13.11.2022.  Dalmatinac Crno         Polača                  3  1
 10  13.11.2022.  Hajduk Pridraga         Pakoštane               1  1
 10  13.11.2022.  Mihovil Sutomišnica     Bibinje                 0  2
 10  13.11.2022.  Sabunjar Privlaka       Škabrnja '91            4  2
 10  13.11.2022.  Velebit Benkovac        Nova zora Filipjakov    2  1
 10  13.11.2022.  Zlatna luka Sukošan     Dragovoljac Poličnik    6  2
 11  20.11.2022.  Bibinje                 Sabunjar Privlaka       2  0
 11  20.11.2022.  Dragovoljac Poličnik    Hajduk Pridraga         0  1
 11  20.11.2022.  Nova zora Filipjakov    Dalmatinac Crno         2  0
 11  20.11.2022.  Pakoštane               Mihovil Sutomišnica     4  2
 11  20.11.2022.  Polača                  Zlatna luka Sukošan     1  2
 11  20.11.2022.  Zemunik                 Velebit Benkovac        5  3
 11  20.11.2022.  Škabrnja '91            Abeceda sporta Murvica  3  0
 12  27.11.2022.  Abeceda sporta Murvica  Bibinje                 0  6
 12  27.11.2022.  Dalmatinac Crno         Zemunik                 4  1
 12  27.11.2022.  Hajduk Pridraga         Polača                  4  0
 12  27.11.2022.  Mihovil Sutomišnica     Sabunjar Privlaka       0  4
 12  27.11.2022.  Pakoštane               Dragovoljac Poličnik    2  0
 12  27.11.2022.  Velebit Benkovac        Škabrnja '91            1  3
 12  27.11.2022.  Zlatna luka Sukošan     Nova zora Filipjakov    0  2
 13   4.12.2022.  Bibinje                 Velebit Benkovac        3  1
 13   4.12.2022.  Dragovoljac Poličnik    Mihovil Sutomišnica     4  1
 13   4.12.2022.  Nova zora Filipjakov    Hajduk Pridraga         0  0
 13   4.12.2022.  Sabunjar Privlaka       Abeceda sporta Murvica  2  0
 13   4.12.2022.  Zemunik                 Zlatna luka Sukošan     3  4
 13   4.12.2022.  Škabrnja '91            Dalmatinac Crno         2  1
 13  11.12.2022.  Polača                  Pakoštane               2  3
 14    5.3.2023.  Bibinje                 Dalmatinac Crno         1  0
 14    5.3.2023.  Mihovil Sutomišnica     Abeceda sporta Murvica  0  2
 14    5.3.2023.  Nova zora Filipjakov    Pakoštane               0  1
 14    5.3.2023.  Polača                  Dragovoljac Poličnik    1  1
 14    5.3.2023.  Sabunjar Privlaka       Velebit Benkovac        3  0
 14    5.3.2023.  Zemunik                 Hajduk Pridraga         1  1
 14    5.3.2023.  Škabrnja '91            Zlatna luka Sukošan     0  1
 15   12.3.2023.  Dalmatinac Crno         Sabunjar Privlaka       0  0
 15   12.3.2023.  Dragovoljac Poličnik    Nova zora Filipjakov    3  1
 15   12.3.2023.  Hajduk Pridraga         Škabrnja '91            1  0
 15   12.3.2023.  Pakoštane               Zemunik                 0  1
 15   12.3.2023.  Polača                  Mihovil Sutomišnica     1  3
 15   12.3.2023.  Velebit Benkovac        Abeceda sporta Murvica  1  2
 15   12.3.2023.  Zlatna luka Sukošan     Bibinje                 2  1
 16   19.3.2023.  Abeceda sporta Murvica  Dalmatinac Crno         3  6
 16   19.3.2023.  Bibinje                 Hajduk Pridraga         4  1
 16   19.3.2023.  Mihovil Sutomišnica     Velebit Benkovac        2  0
 16   19.3.2023.  Nova zora Filipjakov    Polača                  0  1
 16   19.3.2023.  Sabunjar Privlaka       Zlatna luka Sukošan     5  3
 16   19.3.2023.  Zemunik                 Dragovoljac Poličnik    0  3
 16   19.3.2023.  Škabrnja '91            Pakoštane               0  0
 17   26.3.2023.  Dalmatinac Crno         Velebit Benkovac        3  0
 17   26.3.2023.  Dragovoljac Poličnik    Škabrnja '91            2  0
 17   26.3.2023.  Hajduk Pridraga         Sabunjar Privlaka       2  0
 17   26.3.2023.  Nova zora Filipjakov    Mihovil Sutomišnica     2  2
 17   26.3.2023.  Pakoštane               Bibinje                 1  0
 17   26.3.2023.  Polača                  Zemunik                 1  3
 17   26.3.2023.  Zlatna luka Sukošan     Abeceda sporta Murvica  2  1
 18   30.3.2023.  Mihovil Sutomišnica     Dalmatinac Crno         2  4
 18    1.4.2023.  Velebit Benkovac        Zlatna luka Sukošan     0  1
 18    2.4.2023.  Sabunjar Privlaka       Pakoštane               1  1
 18    2.4.2023.  Zemunik                 Nova zora Filipjakov    2  2
 18    2.4.2023.  Škabrnja '91            Polača                  3  0
 18    6.4.2023.  Abeceda sporta Murvica  Hajduk Pridraga         2  5
 18   26.4.2023.  Bibinje                 Dragovoljac Poličnik    5  2
 19   10.4.2023.  Dragovoljac Poličnik    Sabunjar Privlaka       4  2
 19   10.4.2023.  Nova zora Filipjakov    Škabrnja '91            2  0
 19   10.4.2023.  Pakoštane               Abeceda sporta Murvica  2  0
 19   10.4.2023.  Polača                  Bibinje                 3  1
 19   10.4.2023.  Zemunik                 Mihovil Sutomišnica     2  3
 19   10.4.2023.  Zlatna luka Sukošan     Dalmatinac Crno         1  2
 19   18.4.2023.  Hajduk Pridraga         Velebit Benkovac        0  0
 20   23.4.2023.  Abeceda sporta Murvica  Dragovoljac Poličnik    1  6
 20   23.4.2023.  Bibinje                 Nova zora Filipjakov    7  0
 20   23.4.2023.  Mihovil Sutomišnica     Zlatna luka Sukošan     1  3
 20   23.4.2023.  Sabunjar Privlaka       Polača                  3  1
 20   23.4.2023.  Velebit Benkovac        Pakoštane               0  4
 20   23.4.2023.  Škabrnja '91            Zemunik                 1  1
 20   25.4.2023.  Dalmatinac Crno         Hajduk Pridraga         4  2
 21   30.4.2023.  Dragovoljac Poličnik    Velebit Benkovac        4  0
 21   30.4.2023.  Hajduk Pridraga         Zlatna luka Sukošan     6  1
 21   30.4.2023.  Nova zora Filipjakov    Sabunjar Privlaka       1  3
 21   30.4.2023.  Pakoštane               Dalmatinac Crno         3  1
 21   30.4.2023.  Polača                  Abeceda sporta Murvica  4  3
 21   30.4.2023.  Zemunik                 Bibinje                 1  4
 21   30.4.2023.  Škabrnja '91            Mihovil Sutomišnica     2  0
 22    7.5.2023.  Abeceda sporta Murvica  Nova zora Filipjakov    1  0
 22    7.5.2023.  Bibinje                 Škabrnja '91            3  2
 22    7.5.2023.  Dalmatinac Crno         Dragovoljac Poličnik    1  3
 22    7.5.2023.  Mihovil Sutomišnica     Hajduk Pridraga         4  3
 22    7.5.2023.  Sabunjar Privlaka       Zemunik                 1  6
 22    7.5.2023.  Velebit Benkovac        Polača                  5  0
 22    7.5.2023.  Zlatna luka Sukošan     Pakoštane               3  2
 23   10.5.2023.  Bibinje                 Mihovil Sutomišnica     4  2
 23   10.5.2023.  Pakoštane               Hajduk Pridraga         0  2
 23   10.5.2023.  Polača                  Dalmatinac Crno         1  3
 23   10.5.2023.  Škabrnja '91            Sabunjar Privlaka       2  0
 23   18.5.2023.  Zemunik                 Abeceda sporta Murvica  3  6
 23   23.5.2023.  Dragovoljac Poličnik    Zlatna luka Sukošan     1  1
 23   23.5.2023.  Nova zora Filipjakov    Velebit Benkovac        2  4
 24   13.5.2023.  Dalmatinac Crno         Nova zora Filipjakov    2  4
 24   13.5.2023.  Velebit Benkovac        Zemunik                 6  1
 24   16.5.2023.  Hajduk Pridraga         Dragovoljac Poličnik    0  4
 24   16.5.2023.  Sabunjar Privlaka       Bibinje                 0  2
 24   16.5.2023.  Zlatna luka Sukošan     Polača                  3  4
 24   23.5.2023.  Mihovil Sutomišnica     Pakoštane               1  3
 24   25.5.2023.  Abeceda sporta Murvica  Škabrnja '91            5  1
 25   21.5.2023.  Bibinje                 Abeceda sporta Murvica  3  3
 25   21.5.2023.  Dragovoljac Poličnik    Pakoštane               1  0
 25   21.5.2023.  Nova zora Filipjakov    Zlatna luka Sukošan     3  3
 25   21.5.2023.  Polača                  Hajduk Pridraga         2  6
 25   21.5.2023.  Sabunjar Privlaka       Mihovil Sutomišnica     4  0
 25   21.5.2023.  Zemunik                 Dalmatinac Crno         1  2
 25   21.5.2023.  Škabrnja '91            Velebit Benkovac        1  3
 26   28.5.2023.  Abeceda sporta Murvica  Sabunjar Privlaka       3  3
 26   28.5.2023.  Dalmatinac Crno         Škabrnja '91            5  4
 26   28.5.2023.  Hajduk Pridraga         Nova zora Filipjakov    0  0
 26   28.5.2023.  Mihovil Sutomišnica     Dragovoljac Poličnik    0  3
 26   28.5.2023.  Pakoštane               Polača                  6  1
 26   28.5.2023.  Velebit Benkovac        Bibinje                 1  1
 26   28.5.2023.  Zlatna luka Sukošan     Zemunik                 3  6

Promotion play-off:
Omiš – DOŠK Drniš                 1:1 2:2
Bibinje withdrew from the play-off.
Slaven Gruda does not fulfil criteria for the 3rd league.

Brodsko-posavska county

Pos  Team                       ADP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Vinogorac Slavonski Brod     0  26  22  2   2  69  13   56   68 [promoted]
  2  Omladinac Staro Topolje      0  26  20  3   3  57  21   36   63
  3  Slavonac Gunjavci-Drežnik    0  26  20  2   4  83  26   57   62
  4  Slaven Ljupina               0  26  12  2  12  49  38   11   38
  5  Zvonimir Donja Vrba          0  26  11  3  12  35  45  -10   36
  6  Graničar Slavonski Šamac     0  26  10  3  13  50  61  -11   33
  7  Batrina                      0  26   9  6  11  30  44  -14   33
  8  Amater Slavonski Brod        0  26  10  2  14  40  42   -2   32
  9  Croatia Tisovac              0  26   9  5  12  40  46   -6   32
 10  Mladost Cernik               0  26   9  4  13  39  47   -8   31
 11  Budainska Slavonski Brod     0  26   9  4  13  39  67  -28   31
 12  Posavina Velika Kopanica     0  26   9  3  14  46  55   -9   30 [relegated]
 13  Sloga Jaruge                 0  26   9  2  15  44  52   -8   29 [relegated]
 14  Sapci                        0  26   1  3  22  22  86  -64    6 [relegated]

Last updated: 4. 6. 2023. (End of season.)

County cup:
Omladinac Gornja Vrba – Omladinac Staro Topolje             1:3
(Finalists will qualify for the National cup.)

