Croatia 2023/24


Croatian League Hrvatski Kup
1. HNL
2. HNL
4th level
5th level
6th level
7th level
8th level

Croatian League

NB: Only teams placed 9th or better, that have valid licence for the  Croatian league,
      may participate in the Croatian league in the next season.
    Only teams that have valid licence for the First league, if relegated, may
      participate in the First league.

Table:

 1.Rijeka                       27  18  5  4  53-20  59
 2.Hajduk Split                 27  17  4  6  39-16  55
 3.Dinamo Zagreb                26  16  6  4  47-22  54  [C]
 4.Lokomotiva Zagreb            27   9 12  6  38-30  39
 5.Osijek                       27   9  9  9  45-36  36
 6.Gorica                       27   8  7 12  24-32  31
 7.Varaždin                     26   6 12  8  29-33  30
 8.Slaven Belupo Koprivnica     27   7  6 14  33-52  27
 9.Istra 1961 Pula              27   6  9 12  24-43  27
-------------------------------------------------------
10.Rudeš Zagreb                 27   1  4 22  10-58   7  [P]

Round 1
[Jul 21]
Dinamo Zagreb               1-2 Hajduk Split                
[Jul 22]
Rijeka                      4-0 Rudeš Zagreb                
Osijek                      6-1 Slaven Belupo Koprivnica    
[Jul 23]
Gorica                      1-1 Varaždin                    
Lokomotiva Zagreb           1-1 Istra 1961 Pula             

Round 2
[Jul 28]
Varaždin                    2-2 Slaven Belupo Koprivnica    
[Jul 29]
Gorica                      1-0 Lokomotiva Zagreb           
Istra 1961 Pula             0-3 Dinamo Zagreb               
[Jul 30]
Rudeš Zagreb                3-4 Osijek                      
Hajduk Split                1-0 Rijeka                      

Round 3
[Aug 4]
Lokomotiva Zagreb           3-3 Varaždin                    
[Aug 5]
Slaven Belupo Koprivnica    3-2 Rudeš Zagreb                
Dinamo Zagreb               0-0 Gorica                      
[Aug 6]
Rijeka                      6-0 Istra 1961 Pula             
[Nov 9]
Osijek                      0-1 Hajduk Split                

Round 4
[Aug 12]
Varaždin                    2-0 Rudeš Zagreb                
[Aug 13]
Istra 1961 Pula             4-4 Osijek                      
Hajduk Split                3-0 Slaven Belupo Koprivnica    
[Jan 23]
Dinamo Zagreb               0-3 Lokomotiva Zagreb           
[Jan 24]
Gorica                      2-3 Rijeka                      

Round 5
[Aug 19]
Slaven Belupo Koprivnica    2-2 Istra 1961 Pula             
[Aug 20]
Rudeš Zagreb                0-2 Hajduk Split                
Osijek                      1-0 Gorica                      
Rijeka                      2-1 Lokomotiva Zagreb           
[tba]
Dinamo Zagreb                -  Varaždin                    

Round 6
[Aug 25]
Gorica                      2-2 Slaven Belupo Koprivnica    
[Aug 26]
Varaždin                    1-2 Hajduk Split                
Lokomotiva Zagreb           2-2 Osijek                      
[Aug 28]
Istra 1961 Pula             0-0 Rudeš Zagreb                
Dinamo Zagreb               2-1 Rijeka                      

Round 7
[Sep 1]
Slaven Belupo Koprivnica    0-1 Lokomotiva Zagreb           
[Sep 2]
Rudeš Zagreb                0-2 Gorica                      
Hajduk Split                0-1 Istra 1961 Pula             
[Sep 3]
Rijeka                      2-2 Varaždin                    
Osijek                      2-3 Dinamo Zagreb               

Round 8
[Sep 15]
Lokomotiva Zagreb           1-0 Rudeš Zagreb                
[Sep 16]
Dinamo Zagreb               3-0 Slaven Belupo Koprivnica    
Rijeka                      2-1 Osijek                      
[Sep 17]
Gorica                      2-1 Hajduk Split                
Varaždin                    1-0 Istra 1961 Pula             

Round 9
[Sep 22]
Osijek                      1-1 Varaždin                    
[Sep 23]
Istra 1961 Pula             0-1 Gorica                      
[Sep 24]
Hajduk Split                1-0 Lokomotiva Zagreb           
Slaven Belupo Koprivnica    0-1 Rijeka                      
Rudeš Zagreb                1-5 Dinamo Zagreb               

Round 10
[Sep 30]
Varaždin                    1-0 Gorica                      
Slaven Belupo Koprivnica    1-0 Osijek                      
[Oct 1]
Rudeš Zagreb                1-2 Rijeka                      
Hajduk Split                1-0 Dinamo Zagreb               
[Oct 2]
Istra 1961 Pula             0-4 Lokomotiva Zagreb           

Round 11
[Oct 6]
Slaven Belupo Koprivnica    3-2 Varaždin                    
[Oct 7]
Osijek                      3-0 Rudeš Zagreb                
Rijeka                      1-0 Hajduk Split                
[Oct 8]
Lokomotiva Zagreb           1-1 Gorica                      
Dinamo Zagreb               3-0 Istra 1961 Pula             

Round 12
[Oct 20]
Rudeš Zagreb                0-0 Slaven Belupo Koprivnica    
[Oct 21]
Varaždin                    0-0 Lokomotiva Zagreb           
Gorica                      2-1 Dinamo Zagreb               
[Oct 22]
Istra 1961 Pula             1-1 Rijeka                      
Hajduk Split                0-2 Osijek                      

Round 13
[Oct 27]
Slaven Belupo Koprivnica    0-1 Hajduk Split                
[Oct 28]
Rudeš Zagreb                0-0 Varaždin                    
Osijek                      3-1 Istra 1961 Pula             
[Oct 29]
Rijeka                      1-0 Gorica                      
Dinamo Zagreb               2-1 Lokomotiva Zagreb           

Round 14
[Nov 3]
Lokomotiva Zagreb           1-1 Rijeka                      
[Nov 4]
Gorica                      3-0 Osijek                      
Hajduk Split                1-0 Rudeš Zagreb                
[Nov 5]
Varaždin                    1-1 Dinamo Zagreb               
Istra 1961 Pula             2-0 Slaven Belupo Koprivnica    

Round 15
[Nov 10]
Slaven Belupo Koprivnica    0-0 Gorica                      
[Nov 11]
Rudeš Zagreb                0-4 Istra 1961 Pula             
Osijek                      1-1 Lokomotiva Zagreb           
[Nov 12]
Hajduk Split                3-1 Varaždin                    
Rijeka                      2-2 Dinamo Zagreb               

Round 16
[Nov 24]
Lokomotiva Zagreb           1-3 Slaven Belupo Koprivnica    
[Nov 25]
Varaždin                    0-2 Rijeka                      
Dinamo Zagreb               2-1 Osijek                      
[Nov 26]
Istra 1961 Pula             0-2 Hajduk Split                
Gorica                      3-0 Rudeš Zagreb                

Round 17
[Dec 1]
Istra 1961 Pula             2-0 Varaždin                    
[Dec 2]
Osijek                      0-0 Rijeka                      
Hajduk Split                3-0 Gorica                      
[Dec 3]
Rudeš Zagreb                0-0 Lokomotiva Zagreb           
[Dec 4]
Slaven Belupo Koprivnica    0-2 Dinamo Zagreb               

Round 18
[Dec 8]
Lokomotiva Zagreb           1-1 Hajduk Split                
[Dec 9]
Gorica                      0-0 Istra 1961 Pula             
Dinamo Zagreb               1-0 Rudeš Zagreb                
[Dec 10]
Varaždin                    2-2 Osijek                      
Rijeka                      2-4 Slaven Belupo Koprivnica    

Round 19
[Dec 15]
Gorica                      1-3 Varaždin                    
[Dec 16]
Lokomotiva Zagreb           3-0 Istra 1961 Pula             
Rijeka                      3-0 Rudeš Zagreb                
[Dec 17]
Osijek                      4-1 Slaven Belupo Koprivnica    
Dinamo Zagreb               0-0 Hajduk Split                

Round 20
[Jan 26]
Varaždin                    1-2 Slaven Belupo Koprivnica    
[Jan 27]
Osijek                      2-0 Rudeš Zagreb                
Istra 1961 Pula             0-1 Dinamo Zagreb               
[Jan 28]
Gorica                      1-2 Lokomotiva Zagreb           
Hajduk Split                1-2 Rijeka                      

Round 21
[Feb 2]
Lokomotiva Zagreb           0-0 Varaždin                    
[Feb 3]
Slaven Belupo Koprivnica    4-0 Rudeš Zagreb                
Osijek                      1-1 Hajduk Split                
[Feb 4]
Rijeka                      3-0 Istra 1961 Pula             
Dinamo Zagreb               2-0 Gorica                      

Round 22
[Feb 9]
Varaždin                    1-0 Rudeš Zagreb                
[Feb 10]
Istra 1961 Pula             1-0 Osijek                      
Lokomotiva Zagreb           2-2 Dinamo Zagreb               
[Feb 11]
Hajduk Split                4-0 Slaven Belupo Koprivnica    
Gorica                      0-2 Rijeka                      

Round 23
[Feb 16]
Slaven Belupo Koprivnica    1-1 Istra 1961 Pula             
[Feb 17]
Rijeka                      4-0 Lokomotiva Zagreb           
Rudeš Zagreb                0-2 Hajduk Split                
[Feb 18]
Osijek                      3-0 Gorica                      
Dinamo Zagreb               1-0 Varaždin                    

Round 24
[Feb 23]
Lokomotiva Zagreb           1-1 Osijek                      
[Feb 24]
Varaždin                    1-1 Hajduk Split                
Istra 1961 Pula             2-1 Rudeš Zagreb                
[Feb 25]
Dinamo Zagreb               1-0 Rijeka                      
Gorica                      1-0 Slaven Belupo Koprivnica    

Round 25
[Mar 2]
Slaven Belupo Koprivnica    2-3 Lokomotiva Zagreb           
Hajduk Split                1-0 Istra 1961 Pula             
[Mar 3]
Rijeka                      2-0 Varaždin                    
Osijek                      1-1 Dinamo Zagreb               
[Mar 4]
Rudeš Zagreb                2-1 Gorica                      

Round 26
[Mar 8]
Varaždin                    2-2 Istra 1961 Pula             
[Mar 9]
Lokomotiva Zagreb           3-0 Rudeš Zagreb                
Gorica                      0-3 Hajduk Split                
[Mar 10]
Rijeka                      3-0 Osijek                      
Dinamo Zagreb               5-2 Slaven Belupo Koprivnica    

Round 27
[Mar 15]
Osijek                      0-1 Varaždin                    
[Mar 16]
Slaven Belupo Koprivnica    0-1 Rijeka                      
Hajduk Split                1-2 Lokomotiva Zagreb           
[Mar 17]
Istra 1961 Pula             0-0 Gorica                      
Rudeš Zagreb                0-3 Dinamo Zagreb               

Round 28
[Mar 29]
Istra 1961 Pula              -  Lokomotiva Zagreb           
Slaven Belupo Koprivnica     -  Osijek                      
[Mar 30]
Varaždin                     -  Gorica                      
Rudeš Zagreb                 -  Rijeka                      
Hajduk Split                 -  Dinamo Zagreb               

Table:

 1.Rijeka                       27  18  5  4  53-20  59
 2.Hajduk Split                 27  17  4  6  39-16  55
 3.Dinamo Zagreb                26  16  6  4  47-22  54  [C]
 4.Lokomotiva Zagreb            27   9 12  6  38-30  39
 5.Osijek                       27   9  9  9  45-36  36
 6.Gorica                       27   8  7 12  24-32  31
 7.Varaždin                     26   6 12  8  29-33  30
 8.Slaven Belupo Koprivnica     27   7  6 14  33-52  27
 9.Istra 1961 Pula              27   6  9 12  24-43  27
-------------------------------------------------------
10.Rudeš Zagreb                 27   1  4 22  10-58   7  [P]


Kup HNS-a

Preliminary Round [Aug 30}
Rudar Labin                   2-3 Zagora Unešić                 
Tigar Rakitje                 0-2 Omladinac Gornja Vrba         
Dugo Selo                     2-2 Pitomača                      [aet, 4-2 pen]
Papuk Orahovica              1-29 Grobničan Čavle               
Gospić                        2-4 Kutjevo                       
Vukovar 1991                  4-0 Graničar Kotoriba             
Vardarac                      1-2 Karlovac 1919                 [aet]
Jalžabet                      1-3 Moslavina Kutina              
Bilogora '91 Grubišno Polje   0-2 Ponikve Zagreb                
Jadran Poreč                  2-1 Mladost Ždralovi              
Graničar Županja              0-3 Croatia Zmijavci              
Zagorec Krapina               1-0 Omladinac Staro Topolje       
Belišće                       3-0 Novi Marof                    
Primorac Biograd na moru      0-2 Radnik Križevci               [aet]
Libertas Novska               1-0 Međimurec Pretetinec          
Tomislav Drnje                1-4 Jadran Ploče                  

Round 1 [Sep 27]
Omladinac Gornja Vrba         0-6 Hajduk Split                  
Moslavina Kutina              2-4 Slaven Belupo Koprivnica      
Kutjevo                       1-4 Osijek                        
Libertas Novska               0-9 Rijeka                        
Ponikve Zagreb                1-4 Dinamo Zagreb                 
Dugo Selo                     0-1 Lokomotiva Zagreb             
Zagora Unešić                 0-2 Istra 1961 Pula               
Radnik Križevci               4-3 Šibenik                       [aet]
Zagorec Krapina               0-2 Gorica                        
Grobničan Čavle               0-0 Varaždin                      [aet, 3-5 pen]
Croatia Zmijavci              0-1 Rudeš Zagreb                  
Vukovar 1991                  4-1 BSK Bijelo Brdo               
Jadran Poreč                  0-0 Oriolik Oriovac               [aet, 3-4 pen]
Jadran Ploče                  2-1 Belišće                       
Cibalia Vinkovci              6-0 Zagreb                        
Karlovac 1919                 2-1 Jaska Vinogradar Jastrebarsko 

1/8 Finals
[Oct 31]
Jadran Ploče                  20-2 Hajduk Split                  
Rudeš Zagreb                  3-1 Slaven Belupo Koprivnica      
Karlovac 1919                 0-1 Osijek                        
[Nov 1]
Oriolik Oriovac               0-8 Dinamo Zagreb                 
Gorica                        4-0 Radnik Križevci               
[Nov 29]
Vukovar 1991                  1-2 Lokomotiva Zagreb             
[Dec 5]
Varaždin                      3-2 Istra 1961 Pula               
Cibalia Vinkovci              1-3 Rijeka                        

Quarterfinals 
[Feb 27]
Hajduk Split                  5-0 Varaždin                      
Lokomotiva Zagreb             1-0 Osijek                        
[Feb 28]
Dinamo Zagreb                 4-0 Gorica                        
Rudeš Zagreb                  0-1 Rijeka                        

Semifinals [Apr 3]
Lokomotiva Zagreb              -  Rijeka                        
Hajduk Split                   -  Dinamo Zagreb                 

Final

First Leg [May 15]

Second Leg [May 30]


1. HNL

NB: Only teams placed 1st to 3rd, that have a valid licence for the Croatian league
      may be promoted to the Croatian league in the next season.
    Only teams placed 1st to 6th, that have a valid licence for the Croatian league
      are eligible to replace any top level side that had its license revoked.
    Only teams placed 11th or better, that have a valid licence for the First league
      may participate in the First league in the next season.
    Only teams that have a valid licence for the Second league, if relegated, may
      participate in the Second league.

Pos  Team              DP  P   W   D   L   F   A   GD   Pts
  1  Zrinski Jurjevac   0  22  16   3   3  34  12   22   51
===========================================================
  2  Šibenik            0  22  15   4   3  43  15   28   49
  3  Vukovar 1991       0  22  12   6   4  38  24   14   42
  4  Sesvete            0  22   9   4   9  22  21    1   31
  5  Jarun Zagreb       0  22   9   3  10  24  30   -6   30
  6  Dugopolje          0  22   6   9   7  27  26    1   27
  7  Dubrava Zagreb     0  22   7   5  10  24  33   -9   26
  8  Cibalia Vinkovci   0  22   8   2  12  24  38  -14   26
  9  Croatia Zmijavci   0  22   5  10   7  29  28    1   25
 10  Orijent Rijeka     0  22   5   5  12  25  41  -16   20
-----------------------------------------------------------
 11  BSK Bijelo Brdo    0  22   2  11   9  18  28  -10   17
===========================================================
 12  Solin              0  22   2  10  10  20  32  -12   16

Last updated: 17. 3. 2024.

Rnd  Date         Home Team         Away Team         F  A
  1   11.8.2023.  Šibenik           Vukovar 1991      3  0
  1   12.8.2023.  Cibalia Vinkovci  Croatia Zmijavci  1  0
  1   12.8.2023.  Orijent Rijeka    Dubrava Zagreb    1  1
  1   12.8.2023.  Sesvete           Dugopolje         0  1
  1   12.8.2023.  Solin             BSK Bijelo Brdo   0  0
  1   14.8.2023.  Zrinski Jurjevac  Jarun Zagreb      2  0
  2   18.8.2023.  Vukovar 1991      Zrinski Jurjevac  1  2
  2   19.8.2023.  BSK Bijelo Brdo   Dugopolje         1  1
  2   19.8.2023.  Dubrava Zagreb    Cibalia Vinkovci  1  1
  2   19.8.2023.  Solin             Šibenik           2  3
  2   20.8.2023.  Croatia Zmijavci  Sesvete           0  0
  2   21.8.2023.  Jarun Zagreb      Orijent Rijeka    4  2
  3   25.8.2023.  Dugopolje         Croatia Zmijavci  1  1
  3   26.8.2023.  Cibalia Vinkovci  Jarun Zagreb      3  1
  3   26.8.2023.  Orijent Rijeka    Vukovar 1991      0  1
  3   26.8.2023.  Zrinski Jurjevac  Solin             3  0
  3   26.8.2023.  Šibenik           BSK Bijelo Brdo   3  0
  3   28.8.2023.  Sesvete           Dubrava Zagreb    0  1
  4    1.9.2023.  Šibenik           Zrinski Jurjevac  3  0
  4    2.9.2023.  BSK Bijelo Brdo   Croatia Zmijavci  0  0
  4    2.9.2023.  Jarun Zagreb      Sesvete           2  0
  4    2.9.2023.  Solin             Orijent Rijeka    4  1
  4    2.9.2023.  Vukovar 1991      Cibalia Vinkovci  3  1
  4    4.9.2023.  Dubrava Zagreb    Dugopolje         1  3
  5    8.9.2023.  Sesvete           Vukovar 1991      1  2
  5    9.9.2023.  Dugopolje         Jarun Zagreb      4  0
  5    9.9.2023.  Orijent Rijeka    Šibenik           5  4
  5    9.9.2023.  Zrinski Jurjevac  BSK Bijelo Brdo   1  0
  5   10.9.2023.  Cibalia Vinkovci  Solin             3  1
  5   10.9.2023.  Croatia Zmijavci  Dubrava Zagreb    1  2
  6   15.9.2023.  Vukovar 1991      Dugopolje         3  0
  6   15.9.2023.  Zrinski Jurjevac  Orijent Rijeka    1  2
  6   16.9.2023.  BSK Bijelo Brdo   Dubrava Zagreb    1  1
  6   16.9.2023.  Jarun Zagreb      Croatia Zmijavci  5  2
  6   16.9.2023.  Solin             Sesvete           0  1
  6   18.9.2023.  Šibenik           Cibalia Vinkovci  2  0
  7   22.9.2023.  Dugopolje         Solin             1  1
  7   23.9.2023.  Cibalia Vinkovci  Zrinski Jurjevac  1  4
  7   23.9.2023.  Orijent Rijeka    BSK Bijelo Brdo   1  0
  7   23.9.2023.  Sesvete           Šibenik           1  0
  7   24.9.2023.  Croatia Zmijavci  Vukovar 1991      2  2
  7   25.9.2023.  Dubrava Zagreb    Jarun Zagreb      0  1
  8   29.9.2023.  Zrinski Jurjevac  Sesvete           2  2
  8   30.9.2023.  BSK Bijelo Brdo   Jarun Zagreb      0  0
  8   30.9.2023.  Orijent Rijeka    Cibalia Vinkovci  0  3
  8   30.9.2023.  Solin             Croatia Zmijavci  0  0
  8   30.9.2023.  Vukovar 1991      Dubrava Zagreb    2  2
  8   2.10.2023.  Šibenik           Dugopolje         1  1
  9   6.10.2023.  Sesvete           Orijent Rijeka    1  1
  9   7.10.2023.  Cibalia Vinkovci  BSK Bijelo Brdo   0  1
  9   7.10.2023.  Dugopolje         Zrinski Jurjevac  0  0
  9   7.10.2023.  Jarun Zagreb      Vukovar 1991      0  3
  9   8.10.2023.  Croatia Zmijavci  Šibenik           0  0
  9   9.10.2023.  Dubrava Zagreb    Solin             1  1
 10  11.10.2023.  BSK Bijelo Brdo   Vukovar 1991      1  3
 10  14.10.2023.  Cibalia Vinkovci  Sesvete           0  1
 10  14.10.2023.  Solin             Jarun Zagreb      1  1
 10  14.10.2023.  Zrinski Jurjevac  Croatia Zmijavci  4  0
 10  14.10.2023.  Šibenik           Dubrava Zagreb    4  1
 10  15.10.2023.  Orijent Rijeka    Dugopolje         1  2
 11  20.10.2023.  Sesvete           BSK Bijelo Brdo   2  0
 11  21.10.2023.  Dubrava Zagreb    Zrinski Jurjevac  0  1
 11  21.10.2023.  Dugopolje         Cibalia Vinkovci  4  0
 11  21.10.2023.  Vukovar 1991      Solin             2  2
 11  22.10.2023.  Croatia Zmijavci  Orijent Rijeka    6  2
 11  23.10.2023.  Jarun Zagreb      Šibenik           0  3
 12  27.10.2023.  Dubrava Zagreb    Orijent Rijeka    3  2
 12  28.10.2023.  BSK Bijelo Brdo   Solin             1  1
 12  28.10.2023.  Dugopolje         Sesvete           1  1
 12  28.10.2023.  Vukovar 1991      Šibenik           1  1
 12  29.10.2023.  Croatia Zmijavci  Cibalia Vinkovci  5  1
 12  30.10.2023.  Jarun Zagreb      Zrinski Jurjevac  0  1
 13   3.11.2023.  Sesvete           Croatia Zmijavci  1  0
 13   4.11.2023.  Cibalia Vinkovci  Dubrava Zagreb    1  0
 13   4.11.2023.  Dugopolje         BSK Bijelo Brdo   1  1
 13   4.11.2023.  Orijent Rijeka    Jarun Zagreb      0  1
 13   4.11.2023.  Zrinski Jurjevac  Vukovar 1991      1  0
 13   6.11.2023.  Šibenik           Solin             1  0
 14  10.11.2023.  Solin             Zrinski Jurjevac  1  2
 14  11.11.2023.  BSK Bijelo Brdo   Šibenik           0  1
 14  11.11.2023.  Dubrava Zagreb    Sesvete           0  2
 14  11.11.2023.  Vukovar 1991      Orijent Rijeka    2  0
 14  12.11.2023.  Croatia Zmijavci  Dugopolje         4  1
 14  13.11.2023.  Jarun Zagreb      Cibalia Vinkovci  2  0
 15  17.11.2023.  Cibalia Vinkovci  Vukovar 1991      0  1
 15  17.11.2023.  Sesvete           Jarun Zagreb      2  1
 15  18.11.2023.  Dugopolje         Dubrava Zagreb    1  2
 15  18.11.2023.  Orijent Rijeka    Solin             1  1
 15  19.11.2023.  Croatia Zmijavci  BSK Bijelo Brdo   1  1
 15  19.11.2023.  Zrinski Jurjevac  Šibenik           2  0
 16  24.11.2023.  Vukovar 1991      Sesvete           3  1
 16  25.11.2023.  BSK Bijelo Brdo   Zrinski Jurjevac  0  1
 16  25.11.2023.  Dubrava Zagreb    Croatia Zmijavci  2  1
 16  25.11.2023.  Jarun Zagreb      Dugopolje         0  2
 16  25.11.2023.  Solin             Cibalia Vinkovci  0  3
 16  27.11.2023.  Šibenik           Orijent Rijeka    1  0
 17   1.12.2023.  Dubrava Zagreb    BSK Bijelo Brdo   2  1
 17   1.12.2023.  Sesvete           Solin             2  0
 17   2.12.2023.  Cibalia Vinkovci  Šibenik           1  3
 17   2.12.2023.  Dugopolje         Vukovar 1991      1  2
 17   3.12.2023.  Croatia Zmijavci  Jarun Zagreb      1  0
 17   3.12.2023.  Orijent Rijeka    Zrinski Jurjevac  0  1
 18   16.2.2024.  Jarun Zagreb      Dubrava Zagreb    1  0
 18   17.2.2024.  BSK Bijelo Brdo   Orijent Rijeka    2  2
 18   17.2.2024.  Solin             Dugopolje         0  0
 18   17.2.2024.  Zrinski Jurjevac  Cibalia Vinkovci  2  0
 18   17.2.2024.  Šibenik           Sesvete           3  0
 18   18.2.2024.  Vukovar 1991      Croatia Zmijavci  1  1
 19   23.2.2024.  Jarun Zagreb      BSK Bijelo Brdo   2  2
 19   23.2.2024.  Sesvete           Zrinski Jurjevac  0  1
 19   24.2.2024.  Cibalia Vinkovci  Orijent Rijeka    1  0
 19   24.2.2024.  Dugopolje         Šibenik           0  0
 19   25.2.2024.  Dubrava Zagreb    Vukovar 1991      1  2
 19   27.2.2024.  Croatia Zmijavci  Solin             2  1
 20    3.3.2024.  BSK Bijelo Brdo   Cibalia Vinkovci  2  2
 20    3.3.2024.  Orijent Rijeka    Sesvete           1  0
 20    3.3.2024.  Solin             Dubrava Zagreb    3  1
 20    3.3.2024.  Vukovar 1991      Jarun Zagreb      0  1
 20    3.3.2024.  Zrinski Jurjevac  Dugopolje         3  0
 20    3.3.2024.  Šibenik           Croatia Zmijavci  2  1
 21    8.3.2024.  Sesvete           Cibalia Vinkovci  4  0
 21    9.3.2024.  Dubrava Zagreb    Šibenik           0  3
 21    9.3.2024.  Dugopolje         Orijent Rijeka    1  2
 21    9.3.2024.  Jarun Zagreb      Solin             2  0
 21    9.3.2024.  Vukovar 1991      BSK Bijelo Brdo   3  2
 21   10.3.2024.  Croatia Zmijavci  Zrinski Jurjevac  0  0
 22   17.3.2024.  BSK Bijelo Brdo   Sesvete           2  0
 22   17.3.2024.  Cibalia Vinkovci  Dugopolje         2  1
 22   17.3.2024.  Orijent Rijeka    Croatia Zmijavci  1  1
 22   17.3.2024.  Solin             Vukovar 1991      1  1
 22   17.3.2024.  Zrinski Jurjevac  Dubrava Zagreb    0  2
 22   17.3.2024.  Šibenik           Jarun Zagreb      2  0


2. HNL

NB: Only teams placed 4th or better, that have valid licence for the First league,
      may be promoted.
    Only teams placed 15th or better, that have valid licence for the Second league,
      may participate in the Second league.

Pos  Team                         DP  P   W   D   L   F   A   GD   Pts
  1  Opatija                       0  19  13   3   3  35  16   19   42
======================================================================
  2  Radnik Križevci               0  19  12   3   4  35  15   20   39
----------------------------------------------------------------------
  3  Karlovac 1919                 0  19  10   4   5  28  25    3   34
  4  Mladost Ždralovi              0  19   9   6   4  34  16   18   33
  5  Jadran Ploče                  0  19   8   8   3  28  17   11   32
  6  Kustošija Zagreb              0  19   8   7   4  35  20   15   31
  7  Marsonia Slavonski Brod       0  19   9   4   6  33  26    7   31
  8  Bjelovar                      0  19   6   5   8  32  37   -5   23
  9  Grobničan Čavle               0  19   4  10   5  30  27    3   22
 10  Hrvace                        0  19   7   1  11  29  36   -7   22
 11  Hrvatski dragovoljac Zagreb   0  19   6   4   9  21  32  -11   22
 12  Dugo Selo                     0  19   4   8   7  23  25   -2   20
 13  Trnje Zagreb                  0  19   6   2  11  17  28  -11   20
----------------------------------------------------------------------
 14  Krk                           0  19   4   6   9  14  26  -12   18
======================================================================
 15  Jadran Poreč                  0  19   2   7  10  20  40  -20   13
 16  Belišće                       0  19   2   6  11  14  42  -28   12

Last updated: 16. 3. 2024.

Promotion play-off:

Rnd  Date         Home Team                    Away Team                    F  A
  1   19.8.2023.  Belišće                      Opatija                      1  1
  1   19.8.2023.  Bjelovar                     Radnik Križevci              3  2
  1   19.8.2023.  Grobničan Čavle              Jadran Ploče                 0  0
  1   19.8.2023.  Hrvace                       Trnje Zagreb                 0  4
  1   19.8.2023.  Jadran Poreč                 Hrvatski dragovoljac Zagreb  1  1
  1   19.8.2023.  Karlovac 1919                Mladost Ždralovi             3  2
  1   19.8.2023.  Krk                          Dugo Selo                    1  1
  1   19.8.2023.  Kustošija Zagreb             Marsonia Slavonski Brod      0  1
  2   26.8.2023.  Dugo Selo                    Opatija                      0  1
  2   26.8.2023.  Hrvatski dragovoljac Zagreb  Kustošija Zagreb             0  4
  2   26.8.2023.  Jadran Ploče                 Hrvace                       3  2
  2   26.8.2023.  Karlovac 1919                Trnje Zagreb                 0  3
  2   26.8.2023.  Krk                          Grobničan Čavle              2  1
  2   26.8.2023.  Marsonia Slavonski Brod      Belišće                      4  1
  2   26.8.2023.  Mladost Ždralovi             Bjelovar                     4  1
  2   26.8.2023.  Radnik Križevci              Jadran Poreč                 5  0
  3    2.9.2023.  Belišće                      Hrvatski dragovoljac Zagreb  1  2
  3    2.9.2023.  Bjelovar                     Trnje Zagreb                 1  0
  3    2.9.2023.  Grobničan Čavle              Dugo Selo                    2  2
  3    2.9.2023.  Hrvace                       Krk                          3  1
  3    2.9.2023.  Jadran Poreč                 Mladost Ždralovi             0  4
  3    2.9.2023.  Karlovac 1919                Jadran Ploče                 2  2
  3    2.9.2023.  Kustošija Zagreb             Radnik Križevci              1  1
  3    2.9.2023.  Opatija                      Marsonia Slavonski Brod      3  1
  4    9.9.2023.  Dugo Selo                    Marsonia Slavonski Brod      0  3
  4    9.9.2023.  Grobničan Čavle              Hrvace                       4  0
  4    9.9.2023.  Hrvatski dragovoljac Zagreb  Opatija                      0  0
  4    9.9.2023.  Jadran Ploče                 Bjelovar                     1  0
  4    9.9.2023.  Krk                          Karlovac 1919                1  0
  4    9.9.2023.  Mladost Ždralovi             Kustošija Zagreb             0  0
  4    9.9.2023.  Radnik Križevci              Belišće                      3  0
  4    9.9.2023.  Trnje Zagreb                 Jadran Poreč                 2  1
  5   16.9.2023.  Belišće                      Mladost Ždralovi             0  0
  5   16.9.2023.  Bjelovar                     Krk                          4  0
  5   16.9.2023.  Hrvace                       Dugo Selo                    2  1
  5   16.9.2023.  Jadran Poreč                 Jadran Ploče                 0  3
  5   16.9.2023.  Karlovac 1919                Grobničan Čavle              2  1
  5   16.9.2023.  Kustošija Zagreb             Trnje Zagreb                 4  0
  5   16.9.2023.  Marsonia Slavonski Brod      Hrvatski dragovoljac Zagreb  1  3
  5   16.9.2023.  Opatija                      Radnik Križevci              0  1
  6   23.9.2023.  Dugo Selo                    Hrvatski dragovoljac Zagreb  4  0
  6   23.9.2023.  Grobničan Čavle              Bjelovar                     3  3
  6   23.9.2023.  Hrvace                       Karlovac 1919                0  1
  6   23.9.2023.  Jadran Ploče                 Kustošija Zagreb             3  1
  6   23.9.2023.  Krk                          Jadran Poreč                 1  0
  6   23.9.2023.  Mladost Ždralovi             Opatija                      3  1
  6   23.9.2023.  Radnik Križevci              Marsonia Slavonski Brod      4  1
  6   23.9.2023.  Trnje Zagreb                 Belišće                      0  3
  7   30.9.2023.  Belišće                      Jadran Ploče                 0  3
  7   30.9.2023.  Bjelovar                     Hrvace                       2  3
  7   30.9.2023.  Hrvatski dragovoljac Zagreb  Radnik Križevci              0  2
  7   30.9.2023.  Jadran Poreč                 Grobničan Čavle              2  2
  7   30.9.2023.  Karlovac 1919                Dugo Selo                    3  1
  7   30.9.2023.  Kustošija Zagreb             Krk                          3  0
  7   30.9.2023.  Marsonia Slavonski Brod      Mladost Ždralovi             1  1
  7   30.9.2023.  Opatija                      Trnje Zagreb                 2  0
  8   7.10.2023.  Dugo Selo                    Radnik Križevci              2  2
  8   7.10.2023.  Grobničan Čavle              Kustošija Zagreb             5  3
  8   7.10.2023.  Hrvace                       Jadran Poreč                 4  3
  8   7.10.2023.  Jadran Ploče                 Opatija                      2  3
  8   7.10.2023.  Karlovac 1919                Bjelovar                     4  0
  8   7.10.2023.  Krk                          Belišće                      0  1
  8   7.10.2023.  Mladost Ždralovi             Hrvatski dragovoljac Zagreb  2  0
  8   7.10.2023.  Trnje Zagreb                 Marsonia Slavonski Brod      0  2
  9  14.10.2023.  Belišće                      Grobničan Čavle              2  2
  9  14.10.2023.  Bjelovar                     Dugo Selo                    1  5
  9  14.10.2023.  Hrvatski dragovoljac Zagreb  Trnje Zagreb                 2  1
  9  14.10.2023.  Jadran Poreč                 Karlovac 1919                5  1
  9  14.10.2023.  Kustošija Zagreb             Hrvace                       3  1
  9  14.10.2023.  Marsonia Slavonski Brod      Jadran Ploče                 1  1
  9  14.10.2023.  Opatija                      Krk                          1  0
  9  14.10.2023.  Radnik Križevci              Mladost Ždralovi             1  1
 10  21.10.2023.  Bjelovar                     Jadran Poreč                 1  1
 10  21.10.2023.  Dugo Selo                    Mladost Ždralovi             1  2
 10  21.10.2023.  Grobničan Čavle              Opatija                      1  1
 10  21.10.2023.  Hrvace                       Belišće                      6  0
 10  21.10.2023.  Karlovac 1919                Kustošija Zagreb             1  1
 10  21.10.2023.  Krk                          Marsonia Slavonski Brod      1  2
 10  21.10.2023.  Trnje Zagreb                 Radnik Križevci              0  2
 10   17.2.2024.  Jadran Ploče                 Hrvatski dragovoljac Zagreb  2  1
 11  28.10.2023.  Belišće                      Karlovac 1919                1  1
 11  28.10.2023.  Hrvatski dragovoljac Zagreb  Krk                          1  1
 11  28.10.2023.  Jadran Poreč                 Dugo Selo                    1  1
 11  28.10.2023.  Kustošija Zagreb             Bjelovar                     1  1
 11  28.10.2023.  Marsonia Slavonski Brod      Grobničan Čavle              2  0
 11  28.10.2023.  Mladost Ždralovi             Trnje Zagreb                 3  0
 11  28.10.2023.  Opatija                      Hrvace                       1  0
 11  28.10.2023.  Radnik Križevci              Jadran Ploče                 0  2
 12   4.11.2023.  Bjelovar                     Belišće                      4  1
 12   4.11.2023.  Dugo Selo                    Trnje Zagreb                 2  0
 12   4.11.2023.  Grobničan Čavle              Hrvatski dragovoljac Zagreb  3  1
 12   4.11.2023.  Hrvace                       Marsonia Slavonski Brod      2  1
 12   4.11.2023.  Jadran Ploče                 Mladost Ždralovi             0  0
 12   4.11.2023.  Jadran Poreč                 Kustošija Zagreb             2  2
 12   4.11.2023.  Krk                          Radnik Križevci              0  1
 12   5.11.2023.  Karlovac 1919                Opatija                      2  1
 13  10.11.2023.  Hrvatski dragovoljac Zagreb  Hrvace                       3  0
 13  11.11.2023.  Belišće                      Jadran Poreč                 1  1
 13  11.11.2023.  Kustošija Zagreb             Dugo Selo                    4  0
 13  11.11.2023.  Marsonia Slavonski Brod      Karlovac 1919                2  1
 13  11.11.2023.  Mladost Ždralovi             Krk                          2  0
 13  11.11.2023.  Radnik Križevci              Grobničan Čavle              2  1
 13  11.11.2023.  Trnje Zagreb                 Jadran Ploče                 1  1
 13  12.11.2023.  Opatija                      Bjelovar                     4  2
 14  17.11.2023.  Bjelovar                     Marsonia Slavonski Brod      2  2
 14  17.11.2023.  Karlovac 1919                Hrvatski dragovoljac Zagreb  1  0
 14  17.11.2023.  Opatija                      Jadran Poreč                 2  1
 14  18.11.2023.  Dugo Selo                    Jadran Ploče                 0  0
 14  18.11.2023.  Grobničan Čavle              Mladost Ždralovi             2  1
 14  18.11.2023.  Hrvace                       Radnik Križevci              0  2
 14  18.11.2023.  Krk                          Trnje Zagreb                 2  3
 14  18.11.2023.  Kustošija Zagreb             Belišće                      1  0
 15  24.11.2023.  Hrvatski dragovoljac Zagreb  Bjelovar                     3  2
 15  24.11.2023.  Mladost Ždralovi             Hrvace                       1  0
 15  24.11.2023.  Opatija                      Kustošija Zagreb             2  0
 15  25.11.2023.  Belišće                      Dugo Selo                    0  0
 15  25.11.2023.  Jadran Ploče                 Krk                          1  1
 15  25.11.2023.  Marsonia Slavonski Brod      Jadran Poreč                 2  0
 15  25.11.2023.  Radnik Križevci              Karlovac 1919                0  1
 15  25.11.2023.  Trnje Zagreb                 Grobničan Čavle              1  0
 16   24.2.2024.  Dugo Selo                    Krk                          0  0
 16   24.2.2024.  Hrvatski dragovoljac Zagreb  Jadran Poreč                 1  1
 16   24.2.2024.  Jadran Ploče                 Grobničan Čavle              0  0
 16   24.2.2024.  Marsonia Slavonski Brod      Kustošija Zagreb             1  1
 16   24.2.2024.  Mladost Ždralovi             Karlovac 1919                2  3
 16   24.2.2024.  Opatija                      Belišće                      5  0
 16   24.2.2024.  Radnik Križevci              Bjelovar                     2  1
 16   24.2.2024.  Trnje Zagreb                 Hrvace                       2  1
 17    2.3.2024.  Belišće                      Marsonia Slavonski Brod      0  4
 17    2.3.2024.  Bjelovar                     Mladost Ždralovi             2  0
 17    2.3.2024.  Grobničan Čavle              Krk                          1  1
 17    2.3.2024.  Hrvace                       Jadran Ploče                 2  0
 17    2.3.2024.  Jadran Poreč                 Radnik Križevci              0  2
 17    2.3.2024.  Kustošija Zagreb             Hrvatski dragovoljac Zagreb  3  0
 17    2.3.2024.  Opatija                      Dugo Selo                    2  1
 17    2.3.2024.  Trnje Zagreb                 Karlovac 1919                0  1
 18    9.3.2024.  Dugo Selo                    Grobničan Čavle              0  0
 18    9.3.2024.  Hrvatski dragovoljac Zagreb  Belišće                      3  2
 18    9.3.2024.  Jadran Ploče                 Karlovac 1919                3  1
 18    9.3.2024.  Krk                          Hrvace                       2  1
 18    9.3.2024.  Marsonia Slavonski Brod      Opatija                      1  4
 18    9.3.2024.  Mladost Ždralovi             Jadran Poreč                 5  0
 18    9.3.2024.  Radnik Križevci              Kustošija Zagreb             1  2
 18    9.3.2024.  Trnje Zagreb                 Bjelovar                     0  0
 19   16.3.2024.  Belišće                      Radnik Križevci              0  2
 19   16.3.2024.  Bjelovar                     Jadran Ploče                 2  1
 19   16.3.2024.  Hrvace                       Grobničan Čavle              2  2
 19   16.3.2024.  Jadran Poreč                 Trnje Zagreb                 1  0
 19   16.3.2024.  Karlovac 1919                Krk                          0  0
 19   16.3.2024.  Kustošija Zagreb             Mladost Ždralovi             1  1
 19   16.3.2024.  Marsonia Slavonski Brod      Dugo Selo                    1  2
 19   16.3.2024.  Opatija                      Hrvatski dragovoljac Zagreb  1  0


Fourth Level

NB: All groups may have of 10 to 18 teams. At least one team will be relegated in
      all groups.
    Only teams placed 3rd or better, that have valid licence for the Second league,
      may be promoted.

Grupa "istok" - Group "East"

Pos  Team                       DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Čepin                       0  19  13  4   2  34  15   19   43
-------------------------------------------------------------------
  2  Croatia Đakovo              0  19  12  1   6  43  29   14   37
  3  Tomislav Donji Andrijevci   0  19  11  3   5  36  19   17   36
  4  Slavonija Požega            0  19  11  2   6  30  21    9   35
  5  Svačić Stari Slatinik       0  19  10  2   7  25  15   10   32
  6  Bedem Ivankovo              0  19   9  2   8  28  20    8   29
  7  Valpovka Valpovo            0  19   9  2   8  36  31    5   29
  8  NAŠK Našice                 0  19   9  2   8  31  30    1   29
  9  Borac Kneževi Vinogradi     0  19   7  5   7  22  26   -4   26
 10  Vuteks Sloga Vukovar        0  19   6  6   7  28  29   -1   24
 11  Oriolik Oriovac             0  19   7  3   9  17  24   -7   24
 12  Sloga Nova Gradiška         0  19   5  5   9  29  31   -2   20
 13  Kutjevo                     0  19   6  0  13  25  43  -18   18
 14  Tomislav Cerna              0  19   4  5  10  24  32   -8   17
===================================================================
 15  Slavija Pleternica          0  19   4  5  10  22  36  -14   17
 16  Graničar Županja            0  19   4  3  12  14  43  -29   15

Last updated: 17. 3. 2024.