Rnd  Date         Home Team                  Away Team                  F  A
  1   28.8.2022.  Amater Slavonski Brod      Batrina                    4  0
  1   28.8.2022.  Croatia Tisovac            Omladinac Staro Topolje    1  1
  1   28.8.2022.  Posavina Velika Kopanica   Zvonimir Donja Vrba        4  1
  1   28.8.2022.  Slaven Ljupina             Sapci                      6  0
  1   28.8.2022.  Slavonac Gunjavci-Drežnik  Budainska Slavonski Brod   6  0
  1   28.8.2022.  Sloga Jaruge               Mladost Cernik             5  2
  1   28.8.2022.  Vinogorac Slavonski Brod   Graničar Slavonski Šamac   3  0
  2    4.9.2022.  Budainska Slavonski Brod   Batrina                    2  0
  2    4.9.2022.  Graničar Slavonski Šamac   Croatia Tisovac            3  1
  2    4.9.2022.  Mladost Cernik             Slaven Ljupina             3  1
  2    4.9.2022.  Omladinac Staro Topolje    Amater Slavonski Brod      2  1
  2    4.9.2022.  Sapci                      Vinogorac Slavonski Brod   0  4
  2    4.9.2022.  Slavonac Gunjavci-Drežnik  Posavina Velika Kopanica   5  2
  2    4.9.2022.  Zvonimir Donja Vrba        Sloga Jaruge               3  2
  3   11.9.2022.  Amater Slavonski Brod      Graničar Slavonski Šamac   5  1
  3   11.9.2022.  Batrina                    Omladinac Staro Topolje    0  3
  3   11.9.2022.  Croatia Tisovac            Sapci                      4  0
  3   11.9.2022.  Posavina Velika Kopanica   Budainska Slavonski Brod   5  0
  3   11.9.2022.  Slaven Ljupina             Zvonimir Donja Vrba        1  0
  3   11.9.2022.  Sloga Jaruge               Slavonac Gunjavci-Drežnik  3  2
  3   11.9.2022.  Vinogorac Slavonski Brod   Mladost Cernik             2  0
  4   18.9.2022.  Budainska Slavonski Brod   Omladinac Staro Topolje    1  6
  4   18.9.2022.  Graničar Slavonski Šamac   Batrina                    1  1
  4   18.9.2022.  Mladost Cernik             Croatia Tisovac            2  2
  4   18.9.2022.  Posavina Velika Kopanica   Sloga Jaruge               2  2
  4   18.9.2022.  Sapci                      Amater Slavonski Brod      2  7
  4   18.9.2022.  Slavonac Gunjavci-Drežnik  Slaven Ljupina             1  1
  4   18.9.2022.  Zvonimir Donja Vrba        Vinogorac Slavonski Brod   1  1
  5   25.9.2022.  Amater Slavonski Brod      Mladost Cernik             0  2
  5   25.9.2022.  Batrina                    Sapci                      1  0
  5   25.9.2022.  Croatia Tisovac            Zvonimir Donja Vrba        0  1
  5   25.9.2022.  Omladinac Staro Topolje    Graničar Slavonski Šamac   4  1
  5   25.9.2022.  Slaven Ljupina             Posavina Velika Kopanica   1  2
  5   25.9.2022.  Sloga Jaruge               Budainska Slavonski Brod   4  1
  5   25.9.2022.  Vinogorac Slavonski Brod   Slavonac Gunjavci-Drežnik  0  2
  6   2.10.2022.  Budainska Slavonski Brod   Graničar Slavonski Šamac   2  1
  6   2.10.2022.  Mladost Cernik             Batrina                    2  2
  6   2.10.2022.  Posavina Velika Kopanica   Vinogorac Slavonski Brod   2  3
  6   2.10.2022.  Sapci                      Omladinac Staro Topolje    0  4
  6   2.10.2022.  Slavonac Gunjavci-Drežnik  Croatia Tisovac            4  1
  6   2.10.2022.  Sloga Jaruge               Slaven Ljupina             2  2
  6   2.10.2022.  Zvonimir Donja Vrba        Amater Slavonski Brod      2  0
  7   9.10.2022.  Amater Slavonski Brod      Slavonac Gunjavci-Drežnik  0  3
  7   9.10.2022.  Batrina                    Zvonimir Donja Vrba        1  2
  7   9.10.2022.  Croatia Tisovac            Posavina Velika Kopanica   3  1
  7   9.10.2022.  Graničar Slavonski Šamac   Sapci                      7  0
  7   9.10.2022.  Omladinac Staro Topolje    Mladost Cernik             1  0
  7   9.10.2022.  Slaven Ljupina             Budainska Slavonski Brod   5  2
  7   9.10.2022.  Vinogorac Slavonski Brod   Sloga Jaruge               6  0
  8  16.10.2022.  Budainska Slavonski Brod   Sapci                      2  2
  8  16.10.2022.  Mladost Cernik             Graničar Slavonski Šamac   1  2
  8  16.10.2022.  Posavina Velika Kopanica   Amater Slavonski Brod      2  1
  8  16.10.2022.  Slaven Ljupina             Vinogorac Slavonski Brod   0  2
  8  16.10.2022.  Slavonac Gunjavci-Drežnik  Batrina                    3  0
  8  16.10.2022.  Sloga Jaruge               Croatia Tisovac            2  0
  8  16.10.2022.  Zvonimir Donja Vrba        Omladinac Staro Topolje    1  2
  9  23.10.2022.  Amater Slavonski Brod      Sloga Jaruge               3  1
  9  23.10.2022.  Batrina                    Posavina Velika Kopanica   2  0
  9  23.10.2022.  Croatia Tisovac            Slaven Ljupina             3  0
  9  23.10.2022.  Graničar Slavonski Šamac   Zvonimir Donja Vrba        2  2
  9  23.10.2022.  Omladinac Staro Topolje    Slavonac Gunjavci-Drežnik  2  0
  9  23.10.2022.  Sapci                      Mladost Cernik             0  2
  9  23.10.2022.  Vinogorac Slavonski Brod   Budainska Slavonski Brod   2  0
 10  30.10.2022.  Budainska Slavonski Brod   Mladost Cernik             2  1
 10  30.10.2022.  Posavina Velika Kopanica   Omladinac Staro Topolje    1  2
 10  30.10.2022.  Slaven Ljupina             Amater Slavonski Brod      3  0
 10  30.10.2022.  Slavonac Gunjavci-Drežnik  Graničar Slavonski Šamac   5  1
 10  30.10.2022.  Sloga Jaruge               Batrina                    5  0
 10  30.10.2022.  Vinogorac Slavonski Brod   Croatia Tisovac            3  0
 10  30.10.2022.  Zvonimir Donja Vrba        Sapci                      2  0
 11   6.11.2022.  Amater Slavonski Brod      Vinogorac Slavonski Brod   0  1
 11   6.11.2022.  Batrina                    Slaven Ljupina             1  2
 11   6.11.2022.  Croatia Tisovac            Budainska Slavonski Brod   2  2
 11   6.11.2022.  Graničar Slavonski Šamac   Posavina Velika Kopanica   5  2
 11   6.11.2022.  Mladost Cernik             Zvonimir Donja Vrba        1  0
 11   6.11.2022.  Omladinac Staro Topolje    Sloga Jaruge               2  0
 11   6.11.2022.  Sapci                      Slavonac Gunjavci-Drežnik  1  4
 12  13.11.2022.  Budainska Slavonski Brod   Zvonimir Donja Vrba        5  0
 12  13.11.2022.  Croatia Tisovac            Amater Slavonski Brod      3  0
 12  13.11.2022.  Posavina Velika Kopanica   Sapci                      5  1
 12  13.11.2022.  Slaven Ljupina             Omladinac Staro Topolje    3  1
 12  13.11.2022.  Slavonac Gunjavci-Drežnik  Mladost Cernik             5  1
 12  13.11.2022.  Sloga Jaruge               Graničar Slavonski Šamac   0  1
 12  13.11.2022.  Vinogorac Slavonski Brod   Batrina                    6  0
 13  20.11.2022.  Amater Slavonski Brod      Budainska Slavonski Brod   3  0
 13  20.11.2022.  Batrina                    Croatia Tisovac            1  2
 13  20.11.2022.  Graničar Slavonski Šamac   Slaven Ljupina             0  6
 13  20.11.2022.  Mladost Cernik             Posavina Velika Kopanica   2  1
 13  20.11.2022.  Omladinac Staro Topolje    Vinogorac Slavonski Brod   2  1
 13  20.11.2022.  Sapci                      Sloga Jaruge               0  4
 13  20.11.2022.  Zvonimir Donja Vrba        Slavonac Gunjavci-Drežnik  1  5
 14   12.3.2023.  Batrina                    Amater Slavonski Brod      1  0
 14   12.3.2023.  Budainska Slavonski Brod   Slavonac Gunjavci-Drežnik  1  3
 14   12.3.2023.  Graničar Slavonski Šamac   Vinogorac Slavonski Brod   4  4
 14   12.3.2023.  Mladost Cernik             Sloga Jaruge               2  0
 14   12.3.2023.  Omladinac Staro Topolje    Croatia Tisovac            3  0
 14   12.3.2023.  Sapci                      Slaven Ljupina             1  2
 14   12.3.2023.  Zvonimir Donja Vrba        Posavina Velika Kopanica   1  1
 15   19.3.2023.  Amater Slavonski Brod      Omladinac Staro Topolje    0  1
 15   19.3.2023.  Batrina                    Budainska Slavonski Brod   1  1
 15   19.3.2023.  Croatia Tisovac            Graničar Slavonski Šamac   1  2
 15   19.3.2023.  Posavina Velika Kopanica   Slavonac Gunjavci-Drežnik  1  5
 15   19.3.2023.  Slaven Ljupina             Mladost Cernik             2  0
 15   19.3.2023.  Sloga Jaruge               Zvonimir Donja Vrba        0  1
 15   19.3.2023.  Vinogorac Slavonski Brod   Sapci                      3  0
 16   26.3.2023.  Budainska Slavonski Brod   Posavina Velika Kopanica   5  3
 16   26.3.2023.  Graničar Slavonski Šamac   Amater Slavonski Brod      0  1
 16   26.3.2023.  Mladost Cernik             Vinogorac Slavonski Brod   0  1
 16   26.3.2023.  Omladinac Staro Topolje    Batrina                    1  1
 16   26.3.2023.  Sapci                      Croatia Tisovac            1  3
 16   26.3.2023.  Slavonac Gunjavci-Drežnik  Sloga Jaruge               4  0
 16   26.3.2023.  Zvonimir Donja Vrba        Slaven Ljupina             0  1
 17    2.4.2023.  Amater Slavonski Brod      Sapci                      2  1
 17    2.4.2023.  Batrina                    Graničar Slavonski Šamac   3  1
 17    2.4.2023.  Croatia Tisovac            Mladost Cernik             3  1
 17    2.4.2023.  Omladinac Staro Topolje    Budainska Slavonski Brod   4  0
 17    2.4.2023.  Slaven Ljupina             Slavonac Gunjavci-Drežnik  1  2
 17    2.4.2023.  Sloga Jaruge               Posavina Velika Kopanica   0  1
 17    2.4.2023.  Vinogorac Slavonski Brod   Zvonimir Donja Vrba        4  1
 18    9.4.2023.  Budainska Slavonski Brod   Sloga Jaruge               3  1
 18    9.4.2023.  Graničar Slavonski Šamac   Omladinac Staro Topolje    1  3
 18    9.4.2023.  Mladost Cernik             Amater Slavonski Brod      3  3
 18    9.4.2023.  Posavina Velika Kopanica   Slaven Ljupina             3  1
 18    9.4.2023.  Sapci                      Batrina                    0  1
 18    9.4.2023.  Slavonac Gunjavci-Drežnik  Vinogorac Slavonski Brod   0  2
 18    9.4.2023.  Zvonimir Donja Vrba        Croatia Tisovac            2  1
 19   16.4.2023.  Amater Slavonski Brod      Zvonimir Donja Vrba        3  1
 19   16.4.2023.  Batrina                    Mladost Cernik             4  1
 19   16.4.2023.  Croatia Tisovac            Slavonac Gunjavci-Drežnik  1  3
 19   16.4.2023.  Graničar Slavonski Šamac   Budainska Slavonski Brod   1  0
 19   16.4.2023.  Omladinac Staro Topolje    Sapci                      4  0
 19   16.4.2023.  Slaven Ljupina             Sloga Jaruge               2  0
 19   16.4.2023.  Vinogorac Slavonski Brod   Posavina Velika Kopanica   4  0
 20   23.4.2023.  Budainska Slavonski Brod   Slaven Ljupina             2  0
 20   23.4.2023.  Mladost Cernik             Omladinac Staro Topolje    0  2
 20   23.4.2023.  Posavina Velika Kopanica   Croatia Tisovac            2  1
 20   23.4.2023.  Sapci                      Graničar Slavonski Šamac   1  3
 20   23.4.2023.  Slavonac Gunjavci-Drežnik  Amater Slavonski Brod      5  1
 20   23.4.2023.  Sloga Jaruge               Vinogorac Slavonski Brod   0  2
 20   23.4.2023.  Zvonimir Donja Vrba        Batrina                    1  0
 21   30.4.2023.  Amater Slavonski Brod      Posavina Velika Kopanica   2  1
 21   30.4.2023.  Batrina                    Slavonac Gunjavci-Drežnik  1  1
 21   30.4.2023.  Croatia Tisovac            Sloga Jaruge               2  1
 21   30.4.2023.  Graničar Slavonski Šamac   Mladost Cernik             2  0
 21   30.4.2023.  Omladinac Staro Topolje    Zvonimir Donja Vrba        2  1
 21   30.4.2023.  Sapci                      Budainska Slavonski Brod   2  2
 21   30.4.2023.  Vinogorac Slavonski Brod   Slaven Ljupina             1  0
 22    7.5.2023.  Budainska Slavonski Brod   Vinogorac Slavonski Brod   0  1
 22    7.5.2023.  Mladost Cernik             Sapci                      3  3
 22    7.5.2023.  Posavina Velika Kopanica   Batrina                    1  2
 22    7.5.2023.  Slaven Ljupina             Croatia Tisovac            0  2
 22    7.5.2023.  Slavonac Gunjavci-Drežnik  Omladinac Staro Topolje    3  0
 22    7.5.2023.  Sloga Jaruge               Amater Slavonski Brod      2  1
 22    7.5.2023.  Zvonimir Donja Vrba        Graničar Slavonski Šamac   2  1
 23   14.5.2023.  Amater Slavonski Brod      Slaven Ljupina             1  0
 23   14.5.2023.  Batrina                    Sloga Jaruge               4  1
 23   14.5.2023.  Croatia Tisovac            Vinogorac Slavonski Brod   0  6
 23   14.5.2023.  Graničar Slavonski Šamac   Slavonac Gunjavci-Drežnik  1  3
 23   14.5.2023.  Mladost Cernik             Budainska Slavonski Brod   5  0
 23   14.5.2023.  Omladinac Staro Topolje    Posavina Velika Kopanica   0  0
 23   14.5.2023.  Sapci                      Zvonimir Donja Vrba        1  3
 24   21.5.2023.  Budainska Slavonski Brod   Croatia Tisovac            4  3
 24   21.5.2023.  Posavina Velika Kopanica   Graničar Slavonski Šamac   2  3
 24   21.5.2023.  Slaven Ljupina             Batrina                    1  2
 24   21.5.2023.  Slavonac Gunjavci-Drežnik  Sapci                      3  1
 24   21.5.2023.  Sloga Jaruge               Omladinac Staro Topolje    1  2
 24   21.5.2023.  Vinogorac Slavonski Brod   Amater Slavonski Brod      3  1
 24   21.5.2023.  Zvonimir Donja Vrba        Mladost Cernik             1  2
 25   28.5.2023.  Amater Slavonski Brod      Croatia Tisovac            0  0
 25   28.5.2023.  Batrina                    Vinogorac Slavonski Brod   0  2
 25   28.5.2023.  Graničar Slavonski Šamac   Sloga Jaruge               2  3
 25   28.5.2023.  Mladost Cernik             Slavonac Gunjavci-Drežnik  3  1
 25   28.5.2023.  Omladinac Staro Topolje    Slaven Ljupina             3  2
 25   28.5.2023.  Sapci                      Posavina Velika Kopanica   3  0
 25   28.5.2023.  Zvonimir Donja Vrba        Budainska Slavonski Brod   5  0
 26    4.6.2023.  Budainska Slavonski Brod   Amater Slavonski Brod      2  1
 26    4.6.2023.  Croatia Tisovac            Batrina                    1  1
 26    4.6.2023.  Posavina Velika Kopanica   Mladost Cernik             2  0
 26    4.6.2023.  Slaven Ljupina             Graničar Slavonski Šamac   6  4
 26    4.6.2023.  Slavonac Gunjavci-Drežnik  Zvonimir Donja Vrba        5  0
 26    4.6.2023.  Sloga Jaruge               Sapci                      5  2
 26    4.6.2023.  Vinogorac Slavonski Brod   Omladinac Staro Topolje    2  0