Rnd  Date         Home Team                  Away Team                  F  A
  1   20.8.2023.  Bedem Ivankovo             Tomislav Cerna             3  3
  1   20.8.2023.  Borac Kneževi Vinogradi    Graničar Županja           1  0
  1   20.8.2023.  Croatia Đakovo             Čepin                      1  2
  1   20.8.2023.  NAŠK Našice                Kutjevo                    2  3
  1   20.8.2023.  Oriolik Oriovac            Slavonija Požega           1  0
  1   20.8.2023.  Slavija Pleternica         Tomislav Donji Andrijevci  0  3
  1   20.8.2023.  Svačić Stari Slatinik      Sloga Nova Gradiška        0  0
  1   20.8.2023.  Vuteks Sloga Vukovar       Valpovka Valpovo           0  3
  2   27.8.2023.  Graničar Županja           Slavija Pleternica         1  1
  2   27.8.2023.  Kutjevo                    Bedem Ivankovo             0  1
  2   27.8.2023.  Slavonija Požega           Svačić Stari Slatinik      0  1
  2   27.8.2023.  Sloga Nova Gradiška        Croatia Đakovo             2  2
  2   27.8.2023.  Tomislav Cerna             Oriolik Oriovac            1  1
  2   27.8.2023.  Tomislav Donji Andrijevci  NAŠK Našice                6  1
  2   27.8.2023.  Valpovka Valpovo           Čepin                      1  1
  2   27.8.2023.  Vuteks Sloga Vukovar       Borac Kneževi Vinogradi    0  2
  3    3.9.2023.  Bedem Ivankovo             Tomislav Donji Andrijevci  2  1
  3    3.9.2023.  Borac Kneževi Vinogradi    Valpovka Valpovo           2  1
  3    3.9.2023.  Croatia Đakovo             Slavonija Požega           2  1
  3    3.9.2023.  NAŠK Našice                Graničar Županja           3  0
  3    3.9.2023.  Oriolik Oriovac            Kutjevo                    3  1
  3    3.9.2023.  Slavija Pleternica         Vuteks Sloga Vukovar       0  0
  3    3.9.2023.  Svačić Stari Slatinik      Tomislav Cerna             2  0
  3    3.9.2023.  Čepin                      Sloga Nova Gradiška        0  0
  4   10.9.2023.  Borac Kneževi Vinogradi    Slavija Pleternica         3  1
  4   10.9.2023.  Graničar Županja           Bedem Ivankovo             0  2
  4   10.9.2023.  Kutjevo                    Svačić Stari Slatinik      0  3
  4   10.9.2023.  Slavonija Požega           Čepin                      1  0
  4   10.9.2023.  Tomislav Cerna             Croatia Đakovo             1  2
  4   10.9.2023.  Tomislav Donji Andrijevci  Oriolik Oriovac            1  0
  4   10.9.2023.  Valpovka Valpovo           Sloga Nova Gradiška        4  3
  4   10.9.2023.  Vuteks Sloga Vukovar       NAŠK Našice                1  1
  5   17.9.2023.  Bedem Ivankovo             Vuteks Sloga Vukovar       4  1
  5   17.9.2023.  Croatia Đakovo             Kutjevo                    7  3
  5   17.9.2023.  NAŠK Našice                Borac Kneževi Vinogradi    1  0
  5   17.9.2023.  Oriolik Oriovac            Graničar Županja           4  0
  5   17.9.2023.  Slavija Pleternica         Valpovka Valpovo           2  4
  5   17.9.2023.  Sloga Nova Gradiška        Slavonija Požega           2  0
  5   17.9.2023.  Svačić Stari Slatinik      Tomislav Donji Andrijevci  2  3
  5   17.9.2023.  Čepin                      Tomislav Cerna             1  1
  6   24.9.2023.  Borac Kneževi Vinogradi    Bedem Ivankovo             1  0
  6   24.9.2023.  Graničar Županja           Svačić Stari Slatinik      0  2
  6   24.9.2023.  Slavija Pleternica         NAŠK Našice                2  4
  6   24.9.2023.  Tomislav Cerna             Sloga Nova Gradiška        2  2
  6   24.9.2023.  Tomislav Donji Andrijevci  Croatia Đakovo             2  1
  6   24.9.2023.  Valpovka Valpovo           Slavonija Požega           2  0
  6   24.9.2023.  Vuteks Sloga Vukovar       Oriolik Oriovac            3  0
  6   8.11.2023.  Kutjevo                    Čepin                      0  3
  7   1.10.2023.  Bedem Ivankovo             Slavija Pleternica         3  0
  7   1.10.2023.  Croatia Đakovo             Graničar Županja           5  1
  7   1.10.2023.  NAŠK Našice                Valpovka Valpovo           2  1
  7   1.10.2023.  Oriolik Oriovac            Borac Kneževi Vinogradi    1  1
  7   1.10.2023.  Slavonija Požega           Tomislav Cerna             3  1
  7   1.10.2023.  Sloga Nova Gradiška        Kutjevo                    1  0
  7   1.10.2023.  Svačić Stari Slatinik      Vuteks Sloga Vukovar       3  1
  7   1.10.2023.  Čepin                      Tomislav Donji Andrijevci  3  1
  8   8.10.2023.  Borac Kneževi Vinogradi    Svačić Stari Slatinik      1  0
  8   8.10.2023.  Graničar Županja           Čepin                      1  2
  8   8.10.2023.  Kutjevo                    Slavonija Požega           0  3
  8   8.10.2023.  NAŠK Našice                Bedem Ivankovo             1  0
  8   8.10.2023.  Slavija Pleternica         Oriolik Oriovac            1  1
  8   8.10.2023.  Tomislav Donji Andrijevci  Sloga Nova Gradiška        1  1
  8   8.10.2023.  Valpovka Valpovo           Tomislav Cerna             2  1
  8   8.10.2023.  Vuteks Sloga Vukovar       Croatia Đakovo             2  3
  9  15.10.2023.  Bedem Ivankovo             Valpovka Valpovo           3  0
  9  15.10.2023.  Croatia Đakovo             Borac Kneževi Vinogradi    3  0
  9  15.10.2023.  Slavonija Požega           Tomislav Donji Andrijevci  3  1
  9  15.10.2023.  Sloga Nova Gradiška        Graničar Županja           4  0
  9  15.10.2023.  Svačić Stari Slatinik      Slavija Pleternica         0  1
  9  15.10.2023.  Tomislav Cerna             Kutjevo                    3  0
  9  15.10.2023.  Čepin                      Vuteks Sloga Vukovar       1  3
  9  17.10.2023.  Oriolik Oriovac            NAŠK Našice                1  2
 10  22.10.2023.  Bedem Ivankovo             Oriolik Oriovac            2  0
 10  22.10.2023.  Borac Kneževi Vinogradi    Čepin                      2  2
 10  22.10.2023.  Graničar Županja           Slavonija Požega           0  3
 10  22.10.2023.  NAŠK Našice                Svačić Stari Slatinik      0  2
 10  22.10.2023.  Slavija Pleternica         Croatia Đakovo             0  1
 10  22.10.2023.  Tomislav Donji Andrijevci  Tomislav Cerna             2  0
 10  22.10.2023.  Valpovka Valpovo           Kutjevo                    3  5
 10  22.10.2023.  Vuteks Sloga Vukovar       Sloga Nova Gradiška        3  1
 11  29.10.2023.  Croatia Đakovo             NAŠK Našice                2  1
 11  29.10.2023.  Kutjevo                    Tomislav Donji Andrijevci  1  0
 11  29.10.2023.  Oriolik Oriovac            Valpovka Valpovo           1  0
 11  29.10.2023.  Slavonija Požega           Vuteks Sloga Vukovar       1  1
 11  29.10.2023.  Sloga Nova Gradiška        Borac Kneževi Vinogradi    2  0
 11  29.10.2023.  Svačić Stari Slatinik      Bedem Ivankovo             0  0
 11  29.10.2023.  Tomislav Cerna             Graničar Županja           3  4
 11  29.10.2023.  Čepin                      Slavija Pleternica         3  2
 12   5.11.2023.  Bedem Ivankovo             Croatia Đakovo             0  2
 12   5.11.2023.  Borac Kneževi Vinogradi    Slavonija Požega           1  1
 12   5.11.2023.  Graničar Županja           Kutjevo                    0  1
 12   5.11.2023.  NAŠK Našice                Čepin                      0  2
 12   5.11.2023.  Oriolik Oriovac            Svačić Stari Slatinik      1  0
 12   5.11.2023.  Slavija Pleternica         Sloga Nova Gradiška        3  2
 12   5.11.2023.  Valpovka Valpovo           Tomislav Donji Andrijevci  1  1
 12   5.11.2023.  Vuteks Sloga Vukovar       Tomislav Cerna             3  0
 13  12.11.2023.  Croatia Đakovo             Oriolik Oriovac            2  0
 13  12.11.2023.  Kutjevo                    Vuteks Sloga Vukovar       3  2
 13  12.11.2023.  Slavonija Požega           Slavija Pleternica         3  2
 13  12.11.2023.  Sloga Nova Gradiška        NAŠK Našice                2  4
 13  12.11.2023.  Svačić Stari Slatinik      Valpovka Valpovo           2  0
 13  12.11.2023.  Tomislav Cerna             Borac Kneževi Vinogradi    3  0
 13  12.11.2023.  Tomislav Donji Andrijevci  Graničar Županja           6  0
 13  12.11.2023.  Čepin                      Bedem Ivankovo             1  0
 14  19.11.2023.  Bedem Ivankovo             Sloga Nova Gradiška        2  1
 14  19.11.2023.  Borac Kneževi Vinogradi    Kutjevo                    2  1
 14  19.11.2023.  NAŠK Našice                Slavonija Požega           1  2
 14  19.11.2023.  Oriolik Oriovac            Čepin                      0  3
 14  19.11.2023.  Slavija Pleternica         Tomislav Cerna             2  0
 14  19.11.2023.  Svačić Stari Slatinik      Croatia Đakovo             3  2
 14  19.11.2023.  Valpovka Valpovo           Graničar Županja           2  0
 14  20.11.2023.  Vuteks Sloga Vukovar       Tomislav Donji Andrijevci  0  0
 15  26.11.2023.  Croatia Đakovo             Valpovka Valpovo           1  6
 15  26.11.2023.  Graničar Županja           Vuteks Sloga Vukovar       1  1
 15  26.11.2023.  Kutjevo                    Slavija Pleternica         1  2
 15  26.11.2023.  Slavonija Požega           Bedem Ivankovo             4  3
 15  26.11.2023.  Sloga Nova Gradiška        Oriolik Oriovac            0  2
 15  26.11.2023.  Tomislav Cerna             NAŠK Našice                2  2
 15  26.11.2023.  Tomislav Donji Andrijevci  Borac Kneževi Vinogradi    3  1
 15  26.11.2023.  Čepin                      Svačić Stari Slatinik      2  0
 16   25.2.2024.  Graničar Županja           Borac Kneževi Vinogradi    2  1
 16   25.2.2024.  Kutjevo                    NAŠK Našice                2  3
 16   25.2.2024.  Slavonija Požega           Oriolik Oriovac            2  0
 16   25.2.2024.  Sloga Nova Gradiška        Svačić Stari Slatinik      1  2
 16   25.2.2024.  Tomislav Cerna             Bedem Ivankovo             1  0
 16   25.2.2024.  Tomislav Donji Andrijevci  Slavija Pleternica         2  0
 16   25.2.2024.  Valpovka Valpovo           Vuteks Sloga Vukovar       4  2
 16   25.2.2024.  Čepin                      Croatia Đakovo             1  0
 17    3.3.2024.  Bedem Ivankovo             Kutjevo                    2  1
 17    3.3.2024.  Borac Kneževi Vinogradi    Vuteks Sloga Vukovar       2  2
 17    3.3.2024.  Croatia Đakovo             Sloga Nova Gradiška        4  2
 17    3.3.2024.  NAŠK Našice                Tomislav Donji Andrijevci  3  0
 17    3.3.2024.  Oriolik Oriovac            Tomislav Cerna             1  0
 17    3.3.2024.  Slavija Pleternica         Graničar Županja           1  1
 17    3.3.2024.  Svačić Stari Slatinik      Slavonija Požega           0  1
 17    3.3.2024.  Čepin                      Valpovka Valpovo           3  1
 18   10.3.2024.  Graničar Županja           NAŠK Našice                1  0
 18   10.3.2024.  Kutjevo                    Oriolik Oriovac            3  0
 18   10.3.2024.  Slavonija Požega           Croatia Đakovo             2  1
 18   10.3.2024.  Sloga Nova Gradiška        Čepin                      1  2
 18   10.3.2024.  Tomislav Cerna             Svačić Stari Slatinik      2  0
 18   10.3.2024.  Tomislav Donji Andrijevci  Bedem Ivankovo             1  0
 18   10.3.2024.  Valpovka Valpovo           Borac Kneževi Vinogradi    1  0
 18   10.3.2024.  Vuteks Sloga Vukovar       Slavija Pleternica         2  0
 19   17.3.2024.  Bedem Ivankovo             Graničar Županja           1  2
 19   17.3.2024.  Croatia Đakovo             Tomislav Cerna             2  0
 19   17.3.2024.  NAŠK Našice                Vuteks Sloga Vukovar       0  1
 19   17.3.2024.  Oriolik Oriovac            Tomislav Donji Andrijevci  0  2
 19   17.3.2024.  Slavija Pleternica         Borac Kneževi Vinogradi    2  2
 19   17.3.2024.  Sloga Nova Gradiška        Valpovka Valpovo           2  0
 19   17.3.2024.  Svačić Stari Slatinik      Kutjevo                    3  0
 19   17.3.2024.  Čepin                      Slavonija Požega           2  0

Grupa "sjever" - Group "North"

Pos  Team                   DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Polet Martin na Muri    0  16  12  4   0  44  11   33   40
---------------------------------------------------------------
  2  Rudar Mursko Središće   0  16  11  2   3  29  13   16   35
  3  Pitomača                0  16  10  2   4  33  19   14   32
  4  Varteks Varaždin        0  16   7  4   5  27  16   11   25
  5  Dinamo Domašinec        0  16   7  2   7  25  23    2   23
  6  Podravina Ludbreg       0  16   6  1   9  18  27   -9   19
  7  Međimurje Čakovec       0  16   4  5   7  23  24   -1   17
  8  Graničar Kotoriba       0  16   5  2   9  16  32  -16   17
===============================================================
  9  Koprivnica              0  16   2  5   9   9  26  -17   11
 10  Virovitica              0  16   1  3  12   7  40  -33    6

Last updated: 16. 3. 2024.

Rnd  Date         Home Team              Away Team              F   A
  1   19.8.2023.  Graničar Kotoriba      Pitomača                2  3
  1   19.8.2023.  Podravina Ludbreg      Dinamo Domašinec        2  0
  1   19.8.2023.  Polet Martin na Muri   Virovitica              1  0
  1   19.8.2023.  Rudar Mursko Središće  Koprivnica              1  0
  1   19.8.2023.  Varteks Varaždin       Međimurje Čakovec       2  0
  2   26.8.2023.  Dinamo Domašinec       Rudar Mursko Središće   1  2
  2   26.8.2023.  Koprivnica             Graničar Kotoriba       0  2
  2   26.8.2023.  Pitomača               Varteks Varaždin        2  2
  2   26.8.2023.  Polet Martin na Muri   Podravina Ludbreg       4  0
  2   26.8.2023.  Virovitica             Međimurje Čakovec       2  2
  3    2.9.2023.  Graničar Kotoriba      Dinamo Domašinec        1  2
  3    2.9.2023.  Podravina Ludbreg      Virovitica              2  1
  3    2.9.2023.  Rudar Mursko Središće  Polet Martin na Muri    0  1
  3    2.9.2023.  Varteks Varaždin       Koprivnica              4  0
  3    3.9.2023.  Međimurje Čakovec      Pitomača                1  1
  4    9.9.2023.  Dinamo Domašinec       Varteks Varaždin        4  1
  4    9.9.2023.  Koprivnica             Međimurje Čakovec       1  1
  4    9.9.2023.  Podravina Ludbreg      Rudar Mursko Središće   1  0
  4    9.9.2023.  Polet Martin na Muri   Graničar Kotoriba      10  0
  4    9.9.2023.  Virovitica             Pitomača                1  3
  5   16.9.2023.  Graničar Kotoriba      Podravina Ludbreg       3  0
  5   16.9.2023.  Međimurje Čakovec      Dinamo Domašinec        4  0
  5   16.9.2023.  Pitomača               Koprivnica              1  2
  5   16.9.2023.  Rudar Mursko Središće  Virovitica              5  0
  5   16.9.2023.  Varteks Varaždin       Polet Martin na Muri    1  1
  6   23.9.2023.  Dinamo Domašinec       Pitomača                1  3
  6   23.9.2023.  Podravina Ludbreg      Varteks Varaždin        0  2
  6   23.9.2023.  Polet Martin na Muri   Međimurje Čakovec       4  1
  6   23.9.2023.  Rudar Mursko Središće  Graničar Kotoriba       4  0
  6   23.9.2023.  Virovitica             Koprivnica              0  1
  7   30.9.2023.  Graničar Kotoriba      Virovitica              4  0
  7   30.9.2023.  Međimurje Čakovec      Podravina Ludbreg       1  2
  7   30.9.2023.  Pitomača               Polet Martin na Muri    0  1
  7   30.9.2023.  Varteks Varaždin       Rudar Mursko Središće   1  1
  7   1.10.2023.  Koprivnica             Dinamo Domašinec        0  3
  8   7.10.2023.  Graničar Kotoriba      Varteks Varaždin        1  0
  8   7.10.2023.  Podravina Ludbreg      Pitomača                1  2
  8   7.10.2023.  Polet Martin na Muri   Koprivnica              1  1
  8   7.10.2023.  Rudar Mursko Središće  Međimurje Čakovec       2  1
  8   7.10.2023.  Virovitica             Dinamo Domašinec        1  1
  9  14.10.2023.  Dinamo Domašinec       Polet Martin na Muri    2  3
  9  14.10.2023.  Koprivnica             Podravina Ludbreg       2  2
  9  14.10.2023.  Međimurje Čakovec      Graničar Kotoriba       3  0
  9  14.10.2023.  Pitomača               Rudar Mursko Središće   5  2
  9  14.10.2023.  Varteks Varaždin       Virovitica              5  0
 10  21.10.2023.  Dinamo Domašinec       Podravina Ludbreg       3  0
 10  21.10.2023.  Koprivnica             Rudar Mursko Središće   0  1
 10  21.10.2023.  Međimurje Čakovec      Varteks Varaždin        0  0
 10  21.10.2023.  Pitomača               Graničar Kotoriba       1  0
 10  21.10.2023.  Virovitica             Polet Martin na Muri    0  5
 11  28.10.2023.  Graničar Kotoriba      Koprivnica              1  1
 11  28.10.2023.  Međimurje Čakovec      Virovitica              2  0
 11  28.10.2023.  Podravina Ludbreg      Polet Martin na Muri    2  3
 11  28.10.2023.  Rudar Mursko Središće  Dinamo Domašinec        2  0
 11  28.10.2023.  Varteks Varaždin       Pitomača                2  0
 12   4.11.2023.  Dinamo Domašinec       Graničar Kotoriba       1  1
 12   4.11.2023.  Koprivnica             Varteks Varaždin        0  2
 12   4.11.2023.  Pitomača               Međimurje Čakovec       3  2
 12   4.11.2023.  Polet Martin na Muri   Rudar Mursko Središće   2  2
 12   4.11.2023.  Virovitica             Podravina Ludbreg       0  2
 13  11.11.2023.  Graničar Kotoriba      Polet Martin na Muri    0  3
 13  11.11.2023.  Međimurje Čakovec      Koprivnica              2  1
 13  11.11.2023.  Pitomača               Virovitica              5  0
 13  11.11.2023.  Rudar Mursko Središće  Podravina Ludbreg       1  0
 13  11.11.2023.  Varteks Varaždin       Dinamo Domašinec        2  3
 14  18.11.2023.  Dinamo Domašinec       Međimurje Čakovec       2  0
 14  18.11.2023.  Koprivnica             Pitomača                0  3
 14  18.11.2023.  Podravina Ludbreg      Graničar Kotoriba       0  1
 14  18.11.2023.  Polet Martin na Muri   Varteks Varaždin        1  0
 14  18.11.2023.  Virovitica             Rudar Mursko Središće   1  2
 15    9.3.2024.  Graničar Kotoriba      Rudar Mursko Središće   0  3
 15    9.3.2024.  Koprivnica             Virovitica              0  0
 15    9.3.2024.  Međimurje Čakovec      Polet Martin na Muri    2  2
 15    9.3.2024.  Pitomača               Dinamo Domašinec        1  0
 15    9.3.2024.  Varteks Varaždin       Podravina Ludbreg       3  2
 16   16.3.2024.  Dinamo Domašinec       Koprivnica              2  0
 16   16.3.2024.  Podravina Ludbreg      Međimurje Čakovec       2  1
 16   16.3.2024.  Polet Martin na Muri   Pitomača                2  0
 16   16.3.2024.  Rudar Mursko Središće  Varteks Varaždin        1  0
 16   16.3.2024.  Virovitica             Graničar Kotoriba       1  0

Grupa "centar" – Group "Centre"

Pos  Team                   DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Segesta Sisak           0  20  13  3   4  52  22   30   42
---------------------------------------------------------------
  2  Lučko                   0  20  12  4   4  32  15   17   40
  3  Maksimir Zagreb         0  20  12  2   6  48  23   25   38
  4  Gaj Mače                0  20  10  6   4  39  23   16   36
  5  Trešnjevka Zagreb       0  20   9  7   4  38  32    6   34
  6  Lukavec                 0  20   9  7   4  33  28    5   34
  7  Dinamo Odranski Obrež   0  20  10  3   7  31  33   -2   33
  8  Vrapče Zagreb           0  20  10  2   8  39  33    6   32
  9  Ponikve Zagreb          0  20   9  4   7  32  27    5   31
 10  Kurilovec               0  20   8  6   6  32  31    1   30
 11  Zagorec Krapina         0  20   8  1  11  31  34   -3   25
 12  HAŠK Zagreb             0  20   7  2  11  31  32   -1   23
 13  Mladost Petrinja        0  20   6  4  10  19  36  -17   22
 14  Samobor                 0  20   5  5  10  23  36  -13   20
 15  Bistra Donja Bistra     0  20   6  2  12  23  37  -14   20
 16  Zelina                  0  20   4  4  12  34  50  -16   16
===============================================================
 17  Sava Strmec             0  20   3  5  12  14  33  -19   14
 18  Tondach Bedekovčina     0  20   3  5  12  24  50  -26   14

Last updated: 17. 3. 2024.

Rnd  Date         Home Team              Away Team              F  A
  1   27.8.2023.  Bistra Donja Bistra    Vrapče Zagreb          3  2
  1   27.8.2023.  HAŠK Zagreb            Kurilovec              3  0
  1   27.8.2023.  Lukavec                Maksimir Zagreb        3  0
  1   27.8.2023.  Samobor                Gaj Mače               0  2
  1   27.8.2023.  Sava Strmec            Lučko                  0  2
  1   27.8.2023.  Segesta Sisak          Dinamo Odranski Obrež  6  0
  1   27.8.2023.  Tondach Bedekovčina    Mladost Petrinja       1  0
  1   27.8.2023.  Trešnjevka Zagreb      Ponikve Zagreb         3  3
  1   27.8.2023.  Zelina                 Zagorec Krapina        0  2
  2    3.9.2023.  Bistra Donja Bistra    Maksimir Zagreb        0  2
  2    3.9.2023.  Dinamo Odranski Obrež  Mladost Petrinja       1  0
  2    3.9.2023.  Gaj Mače               Sava Strmec            2  0
  2    3.9.2023.  Kurilovec              Trešnjevka Zagreb      2  2
  2    3.9.2023.  Lučko                  HAŠK Zagreb            0  1
  2    3.9.2023.  Ponikve Zagreb         Tondach Bedekovčina    2  1
  2    3.9.2023.  Segesta Sisak          Zelina                 6  2
  2    3.9.2023.  Vrapče Zagreb          Samobor                2  0
  2    3.9.2023.  Zagorec Krapina        Lukavec                4  0
  3   10.9.2023.  Bistra Donja Bistra    Zagorec Krapina        0  1
  3   10.9.2023.  HAŠK Zagreb            Gaj Mače               2  0
  3   10.9.2023.  Kurilovec              Tondach Bedekovčina    2  4
  3   10.9.2023.  Lukavec                Segesta Sisak          1  1
  3   10.9.2023.  Mladost Petrinja       Ponikve Zagreb         2  0
  3   10.9.2023.  Samobor                Maksimir Zagreb        1  0
  3   10.9.2023.  Sava Strmec            Vrapče Zagreb          1  2
  3   10.9.2023.  Trešnjevka Zagreb      Lučko                  0  1
  3   10.9.2023.  Zelina                 Dinamo Odranski Obrež  3  1
  4   13.9.2023.  Dinamo Odranski Obrež  Ponikve Zagreb         1  2
  4   13.9.2023.  Gaj Mače               Trešnjevka Zagreb      2  2
  4   13.9.2023.  Kurilovec              Mladost Petrinja       6  0
  4   13.9.2023.  Lučko                  Tondach Bedekovčina    2  1
  4   13.9.2023.  Maksimir Zagreb        Sava Strmec            6  0
  4   13.9.2023.  Segesta Sisak          Bistra Donja Bistra    3  1
  4   13.9.2023.  Vrapče Zagreb          HAŠK Zagreb            2  1
  4   13.9.2023.  Zagorec Krapina        Samobor                3  2
  4   13.9.2023.  Zelina                 Lukavec                0  0
  5   17.9.2023.  Bistra Donja Bistra    Zelina                 2  2
  5   17.9.2023.  Lukavec                Dinamo Odranski Obrež  2  2
  5   17.9.2023.  Mladost Petrinja       Lučko                  0  0
  5   17.9.2023.  Ponikve Zagreb         Kurilovec              0  2
  5   17.9.2023.  Samobor                Segesta Sisak          1  1
  5   17.9.2023.  Sava Strmec            Zagorec Krapina        2  0
  5   17.9.2023.  Tondach Bedekovčina    Gaj Mače               2  2
  5   17.9.2023.  Trešnjevka Zagreb      Vrapče Zagreb          2  1
  5   19.9.2023.  HAŠK Zagreb            Maksimir Zagreb        2  3
  6   23.9.2023.  Dinamo Odranski Obrež  Kurilovec              3  1
  6   23.9.2023.  Lukavec                Bistra Donja Bistra    2  1
  6   23.9.2023.  Lučko                  Ponikve Zagreb         3  0
  6   23.9.2023.  Maksimir Zagreb        Trešnjevka Zagreb      0  1
  6   23.9.2023.  Segesta Sisak          Sava Strmec            2  0
  6   23.9.2023.  Vrapče Zagreb          Tondach Bedekovčina    3  1
  6   23.9.2023.  Zagorec Krapina        HAŠK Zagreb            1  0
  6   23.9.2023.  Zelina                 Samobor                4  0
  6   26.9.2023.  Gaj Mače               Mladost Petrinja       4  0
  7   1.10.2023.  Bistra Donja Bistra    Dinamo Odranski Obrež  2  1
  7   1.10.2023.  HAŠK Zagreb            Segesta Sisak          0  1
  7   1.10.2023.  Kurilovec              Lučko                  1  0
  7   1.10.2023.  Maksimir Zagreb        Tondach Bedekovčina    5  1
  7   1.10.2023.  Mladost Petrinja       Vrapče Zagreb          1  2
  7   1.10.2023.  Ponikve Zagreb         Gaj Mače               0  0
  7   1.10.2023.  Samobor                Lukavec                2  0
  7   1.10.2023.  Sava Strmec            Zelina                 3  1
  7   1.10.2023.  Trešnjevka Zagreb      Zagorec Krapina        4  2
  8   4.10.2023.  Bistra Donja Bistra    Samobor                2  0
  8   4.10.2023.  Dinamo Odranski Obrež  Lučko                  2  1
  8   4.10.2023.  Gaj Mače               Kurilovec              2  1
  8   4.10.2023.  Lukavec                Sava Strmec            3  0
  8   4.10.2023.  Maksimir Zagreb        Mladost Petrinja       5  0
  8   4.10.2023.  Segesta Sisak          Trešnjevka Zagreb      6  1
  8   4.10.2023.  Vrapče Zagreb          Ponikve Zagreb         3  0
  8   4.10.2023.  Zagorec Krapina        Tondach Bedekovčina    4  1
  8   4.10.2023.  Zelina                 HAŠK Zagreb            1  2
  9   8.10.2023.  Gaj Mače               Lučko                  1  1
  9   8.10.2023.  HAŠK Zagreb            Lukavec                2  3
  9   8.10.2023.  Kurilovec              Vrapče Zagreb          2  1
  9   8.10.2023.  Mladost Petrinja       Zagorec Krapina        2  1
  9   8.10.2023.  Ponikve Zagreb         Maksimir Zagreb        0  0
  9   8.10.2023.  Samobor                Dinamo Odranski Obrež  2  3
  9   8.10.2023.  Sava Strmec            Bistra Donja Bistra    2  0
  9   8.10.2023.  Segesta Sisak          Tondach Bedekovčina    3  0
  9   8.10.2023.  Trešnjevka Zagreb      Zelina                 4  3
 10  14.10.2023.  Bistra Donja Bistra    HAŠK Zagreb            2  1
 10  14.10.2023.  Dinamo Odranski Obrež  Gaj Mače               0  1
 10  14.10.2023.  Lukavec                Trešnjevka Zagreb      0  0
 10  14.10.2023.  Maksimir Zagreb        Kurilovec              5  0
 10  14.10.2023.  Samobor                Sava Strmec            1  1
 10  14.10.2023.  Segesta Sisak          Mladost Petrinja       1  0
 10  14.10.2023.  Vrapče Zagreb          Lučko                  2  0
 10  14.10.2023.  Zagorec Krapina        Ponikve Zagreb         2  3
 10  14.10.2023.  Zelina                 Tondach Bedekovčina    4  1
 11  22.10.2023.  Gaj Mače               Vrapče Zagreb          5  2
 11  22.10.2023.  HAŠK Zagreb            Samobor                5  2
 11  22.10.2023.  Kurilovec              Zagorec Krapina        2  1
 11  22.10.2023.  Lukavec                Tondach Bedekovčina    4  1
 11  22.10.2023.  Lučko                  Maksimir Zagreb        1  1
 11  22.10.2023.  Mladost Petrinja       Zelina                 2  0
 11  22.10.2023.  Ponikve Zagreb         Segesta Sisak          2  1
 11  22.10.2023.  Sava Strmec            Dinamo Odranski Obrež  0  1
 11  22.10.2023.  Trešnjevka Zagreb      Bistra Donja Bistra    4  0
 12  29.10.2023.  Bistra Donja Bistra    Tondach Bedekovčina    2  1
 12  29.10.2023.  Dinamo Odranski Obrež  Vrapče Zagreb          2  1
 12  29.10.2023.  Lukavec                Mladost Petrinja       2  1
 12  29.10.2023.  Maksimir Zagreb        Gaj Mače               3  0
 12  29.10.2023.  Samobor                Trešnjevka Zagreb      4  1
 12  29.10.2023.  Sava Strmec            HAŠK Zagreb            0  3
 12  29.10.2023.  Segesta Sisak          Kurilovec              2  1
 12  29.10.2023.  Zagorec Krapina        Lučko                  2  3
 12  29.10.2023.  Zelina                 Ponikve Zagreb         2  2
 13   4.11.2023.  HAŠK Zagreb            Dinamo Odranski Obrež  1  2
 13   4.11.2023.  Kurilovec              Zelina                 3  2
 13   4.11.2023.  Lučko                  Segesta Sisak          3  0
 13   4.11.2023.  Mladost Petrinja       Bistra Donja Bistra    2  1
 13   4.11.2023.  Ponikve Zagreb         Lukavec                1  2
 13   4.11.2023.  Tondach Bedekovčina    Samobor                1  1
 13   4.11.2023.  Trešnjevka Zagreb      Sava Strmec            0  0
 13   4.11.2023.  Vrapče Zagreb          Maksimir Zagreb        1  2
 13   25.2.2024.  Gaj Mače               Zagorec Krapina        7  1
 14  12.11.2023.  Bistra Donja Bistra    Ponikve Zagreb         0  2
 14  12.11.2023.  Dinamo Odranski Obrež  Maksimir Zagreb        3  0
 14  12.11.2023.  HAŠK Zagreb            Trešnjevka Zagreb      1  2
 14  12.11.2023.  Lukavec                Kurilovec              2  2
 14  12.11.2023.  Samobor                Mladost Petrinja       1  0
 14  12.11.2023.  Sava Strmec            Tondach Bedekovčina    2  2
 14  12.11.2023.  Segesta Sisak          Gaj Mače               2  1
 14  12.11.2023.  Zagorec Krapina        Vrapče Zagreb          1  2
 14  12.11.2023.  Zelina                 Lučko                  0  2
 15  19.11.2023.  Gaj Mače               Zelina                 3  2
 15  19.11.2023.  Kurilovec              Bistra Donja Bistra    2  0
 15  19.11.2023.  Lučko                  Lukavec                2  2
 15  19.11.2023.  Maksimir Zagreb        Zagorec Krapina        2  1
 15  19.11.2023.  Mladost Petrinja       Sava Strmec            2  2
 15  19.11.2023.  Ponikve Zagreb         Samobor                0  1
 15  19.11.2023.  Tondach Bedekovčina    HAŠK Zagreb            3  0
 15  19.11.2023.  Trešnjevka Zagreb      Dinamo Odranski Obrež  3  0
 15  19.11.2023.  Vrapče Zagreb          Segesta Sisak          3  1
 16  26.11.2023.  Bistra Donja Bistra    Lučko                  1  2
 16  26.11.2023.  Dinamo Odranski Obrež  Zagorec Krapina        1  0
 16  26.11.2023.  HAŠK Zagreb            Mladost Petrinja       3  3
 16  26.11.2023.  Lukavec                Gaj Mače               1  1
 16  26.11.2023.  Samobor                Kurilovec              0  0
 16  26.11.2023.  Sava Strmec            Ponikve Zagreb         0  1
 16  26.11.2023.  Segesta Sisak          Maksimir Zagreb        4  0
 16  26.11.2023.  Trešnjevka Zagreb      Tondach Bedekovčina    4  0
 16  26.11.2023.  Zelina                 Vrapče Zagreb          3  1
 17   3.12.2023.  Gaj Mače               Bistra Donja Bistra    3  2
 17   3.12.2023.  Lučko                  Samobor                1  0
 17   3.12.2023.  Maksimir Zagreb        Zelina                 7  2
 17   3.12.2023.  Mladost Petrinja       Trešnjevka Zagreb      1  1
 17   3.12.2023.  Ponikve Zagreb         HAŠK Zagreb            4  3
 17   3.12.2023.  Tondach Bedekovčina    Dinamo Odranski Obrež  2  2
 17   3.12.2023.  Vrapče Zagreb          Lukavec                2  3
 17   3.12.2023.  Zagorec Krapina        Segesta Sisak          0  0
 17   24.2.2024.  Kurilovec              Sava Strmec            1  0
 18    3.3.2024.  Dinamo Odranski Obrež  Segesta Sisak          4  3
 18    3.3.2024.  Gaj Mače               Samobor                3  1
 18    3.3.2024.  Kurilovec              HAŠK Zagreb            0  0
 18    3.3.2024.  Lučko                  Sava Strmec            2  1
 18    3.3.2024.  Maksimir Zagreb        Lukavec                2  0
 18    3.3.2024.  Mladost Petrinja       Tondach Bedekovčina    1  0
 18    3.3.2024.  Ponikve Zagreb         Trešnjevka Zagreb      0  1
 18    3.3.2024.  Vrapče Zagreb          Bistra Donja Bistra    1  1
 18    3.3.2024.  Zagorec Krapina        Zelina                 3  1
 19    9.3.2024.  HAŠK Zagreb            Lučko                  0  3
 19    9.3.2024.  Lukavec                Zagorec Krapina        2  0
 19    9.3.2024.  Maksimir Zagreb        Bistra Donja Bistra    2  3
 19    9.3.2024.  Mladost Petrinja       Dinamo Odranski Obrež  2  1
 19    9.3.2024.  Samobor                Vrapče Zagreb          4  4
 19    9.3.2024.  Tondach Bedekovčina    Ponikve Zagreb         0  6
 19    9.3.2024.  Trešnjevka Zagreb      Kurilovec              3  3
 19    9.3.2024.  Zelina                 Segesta Sisak          1  5
 19   10.3.2024.  Sava Strmec            Gaj Mače               0  0
 20   16.3.2024.  Dinamo Odranski Obrež  Zelina                 1  1
 20   16.3.2024.  Lučko                  Trešnjevka Zagreb      3  0
 20   16.3.2024.  Maksimir Zagreb        Samobor                3  0
 20   16.3.2024.  Ponikve Zagreb         Mladost Petrinja       4  0
 20   16.3.2024.  Segesta Sisak          Lukavec                4  1
 20   16.3.2024.  Tondach Bedekovčina    Kurilovec              1  1
 20   16.3.2024.  Vrapče Zagreb          Sava Strmec            2  0
 20   16.3.2024.  Zagorec Krapina        Bistra Donja Bistra    2  0
 20   17.3.2024.  Gaj Mače               HAŠK Zagreb            0  1

Grupa "zapad" - Group "West"

Pos  Team                     DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Rovinj                    0  16  12  4   0  29  11   18   40
-----------------------------------------------------------------
  2  Uljanik Pula              0  16  11  1   4  29  15   14   34
  3  Vinodol Novi Vinodolski   0  16   9  3   4  29  15   14   30
  4  Nehaj Senj                0  16   9  2   5  39  26   13   29
  5  Pomorac Kostrena          0  15   6  6   3  25  20    5   24
  6  Kraljevica                0  16   8  0   8  25  25    0   24
  7  Pazinka Pazin             0  16   7  2   7  21  25   -4   23
  8  Halubjan Viškovo          0  15   6  2   7  33  26    7   20
  9  Cres                      0  16   6  1   9  17  30  -13   19
 10  Rudar Labin               0  15   4  5   6  27  20    7   17
 11  Buje                      0  15   5  2   8  21  25   -4   17
 12  Naprijed Hreljin          0  16   3  5   8  18  22   -4   14
 13  Medulin                   0  16   3  3  10  15  45  -30   12
=================================================================
 14  Crikvenica                0  16   2  2  12  13  36  -23    8

Last updated: 16. 3. 2024.

NB:
Match Rudar Labin – Pomorac Kostrena (round 15) has been postponed for the 19th of March 2024.
Match Buje – Halubjan Viškovo (round 15) has been postponed for the 19th of March 2024.

Rnd  Date         Home Team                Away Team                F   A
  1    1.9.2023.  Kraljevica               Rudar Labin               1  0
  1    2.9.2023.  Buje                     Medulin                   4  0
  1    2.9.2023.  Cres                     Pomorac Kostrena          1  1
  1    2.9.2023.  Crikvenica               Vinodol Novi Vinodolski   0  2
  1    2.9.2023.  Naprijed Hreljin         Halubjan Viškovo          1  0
  1    2.9.2023.  Uljanik Pula             Nehaj Senj                3  0
  1    5.9.2023.  Pazinka Pazin            Rovinj                    3  3
  2    9.9.2023.  Cres                     Uljanik Pula              1  5
  2    9.9.2023.  Halubjan Viškovo         Buje                      5  2
  2    9.9.2023.  Medulin                  Kraljevica                3  1
  2    9.9.2023.  Nehaj Senj               Pazinka Pazin             3  0
  2    9.9.2023.  Pomorac Kostrena         Rudar Labin               3  1
  2    9.9.2023.  Vinodol Novi Vinodolski  Naprijed Hreljin          2  1
  2   10.9.2023.  Rovinj                   Crikvenica                4  0
  3   16.9.2023.  Buje                     Vinodol Novi Vinodolski   2  1
  3   16.9.2023.  Crikvenica               Nehaj Senj                2  0
  3   16.9.2023.  Kraljevica               Halubjan Viškovo          3  0
  3   16.9.2023.  Naprijed Hreljin         Rovinj                    0  1
  3   16.9.2023.  Pazinka Pazin            Cres                      0  1
  3   16.9.2023.  Rudar Labin              Medulin                   1  1
  3   16.9.2023.  Uljanik Pula             Pomorac Kostrena          1  0
  4   23.9.2023.  Cres                     Crikvenica                3  1
  4   23.9.2023.  Halubjan Viškovo         Rudar Labin               2  2
  4   23.9.2023.  Nehaj Senj               Naprijed Hreljin          2  2
  4   23.9.2023.  Pomorac Kostrena         Medulin                   3  1
  4   23.9.2023.  Rovinj                   Buje                      2  0
  4   23.9.2023.  Uljanik Pula             Pazinka Pazin             1  0
  4   23.9.2023.  Vinodol Novi Vinodolski  Kraljevica                3  1
  5   30.9.2023.  Buje                     Nehaj Senj                1  3
  5   30.9.2023.  Crikvenica               Uljanik Pula              0  1
  5   30.9.2023.  Kraljevica               Rovinj                    0  1
  5   30.9.2023.  Medulin                  Halubjan Viškovo          0  4
  5   30.9.2023.  Naprijed Hreljin         Cres                      2  0
  5   30.9.2023.  Pazinka Pazin            Pomorac Kostrena          1  0
  5   30.9.2023.  Rudar Labin              Vinodol Novi Vinodolski   1  3
  6   7.10.2023.  Cres                     Buje                      1  0
  6   7.10.2023.  Nehaj Senj               Kraljevica                3  2
  6   7.10.2023.  Pazinka Pazin            Crikvenica                1  0
  6   7.10.2023.  Pomorac Kostrena         Halubjan Viškovo          4  4
  6   7.10.2023.  Rovinj                   Rudar Labin               3  3
  6   7.10.2023.  Uljanik Pula             Naprijed Hreljin          3  1
  6   7.10.2023.  Vinodol Novi Vinodolski  Medulin                   4  0
  7  14.10.2023.  Buje                     Uljanik Pula              1  3
  7  14.10.2023.  Crikvenica               Pomorac Kostrena          1  2
  7  14.10.2023.  Halubjan Viškovo         Vinodol Novi Vinodolski   0  4
  7  14.10.2023.  Kraljevica               Cres                      2  0
  7  14.10.2023.  Medulin                  Rovinj                    0  3
  7  14.10.2023.  Naprijed Hreljin         Pazinka Pazin             1  1
  7  14.10.2023.  Rudar Labin              Nehaj Senj                0  1
  8  21.10.2023.  Cres                     Rudar Labin               2  1
  8  21.10.2023.  Crikvenica               Naprijed Hreljin          1  0
  8  21.10.2023.  Nehaj Senj               Medulin                  10  1
  8  21.10.2023.  Pazinka Pazin            Buje                      2  1
  8  21.10.2023.  Pomorac Kostrena         Vinodol Novi Vinodolski   1  1
  8  21.10.2023.  Rovinj                   Halubjan Viškovo          1  0
  8  21.10.2023.  Uljanik Pula             Kraljevica                2  1
  9  28.10.2023.  Buje                     Crikvenica                2  1
  9  28.10.2023.  Halubjan Viškovo         Nehaj Senj                5  3
  9  28.10.2023.  Kraljevica               Pazinka Pazin             1  2
  9  28.10.2023.  Medulin                  Cres                      4  1
  9  28.10.2023.  Naprijed Hreljin         Pomorac Kostrena          0  0
  9  28.10.2023.  Rudar Labin              Uljanik Pula              1  0
  9  28.10.2023.  Vinodol Novi Vinodolski  Rovinj                    1  2
 10   4.11.2023.  Cres                     Halubjan Viškovo          2  1
 10   4.11.2023.  Crikvenica               Kraljevica                3  4
 10   4.11.2023.  Naprijed Hreljin         Buje                      3  3
 10   4.11.2023.  Nehaj Senj               Vinodol Novi Vinodolski   3  1
 10   4.11.2023.  Pazinka Pazin            Rudar Labin               1  6
 10   4.11.2023.  Pomorac Kostrena         Rovinj                    1  1
 10   4.11.2023.  Uljanik Pula             Medulin                   4  0
 11  11.11.2023.  Kraljevica               Naprijed Hreljin          1  0
 11  11.11.2023.  Medulin                  Pazinka Pazin             0  2
 11  11.11.2023.  Rovinj                   Nehaj Senj                1  1
 11  11.11.2023.  Rudar Labin              Crikvenica                6  0
 11  11.11.2023.  Vinodol Novi Vinodolski  Cres                      2  0
 11  28.11.2023.  Halubjan Viškovo         Uljanik Pula              5  0
 11   24.2.2024.  Buje                     Pomorac Kostrena          1  2
 12  18.11.2023.  Buje                     Kraljevica                2  1
 12  18.11.2023.  Cres                     Rovinj                    0  1
 12  18.11.2023.  Crikvenica               Medulin                   1  1
 12  18.11.2023.  Naprijed Hreljin         Rudar Labin               1  1
 12  18.11.2023.  Pazinka Pazin            Halubjan Viškovo          2  1
 12  18.11.2023.  Pomorac Kostrena         Nehaj Senj                3  2
 12  18.11.2023.  Uljanik Pula             Vinodol Novi Vinodolski   1  0
 13  25.11.2023.  Halubjan Viškovo         Crikvenica                5  0
 13  25.11.2023.  Kraljevica               Pomorac Kostrena          2  1
 13  25.11.2023.  Medulin                  Naprijed Hreljin          2  4
 13  25.11.2023.  Nehaj Senj               Cres                      2  0
 13  25.11.2023.  Rovinj                   Uljanik Pula              2  1
 13  25.11.2023.  Rudar Labin              Buje                      0  2
 13  25.11.2023.  Vinodol Novi Vinodolski  Pazinka Pazin             2  1
 14    3.3.2024.  Halubjan Viškovo         Naprijed Hreljin          1  0
 14    3.3.2024.  Medulin                  Buje                      1  0
 14    3.3.2024.  Nehaj Senj               Uljanik Pula              2  0
 14    3.3.2024.  Pomorac Kostrena         Cres                      3  2
 14    3.3.2024.  Rovinj                   Pazinka Pazin             1  0
 14    3.3.2024.  Rudar Labin              Kraljevica                4  0
 14    3.3.2024.  Vinodol Novi Vinodolski  Crikvenica                0  0
 15    9.3.2024.  Crikvenica               Rovinj                    1  2
 15    9.3.2024.  Naprijed Hreljin         Vinodol Novi Vinodolski   2  3
 15    9.3.2024.  Pazinka Pazin            Nehaj Senj                3  1
 15    9.3.2024.  Uljanik Pula             Cres                      3  0
 15   13.3.2024.  Kraljevica               Medulin                   3  1
 16   16.3.2024.  Cres                     Pazinka Pazin             3  2
 16   16.3.2024.  Halubjan Viškovo         Kraljevica                0  2
 16   16.3.2024.  Medulin                  Rudar Labin               0  0
 16   16.3.2024.  Nehaj Senj               Crikvenica                3  2
 16   16.3.2024.  Pomorac Kostrena         Uljanik Pula              1  1
 16   16.3.2024.  Rovinj                   Naprijed Hreljin          1  0
 16   16.3.2024.  Vinodol Novi Vinodolski  Buje                      0  0

Grupa "jug" - Group "South"

Pos  Team                      DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Zadar                      0  19  14  2   3  47  18   29   44
------------------------------------------------------------------
  2  Zagora Unešić              0  19  13  2   4  49  22   27   41
  3  Junak Sinj                 0  19  10  4   5  38  20   18   34
  4  Hrvatski vitez Posedarje   0  19   9  6   4  34  18   16   33
  5  Primorac Biograd na moru   0  19   9  5   5  27  17   10   32
  6  GOŠK Kaštel Gomilica       0  19   9  4   6  34  23   11   31
  7  Omiš                       0  18   8  3   7  22  28   -6   27
  8  Uskok Klis                 0  19   6  7   6  26  27   -1   25
  9  Sloga Mravince             0  19   7  4   8  26  30   -4   25
 10  Neretvanac Opuzen          0  19   6  7   6  23  29   -6   25
 11  Vodice                     0  19   6  4   9  30  34   -4   22
 12  Neretva Metković           0  18   6  3   9  34  40   -6   21
 13  Kamen Ivanbegovina         0  18   5  3  10  20  38  -18   18
 14  Zmaj Makarska              0  19   4  3  12  19  32  -13   15
 15  Radnički Split             0  18   3  4  11  22  45  -23   13
==================================================================
 16  GOŠK Dubrovnik 1919        0  19   3  3  13   9  39  -30   12

Last updated: 16. 3. 2024.

NB:
Match Omiš – Kamen Ivanbegovina (round 17) has been postponed for the 20th of March 2024.
Match Radnički Split – Neretva Metković (round 19) has been postponed.