Osječko-baranjska county

Pos  Team                           ADP  P   W   D   L   F    A    GD   Pts
  1  Radnički Dalj                    0  30  24   3   3  102   20   82   75 [promoted]
  2  Dračice Đakovo                   0  30  20   4   6   68   40   28   64
  3  Torpedo Kuševac                  0  30  16   7   7   61   29   32   55
  4  Omladinac Josipovac Đakovački    0  30  15   5  10   76   57   19   50
  5  Radnik Josipovac                 0  30  15   4  11   61   50   11   49
  6  Baranja Belje Beli Manastir      0  30  15   2  13   56   55    1   47
  7  Ratar Piškorevci                 0  30  13   7  10   41   37    4   46
  8  Viljevo                          0  30  12   6  12   45   37    8   42
  9  FEŠK Feričanci                   0  30  11   7  12   65   58    7   40
 10  Đurđenovac                       0  30  10   8  12   51   61  -10   38
 11  Motičina Donja Motičina          0  30  11   5  14   44   57  -13   38
 12  Mladost Draž                     0  30  11   4  15   47   61  -14   37
 13  Hajduk Marijanci                 0  30  11   3  16   47   57  -10   36
 14  Omladinac Petrijevci             0  30   8  10  12   48   60  -12   34 [relegated]
 15  Hajduk Popovac                   0  30   6   5  19   35   74  -39   23 [relegated]
 16  Slavonac Ladimirevci             0  30   1   2  27   22  116  -94    5 [relegated]

Last updated: 11. 6. 2023. (End of season.)

County cup:
Vardarac – Belišće                    3:2
(Finalists will qualify for the National cup.)

Rnd  Date         Home Team                      Away Team                      F   A
  1   21.8.2022.  Baranja Belje Beli Manastir    Mladost Draž                    0  3
  1   21.8.2022.  FEŠK Feričanci                 Dračice Đakovo                  2  2
  1   21.8.2022.  Hajduk Marijanci               Omladinac Petrijevci            3  0
  1   21.8.2022.  Radnik Josipovac               Omladinac Josipovac Đakovački   2  2
  1   21.8.2022.  Radnički Dalj                  Ratar Piškorevci                1  0
  1   21.8.2022.  Torpedo Kuševac                Motičina Donja Motičina         5  1
  1   21.8.2022.  Viljevo                        Hajduk Popovac                  4  0
  1   21.8.2022.  Đurđenovac                     Slavonac Ladimirevci            6  1
  2   28.8.2022.  Dračice Đakovo                 Motičina Donja Motičina         5  0
  2   28.8.2022.  FEŠK Feričanci                 Hajduk Marijanci                3  0
  2   28.8.2022.  Hajduk Popovac                 Radnički Dalj                   0  3
  2   28.8.2022.  Mladost Draž                   Torpedo Kuševac                 0  0
  2   28.8.2022.  Omladinac Josipovac Đakovački  Baranja Belje Beli Manastir     3  0
  2   28.8.2022.  Omladinac Petrijevci           Viljevo                         0  2
  2   28.8.2022.  Ratar Piškorevci               Đurđenovac                      3  1
  2   28.8.2022.  Slavonac Ladimirevci           Radnik Josipovac                2  4
  3    4.9.2022.  Baranja Belje Beli Manastir    Slavonac Ladimirevci            6  0
  3    4.9.2022.  Hajduk Marijanci               Dračice Đakovo                  1  2
  3    4.9.2022.  Motičina Donja Motičina        Mladost Draž                    3  2
  3    4.9.2022.  Radnik Josipovac               Ratar Piškorevci                1  1
  3    4.9.2022.  Radnički Dalj                  Omladinac Petrijevci            6  1
  3    4.9.2022.  Torpedo Kuševac                Omladinac Josipovac Đakovački   3  1
  3    4.9.2022.  Viljevo                        FEŠK Feričanci                  2  1
  3    4.9.2022.  Đurđenovac                     Hajduk Popovac                  3  0
  4   11.9.2022.  Dračice Đakovo                 Mladost Draž                    1  0
  4   11.9.2022.  FEŠK Feričanci                 Radnički Dalj                   0  3
  4   11.9.2022.  Hajduk Marijanci               Viljevo                         0  1
  4   11.9.2022.  Hajduk Popovac                 Radnik Josipovac                3  4
  4   11.9.2022.  Omladinac Josipovac Đakovački  Motičina Donja Motičina         3  1
  4   11.9.2022.  Omladinac Petrijevci           Đurđenovac                      2  2
  4   11.9.2022.  Ratar Piškorevci               Baranja Belje Beli Manastir     2  3
  4   11.9.2022.  Slavonac Ladimirevci           Torpedo Kuševac                 1  4
  5   18.9.2022.  Baranja Belje Beli Manastir    Hajduk Popovac                  1  0
  5   18.9.2022.  Mladost Draž                   Omladinac Josipovac Đakovački   2  1
  5   18.9.2022.  Motičina Donja Motičina        Slavonac Ladimirevci            2  1
  5   18.9.2022.  Radnik Josipovac               Omladinac Petrijevci            2  1
  5   18.9.2022.  Radnički Dalj                  Hajduk Marijanci                3  1
  5   18.9.2022.  Torpedo Kuševac                Ratar Piškorevci                2  1
  5   18.9.2022.  Viljevo                        Dračice Đakovo                  1  2
  5   18.9.2022.  Đurđenovac                     FEŠK Feričanci                  4  0
  6   25.9.2022.  Dračice Đakovo                 Omladinac Josipovac Đakovački   1  1
  6   25.9.2022.  FEŠK Feričanci                 Radnik Josipovac                1  3
  6   25.9.2022.  Hajduk Marijanci               Đurđenovac                      6  1
  6   25.9.2022.  Hajduk Popovac                 Torpedo Kuševac                 0  0
  6   25.9.2022.  Omladinac Petrijevci           Baranja Belje Beli Manastir     3  0
  6   25.9.2022.  Ratar Piškorevci               Motičina Donja Motičina         2  1
  6   25.9.2022.  Slavonac Ladimirevci           Mladost Draž                    0  1
  6   25.9.2022.  Viljevo                        Radnički Dalj                   0  3
  7   2.10.2022.  Baranja Belje Beli Manastir    FEŠK Feričanci                  2  3
  7   2.10.2022.  Mladost Draž                   Ratar Piškorevci                1  1
  7   2.10.2022.  Motičina Donja Motičina        Hajduk Popovac                  4  1
  7   2.10.2022.  Omladinac Josipovac Đakovački  Slavonac Ladimirevci            7  0
  7   2.10.2022.  Radnik Josipovac               Hajduk Marijanci                6  0
  7   2.10.2022.  Radnički Dalj                  Dračice Đakovo                  4  0
  7   2.10.2022.  Torpedo Kuševac                Omladinac Petrijevci            3  0
  7   2.10.2022.  Đurđenovac                     Viljevo                         1  1
  8   9.10.2022.  Dračice Đakovo                 Slavonac Ladimirevci            5  1
  8   9.10.2022.  FEŠK Feričanci                 Torpedo Kuševac                 2  4
  8   9.10.2022.  Hajduk Marijanci               Baranja Belje Beli Manastir     2  3
  8   9.10.2022.  Hajduk Popovac                 Mladost Draž                    0  5
  8   9.10.2022.  Omladinac Petrijevci           Motičina Donja Motičina         2  2
  8   9.10.2022.  Radnički Dalj                  Đurđenovac                      7  0
  8   9.10.2022.  Ratar Piškorevci               Omladinac Josipovac Đakovački   1  0
  8   9.10.2022.  Viljevo                        Radnik Josipovac                2  2
  9  16.10.2022.  Baranja Belje Beli Manastir    Viljevo                         2  0
  9  16.10.2022.  Mladost Draž                   Omladinac Petrijevci            3  1
  9  16.10.2022.  Motičina Donja Motičina        FEŠK Feričanci                  1  5
  9  16.10.2022.  Omladinac Josipovac Đakovački  Hajduk Popovac                  4  1
  9  16.10.2022.  Radnik Josipovac               Radnički Dalj                   1  4
  9  16.10.2022.  Slavonac Ladimirevci           Ratar Piškorevci                0  1
  9  16.10.2022.  Torpedo Kuševac                Hajduk Marijanci                4  0
  9  16.10.2022.  Đurđenovac                     Dračice Đakovo                  0  0
 10  23.10.2022.  Dračice Đakovo                 Ratar Piškorevci                1  0
 10  23.10.2022.  FEŠK Feričanci                 Mladost Draž                    2  1
 10  23.10.2022.  Hajduk Marijanci               Motičina Donja Motičina         3  0
 10  23.10.2022.  Hajduk Popovac                 Slavonac Ladimirevci            3  1
 10  23.10.2022.  Omladinac Petrijevci           Omladinac Josipovac Đakovački   2  3
 10  23.10.2022.  Radnički Dalj                  Baranja Belje Beli Manastir     2  0
 10  23.10.2022.  Viljevo                        Torpedo Kuševac                 1  2
 10  23.10.2022.  Đurđenovac                     Radnik Josipovac                2  0
 11  30.10.2022.  Baranja Belje Beli Manastir    Đurđenovac                      6  1
 11  30.10.2022.  Mladost Draž                   Hajduk Marijanci                2  0
 11  30.10.2022.  Motičina Donja Motičina        Viljevo                         2  0
 11  30.10.2022.  Omladinac Josipovac Đakovački  FEŠK Feričanci                  4  2
 11  30.10.2022.  Radnik Josipovac               Dračice Đakovo                  1  2
 11  30.10.2022.  Ratar Piškorevci               Hajduk Popovac                  1  1
 11  30.10.2022.  Slavonac Ladimirevci           Omladinac Petrijevci            1  2
 11  30.10.2022.  Torpedo Kuševac                Radnički Dalj                   2  0
 12   6.11.2022.  Dračice Đakovo                 Hajduk Popovac                  2  1
 12   6.11.2022.  FEŠK Feričanci                 Slavonac Ladimirevci            8  1
 12   6.11.2022.  Hajduk Marijanci               Omladinac Josipovac Đakovački   2  2
 12   6.11.2022.  Omladinac Petrijevci           Ratar Piškorevci                4  0
 12   6.11.2022.  Radnik Josipovac               Baranja Belje Beli Manastir     5  2
 12   6.11.2022.  Radnički Dalj                  Motičina Donja Motičina         5  0
 12   6.11.2022.  Viljevo                        Mladost Draž                    2  0
 12   6.11.2022.  Đurđenovac                     Torpedo Kuševac                 0  2
 13  13.11.2022.  Baranja Belje Beli Manastir    Dračice Đakovo                  3  2
 13  13.11.2022.  Hajduk Popovac                 Omladinac Petrijevci            0  4
 13  13.11.2022.  Mladost Draž                   Radnički Dalj                   0  3
 13  13.11.2022.  Motičina Donja Motičina        Đurđenovac                      4  0
 13  13.11.2022.  Omladinac Josipovac Đakovački  Viljevo                         0  2
 13  13.11.2022.  Ratar Piškorevci               FEŠK Feričanci                  5  0
 13  13.11.2022.  Slavonac Ladimirevci           Hajduk Marijanci                2  3
 13  13.11.2022.  Torpedo Kuševac                Radnik Josipovac                3  0
 14  20.11.2022.  Baranja Belje Beli Manastir    Torpedo Kuševac                 1  1
 14  20.11.2022.  Dračice Đakovo                 Omladinac Petrijevci            1  0
 14  20.11.2022.  FEŠK Feričanci                 Hajduk Popovac                  1  3
 14  20.11.2022.  Hajduk Marijanci               Ratar Piškorevci                2  1
 14  20.11.2022.  Radnik Josipovac               Motičina Donja Motičina         2  0
 14  20.11.2022.  Radnički Dalj                  Omladinac Josipovac Đakovački   4  3
 14  20.11.2022.  Viljevo                        Slavonac Ladimirevci            9  0
 14  20.11.2022.  Đurđenovac                     Mladost Draž                    3  2
 15  27.11.2022.  Hajduk Popovac                 Hajduk Marijanci                3  0
 15  27.11.2022.  Mladost Draž                   Radnik Josipovac                3  2
 15  27.11.2022.  Motičina Donja Motičina        Baranja Belje Beli Manastir     1  2
 15  27.11.2022.  Omladinac Josipovac Đakovački  Đurđenovac                      2  1
 15  27.11.2022.  Omladinac Petrijevci           FEŠK Feričanci                  1  1
 15  27.11.2022.  Ratar Piškorevci               Viljevo                         1  1
 15  27.11.2022.  Slavonac Ladimirevci           Radnički Dalj                   0  6
 15  27.11.2022.  Torpedo Kuševac                Dračice Đakovo                  1  3
 16    5.3.2023.  Dračice Đakovo                 FEŠK Feričanci                  4  0
 16    5.3.2023.  Hajduk Popovac                 Viljevo                         1  2
 16    5.3.2023.  Mladost Draž                   Baranja Belje Beli Manastir     2  3
 16    5.3.2023.  Motičina Donja Motičina        Torpedo Kuševac                 1  0
 16    5.3.2023.  Omladinac Josipovac Đakovački  Radnik Josipovac                4  1
 16    5.3.2023.  Omladinac Petrijevci           Hajduk Marijanci                1  1
 16    5.3.2023.  Ratar Piškorevci               Radnički Dalj                   1  1
 16    5.3.2023.  Slavonac Ladimirevci           Đurđenovac                      1  2
 17   12.3.2023.  Baranja Belje Beli Manastir    Omladinac Josipovac Đakovački   3  0
 17   12.3.2023.  Hajduk Marijanci               FEŠK Feričanci                  0  2
 17   12.3.2023.  Motičina Donja Motičina        Dračice Đakovo                  1  2
 17   12.3.2023.  Radnik Josipovac               Slavonac Ladimirevci            3  0
 17   12.3.2023.  Radnički Dalj                  Hajduk Popovac                  2  1
 17   12.3.2023.  Torpedo Kuševac                Mladost Draž                    1  1
 17   12.3.2023.  Viljevo                        Omladinac Petrijevci            1  1
 17   12.3.2023.  Đurđenovac                     Ratar Piškorevci                2  0
 18   19.3.2023.  Dračice Đakovo                 Hajduk Marijanci                3  0
 18   19.3.2023.  FEŠK Feričanci                 Viljevo                         3  1
 18   19.3.2023.  Hajduk Popovac                 Đurđenovac                      1  1
 18   19.3.2023.  Mladost Draž                   Motičina Donja Motičina         3  1
 18   19.3.2023.  Omladinac Josipovac Đakovački  Torpedo Kuševac                 2  1
 18   19.3.2023.  Omladinac Petrijevci           Radnički Dalj                   1  1
 18   19.3.2023.  Ratar Piškorevci               Radnik Josipovac                1  0
 18   19.3.2023.  Slavonac Ladimirevci           Baranja Belje Beli Manastir     1  1
 19   26.3.2023.  Baranja Belje Beli Manastir    Ratar Piškorevci                1  0
 19   26.3.2023.  Mladost Draž                   Dračice Đakovo                  0  1
 19   26.3.2023.  Motičina Donja Motičina        Omladinac Josipovac Đakovački   2  0
 19   26.3.2023.  Radnik Josipovac               Hajduk Popovac                  4  0
 19   26.3.2023.  Radnički Dalj                  FEŠK Feričanci                  0  0
 19   26.3.2023.  Torpedo Kuševac                Slavonac Ladimirevci            4  0
 19   26.3.2023.  Viljevo                        Hajduk Marijanci                2  0
 19   26.3.2023.  Đurđenovac                     Omladinac Petrijevci            5  1
 20    2.4.2023.  Dračice Đakovo                 Viljevo                         3  2
 20    2.4.2023.  FEŠK Feričanci                 Đurđenovac                      0  0
 20    2.4.2023.  Hajduk Marijanci               Radnički Dalj                   3  2
 20    2.4.2023.  Hajduk Popovac                 Baranja Belje Beli Manastir     3  1
 20    2.4.2023.  Omladinac Josipovac Đakovački  Mladost Draž                    4  1
 20    2.4.2023.  Omladinac Petrijevci           Radnik Josipovac                3  0
 20    2.4.2023.  Ratar Piškorevci               Torpedo Kuševac                 2  1
 20    2.4.2023.  Slavonac Ladimirevci           Motičina Donja Motičina         0  2
 21   10.4.2023.  Baranja Belje Beli Manastir    Omladinac Petrijevci            3  1
 21   10.4.2023.  Mladost Draž                   Slavonac Ladimirevci            5  0
 21   10.4.2023.  Motičina Donja Motičina        Ratar Piškorevci                0  1
 21   10.4.2023.  Omladinac Josipovac Đakovački  Dračice Đakovo                  3  2
 21   10.4.2023.  Radnik Josipovac               FEŠK Feričanci                  2  1
 21   10.4.2023.  Radnički Dalj                  Viljevo                         4  0
 21   10.4.2023.  Torpedo Kuševac                Hajduk Popovac                  3  0
 21   10.4.2023.  Đurđenovac                     Hajduk Marijanci                2  0
 22   16.4.2023.  Dračice Đakovo                 Radnički Dalj                   0  1
 22   16.4.2023.  FEŠK Feričanci                 Baranja Belje Beli Manastir     5  2
 22   16.4.2023.  Hajduk Marijanci               Radnik Josipovac                1  3
 22   16.4.2023.  Hajduk Popovac                 Motičina Donja Motičina         1  1
 22   16.4.2023.  Omladinac Petrijevci           Torpedo Kuševac                 1  1
 22   16.4.2023.  Ratar Piškorevci               Mladost Draž                    3  1
 22   16.4.2023.  Slavonac Ladimirevci           Omladinac Josipovac Đakovački   2  5
 22   16.4.2023.  Viljevo                        Đurđenovac                      1  0
 23   23.4.2023.  Baranja Belje Beli Manastir    Hajduk Marijanci                0  1
 23   23.4.2023.  Mladost Draž                   Hajduk Popovac                  1  6
 23   23.4.2023.  Motičina Donja Motičina        Omladinac Petrijevci            5  1
 23   23.4.2023.  Omladinac Josipovac Đakovački  Ratar Piškorevci                3  1
 23   23.4.2023.  Radnik Josipovac               Viljevo                         0  0
 23   23.4.2023.  Slavonac Ladimirevci           Dračice Đakovo                  3  4
 23   23.4.2023.  Torpedo Kuševac                FEŠK Feričanci                  3  0
 23   23.4.2023.  Đurđenovac                     Radnički Dalj                   2  5
 24   30.4.2023.  Dračice Đakovo                 Đurđenovac                      3  0
 24   30.4.2023.  FEŠK Feričanci                 Motičina Donja Motičina         0  0
 24   30.4.2023.  Hajduk Marijanci               Torpedo Kuševac                 0  3
 24   30.4.2023.  Hajduk Popovac                 Omladinac Josipovac Đakovački   3  2
 24   30.4.2023.  Omladinac Petrijevci           Mladost Draž                    2  0
 24   30.4.2023.  Radnički Dalj                  Radnik Josipovac                1  2
 24   30.4.2023.  Ratar Piškorevci               Slavonac Ladimirevci            3  1
 24   30.4.2023.  Viljevo                        Baranja Belje Beli Manastir     1  2
 25    7.5.2023.  Baranja Belje Beli Manastir    Radnički Dalj                   1  3
 25    7.5.2023.  Mladost Draž                   FEŠK Feričanci                  1  0
 25    7.5.2023.  Motičina Donja Motičina        Hajduk Marijanci                2  2
 25    7.5.2023.  Omladinac Josipovac Đakovački  Omladinac Petrijevci            4  4
 25    7.5.2023.  Radnik Josipovac               Đurđenovac                      3  1
 25    7.5.2023.  Ratar Piškorevci               Dračice Đakovo                  2  0
 25    7.5.2023.  Slavonac Ladimirevci           Hajduk Popovac                  3  1
 25    7.5.2023.  Torpedo Kuševac                Viljevo                         1  1
 26   14.5.2023.  Dračice Đakovo                 Radnik Josipovac                5  1
 26   14.5.2023.  FEŠK Feričanci                 Omladinac Josipovac Đakovački   6  5
 26   14.5.2023.  Hajduk Marijanci               Mladost Draž                    3  0
 26   14.5.2023.  Hajduk Popovac                 Ratar Piškorevci                1  3
 26   14.5.2023.  Omladinac Petrijevci           Slavonac Ladimirevci            2  0
 26   14.5.2023.  Radnički Dalj                  Torpedo Kuševac                 2  0
 26   14.5.2023.  Viljevo                        Motičina Donja Motičina         2  1
 26   14.5.2023.  Đurđenovac                     Baranja Belje Beli Manastir     2  0
 26   28.5.2023.  Radnik Josipovac               Torpedo Kuševac                 1  0
 27   21.5.2023.  Baranja Belje Beli Manastir    Radnik Josipovac                2  1
 27   21.5.2023.  Hajduk Popovac                 Dračice Đakovo                  0  1
 27   21.5.2023.  Mladost Draž                   Viljevo                         2  0
 27   21.5.2023.  Motičina Donja Motičina        Radnički Dalj                   0  3
 27   21.5.2023.  Omladinac Josipovac Đakovački  Hajduk Marijanci                3  0
 27   21.5.2023.  Ratar Piškorevci               Omladinac Petrijevci            0  0
 27   21.5.2023.  Slavonac Ladimirevci           FEŠK Feričanci                  0  0
 27   21.5.2023.  Torpedo Kuševac                Đurđenovac                      1  0
 28   28.5.2023.  Dračice Đakovo                 Baranja Belje Beli Manastir     4  3
 28   28.5.2023.  FEŠK Feričanci                 Ratar Piškorevci                2  2
 28   28.5.2023.  Hajduk Marijanci               Slavonac Ladimirevci            5  0
 28   28.5.2023.  Omladinac Petrijevci           Hajduk Popovac                  1  1
 28   28.5.2023.  Radnički Dalj                  Mladost Draž                   11  1
 28   28.5.2023.  Viljevo                        Omladinac Josipovac Đakovački   1  2
 28   28.5.2023.  Đurđenovac                     Motičina Donja Motičina         3  3
 29    4.6.2023.  Hajduk Popovac                 FEŠK Feričanci                  0  9
 29    4.6.2023.  Mladost Draž                   Đurđenovac                      3  3
 29    4.6.2023.  Motičina Donja Motičina        Radnik Josipovac                2  1
 29    4.6.2023.  Omladinac Josipovac Đakovački  Radnički Dalj                   0  3
 29    4.6.2023.  Omladinac Petrijevci           Dračice Đakovo                  4  3
 29    4.6.2023.  Ratar Piškorevci               Hajduk Marijanci                1  5
 29    4.6.2023.  Slavonac Ladimirevci           Viljevo                         0  3
 29    4.6.2023.  Torpedo Kuševac                Baranja Belje Beli Manastir     2  3
 30   11.6.2023.  Baranja Belje Beli Manastir    Motičina Donja Motičina         0  1
 30   11.6.2023.  Dračice Đakovo                 Torpedo Kuševac                 4  4
 30   11.6.2023.  FEŠK Feričanci                 Omladinac Petrijevci            6  2
 30   11.6.2023.  Hajduk Marijanci               Hajduk Popovac                  3  0
 30   11.6.2023.  Radnik Josipovac               Mladost Draž                    4  1
 30   11.6.2023.  Radnički Dalj                  Slavonac Ladimirevci            9  0
 30   11.6.2023.  Viljevo                        Ratar Piškorevci                0  1
 30   11.6.2023.  Đurđenovac                     Omladinac Josipovac Đakovački   3  3

Vukovarsko-srijemska county

Pos  Team                            ADP  P   W   D  L   F   A    GD   Pts
  1  Nosteria Nuštar                   0  30  19  9   2  79   26   53   66
  2  Sloga Štitar                      0  30  21  2   7  58   27   31   65 [promoted]
  3  Mladost Vođinci                   0  30  19  5   6  85   30   55   62
  4  Mitnica Vukovar                   0  30  15  9   6  57   35   22   54
  5  Croatia Bogdanovci                0  30  15  7   8  56   37   19   52
  6  Negoslavci                        0  30  14  7   9  52   44    8   49
  7  Sinđelić Trpinja                  0  30  12  5  13  56   45   11   41
  8  Mladost Cerić                     0  30  10  9  11  49   43    6   39
  9  Slavonac Gradište                 0  30  10  8  12  50   46    4   38
 10  Borac Drenovci                    0  30   9  8  13  50   67  -17   35
 11  Fruškogorac Ilok                  0  30   9  7  14  57   68  -11   34
 12  Županja 77                        0  30   9  7  14  32   70  -38   34
 13  Vrbanja                           0  30   9  4  17  44   62  -18   31
 14  Frankopan Rokovci-Andrijaševci    0  30   8  6  16  46   59  -13   30 [relegated]
 15  Budućnost Šiškovci                0  30   7  4  19  38   73  -35   25 [relegated]
 16  Slavonac Prkovci                  0  30   2  7  21  25  102  -77   13 [relegated]

Last updated: 11. 6. 2023. (End of season.)