Rnd  Date         Home Team                 Away Team                 F  A
  1   26.8.2023.  GOŠK Dubrovnik 1919       Sloga Mravince            1  3
  1   26.8.2023.  Hrvatski vitez Posedarje  Neretva Metković          6  1
  1   26.8.2023.  Junak Sinj                Zagora Unešić             4  2
  1   26.8.2023.  Omiš                      Uskok Klis                2  1
  1   26.8.2023.  Primorac Biograd na moru  Neretvanac Opuzen         0  1
  1   26.8.2023.  Radnički Split            Vodice                    5  0
  1   26.8.2023.  Zadar                     Kamen Ivanbegovina        4  0
  1   26.8.2023.  Zmaj Makarska             GOŠK Kaštel Gomilica      2  2
  2    3.9.2023.  GOŠK Kaštel Gomilica      GOŠK Dubrovnik 1919       4  0
  2    3.9.2023.  Junak Sinj                Primorac Biograd na moru  3  3
  2    3.9.2023.  Kamen Ivanbegovina        Omiš                      1  0
  2    3.9.2023.  Neretva Metković          Zadar                     3  1
  2    3.9.2023.  Neretvanac Opuzen         Zmaj Makarska             0  0
  2    3.9.2023.  Sloga Mravince            Hrvatski vitez Posedarje  0  1
  2    3.9.2023.  Uskok Klis                Radnički Split            3  1
  2    3.9.2023.  Zagora Unešić             Vodice                    4  1
  3    9.9.2023.  GOŠK Dubrovnik 1919       Neretvanac Opuzen         0  4
  3    9.9.2023.  Hrvatski vitez Posedarje  GOŠK Kaštel Gomilica      3  3
  3    9.9.2023.  Omiš                      Neretva Metković          2  0
  3    9.9.2023.  Primorac Biograd na moru  Zagora Unešić             1  0
  3    9.9.2023.  Radnički Split            Kamen Ivanbegovina        2  2
  3    9.9.2023.  Vodice                    Uskok Klis                0  1
  3    9.9.2023.  Zadar                     Sloga Mravince            1  0
  3    9.9.2023.  Zmaj Makarska             Junak Sinj                1  2
  4   13.9.2023.  GOŠK Kaštel Gomilica      Zadar                     0  1
  4   13.9.2023.  Junak Sinj                GOŠK Dubrovnik 1919       5  0
  4   13.9.2023.  Kamen Ivanbegovina        Vodice                    0  1
  4   13.9.2023.  Neretva Metković          Radnički Split            4  2
  4   13.9.2023.  Neretvanac Opuzen         Hrvatski vitez Posedarje  0  0
  4   13.9.2023.  Primorac Biograd na moru  Zmaj Makarska             1  0
  4   13.9.2023.  Sloga Mravince            Omiš                      0  0
  4   13.9.2023.  Zagora Unešić             Uskok Klis                3  1
  5   17.9.2023.  GOŠK Dubrovnik 1919       Primorac Biograd na moru  0  3
  5   17.9.2023.  Hrvatski vitez Posedarje  Junak Sinj                1  0
  5   17.9.2023.  Omiš                      GOŠK Kaštel Gomilica      1  0
  5   17.9.2023.  Radnički Split            Sloga Mravince            1  2
  5   17.9.2023.  Uskok Klis                Kamen Ivanbegovina        4  0
  5   17.9.2023.  Vodice                    Neretva Metković          1  6
  5   17.9.2023.  Zadar                     Neretvanac Opuzen         3  2
  5   17.9.2023.  Zmaj Makarska             Zagora Unešić             0  1
  6   21.9.2023.  Primorac Biograd na moru  Hrvatski vitez Posedarje  1  1
  6   23.9.2023.  GOŠK Kaštel Gomilica      Radnički Split            2  1
  6   23.9.2023.  Junak Sinj                Zadar                     2  2
  6   23.9.2023.  Zagora Unešić             Kamen Ivanbegovina        2  0
  6   23.9.2023.  Zmaj Makarska             GOŠK Dubrovnik 1919       1  0
  6   24.9.2023.  Neretvanac Opuzen         Omiš                      1  1
  6   24.9.2023.  Sloga Mravince            Vodice                    3  0
  6   26.9.2023.  Neretva Metković          Uskok Klis                1  3
  7   30.9.2023.  GOŠK Dubrovnik 1919       Zagora Unešić             1  1
  7   30.9.2023.  Hrvatski vitez Posedarje  Zmaj Makarska             3  1
  7   30.9.2023.  Kamen Ivanbegovina        Neretva Metković          3  2
  7   30.9.2023.  Omiš                      Junak Sinj                2  1
  7   30.9.2023.  Radnički Split            Neretvanac Opuzen         3  0
  7   30.9.2023.  Uskok Klis                Sloga Mravince            0  0
  7   30.9.2023.  Vodice                    GOŠK Kaštel Gomilica      4  0
  7   30.9.2023.  Zadar                     Primorac Biograd na moru  1  2
  8   8.10.2023.  GOŠK Kaštel Gomilica      Uskok Klis                1  1
  8   8.10.2023.  Hrvatski vitez Posedarje  GOŠK Dubrovnik 1919       1  1
  8   8.10.2023.  Junak Sinj                Radnički Split            1  1
  8   8.10.2023.  Neretvanac Opuzen         Vodice                    1  0
  8   8.10.2023.  Primorac Biograd na moru  Omiš                      2  0
  8   8.10.2023.  Sloga Mravince            Kamen Ivanbegovina        0  0
  8   8.10.2023.  Zagora Unešić             Neretva Metković          4  2
  8   8.10.2023.  Zmaj Makarska             Zadar                     0  2
  9  14.10.2023.  Hrvatski vitez Posedarje  Zagora Unešić             0  0
  9  14.10.2023.  Kamen Ivanbegovina        GOŠK Kaštel Gomilica      0  4
  9  14.10.2023.  Neretva Metković          Sloga Mravince            1  1
  9  14.10.2023.  Omiš                      Zmaj Makarska             3  1
  9  14.10.2023.  Radnički Split            Primorac Biograd na moru  1  1
  9  14.10.2023.  Uskok Klis                Neretvanac Opuzen         1  1
  9  14.10.2023.  Vodice                    Junak Sinj                0  2
  9  14.10.2023.  Zadar                     GOŠK Dubrovnik 1919       5  0
 10  22.10.2023.  GOŠK Dubrovnik 1919       Omiš                      0  1
 10  22.10.2023.  GOŠK Kaštel Gomilica      Neretva Metković          1  4
 10  22.10.2023.  Hrvatski vitez Posedarje  Zadar                     1  0
 10  22.10.2023.  Junak Sinj                Uskok Klis                1  0
 10  22.10.2023.  Neretvanac Opuzen         Kamen Ivanbegovina        4  4
 10  22.10.2023.  Zagora Unešić             Sloga Mravince            3  2
 10  24.10.2023.  Primorac Biograd na moru  Vodice                    1  1
 10  24.10.2023.  Zmaj Makarska             Radnički Split            5  0
 11  28.10.2023.  Kamen Ivanbegovina        Junak Sinj                0  1
 11  28.10.2023.  Neretva Metković          Neretvanac Opuzen         1  1
 11  28.10.2023.  Omiš                      Hrvatski vitez Posedarje  1  0
 11  28.10.2023.  Radnički Split            GOŠK Dubrovnik 1919       1  0
 11  28.10.2023.  Uskok Klis                Primorac Biograd na moru  2  1
 11  28.10.2023.  Vodice                    Zmaj Makarska             4  2
 11  28.10.2023.  Zadar                     Zagora Unešić             4  1
 11  29.10.2023.  Sloga Mravince            GOŠK Kaštel Gomilica      0  2
 12   2.11.2023.  Zmaj Makarska             Uskok Klis                0  0
 12   4.11.2023.  GOŠK Dubrovnik 1919       Vodice                    1  0
 12   4.11.2023.  Hrvatski vitez Posedarje  Radnički Split            4  0
 12   4.11.2023.  Junak Sinj                Neretva Metković          5  0
 12   4.11.2023.  Primorac Biograd na moru  Kamen Ivanbegovina        4  0
 12   4.11.2023.  Zadar                     Omiš                      5  0
 12   4.11.2023.  Zagora Unešić             GOŠK Kaštel Gomilica      1  2
 12   5.11.2023.  Neretvanac Opuzen         Sloga Mravince            3  4
 13  11.11.2023.  GOŠK Kaštel Gomilica      Neretvanac Opuzen         5  0
 13  11.11.2023.  Kamen Ivanbegovina        Zmaj Makarska             3  0
 13  11.11.2023.  Neretva Metković          Primorac Biograd na moru  1  2
 13  11.11.2023.  Omiš                      Zagora Unešić             1  5
 13  11.11.2023.  Radnički Split            Zadar                     1  2
 13  11.11.2023.  Uskok Klis                GOŠK Dubrovnik 1919       2  2
 13  11.11.2023.  Vodice                    Hrvatski vitez Posedarje  2  2
 13  12.11.2023.  Sloga Mravince            Junak Sinj                1  3
 14  19.11.2023.  GOŠK Dubrovnik 1919       Kamen Ivanbegovina        2  0
 14  19.11.2023.  Hrvatski vitez Posedarje  Uskok Klis                3  0
 14  19.11.2023.  Junak Sinj                GOŠK Kaštel Gomilica      1  1
 14  19.11.2023.  Omiš                      Radnički Split            4  1
 14  19.11.2023.  Zadar                     Vodice                    2  2
 14  19.11.2023.  Zagora Unešić             Neretvanac Opuzen         4  1
 14  19.11.2023.  Zmaj Makarska             Neretva Metković          2  0
 14  29.11.2023.  Primorac Biograd na moru  Sloga Mravince            4  0
 15  25.11.2023.  GOŠK Kaštel Gomilica      Primorac Biograd na moru  2  0
 15  25.11.2023.  Junak Sinj                Neretvanac Opuzen         3  0
 15  25.11.2023.  Kamen Ivanbegovina        Hrvatski vitez Posedarje  3  2
 15  25.11.2023.  Neretva Metković          GOŠK Dubrovnik 1919       2  0
 15  25.11.2023.  Uskok Klis                Zadar                     1  2
 15  25.11.2023.  Vodice                    Omiš                      4  0
 15  25.11.2023.  Zagora Unešić             Radnički Split            5  0
 15  26.11.2023.  Sloga Mravince            Zmaj Makarska             4  2
 16   24.2.2024.  GOŠK Kaštel Gomilica      Zmaj Makarska             3  0
 16   24.2.2024.  Kamen Ivanbegovina        Zadar                     1  3
 16   24.2.2024.  Neretva Metković          Hrvatski vitez Posedarje  2  1
 16   24.2.2024.  Uskok Klis                Omiš                      2  1
 16   24.2.2024.  Vodice                    Radnički Split            6  0
 16   24.2.2024.  Zagora Unešić             Junak Sinj                3  1
 16   25.2.2024.  Sloga Mravince            GOŠK Dubrovnik 1919       4  0
 16   28.2.2024.  Neretvanac Opuzen         Primorac Biograd na moru  0  0
 17    3.3.2024.  GOŠK Dubrovnik 1919       GOŠK Kaštel Gomilica      0  1
 17    3.3.2024.  Hrvatski vitez Posedarje  Sloga Mravince            3  0
 17    3.3.2024.  Primorac Biograd na moru  Junak Sinj                1  0
 17    3.3.2024.  Radnički Split            Uskok Klis                1  1
 17    3.3.2024.  Vodice                    Zagora Unešić             0  2
 17    3.3.2024.  Zadar                     Neretva Metković          3  2
 17    3.3.2024.  Zmaj Makarska             Neretvanac Opuzen         0  1
 18   10.3.2024.  GOŠK Kaštel Gomilica      Hrvatski vitez Posedarje  1  2
 18   10.3.2024.  Junak Sinj                Zmaj Makarska             3  1
 18   10.3.2024.  Kamen Ivanbegovina        Radnički Split            3  1
 18   10.3.2024.  Neretva Metković          Omiš                      2  2
 18   10.3.2024.  Neretvanac Opuzen         GOŠK Dubrovnik 1919       1  0
 18   10.3.2024.  Sloga Mravince            Zadar                     0  4
 18   10.3.2024.  Uskok Klis                Vodice                    2  2
 18   10.3.2024.  Zagora Unešić             Primorac Biograd na moru  3  0
 19   16.3.2024.  GOŠK Dubrovnik 1919       Junak Sinj                1  0
 19   16.3.2024.  Hrvatski vitez Posedarje  Neretvanac Opuzen         0  2
 19   16.3.2024.  Omiš                      Sloga Mravince            1  2
 19   16.3.2024.  Uskok Klis                Zagora Unešić             1  5
 19   16.3.2024.  Vodice                    Kamen Ivanbegovina        2  0
 19   16.3.2024.  Zadar                     GOŠK Kaštel Gomilica      2  0
 19   16.3.2024.  Zmaj Makarska             Primorac Biograd na moru  1  0

Promotion play-off:



Fifth Level

Grupa "istok" - Group "East"
Subgroup "Northeast"

Pos  Team                       DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Vardarac                    0  21  15  2   4  48  20   28   47
===================================================================
  2  Dilj Vinkovci               0  21  11  7   3  44  20   24   40
  3  Darda                       0  21  11  7   3  46  25   21   40
  4  Radnički Dalj               0  21  12  3   6  50  27   23   39
  5  Višnjevac                   0  21  11  4   6  47  29   18   37
  6  Jedinstvo Donji Miholjac    0  21  10  5   6  35  19   16   35
  7  Mladost Đakovačka Satnica   0  21  10  5   6  35  25   10   35
  8  Sloga Štitar                0  21   9  4   8  24  28   -4   31
  9  Borac Bobota                0  21   8  6   7  31  30    1   30
 10  Zrinski Bošnjaci            0  21   8  3  10  25  28   -3   27
 11  Šokadija Babina Greda       0  21   7  5   9  27  34   -7   26
 12  Slavonija Soljani           0  21   7  5   9  27  35   -8   26
 13  Radnički Mece               0  21   6  6   9  23  24   -1   24
 14  Radnički Županja            0  21   5  8   8  23  34  -11   23
 15  HAŠK Sokol Stari Jankovci   0  21   6  4  11  23  42  -19   22
 16  Otok                        0  21   5  5  11  21  29   -8   20
===================================================================
 17  Tomislav Livana             0  21   6  2  13  29  43  -14   20
 18  Borinci Jarmina             0  21   1  1  19  13  79  -66    4

Last updated: 17. 3. 2024.

Rnd  Date         Home Team                  Away Team                  F  A
  1   20.8.2023.  Borac Bobota               Vardarac                   0  1
  1   20.8.2023.  Darda                      Radnički Mece              0  0
  1   20.8.2023.  Dilj Vinkovci              HAŠK Sokol Stari Jankovci  3  1
  1   20.8.2023.  Jedinstvo Donji Miholjac   Tomislav Livana            2  0
  1   20.8.2023.  Mladost Đakovačka Satnica  Otok                       3  0
  1   20.8.2023.  Radnički Županja           Radnički Dalj              2  2
  1   20.8.2023.  Slavonija Soljani          Šokadija Babina Greda      2  1
  1   20.8.2023.  Sloga Štitar               Višnjevac                  3  1
  1   20.8.2023.  Zrinski Bošnjaci           Borinci Jarmina            4  1
  2   27.8.2023.  Borinci Jarmina            Sloga Štitar               0  0
  2   27.8.2023.  HAŠK Sokol Stari Jankovci  Mladost Đakovačka Satnica  1  1
  2   27.8.2023.  Jedinstvo Donji Miholjac   Slavonija Soljani          3  0
  2   27.8.2023.  Otok                       Darda                      1  2
  2   27.8.2023.  Radnički Dalj              Zrinski Bošnjaci           3  0
  2   27.8.2023.  Radnički Mece              Radnički Županja           1  0
  2   27.8.2023.  Tomislav Livana            Vardarac                   0  2
  2   27.8.2023.  Višnjevac                  Borac Bobota               6  2
  2   27.8.2023.  Šokadija Babina Greda      Dilj Vinkovci              1  1
  3    3.9.2023.  Borac Bobota               Borinci Jarmina            2  1
  3    3.9.2023.  Darda                      HAŠK Sokol Stari Jankovci  1  1
  3    3.9.2023.  Dilj Vinkovci              Jedinstvo Donji Miholjac   3  3
  3    3.9.2023.  Mladost Đakovačka Satnica  Šokadija Babina Greda      5  0
  3    3.9.2023.  Radnički Županja           Otok                       1  0
  3    3.9.2023.  Slavonija Soljani          Tomislav Livana            3  2
  3    3.9.2023.  Sloga Štitar               Radnički Dalj              1  0
  3    3.9.2023.  Vardarac                   Višnjevac                  5  2
  3    3.9.2023.  Zrinski Bošnjaci           Radnički Mece              2  0
  4    6.9.2023.  Borinci Jarmina            Vardarac                   0  4
  4    6.9.2023.  HAŠK Sokol Stari Jankovci  Radnički Županja           3  2
  4    6.9.2023.  Jedinstvo Donji Miholjac   Mladost Đakovačka Satnica  1  1
  4    6.9.2023.  Otok                       Zrinski Bošnjaci           3  3
  4    6.9.2023.  Radnički Dalj              Borac Bobota               2  1
  4    6.9.2023.  Radnički Mece              Sloga Štitar               3  0
  4    6.9.2023.  Slavonija Soljani          Dilj Vinkovci              3  1
  4    6.9.2023.  Tomislav Livana            Višnjevac                  4  1
  4    6.9.2023.  Šokadija Babina Greda      Darda                      1  3
  5   10.9.2023.  Borac Bobota               Radnički Mece              1  1
  5   10.9.2023.  Darda                      Jedinstvo Donji Miholjac   2  2
  5   10.9.2023.  Dilj Vinkovci              Tomislav Livana            1  1
  5   10.9.2023.  Mladost Đakovačka Satnica  Slavonija Soljani          2  1
  5   10.9.2023.  Radnički Županja           Šokadija Babina Greda      3  1
  5   10.9.2023.  Sloga Štitar               Otok                       1  0
  5   10.9.2023.  Vardarac                   Radnički Dalj              4  2
  5   10.9.2023.  Višnjevac                  Borinci Jarmina            7  0
  5   10.9.2023.  Zrinski Bošnjaci           HAŠK Sokol Stari Jankovci  2  1
  6   17.9.2023.  Dilj Vinkovci              Mladost Đakovačka Satnica  3  0
  6   17.9.2023.  HAŠK Sokol Stari Jankovci  Sloga Štitar               0  2
  6   17.9.2023.  Jedinstvo Donji Miholjac   Radnički Županja           4  0
  6   17.9.2023.  Otok                       Borac Bobota               0  0
  6   17.9.2023.  Radnički Dalj              Višnjevac                  4  2
  6   17.9.2023.  Radnički Mece              Vardarac                   1  2
  6   17.9.2023.  Slavonija Soljani          Darda                      0  3
  6   17.9.2023.  Tomislav Livana            Borinci Jarmina            3  1
  6   17.9.2023.  Šokadija Babina Greda      Zrinski Bošnjaci           3  2
  7   24.9.2023.  Borac Bobota               HAŠK Sokol Stari Jankovci  2  0
  7   24.9.2023.  Borinci Jarmina            Radnički Dalj              0  3
  7   24.9.2023.  Darda                      Dilj Vinkovci              2  2
  7   24.9.2023.  Mladost Đakovačka Satnica  Tomislav Livana            3  2
  7   24.9.2023.  Radnički Županja           Slavonija Soljani          2  1
  7   24.9.2023.  Sloga Štitar               Šokadija Babina Greda      3  0
  7   24.9.2023.  Vardarac                   Otok                       3  0
  7   24.9.2023.  Višnjevac                  Radnički Mece              0  2
  7   24.9.2023.  Zrinski Bošnjaci           Jedinstvo Donji Miholjac   0  1
  8   1.10.2023.  Dilj Vinkovci              Radnički Županja           1  1
  8   1.10.2023.  HAŠK Sokol Stari Jankovci  Vardarac                   0  2
  8   1.10.2023.  Jedinstvo Donji Miholjac   Sloga Štitar               2  1
  8   1.10.2023.  Mladost Đakovačka Satnica  Darda                      1  1
  8   1.10.2023.  Otok                       Višnjevac                  1  3
  8   1.10.2023.  Radnički Mece              Borinci Jarmina            5  1
  8   1.10.2023.  Slavonija Soljani          Zrinski Bošnjaci           2  4
  8   1.10.2023.  Tomislav Livana            Radnički Dalj              4  2
  8   1.10.2023.  Šokadija Babina Greda      Borac Bobota               3  0
  9   8.10.2023.  Borac Bobota               Jedinstvo Donji Miholjac   2  2
  9   8.10.2023.  Borinci Jarmina            Otok                       0  4
  9   8.10.2023.  Darda                      Tomislav Livana            4  2
  9   8.10.2023.  Radnički Dalj              Radnički Mece              2  1
  9   8.10.2023.  Radnički Županja           Mladost Đakovačka Satnica  2  2
  9   8.10.2023.  Sloga Štitar               Slavonija Soljani          0  0
  9   8.10.2023.  Vardarac                   Šokadija Babina Greda      3  1
  9   8.10.2023.  Višnjevac                  HAŠK Sokol Stari Jankovci  8  0
  9   8.10.2023.  Zrinski Bošnjaci           Dilj Vinkovci              0  1
 10  15.10.2023.  Darda                      Radnički Županja           6  0
 10  15.10.2023.  Dilj Vinkovci              Sloga Štitar               1  0
 10  15.10.2023.  HAŠK Sokol Stari Jankovci  Borinci Jarmina            4  2
 10  15.10.2023.  Jedinstvo Donji Miholjac   Vardarac                   1  0
 10  15.10.2023.  Mladost Đakovačka Satnica  Zrinski Bošnjaci           3  0
 10  15.10.2023.  Otok                       Radnički Dalj              0  1
 10  15.10.2023.  Slavonija Soljani          Borac Bobota               3  1
 10  15.10.2023.  Tomislav Livana            Radnički Mece              1  2
 10  15.10.2023.  Šokadija Babina Greda      Višnjevac                  1  1
 11  22.10.2023.  Borac Bobota               Dilj Vinkovci              1  4
 11  22.10.2023.  Borinci Jarmina            Šokadija Babina Greda      0  6
 11  22.10.2023.  Radnički Dalj              HAŠK Sokol Stari Jankovci  6  0
 11  22.10.2023.  Radnički Mece              Otok                       1  1
 11  22.10.2023.  Radnički Županja           Tomislav Livana            0  1
 11  22.10.2023.  Sloga Štitar               Mladost Đakovačka Satnica  1  0
 11  22.10.2023.  Vardarac                   Slavonija Soljani          2  2
 11  22.10.2023.  Višnjevac                  Jedinstvo Donji Miholjac   1  0
 11  22.10.2023.  Zrinski Bošnjaci           Darda                      1  3
 12  29.10.2023.  Darda                      Sloga Štitar               3  0
 12  29.10.2023.  Dilj Vinkovci              Vardarac                   4  0
 12  29.10.2023.  HAŠK Sokol Stari Jankovci  Radnički Mece              1  0
 12  29.10.2023.  Jedinstvo Donji Miholjac   Borinci Jarmina            3  1
 12  29.10.2023.  Mladost Đakovačka Satnica  Borac Bobota               1  4
 12  29.10.2023.  Radnički Županja           Zrinski Bošnjaci           0  1
 12  29.10.2023.  Slavonija Soljani          Višnjevac                  1  3
 12  29.10.2023.  Tomislav Livana            Otok                       1  1
 12  29.10.2023.  Šokadija Babina Greda      Radnički Dalj              0  4
 13   5.11.2023.  Borac Bobota               Darda                      2  2
 13   5.11.2023.  Borinci Jarmina            Slavonija Soljani          0  3
 13   5.11.2023.  Otok                       HAŠK Sokol Stari Jankovci  1  1
 13   5.11.2023.  Radnički Dalj              Jedinstvo Donji Miholjac   2  1
 13   5.11.2023.  Radnički Mece              Šokadija Babina Greda      1  2
 13   5.11.2023.  Sloga Štitar               Radnički Županja           0  1
 13   5.11.2023.  Vardarac                   Mladost Đakovačka Satnica  3  1
 13   5.11.2023.  Višnjevac                  Dilj Vinkovci              2  1
 13   5.11.2023.  Zrinski Bošnjaci           Tomislav Livana            3  1
 14  12.11.2023.  Darda                      Vardarac                   1  0
 14  12.11.2023.  Dilj Vinkovci              Borinci Jarmina            6  0
 14  12.11.2023.  Jedinstvo Donji Miholjac   Radnički Mece              4  0
 14  12.11.2023.  Mladost Đakovačka Satnica  Višnjevac                  1  3
 14  12.11.2023.  Radnički Županja           Borac Bobota               1  1
 14  12.11.2023.  Slavonija Soljani          Radnički Dalj              2  2
 14  12.11.2023.  Tomislav Livana            HAŠK Sokol Stari Jankovci  1  2
 14  12.11.2023.  Zrinski Bošnjaci           Sloga Štitar               0  0
 14  12.11.2023.  Šokadija Babina Greda      Otok                       2  1
 15  19.11.2023.  Borac Bobota               Zrinski Bošnjaci           1  1
 15  19.11.2023.  Borinci Jarmina            Mladost Đakovačka Satnica  0  4
 15  19.11.2023.  HAŠK Sokol Stari Jankovci  Šokadija Babina Greda      1  2
 15  19.11.2023.  Otok                       Jedinstvo Donji Miholjac   2  1
 15  19.11.2023.  Radnički Dalj              Dilj Vinkovci              2  1
 15  19.11.2023.  Radnički Mece              Slavonija Soljani          0  1
 15  19.11.2023.  Sloga Štitar               Tomislav Livana            4  2
 15  19.11.2023.  Vardarac                   Radnički Županja           2  1
 15  19.11.2023.  Višnjevac                  Darda                      2  1
 16  26.11.2023.  Darda                      Borinci Jarmina            6  2
 16  26.11.2023.  Dilj Vinkovci              Radnički Mece              1  1
 16  26.11.2023.  Jedinstvo Donji Miholjac   HAŠK Sokol Stari Jankovci  3  0
 16  26.11.2023.  Mladost Đakovačka Satnica  Radnički Dalj              2  0
 16  26.11.2023.  Radnički Županja           Višnjevac                  0  0
 16  26.11.2023.  Slavonija Soljani          Otok                       1  0
 16  26.11.2023.  Sloga Štitar               Borac Bobota               0  3
 16  26.11.2023.  Tomislav Livana            Šokadija Babina Greda      1  0
 16  26.11.2023.  Zrinski Bošnjaci           Vardarac                   1  0
 17   3.12.2023.  Borac Bobota               Tomislav Livana            3  0
 17   3.12.2023.  Borinci Jarmina            Radnički Županja           2  3
 17   3.12.2023.  HAŠK Sokol Stari Jankovci  Slavonija Soljani          3  0
 17   3.12.2023.  Otok                       Dilj Vinkovci              0  2
 17   3.12.2023.  Radnički Dalj              Darda                      3  1
 17   3.12.2023.  Radnički Mece              Mladost Đakovačka Satnica  0  1
 17   3.12.2023.  Vardarac                   Sloga Štitar               2  0
 17   3.12.2023.  Višnjevac                  Zrinski Bošnjaci           2  0
 17   3.12.2023.  Šokadija Babina Greda      Jedinstvo Donji Miholjac   1  0
 18   25.2.2024.  Borinci Jarmina            Zrinski Bošnjaci           1  0
 18   25.2.2024.  HAŠK Sokol Stari Jankovci  Dilj Vinkovci              0  1
 18   25.2.2024.  Otok                       Mladost Đakovačka Satnica  3  1
 18   25.2.2024.  Radnički Dalj              Radnički Županja           3  3
 18   25.2.2024.  Radnički Mece              Darda                      0  0
 18   25.2.2024.  Tomislav Livana            Jedinstvo Donji Miholjac   0  2
 18   25.2.2024.  Vardarac                   Borac Bobota               2  1
 18   25.2.2024.  Višnjevac                  Sloga Štitar               1  1
 18   25.2.2024.  Šokadija Babina Greda      Slavonija Soljani          0  0
 19    3.3.2024.  Borac Bobota               Višnjevac                  2  0
 19    3.3.2024.  Darda                      Otok                       2  0
 19    3.3.2024.  Dilj Vinkovci              Šokadija Babina Greda      1  1
 19    3.3.2024.  Mladost Đakovačka Satnica  HAŠK Sokol Stari Jankovci  2  0
 19    3.3.2024.  Radnički Županja           Radnički Mece              1  1
 19    3.3.2024.  Slavonija Soljani          Jedinstvo Donji Miholjac   0  0
 19    3.3.2024.  Sloga Štitar               Borinci Jarmina            4  0
 19    3.3.2024.  Vardarac                   Tomislav Livana            4  1
 19    3.3.2024.  Zrinski Bošnjaci           Radnički Dalj              1  0
 20   10.3.2024.  Borinci Jarmina            Borac Bobota               0  1
 20   10.3.2024.  HAŠK Sokol Stari Jankovci  Darda                      4  1
 20   10.3.2024.  Jedinstvo Donji Miholjac   Dilj Vinkovci              0  2
 20   10.3.2024.  Otok                       Radnički Županja           2  0
 20   10.3.2024.  Radnički Dalj              Sloga Štitar               7  0
 20   10.3.2024.  Radnički Mece              Zrinski Bošnjaci           1  0
 20   10.3.2024.  Tomislav Livana            Slavonija Soljani          2  1
 20   10.3.2024.  Višnjevac                  Vardarac                   0  0
 20   10.3.2024.  Šokadija Babina Greda      Mladost Đakovačka Satnica  0  0
 21   17.3.2024.  Borac Bobota               Radnički Dalj              1  0
 21   17.3.2024.  Darda                      Šokadija Babina Greda      2  1
 21   17.3.2024.  Dilj Vinkovci              Slavonija Soljani          4  1
 21   17.3.2024.  Mladost Đakovačka Satnica  Jedinstvo Donji Miholjac   1  0
 21   17.3.2024.  Radnički Županja           HAŠK Sokol Stari Jankovci  0  0
 21   17.3.2024.  Sloga Štitar               Radnički Mece              3  2
 21   17.3.2024.  Vardarac                   Borinci Jarmina            7  1
 21   17.3.2024.  Višnjevac                  Tomislav Livana            2  0
 21   17.3.2024.  Zrinski Bošnjaci           Otok                       0  1

Grupa "istok" - Group "East"
Subgroup "Southwest"

Pos  Team                      DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Hajduk Pakrac              0  15  11  3   1  56  15   41   36
==================================================================
  2  Vinogorac Slavonski Brod   0  15   9  6   0  33  12   21   33
  3  Slavonac Nova Kapela       0  15  10  3   2  40  20   20   33
  4  Lipik 1925                 0  15   9  3   3  25   9   16   30
  5  Omladinac Gornja Vrba      0  15   7  3   5  30  24    6   24
  6  Dinamo Vidovci             0  15   7  3   5  31  27    4   24
  7  Papuk Velika               0  15   7  2   6  25  26   -1   23
  8  Zadrugar Oprisavci         0  15   6  3   6  24  22    2   21
  9  Sikirevci                  0  15   5  3   7  14  26  -12   18
 10  Jakšić                     0  15   5  1   9  30  29    1   16
 11  Psunj Sokol Okučani        0  15   4  1  10  21  39  -18   13
 12  Slobodnica                 0  15   2  4   9  17  39  -22   10
==================================================================
 13  Mladost Sibinj             0  15   3  0  12  14  42  -28    9
 14  Požega                     0  15   2  1  12  17  47  -30    7

Last updated: 17. 3. 2024.

Rnd  Date         Home Team                 Away Team                 F  A
  1   19.8.2023.  Dinamo Vidovci            Psunj Sokol Okučani       3  4
  1   19.8.2023.  Hajduk Pakrac             Slobodnica                0  0
  1   19.8.2023.  Mladost Sibinj            Lipik 1925                0  2
  1   19.8.2023.  Požega                    Sikirevci                 2  1
  1   19.8.2023.  Slavonac Nova Kapela      Jakšić                    3  1
  1   19.8.2023.  Vinogorac Slavonski Brod  Papuk Velika              3  1
  1   19.8.2023.  Zadrugar Oprisavci        Omladinac Gornja Vrba     2  3
  2   27.8.2023.  Jakšić                    Zadrugar Oprisavci        2  3
  2   27.8.2023.  Lipik 1925                Požega                    4  0
  2   27.8.2023.  Omladinac Gornja Vrba     Hajduk Pakrac             2  6
  2   27.8.2023.  Papuk Velika              Psunj Sokol Okučani       5  1
  2   27.8.2023.  Sikirevci                 Slavonac Nova Kapela      2  2
  2   27.8.2023.  Slobodnica                Dinamo Vidovci            0  0
  2   27.8.2023.  Vinogorac Slavonski Brod  Mladost Sibinj            4  0
  3    3.9.2023.  Dinamo Vidovci            Omladinac Gornja Vrba     3  1
  3    3.9.2023.  Hajduk Pakrac             Jakšić                    4  3
  3    3.9.2023.  Mladost Sibinj            Papuk Velika              0  2
  3    3.9.2023.  Požega                    Vinogorac Slavonski Brod  0  4
  3    3.9.2023.  Psunj Sokol Okučani       Slobodnica                4  1
  3    3.9.2023.  Slavonac Nova Kapela      Lipik 1925                2  0
  3    3.9.2023.  Zadrugar Oprisavci        Sikirevci                 0  2
  4   10.9.2023.  Jakšić                    Dinamo Vidovci            1  2
  4   10.9.2023.  Lipik 1925                Zadrugar Oprisavci        1  1
  4   10.9.2023.  Mladost Sibinj            Požega                    3  1
  4   10.9.2023.  Omladinac Gornja Vrba     Psunj Sokol Okučani       4  2
  4   10.9.2023.  Papuk Velika              Slobodnica                2  0
  4   10.9.2023.  Sikirevci                 Hajduk Pakrac             0  7
  4   10.9.2023.  Vinogorac Slavonski Brod  Slavonac Nova Kapela      1  1
  5   17.9.2023.  Dinamo Vidovci            Sikirevci                 0  0
  5   17.9.2023.  Hajduk Pakrac             Lipik 1925                1  1
  5   17.9.2023.  Požega                    Papuk Velika              3  5
  5   17.9.2023.  Psunj Sokol Okučani       Jakšić                    1  2
  5   17.9.2023.  Slavonac Nova Kapela      Mladost Sibinj            2  0
  5   17.9.2023.  Slobodnica                Omladinac Gornja Vrba     1  1
  5   17.9.2023.  Zadrugar Oprisavci        Vinogorac Slavonski Brod  2  2
  6   24.9.2023.  Jakšić                    Slobodnica                5  1
  6   24.9.2023.  Lipik 1925                Dinamo Vidovci            0  2
  6   24.9.2023.  Mladost Sibinj            Zadrugar Oprisavci        2  0
  6   24.9.2023.  Papuk Velika              Omladinac Gornja Vrba     0  0
  6   24.9.2023.  Požega                    Slavonac Nova Kapela      2  5
  6   24.9.2023.  Sikirevci                 Psunj Sokol Okučani       1  0
  6   24.9.2023.  Vinogorac Slavonski Brod  Hajduk Pakrac             0  0
  7   1.10.2023.  Dinamo Vidovci            Vinogorac Slavonski Brod  0  1
  7   1.10.2023.  Hajduk Pakrac             Mladost Sibinj            6  0
  7   1.10.2023.  Omladinac Gornja Vrba     Jakšić                    1  2
  7   1.10.2023.  Psunj Sokol Okučani       Lipik 1925                0  3
  7   1.10.2023.  Slavonac Nova Kapela      Papuk Velika              2  0
  7   1.10.2023.  Slobodnica                Sikirevci                 0  0
  7   1.10.2023.  Zadrugar Oprisavci        Požega                    0  0
  8   8.10.2023.  Lipik 1925                Slobodnica                3  0
  8   8.10.2023.  Mladost Sibinj            Dinamo Vidovci            2  3
  8   8.10.2023.  Papuk Velika              Jakšić                    3  0
  8   8.10.2023.  Požega                    Hajduk Pakrac             1  3
  8   8.10.2023.  Sikirevci                 Omladinac Gornja Vrba     0  2
  8   8.10.2023.  Slavonac Nova Kapela      Zadrugar Oprisavci        1  0
  8   8.10.2023.  Vinogorac Slavonski Brod  Psunj Sokol Okučani       3  2
  9  15.10.2023.  Dinamo Vidovci            Požega                    3  1
  9  15.10.2023.  Hajduk Pakrac             Slavonac Nova Kapela      2  1
  9  15.10.2023.  Jakšić                    Sikirevci                 3  1
  9  15.10.2023.  Omladinac Gornja Vrba     Lipik 1925                0  1
  9  15.10.2023.  Psunj Sokol Okučani       Mladost Sibinj            2  0
  9  15.10.2023.  Slobodnica                Vinogorac Slavonski Brod  1  3
  9  15.10.2023.  Zadrugar Oprisavci        Papuk Velika              4  1
 10  22.10.2023.  Lipik 1925                Jakšić                    1  0
 10  22.10.2023.  Mladost Sibinj            Slobodnica                1  3
 10  22.10.2023.  Papuk Velika              Sikirevci                 0  1
 10  22.10.2023.  Požega                    Psunj Sokol Okučani       3  0
 10  22.10.2023.  Slavonac Nova Kapela      Dinamo Vidovci            4  2
 10  22.10.2023.  Vinogorac Slavonski Brod  Omladinac Gornja Vrba     0  0
 10  22.10.2023.  Zadrugar Oprisavci        Hajduk Pakrac             3  2
 11  29.10.2023.  Dinamo Vidovci            Zadrugar Oprisavci        4  2
 11  29.10.2023.  Hajduk Pakrac             Papuk Velika              8  1
 11  29.10.2023.  Jakšić                    Vinogorac Slavonski Brod  2  4
 11  29.10.2023.  Omladinac Gornja Vrba     Mladost Sibinj            6  1
 11  29.10.2023.  Psunj Sokol Okučani       Slavonac Nova Kapela      2  4
 11  29.10.2023.  Sikirevci                 Lipik 1925                0  2
 11  29.10.2023.  Slobodnica                Požega                    2  1
 12   5.11.2023.  Hajduk Pakrac             Dinamo Vidovci            5  0
 12   5.11.2023.  Mladost Sibinj            Jakšić                    3  1
 12   5.11.2023.  Papuk Velika              Lipik 1925                2  1
 12   5.11.2023.  Požega                    Omladinac Gornja Vrba     1  3
 12   5.11.2023.  Slavonac Nova Kapela      Slobodnica                5  3
 12   5.11.2023.  Vinogorac Slavonski Brod  Sikirevci                 2  1
 12   5.11.2023.  Zadrugar Oprisavci        Psunj Sokol Okučani       3  0
 13  12.11.2023.  Dinamo Vidovci            Papuk Velika              1  2
 13  12.11.2023.  Jakšić                    Požega                    8  1
 13  12.11.2023.  Lipik 1925                Vinogorac Slavonski Brod  0  0
 13  12.11.2023.  Omladinac Gornja Vrba     Slavonac Nova Kapela      5  3
 13  12.11.2023.  Psunj Sokol Okučani       Hajduk Pakrac             0  5
 13  12.11.2023.  Sikirevci                 Mladost Sibinj            2  1
 13  12.11.2023.  Slobodnica                Zadrugar Oprisavci        1  3
 14   10.3.2024.  Jakšić                    Slavonac Nova Kapela      0  0
 14   10.3.2024.  Lipik 1925                Mladost Sibinj            3  0
 14   10.3.2024.  Omladinac Gornja Vrba     Zadrugar Oprisavci        1  0
 14   10.3.2024.  Papuk Velika              Vinogorac Slavonski Brod  1  1
 14   10.3.2024.  Psunj Sokol Okučani       Dinamo Vidovci            2  2
 14   10.3.2024.  Sikirevci                 Požega                    3  0
 14   10.3.2024.  Slobodnica                Hajduk Pakrac             2  5
 15   17.3.2024.  Dinamo Vidovci            Slobodnica                6  2
 15   17.3.2024.  Hajduk Pakrac             Omladinac Gornja Vrba     2  1
 15   17.3.2024.  Mladost Sibinj            Vinogorac Slavonski Brod  1  5
 15   17.3.2024.  Požega                    Lipik 1925                1  3
 15   17.3.2024.  Psunj Sokol Okučani       Papuk Velika              1  0
 15   17.3.2024.  Slavonac Nova Kapela      Sikirevci                 5  0
 15   17.3.2024.  Zadrugar Oprisavci        Jakšić                    1  0

Grupa "sjever" - Group "North"
Subgroup Elite league Varaždin

Pos  Team                     DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Nedeljanec                0  15  10  3   2  42  14   28   33
-----------------------------------------------------------------
  2  Bednja Beletinec          0  15   8  4   3  43  23   20   28
  3  Polet Tuhovec             0  15   8  4   3  36  19   17   28
  4  Novi Marof                0  15   9  1   5  28  15   13   28
  5  Ivančica Ivanec           0  15   7  3   5  48  30   18   24
  6  Jalžabet                  0  14   6  3   5  33  22   11   21
  7  Mladost Margečan          0  14   5  1   8  27  33   -6   16
  8  Dubravka Zagorac Turčin   0  15   4  3   8  17  38  -21   15
  9  Razvitak Čičkovina        0  14   5  0   9  25  50  -25   15
 10  Polet Cestica             0  14   3  4   7  17  32  -15   13
=================================================================
 11  Budućnost Cirkovljan      0  14   2  0  12  13  53  -40    6

Last updated: 17. 3. 2024.

Rnd  Date         Home Team                Away Team                F   A
  1   19.8.2023.  Bednja Beletinec         Polet Cestica             3  0
  1   19.8.2023.  Budućnost Cirkovljan     Novi Marof                0  2
  1   19.8.2023.  Dubravka Zagorac Turčin  Jalžabet                  0  5
  1   19.8.2023.  Ivančica Ivanec          Nedeljanec                1  2
  1   19.8.2023.  Razvitak Čičkovina       Polet Tuhovec             0  3
  2   27.8.2023.  Mladost Margečan         Razvitak Čičkovina        5  2
  2   27.8.2023.  Nedeljanec               Bednja Beletinec          2  2
  2   27.8.2023.  Novi Marof               Ivančica Ivanec           2  0
  2   27.8.2023.  Polet Cestica            Dubravka Zagorac Turčin   1  2
  2   27.8.2023.  Polet Tuhovec            Budućnost Cirkovljan      4  0
  3    3.9.2023.  Bednja Beletinec         Novi Marof                1  0
  3    3.9.2023.  Budućnost Cirkovljan     Mladost Margečan          1  2
  3    3.9.2023.  Dubravka Zagorac Turčin  Nedeljanec                1  4
  3    3.9.2023.  Ivančica Ivanec          Polet Tuhovec             2  2
  3    3.9.2023.  Jalžabet                 Polet Cestica             5  1
  4   10.9.2023.  Mladost Margečan         Ivančica Ivanec           0  4
  4   10.9.2023.  Nedeljanec               Jalžabet                  1  1
  4   10.9.2023.  Novi Marof               Dubravka Zagorac Turčin   0  1
  4   10.9.2023.  Polet Tuhovec            Bednja Beletinec          2  2
  4   10.9.2023.  Razvitak Čičkovina       Budućnost Cirkovljan      2  3
  5   17.9.2023.  Bednja Beletinec         Mladost Margečan          4  4
  5   17.9.2023.  Dubravka Zagorac Turčin  Polet Tuhovec             1  2
  5   17.9.2023.  Ivančica Ivanec          Razvitak Čičkovina        9  3
  5   17.9.2023.  Jalžabet                 Novi Marof                3  0
  5   17.9.2023.  Polet Cestica            Nedeljanec                1  1
  6   24.9.2023.  Budućnost Cirkovljan     Ivančica Ivanec           0  8
  6   24.9.2023.  Mladost Margečan         Dubravka Zagorac Turčin   7  1
  6   24.9.2023.  Novi Marof               Polet Cestica             5  0
  6   24.9.2023.  Polet Tuhovec            Jalžabet                  3  2
  6   24.9.2023.  Razvitak Čičkovina       Bednja Beletinec          1  5
  7   1.10.2023.  Bednja Beletinec         Budućnost Cirkovljan      4  1
  7   1.10.2023.  Dubravka Zagorac Turčin  Razvitak Čičkovina        2  4
  7   1.10.2023.  Jalžabet                 Mladost Margečan          3  1
  7   1.10.2023.  Nedeljanec               Novi Marof                2  0
  7   1.10.2023.  Polet Cestica            Polet Tuhovec             1  1
  8   8.10.2023.  Budućnost Cirkovljan     Dubravka Zagorac Turčin   3  4
  8   8.10.2023.  Ivančica Ivanec          Bednja Beletinec          0  5
  8   8.10.2023.  Mladost Margečan         Polet Cestica             2  1
  8   8.10.2023.  Polet Tuhovec            Nedeljanec                0  1
  8   8.10.2023.  Razvitak Čičkovina       Jalžabet                  3  2
  9  15.10.2023.  Dubravka Zagorac Turčin  Ivančica Ivanec           0  2
  9  15.10.2023.  Jalžabet                 Budućnost Cirkovljan      4  0
  9  15.10.2023.  Nedeljanec               Mladost Margečan          2  1
  9  15.10.2023.  Novi Marof               Polet Tuhovec             0  3
  9  15.10.2023.  Polet Cestica            Razvitak Čičkovina        3  1
 10  22.10.2023.  Bednja Beletinec         Dubravka Zagorac Turčin   1  1
 10  22.10.2023.  Budućnost Cirkovljan     Polet Cestica             0  2
 10  22.10.2023.  Ivančica Ivanec          Jalžabet                  3  3
 10  22.10.2023.  Mladost Margečan         Novi Marof                0  1
 10  22.10.2023.  Razvitak Čičkovina       Nedeljanec                2  1
 11  29.10.2023.  Jalžabet                 Bednja Beletinec          0  2
 11  29.10.2023.  Nedeljanec               Budućnost Cirkovljan     10  1
 11  29.10.2023.  Novi Marof               Razvitak Čičkovina        5  0
 11  29.10.2023.  Polet Cestica            Ivančica Ivanec           0  4
 11  29.10.2023.  Polet Tuhovec            Mladost Margečan          3  0
 12   5.11.2023.  Jalžabet                 Dubravka Zagorac Turčin   2  1
 12   5.11.2023.  Nedeljanec               Ivančica Ivanec           5  0
 12   5.11.2023.  Novi Marof               Budućnost Cirkovljan      2  0
 12   5.11.2023.  Polet Cestica            Bednja Beletinec          2  4
 12   5.11.2023.  Polet Tuhovec            Razvitak Čičkovina        2  3
 13  12.11.2023.  Bednja Beletinec         Nedeljanec                2  4
 13  12.11.2023.  Budućnost Cirkovljan     Polet Tuhovec             1  4
 13  12.11.2023.  Dubravka Zagorac Turčin  Polet Cestica             1  1
 13  12.11.2023.  Ivančica Ivanec          Novi Marof                2  4
 13  12.11.2023.  Razvitak Čičkovina       Mladost Margečan          2  1
 14  19.11.2023.  Mladost Margečan         Budućnost Cirkovljan      4  0
 14  19.11.2023.  Nedeljanec               Dubravka Zagorac Turčin   5  0
 14  19.11.2023.  Novi Marof               Bednja Beletinec          3  2
 14  19.11.2023.  Polet Cestica            Jalžabet                  2  2
 14  19.11.2023.  Polet Tuhovec            Ivančica Ivanec           3  3
 15   10.3.2024.  Bednja Beletinec         Polet Tuhovec             1  3
 15   10.3.2024.  Budućnost Cirkovljan     Razvitak Čičkovina        3  1
 15   10.3.2024.  Dubravka Zagorac Turčin  Novi Marof                0  0
 15   10.3.2024.  Ivančica Ivanec          Mladost Margečan          4  0
 15   10.3.2024.  Jalžabet                 Nedeljanec                0  1
 16   17.3.2024.  Mladost Margečan         Bednja Beletinec          0  5
 16   17.3.2024.  Nedeljanec               Polet Cestica             1  2
 16   17.3.2024.  Novi Marof               Jalžabet                  4  1
 16   17.3.2024.  Polet Tuhovec            Dubravka Zagorac Turčin   1  2
 16   17.3.2024.  Razvitak Čičkovina       Ivančica Ivanec           1  6

Grupa "sjever" - Group "North"
Subgroup Premier league Čakovec

Pos  Team                            DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Međimurec Dunjkovec-Pretetinec   0  15   9  5   1  41  22   19   32
------------------------------------------------------------------------
  2  Dinamo Palovec                   0  15  10  1   4  33  15   18   31
  3  BSK Belica                       0  15   7  8   0  24  12   12   29
  4  Nedelišće                        0  15   8  4   3  39  16   23   28
  5  Draškovec                        0  15   7  5   3  28  19    9   26
  6  Sloga Štrigova                   0  15   8  2   5  27  23    4   26
  7  Centrometal Macinec              0  15   6  7   2  28  13   15   25
  8  Jedinstvo Gornji Mihaljevec      0  15   6  0   9  26  31   -5   18
  9  Podturen                         0  15   5  2   8  34  31    3   17
 10  Bratstvo Savska Ves              0  15   4  4   7  16  29  -13   16
 11  Bratstvo Jurovec                 0  15   5  1   9  16  37  -21   16
 12  Spartak Mala Subotica            0  15   4  1  10  21  30   -9   13
 13  Mladost Marija                   0  15   3  2  10  16  38  -22   11
========================================================================
 14  Mladost Komet Prelog             0  15   2  0  13  18  51  -33    6

Last updated: 17. 3. 2024.

Rnd  Date         Home Team                       Away Team                       F  A
  1   27.8.2023.  Bratstvo Jurovec                BSK Belica                      0  3
  1   27.8.2023.  Bratstvo Savska Ves             Spartak Mala Subotica           3  2
  1   27.8.2023.  Dinamo Palovec                  Međimurec Dunjkovec-Pretetinec  2  4
  1   27.8.2023.  Draškovec                       Podturen                        2  2
  1   27.8.2023.  Jedinstvo Gornji Mihaljevec     Sloga Štrigova                  4  0
  1   27.8.2023.  Mladost Marija                  Mladost Komet Prelog            3  2
  1   27.8.2023.  Nedelišće                       Centrometal Macinec             2  2
  2    3.9.2023.  BSK Belica                      Mladost Marija                  1  0
  2    3.9.2023.  Centrometal Macinec             Međimurec Dunjkovec-Pretetinec  1  1
  2    3.9.2023.  Mladost Komet Prelog            Bratstvo Savska Ves             1  0
  2    3.9.2023.  Nedelišće                       Bratstvo Jurovec                6  1
  2    3.9.2023.  Podturen                        Jedinstvo Gornji Mihaljevec     4  2
  2    3.9.2023.  Sloga Štrigova                  Dinamo Palovec                  0  1
  2    3.9.2023.  Spartak Mala Subotica           Draškovec                       3  1
  3   10.9.2023.  Bratstvo Jurovec                Centrometal Macinec             0  2
  3   10.9.2023.  Bratstvo Savska Ves             BSK Belica                      1  1
  3   10.9.2023.  Dinamo Palovec                  Podturen                        5  1
  3   10.9.2023.  Draškovec                       Mladost Komet Prelog            6  0
  3   10.9.2023.  Jedinstvo Gornji Mihaljevec     Spartak Mala Subotica           1  4
  3   10.9.2023.  Međimurec Dunjkovec-Pretetinec  Sloga Štrigova                  7  0
  3   10.9.2023.  Mladost Marija                  Nedelišće                       1  4
  4   17.9.2023.  Bratstvo Jurovec                Mladost Marija                  1  0
  4   17.9.2023.  BSK Belica                      Draškovec                       1  1
  4   17.9.2023.  Centrometal Macinec             Sloga Štrigova                  0  2
  4   17.9.2023.  Mladost Komet Prelog            Jedinstvo Gornji Mihaljevec     1  2
  4   17.9.2023.  Nedelišće                       Bratstvo Savska Ves             4  1
  4   17.9.2023.  Podturen                        Međimurec Dunjkovec-Pretetinec  3  4
  4   17.9.2023.  Spartak Mala Subotica           Dinamo Palovec                  0  3
  5   24.9.2023.  Bratstvo Savska Ves             Bratstvo Jurovec                1  1
  5   24.9.2023.  Dinamo Palovec                  Mladost Komet Prelog            3  2
  5   24.9.2023.  Draškovec                       Nedelišće                       2  1
  5   24.9.2023.  Jedinstvo Gornji Mihaljevec     BSK Belica                      1  2
  5   24.9.2023.  Međimurec Dunjkovec-Pretetinec  Spartak Mala Subotica           2  1
  5   24.9.2023.  Mladost Marija                  Centrometal Macinec             1  5
  5   24.9.2023.  Sloga Štrigova                  Podturen                        0  2
  6   1.10.2023.  Bratstvo Jurovec                Draškovec                       2  0
  6   1.10.2023.  BSK Belica                      Dinamo Palovec                  1  0
  6   1.10.2023.  Centrometal Macinec             Podturen                        2  1
  6   1.10.2023.  Mladost Komet Prelog            Međimurec Dunjkovec-Pretetinec  2  3
  6   1.10.2023.  Mladost Marija                  Bratstvo Savska Ves             2  0
  6   1.10.2023.  Nedelišće                       Jedinstvo Gornji Mihaljevec     2  1
  6   1.10.2023.  Spartak Mala Subotica           Sloga Štrigova                  1  2
  7   8.10.2023.  Bratstvo Savska Ves             Centrometal Macinec             0  2
  7   8.10.2023.  Dinamo Palovec                  Nedelišće                       1  0
  7   8.10.2023.  Draškovec                       Mladost Marija                  1  0
  7   8.10.2023.  Jedinstvo Gornji Mihaljevec     Bratstvo Jurovec                1  2
  7   8.10.2023.  Međimurec Dunjkovec-Pretetinec  BSK Belica                      2  2
  7   8.10.2023.  Podturen                        Spartak Mala Subotica           4  1
  7   8.10.2023.  Sloga Štrigova                  Mladost Komet Prelog            4  3
  8  15.10.2023.  Bratstvo Jurovec                Dinamo Palovec                  0  1
  8  15.10.2023.  Bratstvo Savska Ves             Draškovec                       2  2
  8  15.10.2023.  BSK Belica                      Sloga Štrigova                  0  0
  8  15.10.2023.  Centrometal Macinec             Spartak Mala Subotica           3  0
  8  15.10.2023.  Mladost Komet Prelog            Podturen                        0  6
  8  15.10.2023.  Mladost Marija                  Jedinstvo Gornji Mihaljevec     2  4
  8  15.10.2023.  Nedelišće                       Međimurec Dunjkovec-Pretetinec  2  3
  9  22.10.2023.  Dinamo Palovec                  Mladost Marija                  5  0
  9  22.10.2023.  Draškovec                       Centrometal Macinec             1  1
  9  22.10.2023.  Jedinstvo Gornji Mihaljevec     Bratstvo Savska Ves             2  0
  9  22.10.2023.  Međimurec Dunjkovec-Pretetinec  Bratstvo Jurovec                5  2
  9  22.10.2023.  Podturen                        BSK Belica                      2  2
  9  22.10.2023.  Sloga Štrigova                  Nedelišće                       0  0
  9  22.10.2023.  Spartak Mala Subotica           Mladost Komet Prelog            4  1
 10  29.10.2023.  Bratstvo Jurovec                Sloga Štrigova                  0  3
 10  29.10.2023.  Bratstvo Savska Ves             Dinamo Palovec                  0  5
 10  29.10.2023.  BSK Belica                      Spartak Mala Subotica           2  0
 10  29.10.2023.  Centrometal Macinec             Mladost Komet Prelog            6  0
 10  29.10.2023.  Draškovec                       Jedinstvo Gornji Mihaljevec     3  1
 10  29.10.2023.  Mladost Marija                  Međimurec Dunjkovec-Pretetinec  2  2
 10  29.10.2023.  Nedelišće                       Podturen                        3  1
 11   5.11.2023.  Dinamo Palovec                  Draškovec                       1  3
 11   5.11.2023.  Jedinstvo Gornji Mihaljevec     Centrometal Macinec             2  1
 11   5.11.2023.  Međimurec Dunjkovec-Pretetinec  Bratstvo Savska Ves             4  1
 11   5.11.2023.  Mladost Komet Prelog            BSK Belica                      2  5
 11   5.11.2023.  Podturen                        Bratstvo Jurovec                4  0
 11   5.11.2023.  Sloga Štrigova                  Mladost Marija                  6  0
 11   5.11.2023.  Spartak Mala Subotica           Nedelišće                       0  2
 12  12.11.2023.  Bratstvo Jurovec                Spartak Mala Subotica           3  2
 12  12.11.2023.  Bratstvo Savska Ves             Sloga Štrigova                  3  2
 12  12.11.2023.  Centrometal Macinec             BSK Belica                      1  1
 12  12.11.2023.  Draškovec                       Međimurec Dunjkovec-Pretetinec  0  0
 12  12.11.2023.  Jedinstvo Gornji Mihaljevec     Dinamo Palovec                  1  4
 12  12.11.2023.  Mladost Marija                  Podturen                        3  0
 12  12.11.2023.  Nedelišće                       Mladost Komet Prelog            5  1
 13  19.11.2023.  BSK Belica                      Nedelišće                       0  0
 13  19.11.2023.  Dinamo Palovec                  Centrometal Macinec             0  0
 13  19.11.2023.  Međimurec Dunjkovec-Pretetinec  Jedinstvo Gornji Mihaljevec     2  1
 13  19.11.2023.  Mladost Komet Prelog            Bratstvo Jurovec                0  2
 13  19.11.2023.  Podturen                        Bratstvo Savska Ves             1  2
 13  19.11.2023.  Sloga Štrigova                  Draškovec                       3  1
 13  19.11.2023.  Spartak Mala Subotica           Mladost Marija                  3  1
 14   10.3.2024.  BSK Belica                      Bratstvo Jurovec                2  1
 14   10.3.2024.  Centrometal Macinec             Nedelišće                       1  1
 14   10.3.2024.  Međimurec Dunjkovec-Pretetinec  Dinamo Palovec                  1  2
 14   10.3.2024.  Mladost Komet Prelog            Mladost Marija                  3  0
 14   10.3.2024.  Podturen                        Draškovec                       2  3
 14   10.3.2024.  Sloga Štrigova                  Jedinstvo Gornji Mihaljevec     3  1
 14   10.3.2024.  Spartak Mala Subotica           Bratstvo Savska Ves             0  0
 15   17.3.2024.  Bratstvo Jurovec                Nedelišće                       1  7
 15   17.3.2024.  Bratstvo Savska Ves             Mladost Komet Prelog            2  0
 15   17.3.2024.  Dinamo Palovec                  Sloga Štrigova                  0  2
 15   17.3.2024.  Draškovec                       Spartak Mala Subotica           2  0
 15   17.3.2024.  Jedinstvo Gornji Mihaljevec     Podturen                        2  1
 15   17.3.2024.  Međimurec Dunjkovec-Pretetinec  Centrometal Macinec             1  1
 15   17.3.2024.  Mladost Marija                  BSK Belica                      1  1

Grupa "sjever" - Group "North"
Subgroup Koprivnica - Bjelovar - Virovitica

Pos  Team                         DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Tehničar Cvetkovec            0  15  11  3   1  32  12   20   36
=====================================================================
  2  Bilogora '91 Grubišno Polje   0  15  11  0   4  46  19   27   33
  3  Bratstvo Kunovec              0  15   8  3   4  32  20   12   27
  4  Ferdinandovac                 0  15   8  2   5  21  14    7   26
  5  Sloga Zdenci                  0  15   8  2   5  33  34   -1   26
  6  Borac Imbriovec               0  15   7  4   4  29  17   12   25
  7  Garić Garešnica               0  15   6  5   4  35  29    6   23
  8  Dinamo Predavac               0  15   6  4   5  29  29    0   22
  9  Slatina                       0  15   6  3   6  26  20    6   21
 10  Mladost Kloštar Podravski     0  15   5  2   8  30  31   -1   17
 11  Podravac Virje                0  15   3  6   6  26  31   -5   15
=====================================================================
 12  Graničar Legrad               0  15   3  2  10  17  40  -23   11
 13  Mladost Molve                 0  15   3  2  10  15  44  -29   11
 14  Čazma                         0  15   0  2  13  10  41  -31    2

Last updated: 17. 3. 2024.