County cup:
Vukovar 1991 – Graničar Županja                    1:0
(Finalists will qualify for the National cup.)

Rnd  Date         Home Team                       Away Team                       F   A
  1   14.8.2022.  Croatia Bogdanovci              Frankopan Rokovci-Andrijaševci   4  0
  1   14.8.2022.  Mladost Cerić                   Borac Drenovci                   1  1
  1   14.8.2022.  Negoslavci                      Sinđelić Trpinja                 3  2
  1   14.8.2022.  Nosteria Nuštar                 Budućnost Šiškovci               6  2
  1   14.8.2022.  Slavonac Prkovci                Mitnica Vukovar                  0  1
  1   14.8.2022.  Sloga Štitar                    Slavonac Gradište                0  1
  1   14.8.2022.  Vrbanja                         Mladost Vođinci                  1  2
  1   14.8.2022.  Županja 77                      Fruškogorac Ilok                 2  2
  2   21.8.2022.  Borac Drenovci                  Mladost Vođinci                  3  3
  2   21.8.2022.  Budućnost Šiškovci              Vrbanja                          1  0
  2   21.8.2022.  Frankopan Rokovci-Andrijaševci  Slavonac Prkovci                 2  3
  2   21.8.2022.  Fruškogorac Ilok                Nosteria Nuštar                  0  3
  2   21.8.2022.  Mitnica Vukovar                 Županja 77                       1  2
  2   21.8.2022.  Mladost Cerić                   Sloga Štitar                     3  2
  2   21.8.2022.  Sinđelić Trpinja                Croatia Bogdanovci               0  1
  2   21.8.2022.  Slavonac Gradište               Negoslavci                       4  1
  3   28.8.2022.  Croatia Bogdanovci              Slavonac Gradište                1  1
  3   28.8.2022.  Mladost Vođinci                 Budućnost Šiškovci               6  0
  3   28.8.2022.  Negoslavci                      Mladost Cerić                    1  1
  3   28.8.2022.  Nosteria Nuštar                 Mitnica Vukovar                  0  1
  3   28.8.2022.  Slavonac Prkovci                Sinđelić Trpinja                 0  4
  3   28.8.2022.  Sloga Štitar                    Borac Drenovci                   7  0
  3   28.8.2022.  Vrbanja                         Fruškogorac Ilok                 3  2
  3   28.8.2022.  Županja 77                      Frankopan Rokovci-Andrijaševci   2  1
  4   31.8.2022.  Borac Drenovci                  Budućnost Šiškovci               3  1
  4   31.8.2022.  Frankopan Rokovci-Andrijaševci  Nosteria Nuštar                  2  6
  4   31.8.2022.  Fruškogorac Ilok                Mladost Vođinci                  0  6
  4   31.8.2022.  Mitnica Vukovar                 Vrbanja                          0  0
  4   31.8.2022.  Mladost Cerić                   Croatia Bogdanovci               0  1
  4   31.8.2022.  Sinđelić Trpinja                Županja 77                       1  3
  4   31.8.2022.  Slavonac Gradište               Slavonac Prkovci                 1  1
  4   31.8.2022.  Sloga Štitar                    Negoslavci                       3  1
  5    4.9.2022.  Budućnost Šiškovci              Fruškogorac Ilok                 1  4
  5    4.9.2022.  Croatia Bogdanovci              Sloga Štitar                     1  2
  5    4.9.2022.  Mladost Vođinci                 Mitnica Vukovar                  2  2
  5    4.9.2022.  Negoslavci                      Borac Drenovci                   2  1
  5    4.9.2022.  Nosteria Nuštar                 Sinđelić Trpinja                 2  0
  5    4.9.2022.  Slavonac Prkovci                Mladost Cerić                    0  4
  5    4.9.2022.  Vrbanja                         Frankopan Rokovci-Andrijaševci   2  4
  5    4.9.2022.  Županja 77                      Slavonac Gradište                3  1
  6   11.9.2022.  Borac Drenovci                  Fruškogorac Ilok                 3  1
  6   11.9.2022.  Frankopan Rokovci-Andrijaševci  Mladost Vođinci                  0  1
  6   11.9.2022.  Mitnica Vukovar                 Budućnost Šiškovci               2  0
  6   11.9.2022.  Mladost Cerić                   Županja 77                       0  0
  6   11.9.2022.  Negoslavci                      Croatia Bogdanovci               2  4
  6   11.9.2022.  Sinđelić Trpinja                Vrbanja                          4  1
  6   11.9.2022.  Slavonac Gradište               Nosteria Nuštar                  1  1
  6   11.9.2022.  Sloga Štitar                    Slavonac Prkovci                 5  1
  7   18.9.2022.  Budućnost Šiškovci              Frankopan Rokovci-Andrijaševci   1  5
  7   18.9.2022.  Croatia Bogdanovci              Borac Drenovci                   1  1
  7   18.9.2022.  Fruškogorac Ilok                Mitnica Vukovar                  1  1
  7   18.9.2022.  Mladost Vođinci                 Sinđelić Trpinja                 3  0
  7   18.9.2022.  Nosteria Nuštar                 Mladost Cerić                    0  0
  7   18.9.2022.  Slavonac Prkovci                Negoslavci                       1  3
  7   18.9.2022.  Vrbanja                         Slavonac Gradište                0  3
  7   18.9.2022.  Županja 77                      Sloga Štitar                     1  4
  8   25.9.2022.  Borac Drenovci                  Mitnica Vukovar                  0  3
  8   25.9.2022.  Croatia Bogdanovci              Slavonac Prkovci                 4  2
  8   25.9.2022.  Frankopan Rokovci-Andrijaševci  Fruškogorac Ilok                 3  1
  8   25.9.2022.  Mladost Cerić                   Vrbanja                          7  1
  8   25.9.2022.  Negoslavci                      Županja 77                       1  1
  8   25.9.2022.  Sinđelić Trpinja                Budućnost Šiškovci               1  1
  8   25.9.2022.  Slavonac Gradište               Mladost Vođinci                  0  1
  8   25.9.2022.  Sloga Štitar                    Nosteria Nuštar                  3  0
  9   2.10.2022.  Budućnost Šiškovci              Slavonac Gradište                2  3
  9   2.10.2022.  Fruškogorac Ilok                Sinđelić Trpinja                 2  0
  9   2.10.2022.  Mitnica Vukovar                 Frankopan Rokovci-Andrijaševci   4  2
  9   2.10.2022.  Mladost Vođinci                 Mladost Cerić                    4  1
  9   2.10.2022.  Nosteria Nuštar                 Negoslavci                       1  1
  9   2.10.2022.  Slavonac Prkovci                Borac Drenovci                   4  4
  9   2.10.2022.  Vrbanja                         Sloga Štitar                     2  4
  9   2.10.2022.  Županja 77                      Croatia Bogdanovci               0  0
 10   9.10.2022.  Borac Drenovci                  Frankopan Rokovci-Andrijaševci   3  1
 10   9.10.2022.  Croatia Bogdanovci              Nosteria Nuštar                  2  2
 10   9.10.2022.  Mladost Cerić                   Budućnost Šiškovci               5  1
 10   9.10.2022.  Negoslavci                      Vrbanja                          3  0
 10   9.10.2022.  Sinđelić Trpinja                Mitnica Vukovar                  1  1
 10   9.10.2022.  Slavonac Gradište               Fruškogorac Ilok                 1  1
 10   9.10.2022.  Slavonac Prkovci                Županja 77                       1  1
 10   9.10.2022.  Sloga Štitar                    Mladost Vođinci                  1  0
 11  16.10.2022.  Budućnost Šiškovci              Sloga Štitar                     1  1
 11  16.10.2022.  Frankopan Rokovci-Andrijaševci  Sinđelić Trpinja                 0  3
 11  16.10.2022.  Fruškogorac Ilok                Mladost Cerić                    3  3
 11  16.10.2022.  Mitnica Vukovar                 Slavonac Gradište                1  6
 11  16.10.2022.  Mladost Vođinci                 Negoslavci                       1  1
 11  16.10.2022.  Nosteria Nuštar                 Slavonac Prkovci                 6  0
 11  16.10.2022.  Vrbanja                         Croatia Bogdanovci               0  3
 11  16.10.2022.  Županja 77                      Borac Drenovci                   3  2
 12  23.10.2022.  Borac Drenovci                  Sinđelić Trpinja                 0  0
 12  23.10.2022.  Croatia Bogdanovci              Mladost Vođinci                  0  5
 12  23.10.2022.  Mladost Cerić                   Mitnica Vukovar                  1  1
 12  23.10.2022.  Negoslavci                      Budućnost Šiškovci               4  2
 12  23.10.2022.  Slavonac Gradište               Frankopan Rokovci-Andrijaševci   2  0
 12  23.10.2022.  Slavonac Prkovci                Vrbanja                          0  2
 12  23.10.2022.  Sloga Štitar                    Fruškogorac Ilok                 2  1
 12  23.10.2022.  Županja 77                      Nosteria Nuštar                  2  3
 13  30.10.2022.  Budućnost Šiškovci              Croatia Bogdanovci               1  0
 13  30.10.2022.  Frankopan Rokovci-Andrijaševci  Mladost Cerić                    4  0
 13  30.10.2022.  Fruškogorac Ilok                Negoslavci                       2  3
 13  30.10.2022.  Mitnica Vukovar                 Sloga Štitar                     3  1
 13  30.10.2022.  Mladost Vođinci                 Slavonac Prkovci                 5  0
 13  30.10.2022.  Nosteria Nuštar                 Borac Drenovci                   3  1
 13  30.10.2022.  Sinđelić Trpinja                Slavonac Gradište                1  0
 13  30.10.2022.  Vrbanja                         Županja 77                       1  2
 14   6.11.2022.  Borac Drenovci                  Slavonac Gradište                4  3
 14   6.11.2022.  Croatia Bogdanovci              Fruškogorac Ilok                 7  1
 14   6.11.2022.  Mladost Cerić                   Sinđelić Trpinja                 5  1
 14   6.11.2022.  Negoslavci                      Mitnica Vukovar                  1  2
 14   6.11.2022.  Nosteria Nuštar                 Vrbanja                          5  1
 14   6.11.2022.  Slavonac Prkovci                Budućnost Šiškovci               2  3
 14   6.11.2022.  Sloga Štitar                    Frankopan Rokovci-Andrijaševci   2  0
 14   6.11.2022.  Županja 77                      Mladost Vođinci                  1  2
 15  13.11.2022.  Budućnost Šiškovci              Županja 77                       2  0
 15  13.11.2022.  Frankopan Rokovci-Andrijaševci  Negoslavci                       2  0
 15  13.11.2022.  Fruškogorac Ilok                Slavonac Prkovci                 1  2
 15  13.11.2022.  Mitnica Vukovar                 Croatia Bogdanovci               1  1
 15  13.11.2022.  Mladost Vođinci                 Nosteria Nuštar                  2  4
 15  13.11.2022.  Sinđelić Trpinja                Sloga Štitar                     0  1
 15  13.11.2022.  Slavonac Gradište               Mladost Cerić                    1  1
 15  13.11.2022.  Vrbanja                         Borac Drenovci                   2  1
 16   12.3.2023.  Borac Drenovci                  Mladost Cerić                    2  1
 16   12.3.2023.  Budućnost Šiškovci              Nosteria Nuštar                  0  2
 16   12.3.2023.  Frankopan Rokovci-Andrijaševci  Croatia Bogdanovci               0  1
 16   12.3.2023.  Fruškogorac Ilok                Županja 77                       4  0
 16   12.3.2023.  Mitnica Vukovar                 Slavonac Prkovci                 5  0
 16   12.3.2023.  Mladost Vođinci                 Vrbanja                          1  1
 16   12.3.2023.  Sinđelić Trpinja                Negoslavci                       1  2
 16   12.3.2023.  Slavonac Gradište               Sloga Štitar                     1  2
 17   19.3.2023.  Croatia Bogdanovci              Sinđelić Trpinja                 0  2
 17   19.3.2023.  Mladost Vođinci                 Borac Drenovci                   2  2
 17   19.3.2023.  Negoslavci                      Slavonac Gradište                2  1
 17   19.3.2023.  Nosteria Nuštar                 Fruškogorac Ilok                 2  0
 17   19.3.2023.  Slavonac Prkovci                Frankopan Rokovci-Andrijaševci   0  0
 17   19.3.2023.  Sloga Štitar                    Mladost Cerić                    3  0
 17   19.3.2023.  Vrbanja                         Budućnost Šiškovci               3  1
 17   19.3.2023.  Županja 77                      Mitnica Vukovar                  0  2
 18   26.3.2023.  Borac Drenovci                  Sloga Štitar                     0  1
 18   26.3.2023.  Budućnost Šiškovci              Mladost Vođinci                  2  0
 18   26.3.2023.  Frankopan Rokovci-Andrijaševci  Županja 77                       3  0
 18   26.3.2023.  Fruškogorac Ilok                Vrbanja                          2  0
 18   26.3.2023.  Mitnica Vukovar                 Nosteria Nuštar                  0  0
 18   26.3.2023.  Mladost Cerić                   Negoslavci                       0  1
 18   26.3.2023.  Sinđelić Trpinja                Slavonac Prkovci                 4  1
 18   26.3.2023.  Slavonac Gradište               Croatia Bogdanovci               4  1
 19    2.4.2023.  Budućnost Šiškovci              Borac Drenovci                   1  2
 19    2.4.2023.  Croatia Bogdanovci              Mladost Cerić                    0  1
 19    2.4.2023.  Mladost Vođinci                 Fruškogorac Ilok                 7  1
 19    2.4.2023.  Negoslavci                      Sloga Štitar                     1  0
 19    2.4.2023.  Nosteria Nuštar                 Frankopan Rokovci-Andrijaševci   6  1
 19    2.4.2023.  Slavonac Prkovci                Slavonac Gradište                1  4
 19    2.4.2023.  Vrbanja                         Mitnica Vukovar                  2  1
 19    2.4.2023.  Županja 77                      Sinđelić Trpinja                 2  1
 20    9.4.2023.  Borac Drenovci                  Negoslavci                       2  4
 20    9.4.2023.  Frankopan Rokovci-Andrijaševci  Vrbanja                          0  0
 20    9.4.2023.  Fruškogorac Ilok                Budućnost Šiškovci               3  0
 20    9.4.2023.  Mitnica Vukovar                 Mladost Vođinci                  1  2
 20    9.4.2023.  Mladost Cerić                   Slavonac Prkovci                 4  0
 20    9.4.2023.  Sinđelić Trpinja                Nosteria Nuštar                  1  2
 20    9.4.2023.  Slavonac Gradište               Županja 77                       0  0
 20    9.4.2023.  Sloga Štitar                    Croatia Bogdanovci               2  1
 21   16.4.2023.  Budućnost Šiškovci              Mitnica Vukovar                  0  4
 21   16.4.2023.  Croatia Bogdanovci              Negoslavci                       3  1
 21   16.4.2023.  Fruškogorac Ilok                Borac Drenovci                   1  1
 21   16.4.2023.  Mladost Vođinci                 Frankopan Rokovci-Andrijaševci   2  0
 21   16.4.2023.  Nosteria Nuštar                 Slavonac Gradište                2  0
 21   16.4.2023.  Slavonac Prkovci                Sloga Štitar                     0  2
 21   16.4.2023.  Vrbanja                         Sinđelić Trpinja                 1  3
 21   16.4.2023.  Županja 77                      Mladost Cerić                    1  0
 22   19.4.2023.  Borac Drenovci                  Croatia Bogdanovci               1  3
 22   19.4.2023.  Frankopan Rokovci-Andrijaševci  Budućnost Šiškovci               2  3
 22   19.4.2023.  Mitnica Vukovar                 Fruškogorac Ilok                 2  1
 22   19.4.2023.  Mladost Cerić                   Nosteria Nuštar                  0  0
 22   19.4.2023.  Negoslavci                      Slavonac Prkovci                 3  0
 22   19.4.2023.  Sinđelić Trpinja                Mladost Vođinci                  1  0
 22   19.4.2023.  Slavonac Gradište               Vrbanja                          2  0
 22   19.4.2023.  Sloga Štitar                    Županja 77                       2  1
 23   23.4.2023.  Budućnost Šiškovci              Sinđelić Trpinja                 1  3
 23   23.4.2023.  Fruškogorac Ilok                Frankopan Rokovci-Andrijaševci   5  2
 23   23.4.2023.  Mitnica Vukovar                 Borac Drenovci                   2  0
 23   23.4.2023.  Mladost Vođinci                 Slavonac Gradište                3  0
 23   23.4.2023.  Nosteria Nuštar                 Sloga Štitar                     1  0
 23   23.4.2023.  Slavonac Prkovci                Croatia Bogdanovci               1  1
 23   23.4.2023.  Vrbanja                         Mladost Cerić                    4  0
 23   23.4.2023.  Županja 77                      Negoslavci                       1  0
 24   30.4.2023.  Borac Drenovci                  Slavonac Prkovci                 4  2
 24   30.4.2023.  Croatia Bogdanovci              Županja 77                       3  0
 24   30.4.2023.  Frankopan Rokovci-Andrijaševci  Mitnica Vukovar                  1  1
 24   30.4.2023.  Mladost Cerić                   Mladost Vođinci                  1  3
 24   30.4.2023.  Negoslavci                      Nosteria Nuštar                  1  1
 24   30.4.2023.  Sinđelić Trpinja                Fruškogorac Ilok                 7  0
 24   30.4.2023.  Slavonac Gradište               Budućnost Šiškovci               0  0
 24   30.4.2023.  Sloga Štitar                    Vrbanja                          0  2
 25    7.5.2023.  Budućnost Šiškovci              Mladost Cerić                    0  3
 25    7.5.2023.  Frankopan Rokovci-Andrijaševci  Borac Drenovci                   1  1
 25    7.5.2023.  Fruškogorac Ilok                Slavonac Gradište                5  2
 25    7.5.2023.  Mitnica Vukovar                 Sinđelić Trpinja                 6  2
 25    7.5.2023.  Mladost Vođinci                 Sloga Štitar                     2  1
 25    7.5.2023.  Nosteria Nuštar                 Croatia Bogdanovci               1  1
 25    7.5.2023.  Vrbanja                         Negoslavci                       0  4
 25    7.5.2023.  Županja 77                      Slavonac Prkovci                 1  1
 26   14.5.2023.  Borac Drenovci                  Županja 77                       3  1
 26   14.5.2023.  Croatia Bogdanovci              Vrbanja                          3  1
 26   14.5.2023.  Mladost Cerić                   Fruškogorac Ilok                 1  1
 26   14.5.2023.  Negoslavci                      Mladost Vođinci                  1  5
 26   14.5.2023.  Sinđelić Trpinja                Frankopan Rokovci-Andrijaševci   2  2
 26   14.5.2023.  Slavonac Gradište               Mitnica Vukovar                  1  2
 26   14.5.2023.  Slavonac Prkovci                Nosteria Nuštar                  0  4
 26   14.5.2023.  Sloga Štitar                    Budućnost Šiškovci               2  1
 27   21.5.2023.  Budućnost Šiškovci              Negoslavci                       0  3
 27   21.5.2023.  Frankopan Rokovci-Andrijaševci  Slavonac Gradište                6  2
 27   21.5.2023.  Fruškogorac Ilok                Sloga Štitar                     1  2
 27   21.5.2023.  Mitnica Vukovar                 Mladost Cerić                    3  1
 27   21.5.2023.  Mladost Vođinci                 Croatia Bogdanovci               1  3
 27   21.5.2023.  Nosteria Nuštar                 Županja 77                      10  0
 27   21.5.2023.  Sinđelić Trpinja                Borac Drenovci                   7  1
 27   21.5.2023.  Vrbanja                         Slavonac Prkovci                 8  0
 28   28.5.2023.  Borac Drenovci                  Nosteria Nuštar                  2  3
 28   28.5.2023.  Croatia Bogdanovci              Budućnost Šiškovci               2  0
 28   28.5.2023.  Mladost Cerić                   Frankopan Rokovci-Andrijaševci   2  1
 28   28.5.2023.  Negoslavci                      Fruškogorac Ilok                 1  1
 28   28.5.2023.  Slavonac Gradište               Sinđelić Trpinja                 2  2
 28   28.5.2023.  Slavonac Prkovci                Mladost Vođinci                  0  7
 28   28.5.2023.  Sloga Štitar                    Mitnica Vukovar                  2  1
 28   28.5.2023.  Županja 77                      Vrbanja                          1  4
 29    4.6.2023.  Budućnost Šiškovci              Slavonac Prkovci                 1  1
 29    4.6.2023.  Frankopan Rokovci-Andrijaševci  Sloga Štitar                     0  0
 29    4.6.2023.  Fruškogorac Ilok                Croatia Bogdanovci               2  0
 29    4.6.2023.  Mitnica Vukovar                 Negoslavci                       1  1
 29    4.6.2023.  Mladost Vođinci                 Županja 77                       6  0
 29    4.6.2023.  Sinđelić Trpinja                Mladost Cerić                    2  1
 29    4.6.2023.  Slavonac Gradište               Borac Drenovci                   2  0
 29    4.6.2023.  Vrbanja                         Nosteria Nuštar                  1  1
 30   11.6.2023.  Borac Drenovci                  Vrbanja                          2  1
 30   11.6.2023.  Croatia Bogdanovci              Mitnica Vukovar                  4  2
 30   11.6.2023.  Mladost Cerić                   Slavonac Gradište                2  1
 30   11.6.2023.  Negoslavci                      Frankopan Rokovci-Andrijaševci   0  1
 30   11.6.2023.  Nosteria Nuštar                 Mladost Vođinci                  2  1
 30   11.6.2023.  Slavonac Prkovci                Fruškogorac Ilok                 1  8
 30   11.6.2023.  Sloga Štitar                    Sinđelić Trpinja                 1  0
 30   11.6.2023.  Županja 77                      Budućnost Šiškovci               1  9