Rnd  Date         Home Team                    Away Team                    F  A
  1   27.8.2023.  Bilogora '91 Grubišno Polje  Mladost Kloštar Podravski    3  2
  1   27.8.2023.  Borac Imbriovec              Bratstvo Kunovec             1  0
  1   27.8.2023.  Dinamo Predavac              Čazma                        3  1
  1   27.8.2023.  Ferdinandovac                Slatina                      2  1
  1   27.8.2023.  Mladost Molve                Graničar Legrad              3  2
  1   27.8.2023.  Sloga Zdenci                 Garić Garešnica              4  3
  1   27.8.2023.  Tehničar Cvetkovec           Podravac Virje               2  1
  2    2.9.2023.  Bratstvo Kunovec             Ferdinandovac                1  0
  2    2.9.2023.  Garić Garešnica              Čazma                        3  1
  2    2.9.2023.  Graničar Legrad              Bilogora '91 Grubišno Polje  2  1
  2    2.9.2023.  Mladost Kloštar Podravski    Borac Imbriovec              2  2
  2    2.9.2023.  Podravac Virje               Dinamo Predavac              1  1
  2    2.9.2023.  Slatina                      Tehničar Cvetkovec           0  0
  2    2.9.2023.  Sloga Zdenci                 Mladost Molve                1  0
  3    9.9.2023.  Bilogora '91 Grubišno Polje  Sloga Zdenci                 4  0
  3    9.9.2023.  Borac Imbriovec              Graničar Legrad              1  1
  3    9.9.2023.  Dinamo Predavac              Slatina                      1  5
  3    9.9.2023.  Ferdinandovac                Mladost Kloštar Podravski    3  0
  3    9.9.2023.  Mladost Molve                Garić Garešnica              1  1
  3    9.9.2023.  Tehničar Cvetkovec           Bratstvo Kunovec             4  0
  3    9.9.2023.  Čazma                        Podravac Virje               1  1
  4   16.9.2023.  Bratstvo Kunovec             Dinamo Predavac              5  2
  4   16.9.2023.  Garić Garešnica              Podravac Virje               5  2
  4   16.9.2023.  Graničar Legrad              Ferdinandovac                0  2
  4   16.9.2023.  Mladost Kloštar Podravski    Tehničar Cvetkovec           0  2
  4   16.9.2023.  Mladost Molve                Bilogora '91 Grubišno Polje  1  7
  4   16.9.2023.  Slatina                      Čazma                        4  1
  4   16.9.2023.  Sloga Zdenci                 Borac Imbriovec              2  1
  5   23.9.2023.  Bilogora '91 Grubišno Polje  Garić Garešnica              0  2
  5   23.9.2023.  Borac Imbriovec              Mladost Molve                5  0
  5   23.9.2023.  Dinamo Predavac              Mladost Kloštar Podravski    2  0
  5   23.9.2023.  Ferdinandovac                Sloga Zdenci                 3  1
  5   23.9.2023.  Podravac Virje               Slatina                      3  0
  5   23.9.2023.  Tehničar Cvetkovec           Graničar Legrad              4  0
  5   23.9.2023.  Čazma                        Bratstvo Kunovec             2  3
  6   1.10.2023.  Bilogora '91 Grubišno Polje  Borac Imbriovec              2  1
  6   1.10.2023.  Bratstvo Kunovec             Podravac Virje               1  1
  6   1.10.2023.  Garić Garešnica              Slatina                      1  1
  6   1.10.2023.  Graničar Legrad              Dinamo Predavac              1  5
  6   1.10.2023.  Mladost Kloštar Podravski    Čazma                        4  0
  6   1.10.2023.  Mladost Molve                Ferdinandovac                2  1
  6   1.10.2023.  Sloga Zdenci                 Tehničar Cvetkovec           1  3
  7   8.10.2023.  Borac Imbriovec              Garić Garešnica              2  2
  7   8.10.2023.  Dinamo Predavac              Sloga Zdenci                 4  2
  7   8.10.2023.  Ferdinandovac                Bilogora '91 Grubišno Polje  0  3
  7   8.10.2023.  Podravac Virje               Mladost Kloštar Podravski    2  3
  7   8.10.2023.  Slatina                      Bratstvo Kunovec             1  0
  7   8.10.2023.  Tehničar Cvetkovec           Mladost Molve                1  0
  7   8.10.2023.  Čazma                        Graničar Legrad              0  1
  8  15.10.2023.  Bilogora '91 Grubišno Polje  Tehničar Cvetkovec           1  2
  8  15.10.2023.  Borac Imbriovec              Ferdinandovac                3  0
  8  15.10.2023.  Garić Garešnica              Bratstvo Kunovec             2  5
  8  15.10.2023.  Graničar Legrad              Podravac Virje               1  4
  8  15.10.2023.  Mladost Kloštar Podravski    Slatina                      0  2
  8  15.10.2023.  Mladost Molve                Dinamo Predavac              2  4
  8  15.10.2023.  Sloga Zdenci                 Čazma                        4  1
  9  22.10.2023.  Bratstvo Kunovec             Mladost Kloštar Podravski    2  1
  9  22.10.2023.  Dinamo Predavac              Bilogora '91 Grubišno Polje  1  4
  9  22.10.2023.  Ferdinandovac                Garić Garešnica              4  0
  9  22.10.2023.  Podravac Virje               Sloga Zdenci                 2  2
  9  22.10.2023.  Slatina                      Graničar Legrad              4  0
  9  22.10.2023.  Tehničar Cvetkovec           Borac Imbriovec              2  3
  9  22.10.2023.  Čazma                        Mladost Molve                0  1
 10  29.10.2023.  Bilogora '91 Grubišno Polje  Čazma                        7  1
 10  29.10.2023.  Borac Imbriovec              Dinamo Predavac              2  0
 10  29.10.2023.  Ferdinandovac                Tehničar Cvetkovec           0  1
 10  29.10.2023.  Garić Garešnica              Mladost Kloštar Podravski    3  3
 10  29.10.2023.  Graničar Legrad              Bratstvo Kunovec             1  1
 10  29.10.2023.  Mladost Molve                Podravac Virje               1  3
 10  29.10.2023.  Sloga Zdenci                 Slatina                      2  1
 11   5.11.2023.  Bratstvo Kunovec             Sloga Zdenci                 3  4
 11   5.11.2023.  Dinamo Predavac              Ferdinandovac                0  2
 11   5.11.2023.  Mladost Kloštar Podravski    Graničar Legrad              3  1
 11   5.11.2023.  Podravac Virje               Bilogora '91 Grubišno Polje  0  4
 11   5.11.2023.  Slatina                      Mladost Molve                4  1
 11   5.11.2023.  Tehničar Cvetkovec           Garić Garešnica              2  1
 11   5.11.2023.  Čazma                        Borac Imbriovec              0  4
 12  11.11.2023.  Bilogora '91 Grubišno Polje  Slatina                      4  2
 12  11.11.2023.  Borac Imbriovec              Podravac Virje               4  2
 12  11.11.2023.  Ferdinandovac                Čazma                        1  0
 12  11.11.2023.  Garić Garešnica              Graničar Legrad              5  2
 12  11.11.2023.  Mladost Molve                Bratstvo Kunovec             0  5
 12  11.11.2023.  Tehničar Cvetkovec           Dinamo Predavac              1  1
 12  25.11.2023.  Sloga Zdenci                 Mladost Kloštar Podravski    5  3
 13  19.11.2023.  Bratstvo Kunovec             Bilogora '91 Grubišno Polje  3  0
 13  19.11.2023.  Dinamo Predavac              Garić Garešnica              1  1
 13  19.11.2023.  Graničar Legrad              Sloga Zdenci                 1  3
 13  19.11.2023.  Mladost Kloštar Podravski    Mladost Molve                7  1
 13  19.11.2023.  Podravac Virje               Ferdinandovac                1  1
 13  19.11.2023.  Slatina                      Borac Imbriovec              0  0
 13  19.11.2023.  Čazma                        Tehničar Cvetkovec           1  2
 14   10.3.2024.  Bratstvo Kunovec             Borac Imbriovec              2  0
 14   10.3.2024.  Garić Garešnica              Sloga Zdenci                 4  1
 14   10.3.2024.  Graničar Legrad              Mladost Molve                2  1
 14   10.3.2024.  Mladost Kloštar Podravski    Bilogora '91 Grubišno Polje  0  3
 14   10.3.2024.  Podravac Virje               Tehničar Cvetkovec           2  2
 14   10.3.2024.  Slatina                      Ferdinandovac                0  1
 14   10.3.2024.  Čazma                        Dinamo Predavac              1  1
 15   17.3.2024.  Bilogora '91 Grubišno Polje  Graničar Legrad              3  2
 15   17.3.2024.  Borac Imbriovec              Mladost Kloštar Podravski    0  2
 15   17.3.2024.  Dinamo Predavac              Podravac Virje               3  1
 15   17.3.2024.  Ferdinandovac                Bratstvo Kunovec             1  1
 15   17.3.2024.  Mladost Molve                Sloga Zdenci                 1  1
 15   17.3.2024.  Tehničar Cvetkovec           Slatina                      4  1
 15   17.3.2024.  Čazma                        Garić Garešnica              0  2

Grupa "centar" - Group "Centre"

Subgroup A

Pos  Team                      DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Mladost Zabok              0  18  12  4   2  51  13   38   40
==================================================================
  2  Tekstilac Ravnice Zagreb   0  18  11  6   1  39  18   21   39
  3  Golubovec Novi Golubovec   0  18  12  3   3  34  18   16   39
  4  Prečko Zagreb              0  18  10  5   3  35  17   18   35
  5  Špansko Zagreb             0  18   8  6   4  28  19    9   30
  6  Sesvetski Kraljevec        0  18   8  4   6  26  21    5   28
  7  Polet Klara                0  18   6  7   5  26  26    0   25
  8  Devetka Zagreb             0  18   6  5   7  28  27    1   23
  9  Zagreb                     0  18   5  7   6  16  19   -3   22
 10  Odra                       0  18   6  4   8  21  27   -6   22
 11  Ilovac Karlovac            0  18   5  6   7  21  26   -5   21
 12  Rudar Dubrava Zabočka      0  18   5  4   9  26  36  -10   19
 13  Brezovica                  0  18   5  2  11  29  51  -22   17
==================================================================
 14  Blato Zagreb               0  18   2  8   8  17  33  -16   14
 15  Straža Hum na Sutli        0  18   2  5  11  17  30  -13   11
 16  Ivančica Zlatar Bistrica   0  18   3  0  15  15  48  -33    9

Last updated: 17. 3. 2024.

Rnd  Date         Home Team                 Away Team                 F  A
  1   27.8.2023.  Blato Zagreb              Prečko Zagreb             0  5
  1   27.8.2023.  Golubovec Novi Golubovec  Brezovica                 2  1
  1   27.8.2023.  Ilovac Karlovac           Odra                      1  0
  1   27.8.2023.  Ivančica Zlatar Bistrica  Sesvetski Kraljevec       0  2
  1   27.8.2023.  Mladost Zabok             Polet Klara               3  0
  1   27.8.2023.  Tekstilac Ravnice Zagreb  Devetka Zagreb            3  2
  1   27.8.2023.  Zagreb                    Straža Hum na Sutli       1  1
  1   27.8.2023.  Špansko Zagreb            Rudar Dubrava Zabočka     4  1
  2    3.9.2023.  Brezovica                 Ilovac Karlovac           3  1
  2    3.9.2023.  Ivančica Zlatar Bistrica  Golubovec Novi Golubovec  0  1
  2    3.9.2023.  Odra                      Blato Zagreb              1  0
  2    3.9.2023.  Polet Klara               Špansko Zagreb            0  0
  2    3.9.2023.  Prečko Zagreb             Mladost Zabok             1  1
  2    3.9.2023.  Rudar Dubrava Zabočka     Zagreb                    2  3
  2    3.9.2023.  Sesvetski Kraljevec       Devetka Zagreb            0  6
  2    3.9.2023.  Straža Hum na Sutli       Tekstilac Ravnice Zagreb  1  1
  3   10.9.2023.  Blato Zagreb              Brezovica                 6  2
  3   10.9.2023.  Devetka Zagreb            Straža Hum na Sutli       3  2
  3   10.9.2023.  Golubovec Novi Golubovec  Sesvetski Kraljevec       2  0
  3   10.9.2023.  Ilovac Karlovac           Ivančica Zlatar Bistrica  4  0
  3   10.9.2023.  Mladost Zabok             Odra                      6  1
  3   10.9.2023.  Tekstilac Ravnice Zagreb  Rudar Dubrava Zabočka     3  0
  3   10.9.2023.  Zagreb                    Polet Klara               0  1
  3   10.9.2023.  Špansko Zagreb            Prečko Zagreb             0  2
  4   13.9.2023.  Brezovica                 Mladost Zabok             1  4
  4   13.9.2023.  Golubovec Novi Golubovec  Ilovac Karlovac           2  1
  4   13.9.2023.  Ivančica Zlatar Bistrica  Blato Zagreb              1  2
  4   13.9.2023.  Odra                      Špansko Zagreb            0  4
  4   13.9.2023.  Polet Klara               Tekstilac Ravnice Zagreb  3  3
  4   13.9.2023.  Prečko Zagreb             Zagreb                    3  0
  4   13.9.2023.  Rudar Dubrava Zabočka     Devetka Zagreb            3  0
  4   13.9.2023.  Sesvetski Kraljevec       Straža Hum na Sutli       3  0
  5   17.9.2023.  Blato Zagreb              Golubovec Novi Golubovec  0  3
  5   17.9.2023.  Devetka Zagreb            Polet Klara               0  0
  5   17.9.2023.  Ilovac Karlovac           Sesvetski Kraljevec       2  1
  5   17.9.2023.  Mladost Zabok             Ivančica Zlatar Bistrica  4  0
  5   17.9.2023.  Straža Hum na Sutli       Rudar Dubrava Zabočka     0  0
  5   17.9.2023.  Tekstilac Ravnice Zagreb  Prečko Zagreb             1  1
  5   17.9.2023.  Zagreb                    Odra                      0  1
  5   17.9.2023.  Špansko Zagreb            Brezovica                 2  2
  6   24.9.2023.  Brezovica                 Zagreb                    0  1
  6   24.9.2023.  Golubovec Novi Golubovec  Mladost Zabok             1  1
  6   24.9.2023.  Ilovac Karlovac           Blato Zagreb              0  0
  6   24.9.2023.  Ivančica Zlatar Bistrica  Špansko Zagreb            2  1
  6   24.9.2023.  Odra                      Tekstilac Ravnice Zagreb  0  2
  6   24.9.2023.  Polet Klara               Straža Hum na Sutli       4  0
  6   24.9.2023.  Prečko Zagreb             Devetka Zagreb            0  2
  6   24.9.2023.  Sesvetski Kraljevec       Rudar Dubrava Zabočka     4  1
  7   1.10.2023.  Blato Zagreb              Sesvetski Kraljevec       0  0
  7   1.10.2023.  Devetka Zagreb            Odra                      1  1
  7   1.10.2023.  Mladost Zabok             Ilovac Karlovac           8  0
  7   1.10.2023.  Rudar Dubrava Zabočka     Polet Klara               2  3
  7   1.10.2023.  Straža Hum na Sutli       Prečko Zagreb             0  1
  7   1.10.2023.  Tekstilac Ravnice Zagreb  Brezovica                 4  0
  7   1.10.2023.  Zagreb                    Ivančica Zlatar Bistrica  3  0
  7   1.10.2023.  Špansko Zagreb            Golubovec Novi Golubovec  2  1
  8   8.10.2023.  Blato Zagreb              Mladost Zabok             1  4
  8   8.10.2023.  Brezovica                 Devetka Zagreb            2  0
  8   8.10.2023.  Golubovec Novi Golubovec  Zagreb                    0  0
  8   8.10.2023.  Ilovac Karlovac           Špansko Zagreb            1  1
  8   8.10.2023.  Ivančica Zlatar Bistrica  Tekstilac Ravnice Zagreb  0  1
  8   8.10.2023.  Odra                      Straža Hum na Sutli       1  0
  8   8.10.2023.  Prečko Zagreb             Rudar Dubrava Zabočka     1  1
  8   8.10.2023.  Sesvetski Kraljevec       Polet Klara               2  1
  9  15.10.2023.  Devetka Zagreb            Ivančica Zlatar Bistrica  3  0
  9  15.10.2023.  Mladost Zabok             Sesvetski Kraljevec       2  0
  9  15.10.2023.  Polet Klara               Prečko Zagreb             0  0
  9  15.10.2023.  Rudar Dubrava Zabočka     Odra                      2  0
  9  15.10.2023.  Straža Hum na Sutli       Brezovica                 2  3
  9  15.10.2023.  Tekstilac Ravnice Zagreb  Golubovec Novi Golubovec  3  1
  9  15.10.2023.  Zagreb                    Ilovac Karlovac           1  1
  9  15.10.2023.  Špansko Zagreb            Blato Zagreb              1  1
 10  22.10.2023.  Blato Zagreb              Zagreb                    1  1
 10  22.10.2023.  Brezovica                 Rudar Dubrava Zabočka     4  2
 10  22.10.2023.  Golubovec Novi Golubovec  Devetka Zagreb            3  2
 10  22.10.2023.  Ilovac Karlovac           Tekstilac Ravnice Zagreb  2  2
 10  22.10.2023.  Ivančica Zlatar Bistrica  Straža Hum na Sutli       2  0
 10  22.10.2023.  Mladost Zabok             Špansko Zagreb            0  1
 10  22.10.2023.  Odra                      Polet Klara               1  2
 10  22.10.2023.  Sesvetski Kraljevec       Prečko Zagreb             3  1
 11  29.10.2023.  Devetka Zagreb            Ilovac Karlovac           1  1
 11  29.10.2023.  Polet Klara               Brezovica                 2  1
 11  29.10.2023.  Prečko Zagreb             Odra                      2  2
 11  29.10.2023.  Rudar Dubrava Zabočka     Ivančica Zlatar Bistrica  4  2
 11  29.10.2023.  Straža Hum na Sutli       Golubovec Novi Golubovec  0  1
 11  29.10.2023.  Tekstilac Ravnice Zagreb  Blato Zagreb              2  0
 11  29.10.2023.  Zagreb                    Mladost Zabok             0  0
 11  29.10.2023.  Špansko Zagreb            Sesvetski Kraljevec       1  1
 12   5.11.2023.  Blato Zagreb              Devetka Zagreb            1  2
 12   5.11.2023.  Brezovica                 Prečko Zagreb             0  2
 12   5.11.2023.  Golubovec Novi Golubovec  Rudar Dubrava Zabočka     4  1
 12   5.11.2023.  Ilovac Karlovac           Straža Hum na Sutli       0  2
 12   5.11.2023.  Ivančica Zlatar Bistrica  Polet Klara               5  3
 12   5.11.2023.  Mladost Zabok             Tekstilac Ravnice Zagreb  4  0
 12   5.11.2023.  Sesvetski Kraljevec       Odra                      1  1
 12   5.11.2023.  Špansko Zagreb            Zagreb                    0  1
 13  12.11.2023.  Devetka Zagreb            Mladost Zabok             0  2
 13  12.11.2023.  Odra                      Brezovica                 5  0
 13  12.11.2023.  Polet Klara               Golubovec Novi Golubovec  2  2
 13  12.11.2023.  Prečko Zagreb             Ivančica Zlatar Bistrica  5  1
 13  12.11.2023.  Rudar Dubrava Zabočka     Ilovac Karlovac           2  0
 13  12.11.2023.  Straža Hum na Sutli       Blato Zagreb              3  1
 13  12.11.2023.  Tekstilac Ravnice Zagreb  Špansko Zagreb            3  3
 13  12.11.2023.  Zagreb                    Sesvetski Kraljevec       0  0
 14  19.11.2023.  Blato Zagreb              Rudar Dubrava Zabočka     1  1
 14  19.11.2023.  Golubovec Novi Golubovec  Prečko Zagreb             3  1
 14  19.11.2023.  Ilovac Karlovac           Polet Klara               0  0
 14  19.11.2023.  Ivančica Zlatar Bistrica  Odra                      0  4
 14  19.11.2023.  Mladost Zabok             Straža Hum na Sutli       3  2
 14  19.11.2023.  Sesvetski Kraljevec       Brezovica                 6  1
 14  19.11.2023.  Zagreb                    Tekstilac Ravnice Zagreb  0  1
 14  19.11.2023.  Špansko Zagreb            Devetka Zagreb            2  1
 15  26.11.2023.  Brezovica                 Ivančica Zlatar Bistrica  7  1
 15  26.11.2023.  Devetka Zagreb            Zagreb                    1  1
 15  26.11.2023.  Odra                      Golubovec Novi Golubovec  1  2
 15  26.11.2023.  Polet Klara               Blato Zagreb              1  1
 15  26.11.2023.  Prečko Zagreb             Ilovac Karlovac           1  0
 15  26.11.2023.  Rudar Dubrava Zabočka     Mladost Zabok             1  1
 15  26.11.2023.  Straža Hum na Sutli       Špansko Zagreb            1  2
 15  26.11.2023.  Tekstilac Ravnice Zagreb  Sesvetski Kraljevec       2  0
 16    3.3.2024.  Brezovica                 Golubovec Novi Golubovec  0  4
 16    3.3.2024.  Devetka Zagreb            Tekstilac Ravnice Zagreb  1  4
 16    3.3.2024.  Odra                      Ilovac Karlovac           2  1
 16    3.3.2024.  Polet Klara               Mladost Zabok             0  2
 16    3.3.2024.  Prečko Zagreb             Blato Zagreb              4  0
 16    3.3.2024.  Rudar Dubrava Zabočka     Špansko Zagreb            0  1
 16    3.3.2024.  Sesvetski Kraljevec       Ivančica Zlatar Bistrica  1  0
 16    3.3.2024.  Straža Hum na Sutli       Zagreb                    1  2
 17   10.3.2024.  Blato Zagreb              Odra                      0  0
 17   10.3.2024.  Devetka Zagreb            Sesvetski Kraljevec       1  0
 17   10.3.2024.  Golubovec Novi Golubovec  Ivančica Zlatar Bistrica  2  1
 17   10.3.2024.  Ilovac Karlovac           Brezovica                 5  0
 17   10.3.2024.  Mladost Zabok             Prečko Zagreb             3  4
 17   10.3.2024.  Tekstilac Ravnice Zagreb  Straža Hum na Sutli       0  0
 17   10.3.2024.  Zagreb                    Rudar Dubrava Zabočka     1  3
 17   10.3.2024.  Špansko Zagreb            Polet Klara               3  1
 18   17.3.2024.  Brezovica                 Blato Zagreb              2  2
 18   17.3.2024.  Ivančica Zlatar Bistrica  Ilovac Karlovac           0  1
 18   17.3.2024.  Odra                      Mladost Zabok             0  3
 18   17.3.2024.  Polet Klara               Zagreb                    3  1
 18   17.3.2024.  Prečko Zagreb             Špansko Zagreb            1  0
 18   17.3.2024.  Rudar Dubrava Zabočka     Tekstilac Ravnice Zagreb  0  4
 18   17.3.2024.  Sesvetski Kraljevec       Golubovec Novi Golubovec  2  0
 18   17.3.2024.  Straža Hum na Sutli       Devetka Zagreb            2  2

Subgroup B

Pos  Team                           DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Tigar Rakitje                   0  17  14  2   1  46  11   35   44
=======================================================================
  2  Naftaš Ivanić-Grad              0  17  13  1   3  41  17   24   40
  3  Rugvica Sava 1976               0  17  11  2   4  37  19   18   35
  4  Moslavina Kutina                0  17  10  4   3  48  17   31   34
  5  Mraclin                         0  17   9  4   4  32  16   16   31
  6  Jaska Vinogradar Jastrebarsko   0  17   8  3   6  38  25   13   27
  7  Vrbovec                         0  17   8  2   7  41  40    1   26
  8  Moslavac Popovača               0  17   7  4   6  28  23    5   25
  9  Libertas Novska                 0  17   6  4   7  24  40  -16   22
 10  Ban Jelačić Vukovina            0  17   5  4   8  18  29  -11   19
 11  Stupnik                         0  17   5  3   9  31  35   -4   18
 12  Top Kerestinec                  0  17   4  5   8  22  27   -5   17
 13  Lekenik                         0  17   2  7   8  19  34  -15   13
 14  Topusko                         0  17   4  1  12  20  38  -18   13
=======================================================================
 15  Gradići                         0  17   3  4  10  26  46  -20   13
 16  Croatia Hrastje                 0  17   2  0  15  11  65  -54    6

Last updated: 17. 3. 2024.

Rnd  Date         Home Team                      Away Team                      F  A
  1   27.8.2023.  Croatia Hrastje                Ban Jelačić Vukovina           1  0
  1   27.8.2023.  Gradići                        Moslavac Popovača              2  2
  1   27.8.2023.  Jaska Vinogradar Jastrebarsko  Libertas Novska                3  1
  1   27.8.2023.  Moslavina Kutina               Lekenik                        4  0
  1   27.8.2023.  Mraclin                        Tigar Rakitje                  1  2
  1   27.8.2023.  Naftaš Ivanić-Grad             Rugvica Sava 1976              1  0
  1   27.8.2023.  Top Kerestinec                 Vrbovec                        3  4
  1   27.8.2023.  Topusko                        Stupnik                        4  1
  2    3.9.2023.  Ban Jelačić Vukovina           Top Kerestinec                 1  1
  2    3.9.2023.  Jaska Vinogradar Jastrebarsko  Mraclin                        1  5
  2    3.9.2023.  Lekenik                        Topusko                        1  1
  2    3.9.2023.  Libertas Novska                Rugvica Sava 1976              3  0
  2    3.9.2023.  Moslavac Popovača              Croatia Hrastje                5  0
  2    3.9.2023.  Stupnik                        Gradići                        4  0
  2    3.9.2023.  Tigar Rakitje                  Moslavina Kutina               2  0
  2    3.9.2023.  Vrbovec                        Naftaš Ivanić-Grad             3  1
  3    6.9.2023.  Croatia Hrastje                Stupnik                        2  3
  3    6.9.2023.  Gradići                        Lekenik                        2  2
  3    6.9.2023.  Moslavina Kutina               Jaska Vinogradar Jastrebarsko  2  1
  3    6.9.2023.  Mraclin                        Libertas Novska                4  1
  3    6.9.2023.  Naftaš Ivanić-Grad             Ban Jelačić Vukovina           2  0
  3    6.9.2023.  Rugvica Sava 1976              Vrbovec                        5  1
  3    6.9.2023.  Top Kerestinec                 Moslavac Popovača              0  0
  3    6.9.2023.  Topusko                        Tigar Rakitje                  0  4
  4   10.9.2023.  Ban Jelačić Vukovina           Rugvica Sava 1976              0  3
  4   10.9.2023.  Jaska Vinogradar Jastrebarsko  Topusko                        1  2
  4   10.9.2023.  Lekenik                        Croatia Hrastje                3  1
  4   10.9.2023.  Libertas Novska                Vrbovec                        2  1
  4   10.9.2023.  Moslavac Popovača              Naftaš Ivanić-Grad             0  3
  4   10.9.2023.  Mraclin                        Moslavina Kutina               1  1
  4   10.9.2023.  Stupnik                        Top Kerestinec                 2  0
  4   10.9.2023.  Tigar Rakitje                  Gradići                        3  1
  5   13.9.2023.  Rugvica Sava 1976              Moslavac Popovača              1  0
  5   17.9.2023.  Croatia Hrastje                Tigar Rakitje                  0  7
  5   17.9.2023.  Gradići                        Jaska Vinogradar Jastrebarsko  2  3
  5   17.9.2023.  Moslavina Kutina               Libertas Novska                1  1
  5   17.9.2023.  Naftaš Ivanić-Grad             Stupnik                        3  2
  5   17.9.2023.  Top Kerestinec                 Lekenik                        2  2
  5   17.9.2023.  Topusko                        Mraclin                        0  2
  5   17.9.2023.  Vrbovec                        Ban Jelačić Vukovina           4  1
  6   20.9.2023.  Jaska Vinogradar Jastrebarsko  Croatia Hrastje                7  0
  6   20.9.2023.  Lekenik                        Naftaš Ivanić-Grad             1  3
  6   20.9.2023.  Libertas Novska                Ban Jelačić Vukovina           1  1
  6   20.9.2023.  Moslavac Popovača              Vrbovec                        4  1
  6   20.9.2023.  Moslavina Kutina               Topusko                        5  0
  6   20.9.2023.  Mraclin                        Gradići                        2  1
  6   20.9.2023.  Stupnik                        Rugvica Sava 1976              0  1
  6   20.9.2023.  Tigar Rakitje                  Top Kerestinec                 1  0
  7   24.9.2023.  Ban Jelačić Vukovina           Moslavac Popovača              1  0
  7   24.9.2023.  Croatia Hrastje                Mraclin                        0  3
  7   24.9.2023.  Gradići                        Moslavina Kutina               0  5
  7   24.9.2023.  Naftaš Ivanić-Grad             Tigar Rakitje                  1  2
  7   24.9.2023.  Rugvica Sava 1976              Lekenik                        2  0
  7   24.9.2023.  Top Kerestinec                 Jaska Vinogradar Jastrebarsko  0  4
  7   24.9.2023.  Topusko                        Libertas Novska                1  2
  7   24.9.2023.  Vrbovec                        Stupnik                        3  1
  8   1.10.2023.  Jaska Vinogradar Jastrebarsko  Naftaš Ivanić-Grad             2  3
  8   1.10.2023.  Lekenik                        Vrbovec                        2  2
  8   1.10.2023.  Libertas Novska                Moslavac Popovača              0  3
  8   1.10.2023.  Moslavina Kutina               Croatia Hrastje                7  1
  8   1.10.2023.  Mraclin                        Top Kerestinec                 1  1
  8   1.10.2023.  Stupnik                        Ban Jelačić Vukovina           3  0
  8   1.10.2023.  Tigar Rakitje                  Rugvica Sava 1976              1  1
  8   1.10.2023.  Topusko                        Gradići                        4  0
  9   8.10.2023.  Ban Jelačić Vukovina           Lekenik                        1  4
  9   8.10.2023.  Croatia Hrastje                Topusko                        1  0
  9   8.10.2023.  Gradići                        Libertas Novska                4  4
  9   8.10.2023.  Moslavac Popovača              Stupnik                        3  2
  9   8.10.2023.  Naftaš Ivanić-Grad             Mraclin                        2  1
  9   8.10.2023.  Rugvica Sava 1976              Jaska Vinogradar Jastrebarsko  2  3
  9   8.10.2023.  Top Kerestinec                 Moslavina Kutina               1  3
  9   8.10.2023.  Vrbovec                        Tigar Rakitje                  1  2
 10  15.10.2023.  Gradići                        Croatia Hrastje                3  0
 10  15.10.2023.  Jaska Vinogradar Jastrebarsko  Vrbovec                        3  3
 10  15.10.2023.  Lekenik                        Moslavac Popovača              0  2
 10  15.10.2023.  Libertas Novska                Stupnik                        3  3
 10  15.10.2023.  Moslavina Kutina               Naftaš Ivanić-Grad             2  1
 10  15.10.2023.  Mraclin                        Rugvica Sava 1976              4  0
 10  15.10.2023.  Tigar Rakitje                  Ban Jelačić Vukovina           5  1
 10  15.10.2023.  Topusko                        Top Kerestinec                 0  1
 11  22.10.2023.  Ban Jelačić Vukovina           Jaska Vinogradar Jastrebarsko  0  0
 11  22.10.2023.  Croatia Hrastje                Libertas Novska                0  1
 11  22.10.2023.  Moslavac Popovača              Tigar Rakitje                  1  1
 11  22.10.2023.  Naftaš Ivanić-Grad             Topusko                        3  1
 11  22.10.2023.  Rugvica Sava 1976              Moslavina Kutina               2  0
 11  22.10.2023.  Stupnik                        Lekenik                        1  1
 11  22.10.2023.  Top Kerestinec                 Gradići                        3  1
 11  22.10.2023.  Vrbovec                        Mraclin                        2  1
 12  29.10.2023.  Croatia Hrastje                Top Kerestinec                 1  3
 12  29.10.2023.  Gradići                        Naftaš Ivanić-Grad             0  3
 12  29.10.2023.  Jaska Vinogradar Jastrebarsko  Moslavac Popovača              2  1
 12  29.10.2023.  Libertas Novska                Lekenik                        3  1
 12  29.10.2023.  Moslavina Kutina               Vrbovec                        6  2
 12  29.10.2023.  Mraclin                        Ban Jelačić Vukovina           1  0
 12  29.10.2023.  Tigar Rakitje                  Stupnik                        5  1
 12  29.10.2023.  Topusko                        Rugvica Sava 1976              2  5
 13   4.11.2023.  Ban Jelačić Vukovina           Moslavina Kutina               2  1
 13   4.11.2023.  Lekenik                        Tigar Rakitje                  0  2
 13   4.11.2023.  Moslavac Popovača              Mraclin                        1  2
 13   4.11.2023.  Naftaš Ivanić-Grad             Croatia Hrastje                2  0
 13   4.11.2023.  Rugvica Sava 1976              Gradići                        4  1
 13   4.11.2023.  Stupnik                        Jaska Vinogradar Jastrebarsko  1  2
 13   4.11.2023.  Top Kerestinec                 Libertas Novska                4  0
 13   4.11.2023.  Vrbovec                        Topusko                        7  2
 14  12.11.2023.  Croatia Hrastje                Rugvica Sava 1976              1  7
 14  12.11.2023.  Gradići                        Vrbovec                        3  1
 14  12.11.2023.  Jaska Vinogradar Jastrebarsko  Lekenik                        5  0
 14  12.11.2023.  Libertas Novska                Tigar Rakitje                  0  6
 14  12.11.2023.  Moslavina Kutina               Moslavac Popovača              6  0
 14  12.11.2023.  Mraclin                        Stupnik                        2  1
 14  12.11.2023.  Top Kerestinec                 Naftaš Ivanić-Grad             1  3
 14  12.11.2023.  Topusko                        Ban Jelačić Vukovina           0  1
 15  18.11.2023.  Ban Jelačić Vukovina           Gradići                        2  1
 15  18.11.2023.  Lekenik                        Mraclin                        1  1
 15  18.11.2023.  Moslavac Popovača              Topusko                        2  1
 15  18.11.2023.  Naftaš Ivanić-Grad             Libertas Novska                7  1
 15  18.11.2023.  Rugvica Sava 1976              Top Kerestinec                 2  1
 15  18.11.2023.  Stupnik                        Moslavina Kutina               1  1
 15  18.11.2023.  Tigar Rakitje                  Jaska Vinogradar Jastrebarsko  1  0
 15  18.11.2023.  Vrbovec                        Croatia Hrastje                5  2
 16    9.3.2024.  Ban Jelačić Vukovina           Croatia Hrastje                6  1
 16    9.3.2024.  Lekenik                        Moslavina Kutina               1  1
 16    9.3.2024.  Libertas Novska                Jaska Vinogradar Jastrebarsko  1  0
 16    9.3.2024.  Moslavac Popovača              Gradići                        1  1
 16    9.3.2024.  Rugvica Sava 1976              Naftaš Ivanić-Grad             1  1
 16    9.3.2024.  Stupnik                        Topusko                        2  1
 16    9.3.2024.  Tigar Rakitje                  Mraclin                        1  0
 16    9.3.2024.  Vrbovec                        Top Kerestinec                 1  0
 17   17.3.2024.  Croatia Hrastje                Moslavac Popovača              0  3
 17   17.3.2024.  Gradići                        Stupnik                        4  3
 17   17.3.2024.  Moslavina Kutina               Tigar Rakitje                  3  1
 17   17.3.2024.  Mraclin                        Jaska Vinogradar Jastrebarsko  1  1
 17   17.3.2024.  Naftaš Ivanić-Grad             Vrbovec                        2  0
 17   17.3.2024.  Rugvica Sava 1976              Libertas Novska                1  0
 17   17.3.2024.  Top Kerestinec                 Ban Jelačić Vukovina           1  1
 17   17.3.2024.  Topusko                        Lekenik                        1  0

Grupa "zapad" - Group "West"

Pos  Team                    DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  OŠK Omišalj              0  16  12  3   1  60  14   46   39
================================================================
  2  Banjole                  0  16  12  2   2  35  11   24   38
  3  Umag                     0  16  10  0   6  31  16   15   30
  4  Novalja                  0  16   9  2   5  52  28   24   29
  5  Funtana                  0  16   8  4   4  27  19    8   28
  6  Otočac                   0  16   7  6   3  21  15    6   27
  7  Lokomotiva Rijeka        0  16   7  3   6  30  29    1   24
  8  Borac Bakar              0  15   4  7   4  20  23   -3   19
  9  Klana                    0  16   6  0  10  21  37  -16   18
 10  Gospić 1991              0  16   5  2   9  24  40  -16   17
 11  Mladost Fažana           0  16   3  5   8  17  29  -12   14
================================================================
 12  Žminj                    0  16   4  2  10  23  41  -18   14
 13  Draga Mošćenička Draga   0  15   3  3   9  20  38  -18   12
 14  Lovran                   0  16   1  1  14   8  49  -41    4

Last updated: 9. 3. 2024.

NB:
Match Draga Mošćenička Draga – Borac Bakar (round 15) has been postponed.

Rnd  Date         Home Team               Away Team               F  A
  1    2.9.2023.  Banjole                 Klana                   3  1
  1    2.9.2023.  Funtana                 Žminj                   1  1
  1    2.9.2023.  Mladost Fažana          Borac Bakar             1  1
  1    2.9.2023.  Novalja                 Draga Mošćenička Draga  6  1
  1    2.9.2023.  Otočac                  Lovran                  2  1
  1    2.9.2023.  OŠK Omišalj             Lokomotiva Rijeka       4  1
  1    2.9.2023.  Umag                    Gospić 1991             3  1
  2    9.9.2023.  Borac Bakar             Draga Mošćenička Draga  1  1
  2    9.9.2023.  Gospić 1991             Lokomotiva Rijeka       3  5
  2    9.9.2023.  Klana                   Otočac                  1  0
  2    9.9.2023.  Lovran                  Umag                    1  2
  2    9.9.2023.  Mladost Fažana          Funtana                 0  4
  2    9.9.2023.  OŠK Omišalj             Novalja                 6  3
  2    9.9.2023.  Žminj                   Banjole                 3  2
  3   16.9.2023.  Banjole                 Mladost Fažana          2  0
  3   16.9.2023.  Funtana                 Borac Bakar             2  0
  3   16.9.2023.  Lokomotiva Rijeka       Lovran                  3  1
  3   16.9.2023.  Novalja                 Gospić 1991             5  0
  3   16.9.2023.  Otočac                  Žminj                   3  0
  3   16.9.2023.  OŠK Omišalj             Draga Mošćenička Draga  5  0
  3   16.9.2023.  Umag                    Klana                   2  0
  4   23.9.2023.  Funtana                 Banjole                 1  1
  4   23.9.2023.  Gospić 1991             Draga Mošćenička Draga  2  0
  4   23.9.2023.  Klana                   Lokomotiva Rijeka       1  2
  4   23.9.2023.  Lovran                  Novalja                 2  8
  4   23.9.2023.  Mladost Fažana          Otočac                  0  0
  4   23.9.2023.  Žminj                   Umag                    0  1
  4   3.10.2023.  Borac Bakar             OŠK Omišalj             2  2
  5   30.9.2023.  Banjole                 Borac Bakar             5  0
  5   30.9.2023.  Draga Mošćenička Draga  Lovran                  1  1
  5   30.9.2023.  Lokomotiva Rijeka       Žminj                   3  1
  5   30.9.2023.  Novalja                 Klana                   5  0
  5   30.9.2023.  OŠK Omišalj             Gospić 1991             6  0
  5   30.9.2023.  Umag                    Mladost Fažana          3  2
  5  17.10.2023.  Otočac                  Funtana                 1  0
  6   7.10.2023.  Banjole                 Otočac                  0  0
  6   7.10.2023.  Borac Bakar             Gospić 1991             2  0
  6   7.10.2023.  Funtana                 Umag                    1  0
  6   7.10.2023.  Klana                   Draga Mošćenička Draga  2  4
  6   7.10.2023.  Lovran                  OŠK Omišalj             0  5
  6   7.10.2023.  Mladost Fažana          Lokomotiva Rijeka       3  3
  6   7.10.2023.  Žminj                   Novalja                 4  3
  7  14.10.2023.  Draga Mošćenička Draga  Žminj                   5  2
  7  14.10.2023.  Gospić 1991             Lovran                  5  0
  7  14.10.2023.  Lokomotiva Rijeka       Funtana                 1  0
  7  14.10.2023.  Novalja                 Mladost Fažana          4  0
  7  14.10.2023.  Otočac                  Borac Bakar             1  1
  7  14.10.2023.  OŠK Omišalj             Klana                   5  0
  7  14.10.2023.  Umag                    Banjole                 0  1
  8  21.10.2023.  Banjole                 Lokomotiva Rijeka       1  0
  8  21.10.2023.  Borac Bakar             Lovran                  1  0
  8  21.10.2023.  Funtana                 Novalja                 3  1
  8  21.10.2023.  Klana                   Gospić 1991             3  0
  8  21.10.2023.  Mladost Fažana          Draga Mošćenička Draga  0  1
  8  21.10.2023.  Otočac                  Umag                    1  0
  8  21.10.2023.  Žminj                   OŠK Omišalj             0  7
  9  28.10.2023.  Draga Mošćenička Draga  Funtana                 2  3
  9  28.10.2023.  Gospić 1991             Žminj                   3  2
  9  28.10.2023.  Lokomotiva Rijeka       Otočac                  3  0
  9  28.10.2023.  Lovran                  Klana                   0  3
  9  28.10.2023.  Novalja                 Banjole                 3  2
  9  28.10.2023.  OŠK Omišalj             Mladost Fažana          4  0
  9  28.10.2023.  Umag                    Borac Bakar             4  1
 10   4.11.2023.  Banjole                 Draga Mošćenička Draga  3  0
 10   4.11.2023.  Borac Bakar             Klana                   4  1
 10   4.11.2023.  Funtana                 OŠK Omišalj             3  3
 10   4.11.2023.  Mladost Fažana          Gospić 1991             2  1
 10   4.11.2023.  Otočac                  Novalja                 2  2
 10   4.11.2023.  Umag                    Lokomotiva Rijeka       2  0
 10   4.11.2023.  Žminj                   Lovran                  3  0
 11  11.11.2023.  Draga Mošćenička Draga  Otočac                  2  2
 11  11.11.2023.  Gospić 1991             Funtana                 3  0
 11  11.11.2023.  Klana                   Žminj                   2  1
 11  11.11.2023.  Lovran                  Mladost Fažana          0  2
 11  11.11.2023.  Novalja                 Umag                    0  2
 11  11.11.2023.  OŠK Omišalj             Banjole                 2  3
 11   24.2.2024.  Lokomotiva Rijeka       Borac Bakar             3  3
 12  19.11.2023.  Banjole                 Gospić 1991             4  0
 12  19.11.2023.  Borac Bakar             Žminj                   0  2
 12  19.11.2023.  Funtana                 Lovran                  2  1
 12  19.11.2023.  Lokomotiva Rijeka       Novalja                 0  4
 12  19.11.2023.  Mladost Fažana          Klana                   5  1
 12  19.11.2023.  Otočac                  OŠK Omišalj             0  1
 12  19.11.2023.  Umag                    Draga Mošćenička Draga  2  1
 13  25.11.2023.  Draga Mošćenička Draga  Lokomotiva Rijeka       1  4
 13  25.11.2023.  Gospić 1991             Otočac                  3  3
 13  25.11.2023.  Klana                   Funtana                 2  0
 13  25.11.2023.  Lovran                  Banjole                 0  1
 13  25.11.2023.  Novalja                 Borac Bakar             0  3
 13  25.11.2023.  OŠK Omišalj             Umag                    4  0
 13  25.11.2023.  Žminj                   Mladost Fažana          2  2
 14    3.3.2024.  Borac Bakar             Mladost Fažana          0  0
 14    3.3.2024.  Draga Mošćenička Draga  Novalja                 1  3
 14    3.3.2024.  Gospić 1991             Umag                    1  0
 14    3.3.2024.  Klana                   Banjole                 1  2
 14    3.3.2024.  Lokomotiva Rijeka       OŠK Omišalj             0  2
 14    3.3.2024.  Lovran                  Otočac                  0  2
 14    3.3.2024.  Žminj                   Funtana                 2  4
 15    9.3.2024.  Banjole                 Žminj                   4  0
 15    9.3.2024.  Funtana                 Mladost Fažana          2  0
 15    9.3.2024.  Lokomotiva Rijeka       Gospić 1991             2  2
 15    9.3.2024.  Novalja                 OŠK Omišalj             2  2
 15    9.3.2024.  Otočac                  Klana                   3  1
 15    9.3.2024.  Umag                    Lovran                  9  0
 16   16.3.2024.  Borac Bakar             Funtana                 1  1
 16   16.3.2024.  Draga Mošćenička Draga  OŠK Omišalj             0  2
 16   16.3.2024.  Gospić 1991             Novalja                 0  3
 16   16.3.2024.  Klana                   Umag                    2  1
 16   16.3.2024.  Lovran                  Lokomotiva Rijeka       1  0
 16   16.3.2024.  Mladost Fažana          Banjole                 0  1
 16   16.3.2024.  Žminj                   Otočac                  0  1


Sixth Level (1st County Leagues)

City of Zagreb

Pos  Team                    DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Nur Zagreb               0  18  15  3   0  63  13   50   48
================================================================
  2  ZET Zagreb               0  18  13  3   2  68  18   50   42
  3  Kralj Tomislav Zagreb    0  18  10  7   1  65  23   42   37
  4  Prigorje Markuševec      0  18  10  4   4  45  26   19   34
  5  Mladost Buzin            0  18  10  3   5  38  22   16   33
  6  Studentski grad Zagreb   0  18   8  3   7  24  34  -10   27
  7  Concordia Zagreb         0  18   7  5   6  21  24   -3   26
  8  Zelengaj 1948 Zagreb     0  18   7  2   9  26  28   -2   23
  9  Šparta Elektra Zagreb    0  18   6  4   8  31  27    4   22
 10  Mala Mlaka               0  18   6  4   8  31  31    0   22
 11  Sava Zagreb              0  18   7  1  10  30  36   -6   22
 12  Kašina                   0  18   7  1  10  26  52  -26   22
 13  Prigorje Žerjavinec      0  18   4  3  11  20  57  -37   15
 14  Bubamara Zagreb          0  18   4  2  12  30  45  -15   14
 15  Botinec                  0  17   2  3  12  23  69  -46    9
================================================================
 16  Podsused Zagreb          0  17   1  4  12  14  50  -36    7

Last updated: 17. 3. 2024.

County cup:
(Winner will qualify for the National cup.)

NB:
Match Podsused Zagreb – Botinec (round 12) has been postponed.

Rnd  Date         Home Team               Away Team               F   A 
  1   27.8.2023.  Bubamara Zagreb         Studentski grad Zagreb   0   2
  1   27.8.2023.  Kralj Tomislav Zagreb   Concordia Zagreb         4   1
  1   27.8.2023.  Mala Mlaka              Šparta Elektra Zagreb    6   0
  1   27.8.2023.  Nur Zagreb              Mladost Buzin            3   3
  1   27.8.2023.  Podsused Zagreb         Kašina                   1   3
  1   27.8.2023.  Prigorje Markuševec     Zelengaj 1948 Zagreb     4   0
  1   27.8.2023.  Prigorje Žerjavinec     ZET Zagreb               0   6
  1   27.8.2023.  Sava Zagreb             Botinec                  4   0
  2    3.9.2023.  Botinec                 Prigorje Žerjavinec      2   2
  2    3.9.2023.  Concordia Zagreb        Podsused Zagreb          1   0
  2    3.9.2023.  Kašina                  Mala Mlaka               3   1
  2    3.9.2023.  Mladost Buzin           ZET Zagreb               1   3
  2    3.9.2023.  Nur Zagreb              Kralj Tomislav Zagreb    1   1
  2    3.9.2023.  Studentski grad Zagreb  Prigorje Markuševec      0   2
  2    3.9.2023.  Zelengaj 1948 Zagreb    Sava Zagreb              2   1
  2    3.9.2023.  Šparta Elektra Zagreb   Bubamara Zagreb          1   2
  3    6.9.2023.  Bubamara Zagreb         Kašina                   3   2
  3    6.9.2023.  Kralj Tomislav Zagreb   Mladost Buzin            2   0
  3    6.9.2023.  Mala Mlaka              Concordia Zagreb         0   1
  3    6.9.2023.  Podsused Zagreb         Nur Zagreb               1   3
  3    6.9.2023.  Prigorje Markuševec     Šparta Elektra Zagreb    2   0
  3    6.9.2023.  Prigorje Žerjavinec     Zelengaj 1948 Zagreb     0   2
  3    6.9.2023.  Sava Zagreb             Studentski grad Zagreb   0   1
  3    6.9.2023.  ZET Zagreb              Botinec                  7   1
  4   10.9.2023.  Concordia Zagreb        Bubamara Zagreb          2   1
  4   10.9.2023.  Kašina                  Prigorje Markuševec      1   4
  4   10.9.2023.  Kralj Tomislav Zagreb   Podsused Zagreb          9   1
  4   10.9.2023.  Mladost Buzin           Botinec                  6   1
  4   10.9.2023.  Nur Zagreb              Mala Mlaka               2   1
  4   10.9.2023.  Studentski grad Zagreb  Prigorje Žerjavinec      2   1
  4   10.9.2023.  Zelengaj 1948 Zagreb    ZET Zagreb               0   1
  4   10.9.2023.  Šparta Elektra Zagreb   Sava Zagreb              6   0
  5   17.9.2023.  Botinec                 Zelengaj 1948 Zagreb     1   0
  5   17.9.2023.  Bubamara Zagreb         Nur Zagreb               1   4
  5   17.9.2023.  Mala Mlaka              Kralj Tomislav Zagreb    2   3
  5   17.9.2023.  Podsused Zagreb         Mladost Buzin            0   4
  5   17.9.2023.  Prigorje Markuševec     Concordia Zagreb         0   1
  5   17.9.2023.  Prigorje Žerjavinec     Šparta Elektra Zagreb    2   1
  5   17.9.2023.  Sava Zagreb             Kašina                   3   0
  5   17.9.2023.  ZET Zagreb              Studentski grad Zagreb   3   0
  6   24.9.2023.  Concordia Zagreb        Sava Zagreb              3   1
  6   24.9.2023.  Kašina                  Prigorje Žerjavinec      4   2
  6   24.9.2023.  Kralj Tomislav Zagreb   Bubamara Zagreb          6   1
  6   24.9.2023.  Mladost Buzin           Zelengaj 1948 Zagreb     3   0
  6   24.9.2023.  Nur Zagreb              Prigorje Markuševec      2   0
  6   24.9.2023.  Studentski grad Zagreb  Botinec                  2   2
  6   24.9.2023.  Šparta Elektra Zagreb   ZET Zagreb               2   2
  6   24.2.2024.  Podsused Zagreb         Mala Mlaka               1   1
  7   1.10.2023.  Botinec                 Šparta Elektra Zagreb    0   4
  7   1.10.2023.  Bubamara Zagreb         Podsused Zagreb          2   4
  7   1.10.2023.  Mala Mlaka              Mladost Buzin            3   1
  7   1.10.2023.  Prigorje Markuševec     Kralj Tomislav Zagreb    2   2
  7   1.10.2023.  Prigorje Žerjavinec     Concordia Zagreb         1   3
  7   1.10.2023.  Sava Zagreb             Nur Zagreb               0   1
  7   1.10.2023.  Zelengaj 1948 Zagreb    Studentski grad Zagreb   5   0
  7   1.10.2023.  ZET Zagreb              Kašina                   7   0
  8   8.10.2023.  Concordia Zagreb        ZET Zagreb               0   3
  8   8.10.2023.  Kašina                  Botinec                  3   1
  8   8.10.2023.  Kralj Tomislav Zagreb   Sava Zagreb              4   1
  8   8.10.2023.  Mala Mlaka              Bubamara Zagreb          1   0
  8   8.10.2023.  Mladost Buzin           Studentski grad Zagreb   2   0
  8   8.10.2023.  Nur Zagreb              Prigorje Žerjavinec     10   0
  8   8.10.2023.  Podsused Zagreb         Prigorje Markuševec      1   1
  8   8.10.2023.  Šparta Elektra Zagreb   Zelengaj 1948 Zagreb     2   0
  9  15.10.2023.  Botinec                 Concordia Zagreb         3   1
  9  15.10.2023.  Bubamara Zagreb         Mladost Buzin            1   2
  9  15.10.2023.  Prigorje Markuševec     Mala Mlaka               2   3
  9  15.10.2023.  Prigorje Žerjavinec     Kralj Tomislav Zagreb    0   5
  9  15.10.2023.  Sava Zagreb             Podsused Zagreb          3   1
  9  15.10.2023.  Studentski grad Zagreb  Šparta Elektra Zagreb    1   0
  9  15.10.2023.  Zelengaj 1948 Zagreb    Kašina                   3   1
  9  15.10.2023.  ZET Zagreb              Nur Zagreb               0   3
 10  22.10.2023.  Bubamara Zagreb         Prigorje Markuševec      3   3
 10  22.10.2023.  Concordia Zagreb        Zelengaj 1948 Zagreb     2   2
 10  22.10.2023.  Kašina                  Studentski grad Zagreb   3   2
 10  22.10.2023.  Kralj Tomislav Zagreb   ZET Zagreb               3   3
 10  22.10.2023.  Mala Mlaka              Sava Zagreb              4   1
 10  22.10.2023.  Mladost Buzin           Šparta Elektra Zagreb    2   0
 10  22.10.2023.  Nur Zagreb              Botinec                  6   1
 10  22.10.2023.  Podsused Zagreb         Prigorje Žerjavinec      1   1
 11  29.10.2023.  Botinec                 Kralj Tomislav Zagreb    1  11
 11  29.10.2023.  Prigorje Markuševec     Mladost Buzin            0   1
 11  29.10.2023.  Prigorje Žerjavinec     Mala Mlaka               2   0
 11  29.10.2023.  Sava Zagreb             Bubamara Zagreb          2   1
 11  29.10.2023.  Studentski grad Zagreb  Concordia Zagreb         1   0
 11  29.10.2023.  Zelengaj 1948 Zagreb    Nur Zagreb               0   2
 11  29.10.2023.  ZET Zagreb              Podsused Zagreb          6   1
 11  29.10.2023.  Šparta Elektra Zagreb   Kašina                   2   2
 12   5.11.2023.  Bubamara Zagreb         Prigorje Žerjavinec      6   0
 12   5.11.2023.  Concordia Zagreb        Šparta Elektra Zagreb    0   0
 12   5.11.2023.  Kralj Tomislav Zagreb   Zelengaj 1948 Zagreb     3   1
 12   5.11.2023.  Mala Mlaka              ZET Zagreb               1   8
 12   5.11.2023.  Mladost Buzin           Kašina                   4   0
 12   5.11.2023.  Nur Zagreb              Studentski grad Zagreb   5   1
 12   5.11.2023.  Prigorje Markuševec     Sava Zagreb              4   0
 13  12.11.2023.  Botinec                 Mala Mlaka               3   3
 13  12.11.2023.  Kašina                  Concordia Zagreb         0   2
 13  12.11.2023.  Prigorje Žerjavinec     Prigorje Markuševec      0   2
 13  12.11.2023.  Sava Zagreb             Mladost Buzin            2   2
 13  12.11.2023.  Studentski grad Zagreb  Kralj Tomislav Zagreb    3   3
 13  12.11.2023.  Zelengaj 1948 Zagreb    Podsused Zagreb          3   1
 13  12.11.2023.  ZET Zagreb              Bubamara Zagreb          4   0
 13  12.11.2023.  Šparta Elektra Zagreb   Nur Zagreb               2   3
 14  19.11.2023.  Bubamara Zagreb         Botinec                  4   3
 14  19.11.2023.  Kralj Tomislav Zagreb   Šparta Elektra Zagreb    1   1
 14  19.11.2023.  Mala Mlaka              Zelengaj 1948 Zagreb     1   1
 14  19.11.2023.  Mladost Buzin           Concordia Zagreb         3   1
 14  19.11.2023.  Nur Zagreb              Kašina                  10   0
 14  19.11.2023.  Podsused Zagreb         Studentski grad Zagreb   0   2
 14  19.11.2023.  Prigorje Markuševec     ZET Zagreb               3   3
 14  19.11.2023.  Sava Zagreb             Prigorje Žerjavinec      6   2
 15  26.11.2023.  Botinec                 Prigorje Markuševec      3   5
 15  26.11.2023.  Concordia Zagreb        Nur Zagreb               0   2
 15  26.11.2023.  Kašina                  Kralj Tomislav Zagreb    0   4
 15  26.11.2023.  Prigorje Žerjavinec     Mladost Buzin            1   1
 15  26.11.2023.  Studentski grad Zagreb  Mala Mlaka               1   0
 15  26.11.2023.  Zelengaj 1948 Zagreb    Bubamara Zagreb          3   2
 15  26.11.2023.  ZET Zagreb              Sava Zagreb              0   2
 15  26.11.2023.  Šparta Elektra Zagreb   Podsused Zagreb          5   0
 16    3.3.2024.  Botinec                 Sava Zagreb              1   3
 16    3.3.2024.  Concordia Zagreb        Kralj Tomislav Zagreb    2   2
 16    3.3.2024.  Kašina                  Podsused Zagreb          2   0
 16    3.3.2024.  Mladost Buzin           Nur Zagreb               0   1
 16    3.3.2024.  Studentski grad Zagreb  Bubamara Zagreb          2   2
 16    3.3.2024.  Zelengaj 1948 Zagreb    Prigorje Markuševec      1   2
 16    3.3.2024.  ZET Zagreb              Prigorje Žerjavinec      6   0
 16    3.3.2024.  Šparta Elektra Zagreb   Mala Mlaka               1   0
 17   10.3.2024.  Bubamara Zagreb         Šparta Elektra Zagreb    1   2
 17   10.3.2024.  Kralj Tomislav Zagreb   Nur Zagreb               1   1
 17   10.3.2024.  Mala Mlaka              Kašina                   3   0
 17   10.3.2024.  Podsused Zagreb         Concordia Zagreb         0   0
 17   10.3.2024.  Prigorje Markuševec     Studentski grad Zagreb   6   3
 17   10.3.2024.  Prigorje Žerjavinec     Botinec                  5   0
 17   10.3.2024.  Sava Zagreb             Zelengaj 1948 Zagreb     1   3
 17   10.3.2024.  ZET Zagreb              Mladost Buzin            3   1
 18   17.3.2024.  Botinec                 ZET Zagreb               0   3
 18   17.3.2024.  Concordia Zagreb        Mala Mlaka               1   1
 18   17.3.2024.  Kašina                  Bubamara Zagreb          2   0
 18   17.3.2024.  Mladost Buzin           Kralj Tomislav Zagreb    2   1
 18   17.3.2024.  Nur Zagreb              Podsused Zagreb          4   1
 18   17.3.2024.  Studentski grad Zagreb  Sava Zagreb              1   0
 18   17.3.2024.  Zelengaj 1948 Zagreb    Prigorje Žerjavinec      0   1
 18   17.3.2024.  Šparta Elektra Zagreb   Prigorje Markuševec      2   3

Karlovačka county

Pos  Team                       DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Vojnić 95                   0  15  11  2   2  51   8   43   35
===================================================================
  2  Croatia 78 Žakanje          0  14  11  1   2  53  19   34   34
  3  Ogulin                      0  15  10  2   3  46  18   28   32
  4  Duga Resa 1929              0  15   9  2   4  40  18   22   29
  5  Zrinski Ozalj               0  14   7  5   2  39  18   21   26
  6  Slunj                       0  15   6  2   7  25  27   -2   20
  7  Vatrogasac Gornje Mekušje   0  14   3  8   3  17  14    3   17
  8  Barilović Karlovac          0  14   4  2   8  24  38  -14   14
  9  Draganić                    0  15   1  3  11  10  50  -40    6
 10  Mladost Rečica              0  13   2  0  11  14  70  -56    6
===================================================================
 11  Dobra Petar                 0  14   1  1  12  14  53  -39    4

Last updated: 17. 3. 2024.

County cup:
(Winner will qualify for the National cup.)

NB:
Match Mladost Rečica – Vatrogasac Gornje Mekušje (round 12) has been postponed.

Rnd  Date         Home Team                  Away Team                  F  A
  1   27.8.2023.  Barilović Karlovac         Duga Resa 1929             1  3
  1   27.8.2023.  Dobra Petar                Slunj                      1  4
  1   27.8.2023.  Draganić                   Ogulin                     3  4
  1   27.8.2023.  Vatrogasac Gornje Mekušje  Mladost Rečica             6  2
  1   27.8.2023.  Vojnić 95                  Zrinski Ozalj              7  2
  2    3.9.2023.  Croatia 78 Žakanje         Barilović Karlovac         3  1
  2    3.9.2023.  Duga Resa 1929             Dobra Petar                4  1
  2    3.9.2023.  Mladost Rečica             Vojnić 95                  0  7
  2    3.9.2023.  Ogulin                     Vatrogasac Gornje Mekušje  1  1
  2    3.9.2023.  Slunj                      Draganić                   1  1
  3    6.9.2023.  Dobra Petar                Croatia 78 Žakanje         2  6
  3    6.9.2023.  Draganić                   Duga Resa 1929             0  3
  3    6.9.2023.  Vatrogasac Gornje Mekušje  Slunj                      0  2
  3    6.9.2023.  Vojnić 95                  Ogulin                     2  0
  3    6.9.2023.  Zrinski Ozalj              Mladost Rečica             6  0
  4   10.9.2023.  Barilović Karlovac         Dobra Petar                4  0
  4   10.9.2023.  Croatia 78 Žakanje         Draganić                   6  0
  4   10.9.2023.  Duga Resa 1929             Vatrogasac Gornje Mekušje  0  0
  4   10.9.2023.  Ogulin                     Zrinski Ozalj              1  3
  4   10.9.2023.  Slunj                      Vojnić 95                  0  5
  5   17.9.2023.  Draganić                   Barilović Karlovac         0  5
  5   17.9.2023.  Mladost Rečica             Ogulin                     0  8
  5   17.9.2023.  Vatrogasac Gornje Mekušje  Croatia 78 Žakanje         0  1
  5   17.9.2023.  Vojnić 95                  Duga Resa 1929             2  0
  5   17.9.2023.  Zrinski Ozalj              Slunj                      3  1
  6   24.9.2023.  Barilović Karlovac         Vatrogasac Gornje Mekušje  1  1
  6   24.9.2023.  Croatia 78 Žakanje         Vojnić 95                  0  5
  6   24.9.2023.  Dobra Petar                Draganić                   4  0
  6   24.9.2023.  Duga Resa 1929             Zrinski Ozalj              1  4
  6   24.9.2023.  Slunj                      Mladost Rečica             4  0
  7   1.10.2023.  Mladost Rečica             Duga Resa 1929             4  6
  7   1.10.2023.  Ogulin                     Slunj                      4  1
  7   1.10.2023.  Vatrogasac Gornje Mekušje  Dobra Petar                4  2
  7   1.10.2023.  Vojnić 95                  Barilović Karlovac         3  0
  7   1.10.2023.  Zrinski Ozalj              Croatia 78 Žakanje         2  2
  8   8.10.2023.  Barilović Karlovac         Zrinski Ozalj              0  4
  8   8.10.2023.  Croatia 78 Žakanje         Mladost Rečica             6  0
  8   8.10.2023.  Dobra Petar                Vojnić 95                  0  2
  8   8.10.2023.  Draganić                   Vatrogasac Gornje Mekušje  1  1
  8   8.10.2023.  Duga Resa 1929             Ogulin                     3  1
  9  15.10.2023.  Mladost Rečica             Barilović Karlovac         3  7
  9  15.10.2023.  Ogulin                     Croatia 78 Žakanje         5  1
  9  15.10.2023.  Slunj                      Duga Resa 1929             1  0
  9  15.10.2023.  Vojnić 95                  Draganić                   6  0
  9  15.10.2023.  Zrinski Ozalj              Dobra Petar                3  0
 10  22.10.2023.  Barilović Karlovac         Ogulin                     0  6
 10  22.10.2023.  Croatia 78 Žakanje         Slunj                      4  1
 10  22.10.2023.  Dobra Petar                Mladost Rečica             1  2
 10  22.10.2023.  Draganić                   Zrinski Ozalj              1  1
 10  22.10.2023.  Vatrogasac Gornje Mekušje  Vojnić 95                  0  0
 11  29.10.2023.  Duga Resa 1929             Croatia 78 Žakanje         1  3
 11  29.10.2023.  Mladost Rečica             Draganić                   2  1
 11  29.10.2023.  Ogulin                     Dobra Petar                3  1
 11  29.10.2023.  Slunj                      Barilović Karlovac         2  1
 11  29.10.2023.  Zrinski Ozalj              Vatrogasac Gornje Mekušje  1  1
 12   5.11.2023.  Duga Resa 1929             Barilović Karlovac         5  0
 12   5.11.2023.  Ogulin                     Draganić                   3  0
 12   5.11.2023.  Slunj                      Dobra Petar                6  1
 12  26.11.2023.  Zrinski Ozalj              Vojnić 95                  0  0
 13  12.11.2023.  Barilović Karlovac         Croatia 78 Žakanje         0  6
 13  12.11.2023.  Dobra Petar                Duga Resa 1929             0  5
 13  12.11.2023.  Draganić                   Slunj                      1  0
 13  12.11.2023.  Vatrogasac Gornje Mekušje  Ogulin                     0  0
 13  12.11.2023.  Vojnić 95                  Mladost Rečica             6  0
 14  19.11.2023.  Croatia 78 Žakanje         Dobra Petar                9  0
 14  19.11.2023.  Duga Resa 1929             Draganić                   7  0
 14  19.11.2023.  Mladost Rečica             Zrinski Ozalj              1  8
 14  19.11.2023.  Ogulin                     Vojnić 95                  3  1
 14  19.11.2023.  Slunj                      Vatrogasac Gornje Mekušje  1  2
 15   10.3.2024.  Dobra Petar                Barilović Karlovac         1  1
 15   10.3.2024.  Draganić                   Croatia 78 Žakanje         1  4
 15   10.3.2024.  Vatrogasac Gornje Mekušje  Duga Resa 1929             0  0
 15   10.3.2024.  Vojnić 95                  Slunj                      4  1
 15   10.3.2024.  Zrinski Ozalj              Ogulin                     2  3
 16   17.3.2024.  Barilović Karlovac         Draganić                   3  1
 16   17.3.2024.  Croatia 78 Žakanje         Vatrogasac Gornje Mekušje  2  1
 16   17.3.2024.  Duga Resa 1929             Vojnić 95                  2  1
 16   17.3.2024.  Ogulin                     Mladost Rečica             4  0
 16   17.3.2024.  Slunj                      Zrinski Ozalj              0  0

Krapinsko-zagorska county

Pos  Team                      DP  P   W   D  L  F   A   GD   Pts
  1  Klanjec                    0  15  12  2  1  36  14   22   38
=================================================================
  2  Inkop Poznanovec           0  15   8  1  6  27  24    3   25
  3  Oštrc Zlatar               0  15   7  2  6  25  24    1   23
  4  Pregrada                   0  15   6  3  6  35  22   13   21
  5  Stubica Donja Stubica      0  15   6  2  7  31  25    6   20
  6  Oroslavje                  0  15   6  2  7  21  25   -4   20
  7  Mladost Marija Bistrica    0  15   6  2  7  25  40  -15   20
  8  Jedinstvo Križ-Začretje    0  15   5  2  8  19  27   -8   17
  9  Zagorec Veliko Trgovišće   0  15   3  5  7  15  20   -5   14
=================================================================
 10  Radoboj                    0  15   3  5  7  23  36  -13   14

Last updated: 17. 3. 2024.

County cup:
(Winner will qualify for the National cup.)

Rnd  Date         Home Team                 Away Team                 F  A
  1   27.8.2023.  Klanjec                   Inkop Poznanovec          1  1
  1   27.8.2023.  Oroslavje                 Jedinstvo Križ-Začretje   3  1
  1   27.8.2023.  Oštrc Zlatar              Mladost Marija Bistrica   1  2
  1   27.8.2023.  Stubica Donja Stubica     Radoboj                   7  1
  1   27.8.2023.  Zagorec Veliko Trgovišće  Pregrada                  1  0
  2    3.9.2023.  Inkop Poznanovec          Pregrada                  2  1
  2    3.9.2023.  Jedinstvo Križ-Začretje   Oštrc Zlatar              0  4
  2    3.9.2023.  Klanjec                   Oroslavje                 2  1
  2    3.9.2023.  Mladost Marija Bistrica   Stubica Donja Stubica     0  2
  2    3.9.2023.  Radoboj                   Zagorec Veliko Trgovišće  3  1
  3   10.9.2023.  Oroslavje                 Inkop Poznanovec          0  3
  3   10.9.2023.  Oštrc Zlatar              Klanjec                   1  4
  3   10.9.2023.  Pregrada                  Radoboj                   4  0
  3   10.9.2023.  Stubica Donja Stubica     Jedinstvo Križ-Začretje   1  1
  3   10.9.2023.  Zagorec Veliko Trgovišće  Mladost Marija Bistrica   0  0
  4   17.9.2023.  Inkop Poznanovec          Radoboj                   2  1
  4   17.9.2023.  Jedinstvo Križ-Začretje   Zagorec Veliko Trgovišće  1  2
  4   17.9.2023.  Klanjec                   Stubica Donja Stubica     5  0
  4   17.9.2023.  Mladost Marija Bistrica   Pregrada                  3  6
  4   17.9.2023.  Oroslavje                 Oštrc Zlatar              4  2
  5   24.9.2023.  Oštrc Zlatar              Inkop Poznanovec          2  0
  5   24.9.2023.  Pregrada                  Jedinstvo Križ-Začretje   2  1
  5   24.9.2023.  Radoboj                   Mladost Marija Bistrica   3  6
  5   24.9.2023.  Stubica Donja Stubica     Oroslavje                 1  2
  5   24.9.2023.  Zagorec Veliko Trgovišće  Klanjec                   1  3
  6   1.10.2023.  Inkop Poznanovec          Mladost Marija Bistrica   6  1
  6   1.10.2023.  Jedinstvo Križ-Začretje   Radoboj                   3  1
  6   1.10.2023.  Klanjec                   Pregrada                  2  1
  6   1.10.2023.  Oroslavje                 Zagorec Veliko Trgovišće  3  2
  6   1.10.2023.  Oštrc Zlatar              Stubica Donja Stubica     1  0
  7   8.10.2023.  Mladost Marija Bistrica   Jedinstvo Križ-Začretje   1  0
  7   8.10.2023.  Pregrada                  Oroslavje                 0  0
  7   8.10.2023.  Radoboj                   Klanjec                   2  3
  7   8.10.2023.  Stubica Donja Stubica     Inkop Poznanovec          1  2
  7   8.10.2023.  Zagorec Veliko Trgovišće  Oštrc Zlatar              2  2
  8  15.10.2023.  Inkop Poznanovec          Jedinstvo Križ-Začretje   4  3
  8  15.10.2023.  Klanjec                   Mladost Marija Bistrica   4  1
  8  15.10.2023.  Oroslavje                 Radoboj                   3  3
  8  15.10.2023.  Oštrc Zlatar              Pregrada                  4  1
  8  15.10.2023.  Stubica Donja Stubica     Zagorec Veliko Trgovišće  1  0
  9  22.10.2023.  Jedinstvo Križ-Začretje   Klanjec                   2  1
  9  22.10.2023.  Mladost Marija Bistrica   Oroslavje                 2  0
  9  22.10.2023.  Pregrada                  Stubica Donja Stubica     3  3
  9  22.10.2023.  Radoboj                   Oštrc Zlatar              0  0
  9  22.10.2023.  Zagorec Veliko Trgovišće  Inkop Poznanovec          0  1
 10  29.10.2023.  Inkop Poznanovec          Klanjec                   1  2
 10  29.10.2023.  Jedinstvo Križ-Začretje   Oroslavje                 1  0
 10  29.10.2023.  Mladost Marija Bistrica   Oštrc Zlatar              1  2
 10  29.10.2023.  Pregrada                  Zagorec Veliko Trgovišće  2  1
 10  29.10.2023.  Radoboj                   Stubica Donja Stubica     2  1
 11   5.11.2023.  Oroslavje                 Klanjec                   1  2
 11   5.11.2023.  Oštrc Zlatar              Jedinstvo Križ-Začretje   0  2
 11   5.11.2023.  Pregrada                  Inkop Poznanovec          4  0
 11   5.11.2023.  Stubica Donja Stubica     Mladost Marija Bistrica   3  1
 11   5.11.2023.  Zagorec Veliko Trgovišće  Radoboj                   0  0
 12  12.11.2023.  Inkop Poznanovec          Oroslavje                 1  0
 12  12.11.2023.  Jedinstvo Križ-Začretje   Stubica Donja Stubica     1  4
 12  12.11.2023.  Klanjec                   Oštrc Zlatar              3  0
 12  12.11.2023.  Mladost Marija Bistrica   Zagorec Veliko Trgovišće  2  2
 12  12.11.2023.  Radoboj                   Pregrada                  2  2
 13  19.11.2023.  Oštrc Zlatar              Oroslavje                 3  0
 13  19.11.2023.  Pregrada                  Mladost Marija Bistrica   8  0
 13  19.11.2023.  Radoboj                   Inkop Poznanovec          3  1
 13  19.11.2023.  Stubica Donja Stubica     Klanjec                   1  2
 13  19.11.2023.  Zagorec Veliko Trgovišće  Jedinstvo Križ-Začretje   2  0
 14   10.3.2024.  Inkop Poznanovec          Oštrc Zlatar              1  2
 14   10.3.2024.  Jedinstvo Križ-Začretje   Pregrada                  2  1
 14   10.3.2024.  Klanjec                   Zagorec Veliko Trgovišće  1  1
 14   10.3.2024.  Mladost Marija Bistrica   Radoboj                   2  1
 14   10.3.2024.  Oroslavje                 Stubica Donja Stubica     3  2
 15   17.3.2024.  Mladost Marija Bistrica   Inkop Poznanovec          3  2
 15   17.3.2024.  Pregrada                  Klanjec                   0  1
 15   17.3.2024.  Radoboj                   Jedinstvo Križ-Začretje   1  1
 15   17.3.2024.  Stubica Donja Stubica     Oštrc Zlatar              4  1
 15   17.3.2024.  Zagorec Veliko Trgovišće  Oroslavje                 0  1

Zagrebačka county (Unified county league)

Pos  Team                         DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  INKER Zaprešić                0  17  13  2   2  61   8   53   41
=====================================================================
  2  Turopoljac Kuče               0  17  12  1   4  54  18   36   37
  3  Zrinski Farkaševac            0  17  10  0   7  32  23    9   30
  4  Kobre Samobor                 0  17   9  2   6  36  29    7   29
  5  Sava Drenje Brdovečko         0  17   9  2   6  27  20    7   29
  6  Lomnica                       0  17   8  3   6  38  27   11   27
  7  Kloštar Ivanić                0  17   8  2   7  30  24    6   26
  8  Polet Buševec                 0  17   7  4   6  34  20   14   25
  9  Vatrogasac Zdenci Brdovečki   0  17   7  4   6  30  30    0   25
 10  Klas Mičevec                  0  17   7  3   7  28  37   -9   24
 11  Sutla Laduč                   0  17   6  4   7  26  31   -5   22
 12  Meštrica Gornja Lomnica       0  17   6  3   8  20  38  -18   21
 13  Strmec Bedenica               0  17   5  2  10  25  49  -24   17
=====================================================================
 14  Sloga Križ                    0  17   4  4   9  20  31  -11   16
 15  Mladost Obrezina              0  17   4  3  10  30  52  -22   15
 16  Kupa Pokupsko                 0  17   1  1  15   8  62  -54    4

Last updated: 17. 3. 2024.

County cup:
(Finalists will qualify for the National cup.)

Rnd  Date         Home Team                    Away Team                    F   A
  1   27.8.2023.  Kloštar Ivanić               Klas Mičevec                  4  0
  1   27.8.2023.  Kobre Samobor                INKER Zaprešić                0  5
  1   27.8.2023.  Lomnica                      Sloga Križ                    3  1
  1   27.8.2023.  Mladost Obrezina             Sutla Laduč                   4  4
  1   27.8.2023.  Strmec Bedenica              Sava Drenje Brdovečko         1  1
  1   27.8.2023.  Turopoljac Kuče              Kupa Pokupsko                 3  1
  1   27.8.2023.  Vatrogasac Zdenci Brdovečki  Polet Buševec                 4  0
  1   27.8.2023.  Zrinski Farkaševac           Meštrica Gornja Lomnica       4  0
  2   30.8.2023.  INKER Zaprešić               Vatrogasac Zdenci Brdovečki   3  0
  2   30.8.2023.  Klas Mičevec                 Sloga Križ                    6  0
  2   30.8.2023.  Kloštar Ivanić               Zrinski Farkaševac            2  0
  2   30.8.2023.  Meštrica Gornja Lomnica      Mladost Obrezina              2  1
  2   30.8.2023.  Polet Buševec                Lomnica                       2  2
  2   30.8.2023.  Sava Drenje Brdovečko        Kobre Samobor                 1  3
  2   30.8.2023.  Sutla Laduč                  Kupa Pokupsko                 6  1
  2   30.8.2023.  Turopoljac Kuče              Strmec Bedenica               5  1
  3    3.9.2023.  Kobre Samobor                Turopoljac Kuče               2  0
  3    3.9.2023.  Kupa Pokupsko                Meštrica Gornja Lomnica       0  0
  3    3.9.2023.  Lomnica                      INKER Zaprešić                0  2
  3    3.9.2023.  Mladost Obrezina             Kloštar Ivanić                0  4
  3    3.9.2023.  Sloga Križ                   Polet Buševec                 1  1
  3    3.9.2023.  Strmec Bedenica              Sutla Laduč                   0  0
  3    3.9.2023.  Vatrogasac Zdenci Brdovečki  Sava Drenje Brdovečko         1  0
  3    3.9.2023.  Zrinski Farkaševac           Klas Mičevec                  3  1
  4   10.9.2023.  INKER Zaprešić               Sloga Križ                    5  0
  4   10.9.2023.  Klas Mičevec                 Polet Buševec                 1  0
  4   10.9.2023.  Kloštar Ivanić               Kupa Pokupsko                 2  0
  4   10.9.2023.  Meštrica Gornja Lomnica      Strmec Bedenica               4  3
  4   10.9.2023.  Sava Drenje Brdovečko        Lomnica                       0  2
  4   10.9.2023.  Sutla Laduč                  Kobre Samobor                 3  2
  4   10.9.2023.  Turopoljac Kuče              Vatrogasac Zdenci Brdovečki   8  1
  4   10.9.2023.  Zrinski Farkaševac           Mladost Obrezina              4  0
  5   13.9.2023.  Kobre Samobor                Meštrica Gornja Lomnica       4  1
  5   13.9.2023.  Kupa Pokupsko                Zrinski Farkaševac            0  2
  5   13.9.2023.  Lomnica                      Turopoljac Kuče               3  1
  5   13.9.2023.  Mladost Obrezina             Klas Mičevec                  4  0
  5   13.9.2023.  Polet Buševec                INKER Zaprešić                1  2
  5   13.9.2023.  Sloga Križ                   Sava Drenje Brdovečko         2  3
  5   13.9.2023.  Strmec Bedenica              Kloštar Ivanić                0  1
  5   13.9.2023.  Vatrogasac Zdenci Brdovečki  Sutla Laduč                   1  0
  6   17.9.2023.  Klas Mičevec                 INKER Zaprešić                0  6
  6   17.9.2023.  Kloštar Ivanić               Kobre Samobor                 3  3
  6   17.9.2023.  Meštrica Gornja Lomnica      Vatrogasac Zdenci Brdovečki   2  1
  6   17.9.2023.  Mladost Obrezina             Kupa Pokupsko                 6  1
  6   17.9.2023.  Sava Drenje Brdovečko        Polet Buševec                 1  0
  6   17.9.2023.  Sutla Laduč                  Lomnica                       3  2
  6   17.9.2023.  Turopoljac Kuče              Sloga Križ                    1  0
  6   17.9.2023.  Zrinski Farkaševac           Strmec Bedenica               6  3
  7   24.9.2023.  INKER Zaprešić               Sava Drenje Brdovečko         2  0
  7   24.9.2023.  Kobre Samobor                Zrinski Farkaševac            2  1
  7   24.9.2023.  Kupa Pokupsko                Klas Mičevec                  1  5
  7   24.9.2023.  Lomnica                      Meštrica Gornja Lomnica       4  0
  7   24.9.2023.  Polet Buševec                Turopoljac Kuče               1  1
  7   24.9.2023.  Sloga Križ                   Sutla Laduč                   1  0
  7   24.9.2023.  Strmec Bedenica              Mladost Obrezina              2  3
  7   24.9.2023.  Vatrogasac Zdenci Brdovečki  Kloštar Ivanić                3  2
  8   1.10.2023.  Klas Mičevec                 Sava Drenje Brdovečko         3  2
  8   1.10.2023.  Kloštar Ivanić               Lomnica                       5  1
  8   1.10.2023.  Kupa Pokupsko                Strmec Bedenica               1  2
  8   1.10.2023.  Meštrica Gornja Lomnica      Sloga Križ                    1  0
  8   1.10.2023.  Mladost Obrezina             Kobre Samobor                 1  0
  8   1.10.2023.  Sutla Laduč                  Polet Buševec                 0  4
  8   1.10.2023.  Turopoljac Kuče              INKER Zaprešić                2  0
  8   1.10.2023.  Zrinski Farkaševac           Vatrogasac Zdenci Brdovečki   3  2
  9   8.10.2023.  INKER Zaprešić               Sutla Laduč                   0  0
  9   8.10.2023.  Kobre Samobor                Kupa Pokupsko                 5  0
  9   8.10.2023.  Lomnica                      Zrinski Farkaševac            1  2
  9   8.10.2023.  Polet Buševec                Meštrica Gornja Lomnica       3  2
  9   8.10.2023.  Sava Drenje Brdovečko        Turopoljac Kuče               3  0
  9   8.10.2023.  Sloga Križ                   Kloštar Ivanić                1  0
  9   8.10.2023.  Strmec Bedenica              Klas Mičevec                  4  1
  9   8.10.2023.  Vatrogasac Zdenci Brdovečki  Mladost Obrezina              5  0
 10  15.10.2023.  Klas Mičevec                 Turopoljac Kuče               1  5
 10  15.10.2023.  Kloštar Ivanić               Polet Buševec                 2  1
 10  15.10.2023.  Kupa Pokupsko                Vatrogasac Zdenci Brdovečki   0  3
 10  15.10.2023.  Meštrica Gornja Lomnica      INKER Zaprešić                0  3
 10  15.10.2023.  Mladost Obrezina             Lomnica                       3  6
 10  15.10.2023.  Strmec Bedenica              Kobre Samobor                 3  2
 10  15.10.2023.  Sutla Laduč                  Sava Drenje Brdovečko         0  0
 10  15.10.2023.  Zrinski Farkaševac           Sloga Križ                    2  1
 11  22.10.2023.  INKER Zaprešić               Kloštar Ivanić                7  0
 11  22.10.2023.  Kobre Samobor                Klas Mičevec                  3  1
 11  22.10.2023.  Lomnica                      Kupa Pokupsko                 7  1
 11  22.10.2023.  Polet Buševec                Zrinski Farkaševac            2  0
 11  22.10.2023.  Sava Drenje Brdovečko        Meštrica Gornja Lomnica       2  0
 11  22.10.2023.  Sloga Križ                   Mladost Obrezina              2  0
 11  22.10.2023.  Turopoljac Kuče              Sutla Laduč                   7  1
 11  22.10.2023.  Vatrogasac Zdenci Brdovečki  Strmec Bedenica               3  0
 12  29.10.2023.  Klas Mičevec                 Sutla Laduč                   2  1
 12  29.10.2023.  Kloštar Ivanić               Sava Drenje Brdovečko         0  3
 12  29.10.2023.  Kobre Samobor                Vatrogasac Zdenci Brdovečki   3  1
 12  29.10.2023.  Kupa Pokupsko                Sloga Križ                    1  5
 12  29.10.2023.  Meštrica Gornja Lomnica      Turopoljac Kuče               0  7
 12  29.10.2023.  Mladost Obrezina             Polet Buševec                 1  1
 12  29.10.2023.  Strmec Bedenica              Lomnica                       2  1
 12  29.10.2023.  Zrinski Farkaševac           INKER Zaprešić                0  1
 13   5.11.2023.  INKER Zaprešić               Mladost Obrezina              7  2
 13   5.11.2023.  Lomnica                      Kobre Samobor                 3  1
 13   5.11.2023.  Polet Buševec                Kupa Pokupsko                 7  0
 13   5.11.2023.  Sava Drenje Brdovečko        Zrinski Farkaševac            2  0
 13   5.11.2023.  Sloga Križ                   Strmec Bedenica               1  2
 13   5.11.2023.  Sutla Laduč                  Meštrica Gornja Lomnica       2  1
 13   5.11.2023.  Turopoljac Kuče              Kloštar Ivanić                1  0
 13   5.11.2023.  Vatrogasac Zdenci Brdovečki  Klas Mičevec                  1  1
 14  12.11.2023.  Klas Mičevec                 Meštrica Gornja Lomnica       2  2
 14  12.11.2023.  Kloštar Ivanić               Sutla Laduč                   4  0
 14  12.11.2023.  Kobre Samobor                Sloga Križ                    1  1
 14  12.11.2023.  Kupa Pokupsko                INKER Zaprešić                0  2
 14  12.11.2023.  Mladost Obrezina             Sava Drenje Brdovečko         2  4
 14  12.11.2023.  Strmec Bedenica              Polet Buševec                 1  3
 14  12.11.2023.  Vatrogasac Zdenci Brdovečki  Lomnica                       0  0
 14  12.11.2023.  Zrinski Farkaševac           Turopoljac Kuče               3  2
 15  19.11.2023.  INKER Zaprešić               Strmec Bedenica              14  0
 15  19.11.2023.  Lomnica                      Klas Mičevec                  0  2
 15  19.11.2023.  Meštrica Gornja Lomnica      Kloštar Ivanić                2  0
 15  19.11.2023.  Polet Buševec                Kobre Samobor                 3  0
 15  19.11.2023.  Sava Drenje Brdovečko        Kupa Pokupsko                 2  0
 15  19.11.2023.  Sloga Križ                   Vatrogasac Zdenci Brdovečki   2  2
 15  19.11.2023.  Sutla Laduč                  Zrinski Farkaševac            2  0
 15  19.11.2023.  Turopoljac Kuče              Mladost Obrezina              5  1
 16   10.3.2024.  INKER Zaprešić               Kobre Samobor                 1  2
 16   10.3.2024.  Klas Mičevec                 Kloštar Ivanić                1  1
 16   10.3.2024.  Kupa Pokupsko                Turopoljac Kuče               0  5
 16   10.3.2024.  Meštrica Gornja Lomnica      Zrinski Farkaševac            2  1
 16   10.3.2024.  Polet Buševec                Vatrogasac Zdenci Brdovečki   5  1
 16   10.3.2024.  Sava Drenje Brdovečko        Strmec Bedenica               2  1
 16   10.3.2024.  Sloga Križ                   Lomnica                       2  2
 16   10.3.2024.  Sutla Laduč                  Mladost Obrezina              4  1
 17   17.3.2024.  Kobre Samobor                Sava Drenje Brdovečko         3  1
 17   17.3.2024.  Kupa Pokupsko                Sutla Laduč                   1  0
 17   17.3.2024.  Lomnica                      Polet Buševec                 1  0
 17   17.3.2024.  Mladost Obrezina             Meštrica Gornja Lomnica       1  1
 17   17.3.2024.  Sloga Križ                   Klas Mičevec                  0  1
 17   17.3.2024.  Strmec Bedenica              Turopoljac Kuče               0  1
 17   17.3.2024.  Vatrogasac Zdenci Brdovečki  INKER Zaprešić                1  1
 17   17.3.2024.  Zrinski Farkaševac           Kloštar Ivanić                1  0

Sisačko-moslavačka county

Pos  Team                       DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  TŠK 1932 Topolovac          0  15  11  3   1  54  16   38   36
===================================================================
  2  Frankopan Sisak             0  15  11  2   2  70  16   54   35
  3  Radnik Majur                0  15  11  1   3  64  17   47   34
  4  Sloga Jazavica              0  15  10  3   2  41  16   25   33
  5  Metalac Sisak               0  15  10  2   3  43  17   26   32
  6  Metalac Međurić             0  15  10  0   5  60  36   24   30
  7  Sokol Velika Ludina         0  15   7  2   6  44  25   19   23
  8  Jelengrad Gornja Jelenska   0  15   6  1   8  35  45  -10   19
  9  Nacional Stari Grabovac     0  15   5  1   9  27  40  -13   16
 10  BSK Budaševo                0  15   5  1   9  28  55  -27   16
 11  Banovac Glina               0  15   4  2   9  33  54  -21   14
===================================================================
 12  Sloga Hrastovica            0  15   2  2  11  22  72  -50    8
 13  Voloder Gornja Gračenica    0  15   1  2  12  10  61  -51    5
 14  Sunjski Greda Sunjska       0  15   0  2  13  17  78  -61    2

Last updated: 17. 3. 2024.

County cup:
(Finalists will qualify for the National cup.)