Požeško-slavonska county

Pos  Team                   ADP  P   W   D  L   F    A    GD   Pts
  1  Croatia Mihaljevci       0  26  23  2   1   95   15   80   71
  2  BSK Buk                  0  26  22  2   2  116   28   88   68
  3  Kaptol                   0  26  15  4   7   62   34   28   49
  4  Omladinac Čaglin         0  26  14  3   9   46   41    5   45
  5  Graševina Vetovo         0  26  13  3  10   63   41   22   42
  6  Kuzmica                  0  26  12  3  11   46   42    4   39
  7  Graničar Zagrađe         0  26  11  4  11   52   52    0   37
  8  Dinamo Rajsavac          0  26  10  3  13   53   63  -10   33
  9  Mladost Pavlovci         0  26   9  4  13   47   52   -5   31
 10  Slaven Gradac            0  26   8  4  14   48   60  -12   28
 11  Dobrovac                 0  26   7  6  13   43   56  -13   27
 12  Sloga Trenkovo           0  26   4  6  16   31   85  -54   18 [relegated]
 13  Parasan Golobrdci        0  26   5  2  19   35  104  -69   17 [relegated]
 14  Croatia Donja Obrijež    0  26   4  4  18   25   89  -64   16 [relegated]

Last updated: 11. 6. 2023. (End of season.)

County cup:
BSK Buk – Kutjevo                      1:4
(Winner will qualify for the National cup.)