Rnd  Date         Home Team                  Away Team                  F   A 
  1   27.8.2023.  Frankopan Sisak            Nacional Stari Grabovac     6   0
  1   27.8.2023.  Jelengrad Gornja Jelenska  Radnik Majur                3   4
  1   27.8.2023.  Metalac Međurić            Sloga Hrastovica            8   4
  1   27.8.2023.  Sloga Jazavica             Voloder Gornja Gračenica    3   0
  1   27.8.2023.  Sokol Velika Ludina        Metalac Sisak               2   1
  1   27.8.2023.  Sunjski Greda Sunjska      Banovac Glina               2   2
  1   27.8.2023.  TŠK 1932 Topolovac         BSK Budaševo                4   1
  2    3.9.2023.  Banovac Glina              Frankopan Sisak             3   7
  2    3.9.2023.  BSK Budaševo               Metalac Međurić             6   1
  2    3.9.2023.  Jelengrad Gornja Jelenska  TŠK 1932 Topolovac          0   2
  2    3.9.2023.  Metalac Sisak              Sloga Jazavica              0   0
  2    3.9.2023.  Radnik Majur               Nacional Stari Grabovac     5   0
  2    3.9.2023.  Sloga Hrastovica           Sokol Velika Ludina         2   2
  2    3.9.2023.  Voloder Gornja Gračenica   Sunjski Greda Sunjska       1   0
  3   10.9.2023.  Frankopan Sisak            Voloder Gornja Gračenica   14   0
  3   10.9.2023.  Metalac Međurić            Jelengrad Gornja Jelenska   5   2
  3   10.9.2023.  Nacional Stari Grabovac    Banovac Glina               1   3
  3   10.9.2023.  Sloga Jazavica             Sloga Hrastovica            7   1
  3   10.9.2023.  Sokol Velika Ludina        BSK Budaševo                3   0
  3   10.9.2023.  Sunjski Greda Sunjska      Metalac Sisak               1   4
  3   10.9.2023.  TŠK 1932 Topolovac         Radnik Majur                3   2
  4   17.9.2023.  BSK Budaševo               Sloga Jazavica              1   2
  4   17.9.2023.  Jelengrad Gornja Jelenska  Sokol Velika Ludina         1   0
  4   17.9.2023.  Metalac Sisak              Frankopan Sisak             0   1
  4   17.9.2023.  Radnik Majur               Banovac Glina               2   1
  4   17.9.2023.  Sloga Hrastovica           Sunjski Greda Sunjska       5   1
  4   17.9.2023.  TŠK 1932 Topolovac         Metalac Međurić             3   2
  4   17.9.2023.  Voloder Gornja Gračenica   Nacional Stari Grabovac     0   3
  5   24.9.2023.  Banovac Glina              Voloder Gornja Gračenica    6   1
  5   24.9.2023.  Frankopan Sisak            Sloga Hrastovica            8   0
  5   24.9.2023.  Metalac Međurić            Radnik Majur                1   0
  5   24.9.2023.  Nacional Stari Grabovac    Metalac Sisak               1   3
  5   24.9.2023.  Sloga Jazavica             Jelengrad Gornja Jelenska   5   0
  5   24.9.2023.  Sokol Velika Ludina        TŠK 1932 Topolovac          1   1
  5   24.9.2023.  Sunjski Greda Sunjska      BSK Budaševo                1   5
  6   1.10.2023.  BSK Budaševo               Frankopan Sisak             1   5
  6   1.10.2023.  Jelengrad Gornja Jelenska  Sunjski Greda Sunjska       4   2
  6   1.10.2023.  Metalac Međurić            Sokol Velika Ludina         4   1
  6   1.10.2023.  Metalac Sisak              Banovac Glina               4   0
  6   1.10.2023.  Radnik Majur               Voloder Gornja Gračenica    3   2
  6   1.10.2023.  Sloga Hrastovica           Nacional Stari Grabovac     2   0
  6   1.10.2023.  TŠK 1932 Topolovac         Sloga Jazavica              2   0
  7   8.10.2023.  Banovac Glina              Sloga Hrastovica            4   0
  7   8.10.2023.  Frankopan Sisak            Jelengrad Gornja Jelenska   6   0
  7   8.10.2023.  Nacional Stari Grabovac    BSK Budaševo                8   2
  7   8.10.2023.  Sloga Jazavica             Metalac Međurić             4   2
  7   8.10.2023.  Sokol Velika Ludina        Radnik Majur                0   3
  7   8.10.2023.  Sunjski Greda Sunjska      TŠK 1932 Topolovac          0   5
  7   8.10.2023.  Voloder Gornja Gračenica   Metalac Sisak               0   2
  8  15.10.2023.  Jelengrad Gornja Jelenska  Nacional Stari Grabovac     4   2
  8  15.10.2023.  Metalac Međurić            Sunjski Greda Sunjska      10   1
  8  15.10.2023.  Radnik Majur               Metalac Sisak               3   1
  8  15.10.2023.  Sloga Hrastovica           Voloder Gornja Gračenica    3   3
  8  15.10.2023.  Sokol Velika Ludina        Sloga Jazavica              1   3
  8  15.10.2023.  TŠK 1932 Topolovac         Frankopan Sisak             2   2
  8    3.3.2024.  BSK Budaševo               Banovac Glina               1   0
  9  22.10.2023.  Banovac Glina              Jelengrad Gornja Jelenska   3   3
  9  22.10.2023.  Frankopan Sisak            Metalac Međurić             5   0
  9  22.10.2023.  Metalac Sisak              Sloga Hrastovica            6   2
  9  22.10.2023.  Nacional Stari Grabovac    TŠK 1932 Topolovac          0   0
  9  22.10.2023.  Sloga Jazavica             Radnik Majur                1   1
  9  22.10.2023.  Sunjski Greda Sunjska      Sokol Velika Ludina         1   8
  9  22.10.2023.  Voloder Gornja Gračenica   BSK Budaševo                0   4
 10  29.10.2023.  BSK Budaševo               Metalac Sisak               2   2
 10  29.10.2023.  Jelengrad Gornja Jelenska  Voloder Gornja Gračenica    3   0
 10  29.10.2023.  Metalac Međurić            Nacional Stari Grabovac     2   1
 10  29.10.2023.  Radnik Majur               Sloga Hrastovica            7   0
 10  29.10.2023.  Sloga Jazavica             Sunjski Greda Sunjska       8   0
 10  29.10.2023.  Sokol Velika Ludina        Frankopan Sisak             3   1
 10  29.10.2023.  TŠK 1932 Topolovac         Banovac Glina               9   2
 11   5.11.2023.  Banovac Glina              Metalac Međurić             1   3
 11   5.11.2023.  Frankopan Sisak            Sloga Jazavica              1   1
 11   5.11.2023.  Metalac Sisak              Jelengrad Gornja Jelenska   3   1
 11   5.11.2023.  Nacional Stari Grabovac    Sokol Velika Ludina         3   2
 11   5.11.2023.  Sloga Hrastovica           BSK Budaševo                0   2
 11   5.11.2023.  Sunjski Greda Sunjska      Radnik Majur                1  11
 11   5.11.2023.  Voloder Gornja Gračenica   TŠK 1932 Topolovac          1   5
 12  12.11.2023.  Jelengrad Gornja Jelenska  Sloga Hrastovica            6   1
 12  12.11.2023.  Metalac Međurić            Voloder Gornja Gračenica    8   0
 12  12.11.2023.  Radnik Majur               BSK Budaševo               11   1
 12  12.11.2023.  Sloga Jazavica             Nacional Stari Grabovac     2   0
 12  12.11.2023.  Sokol Velika Ludina        Banovac Glina              11   2
 12  12.11.2023.  Sunjski Greda Sunjska      Frankopan Sisak             1   6
 12  12.11.2023.  TŠK 1932 Topolovac         Metalac Sisak               2   4
 13  19.11.2023.  Banovac Glina              Sloga Jazavica              1   3
 13  19.11.2023.  BSK Budaševo               Jelengrad Gornja Jelenska   1   6
 13  19.11.2023.  Frankopan Sisak            Radnik Majur                2   0
 13  19.11.2023.  Metalac Sisak              Metalac Međurić             6   2
 13  19.11.2023.  Nacional Stari Grabovac    Sunjski Greda Sunjska       3   1
 13  19.11.2023.  Sloga Hrastovica           TŠK 1932 Topolovac          0   9
 13  19.11.2023.  Voloder Gornja Gračenica   Sokol Velika Ludina         0   4
 14   10.3.2024.  Banovac Glina              Sunjski Greda Sunjska       5   4
 14   10.3.2024.  BSK Budaševo               TŠK 1932 Topolovac          0   3
 14   10.3.2024.  Metalac Sisak              Sokol Velika Ludina         2   0
 14   10.3.2024.  Nacional Stari Grabovac    Frankopan Sisak             5   3
 14   10.3.2024.  Radnik Majur               Jelengrad Gornja Jelenska   7   1
 14   10.3.2024.  Sloga Hrastovica           Metalac Međurić             1   3
 14   10.3.2024.  Voloder Gornja Gračenica   Sloga Jazavica              1   2
 15   17.3.2024.  Frankopan Sisak            Banovac Glina               3   0
 15   17.3.2024.  Metalac Međurić            BSK Budaševo                9   1
 15   17.3.2024.  Nacional Stari Grabovac    Radnik Majur                0   5
 15   17.3.2024.  Sloga Jazavica             Metalac Sisak               0   5
 15   17.3.2024.  Sokol Velika Ludina        Sloga Hrastovica            6   1
 15   17.3.2024.  Sunjski Greda Sunjska      Voloder Gornja Gračenica    1   1
 15   17.3.2024.  TŠK 1932 Topolovac         Jelengrad Gornja Jelenska   4   1

Istarska county

Pos  Team                    DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Ližnjan                  0  16  11  2   3  44  17   27   35
================================================================
  2  Štinjan                  0  16  11  1   4  40  20   20   34
  3  Smoljanci Sloboda        0  16   9  3   4  37  16   21   30
  4  Vodnjan                  0  16   9  3   4  36  24   12   30
  5  Marčana                  0  16   7  6   3  40  23   17   27
  6  Dajla                    0  15   8  3   4  28  15   13   27
  7  Vrsar                    0  16   8  2   6  26  18    8   26
  8  Istra Pula               0  15   7  4   4  20  21   -1   25
  9  Iskra Vinež              0  16   7  3   6  20  20    0   24
 10  Potpićan-Učka 72         0  16   5  2   9  25  30   -5   17
 11  Mladost Rovinjsko Selo   0  16   5  2   9  22  43  -21   17
 12  Veli Vrh Pula            0  15   4  1  10  20  31  -11   13
================================================================
 13  Rabac                    0  16   2  1  13  14  49  -35    7
 14  Muntić Vodnjan           0  15   0  1  14   7  52  -45    1

Last updated: 17. 3. 2024.

County cup:
(Finalists will qualify for the National cup.)

NB:
Match Istra Pula – Veli Vrh Pula (round 15) has been postponed for the 27th of March 2024.
Match Dajla – Muntić Vodnjan (round 16) has been postponed for the 10th of April 2024.

Rnd  Date         Home Team               Away Team               F  A
  1    3.9.2023.  Iskra Vinež             Vodnjan                 2  0
  1    3.9.2023.  Ližnjan                 Mladost Rovinjsko Selo  8  1
  1    3.9.2023.  Marčana                 Smoljanci Sloboda       3  3
  1    3.9.2023.  Muntić Vodnjan          Istra Pula              2  3
  1    3.9.2023.  Potpićan-Učka 72        Dajla                   0  2
  1    3.9.2023.  Vrsar                   Rabac                   1  2
  1    3.9.2023.  Štinjan                 Veli Vrh Pula           2  0
  2   10.9.2023.  Dajla                   Marčana                 3  3
  2   10.9.2023.  Iskra Vinež             Vrsar                   3  1
  2   10.9.2023.  Mladost Rovinjsko Selo  Potpićan-Učka 72        4  3
  2   10.9.2023.  Rabac                   Ližnjan                 1  3
  2   10.9.2023.  Smoljanci Sloboda       Muntić Vodnjan          2  0
  2   10.9.2023.  Veli Vrh Pula           Istra Pula              2  4
  2   10.9.2023.  Štinjan                 Vodnjan                 5  1
  3   17.9.2023.  Istra Pula              Smoljanci Sloboda       3  2
  3   17.9.2023.  Ližnjan                 Iskra Vinež             3  0
  3   17.9.2023.  Marčana                 Mladost Rovinjsko Selo  4  0
  3   17.9.2023.  Muntić Vodnjan          Dajla                   0  4
  3   17.9.2023.  Potpićan-Učka 72        Rabac                   3  1
  3   17.9.2023.  Vodnjan                 Veli Vrh Pula           3  1
  3   17.9.2023.  Vrsar                   Štinjan                 1  0
  4   24.9.2023.  Dajla                   Istra Pula              0  1
  4   24.9.2023.  Iskra Vinež             Potpićan-Učka 72        3  2
  4   24.9.2023.  Mladost Rovinjsko Selo  Muntić Vodnjan          2  0
  4   24.9.2023.  Rabac                   Marčana                 0  3
  4   24.9.2023.  Veli Vrh Pula           Smoljanci Sloboda       1  3
  4   24.9.2023.  Vodnjan                 Vrsar                   2  1
  4   24.9.2023.  Štinjan                 Ližnjan                 3  0
  5   1.10.2023.  Istra Pula              Mladost Rovinjsko Selo  1  1
  5   1.10.2023.  Ližnjan                 Vodnjan                 2  0
  5   1.10.2023.  Marčana                 Iskra Vinež             0  0
  5   1.10.2023.  Muntić Vodnjan          Rabac                   1  3
  5   1.10.2023.  Potpićan-Učka 72        Štinjan                 1  4
  5   1.10.2023.  Smoljanci Sloboda       Dajla                   0  1
  5   1.10.2023.  Vrsar                   Veli Vrh Pula           0  1
  6   8.10.2023.  Iskra Vinež             Muntić Vodnjan          2  0
  6   8.10.2023.  Mladost Rovinjsko Selo  Smoljanci Sloboda       0  4
  6   8.10.2023.  Rabac                   Istra Pula              0  1
  6   8.10.2023.  Veli Vrh Pula           Dajla                   4  0
  6   8.10.2023.  Vodnjan                 Potpićan-Učka 72        1  1
  6   8.10.2023.  Vrsar                   Ližnjan                 3  2
  6   8.10.2023.  Štinjan                 Marčana                 2  2
  7  15.10.2023.  Dajla                   Mladost Rovinjsko Selo  7  0
  7  15.10.2023.  Istra Pula              Iskra Vinež             3  0
  7  15.10.2023.  Ližnjan                 Veli Vrh Pula           3  0
  7  15.10.2023.  Marčana                 Vodnjan                 4  4
  7  15.10.2023.  Muntić Vodnjan          Štinjan                 1  6
  7  15.10.2023.  Potpićan-Učka 72        Vrsar                   0  2
  7  15.10.2023.  Smoljanci Sloboda       Rabac                   8  1
  8  22.10.2023.  Iskra Vinež             Smoljanci Sloboda       2  0
  8  22.10.2023.  Ližnjan                 Potpićan-Učka 72        1  0
  8  22.10.2023.  Rabac                   Dajla                   1  4
  8  22.10.2023.  Veli Vrh Pula           Mladost Rovinjsko Selo  0  3
  8  22.10.2023.  Vodnjan                 Muntić Vodnjan          3  1
  8  22.10.2023.  Vrsar                   Marčana                 2  0
  8  22.10.2023.  Štinjan                 Istra Pula              0  1
  9  29.10.2023.  Dajla                   Iskra Vinež             1  0
  9  29.10.2023.  Istra Pula              Vodnjan                 0  3
  9  29.10.2023.  Marčana                 Ližnjan                 4  2
  9  29.10.2023.  Mladost Rovinjsko Selo  Rabac                   5  2
  9  29.10.2023.  Muntić Vodnjan          Vrsar                   1  6
  9  29.10.2023.  Potpićan-Učka 72        Veli Vrh Pula           3  0
  9  29.10.2023.  Smoljanci Sloboda       Štinjan                 3  1
 10   5.11.2023.  Iskra Vinež             Mladost Rovinjsko Selo  2  0
 10   5.11.2023.  Ližnjan                 Muntić Vodnjan          7  0
 10   5.11.2023.  Potpićan-Učka 72        Marčana                 1  5
 10   5.11.2023.  Veli Vrh Pula           Rabac                   4  0
 10   5.11.2023.  Vodnjan                 Smoljanci Sloboda       2  0
 10   5.11.2023.  Vrsar                   Istra Pula              0  0
 10   5.11.2023.  Štinjan                 Dajla                   2  0
 11  12.11.2023.  Dajla                   Vodnjan                 1  0
 11  12.11.2023.  Istra Pula              Ližnjan                 0  3
 11  12.11.2023.  Marčana                 Veli Vrh Pula           4  1
 11  12.11.2023.  Mladost Rovinjsko Selo  Štinjan                 1  3
 11  12.11.2023.  Muntić Vodnjan          Potpićan-Učka 72        0  5
 11  12.11.2023.  Rabac                   Iskra Vinež             0  0
 11  12.11.2023.  Smoljanci Sloboda       Vrsar                   3  0
 12  19.11.2023.  Ližnjan                 Smoljanci Sloboda       1  1
 12  19.11.2023.  Marčana                 Muntić Vodnjan          3  0
 12  19.11.2023.  Potpićan-Učka 72        Istra Pula              3  1
 12  19.11.2023.  Veli Vrh Pula           Iskra Vinež             1  2
 12  19.11.2023.  Vodnjan                 Mladost Rovinjsko Selo  2  0
 12  19.11.2023.  Vrsar                   Dajla                   0  0
 12  19.11.2023.  Štinjan                 Rabac                   4  0
 13  26.11.2023.  Dajla                   Ližnjan                 2  4
 13  26.11.2023.  Iskra Vinež             Štinjan                 1  3
 13  26.11.2023.  Istra Pula              Marčana                 1  4
 13  26.11.2023.  Mladost Rovinjsko Selo  Vrsar                   1  3
 13  26.11.2023.  Muntić Vodnjan          Veli Vrh Pula           1  3
 13  26.11.2023.  Rabac                   Vodnjan                 2  4
 13  26.11.2023.  Smoljanci Sloboda       Potpićan-Učka 72        2  0
 14    3.3.2024.  Dajla                   Potpićan-Učka 72        3  0
 14    3.3.2024.  Istra Pula              Muntić Vodnjan          0  0
 14    3.3.2024.  Mladost Rovinjsko Selo  Ližnjan                 1  2
 14    3.3.2024.  Rabac                   Vrsar                   1  4
 14    3.3.2024.  Smoljanci Sloboda       Marčana                 2  0
 14    3.3.2024.  Veli Vrh Pula           Štinjan                 1  2
 14    3.3.2024.  Vodnjan                 Iskra Vinež             4  2
 15   10.3.2024.  Ližnjan                 Rabac                   2  0
 15   10.3.2024.  Marčana                 Dajla                   0  0
 15   10.3.2024.  Muntić Vodnjan          Smoljanci Sloboda       0  3
 15   10.3.2024.  Potpićan-Učka 72        Mladost Rovinjsko Selo  1  1
 15   10.3.2024.  Vodnjan                 Štinjan                 6  1
 15   10.3.2024.  Vrsar                   Iskra Vinež             1  0
 16   17.3.2024.  Iskra Vinež             Ližnjan                 1  1
 16   17.3.2024.  Mladost Rovinjsko Selo  Marčana                 2  1
 16   17.3.2024.  Rabac                   Potpićan-Učka 72        0  2
 16   17.3.2024.  Smoljanci Sloboda       Istra Pula              1  1
 16   17.3.2024.  Veli Vrh Pula           Vodnjan                 1  1
 16   17.3.2024.  Štinjan                 Vrsar                   2  1

Primorsko-goranska county

Pos  Team                  DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Vihor Baška            0  12  11  0   1  47  15   32   33
==============================================================
  2  Rikard Benčić Rijeka   0  12   9  2   1  49  15   34   29
  3  Zamet Rijeka           0  12   8  1   3  31  17   14   25
  4  Rab                    0  12   7  1   4  24  29   -5   22
  5  Mune                   0  12   6  2   4  32  19   13   20
  6  Mali Lošinj            0  12   6  1   5  22  22    0   19
  7  Rječina Dražice        0  12   4  2   6  29  23    6   14
  8  Omladinac Vrata        0  12   4  2   6  18  27   -9   14
  9  Vrbovsko               0  12   4  0   8  30  34   -4   12
 10  Goranin Delnice        0  12   2  4   6  10  14   -4   10
 11  Grbci 2000 Rijeka      0  12   1  5   6  19  40  -21    8
==============================================================
 12  Snježnik Gerovo        0  12   0  0  12   6  62  -56    0

Last updated: 17. 3. 2024.

County cup:
(Winner will qualify for the National cup.)

Rnd  Date         Home Team             Away Team             F   A
  1   10.9.2023.  Goranin Delnice       Zamet Rijeka           0  1
  1   10.9.2023.  Omladinac Vrata       Grbci 2000 Rijeka      1  1
  1   10.9.2023.  Rab                   Mune                   4  3
  1   10.9.2023.  Rikard Benčić Rijeka  Mali Lošinj            3  0
  1   10.9.2023.  Snježnik Gerovo       Vihor Baška            2  7
  1   10.9.2023.  Vrbovsko              Rječina Dražice        0  1
  2   17.9.2023.  Grbci 2000 Rijeka     Zamet Rijeka           1  4
  2   17.9.2023.  Mali Lošinj           Vrbovsko               4  3
  2   17.9.2023.  Mune                  Goranin Delnice        0  1
  2   17.9.2023.  Omladinac Vrata       Rikard Benčić Rijeka   3  1
  2   17.9.2023.  Rječina Dražice       Snježnik Gerovo        6  0
  2   17.9.2023.  Vihor Baška           Rab                    3  2
  3   23.9.2023.  Goranin Delnice       Vihor Baška            1  2
  3   23.9.2023.  Rikard Benčić Rijeka  Grbci 2000 Rijeka     11  1
  3   23.9.2023.  Zamet Rijeka          Mune                   1  1
  3   24.9.2023.  Vrbovsko              Omladinac Vrata        4  0
  3   25.9.2023.  Rab                   Rječina Dražice        4  2
  3   26.9.2023.  Snježnik Gerovo       Mali Lošinj            1  5
  4   1.10.2023.  Grbci 2000 Rijeka     Mune                   2  3
  4   1.10.2023.  Mali Lošinj           Rab                    1  0
  4   1.10.2023.  Omladinac Vrata       Snježnik Gerovo        3  0
  4   1.10.2023.  Rikard Benčić Rijeka  Vrbovsko               7  2
  4   1.10.2023.  Rječina Dražice       Goranin Delnice        0  0
  4   1.10.2023.  Vihor Baška           Zamet Rijeka           3  1
  5   8.10.2023.  Goranin Delnice       Mali Lošinj            0  2
  5   8.10.2023.  Mune                  Vihor Baška            1  4
  5   8.10.2023.  Rab                   Omladinac Vrata        3  2
  5   8.10.2023.  Snježnik Gerovo       Rikard Benčić Rijeka   1  5
  5   8.10.2023.  Vrbovsko              Grbci 2000 Rijeka      6  3
  5   8.10.2023.  Zamet Rijeka          Rječina Dražice        3  1
  6  15.10.2023.  Grbci 2000 Rijeka     Vihor Baška            1  3
  6  15.10.2023.  Mali Lošinj           Zamet Rijeka           3  1
  6  15.10.2023.  Omladinac Vrata       Goranin Delnice        0  0
  6  15.10.2023.  Rikard Benčić Rijeka  Rab                    5  0
  6  15.10.2023.  Rječina Dražice       Mune                   2  4
  6  15.10.2023.  Vrbovsko              Snježnik Gerovo        6  0
  7  22.10.2023.  Goranin Delnice       Rikard Benčić Rijeka   0  0
  7  22.10.2023.  Mune                  Mali Lošinj            2  1
  7  22.10.2023.  Rab                   Vrbovsko               2  1
  7  22.10.2023.  Snježnik Gerovo       Grbci 2000 Rijeka      0  1
  7  22.10.2023.  Vihor Baška           Rječina Dražice        2  1
  7  25.11.2023.  Zamet Rijeka          Omladinac Vrata        2  1
  8  29.10.2023.  Grbci 2000 Rijeka     Rječina Dražice        3  3
  8  29.10.2023.  Omladinac Vrata       Mune                   1  5
  8  29.10.2023.  Rikard Benčić Rijeka  Zamet Rijeka           6  1
  8  29.10.2023.  Snježnik Gerovo       Rab                    2  4
  8  29.10.2023.  Vrbovsko              Goranin Delnice        4  1
  8   2.11.2023.  Mali Lošinj           Vihor Baška            1  2
  9   5.11.2023.  Goranin Delnice       Snježnik Gerovo        5  0
  9   5.11.2023.  Rab                   Grbci 2000 Rijeka      2  2
  9   5.11.2023.  Rječina Dražice       Mali Lošinj            5  0
  9   5.11.2023.  Vihor Baška           Omladinac Vrata        7  0
  9   5.11.2023.  Zamet Rijeka          Vrbovsko               1  0
  9  26.11.2023.  Mune                  Rikard Benčić Rijeka   1  1
 10  12.11.2023.  Grbci 2000 Rijeka     Mali Lošinj            2  2
 10  12.11.2023.  Omladinac Vrata       Rječina Dražice        1  0
 10  12.11.2023.  Rab                   Goranin Delnice        2  1
 10  12.11.2023.  Rikard Benčić Rijeka  Vihor Baška            4  3
 10  12.11.2023.  Snježnik Gerovo       Zamet Rijeka           0  6
 10  12.11.2023.  Vrbovsko              Mune                   1  2
 11  19.11.2023.  Goranin Delnice       Grbci 2000 Rijeka      0  0
 11  19.11.2023.  Mali Lošinj           Omladinac Vrata        2  1
 11  19.11.2023.  Mune                  Snježnik Gerovo       10  0
 11  19.11.2023.  Rječina Dražice       Rikard Benčić Rijeka   2  4
 11  19.11.2023.  Vihor Baška           Vrbovsko               7  1
 11  19.11.2023.  Zamet Rijeka          Rab                    7  0
 12   17.3.2024.  Grbci 2000 Rijeka     Omladinac Vrata        2  5
 12   17.3.2024.  Mali Lošinj           Rikard Benčić Rijeka   1  2
 12   17.3.2024.  Mune                  Rab                    0  1
 12   17.3.2024.  Rječina Dražice       Vrbovsko               6  2
 12   17.3.2024.  Vihor Baška           Snježnik Gerovo        4  0
 12   17.3.2024.  Zamet Rijeka          Goranin Delnice        3  1

Ličko-senjska county

Pos  Team                       DP  P   W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Croatia '92 Lički Osik      0   9  7  1  1  23   8   15   22
=================================================================
  2  Perušić                     0  10  6  1  3  29  15   14   19
  3  Lika 95 Korenica            0   9  5  0  4  26  14   12   15
  4  Bunjevac Gavran Krivi Put   0  10  4  3  3  15  19   -4   15
  5  Plitvice Mukinje            0  10  4  0  6  16  26  -10   12
  6  Sokolac Brinje              0   9  2  1  6  10  25  -15    7
  7  Velebit Žabica              0   9  1  2  6   4  16  -12    5

Last updated: 19. 11. 2023. (winter break)

County cup:
(Winner will qualify for the National cup.)

Rnd  Date         Home Team                  Away Team                  F  A
  1   10.9.2023.  Perušić                    Lika 95 Korenica           3  2
  1   10.9.2023.  Plitvice Mukinje           Velebit Žabica             1  0
  1   10.9.2023.  Sokolac Brinje             Bunjevac Gavran Krivi Put  0  2
  2   17.9.2023.  Bunjevac Gavran Krivi Put  Perušić                    2  7
  2   17.9.2023.  Croatia '92 Lički Osik     Sokolac Brinje             3  1
  2   17.9.2023.  Lika 95 Korenica           Plitvice Mukinje           7  0
  3   24.9.2023.  Perušić                    Croatia '92 Lički Osik     2  2
  3   24.9.2023.  Plitvice Mukinje           Bunjevac Gavran Krivi Put  5  2
  3   24.9.2023.  Velebit Žabica             Lika 95 Korenica           1  2
  4   30.9.2023.  Croatia '92 Lički Osik     Plitvice Mukinje           4  1
  4   1.10.2023.  Sokolac Brinje             Perušić                    0  2
  4  11.10.2023.  Bunjevac Gavran Krivi Put  Velebit Žabica             1  1
  5   8.10.2023.  Lika 95 Korenica           Bunjevac Gavran Krivi Put  1  2
  5   8.10.2023.  Plitvice Mukinje           Sokolac Brinje             1  2
  5   8.10.2023.  Velebit Žabica             Croatia '92 Lički Osik     0  5
  6  15.10.2023.  Croatia '92 Lički Osik     Lika 95 Korenica           2  0
  6  15.10.2023.  Perušić                    Plitvice Mukinje           4  0
  6  15.10.2023.  Sokolac Brinje             Velebit Žabica             3  0
  7  22.10.2023.  Bunjevac Gavran Krivi Put  Croatia '92 Lički Osik     1  2
  7  22.10.2023.  Lika 95 Korenica           Sokolac Brinje             7  2
  7  22.10.2023.  Velebit Žabica             Perušić                    2  0
  8  29.10.2023.  Bunjevac Gavran Krivi Put  Sokolac Brinje             1  1
  8  29.10.2023.  Lika 95 Korenica           Perušić                    5  2
  8  29.10.2023.  Velebit Žabica             Plitvice Mukinje           0  2
  9   5.11.2023.  Perušić                    Bunjevac Gavran Krivi Put  0  1
  9   5.11.2023.  Plitvice Mukinje           Lika 95 Korenica           2  0
  9   5.11.2023.  Sokolac Brinje             Croatia '92 Lički Osik     0  1
 10  12.11.2023.  Bunjevac Gavran Krivi Put  Plitvice Mukinje           3  2
 10  12.11.2023.  Croatia '92 Lički Osik     Perušić                    0  1
 10  12.11.2023.  Lika 95 Korenica           Velebit Žabica             2  0
 11  19.11.2023.  Perušić                    Sokolac Brinje             8  1
 11  19.11.2023.  Plitvice Mukinje           Croatia '92 Lički Osik     2  4
 11  19.11.2023.  Velebit Žabica             Bunjevac Gavran Krivi Put  0  0

Splitsko-dalmatinska county

Pos  Team                      DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Val Kaštel Stari           0  16  13  2   1  49   9   40   41
------------------------------------------------------------------
  2  Jadran Kaštel Sućurac      0  17  11  1   5  33  17   16   34
  3  Slaven Trogir              0  16   9  4   3  38  21   17   31
  4  Mladost Proložac           0  17   9  3   5  38  21   17   30
  5  OSK Otok                   0  16   8  4   4  40  32    8   28
  6  Primorac Stobreč           0  17   9  0   8  32  30    2   27
  7  Omladinac Vranjic          0  16   5  6   5  28  26    2   21
  8  Imotski                    0  17   6  3   8  22  23   -1   21
  9  Tekstilac Sinj             0  17   6  3   8  25  39  -14   21
 10  Jadran Tučepi              0  17   5  4   8  23  37  -14   19
 11  Orkan Dugi Rat             0  17   5  3   9  25  44  -19   18
 12  Urania Baška Voda          0  17   4  5   8  27  39  -12   17
 13  Mračaj Runovići            0  17   3  5   9  19  30  -11   14
==================================================================
 14  Poljičanin 1921 Srinjine   0  17   1  3  13  30  61  -31    6

Last updated: 17. 3. 2024.

County cup:
(Winner will qualify for the National cup.)

NB:
Match Omladinac Vranjic – Slaven Trogir (round 15) has been postponed for the 27th of March 2024.
Match Val Kaštel Stari – OSK Otok (round 16) has been postponed for the 30th of March 2024.

Rnd  Date         Home Team                 Away Team                 F  A
  1   10.9.2023.  Imotski                   Orkan Dugi Rat            4  0
  1   10.9.2023.  Jadran Tučepi             Urania Baška Voda         7  4
  1   10.9.2023.  Mladost Proložac          Jadran Kaštel Sućurac     2  4
  1   10.9.2023.  Mračaj Runovići           Primorac Stobreč          0  1
  1   10.9.2023.  Omladinac Vranjic         Poljičanin 1921 Srinjine  2  2
  1   10.9.2023.  OSK Otok                  Slaven Trogir             3  3
  1   10.9.2023.  Tekstilac Sinj            Val Kaštel Stari          0  8
  2   17.9.2023.  Jadran Kaštel Sućurac     Primorac Stobreč          2  1
  2   17.9.2023.  Mladost Proložac          Imotski                   3  0
  2   17.9.2023.  Orkan Dugi Rat            Tekstilac Sinj            0  2
  2   17.9.2023.  Poljičanin 1921 Srinjine  Mračaj Runovići           1  1
  2   17.9.2023.  Slaven Trogir             Omladinac Vranjic         3  0
  2   17.9.2023.  Urania Baška Voda         OSK Otok                  1  4
  2   17.9.2023.  Val Kaštel Stari          Jadran Tučepi             3  0
  3   24.9.2023.  Imotski                   Jadran Kaštel Sućurac     1  0
  3   24.9.2023.  Jadran Tučepi             Orkan Dugi Rat            4  1
  3   24.9.2023.  Mračaj Runovići           Slaven Trogir             0  5
  3   24.9.2023.  Omladinac Vranjic         Urania Baška Voda         0  0
  3   24.9.2023.  OSK Otok                  Val Kaštel Stari          4  4
  3   24.9.2023.  Primorac Stobreč          Poljičanin 1921 Srinjine  0  6
  3   24.9.2023.  Tekstilac Sinj            Mladost Proložac          0  2
  4   1.10.2023.  Imotski                   Tekstilac Sinj            1  1
  4   1.10.2023.  Jadran Kaštel Sućurac     Poljičanin 1921 Srinjine  6  0
  4   1.10.2023.  Mladost Proložac          Jadran Tučepi             3  0
  4   1.10.2023.  Orkan Dugi Rat            OSK Otok                  1  3
  4   1.10.2023.  Slaven Trogir             Primorac Stobreč          1  0
  4   1.10.2023.  Urania Baška Voda         Mračaj Runovići           3  1
  4   1.10.2023.  Val Kaštel Stari          Omladinac Vranjic         2  0
  5   8.10.2023.  Jadran Tučepi             Imotski                   0  4
  5   8.10.2023.  Mračaj Runovići           Val Kaštel Stari          0  2
  5   8.10.2023.  Omladinac Vranjic         Orkan Dugi Rat            2  2
  5   8.10.2023.  OSK Otok                  Mladost Proložac          2  4
  5   8.10.2023.  Poljičanin 1921 Srinjine  Slaven Trogir             2  2
  5   8.10.2023.  Primorac Stobreč          Urania Baška Voda         4  2
  5   8.10.2023.  Tekstilac Sinj            Jadran Kaštel Sućurac     0  3
  6  15.10.2023.  Imotski                   OSK Otok                  0  2
  6  15.10.2023.  Jadran Kaštel Sućurac     Slaven Trogir             0  1
  6  15.10.2023.  Mladost Proložac          Omladinac Vranjic         5  2
  6  15.10.2023.  Orkan Dugi Rat            Mračaj Runovići           1  1
  6  15.10.2023.  Tekstilac Sinj            Jadran Tučepi             1  2
  6  15.10.2023.  Urania Baška Voda         Poljičanin 1921 Srinjine  3  1
  6  15.10.2023.  Val Kaštel Stari          Primorac Stobreč          3  0
  7  22.10.2023.  Mračaj Runovići           Mladost Proložac          1  3
  7  22.10.2023.  Omladinac Vranjic         Imotski                   5  0
  7  22.10.2023.  Poljičanin 1921 Srinjine  Val Kaštel Stari          2  5
  7  22.10.2023.  Primorac Stobreč          Orkan Dugi Rat            6  0
  7  22.10.2023.  Slaven Trogir             Urania Baška Voda         4  2
  7  24.10.2023.  Jadran Tučepi             Jadran Kaštel Sućurac     0  0
  7  24.10.2023.  OSK Otok                  Tekstilac Sinj            2  1
  8  29.10.2023.  Imotski                   Mračaj Runovići           1  0
  8  29.10.2023.  Jadran Kaštel Sućurac     Urania Baška Voda         2  1
  8  29.10.2023.  Jadran Tučepi             OSK Otok                  1  1
  8  29.10.2023.  Mladost Proložac          Primorac Stobreč          0  2
  8  29.10.2023.  Orkan Dugi Rat            Poljičanin 1921 Srinjine  6  3
  8  29.10.2023.  Tekstilac Sinj            Omladinac Vranjic         2  2
  8  29.10.2023.  Val Kaštel Stari          Slaven Trogir             1  0
  9   5.11.2023.  Mračaj Runovići           Tekstilac Sinj            1  1
  9   5.11.2023.  Omladinac Vranjic         Jadran Tučepi             3  0
  9   5.11.2023.  OSK Otok                  Jadran Kaštel Sućurac     2  1
  9   5.11.2023.  Poljičanin 1921 Srinjine  Mladost Proložac          2  4
  9   5.11.2023.  Primorac Stobreč          Imotski                   1  0
  9   5.11.2023.  Slaven Trogir             Orkan Dugi Rat            2  2
  9   5.11.2023.  Urania Baška Voda         Val Kaštel Stari          1  4
 10  12.11.2023.  Imotski                   Poljičanin 1921 Srinjine  3  1
 10  12.11.2023.  Jadran Kaštel Sućurac     Val Kaštel Stari          2  1
 10  12.11.2023.  Jadran Tučepi             Mračaj Runovići           3  4
 10  12.11.2023.  Mladost Proložac          Slaven Trogir             3  3
 10  12.11.2023.  Orkan Dugi Rat            Urania Baška Voda         0  1
 10  12.11.2023.  OSK Otok                  Omladinac Vranjic         3  1
 10  12.11.2023.  Tekstilac Sinj            Primorac Stobreč          3  1
 11  19.11.2023.  Mračaj Runovići           OSK Otok                  2  0
 11  19.11.2023.  Omladinac Vranjic         Jadran Kaštel Sućurac     3  1
 11  19.11.2023.  Poljičanin 1921 Srinjine  Tekstilac Sinj            1  4
 11  19.11.2023.  Primorac Stobreč          Jadran Tučepi             1  0
 11  19.11.2023.  Slaven Trogir             Imotski                   3  1
 11  19.11.2023.  Urania Baška Voda         Mladost Proložac          1  0
 11  19.11.2023.  Val Kaštel Stari          Orkan Dugi Rat            5  0
 12  26.11.2023.  Imotski                   Urania Baška Voda         5  2
 12  26.11.2023.  Jadran Kaštel Sućurac     Orkan Dugi Rat            4  1
 12  26.11.2023.  Mladost Proložac          Val Kaštel Stari          0  1
 12  26.11.2023.  Omladinac Vranjic         Mračaj Runovići           1  1
 12  26.11.2023.  Tekstilac Sinj            Slaven Trogir             3  1
 12  29.11.2023.  Jadran Tučepi             Poljičanin 1921 Srinjine  3  2
 12   5.12.2023.  OSK Otok                  Primorac Stobreč          4  1
 13   3.12.2023.  Mračaj Runovići           Jadran Kaštel Sućurac     0  1
 13   3.12.2023.  Orkan Dugi Rat            Mladost Proložac          1  0
 13   3.12.2023.  Poljičanin 1921 Srinjine  OSK Otok                  3  5
 13   3.12.2023.  Primorac Stobreč          Omladinac Vranjic         0  3
 13   3.12.2023.  Slaven Trogir             Jadran Tučepi             4  0
 13   3.12.2023.  Urania Baška Voda         Tekstilac Sinj            2  3
 13   3.12.2023.  Val Kaštel Stari          Imotski                   0  0
 14   25.2.2024.  Orkan Dugi Rat            Imotski                   2  1
 14   25.2.2024.  Poljičanin 1921 Srinjine  Omladinac Vranjic         1  3
 14   25.2.2024.  Primorac Stobreč          Mračaj Runovići           4  2
 14   25.2.2024.  Slaven Trogir             OSK Otok                  3  1
 14   25.2.2024.  Urania Baška Voda         Jadran Tučepi             1  1
 14    6.3.2024.  Jadran Kaštel Sućurac     Mladost Proložac          1  2
 14    6.3.2024.  Val Kaštel Stari          Tekstilac Sinj            3  0
 15    3.3.2024.  Imotski                   Mladost Proložac          0  0
 15    3.3.2024.  Jadran Tučepi             Val Kaštel Stari          0  4
 15    3.3.2024.  Mračaj Runovići           Poljičanin 1921 Srinjine  5  1
 15    3.3.2024.  OSK Otok                  Urania Baška Voda         2  2
 15    3.3.2024.  Primorac Stobreč          Jadran Kaštel Sućurac     0  2
 15    3.3.2024.  Tekstilac Sinj            Orkan Dugi Rat            2  3
 16   10.3.2024.  Jadran Kaštel Sućurac     Imotski                   2  1
 16   10.3.2024.  Mladost Proložac          Tekstilac Sinj            7  1
 16   10.3.2024.  Orkan Dugi Rat            Jadran Tučepi             1  2
 16   10.3.2024.  Poljičanin 1921 Srinjine  Primorac Stobreč          1  7
 16   10.3.2024.  Slaven Trogir             Mračaj Runovići           2  0
 16   10.3.2024.  Urania Baška Voda         Omladinac Vranjic         1  1
 17   17.3.2024.  Jadran Tučepi             Mladost Proložac          0  0
 17   17.3.2024.  Mračaj Runovići           Urania Baška Voda         0  0
 17   17.3.2024.  Omladinac Vranjic         Val Kaštel Stari          0  3
 17   17.3.2024.  OSK Otok                  Orkan Dugi Rat            2  4
 17   17.3.2024.  Poljičanin 1921 Srinjine  Jadran Kaštel Sućurac     1  2
 17   17.3.2024.  Primorac Stobreč          Slaven Trogir             3  1
 17   17.3.2024.  Tekstilac Sinj            Imotski                   1  0

Dubrovačko-neretvanska county

Pos  Team                    DP  P   W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Sokol Dubravka           0  12  9  1  2  30  11   19   28
--------------------------------------------------------------
  2  Slaven Gruda             0  12  7  2  3  35   9   26   23
  3  Župa dubrovačka Čibača   0  12  7  1  4  29  14   15   22
  4  Konavljanin Čilipi       0  12  6  2  4  25  12   13   20
  5  Jadran Smokvica          0  12  6  2  4  14  20   -6   20
  6  ONK Metković             0  12  5  2  5  18  17    1   17
  7  Croatia Gabrili          0  12  5  1  6  26  23    3   16
  8  Zmaj Blato               0  12  4  3  5  15  20   -5   15
  9  Gusar Komin              0  12  4  2  6  13  19   -6   14
 10  Žrnovo                   0  12  3  2  7  16  30  -14   11
 11  Maestral Krvavac         0  12  3  1  8  11  30  -19   10
==============================================================
 12  Orebić                   0  12  3  1  8  14  41  -27   10

Last updated: 17. 3. 2024.

County cup:
(Winner will qualify for the National cup.)

Rnd  Date         Home Team               Away Team               F  A
  1   24.9.2023.  Konavljanin Čilipi      Župa dubrovačka Čibača  2  4
  1   24.9.2023.  Maestral Krvavac        Slaven Gruda            1  0
  1   24.9.2023.  ONK Metković            Croatia Gabrili         2  0
  1   24.9.2023.  Sokol Dubravka          Gusar Komin             2  0
  1   24.9.2023.  Zmaj Blato              Orebić                  4  0
  1   24.9.2023.  Žrnovo                  Jadran Smokvica         2  3
  2   1.10.2023.  Croatia Gabrili         Konavljanin Čilipi      1  0
  2   1.10.2023.  Gusar Komin             Zmaj Blato              1  0
  2   1.10.2023.  Jadran Smokvica         Orebić                  4  1
  2   1.10.2023.  Slaven Gruda            ONK Metković            2  0
  2   1.10.2023.  Žrnovo                  Maestral Krvavac        4  0
  2   1.10.2023.  Župa dubrovačka Čibača  Sokol Dubravka          0  1
  3   8.10.2023.  Konavljanin Čilipi      Slaven Gruda            2  2
  3   8.10.2023.  Maestral Krvavac        Jadran Smokvica         1  0
  3   8.10.2023.  ONK Metković            Žrnovo                  2  2
  3   8.10.2023.  Orebić                  Gusar Komin             2  1
  3   8.10.2023.  Sokol Dubravka          Croatia Gabrili         5  1
  3   8.10.2023.  Zmaj Blato              Župa dubrovačka Čibača  3  2
  4  15.10.2023.  Croatia Gabrili         Zmaj Blato              4  0
  4  15.10.2023.  Jadran Smokvica         Gusar Komin             1  0
  4  15.10.2023.  Maestral Krvavac        ONK Metković            1  3
  4  15.10.2023.  Slaven Gruda            Sokol Dubravka          3  0
  4  15.10.2023.  Žrnovo                  Konavljanin Čilipi      0  1
  4  15.10.2023.  Župa dubrovačka Čibača  Orebić                  7  0
  5  22.10.2023.  Gusar Komin             Župa dubrovačka Čibača  2  2
  5  22.10.2023.  Konavljanin Čilipi      Maestral Krvavac        6  0
  5  22.10.2023.  ONK Metković            Jadran Smokvica         4  1
  5  22.10.2023.  Orebić                  Croatia Gabrili         4  5
  5  22.10.2023.  Sokol Dubravka          Žrnovo                  5  2
  5  22.10.2023.  Zmaj Blato              Slaven Gruda            0  6
  6  29.10.2023.  Croatia Gabrili         Gusar Komin             6  2
  6  29.10.2023.  Jadran Smokvica         Župa dubrovačka Čibača  1  0
  6  29.10.2023.  Maestral Krvavac        Sokol Dubravka          1  4
  6  29.10.2023.  ONK Metković            Konavljanin Čilipi      2  0
  6  29.10.2023.  Slaven Gruda            Orebić                  9  0
  6  29.10.2023.  Žrnovo                  Zmaj Blato              0  2
  7   5.11.2023.  Gusar Komin             Slaven Gruda            1  0
  7   5.11.2023.  Orebić                  Žrnovo                  1  3
  7   5.11.2023.  Sokol Dubravka          ONK Metković            3  1
  7   5.11.2023.  Župa dubrovačka Čibača  Croatia Gabrili         1  0
  7  10.12.2023.  Zmaj Blato              Maestral Krvavac        3  0
  7   10.3.2024.  Konavljanin Čilipi      Jadran Smokvica         6  0
  8  12.11.2023.  Jadran Smokvica         Croatia Gabrili         2  1
  8  12.11.2023.  Konavljanin Čilipi      Sokol Dubravka          1  0
  8  12.11.2023.  Maestral Krvavac        Orebić                  3  0
  8  12.11.2023.  ONK Metković            Zmaj Blato              1  1
  8  12.11.2023.  Slaven Gruda            Župa dubrovačka Čibača  2  1
  8  12.11.2023.  Žrnovo                  Gusar Komin             0  3
  9  19.11.2023.  Croatia Gabrili         Slaven Gruda            2  2
  9  19.11.2023.  Gusar Komin             Maestral Krvavac        2  2
  9  19.11.2023.  Orebić                  ONK Metković            3  1
  9  19.11.2023.  Sokol Dubravka          Jadran Smokvica         4  0
  9  19.11.2023.  Zmaj Blato              Konavljanin Čilipi      0  0
  9  19.11.2023.  Župa dubrovačka Čibača  Žrnovo                  4  0
 10  26.11.2023.  Jadran Smokvica         Slaven Gruda            1  0
 10  26.11.2023.  Konavljanin Čilipi      Orebić                  3  0
 10  26.11.2023.  Maestral Krvavac        Župa dubrovačka Čibača  1  2
 10  26.11.2023.  ONK Metković            Gusar Komin             0  1
 10  26.11.2023.  Sokol Dubravka          Zmaj Blato              3  1
 10  26.11.2023.  Žrnovo                  Croatia Gabrili         3  2
 11   3.12.2023.  Gusar Komin             Konavljanin Čilipi      0  2
 11   3.12.2023.  Orebić                  Sokol Dubravka          1  1
 11   3.12.2023.  Slaven Gruda            Žrnovo                  7  0
 11   3.12.2023.  Zmaj Blato              Jadran Smokvica         1  1
 11   3.12.2023.  Župa dubrovačka Čibača  ONK Metković            3  0
 11   10.3.2024.  Croatia Gabrili         Maestral Krvavac        4  0
 12   17.3.2024.  Croatia Gabrili         ONK Metković            0  2
 12   17.3.2024.  Gusar Komin             Sokol Dubravka          0  2
 12   17.3.2024.  Jadran Smokvica         Žrnovo                  0  0
 12   17.3.2024.  Orebić                  Zmaj Blato              2  0
 12   17.3.2024.  Slaven Gruda            Maestral Krvavac        2  1
 12   17.3.2024.  Župa dubrovačka Čibača  Konavljanin Čilipi      3  2

Šibensko-kninska county

Pos  Team               DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  DOŠK Drniš          0  8  6  1  1  22  11   11   19
--------------------------------------------------------
  2  Dinara Knin         0  7  5  1  1  25   4   21   16
  3  Šibenik B           0  7  5  0  2  23  10   13   15
  4  Rudar Siverić       0  7  5  0  2  20  11    9   15
  5  Mihovil Šibenik     0  8  3  0  5  17  28  -11    9
  6  Zagora Unešić B     0  5  2  1  2  11   7    4    7
  7  Janjevo Kistanje    0  7  2  0  5   9  14   -5    6
  8  Mladost Tribunj     0  8  1  1  6  10  35  -25    4
  9  Croatia Stankovci   0  7  0  2  5   3  20  -17    2

Last updated: 3. 3. 2024.

County cup:
(Winner will qualify for the National cup.)

NB:
Match Zagora Unešić B – Rudar Siverić (round 4) has been postponed.
Match Zagora Unešić B – Croatia Stankovci (round 6) has been postponed.
Match Šibenik B – Dinara Knin (round 7) has been postponed.
Match Janjevo Kistanje - Zagora Unešić B (round 9) has been postponed.

Rnd  Date         Home Team          Away Team          F  A
  1   7.10.2023.  Dinara Knin        Mihovil Šibenik    5  0
  1   7.10.2023.  DOŠK Drniš         Janjevo Kistanje   5  1
  1   8.10.2023.  Rudar Siverić      Mladost Tribunj    4  0
  1  10.10.2023.  Šibenik B          Croatia Stankovci  4  0
  2  15.10.2023.  Janjevo Kistanje   Dinara Knin        0  1
  2  15.10.2023.  Mihovil Šibenik    Rudar Siverić      1  7
  2  17.10.2023.  Mladost Tribunj    Šibenik B          2  6
  2  19.10.2023.  Zagora Unešić B    DOŠK Drniš         1  2
  3  21.10.2023.  Mladost Tribunj    Croatia Stankovci  1  1
  3  22.10.2023.  Rudar Siverić      Janjevo Kistanje   3  0
  3  24.10.2023.  Šibenik B          Mihovil Šibenik    1  2
  3  25.10.2023.  Dinara Knin        Zagora Unešić B    1  1
  4  28.10.2023.  DOŠK Drniš         Dinara Knin        2  1
  4  28.10.2023.  Janjevo Kistanje   Šibenik B          0  1
  4  28.10.2023.  Mihovil Šibenik    Croatia Stankovci  3  2
  5   4.11.2023.  Mladost Tribunj    Mihovil Šibenik    4  3
  5   4.11.2023.  Rudar Siverić      DOŠK Drniš         1  0
  5   4.11.2023.  Šibenik B          Zagora Unešić B    2  1
  5    3.3.2024.  Croatia Stankovci  Janjevo Kistanje   0  3
  6  11.11.2023.  Dinara Knin        Rudar Siverić      3  1
  6  11.11.2023.  Janjevo Kistanje   Mladost Tribunj    3  0
  6  22.11.2023.  DOŠK Drniš         Šibenik B          4  2
  7  18.11.2023.  Croatia Stankovci  DOŠK Drniš         0  0
  7  18.11.2023.  Mihovil Šibenik    Janjevo Kistanje   4  2
  7  18.11.2023.  Mladost Tribunj    Zagora Unešić B    0  5
  8  26.11.2023.  Dinara Knin        Croatia Stankovci  6  0
  8  28.11.2023.  DOŠK Drniš         Mladost Tribunj    5  3
  8  29.11.2023.  Rudar Siverić      Šibenik B          1  7
  8  18.12.2023.  Zagora Unešić B    Mihovil Šibenik    3  2
  9   2.12.2023.  Mihovil Šibenik    DOŠK Drniš         2  4
  9   3.12.2023.  Croatia Stankovci  Rudar Siverić      0  3
  9   9.12.2023.  Mladost Tribunj    Dinara Knin        0  8

Zadarska county

Pos  Team                    DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Sabunjar Privlaka        0  16  12  1   3  48  20   28   37
----------------------------------------------------------------
  2  Pakoštane                0  16  11  3   2  41  13   28   36
  3  Bibinje                  0  16  10  3   3  38  21   17   33
  4  Hajduk Pridraga          0  16  10  2   4  34  18   16   32
  5  Galovac                  0  16  10  1   5  35  27    8   31
  6  Dragovoljac Poličnik     0  16   8  2   6  38  27   11   26
  7  Velebit Benkovac         0  16   7  2   7  27  29   -2   23
  8  Nova zora Filipjakov     0  16   7  2   7  26  30   -4   23
  9  Škabrnja '91             0  16   6  3   7  27  28   -1   21
 10  Dalmatinac Crno          0  16   5  3   8  22  33  -11   18
 11  Zlatna luka Sukošan      0  16   5  0  11  23  39  -16   15
 12  Abeceda sporta Murvica   0  16   3  2  11  21  44  -23   11
 13  Polača                   0  16   2  2  12  20  37  -17    8
================================================================
 14  Zemunik                  0  16   1  4  11  17  51  -34    7

Last updated: 17. 3. 2024.