Rnd  Date         Home Team              Away Team              F  A
  1   28.8.2022.  BSK Buk                Graničar Zagrađe       5  2
  1   28.8.2022.  Croatia Mihaljevci     Croatia Donja Obrijež  4  0
  1   28.8.2022.  Dinamo Rajsavac        Sloga Trenkovo         4  1
  1   28.8.2022.  Dobrovac               Parasan Golobrdci      6  1
  1   28.8.2022.  Graševina Vetovo       Kuzmica                2  4
  1   28.8.2022.  Kaptol                 Mladost Pavlovci       4  1
  1   28.8.2022.  Omladinac Čaglin       Slaven Gradac          1  0
  2   28.8.2022.  Croatia Donja Obrijež  BSK Buk                0  5
  2   28.8.2022.  Kuzmica                Dinamo Rajsavac        2  0
  2   28.8.2022.  Mladost Pavlovci       Croatia Mihaljevci     2  4
  2   28.8.2022.  Omladinac Čaglin       Dobrovac               3  0
  2   28.8.2022.  Parasan Golobrdci      Graševina Vetovo       1  6
  2   28.8.2022.  Slaven Gradac          Graničar Zagrađe       7  0
  2   28.8.2022.  Sloga Trenkovo         Kaptol                 2  6
  3   11.9.2022.  BSK Buk                Mladost Pavlovci       3  0
  3   11.9.2022.  Croatia Mihaljevci     Sloga Trenkovo         7  0
  3   11.9.2022.  Dinamo Rajsavac        Parasan Golobrdci      5  3
  3   11.9.2022.  Dobrovac               Slaven Gradac          1  1
  3   11.9.2022.  Graničar Zagrađe       Croatia Donja Obrijež  0  1
  3   11.9.2022.  Graševina Vetovo       Omladinac Čaglin       1  2
  3   11.9.2022.  Kaptol                 Kuzmica                2  1
  4   18.9.2022.  Dobrovac               Graševina Vetovo       0  1
  4   18.9.2022.  Kuzmica                Croatia Mihaljevci     1  8
  4   18.9.2022.  Mladost Pavlovci       Graničar Zagrađe       4  1
  4   18.9.2022.  Omladinac Čaglin       Dinamo Rajsavac        2  0
  4   18.9.2022.  Parasan Golobrdci      Kaptol                 1  5
  4   18.9.2022.  Slaven Gradac          Croatia Donja Obrijež  7  0
  4   18.9.2022.  Sloga Trenkovo         BSK Buk                0  9
  5   25.9.2022.  BSK Buk                Kuzmica                0  0
  5   25.9.2022.  Croatia Donja Obrijež  Mladost Pavlovci       2  2
  5   25.9.2022.  Croatia Mihaljevci     Parasan Golobrdci      3  0
  5   25.9.2022.  Dinamo Rajsavac        Dobrovac               3  2
  5   25.9.2022.  Graničar Zagrađe       Sloga Trenkovo         5  0
  5   25.9.2022.  Graševina Vetovo       Slaven Gradac          2  3
  5   25.9.2022.  Kaptol                 Omladinac Čaglin       0  2
  6   2.10.2022.  Dobrovac               Kaptol                 0  3
  6   2.10.2022.  Graševina Vetovo       Dinamo Rajsavac        1  2
  6   2.10.2022.  Kuzmica                Graničar Zagrađe       2  1
  6   2.10.2022.  Omladinac Čaglin       Croatia Mihaljevci     0  1
  6   2.10.2022.  Parasan Golobrdci      BSK Buk                1  3
  6   2.10.2022.  Slaven Gradac          Mladost Pavlovci       3  0
  6   2.10.2022.  Sloga Trenkovo         Croatia Donja Obrijež  2  2
  7   9.10.2022.  BSK Buk                Omladinac Čaglin       5  0
  7   9.10.2022.  Croatia Donja Obrijež  Kuzmica                0  3
  7   9.10.2022.  Croatia Mihaljevci     Dobrovac               4  0
  7   9.10.2022.  Dinamo Rajsavac        Slaven Gradac          3  2
  7   9.10.2022.  Graničar Zagrađe       Parasan Golobrdci      4  2
  7   9.10.2022.  Kaptol                 Graševina Vetovo       2  4
  7   9.10.2022.  Mladost Pavlovci       Sloga Trenkovo         4  0
  8  16.10.2022.  Dinamo Rajsavac        Kaptol                 0  4
  8  16.10.2022.  Dobrovac               BSK Buk                0  4
  8  16.10.2022.  Graševina Vetovo       Croatia Mihaljevci     0  1
  8  16.10.2022.  Kuzmica                Mladost Pavlovci       0  1
  8  16.10.2022.  Omladinac Čaglin       Graničar Zagrađe       1  2
  8  16.10.2022.  Parasan Golobrdci      Croatia Donja Obrijež  4  2
  8  16.10.2022.  Slaven Gradac          Sloga Trenkovo         4  2
  9  23.10.2022.  BSK Buk                Graševina Vetovo       2  2
  9  23.10.2022.  Croatia Donja Obrijež  Omladinac Čaglin       1  3
  9  23.10.2022.  Croatia Mihaljevci     Dinamo Rajsavac        5  0
  9  23.10.2022.  Graničar Zagrađe       Dobrovac               2  1
  9  23.10.2022.  Kaptol                 Slaven Gradac          2  2
  9  23.10.2022.  Mladost Pavlovci       Parasan Golobrdci      0  1
  9  23.10.2022.  Sloga Trenkovo         Kuzmica                0  4
 10  30.10.2022.  Dinamo Rajsavac        BSK Buk                3  4
 10  30.10.2022.  Dobrovac               Croatia Donja Obrijež  2  0
 10  30.10.2022.  Graševina Vetovo       Graničar Zagrađe       3  0
 10  30.10.2022.  Kaptol                 Croatia Mihaljevci     1  1
 10  30.10.2022.  Omladinac Čaglin       Mladost Pavlovci       2  0
 10  30.10.2022.  Parasan Golobrdci      Sloga Trenkovo         1  5
 10  30.10.2022.  Slaven Gradac          Kuzmica                0  2
 11   6.11.2022.  BSK Buk                Kaptol                 4  0
 11   6.11.2022.  Croatia Donja Obrijež  Graševina Vetovo       1  4
 11   6.11.2022.  Croatia Mihaljevci     Slaven Gradac          3  0
 11   6.11.2022.  Graničar Zagrađe       Dinamo Rajsavac        2  2
 11   6.11.2022.  Kuzmica                Parasan Golobrdci      1  0
 11   6.11.2022.  Mladost Pavlovci       Dobrovac               0  0
 11   6.11.2022.  Sloga Trenkovo         Omladinac Čaglin       1  1
 12  13.11.2022.  Croatia Mihaljevci     BSK Buk                3  2
 12  13.11.2022.  Dinamo Rajsavac        Croatia Donja Obrijež  8  0
 12  13.11.2022.  Dobrovac               Sloga Trenkovo         2  1
 12  13.11.2022.  Graševina Vetovo       Mladost Pavlovci       3  1
 12  13.11.2022.  Kaptol                 Graničar Zagrađe       0  0
 12  13.11.2022.  Omladinac Čaglin       Kuzmica                2  2
 12  13.11.2022.  Slaven Gradac          Parasan Golobrdci      4  2
 13  20.11.2022.  BSK Buk                Slaven Gradac          6  1
 13  20.11.2022.  Croatia Donja Obrijež  Kaptol                 4  3
 13  20.11.2022.  Graničar Zagrađe       Croatia Mihaljevci     1  2
 13  20.11.2022.  Kuzmica                Dobrovac               2  2
 13  20.11.2022.  Mladost Pavlovci       Dinamo Rajsavac        4  2
 13  20.11.2022.  Parasan Golobrdci      Omladinac Čaglin       0  4
 13  20.11.2022.  Sloga Trenkovo         Graševina Vetovo       0  4
 14   19.3.2023.  Croatia Donja Obrijež  Croatia Mihaljevci     0  5
 14   19.3.2023.  Graničar Zagrađe       BSK Buk                3  1
 14   19.3.2023.  Kuzmica                Graševina Vetovo       1  2
 14   19.3.2023.  Mladost Pavlovci       Kaptol                 0  0
 14   19.3.2023.  Parasan Golobrdci      Dobrovac               3  2
 14   19.3.2023.  Slaven Gradac          Omladinac Čaglin       0  1
 14   19.3.2023.  Sloga Trenkovo         Dinamo Rajsavac        1  1
 15   26.3.2023.  BSK Buk                Croatia Donja Obrijež  3  0
 15   26.3.2023.  Croatia Mihaljevci     Mladost Pavlovci       4  0
 15   26.3.2023.  Dinamo Rajsavac        Kuzmica                2  0
 15   26.3.2023.  Dobrovac               Omladinac Čaglin       2  3
 15   26.3.2023.  Graničar Zagrađe       Slaven Gradac          1  1
 15   26.3.2023.  Graševina Vetovo       Parasan Golobrdci      9  2
 15   26.3.2023.  Kaptol                 Sloga Trenkovo         2  0
 16    2.4.2023.  Croatia Donja Obrijež  Graničar Zagrađe       2  6
 16    2.4.2023.  Kuzmica                Kaptol                 1  0
 16    2.4.2023.  Mladost Pavlovci       BSK Buk                1  5
 16    2.4.2023.  Omladinac Čaglin       Graševina Vetovo       1  1
 16    2.4.2023.  Parasan Golobrdci      Dinamo Rajsavac        1  1
 16    2.4.2023.  Slaven Gradac          Dobrovac               0  5
 16    2.4.2023.  Sloga Trenkovo         Croatia Mihaljevci     1  6
 17    8.4.2023.  BSK Buk                Sloga Trenkovo         7  1
 17    8.4.2023.  Croatia Donja Obrijež  Slaven Gradac          2  1
 17    8.4.2023.  Croatia Mihaljevci     Kuzmica                1  0
 17    8.4.2023.  Dinamo Rajsavac        Omladinac Čaglin       2  1
 17    8.4.2023.  Graničar Zagrađe       Mladost Pavlovci       3  1
 17    8.4.2023.  Graševina Vetovo       Dobrovac               5  3
 17    8.4.2023.  Kaptol                 Parasan Golobrdci      4  0
 18   16.4.2023.  Dobrovac               Dinamo Rajsavac        2  1
 18   16.4.2023.  Kuzmica                BSK Buk                3  5
 18   16.4.2023.  Mladost Pavlovci       Croatia Donja Obrijež  4  0
 18   16.4.2023.  Omladinac Čaglin       Kaptol                 1  2
 18   16.4.2023.  Slaven Gradac          Graševina Vetovo       0  2
 18   16.4.2023.  Sloga Trenkovo         Graničar Zagrađe       2  1
 18    3.5.2023.  Parasan Golobrdci      Croatia Mihaljevci     1  8
 19   23.4.2023.  BSK Buk                Parasan Golobrdci      6  1
 19   23.4.2023.  Croatia Donja Obrijež  Sloga Trenkovo         1  2
 19   23.4.2023.  Croatia Mihaljevci     Omladinac Čaglin       7  0
 19   23.4.2023.  Dinamo Rajsavac        Graševina Vetovo       1  3
 19   23.4.2023.  Graničar Zagrađe       Kuzmica                3  0
 19   23.4.2023.  Kaptol                 Dobrovac               3  0
 19   23.4.2023.  Mladost Pavlovci       Slaven Gradac          4  1
 20   30.4.2023.  Dobrovac               Croatia Mihaljevci     1  3
 20   30.4.2023.  Kuzmica                Croatia Donja Obrijež  2  0
 20   30.4.2023.  Omladinac Čaglin       BSK Buk                1  7
 20   30.4.2023.  Parasan Golobrdci      Graničar Zagrađe       1  6
 20   30.4.2023.  Slaven Gradac          Dinamo Rajsavac        2  1
 20   30.4.2023.  Sloga Trenkovo         Mladost Pavlovci       3  3
 20    1.5.2023.  Graševina Vetovo       Kaptol                 0  1
 21    7.5.2023.  BSK Buk                Dobrovac               5  1
 21    7.5.2023.  Croatia Donja Obrijež  Parasan Golobrdci      2  2
 21    7.5.2023.  Croatia Mihaljevci     Graševina Vetovo       3  0
 21    7.5.2023.  Graničar Zagrađe       Omladinac Čaglin       3  0
 21    7.5.2023.  Kaptol                 Dinamo Rajsavac        5  1
 21    7.5.2023.  Mladost Pavlovci       Kuzmica                1  2
 21    7.5.2023.  Sloga Trenkovo         Slaven Gradac          2  1
 22   14.5.2023.  Dinamo Rajsavac        Croatia Mihaljevci     0  2
 22   14.5.2023.  Dobrovac               Graničar Zagrađe       1  1
 22   14.5.2023.  Graševina Vetovo       BSK Buk                0  4
 22   14.5.2023.  Kuzmica                Sloga Trenkovo         2  1
 22   14.5.2023.  Omladinac Čaglin       Croatia Donja Obrijež  5  0
 22   14.5.2023.  Parasan Golobrdci      Mladost Pavlovci       0  4
 22   14.5.2023.  Slaven Gradac          Kaptol                 2  4
 23   21.5.2023.  BSK Buk                Dinamo Rajsavac        7  1
 23   21.5.2023.  Croatia Donja Obrijež  Dobrovac               2  2
 23   21.5.2023.  Croatia Mihaljevci     Kaptol                 2  1
 23   21.5.2023.  Graničar Zagrađe       Graševina Vetovo       2  0
 23   21.5.2023.  Kuzmica                Slaven Gradac          1  2
 23   21.5.2023.  Mladost Pavlovci       Omladinac Čaglin       3  2
 23   21.5.2023.  Sloga Trenkovo         Parasan Golobrdci      2  3
 24   28.5.2023.  Dinamo Rajsavac        Graničar Zagrađe       5  1
 24   28.5.2023.  Dobrovac               Mladost Pavlovci       1  0
 24   28.5.2023.  Graševina Vetovo       Croatia Donja Obrijež  6  0
 24   28.5.2023.  Kaptol                 BSK Buk                2  3
 24   28.5.2023.  Omladinac Čaglin       Sloga Trenkovo         3  0
 24   28.5.2023.  Parasan Golobrdci      Kuzmica                1  7
 24   28.5.2023.  Slaven Gradac          Croatia Mihaljevci     2  2
 25    4.6.2023.  BSK Buk                Croatia Mihaljevci     2  1
 25    4.6.2023.  Croatia Donja Obrijež  Dinamo Rajsavac        3  1
 25    4.6.2023.  Graničar Zagrađe       Kaptol                 2  3
 25    4.6.2023.  Kuzmica                Omladinac Čaglin       0  1
 25    4.6.2023.  Mladost Pavlovci       Graševina Vetovo       4  2
 25    4.6.2023.  Parasan Golobrdci      Slaven Gradac          2  1
 25    4.6.2023.  Sloga Trenkovo         Dobrovac               2  2
 26   11.6.2023.  Croatia Mihaljevci     Graničar Zagrađe       5  0
 26   11.6.2023.  Dinamo Rajsavac        Mladost Pavlovci       4  3
 26   11.6.2023.  Dobrovac               Kuzmica                5  3
 26   11.6.2023.  Graševina Vetovo       Sloga Trenkovo         0  0
 26   11.6.2023.  Kaptol                 Croatia Donja Obrijež  3  0
 26   11.6.2023.  Omladinac Čaglin       Parasan Golobrdci      4  1
 26   11.6.2023.  Slaven Gradac          BSK Buk                1  9

Varaždinska county

Play-off group

Pos  Team                 ADP  P   W   D  L   F   A   GD  Pts
  1  Razvitak Čičkovina     0  27  20  1   6  79  31  48   61 [promoted]
  2  Plitvica Selnik        0  27  18  3   6  73  27  46   57
  3  Mladost Sigetec        0  27  17  1   9  78  41  37   52
  4  Obreš Ilija            0  27  15  3   9  58  39  19   48 [relegated]
  5  Zadrugar Hrastovsko    0  27  14  3  10  46  35  11   45
  6  Mladost Varaždin       0  27  13  2  12  51  60  -9   41

Play-out group

Pos  Team                         ADP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Čevo Podevčevo                 0  27  10  3  14  41  56  -15   33
  2  Sloboda Tužno                  0  27  10  3  14  46  65  -19   33
  3  Drava-Ajax Komarnica           0  27   8  7  12  43  44   -1   31
  4  Mladost Varaždinske Toplice    0  27   8  4  15  42  66  -24   28
  5  Beretinec                      0  27   4  7  16  25  68  -43   19
  6  Sloboda ŠN Varaždin            0  27   5  3  19  30  80  -50   18 [relegated]

Last updated: 4. 6. 2023. (End of season.)

County cup:
Jalžabet – Novi Marof                       2:0
(Finalists will qualify for the National cup.)

Rnd  Date         Home Team                    Away Team                    F  A
  1   21.8.2022.  Drava-Ajax Komarnica         Beretinec                    4  0
  1   21.8.2022.  Mladost Varaždinske Toplice  Čevo Podevčevo               1  2
  1   21.8.2022.  Obreš Ilija                  Mladost Sigetec              1  0
  1   21.8.2022.  Razvitak Čičkovina           Sloboda ŠN Varaždin          6  3
  1   21.8.2022.  Sloboda Tužno                Plitvica Selnik              2  9
  1   21.8.2022.  Zadrugar Hrastovsko          Mladost Varaždin             1  3
  2   28.8.2022.  Beretinec                    Mladost Sigetec              1  6
  2   28.8.2022.  Drava-Ajax Komarnica         Razvitak Čičkovina           2  2
  2   28.8.2022.  Mladost Varaždin             Obreš Ilija                  1  2
  2   28.8.2022.  Plitvica Selnik              Zadrugar Hrastovsko          1  3
  2   28.8.2022.  Sloboda ŠN Varaždin          Mladost Varaždinske Toplice  0  2
  2   28.8.2022.  Čevo Podevčevo               Sloboda Tužno                2  1
  3    4.9.2022.  Mladost Sigetec              Mladost Varaždin             3  0
  3    4.9.2022.  Mladost Varaždinske Toplice  Drava-Ajax Komarnica         2  0
  3    4.9.2022.  Obreš Ilija                  Plitvica Selnik              1  2
  3    4.9.2022.  Razvitak Čičkovina           Beretinec                    8  0
  3    4.9.2022.  Sloboda Tužno                Sloboda ŠN Varaždin          8  1
  3    4.9.2022.  Zadrugar Hrastovsko          Čevo Podevčevo               2  0
  4    4.9.2022.  Beretinec                    Mladost Varaždin             1  5
  4    4.9.2022.  Drava-Ajax Komarnica         Sloboda Tužno                5  0
  4    4.9.2022.  Plitvica Selnik              Mladost Sigetec              5  0
  4    4.9.2022.  Razvitak Čičkovina           Mladost Varaždinske Toplice  0  1
  4    4.9.2022.  Sloboda ŠN Varaždin          Zadrugar Hrastovsko          0  2
  4    4.9.2022.  Čevo Podevčevo               Obreš Ilija                  1  2
  5   18.9.2022.  Mladost Sigetec              Čevo Podevčevo               7  1
  5   18.9.2022.  Mladost Varaždin             Plitvica Selnik              2  1
  5   18.9.2022.  Mladost Varaždinske Toplice  Beretinec                    4  1
  5   18.9.2022.  Obreš Ilija                  Sloboda ŠN Varaždin          6  1
  5   18.9.2022.  Sloboda Tužno                Razvitak Čičkovina           3  1
  5   18.9.2022.  Zadrugar Hrastovsko          Drava-Ajax Komarnica         1  0
  6   25.9.2022.  Beretinec                    Plitvica Selnik              1  1
  6   25.9.2022.  Drava-Ajax Komarnica         Obreš Ilija                  3  0
  6   25.9.2022.  Mladost Varaždinske Toplice  Sloboda Tužno                1  2
  6   25.9.2022.  Razvitak Čičkovina           Zadrugar Hrastovsko          2  1
  6   25.9.2022.  Sloboda ŠN Varaždin          Mladost Sigetec              0  1
  6   25.9.2022.  Čevo Podevčevo               Mladost Varaždin             0  1
  7   2.10.2022.  Mladost Sigetec              Drava-Ajax Komarnica         4  2
  7   2.10.2022.  Mladost Varaždin             Sloboda ŠN Varaždin          4  1
  7   2.10.2022.  Obreš Ilija                  Razvitak Čičkovina           2  3
  7   2.10.2022.  Plitvica Selnik              Čevo Podevčevo               5  0
  7   2.10.2022.  Sloboda Tužno                Beretinec                    1  1
  7   2.10.2022.  Zadrugar Hrastovsko          Mladost Varaždinske Toplice  3  1
  8   9.10.2022.  Beretinec                    Čevo Podevčevo               1  1
  8   9.10.2022.  Drava-Ajax Komarnica         Mladost Varaždin             2  3
  8   9.10.2022.  Mladost Varaždinske Toplice  Obreš Ilija                  0  1
  8   9.10.2022.  Razvitak Čičkovina           Mladost Sigetec              4  2
  8   9.10.2022.  Sloboda Tužno                Zadrugar Hrastovsko          1  0
  8   9.10.2022.  Sloboda ŠN Varaždin          Plitvica Selnik              0  2
  9  16.10.2022.  Mladost Sigetec              Mladost Varaždinske Toplice  7  0
  9  16.10.2022.  Mladost Varaždin             Razvitak Čičkovina           1  0
  9  16.10.2022.  Obreš Ilija                  Sloboda Tužno                4  0
  9  16.10.2022.  Plitvica Selnik              Drava-Ajax Komarnica         3  3
  9  16.10.2022.  Zadrugar Hrastovsko          Beretinec                    1  1
  9  16.10.2022.  Čevo Podevčevo               Sloboda ŠN Varaždin          2  0
 10  23.10.2022.  Beretinec                    Sloboda ŠN Varaždin          0  0
 10  23.10.2022.  Drava-Ajax Komarnica         Čevo Podevčevo               2  1
 10  23.10.2022.  Mladost Varaždinske Toplice  Mladost Varaždin             1  5
 10  23.10.2022.  Razvitak Čičkovina           Plitvica Selnik              1  0
 10  23.10.2022.  Sloboda Tužno                Mladost Sigetec              1  3
 10  23.10.2022.  Zadrugar Hrastovsko          Obreš Ilija                  1  4
 11  30.10.2022.  Mladost Sigetec              Zadrugar Hrastovsko          2  0
 11  30.10.2022.  Mladost Varaždin             Sloboda Tužno                4  2
 11  30.10.2022.  Obreš Ilija                  Beretinec                    4  0
 11  30.10.2022.  Plitvica Selnik              Mladost Varaždinske Toplice  5  0
 11  30.10.2022.  Sloboda ŠN Varaždin          Drava-Ajax Komarnica         1  1
 11  30.10.2022.  Čevo Podevčevo               Razvitak Čičkovina           0  5
 12   6.11.2022.  Beretinec                    Drava-Ajax Komarnica         1  1
 12   6.11.2022.  Mladost Sigetec              Obreš Ilija                  3  0
 12   6.11.2022.  Mladost Varaždin             Zadrugar Hrastovsko          0  1
 12   6.11.2022.  Plitvica Selnik              Sloboda Tužno                4  0
 12   6.11.2022.  Sloboda ŠN Varaždin          Razvitak Čičkovina           0  5
 12   6.11.2022.  Čevo Podevčevo               Mladost Varaždinske Toplice  2  2
 13  13.11.2022.  Mladost Sigetec              Beretinec                    4  0
 13  13.11.2022.  Mladost Varaždinske Toplice  Sloboda ŠN Varaždin          3  0
 13  13.11.2022.  Obreš Ilija                  Mladost Varaždin             2  2
 13  13.11.2022.  Razvitak Čičkovina           Drava-Ajax Komarnica         3  1
 13  13.11.2022.  Sloboda Tužno                Čevo Podevčevo               1  4
 13  13.11.2022.  Zadrugar Hrastovsko          Plitvica Selnik              3  0
 14  20.11.2022.  Beretinec                    Razvitak Čičkovina           1  5
 14  20.11.2022.  Drava-Ajax Komarnica         Mladost Varaždinske Toplice  2  1
 14  20.11.2022.  Mladost Varaždin             Mladost Sigetec              4  2
 14  20.11.2022.  Plitvica Selnik              Obreš Ilija                  2  1
 14  20.11.2022.  Sloboda ŠN Varaždin          Sloboda Tužno                1  2
 14  20.11.2022.  Čevo Podevčevo               Zadrugar Hrastovsko          2  0
 15   12.3.2023.  Mladost Sigetec              Plitvica Selnik              1  2
 15   12.3.2023.  Mladost Varaždin             Beretinec                    1  1
 15   12.3.2023.  Mladost Varaždinske Toplice  Razvitak Čičkovina           2  6
 15   12.3.2023.  Obreš Ilija                  Čevo Podevčevo               3  2
 15   12.3.2023.  Sloboda Tužno                Drava-Ajax Komarnica         1  1
 15   12.3.2023.  Zadrugar Hrastovsko          Sloboda ŠN Varaždin          7  0
 16   19.3.2023.  Beretinec                    Mladost Varaždinske Toplice  1  2
 16   19.3.2023.  Drava-Ajax Komarnica         Zadrugar Hrastovsko          0  2
 16   19.3.2023.  Plitvica Selnik              Mladost Varaždin             3  0
 16   19.3.2023.  Razvitak Čičkovina           Sloboda Tužno                4  2
 16   19.3.2023.  Sloboda ŠN Varaždin          Obreš Ilija                  0  6
 16   19.3.2023.  Čevo Podevčevo               Mladost Sigetec              1  2
 17   26.3.2023.  Mladost Sigetec              Sloboda ŠN Varaždin          3  2
 17   26.3.2023.  Mladost Varaždin             Čevo Podevčevo               3  1
 17   26.3.2023.  Obreš Ilija                  Drava-Ajax Komarnica         1  1
 17   26.3.2023.  Plitvica Selnik              Beretinec                    3  0
 17   26.3.2023.  Sloboda Tužno                Mladost Varaždinske Toplice  4  1
 17   26.3.2023.  Zadrugar Hrastovsko          Razvitak Čičkovina           3  2
 18    2.4.2023.  Beretinec                    Sloboda Tužno                2  3
 18    2.4.2023.  Drava-Ajax Komarnica         Mladost Sigetec              0  4
 18    2.4.2023.  Mladost Varaždinske Toplice  Zadrugar Hrastovsko          1  2
 18    2.4.2023.  Razvitak Čičkovina           Obreš Ilija                  1  0
 18    2.4.2023.  Sloboda ŠN Varaždin          Mladost Varaždin             5  1
 18    2.4.2023.  Čevo Podevčevo               Plitvica Selnik              0  3
 19    9.4.2023.  Mladost Sigetec              Razvitak Čičkovina           2  0
 19    9.4.2023.  Mladost Varaždin             Drava-Ajax Komarnica         0  3
 19    9.4.2023.  Obreš Ilija                  Mladost Varaždinske Toplice  3  2
 19    9.4.2023.  Plitvica Selnik              Sloboda ŠN Varaždin          6  1
 19    9.4.2023.  Zadrugar Hrastovsko          Sloboda Tužno                0  0
 19    9.4.2023.  Čevo Podevčevo               Beretinec                    1  2
 20   16.4.2023.  Beretinec                    Zadrugar Hrastovsko          3  2
 20   16.4.2023.  Drava-Ajax Komarnica         Plitvica Selnik              0  2
 20   16.4.2023.  Mladost Varaždinske Toplice  Mladost Sigetec              5  4
 20   16.4.2023.  Razvitak Čičkovina           Mladost Varaždin             6  0
 20   16.4.2023.  Sloboda Tužno                Obreš Ilija                  1  2
 20   16.4.2023.  Sloboda ŠN Varaždin          Čevo Podevčevo               1  2
 21   23.4.2023.  Mladost Sigetec              Sloboda Tužno                4  0
 21   23.4.2023.  Mladost Varaždin             Mladost Varaždinske Toplice  3  2
 21   23.4.2023.  Obreš Ilija                  Zadrugar Hrastovsko          0  1
 21   23.4.2023.  Plitvica Selnik              Razvitak Čičkovina           1  0
 21   23.4.2023.  Sloboda ŠN Varaždin          Beretinec                    1  3
 21   23.4.2023.  Čevo Podevčevo               Drava-Ajax Komarnica         4  1
 22   30.4.2023.  Beretinec                    Obreš Ilija                  0  1
 22   30.4.2023.  Drava-Ajax Komarnica         Sloboda ŠN Varaždin          1  0
 22   30.4.2023.  Mladost Varaždinske Toplice  Plitvica Selnik              0  4
 22   30.4.2023.  Razvitak Čičkovina           Čevo Podevčevo               4  1
 22   30.4.2023.  Sloboda Tužno                Mladost Varaždin             4  1
 22   30.4.2023.  Zadrugar Hrastovsko          Mladost Sigetec              4  2
 23    7.5.2023.  Drava-Ajax Komarnica         Mladost Varaždinske Toplice  1  1
 23    7.5.2023.  Mladost Sigetec              Mladost Varaždin             5  0
 23    7.5.2023.  Plitvica Selnik              Obreš Ilija                  3  1
 23    7.5.2023.  Razvitak Čičkovina           Zadrugar Hrastovsko          2  1
 23    7.5.2023.  Sloboda Tužno                Beretinec                    3  1
 23    7.5.2023.  Čevo Podevčevo               Sloboda ŠN Varaždin          1  2
 24   14.5.2023.  Beretinec                    Čevo Podevčevo               1  2
 24   14.5.2023.  Drava-Ajax Komarnica         Sloboda Tužno                4  0
 24   14.5.2023.  Mladost Varaždinske Toplice  Sloboda ŠN Varaždin          3  3
 24   14.5.2023.  Obreš Ilija                  Mladost Varaždin             5  2
 24   14.5.2023.  Plitvica Selnik              Razvitak Čičkovina           0  1
 24   14.5.2023.  Zadrugar Hrastovsko          Mladost Sigetec              2  1
 25   21.5.2023.  Mladost Sigetec              Plitvica Selnik              3  1
 25   21.5.2023.  Mladost Varaždin             Zadrugar Hrastovsko          3  0
 25   21.5.2023.  Razvitak Čičkovina           Obreš Ilija                  3  1
 25   21.5.2023.  Sloboda Tužno                Mladost Varaždinske Toplice  2  0
 25   21.5.2023.  Sloboda ŠN Varaždin          Be