County cup:
(Winner will qualify for the National cup.)

Promotion play-off:

Rnd  Date         Home Team               Away Team               F  A
  1   10.9.2023.  Abeceda sporta Murvica  Bibinje                 3  2
  1   10.9.2023.  Hajduk Pridraga         Galovac                 1  2
  1   10.9.2023.  Nova zora Filipjakov    Zemunik                 3  0
  1   10.9.2023.  Polača                  Pakoštane               0  4
  1   10.9.2023.  Sabunjar Privlaka       Velebit Benkovac        5  1
  1   10.9.2023.  Zlatna luka Sukošan     Dragovoljac Poličnik    2  1
  1   10.9.2023.  Škabrnja '91            Dalmatinac Crno         3  3
  2   17.9.2023.  Bibinje                 Nova zora Filipjakov    4  0
  2   17.9.2023.  Dalmatinac Crno         Zlatna luka Sukošan     2  1
  2   17.9.2023.  Dragovoljac Poličnik    Hajduk Pridraga         2  2
  2   17.9.2023.  Galovac                 Polača                  4  0
  2   17.9.2023.  Pakoštane               Abeceda sporta Murvica  4  2
  2   17.9.2023.  Sabunjar Privlaka       Škabrnja '91            3  1
  2   17.9.2023.  Velebit Benkovac        Zemunik                 3  0
  3   24.9.2023.  Abeceda sporta Murvica  Galovac                 1  4
  3   24.9.2023.  Hajduk Pridraga         Dalmatinac Crno         0  1
  3   24.9.2023.  Nova zora Filipjakov    Pakoštane               0  2
  3   24.9.2023.  Polača                  Dragovoljac Poličnik    0  1
  3   24.9.2023.  Zemunik                 Bibinje                 2  5
  3   24.9.2023.  Zlatna luka Sukošan     Sabunjar Privlaka       1  4
  3   24.9.2023.  Škabrnja '91            Velebit Benkovac        1  1
  4   30.9.2023.  Velebit Benkovac        Bibinje                 1  4
  4   1.10.2023.  Dragovoljac Poličnik    Abeceda sporta Murvica  5  3
  4   1.10.2023.  Pakoštane               Zemunik                 1  1
  4   1.10.2023.  Škabrnja '91            Zlatna luka Sukošan     6  0
  4   3.10.2023.  Galovac                 Nova zora Filipjakov    1  2
  4   4.10.2023.  Dalmatinac Crno         Polača                  5  0
  4  11.10.2023.  Sabunjar Privlaka       Hajduk Pridraga         3  0
  5   8.10.2023.  Abeceda sporta Murvica  Dalmatinac Crno         1  3
  5   8.10.2023.  Bibinje                 Pakoštane               5  4
  5   8.10.2023.  Hajduk Pridraga         Škabrnja '91            6  2
  5   8.10.2023.  Nova zora Filipjakov    Dragovoljac Poličnik    4  2
  5   8.10.2023.  Polača                  Sabunjar Privlaka       2  2
  5   8.10.2023.  Zemunik                 Galovac                 2  5
  5   8.10.2023.  Zlatna luka Sukošan     Velebit Benkovac        0  3
  6  15.10.2023.  Dalmatinac Crno         Nova zora Filipjakov    0  0
  6  15.10.2023.  Dragovoljac Poličnik    Zemunik                 8  1
  6  15.10.2023.  Galovac                 Bibinje                 0  2
  6  15.10.2023.  Sabunjar Privlaka       Abeceda sporta Murvica  3  0
  6  15.10.2023.  Velebit Benkovac        Pakoštane               0  0
  6  15.10.2023.  Zlatna luka Sukošan     Hajduk Pridraga         1  4
  6  15.10.2023.  Škabrnja '91            Polača                  1  0
  7  22.10.2023.  Abeceda sporta Murvica  Škabrnja '91            1  0
  7  22.10.2023.  Bibinje                 Dragovoljac Poličnik    0  0
  7  22.10.2023.  Hajduk Pridraga         Velebit Benkovac        2  1
  7  22.10.2023.  Nova zora Filipjakov    Sabunjar Privlaka       1  4
  7  22.10.2023.  Pakoštane               Galovac                 6  1
  7  22.10.2023.  Zemunik                 Dalmatinac Crno         1  3
  7  25.10.2023.  Polača                  Zlatna luka Sukošan     3  5
  8  28.10.2023.  Dalmatinac Crno         Bibinje                 0  1
  8  28.10.2023.  Dragovoljac Poličnik    Pakoštane               1  6
  8  28.10.2023.  Hajduk Pridraga         Polača                  1  0
  8  28.10.2023.  Sabunjar Privlaka       Zemunik                 4  1
  8  28.10.2023.  Velebit Benkovac        Galovac                 3  1
  8  28.10.2023.  Škabrnja '91            Nova zora Filipjakov    3  4
  8   8.11.2023.  Zlatna luka Sukošan     Abeceda sporta Murvica  3  1
  9   5.11.2023.  Abeceda sporta Murvica  Hajduk Pridraga         1  3
  9   5.11.2023.  Bibinje                 Sabunjar Privlaka       4  1
  9   5.11.2023.  Galovac                 Dragovoljac Poličnik    3  2
  9   5.11.2023.  Nova zora Filipjakov    Zlatna luka Sukošan     2  1
  9   5.11.2023.  Pakoštane               Dalmatinac Crno         3  0
  9   5.11.2023.  Polača                  Velebit Benkovac        6  1
  9   5.11.2023.  Zemunik                 Škabrnja '91            0  2
 10  12.11.2023.  Dalmatinac Crno         Galovac                 2  2
 10  12.11.2023.  Hajduk Pridraga         Nova zora Filipjakov    5  1
 10  12.11.2023.  Polača                  Abeceda sporta Murvica  2  2
 10  12.11.2023.  Sabunjar Privlaka       Pakoštane               3  1
 10  12.11.2023.  Zlatna luka Sukošan     Zemunik                 4  0
 10  12.11.2023.  Škabrnja '91            Bibinje                 3  2
 10  29.11.2023.  Velebit Benkovac        Dragovoljac Poličnik    1  2
 11  18.11.2023.  Abeceda sporta Murvica  Velebit Benkovac        4  2
 11  19.11.2023.  Galovac                 Sabunjar Privlaka       3  2
 11  19.11.2023.  Nova zora Filipjakov    Polača                  2  0
 11  19.11.2023.  Zemunik                 Hajduk Pridraga         1  1
 11  20.11.2023.  Dragovoljac Poličnik    Dalmatinac Crno         8  0
 11  23.11.2023.  Pakoštane               Škabrnja '91            0  0
 11  29.11.2023.  Bibinje                 Zlatna luka Sukošan     2  1
 12  26.11.2023.  Abeceda sporta Murvica  Nova zora Filipjakov    0  5
 12  26.11.2023.  Hajduk Pridraga         Bibinje                 2  0
 12  26.11.2023.  Polača                  Zemunik                 3  0
 12  26.11.2023.  Sabunjar Privlaka       Dragovoljac Poličnik    1  0
 12  26.11.2023.  Velebit Benkovac        Dalmatinac Crno         2  1
 12  26.11.2023.  Zlatna luka Sukošan     Pakoštane               0  2
 12  26.11.2023.  Škabrnja '91            Galovac                 0  1
 13   3.12.2023.  Bibinje                 Polača                  4  2
 13   3.12.2023.  Dragovoljac Poličnik    Škabrnja '91            3  1
 13   3.12.2023.  Galovac                 Zlatna luka Sukošan     4  1
 13   3.12.2023.  Pakoštane               Hajduk Pridraga         1  0
 13   3.12.2023.  Zemunik                 Abeceda sporta Murvica  2  2
 13   9.12.2023.  Dalmatinac Crno         Sabunjar Privlaka       0  5
 13   9.12.2023.  Nova zora Filipjakov    Velebit Benkovac        0  1
 14    3.3.2024.  Bibinje                 Abeceda sporta Murvica  1  0
 14    3.3.2024.  Dalmatinac Crno         Škabrnja '91            1  2
 14    3.3.2024.  Dragovoljac Poličnik    Zlatna luka Sukošan     1  0
 14    3.3.2024.  Galovac                 Hajduk Pridraga         1  2
 14    3.3.2024.  Pakoštane               Polača                  1  0
 14    3.3.2024.  Velebit Benkovac        Sabunjar Privlaka       2  1
 14   13.3.2024.  Zemunik                 Nova zora Filipjakov    4  1
 15   10.3.2024.  Abeceda sporta Murvica  Pakoštane               0  4
 15   10.3.2024.  Hajduk Pridraga         Dragovoljac Poličnik    2  0
 15   10.3.2024.  Nova zora Filipjakov    Bibinje                 1  1
 15   10.3.2024.  Polača                  Galovac                 1  2
 15   10.3.2024.  Zemunik                 Velebit Benkovac        1  5
 15   10.3.2024.  Zlatna luka Sukošan     Dalmatinac Crno         1  0
 15   10.3.2024.  Škabrnja '91            Sabunjar Privlaka       1  3
 16   17.3.2024.  Bibinje                 Zemunik                 1  1
 16   17.3.2024.  Dalmatinac Crno         Hajduk Pridraga         1  3
 16   17.3.2024.  Dragovoljac Poličnik    Polača                  2  1
 16   17.3.2024.  Galovac                 Abeceda sporta Murvica  1  0
 16   17.3.2024.  Pakoštane               Nova zora Filipjakov    2  0
 16   17.3.2024.  Sabunjar Privlaka       Zlatna luka Sukošan     4  2
 16   17.3.2024.  Velebit Benkovac        Škabrnja '91            0  1

Brodsko-posavska county

Pos  Team                       DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Slavonac Gunjavci-Drežnik   0  15  11  2   2  51  13   38   35
===================================================================
  2  Podcrkavlje                 0  15  10  2   3  38  17   21   32
  3  Gundinci                    0  15   9  0   6  38  29    9   27
  4  Graničar Slavonski Šamac    0  15   8  0   7  27  22    5   24
  5  Amater Slavonski Brod       0  15   7  3   5  22  17    5   24
  6  Slaven Ljupina              0  15   7  3   5  32  30    2   24
  7  Omladinac Vrbova            0  15   7  2   6  25  20    5   23
  8  Batrina                     0  15   7  1   7  26  20    6   22
  9  Zvonimir Donja Vrba         0  15   6  1   8  19  25   -6   19
 10  Mladost Cernik              0  15   5  4   6  19  28   -9   19
===================================================================
 11  Slavonac Brodski Stupnik    0  15   5  3   7  21  34  -13   18
 12  Omladinac Staro Topolje     0  15   5  2   8  20  22   -2   17
 13  Croatia Tisovac             0  15   3  2  10  18  42  -24   11
 14  Budainka Slavonski Brod     0  15   2  1  12  13  50  -37    7

Last updated: 17. 3. 2024.

County cup:
(Finalists will qualify for the National cup.)

Rnd  Date         Home Team                  Away Team                  F  A
  1   27.8.2023.  Amater Slavonski Brod      Omladinac Staro Topolje    1  1
  1   27.8.2023.  Budainka Slavonski Brod    Gundinci                   0  4
  1   27.8.2023.  Podcrkavlje                Batrina                    2  0
  1   27.8.2023.  Slaven Ljupina             Croatia Tisovac            1  1
  1   27.8.2023.  Slavonac Brodski Stupnik   Omladinac Vrbova           1  0
  1   27.8.2023.  Slavonac Gunjavci-Drežnik  Mladost Cernik             7  0
  1   27.8.2023.  Zvonimir Donja Vrba        Graničar Slavonski Šamac   2  0
  2    3.9.2023.  Batrina                    Zvonimir Donja Vrba        2  1
  2    3.9.2023.  Croatia Tisovac            Podcrkavlje                1  2
  2    3.9.2023.  Gundinci                   Amater Slavonski Brod      2  1
  2    3.9.2023.  Mladost Cernik             Graničar Slavonski Šamac   1  2
  2    3.9.2023.  Omladinac Staro Topolje    Slavonac Brodski Stupnik   2  1
  2    3.9.2023.  Omladinac Vrbova           Slaven Ljupina             0  0
  2    3.9.2023.  Slavonac Gunjavci-Drežnik  Budainka Slavonski Brod    9  0
  3   10.9.2023.  Amater Slavonski Brod      Slavonac Gunjavci-Drežnik  3  1
  3   10.9.2023.  Budainka Slavonski Brod    Mladost Cernik             3  1
  3   10.9.2023.  Graničar Slavonski Šamac   Batrina                    3  0
  3   10.9.2023.  Podcrkavlje                Omladinac Vrbova           3  0
  3   10.9.2023.  Slaven Ljupina             Omladinac Staro Topolje    1  0
  3   10.9.2023.  Slavonac Brodski Stupnik   Gundinci                   2  1
  3   10.9.2023.  Zvonimir Donja Vrba        Croatia Tisovac            2  1
  4   17.9.2023.  Budainka Slavonski Brod    Amater Slavonski Brod      0  1
  4   17.9.2023.  Croatia Tisovac            Graničar Slavonski Šamac   1  0
  4   17.9.2023.  Gundinci                   Slaven Ljupina             7  3
  4   17.9.2023.  Mladost Cernik             Batrina                    2  0
  4   17.9.2023.  Omladinac Staro Topolje    Podcrkavlje                2  3
  4   17.9.2023.  Omladinac Vrbova           Zvonimir Donja Vrba        2  0
  4   17.9.2023.  Slavonac Gunjavci-Drežnik  Slavonac Brodski Stupnik   3  1
  5   24.9.2023.  Amater Slavonski Brod      Mladost Cernik             3  0
  5   24.9.2023.  Batrina                    Croatia Tisovac            3  0
  5   24.9.2023.  Graničar Slavonski Šamac   Omladinac Vrbova           4  2
  5   24.9.2023.  Podcrkavlje                Gundinci                   6  0
  5   24.9.2023.  Slaven Ljupina             Slavonac Gunjavci-Drežnik  1  2
  5   24.9.2023.  Slavonac Brodski Stupnik   Budainka Slavonski Brod    4  1
  5   24.9.2023.  Zvonimir Donja Vrba        Omladinac Staro Topolje    3  1
  6   1.10.2023.  Amater Slavonski Brod      Slavonac Brodski Stupnik   3  0
  6   1.10.2023.  Budainka Slavonski Brod    Slaven Ljupina             3  0
  6   1.10.2023.  Gundinci                   Zvonimir Donja Vrba        2  1
  6   1.10.2023.  Mladost Cernik             Croatia Tisovac            2  0
  6   1.10.2023.  Omladinac Staro Topolje    Graničar Slavonski Šamac   0  1
  6   1.10.2023.  Omladinac Vrbova           Batrina                    2  0
  6   1.10.2023.  Slavonac Gunjavci-Drežnik  Podcrkavlje                5  0
  7   8.10.2023.  Batrina                    Omladinac Staro Topolje    4  1
  7   8.10.2023.  Croatia Tisovac            Omladinac Vrbova           2  1
  7   8.10.2023.  Graničar Slavonski Šamac   Gundinci                   3  1
  7   8.10.2023.  Podcrkavlje                Budainka Slavonski Brod    2  2
  7   8.10.2023.  Slaven Ljupina             Amater Slavonski Brod      2  0
  7   8.10.2023.  Slavonac Brodski Stupnik   Mladost Cernik             2  2
  7   8.10.2023.  Zvonimir Donja Vrba        Slavonac Gunjavci-Drežnik  1  5
  8  15.10.2023.  Amater Slavonski Brod      Podcrkavlje                0  0
  8  15.10.2023.  Budainka Slavonski Brod    Zvonimir Donja Vrba        0  2
  8  15.10.2023.  Gundinci                   Batrina                    2  0
  8  15.10.2023.  Mladost Cernik             Omladinac Vrbova           2  1
  8  15.10.2023.  Omladinac Staro Topolje    Croatia Tisovac            4  1
  8  15.10.2023.  Slavonac Brodski Stupnik   Slaven Ljupina             3  5
  8  15.10.2023.  Slavonac Gunjavci-Drežnik  Graničar Slavonski Šamac   2  1
  9  22.10.2023.  Batrina                    Slavonac Gunjavci-Drežnik  2  2
  9  22.10.2023.  Croatia Tisovac            Gundinci                   1  5
  9  22.10.2023.  Graničar Slavonski Šamac   Budainka Slavonski Brod    3  0
  9  22.10.2023.  Omladinac Vrbova           Omladinac Staro Topolje    2  0
  9  22.10.2023.  Podcrkavlje                Slavonac Brodski Stupnik   5  0
  9  22.10.2023.  Slaven Ljupina             Mladost Cernik             2  2
  9  22.10.2023.  Zvonimir Donja Vrba        Amater Slavonski Brod      0  2
 10  29.10.2023.  Amater Slavonski Brod      Graničar Slavonski Šamac   2  1
 10  29.10.2023.  Budainka Slavonski Brod    Batrina                    0  2
 10  29.10.2023.  Gundinci                   Omladinac Vrbova           5  2
 10  29.10.2023.  Mladost Cernik             Omladinac Staro Topolje    2  0
 10  29.10.2023.  Slaven Ljupina             Podcrkavlje                3  2
 10  29.10.2023.  Slavonac Brodski Stupnik   Zvonimir Donja Vrba        2  0
 10  29.10.2023.  Slavonac Gunjavci-Drežnik  Croatia Tisovac            6  0
 11   5.11.2023.  Batrina                    Amater Slavonski Brod      4  0
 11   5.11.2023.  Croatia Tisovac            Budainka Slavonski Brod    5  1
 11   5.11.2023.  Graničar Slavonski Šamac   Slavonac Brodski Stupnik   2  3
 11   5.11.2023.  Omladinac Staro Topolje    Gundinci                   2  0
 11   5.11.2023.  Omladinac Vrbova           Slavonac Gunjavci-Drežnik  2  1
 11   5.11.2023.  Podcrkavlje                Mladost Cernik             2  0
 11   5.11.2023.  Zvonimir Donja Vrba        Slaven Ljupina             3  5
 12  12.11.2023.  Amater Slavonski Brod      Croatia Tisovac            4  1
 12  12.11.2023.  Budainka Slavonski Brod    Omladinac Vrbova           0  6
 12  12.11.2023.  Mladost Cernik             Gundinci                   2  1
 12  12.11.2023.  Podcrkavlje                Zvonimir Donja Vrba        0  1
 12  12.11.2023.  Slaven Ljupina             Graničar Slavonski Šamac   5  1
 12  12.11.2023.  Slavonac Brodski Stupnik   Batrina                    0  6
 12  12.11.2023.  Slavonac Gunjavci-Drežnik  Omladinac Staro Topolje    2  0
 13  19.11.2023.  Batrina                    Slaven Ljupina             2  1
 13  19.11.2023.  Croatia Tisovac            Slavonac Brodski Stupnik   1  1
 13  19.11.2023.  Graničar Slavonski Šamac   Podcrkavlje                1  2
 13  19.11.2023.  Gundinci                   Slavonac Gunjavci-Drežnik  1  3
 13  19.11.2023.  Omladinac Staro Topolje    Budainka Slavonski Brod    5  1
 13  19.11.2023.  Omladinac Vrbova           Amater Slavonski Brod      2  1
 13  19.11.2023.  Zvonimir Donja Vrba        Mladost Cernik             1  1
 14   10.3.2024.  Batrina                    Podcrkavlje                1  2
 14   10.3.2024.  Croatia Tisovac            Slaven Ljupina             2  3
 14   10.3.2024.  Graničar Slavonski Šamac   Zvonimir Donja Vrba        2  0
 14   10.3.2024.  Gundinci                   Budainka Slavonski Brod    4  2
 14   10.3.2024.  Mladost Cernik             Slavonac Gunjavci-Drežnik  1  1
 14   10.3.2024.  Omladinac Staro Topolje    Amater Slavonski Brod      0  0
 14   10.3.2024.  Omladinac Vrbova           Slavonac Brodski Stupnik   1  1
 15   17.3.2024.  Amater Slavonski Brod      Gundinci                   1  3
 15   17.3.2024.  Budainka Slavonski Brod    Slavonac Gunjavci-Drežnik  0  2
 15   17.3.2024.  Graničar Slavonski Šamac   Mladost Cernik             3  1
 15   17.3.2024.  Podcrkavlje                Croatia Tisovac            7  1
 15   17.3.2024.  Slaven Ljupina             Omladinac Vrbova           0  2
 15   17.3.2024.  Slavonac Brodski Stupnik   Omladinac Staro Topolje    0  2
 15   17.3.2024.  Zvonimir Donja Vrba        Batrina                    2  0

Osječko-baranjska county

Pos  Team                           DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Baranja Belje Beli Manastir     0  18  16  0   2  46  12   34   48
=======================================================================
  2  Hajduk Marijanci                0  18  11  2   5  43  24   19   35
  3  Torpedo Kuševac                 0  18   9  4   5  40  22   18   31
  4  Omladinac Vukojevci             0  18  10  1   7  38  22   16   31
  5  Omladinac Josipovac Đakovački   0  18   8  5   5  31  29    2   29
  6  Olimpija Osijek                 0  18   8  2   8  27  34   -7   26
  7  Hajduk Široko Polje             0  18   7  4   7  32  34   -2   25
  8  Radnik Josipovac                0  18   6  6   6  35  31    4   24
  9  Dračice Đakovo                  0  18   7  3   8  28  28    0   24
 10  FEŠK Feričanci                  0  18   7  2   9  38  43   -5   23
 11  Viljevo                         0  18   7  2   9  27  34   -7   23
 12  Ratar Piškorevci                0  18   6  4   8  27  37  -10   22
 13  Motičina Donja Motičina         0  18   6  2  10  27  34   -7   20
=======================================================================
 14  Mladost Draž                    0  18   5  4   9  33  39   -6   19
 15  Slavonac Tenja                  0  18   5  4   9  31  37   -6   19
 16  Đurđenovac                      0  18   2  3  13  22  65  -43    9

Last updated: 17. 3. 2024.

County cup:
(Finalists will qualify for the National cup.)

Rnd  Date         Home Team                      Away Team                      F  A
  1   20.8.2023.  Baranja Belje Beli Manastir    Olimpija Osijek                3  0
  1   20.8.2023.  FEŠK Feričanci                 Dračice Đakovo                 2  0
  1   20.8.2023.  Hajduk Marijanci               Torpedo Kuševac                1  2
  1   20.8.2023.  Hajduk Široko Polje            Đurđenovac                     3  0
  1   20.8.2023.  Omladinac Josipovac Đakovački  Mladost Draž                   1  0
  1   20.8.2023.  Omladinac Vukojevci            Ratar Piškorevci               3  0
  1   20.8.2023.  Slavonac Tenja                 Radnik Josipovac               3  1
  1   20.8.2023.  Viljevo                        Motičina Donja Motičina        2  2
  2   27.8.2023.  Dračice Đakovo                 Đurđenovac                     3  0
  2   27.8.2023.  FEŠK Feričanci                 Viljevo                        3  1
  2   27.8.2023.  Mladost Draž                   Omladinac Vukojevci            0  4
  2   27.8.2023.  Motičina Donja Motičina        Baranja Belje Beli Manastir    1  2
  2   27.8.2023.  Olimpija Osijek                Hajduk Marijanci               1  2
  2   27.8.2023.  Radnik Josipovac               Omladinac Josipovac Đakovački  4  1
  2   27.8.2023.  Ratar Piškorevci               Hajduk Široko Polje            1  4
  2   27.8.2023.  Torpedo Kuševac                Slavonac Tenja                 4  0
  3    3.9.2023.  Baranja Belje Beli Manastir    FEŠK Feričanci                 4  2
  3    3.9.2023.  Hajduk Marijanci               Motičina Donja Motičina        1  0
  3    3.9.2023.  Hajduk Široko Polje            Mladost Draž                   4  2
  3    3.9.2023.  Omladinac Josipovac Đakovački  Torpedo Kuševac                2  2
  3    3.9.2023.  Omladinac Vukojevci            Radnik Josipovac               4  3
  3    3.9.2023.  Slavonac Tenja                 Olimpija Osijek                3  1
  3    3.9.2023.  Viljevo                        Dračice Đakovo                 2  1
  3    3.9.2023.  Đurđenovac                     Ratar Piškorevci               1  3
  4   10.9.2023.  Dračice Đakovo                 Ratar Piškorevci               0  2
  4   10.9.2023.  FEŠK Feričanci                 Hajduk Marijanci               0  2
  4   10.9.2023.  Mladost Draž                   Đurđenovac                     7  0
  4   10.9.2023.  Motičina Donja Motičina        Slavonac Tenja                 2  1
  4   10.9.2023.  Olimpija Osijek                Omladinac Josipovac Đakovački  2  2
  4   10.9.2023.  Radnik Josipovac               Hajduk Široko Polje            4  1
  4   10.9.2023.  Torpedo Kuševac                Omladinac Vukojevci            2  1
  4   10.9.2023.  Viljevo                        Baranja Belje Beli Manastir    0  1
  5   17.9.2023.  Baranja Belje Beli Manastir    Dračice Đakovo                 4  0
  5   17.9.2023.  Hajduk Marijanci               Viljevo                        6  2
  5   17.9.2023.  Hajduk Široko Polje            Torpedo Kuševac                2  2
  5   17.9.2023.  Omladinac Josipovac Đakovački  Motičina Donja Motičina        1  1
  5   17.9.2023.  Omladinac Vukojevci            Olimpija Osijek                3  0
  5   17.9.2023.  Ratar Piškorevci               Mladost Draž                   2  2
  5   17.9.2023.  Slavonac Tenja                 FEŠK Feričanci                 1  2
  5   17.9.2023.  Đurđenovac                     Radnik Josipovac               4  4
  6   24.9.2023.  Baranja Belje Beli Manastir    Hajduk Marijanci               3  1
  6   24.9.2023.  Dračice Đakovo                 Mladost Draž                   3  2
  6   24.9.2023.  FEŠK Feričanci                 Omladinac Josipovac Đakovački  3  0
  6   24.9.2023.  Motičina Donja Motičina        Omladinac Vukojevci            3  1
  6   24.9.2023.  Olimpija Osijek                Hajduk Široko Polje            4  3
  6   24.9.2023.  Radnik Josipovac               Ratar Piškorevci               4  1
  6   24.9.2023.  Torpedo Kuševac                Đurđenovac                     6  0
  6   24.9.2023.  Viljevo                        Slavonac Tenja                 1  0
  7   1.10.2023.  Hajduk Marijanci               Dračice Đakovo                 4  1
  7   1.10.2023.  Hajduk Široko Polje            Motičina Donja Motičina        2  1
  7   1.10.2023.  Mladost Draž                   Radnik Josipovac               0  0
  7   1.10.2023.  Omladinac Josipovac Đakovački  Viljevo                        2  0
  7   1.10.2023.  Omladinac Vukojevci            FEŠK Feričanci                 3  0
  7   1.10.2023.  Ratar Piškorevci               Torpedo Kuševac                1  0
  7   1.10.2023.  Slavonac Tenja                 Baranja Belje Beli Manastir    0  1
  7   1.10.2023.  Đurđenovac                     Olimpija Osijek                5  3
  8   8.10.2023.  Baranja Belje Beli Manastir    Omladinac Josipovac Đakovački  1  0
  8   8.10.2023.  Dračice Đakovo                 Radnik Josipovac               2  2
  8   8.10.2023.  FEŠK Feričanci                 Hajduk Široko Polje            2  2
  8   8.10.2023.  Hajduk Marijanci               Slavonac Tenja                 4  0
  8   8.10.2023.  Motičina Donja Motičina        Đurđenovac                     3  0
  8   8.10.2023.  Olimpija Osijek                Ratar Piškorevci               2  0
  8   8.10.2023.  Torpedo Kuševac                Mladost Draž                   0  1
  8   8.10.2023.  Viljevo                        Omladinac Vukojevci            2  0
  9  15.10.2023.  Hajduk Široko Polje            Viljevo                        3  2
  9  15.10.2023.  Mladost Draž                   Olimpija Osijek                2  0
  9  15.10.2023.  Omladinac Josipovac Đakovački  Hajduk Marijanci               1  3
  9  15.10.2023.  Omladinac Vukojevci            Baranja Belje Beli Manastir    3  2
  9  15.10.2023.  Radnik Josipovac               Torpedo Kuševac                1  1
  9  15.10.2023.  Ratar Piškorevci               Motičina Donja Motičina        2  1
  9  15.10.2023.  Slavonac Tenja                 Dračice Đakovo                 2  2
  9  15.10.2023.  Đurđenovac                     FEŠK Feričanci                 3  3
 10  22.10.2023.  Baranja Belje Beli Manastir    Hajduk Široko Polje            4  0
 10  22.10.2023.  Dračice Đakovo                 Torpedo Kuševac                2  1
 10  22.10.2023.  FEŠK Feričanci                 Ratar Piškorevci               5  3
 10  22.10.2023.  Hajduk Marijanci               Omladinac Vukojevci            2  1
 10  22.10.2023.  Motičina Donja Motičina        Mladost Draž                   4  2
 10  22.10.2023.  Olimpija Osijek                Radnik Josipovac               1  1
 10  22.10.2023.  Slavonac Tenja                 Omladinac Josipovac Đakovački  4  2
 10  22.10.2023.  Viljevo                        Đurđenovac                     4  2
 11  29.10.2023.  Hajduk Široko Polje            Hajduk Marijanci               2  3
 11  29.10.2023.  Mladost Draž                   FEŠK Feričanci                 4  2
 11  29.10.2023.  Omladinac Josipovac Đakovački  Dračice Đakovo                 2  0
 11  29.10.2023.  Omladinac Vukojevci            Slavonac Tenja                 4  1
 11  29.10.2023.  Radnik Josipovac               Motičina Donja Motičina        3  1
 11  29.10.2023.  Ratar Piškorevci               Viljevo                        1  1
 11  29.10.2023.  Torpedo Kuševac                Olimpija Osijek                1  0
 11  29.10.2023.  Đurđenovac                     Baranja Belje Beli Manastir    0  3
 12   5.11.2023.  Baranja Belje Beli Manastir    Ratar Piškorevci               4  0
 12   5.11.2023.  Dračice Đakovo                 Olimpija Osijek                0  1
 12   5.11.2023.  FEŠK Feričanci                 Radnik Josipovac               2  4
 12   5.11.2023.  Hajduk Marijanci               Đurđenovac                     6  2
 12   5.11.2023.  Motičina Donja Motičina        Torpedo Kuševac                0  4
 12   5.11.2023.  Omladinac Josipovac Đakovački  Omladinac Vukojevci            3  3
 12   5.11.2023.  Slavonac Tenja                 Hajduk Široko Polje            3  1
 12   5.11.2023.  Viljevo                        Mladost Draž                   4  1
 13  12.11.2023.  Hajduk Široko Polje            Omladinac Josipovac Đakovački  0  2
 13  12.11.2023.  Mladost Draž                   Baranja Belje Beli Manastir    1  4
 13  12.11.2023.  Olimpija Osijek                Motičina Donja Motičina        2  1
 13  12.11.2023.  Omladinac Vukojevci            Dračice Đakovo                 1  0
 13  12.11.2023.  Radnik Josipovac               Viljevo                        0  2
 13  12.11.2023.  Ratar Piškorevci               Hajduk Marijanci               1  1
 13  12.11.2023.  Torpedo Kuševac                FEŠK Feričanci                 5  2
 13  12.11.2023.  Đurđenovac                     Slavonac Tenja                 2  1
 14  19.11.2023.  Baranja Belje Beli Manastir    Radnik Josipovac               3  1
 14  19.11.2023.  Dračice Đakovo                 Motičina Donja Motičina        3  1
 14  19.11.2023.  FEŠK Feričanci                 Olimpija Osijek                5  0
 14  19.11.2023.  Hajduk Marijanci               Mladost Draž                   2  2
 14  19.11.2023.  Omladinac Josipovac Đakovački  Đurđenovac                     3  1
 14  19.11.2023.  Omladinac Vukojevci            Hajduk Široko Polje            1  0
 14  19.11.2023.  Slavonac Tenja                 Ratar Piškorevci               4  1
 14  19.11.2023.  Viljevo                        Torpedo Kuševac                1  4
 15  26.11.2023.  Hajduk Široko Polje            Dračice Đakovo                 1  1
 15  26.11.2023.  Mladost Draž                   Slavonac Tenja                 3  3
 15  26.11.2023.  Motičina Donja Motičina        FEŠK Feričanci                 2  4
 15  26.11.2023.  Olimpija Osijek                Viljevo                        3  0
 15  26.11.2023.  Radnik Josipovac               Hajduk Marijanci               0  2
 15  26.11.2023.  Ratar Piškorevci               Omladinac Josipovac Đakovački  2  2
 15  26.11.2023.  Torpedo Kuševac                Baranja Belje Beli Manastir    0  2
 15  26.11.2023.  Đurđenovac                     Omladinac Vukojevci            0  5
 16    3.3.2024.  Dračice Đakovo                 FEŠK Feričanci                 5  0
 16    3.3.2024.  Mladost Draž                   Omladinac Josipovac Đakovački  1  3
 16    3.3.2024.  Motičina Donja Motičina        Viljevo                        2  1
 16    3.3.2024.  Olimpija Osijek                Baranja Belje Beli Manastir    2  0
 16    3.3.2024.  Radnik Josipovac               Slavonac Tenja                 1  1
 16    3.3.2024.  Ratar Piškorevci               Omladinac Vukojevci            2  1
 16    3.3.2024.  Torpedo Kuševac                Hajduk Marijanci               2  1
 16    3.3.2024.  Đurđenovac                     Hajduk Široko Polje            0  0
 17   10.3.2024.  Baranja Belje Beli Manastir    Motičina Donja Motičina        3  1
 17   10.3.2024.  Hajduk Marijanci               Olimpija Osijek                2  3
 17   10.3.2024.  Hajduk Široko Polje            Ratar Piškorevci               1  0
 17   10.3.2024.  Omladinac Josipovac Đakovački  Radnik Josipovac               2  1
 17   10.3.2024.  Omladinac Vukojevci            Mladost Draž                   0  1
 17   10.3.2024.  Slavonac Tenja                 Torpedo Kuševac                3  3
 17   10.3.2024.  Viljevo                        FEŠK Feričanci                 2  1
 17   10.3.2024.  Đurđenovac                     Dračice Đakovo                 1  3
 18   17.3.2024.  Dračice Đakovo                 Viljevo                        2  0
 18   17.3.2024.  FEŠK Feričanci                 Baranja Belje Beli Manastir    0  2
 18   17.3.2024.  Mladost Draž                   Hajduk Široko Polje            2  3
 18   17.3.2024.  Motičina Donja Motičina        Hajduk Marijanci               1  0
 18   17.3.2024.  Olimpija Osijek                Slavonac Tenja                 2  1
 18   17.3.2024.  Radnik Josipovac               Omladinac Vukojevci            1  0
 18   17.3.2024.  Ratar Piškorevci               Đurđenovac                     5  1
 18   17.3.2024.  Torpedo Kuševac                Omladinac Josipovac Đakovački  1  2

Vukovarsko-srijemska county

Pos  Team                       DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Mladost Vođinci             0  17  15  1   1  88  16   72   46
===================================================================
  2  Mitnica Vukovar             0  17  11  3   3  38  24   14   36
  3  Slavonac Gradište           0  17  10  2   5  47  31   16   32
  4  Sinđelić Trpinja            0  17  10  2   5  43  35    8   32
  5  Fruškogorac Ilok            0  17  10  1   6  40  29   11   31
  6  Croatia Bogdanovci          0  17   8  3   6  49  35   14   27
  7  Nosteria Nuštar             0  17   8  3   6  43  38    5   27
  8  Negoslavci                  0  17   7  6   4  33  32    1   27
  9  Sloga Borovo                0  17   8  2   7  36  30    6   26
 10  Lovor Nijemci               0  17   5  3   9  24  30   -6   18
 11  Slavonac Komletinci         0  17   5  3   9  21  35  -14   18
 12  Vrbanja                     0  17   4  6   7  24  39  -15   18
 13  Borac Drenovci              0  17   5  2  10  23  34  -11   17
===================================================================
 14  Posavac Posavski Podgajci   0  17   4  4   9  25  49  -24   16
 15  Mladost Cerić               0  17   5  0  12  28  49  -21   15
 16  Županja 77                  0  17   0  1  16  17  73  -56    1

Last updated: 17. 3. 2024.

County cup:
(Finalists will qualify for the National cup.)

Rnd  Date         Home Team                  Away Team                  F   A
  1   13.8.2023.  Borac Drenovci             Lovor Nijemci               2  0
  1   13.8.2023.  Croatia Bogdanovci         Nosteria Nuštar             2  2
  1   13.8.2023.  Mladost Cerić              Mitnica Vukovar             2  3
  1   13.8.2023.  Posavac Posavski Podgajci  Županja 77                  2  0
  1   13.8.2023.  Slavonac Gradište          Mladost Vođinci             0  3
  1   13.8.2023.  Slavonac Komletinci        Sinđelić Trpinja            1  1
  1   13.8.2023.  Sloga Borovo               Fruškogorac Ilok            1  0
  1   13.8.2023.  Vrbanja                    Negoslavci                  2  2
  2   20.8.2023.  Fruškogorac Ilok           Posavac Posavski Podgajci   4  0
  2   20.8.2023.  Lovor Nijemci              Vrbanja                     2  0
  2   20.8.2023.  Mitnica Vukovar            Sloga Borovo                2  1
  2   20.8.2023.  Negoslavci                 Croatia Bogdanovci          3  2
  2   20.8.2023.  Nosteria Nuštar            Mladost Cerić               3  1
  2   20.8.2023.  Sinđelić Trpinja           Mladost Vođinci             1  4
  2   20.8.2023.  Slavonac Komletinci        Borac Drenovci              2  1
  2   20.8.2023.  Županja 77                 Slavonac Gradište           0  7
  3   27.8.2023.  Borac Drenovci             Sinđelić Trpinja            0  1
  3   27.8.2023.  Croatia Bogdanovci         Lovor Nijemci               1  5
  3   27.8.2023.  Mladost Cerić              Negoslavci                  3  2
  3   27.8.2023.  Mladost Vođinci            Županja 77                 12  0
  3   27.8.2023.  Posavac Posavski Podgajci  Mitnica Vukovar             2  2
  3   27.8.2023.  Slavonac Gradište          Fruškogorac Ilok            3  2
  3   27.8.2023.  Sloga Borovo               Nosteria Nuštar             1  4
  3   27.8.2023.  Vrbanja                    Slavonac Komletinci         1  1
  4    3.9.2023.  Borac Drenovci             Vrbanja                     1  1
  4    3.9.2023.  Fruškogorac Ilok           Mladost Vođinci             3  5
  4    3.9.2023.  Lovor Nijemci              Mladost Cerić               2  1
  4    3.9.2023.  Mitnica Vukovar            Slavonac Gradište           2  1
  4    3.9.2023.  Negoslavci                 Sloga Borovo                2  1
  4    3.9.2023.  Nosteria Nuštar            Posavac Posavski Podgajci   4  1
  4    3.9.2023.  Sinđelić Trpinja           Županja 77                  2  2
  4    3.9.2023.  Slavonac Komletinci        Croatia Bogdanovci          1  2
  5   10.9.2023.  Croatia Bogdanovci         Borac Drenovci              2  1
  5   10.9.2023.  Mladost Cerić              Slavonac Komletinci         1  3
  5   10.9.2023.  Mladost Vođinci            Mitnica Vukovar             1  0
  5   10.9.2023.  Posavac Posavski Podgajci  Negoslavci                  1  1
  5   10.9.2023.  Slavonac Gradište          Nosteria Nuštar             5  1
  5   10.9.2023.  Sloga Borovo               Lovor Nijemci               2  1
  5   10.9.2023.  Vrbanja                    Sinđelić Trpinja            4  0
  5   10.9.2023.  Županja 77                 Fruškogorac Ilok            3  5
  6   17.9.2023.  Borac Drenovci             Mladost Cerić               0  1
  6   17.9.2023.  Lovor Nijemci              Posavac Posavski Podgajci   2  0
  6   17.9.2023.  Mitnica Vukovar            Županja 77                  4  3
  6   17.9.2023.  Negoslavci                 Slavonac Gradište           1  1
  6   17.9.2023.  Nosteria Nuštar            Mladost Vođinci             0  2
  6   17.9.2023.  Sinđelić Trpinja           Fruškogorac Ilok            2  3
  6   17.9.2023.  Slavonac Komletinci        Sloga Borovo                1  1
  6   17.9.2023.  Vrbanja                    Croatia Bogdanovci          2  2
  7   24.9.2023.  Croatia Bogdanovci         Sinđelić Trpinja            3  2
  7   24.9.2023.  Fruškogorac Ilok           Mitnica Vukovar             1  3
  7   24.9.2023.  Mladost Cerić              Vrbanja                     4  0
  7   24.9.2023.  Mladost Vođinci            Negoslavci                  6  2
  7   24.9.2023.  Posavac Posavski Podgajci  Slavonac Komletinci         0  2
  7   24.9.2023.  Slavonac Gradište          Lovor Nijemci               6  1
  7   24.9.2023.  Sloga Borovo               Borac Drenovci              2  1
  7   24.9.2023.  Županja 77                 Nosteria Nuštar             1  7
  8   1.10.2023.  Borac Drenovci             Posavac Posavski Podgajci   3  3
  8   1.10.2023.  Croatia Bogdanovci         Mladost Cerić               5  1
  8   1.10.2023.  Lovor Nijemci              Mladost Vođinci             3  3
  8   1.10.2023.  Negoslavci                 Županja 77                  2  1
  8   1.10.2023.  Nosteria Nuštar            Fruškogorac Ilok            1  3
  8   1.10.2023.  Sinđelić Trpinja           Mitnica Vukovar             3  2
  8   1.10.2023.  Slavonac Komletinci        Slavonac Gradište           1  2
  8   1.10.2023.  Vrbanja                    Sloga Borovo                0  2
  9   8.10.2023.  Fruškogorac Ilok           Negoslavci                  2  1
  9   8.10.2023.  Mitnica Vukovar            Nosteria Nuštar             1  1
  9   8.10.2023.  Mladost Cerić              Sinđelić Trpinja            1  6
  9   8.10.2023.  Mladost Vođinci            Slavonac Komletinci         9  0
  9   8.10.2023.  Posavac Posavski Podgajci  Vrbanja                     1  1
  9   8.10.2023.  Slavonac Gradište          Borac Drenovci              3  0
  9   8.10.2023.  Sloga Borovo               Croatia Bogdanovci          3  2
  9   8.10.2023.  Županja 77                 Lovor Nijemci               0  2
 10  15.10.2023.  Borac Drenovci             Mladost Vođinci             0  6
 10  15.10.2023.  Croatia Bogdanovci         Posavac Posavski Podgajci  10  0
 10  15.10.2023.  Lovor Nijemci              Fruškogorac Ilok            1  1
 10  15.10.2023.  Mladost Cerić              Sloga Borovo                1  4
 10  15.10.2023.  Negoslavci                 Mitnica Vukovar             3  1
 10  15.10.2023.  Sinđelić Trpinja           Nosteria Nuštar             7  2
 10  15.10.2023.  Slavonac Komletinci        Županja 77                  1  0
 10  15.10.2023.  Vrbanja                    Slavonac Gradište           4  1
 11  22.10.2023.  Fruškogorac Ilok           Slavonac Komletinci         1  0
 11  22.10.2023.  Mitnica Vukovar            Lovor Nijemci               1  0
 11  22.10.2023.  Mladost Vođinci            Vrbanja                     9  1
 11  22.10.2023.  Nosteria Nuštar            Negoslavci                  2  2
 11  22.10.2023.  Posavac Posavski Podgajci  Mladost Cerić               3  2
 11  22.10.2023.  Slavonac Gradište          Croatia Bogdanovci          2  0
 11  22.10.2023.  Sloga Borovo               Sinđelić Trpinja            2  3
 11  22.10.2023.  Županja 77                 Borac Drenovci              0  2
 12  29.10.2023.  Borac Drenovci             Fruškogorac Ilok            2  0
 12  29.10.2023.  Croatia Bogdanovci         Mladost Vođinci             0  6
 12  29.10.2023.  Lovor Nijemci              Nosteria Nuštar             0  3
 12  29.10.2023.  Mladost Cerić              Slavonac Gradište           1  5
 12  29.10.2023.  Sinđelić Trpinja           Negoslavci                  4  2
 12  29.10.2023.  Slavonac Komletinci        Mitnica Vukovar             1  2
 12  29.10.2023.  Sloga Borovo               Posavac Posavski Podgajci   5  0
 12  29.10.2023.  Vrbanja                    Županja 77                  4  0
 13   5.11.2023.  Fruškogorac Ilok           Vrbanja                     5  0
 13   5.11.2023.  Mitnica Vukovar            Borac Drenovci              5  1
 13   5.11.2023.  Mladost Vođinci            Mladost Cerić               4  0
 13   5.11.2023.  Negoslavci                 Lovor Nijemci               1  1
 13   5.11.2023.  Nosteria Nuštar            Slavonac Komletinci         3  1
 13   5.11.2023.  Posavac Posavski Podgajci  Sinđelić Trpinja            1  2
 13   5.11.2023.  Slavonac Gradište          Sloga Borovo                1  1
 13   5.11.2023.  Županja 77                 Croatia Bogdanovci          2  4
 14  12.11.2023.  Borac Drenovci             Nosteria Nuštar             0  3
 14  12.11.2023.  Croatia Bogdanovci         Fruškogorac Ilok            5  1
 14  12.11.2023.  Mladost Cerić              Županja 77                  4  1
 14  12.11.2023.  Posavac Posavski Podgajci  Slavonac Gradište           3  2
 14  12.11.2023.  Sinđelić Trpinja           Lovor Nijemci               3  2
 14  12.11.2023.  Slavonac Komletinci        Negoslavci                  2  3
 14  12.11.2023.  Sloga Borovo               Mladost Vođinci             3  4
 14  12.11.2023.  Vrbanja                    Mitnica Vukovar             2  3
 15  19.11.2023.  Fruškogorac Ilok           Mladost Cerić               4  0
 15  19.11.2023.  Lovor Nijemci              Slavonac Komletinci         0  2
 15  19.11.2023.  Mitnica Vukovar            Croatia Bogdanovci          1  1
 15  19.11.2023.  Mladost Vođinci            Posavac Posavski Podgajci   5  1
 15  19.11.2023.  Negoslavci                 Borac Drenovci              2  0
 15  19.11.2023.  Nosteria Nuštar            Vrbanja                     5  0
 15  19.11.2023.  Slavonac Gradište          Sinđelić Trpinja            4  2
 15  19.11.2023.  Županja 77                 Sloga Borovo                2  5
 16   10.3.2024.  Fruškogorac Ilok           Sloga Borovo                2  1
 16   10.3.2024.  Lovor Nijemci              Borac Drenovci              2  3
 16   10.3.2024.  Mitnica Vukovar            Mladost Cerić               2  0
 16   10.3.2024.  Mladost Vođinci            Slavonac Gradište           8  0
 16   10.3.2024.  Negoslavci                 Vrbanja                     1  1
 16   10.3.2024.  Nosteria Nuštar            Croatia Bogdanovci          0  6
 16   10.3.2024.  Sinđelić Trpinja           Slavonac Komletinci         2  1
 16   10.3.2024.  Županja 77                 Posavac Posavski Podgajci   1  6
 17   17.3.2024.  Borac Drenovci             Slavonac Komletinci         6  1
 17   17.3.2024.  Croatia Bogdanovci         Negoslavci                  2  3
 17   17.3.2024.  Mladost Cerić              Nosteria Nuštar             5  2
 17   17.3.2024.  Mladost Vođinci            Sinđelić Trpinja            1  2
 17   17.3.2024.  Posavac Posavski Podgajci  Fruškogorac Ilok            1  3
 17   17.3.2024.  Slavonac Gradište          Županja 77                  4  1
 17   17.3.2024.  Sloga Borovo               Mitnica Vukovar             1  4
 17   17.3.2024.  Vrbanja                    Lovor Nijemci               1  0

Požeško-slavonska county

Pos  Team                           DP  P   W   D  L  F   A   GD   Pts
  1  BSK Buk                         0  15  10  1  4  45  25   20   31
======================================================================
  2  Dobrovac                        0  15   9  2  4  32  27    5   29
  3  Kaptol                          0  15   8  4  3  33  20   13   28
  4  Croatia Mihaljevci              0  15   8  4  3  34  23   11   28
  5  Graničar Zagrađe                0  15   6  3  6  29  23    6   21
  6  Dinamo Rajsavac                 0  15   5  6  4  27  26    1   21
  7  Hrvatski dragovoljac Drenovac   0  15   4  6  5  33  36   -3   18
  8  Omladinac Čaglin                0  15   4  5  6  28  24    4   17
  9  Slaven Gradac                   0  15   5  1  9  29  35   -6   16
 10  Kuzmica                         0  15   5  1  9  21  40  -19   16
 11  Graševina Vetovo                0  15   4  3  8  22  33  -11   15
======================================================================
 12  Mladost Pavlovci                0  15   2  4  9  17  38  -21   10

Last updated: 17. 3. 2024.

County cup:
(Winner will qualify for the National cup.)

Rnd  Date         Home Team                      Away Team                      F  A
  1   20.8.2023.  Croatia Mihaljevci             Kuzmica                        1  0
  1   20.8.2023.  Dinamo Rajsavac                Mladost Pavlovci               2  2
  1   20.8.2023.  Dobrovac                       Hrvatski dragovoljac Drenovac  5  1
  1   20.8.2023.  Graničar Zagrađe               Slaven Gradac                  3  1
  1   20.8.2023.  Graševina Vetovo               BSK Buk                        2  5
  1   20.8.2023.  Omladinac Čaglin               Kaptol                         1  1
  2   27.8.2023.  Hrvatski dragovoljac Drenovac  Graševina Vetovo               3  2
  2   27.8.2023.  Kaptol                         BSK Buk                        3  2
  2   27.8.2023.  Kuzmica                        Dinamo Rajsavac                2  0
  2   27.8.2023.  Mladost Pavlovci               Dobrovac                       1  4
  2   27.8.2023.  Omladinac Čaglin               Graničar Zagrađe               1  5
  2   27.8.2023.  Slaven Gradac                  Croatia Mihaljevci             2  2
  3    3.9.2023.  BSK Buk                        Hrvatski dragovoljac Drenovac  3  2
  3    3.9.2023.  Croatia Mihaljevci             Omladinac Čaglin               1  1
  3    3.9.2023.  Dinamo Rajsavac                Slaven Gradac                  2  1
  3    3.9.2023.  Dobrovac                       Kuzmica                        3  0
  3    3.9.2023.  Graničar Zagrađe               Kaptol                         0  0
  3    3.9.2023.  Graševina Vetovo               Mladost Pavlovci               1  1
  4   10.9.2023.  Graničar Zagrađe               Croatia Mihaljevci             2  2
  4   10.9.2023.  Kaptol                         Hrvatski dragovoljac Drenovac  2  2
  4   10.9.2023.  Kuzmica                        Graševina Vetovo               3  0
  4   10.9.2023.  Mladost Pavlovci               BSK Buk                        3  1
  4   10.9.2023.  Omladinac Čaglin               Dinamo Rajsavac                1  1
  4   10.9.2023.  Slaven Gradac                  Dobrovac                       1  2
  5   17.9.2023.  BSK Buk                        Kuzmica                        5  1
  5   17.9.2023.  Croatia Mihaljevci             Kaptol                         1  4
  5   17.9.2023.  Dinamo Rajsavac                Graničar Zagrađe               2  1
  5   17.9.2023.  Dobrovac                       Omladinac Čaglin               2  1
  5   17.9.2023.  Graševina Vetovo               Slaven Gradac                  2  3
  5   17.9.2023.  Hrvatski dragovoljac Drenovac  Mladost Pavlovci               5  1
  6   24.9.2023.  Croatia Mihaljevci             Dinamo Rajsavac                3  2
  6   24.9.2023.  Graničar Zagrađe               Dobrovac                       3  0
  6   24.9.2023.  Kaptol                         Mladost Pavlovci               4  1
  6   24.9.2023.  Kuzmica                        Hrvatski dragovoljac Drenovac  3  1
  6   24.9.2023.  Omladinac Čaglin               Graševina Vetovo               5  0
  6   24.9.2023.  Slaven Gradac                  BSK Buk                        2  3
  7   1.10.2023.  BSK Buk                        Omladinac Čaglin               3  0
  7   1.10.2023.  Dinamo Rajsavac                Kaptol                         2  5
  7   1.10.2023.  Dobrovac                       Croatia Mihaljevci             0  2
  7   1.10.2023.  Graševina Vetovo               Graničar Zagrađe               2  0
  7   1.10.2023.  Hrvatski dragovoljac Drenovac  Slaven Gradac                  4  2
  7   1.10.2023.  Mladost Pavlovci               Kuzmica                        0  1
  8   8.10.2023.  Croatia Mihaljevci             Graševina Vetovo               2  0
  8   8.10.2023.  Dinamo Rajsavac                Dobrovac                       1  2
  8   8.10.2023.  Graničar Zagrađe               BSK Buk                        0  1
  8   8.10.2023.  Kaptol                         Kuzmica                        3  0
  8   8.10.2023.  Omladinac Čaglin               Hrvatski dragovoljac Drenovac  3  2
  8   8.10.2023.  Slaven Gradac                  Mladost Pavlovci               5  1
  9  15.10.2023.  BSK Buk                        Croatia Mihaljevci             4  2
  9  15.10.2023.  Dobrovac                       Kaptol                         1  0
  9  15.10.2023.  Graševina Vetovo               Dinamo Rajsavac                1  1
  9  15.10.2023.  Hrvatski dragovoljac Drenovac  Graničar Zagrađe               2  1
  9  15.10.2023.  Kuzmica                        Slaven Gradac                  0  4
  9  15.10.2023.  Mladost Pavlovci               Omladinac Čaglin               2  2
 10  22.10.2023.  Croatia Mihaljevci             Hrvatski dragovoljac Drenovac  4  1
 10  22.10.2023.  Dinamo Rajsavac                BSK Buk                        3  0
 10  22.10.2023.  Dobrovac                       Graševina Vetovo               1  4
 10  22.10.2023.  Graničar Zagrađe               Mladost Pavlovci               4  2
 10  22.10.2023.  Kaptol                         Slaven Gradac                  3  1
 10  22.10.2023.  Omladinac Čaglin               Kuzmica                        6  0
 11  29.10.2023.  BSK Buk                        Dobrovac                       6  0
 11  29.10.2023.  Graševina Vetovo               Kaptol                         2  0
 11  29.10.2023.  Hrvatski dragovoljac Drenovac  Dinamo Rajsavac                2  2
 11  29.10.2023.  Kuzmica                        Graničar Zagrađe               3  2
 11  29.10.2023.  Mladost Pavlovci               Croatia Mihaljevci             0  2
 11  29.10.2023.  Slaven Gradac                  Omladinac Čaglin               1  0
 12   5.11.2023.  BSK Buk                        Graševina Vetovo               2  0
 12   5.11.2023.  Hrvatski dragovoljac Drenovac  Dobrovac                       3  3
 12   5.11.2023.  Kaptol                         Omladinac Čaglin               3  2
 12   5.11.2023.  Kuzmica                        Croatia Mihaljevci             0  4
 12   5.11.2023.  Mladost Pavlovci               Dinamo Rajsavac                0  0
 12   5.11.2023.  Slaven Gradac                  Graničar Zagrađe               3  2
 13  12.11.2023.  BSK Buk                        Kaptol                         4  5
 13  12.11.2023.  Croatia Mihaljevci             Slaven Gradac                  5  1
 13  12.11.2023.  Dinamo Rajsavac                Kuzmica                        6  4
 13  12.11.2023.  Dobrovac                       Mladost Pavlovci               3  1
 13  12.11.2023.  Graničar Zagrađe               Omladinac Čaglin               2  1
 13  12.11.2023.  Graševina Vetovo               Hrvatski dragovoljac Drenovac  3  3
 14   10.3.2024.  Hrvatski dragovoljac Drenovac  BSK Buk                        2  2
 14   10.3.2024.  Kaptol                         Graničar Zagrađe               0  1
 14   10.3.2024.  Kuzmica                        Dobrovac                       2  2
 14   10.3.2024.  Mladost Pavlovci               Graševina Vetovo               2  0
 14   10.3.2024.  Omladinac Čaglin               Croatia Mihaljevci             3  0
 14   10.3.2024.  Slaven Gradac                  Dinamo Rajsavac                1  2
 15   17.3.2024.  BSK Buk                        Mladost Pavlovci               4  0
 15   17.3.2024.  Croatia Mihaljevci             Graničar Zagrađe               3  3
 15   17.3.2024.  Dinamo Rajsavac                Omladinac Čaglin               1  1
 15   17.3.2024.  Dobrovac                       Slaven Gradac                  4  1
 15   17.3.2024.  Graševina Vetovo               Kuzmica                        3  2
 15   17.3.2024.  Hrvatski dragovoljac Drenovac  Kaptol                         0  0

Varaždinska county

Pos  Team                         DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Zadrugar Hrastovsko           0  16  11  5   0  59  20   39   38
=====================================================================
  2  Plitvica Selnik               0  16  12  1   3  42  21   21   37
  3  Sloboda Tužno                 0  16   9  1   6  39  30    9   28
  4  Mladost Sigetec               0  16   8  3   5  37  25   12   27
  5  Plitvica Gojanec              0  16   8  2   6  36  30    6   26
  6  Trnje Trnovec                 0  16   8  1   7  40  23   17   25
  7  Zelengaj Donji Kućan          0  16   8  1   7  31  27    4   25
  8  Mladost Varaždin              0  16   6  3   7  15  20   -5   21
  9  Mladost Varaždinske Toplice   0  16   5  1  10  30  49  -19   16
 10  Čevo Podevčevo                0  16   4  1  11  11  44  -33   13
 11  Beretinec                     0  16   3  2  11  16  39  -23   11
=====================================================================
 12  Drava-Ajax Komarnica          0  16   3  1  12  14  42  -28   10

Last updated: 17. 3. 2024.

County cup:
(Finalists will qualify for the National cup.)

Rnd  Date         Home Team                    Away Team                    F   A
  1   20.8.2023.  Beretinec                    Plitvica Gojanec              2  2
  1   20.8.2023.  Mladost Varaždinske Toplice  Mladost Varaždin              3  1
  1   20.8.2023.  Sloboda Tužno                Plitvica Selnik               1  2
  1   20.8.2023.  Zadrugar Hrastovsko          Trnje Trnovec                 2  1
  1   20.8.2023.  Zelengaj Donji Kućan         Mladost Sigetec               0  6
  1   20.8.2023.  Čevo Podevčevo               Drava-Ajax Komarnica          3  2
  2   27.8.2023.  Mladost Sigetec              Drava-Ajax Komarnica          3  2
  2   27.8.2023.  Mladost Varaždin             Čevo Podevčevo                0  0
  2   27.8.2023.  Plitvica Gojanec             Mladost Varaždinske Toplice   3  2
  2   27.8.2023.  Plitvica Selnik              Beretinec                     5  1
  2   27.8.2023.  Trnje Trnovec                Sloboda Tužno                 6  2
  2   27.8.2023.  Zelengaj Donji Kućan         Zadrugar Hrastovsko           1  5
  3    3.9.2023.  Beretinec                    Trnje Trnovec                 2  3
  3    3.9.2023.  Drava-Ajax Komarnica         Mladost Varaždin              0  2
  3    3.9.2023.  Mladost Varaždinske Toplice  Plitvica Selnik               0  4
  3    3.9.2023.  Sloboda Tužno                Zelengaj Donji Kućan          3  0
  3    3.9.2023.  Zadrugar Hrastovsko          Mladost Sigetec               1  1
  3    3.9.2023.  Čevo Podevčevo               Plitvica Gojanec              1  4
  4   10.9.2023.  Mladost Sigetec              Mladost Varaždin              1  1
  4   10.9.2023.  Plitvica Gojanec             Drava-Ajax Komarnica          7  2
  4   10.9.2023.  Plitvica Selnik              Čevo Podevčevo                4  0
  4   10.9.2023.  Trnje Trnovec                Mladost Varaždinske Toplice   2  3
  4   10.9.2023.  Zadrugar Hrastovsko          Sloboda Tužno                 2  2
  4   10.9.2023.  Zelengaj Donji Kućan         Beretinec                     4  1
  5   17.9.2023.  Beretinec                    Zadrugar Hrastovsko           1  4
  5   17.9.2023.  Drava-Ajax Komarnica         Plitvica Selnik               0  2
  5   17.9.2023.  Mladost Varaždin             Plitvica Gojanec              0  2
  5   17.9.2023.  Mladost Varaždinske Toplice  Zelengaj Donji Kućan          0  1
  5   17.9.2023.  Sloboda Tužno                Mladost Sigetec               4  1
  5   17.9.2023.  Čevo Podevčevo               Trnje Trnovec                 0  3
  6   24.9.2023.  Mladost Sigetec              Plitvica Gojanec              5  1
  6   24.9.2023.  Plitvica Selnik              Mladost Varaždin              2  1
  6   24.9.2023.  Sloboda Tužno                Beretinec                     2  1
  6   24.9.2023.  Trnje Trnovec                Drava-Ajax Komarnica          0  1
  6   24.9.2023.  Zadrugar Hrastovsko          Mladost Varaždinske Toplice  10  3
  6   24.9.2023.  Zelengaj Donji Kućan         Čevo Podevčevo                5  0
  7   1.10.2023.  Beretinec                    Mladost Sigetec               0  2
  7   1.10.2023.  Drava-Ajax Komarnica         Zelengaj Donji Kućan          0  4
  7   1.10.2023.  Mladost Varaždin             Trnje Trnovec                 1  0
  7   1.10.2023.  Mladost Varaždinske Toplice  Sloboda Tužno                 3  4
  7   1.10.2023.  Plitvica Gojanec             Plitvica Selnik               1  2
  7   1.10.2023.  Čevo Podevčevo               Zadrugar Hrastovsko           0  2
  8   8.10.2023.  Beretinec                    Mladost Varaždinske Toplice   0  0
  8   8.10.2023.  Mladost Sigetec              Plitvica Selnik               0  0
  8   8.10.2023.  Sloboda Tužno                Čevo Podevčevo                6  0
  8   8.10.2023.  Trnje Trnovec                Plitvica Gojanec              6  1
  8   8.10.2023.  Zadrugar Hrastovsko          Drava-Ajax Komarnica          7  1
  8   8.10.2023.  Zelengaj Donji Kućan         Mladost Varaždin              0  1
  9  15.10.2023.  Drava-Ajax Komarnica         Sloboda Tužno                 0  4
  9  15.10.2023.  Mladost Varaždin             Zadrugar Hrastovsko           2  2
  9  15.10.2023.  Mladost Varaždinske Toplice  Mladost Sigetec               5  3
  9  15.10.2023.  Plitvica Gojanec             Zelengaj Donji Kućan          1  0
  9  15.10.2023.  Plitvica Selnik              Trnje Trnovec                 4  1
  9  15.10.2023.  Čevo Podevčevo               Beretinec                     0  3
 10  22.10.2023.  Beretinec                    Drava-Ajax Komarnica          1  0
 10  22.10.2023.  Mladost Sigetec              Trnje Trnovec                 2  1
 10  22.10.2023.  Mladost Varaždinske Toplice  Čevo Podevčevo                4  0
 10  22.10.2023.  Sloboda Tužno                Mladost Varaždin              0  1
 10  22.10.2023.  Zadrugar Hrastovsko          Plitvica Gojanec              4  2
 10  22.10.2023.  Zelengaj Donji Kućan         Plitvica Selnik               4  0
 11  29.10.2023.  Drava-Ajax Komarnica         Mladost Varaždinske Toplice   1  2
 11  29.10.2023.  Mladost Varaždin             Beretinec                     0  1
 11  29.10.2023.  Plitvica Gojanec             Sloboda Tužno                 5  1
 11  29.10.2023.  Plitvica Selnik              Zadrugar Hrastovsko           2  4
 11  29.10.2023.  Trnje Trnovec                Zelengaj Donji Kućan          3  0
 11  29.10.2023.  Čevo Podevčevo               Mladost Sigetec               0  5
 12   5.11.2023.  Drava-Ajax Komarnica         Čevo Podevčevo                0  2
 12   5.11.2023.  Mladost Sigetec              Zelengaj Donji Kućan          3  2
 12   5.11.2023.  Mladost Varaždin             Mladost Varaždinske Toplice   3  2
 12   5.11.2023.  Plitvica Gojanec             Beretinec                     3  1
 12   5.11.2023.  Plitvica Selnik              Sloboda Tužno                 0  2
 12   5.11.2023.  Trnje Trnovec                Zadrugar Hrastovsko           0  0
 13  12.11.2023.  Beretinec                    Plitvica Selnik               2  3
 13  12.11.2023.  Drava-Ajax Komarnica         Mladost Sigetec               3  1
 13  12.11.2023.  Mladost Varaždinske Toplice  Plitvica Gojanec              0  2
 13  12.11.2023.  Sloboda Tužno                Trnje Trnovec                 4  0
 13  12.11.2023.  Zadrugar Hrastovsko          Zelengaj Donji Kućan          2  2
 13  12.11.2023.  Čevo Podevčevo               Mladost Varaždin              2  0
 14  19.11.2023.  Mladost Sigetec              Zadrugar Hrastovsko           1  4
 14  19.11.2023.  Mladost Varaždin             Drava-Ajax Komarnica          0  1
 14  19.11.2023.  Plitvica Gojanec             Čevo Podevčevo                0  1
 14  19.11.2023.  Plitvica Selnik              Mladost Varaždinske Toplice   5  2
 14  19.11.2023.  Trnje Trnovec                Beretinec                     5  0
 14  19.11.2023.  Zelengaj Donji Kućan         Sloboda Tužno                 4  2
 15   10.3.2024.  Beretinec                    Zelengaj Donji Kućan          0  1
 15   10.3.2024.  Drava-Ajax Komarnica         Plitvica Gojanec              1  1
 15   10.3.2024.  Mladost Varaždin             Mladost Sigetec               0  3
 15   10.3.2024.  Mladost Varaždinske Toplice  Trnje Trnovec                 1  7
 15   10.3.2024.  Sloboda Tužno                Zadrugar Hrastovsko           1  5
 15   10.3.2024.  Čevo Podevčevo               Plitvica Selnik               2  4
 16   17.3.2024.  Mladost Sigetec              Sloboda Tužno                 0  1
 16   17.3.2024.  Plitvica Gojanec             Mladost Varaždin              1  2
 16   17.3.2024.  Plitvica Selnik              Drava-Ajax Komarnica          3  0
 16   17.3.2024.  Trnje Trnovec                Čevo Podevčevo                2  0
 16   17.3.2024.  Zadrugar Hrastovsko          Beretinec                     5  0
 16   17.3.2024.  Zelengaj Donji Kućan         Mladost Varaždinske Toplice   3  0

Međimurska county

Pos  Team                           DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Dubravčan Donja Dubrava         0  15  11  2   2  47  22   25   35
=======================================================================
  2  Zasadbreg 77                    0  15   8  5   2  39  21   18   29
  3  Kraljevčan 38 Donji Kraljevec   0  15   8  2   5  40  33    7   26
  4  Sokol Vratišinec                0  15   8  1   6  42  33    9   25
  5  Venera PMP Juraj na Bregu       0  15   7  3   5  28  17   11   24
  6  Croatia Orehovica               0  15   7  3   5  28  35   -7   24
  7  Polet Pribislavec               0  15   6  4   5  37  28    9   22
  8  Hodošan                         0  15   6  3   6  32  30    2   21
  9  Trnava Goričan                  0  15   6  2   7  23  21    2   20
 10  Strahoninec                     0  15   5  2   8  26  46  -20   17
 11  Omladinac Novo Selo Rok         0  15   4  3   8  21  27   -6   15
 12  Plavi Peklenica                 0  15   4  3   8  25  36  -11   15
 13  Naprijed Cirkovljan             0  15   3  4   8  14  26  -12   13
=======================================================================
 14  ČSK Čehovec                     0  15   3  1  11  21  48  -27   10

Last updated: 17. 3. 2024.

County cup:
(Finalists will qualify for the National cup.)

Rnd  Date         Home Team                      Away Team                      F  A
  1   27.8.2023.  Dubravčan Donja Dubrava        Hodošan                        6  3
  1   27.8.2023.  Plavi Peklenica                Zasadbreg 77                   2  2
  1   27.8.2023.  Sokol Vratišinec               Kraljevčan 38 Donji Kraljevec  2  4
  1   27.8.2023.  Strahoninec                    Omladinac Novo Selo Rok        0  1
  1   27.8.2023.  Trnava Goričan                 Croatia Orehovica              4  0
  1   27.8.2023.  Venera PMP Juraj na Bregu      Naprijed Cirkovljan            2  0
  1   27.8.2023.  ČSK Čehovec                    Polet Pribislavec              2  1
  2    3.9.2023.  Croatia Orehovica              ČSK Čehovec                    3  0
  2    3.9.2023.  Hodošan                        Trnava Goričan                 0  0
  2    3.9.2023.  Kraljevčan 38 Donji Kraljevec  Venera PMP Juraj na Bregu      0  1
  2    3.9.2023.  Naprijed Cirkovljan            Plavi Peklenica                1  0
  2    3.9.2023.  Omladinac Novo Selo Rok        Polet Pribislavec              0  2
  2    3.9.2023.  Strahoninec                    Sokol Vratišinec               0  3
  2    3.9.2023.  Zasadbreg 77                   Dubravčan Donja Dubrava        1  1
  3   10.9.2023.  Dubravčan Donja Dubrava        Naprijed Cirkovljan            3  1
  3   10.9.2023.  Plavi Peklenica                Kraljevčan 38 Donji Kraljevec  4  2
  3   10.9.2023.  Polet Pribislavec              Croatia Orehovica              6  1
  3   10.9.2023.  Sokol Vratišinec               Omladinac Novo Selo Rok        4  2
  3   10.9.2023.  Trnava Goričan                 Zasadbreg 77                   0  4
  3   10.9.2023.  Venera PMP Juraj na Bregu      Strahoninec                    5  1
  3   10.9.2023.  ČSK Čehovec                    Hodošan                        2  2
  4   17.9.2023.  Hodošan                        Polet Pribislavec              3  2
  4   17.9.2023.  Kraljevčan 38 Donji Kraljevec  Dubravčan Donja Dubrava        5  1
  4   17.9.2023.  Naprijed Cirkovljan            Trnava Goričan                 0  0
  4   17.9.2023.  Omladinac Novo Selo Rok        Croatia Orehovica              2  3
  4   17.9.2023.  Sokol Vratišinec               Venera PMP Juraj na Bregu      2  1
  4   17.9.2023.  Strahoninec                    Plavi Peklenica                3  2
  4   17.9.2023.  Zasadbreg 77                   ČSK Čehovec                    2  1
  5   24.9.2023.  Croatia Orehovica              Hodošan                        2  1
  5   24.9.2023.  Dubravčan Donja Dubrava        Strahoninec                    6  1
  5   24.9.2023.  Plavi Peklenica                Sokol Vratišinec               1  0
  5   24.9.2023.  Polet Pribislavec              Zasadbreg 77                   4  4
  5   24.9.2023.  Trnava Goričan                 Kraljevčan 38 Donji Kraljevec  1  2
  5   24.9.2023.  Venera PMP Juraj na Bregu      Omladinac Novo Selo Rok        1  1
  5   24.9.2023.  ČSK Čehovec                    Naprijed Cirkovljan            2  1
  6   1.10.2023.  Kraljevčan 38 Donji Kraljevec  ČSK Čehovec                    3  1
  6   1.10.2023.  Naprijed Cirkovljan            Polet Pribislavec              1  5
  6   1.10.2023.  Omladinac Novo Selo Rok        Hodošan                        0  3
  6   1.10.2023.  Sokol Vratišinec               Dubravčan Donja Dubrava        3  2
  6   1.10.2023.  Strahoninec                    Trnava Goričan                 0  3
  6   1.10.2023.  Venera PMP Juraj na Bregu      Plavi Peklenica                3  1
  6   1.10.2023.  Zasadbreg 77                   Croatia Orehovica              4  2
  7   8.10.2023.  Croatia Orehovica              Naprijed Cirkovljan            0  2
  7   8.10.2023.  Dubravčan Donja Dubrava        Venera PMP Juraj na Bregu      3  1
  7   8.10.2023.  Hodošan                        Zasadbreg 77                   3  2
  7   8.10.2023.  Plavi Peklenica                Omladinac Novo Selo Rok        2  1
  7   8.10.2023.  Polet Pribislavec              Kraljevčan 38 Donji Kraljevec  5  5
  7   8.10.2023.  Trnava Goričan                 Sokol Vratišinec               4  2
  7   8.10.2023.  ČSK Čehovec                    Strahoninec                    1  5
  8  15.10.2023.  Kraljevčan 38 Donji Kraljevec  Croatia Orehovica              3  4
  8  15.10.2023.  Naprijed Cirkovljan            Hodošan                        2  4
  8  15.10.2023.  Omladinac Novo Selo Rok        Zasadbreg 77                   0  2
  8  15.10.2023.  Plavi Peklenica                Dubravčan Donja Dubrava        2  4
  8  15.10.2023.  Sokol Vratišinec               ČSK Čehovec                    4  1
  8  15.10.2023.  Strahoninec                    Polet Pribislavec              3  1
  8  15.10.2023.  Venera PMP Juraj na Bregu      Trnava Goričan                 4  1
  9  22.10.2023.  Croatia Orehovica              Strahoninec                    1  1
  9  22.10.2023.  Dubravčan Donja Dubrava        Omladinac Novo Selo Rok        2  1
  9  22.10.2023.  Hodošan                        Kraljevčan 38 Donji Kraljevec  1  2
  9  22.10.2023.  Polet Pribislavec              Sokol Vratišinec               4  1
  9  22.10.2023.  Trnava Goričan                 Plavi Peklenica                2  0
  9  22.10.2023.  Zasadbreg 77                   Naprijed Cirkovljan            0  0
  9  22.10.2023.  ČSK Čehovec                    Venera PMP Juraj na Bregu      1  3
 10  29.10.2023.  Dubravčan Donja Dubrava        Trnava Goričan                 2  1
 10  29.10.2023.  Kraljevčan 38 Donji Kraljevec  Zasadbreg 77                   4  2
 10  29.10.2023.  Omladinac Novo Selo Rok        Naprijed Cirkovljan            2  1
 10  29.10.2023.  Plavi Peklenica                ČSK Čehovec                    5  2
 10  29.10.2023.  Sokol Vratišinec               Croatia Orehovica              2  2
 10  29.10.2023.  Strahoninec                    Hodošan                        4  3
 10  29.10.2023.  Venera PMP Juraj na Bregu      Polet Pribislavec              1  1
 11   5.11.2023.  Croatia Orehovica              Venera PMP Juraj na Bregu      1  0
 11   5.11.2023.  Hodošan                        Sokol Vratišinec               1  2
 11   5.11.2023.  Polet Pribislavec              Plavi Peklenica                3  1
 11   5.11.2023.  Zasadbreg 77                   Strahoninec                    6  2
 11   5.11.2023.  ČSK Čehovec                    Dubravčan Donja Dubrava        1  6
 11  26.11.2023.  Naprijed Cirkovljan            Kraljevčan 38 Donji Kraljevec  0  0
 11  26.11.2023.  Trnava Goričan                 Omladinac Novo Selo Rok        2  0
 12  12.11.2023.  Dubravčan Donja Dubrava        Polet Pribislavec              2  0
 12  12.11.2023.  Omladinac Novo Selo Rok        Kraljevčan 38 Donji Kraljevec  3  0
 12  12.11.2023.  Plavi Peklenica                Croatia Orehovica              1  1
 12  12.11.2023.  Sokol Vratišinec               Zasadbreg 77                   0  1
 12  12.11.2023.  Strahoninec                    Naprijed Cirkovljan            1  0
 12  12.11.2023.  Trnava Goričan                 ČSK Čehovec                    1  2
 12  12.11.2023.  Venera PMP Juraj na Bregu      Hodošan                        1  1
 13  19.11.2023.  Croatia Orehovica              Dubravčan Donja Dubrava        0  5
 13  19.11.2023.  Hodošan                        Plavi Peklenica                3  1
 13  19.11.2023.  Kraljevčan 38 Donji Kraljevec  Strahoninec                    4  0
 13  19.11.2023.  Naprijed Cirkovljan            Sokol Vratišinec               1  4
 13  19.11.2023.  Polet Pribislavec              Trnava Goričan                 0  2
 13  19.11.2023.  Zasadbreg 77                   Venera PMP Juraj na Bregu      1  0
 13  19.11.2023.  ČSK Čehovec                    Omladinac Novo Selo Rok        2  5
 14   10.3.2024.  Croatia Orehovica              Trnava Goričan                 2  1
 14   10.3.2024.  Hodošan                        Dubravčan Donja Dubrava        1  3
 14   10.3.2024.  Kraljevčan 38 Donji Kraljevec  Sokol Vratišinec               5  4
 14   10.3.2024.  Naprijed Cirkovljan            Venera PMP Juraj na Bregu      2  1
 14   10.3.2024.  Omladinac Novo Selo Rok        Strahoninec                    1  1
 14   10.3.2024.  Polet Pribislavec              ČSK Čehovec                    1  0
 14   10.3.2024.  Zasadbreg 77                   Plavi Peklenica                7  1
 15   17.3.2024.  Dubravčan Donja Dubrava        Zasadbreg 77                   1  1
 15   17.3.2024.  Plavi Peklenica                Naprijed Cirkovljan            2  2
 15   17.3.2024.  Polet Pribislavec              Omladinac Novo Selo Rok        2  2
 15   17.3.2024.  Sokol Vratišinec               Strahoninec                    9  4
 15   17.3.2024.  Trnava Goričan                 Hodošan                        1  3
 15   17.3.2024.  Venera PMP Juraj na Bregu      Kraljevčan 38 Donji Kraljevec  4  1
 15   17.3.2024.  ČSK Čehovec                    Croatia Orehovica              3  6

Bjelovarsko-bilogorska county

Pos  Team                            DP  P   W   D  L   F   A    GD   Pts
  1  Bilogora Kapela                  0  14  11  0   3  37   20   17   33
=========================================================================
  2  Daruvar                          0  14   9  2   3  63   24   39   29
  3  Hajduk Hercegovac                0  14   9  2   3  34   20   14   29
  4  Kamen Sirač                      0  14   9  0   5  37   15   22   27
  5  Rovišće                          0  14   9  0   5  44   26   18   27
  6  Trnski Nova Rača                 0  14   7  3   4  35   25   10   24
  7  Zdenka 91 Veliki Zdenci          0  14   7  1   6  28   22    6   22
  8  BŠK Brezovac                     0  14   5  5   4  20   17    3   20
  9  Ribar Končanica                  0  14   4  5   5  32   21   11   17
 10  Bilo Velika Pisanica             0  14   5  2   7  25   27   -2   17
 11  Bilogorac Veliko Trojstvo        0  14   4  2   8  15   24   -9   14
 12  Ivanska                          0  14   3  4   7  29   31   -2   13
 13  Brestovac Garešnički Brestovac   0  14   2  1  11  19   50  -31    7
=========================================================================
 14  Tomislav Berek                   0  14   0  1  13   8  104  -96    1

Last updated: 17. 3. 2024.

County cup:
(Finalists will qualify for the National cup.)

Rnd  Date         Home Team                       Away Team                       F   A 
  1   27.8.2023.  Bilogorac Veliko Trojstvo       Bilo Velika Pisanica             3   2
  1   27.8.2023.  BŠK Brezovac                    Bilogora Kapela                  1   3
  1   27.8.2023.  Hajduk Hercegovac               Brestovac Garešnički Brestovac   4   0
  1   27.8.2023.  Ivanska                         Tomislav Berek                   2   0
  1   27.8.2023.  Kamen Sirač                     Rovišće                          1   3
  1   27.8.2023.  Ribar Končanica                 Daruvar                          2   5
  1   27.8.2023.  Trnski Nova Rača                Zdenka 91 Veliki Zdenci          4   1
  2    3.9.2023.  Bilo Velika Pisanica            Ribar Končanica                  0   3
  2    3.9.2023.  Bilogora Kapela                 Hajduk Hercegovac                3   2
  2    3.9.2023.  Daruvar                         BŠK Brezovac                     1   1
  2    3.9.2023.  Kamen Sirač                     Trnski Nova Rača                 3   0
  2    3.9.2023.  Rovišće                         Brestovac Garešnički Brestovac   7   1
  2    3.9.2023.  Tomislav Berek                  Bilogorac Veliko Trojstvo        1   1
  2    3.9.2023.  Zdenka 91 Veliki Zdenci         Ivanska                          3   1
  3   10.9.2023.  Bilogorac Veliko Trojstvo       Zdenka 91 Veliki Zdenci          2   1
  3   10.9.2023.  Brestovac Garešnički Brestovac  Bilogora Kapela                  1   3
  3   10.9.2023.  BŠK Brezovac                    Bilo Velika Pisanica             1   1
  3   10.9.2023.  Hajduk Hercegovac               Daruvar                          1   3
  3   10.9.2023.  Ivanska                         Kamen Sirač                      0   1
  3   10.9.2023.  Ribar Končanica                 Tomislav Berek                  13   1
  3   10.9.2023.  Trnski Nova Rača                Rovišće                          3   5
  4   17.9.2023.  Bilo Velika Pisanica            Hajduk Hercegovac                1   2
  4   17.9.2023.  Daruvar                         Brestovac Garešnički Brestovac   8   1
  4   17.9.2023.  Kamen Sirač                     Bilogorac Veliko Trojstvo        4   1
  4   17.9.2023.  Rovišće                         Bilogora Kapela                  4   1
  4   17.9.2023.  Tomislav Berek                  BŠK Brezovac                     0   6
  4   17.9.2023.  Trnski Nova Rača                Ivanska                          3   0
  4   17.9.2023.  Zdenka 91 Veliki Zdenci         Ribar Končanica                  0   0
  5   24.9.2023.  Bilogora Kapela                 Daruvar                          4   3
  5   24.9.2023.  Bilogorac Veliko Trojstvo       Trnski Nova Rača                 1   3
  5   24.9.2023.  Brestovac Garešnički Brestovac  Bilo Velika Pisanica             0   4
  5   24.9.2023.  BŠK Brezovac                    Zdenka 91 Veliki Zdenci          0   3
  5   24.9.2023.  Hajduk Hercegovac               Tomislav Berek                   8   0
  5   24.9.2023.  Ivanska                         Rovišće                          3   4
  5   24.9.2023.  Ribar Končanica                 Kamen Sirač                      1   2
  6   1.10.2023.  Bilo Velika Pisanica            Bilogora Kapela                  0   4
  6   1.10.2023.  Ivanska                         Bilogorac Veliko Trojstvo        0   2
  6   1.10.2023.  Kamen Sirač                     BŠK Brezovac                     0   1
  6   1.10.2023.  Rovišće                         Daruvar                          2   4
  6   1.10.2023.  Tomislav Berek                  Brestovac Garešnički Brestovac   3   5
  6   1.10.2023.  Trnski Nova Rača                Ribar Končanica                  1   1
  6   1.10.2023.  Zdenka 91 Veliki Zdenci         Hajduk Hercegovac                1   2
  7   8.10.2023.  Bilogora Kapela                 Tomislav Berek                   3   0
  7   8.10.2023.  Bilogorac Veliko Trojstvo       Rovišće                          1   0
  7   8.10.2023.  Brestovac Garešnički Brestovac  Zdenka 91 Veliki Zdenci          1   2
  7   8.10.2023.  BŠK Brezovac                    Trnski Nova Rača                 1   1
  7   8.10.2023.  Daruvar                         Bilo Velika Pisanica             6   3
  7   8.10.2023.  Hajduk Hercegovac               Kamen Sirač                      0   2
  7   8.10.2023.  Ribar Končanica                 Ivanska                          1   1
  8  15.10.2023.  Bilogorac Veliko Trojstvo       Ribar Končanica                  1   1
  8  15.10.2023.  Ivanska                         BŠK Brezovac                     3   3
  8  15.10.2023.  Kamen Sirač                     Brestovac Garešnički Brestovac   6   0
  8  15.10.2023.  Rovišće                         Bilo Velika Pisanica             1   4
  8  15.10.2023.  Trnski Nova Rača                Hajduk Hercegovac                2   2
  8  15.10.2023.  Zdenka 91 Veliki Zdenci         Bilogora Kapela                  1   2
  8  25.11.2023.  Tomislav Berek                  Daruvar                          0  20
  9  22.10.2023.  Bilo Velika Pisanica            Tomislav Berek                   4   1
  9  22.10.2023.  Bilogora Kapela                 Kamen Sirač                      1   2
  9  22.10.2023.  Brestovac Garešnički Brestovac  Trnski Nova Rača                 3   4
  9  22.10.2023.  BŠK Brezovac                    Bilogorac Veliko Trojstvo        1   0
  9  22.10.2023.  Daruvar                         Zdenka 91 Veliki Zdenci          2   4
  9  22.10.2023.  Hajduk Hercegovac               Ivanska                          3   2
  9  22.10.2023.  Ribar Končanica                 Rovišće                          4   0
 10  29.10.2023.  Bilogorac Veliko Trojstvo       Hajduk Hercegovac                1   2
 10  29.10.2023.  Ivanska                         Brestovac Garešnički Brestovac   3   2
 10  29.10.2023.  Kamen Sirač                     Daruvar                          1   0
 10  29.10.2023.  Ribar Končanica                 BŠK Brezovac                     2   1
 10  29.10.2023.  Rovišće                         Tomislav Berek                   8   0
 10  29.10.2023.  Trnski Nova Rača                Bilogora Kapela                  2   4
 10  29.10.2023.  Zdenka 91 Veliki Zdenci         Bilo Velika Pisanica             1   0
 11   5.11.2023.  Bilo Velika Pisanica            Kamen Sirač                      4   2
 11   5.11.2023.  Bilogora Kapela                 Ivanska                          4   2
 11   5.11.2023.  Brestovac Garešnički Brestovac  Bilogorac Veliko Trojstvo        2   1
 11   5.11.2023.  BŠK Brezovac                    Rovišće                          1   2
 11   5.11.2023.  Daruvar                         Trnski Nova Rača                 3   2
 11   5.11.2023.  Hajduk Hercegovac               Ribar Končanica                  3   2
 11   5.11.2023.  Tomislav Berek                  Zdenka 91 Veliki Zdenci          0   8
 12  12.11.2023.  Bilogorac Veliko Trojstvo       Bilogora Kapela                  1   3
 12  12.11.2023.  BŠK Brezovac                    Hajduk Hercegovac                1   1
 12  12.11.2023.  Ivanska                         Daruvar                          3   3
 12  12.11.2023.  Kamen Sirač                     Tomislav Berek                  13   1
 12  12.11.2023.  Ribar Končanica                 Brestovac Garešnički Brestovac   2   2
 12  12.11.2023.  Rovišće                         Zdenka 91 Veliki Zdenci          5   1
 12  12.11.2023.  Trnski Nova Rača                Bilo Velika Pisanica             2   0
 13  19.11.2023.  Bilo Velika Pisanica            Ivanska                          1   1
 13  19.11.2023.  Bilogora Kapela                 Ribar Končanica                  2   0
 13  19.11.2023.  Brestovac Garešnički Brestovac  BŠK Brezovac                     0   1
 13  19.11.2023.  Daruvar                         Bilogorac Veliko Trojstvo        3   0
 13  19.11.2023.  Hajduk Hercegovac               Rovišće                          2   1
 13  19.11.2023.  Tomislav Berek                  Trnski Nova Rača                 0   5
 13  19.11.2023.  Zdenka 91 Veliki Zdenci         Kamen Sirač                      1   0
 14   17.3.2024.  Bilo Velika Pisanica            Bilogorac Veliko Trojstvo        1   0
 14   17.3.2024.  Bilogora Kapela                 BŠK Brezovac                     0   1
 14   17.3.2024.  Brestovac Garešnički Brestovac  Hajduk Hercegovac                1   2
 14   17.3.2024.  Daruvar                         Ribar Končanica                  2   0
 14   17.3.2024.  Rovišće                         Kamen Sirač                      2   0
 14   17.3.2024.  Tomislav Berek                  Ivanska                          1   8
 14   17.3.2024.  Zdenka 91 Veliki Zdenci         Trnski Nova Rača                 1   3

Koprivničko-križevačka county

Pos  Team                        DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Graničar Đurđevac            0  14  13  1   0  53   6   47   40
====================================================================
  2  Tomislav Drnje               0  14  10  2   2  33  13   20   32
  3  Osvit Đelekovec              0  14   8  3   3  41  19   22   27
  4  Prugovac                     0  14   7  4   3  26  19    7   25
  5  Sloga Koprivnički Ivanec     0  14   7  2   5  34  23   11   23
  6  Močile Koprivnica            0  14   6  4   4  29  22    7   22
  7  Starigrad                    0  14   6  3   5  36  21   15   21
  8  Tomislav Radnik Ivan Žabno   0  14   6  2   6  23  28   -5   20
  9  Miklinovec Koprivnica        0  14   5  2   7  15  25  -10   17
 10  Rudar Glogovac               0  14   5  0   9  20  37  -17   15
 11  Kalinovac                    0  14   3  5   6  22  26   -4   14
 12  Panonija Peteranec           0  14   3  0  11  11  37  -26    9
 13  Drava Novigrad Podravski     0  14   1  3  10  10  43  -33    6
====================================================================
 14  Lipa Hlebine                 0  14   1  3  10  13  47  -34    6

Last updated: 17. 3. 2024.

County cup:
(Finalists will qualify for the National cup.)

Rnd  Date         Home Team                   Away Team                   F   A
  1   20.8.2023.  Graničar Đurđevac           Starigrad                    5  0
  1   20.8.2023.  Kalinovac                   Močile Koprivnica            2  2
  1   20.8.2023.  Lipa Hlebine                Tomislav Radnik Ivan Žabno   1  1
  1   20.8.2023.  Miklinovec Koprivnica       Prugovac                     0  2
  1   20.8.2023.  Rudar Glogovac              Panonija Peteranec           4  1
  1   20.8.2023.  Sloga Koprivnički Ivanec    Osvit Đelekovec              3  4
  1   20.8.2023.  Tomislav Drnje              Drava Novigrad Podravski     3  0
  2   27.8.2023.  Drava Novigrad Podravski    Panonija Peteranec           1  3
  2   27.8.2023.  Močile Koprivnica           Graničar Đurđevac            0  3
  2   27.8.2023.  Osvit Đelekovec             Kalinovac                    2  2
  2   27.8.2023.  Prugovac                    Lipa Hlebine                 3  0
  2   27.8.2023.  Starigrad                   Rudar Glogovac               6  0
  2   27.8.2023.  Tomislav Drnje              Miklinovec Koprivnica        4  0
  2   27.8.2023.  Tomislav Radnik Ivan Žabno  Sloga Koprivnički Ivanec     4  0
  3    3.9.2023.  Graničar Đurđevac           Osvit Đelekovec              2  1
  3    3.9.2023.  Kalinovac                   Tomislav Radnik Ivan Žabno   4  1
  3    3.9.2023.  Lipa Hlebine                Tomislav Drnje               1  1
  3    3.9.2023.  Miklinovec Koprivnica       Drava Novigrad Podravski     0  0
  3    3.9.2023.  Panonija Peteranec          Starigrad                    1  6
  3    3.9.2023.  Rudar Glogovac              Močile Koprivnica            2  4
  3    3.9.2023.  Sloga Koprivnički Ivanec    Prugovac                     0  0
  4   10.9.2023.  Drava Novigrad Podravski    Starigrad                    0  6
  4   10.9.2023.  Miklinovec Koprivnica       Lipa Hlebine                 2  1
  4   10.9.2023.  Močile Koprivnica           Panonija Peteranec           2  0
  4   10.9.2023.  Osvit Đelekovec             Rudar Glogovac               3  1
  4   10.9.2023.  Prugovac                    Kalinovac                    1  0
  4   10.9.2023.  Tomislav Drnje              Sloga Koprivnički Ivanec     1  0
  4   10.9.2023.  Tomislav Radnik Ivan Žabno  Graničar Đurđevac            1  4
  5   17.9.2023.  Graničar Đurđevac           Prugovac                     2  0
  5   17.9.2023.  Kalinovac                   Tomislav Drnje               1  4
  5   17.9.2023.  Lipa Hlebine                Drava Novigrad Podravski     1  2
  5   17.9.2023.  Panonija Peteranec          Osvit Đelekovec              0  3
  5   17.9.2023.  Rudar Glogovac              Tomislav Radnik Ivan Žabno   1  3
  5   17.9.2023.  Sloga Koprivnički Ivanec    Miklinovec Koprivnica        1  0
  5   17.9.2023.  Starigrad                   Močile Koprivnica            0  0
  6   24.9.2023.  Drava Novigrad Podravski    Močile Koprivnica            0  0
  6   24.9.2023.  Lipa Hlebine                Sloga Koprivnički Ivanec     2  6
  6   24.9.2023.  Miklinovec Koprivnica       Kalinovac                    1  0
  6   24.9.2023.  Osvit Đelekovec             Starigrad                    2  1
  6   24.9.2023.  Prugovac                    Rudar Glogovac               2  1
  6   24.9.2023.  Tomislav Drnje              Graničar Đurđevac            0  5
  6   24.9.2023.  Tomislav Radnik Ivan Žabno  Panonija Peteranec           2  0
  7   1.10.2023.  Graničar Đurđevac           Miklinovec Koprivnica        6  0
  7   1.10.2023.  Kalinovac                   Lipa Hlebine                 3  3
  7   1.10.2023.  Močile Koprivnica           Osvit Đelekovec              3  2
  7   1.10.2023.  Panonija Peteranec          Prugovac                     3  5
  7   1.10.2023.  Rudar Glogovac              Tomislav Drnje               0  4
  7   1.10.2023.  Sloga Koprivnički Ivanec    Drava Novigrad Podravski     7  1
  7   1.10.2023.  Starigrad                   Tomislav Radnik Ivan Žabno   0  2
  8   8.10.2023.  Drava Novigrad Podravski    Osvit Đelekovec              3  5
  8   8.10.2023.  Lipa Hlebine                Graničar Đurđevac            0  4
  8   8.10.2023.  Miklinovec Koprivnica       Rudar Glogovac               6  2
  8   8.10.2023.  Prugovac                    Starigrad                    1  3
  8   8.10.2023.  Sloga Koprivnički Ivanec    Kalinovac                    5  0
  8   8.10.2023.  Tomislav Drnje              Panonija Peteranec           1  0
  8   8.10.2023.  Tomislav Radnik Ivan Žabno  Močile Koprivnica            2  7
  9  15.10.2023.  Graničar Đurđevac           Sloga Koprivnički Ivanec     3  1
  9  15.10.2023.  Kalinovac                   Drava Novigrad Podravski     3  0
  9  15.10.2023.  Močile Koprivnica           Prugovac                     2  3
  9  15.10.2023.  Osvit Đelekovec             Tomislav Radnik Ivan Žabno   0  0
  9  15.10.2023.  Panonija Peteranec          Miklinovec Koprivnica        1  0
  9  15.10.2023.  Rudar Glogovac              Lipa Hlebine                 2  1
  9  15.10.2023.  Starigrad                   Tomislav Drnje               0  2
 10  22.10.2023.  Drava Novigrad Podravski    Tomislav Radnik Ivan Žabno   1  2
 10  22.10.2023.  Kalinovac                   Graničar Đurđevac            2  2
 10  22.10.2023.  Lipa Hlebine                Panonija Peteranec           0  1
 10  22.10.2023.  Miklinovec Koprivnica       Starigrad                    2  2
 10  22.10.2023.  Prugovac                    Osvit Đelekovec              2  2
 10  22.10.2023.  Sloga Koprivnički Ivanec    Rudar Glogovac               1  0
 10  22.10.2023.  Tomislav Drnje              Močile Koprivnica            4  0
 11  29.10.2023.  Graničar Đurđevac           Drava Novigrad Podravski     6  1
 11  29.10.2023.  Močile Koprivnica           Miklinovec Koprivnica        0  1
 11  29.10.2023.  Osvit Đelekovec             Tomislav Drnje               4  1
 11  29.10.2023.  Panonija Peteranec          Sloga Koprivnički Ivanec     1  4
 11  29.10.2023.  Rudar Glogovac              Kalinovac                    1  0
 11  29.10.2023.  Starigrad                   Lipa Hlebine                 6  0
 11  29.10.2023.  Tomislav Radnik Ivan Žabno  Prugovac                     1  3
 12   5.11.2023.  Drava Novigrad Podravski    Prugovac                     1  1
 12   5.11.2023.  Graničar Đurđevac           Rudar Glogovac               6  0
 12   5.11.2023.  Kalinovac                   Panonija Peteranec           2  0
 12   5.11.2023.  Lipa Hlebine                Močile Koprivnica            0  4
 12   5.11.2023.  Miklinovec Koprivnica       Osvit Đelekovec              0  3
 12   5.11.2023.  Sloga Koprivnički Ivanec    Starigrad                    3  3
 12   5.11.2023.  Tomislav Drnje              Tomislav Radnik Ivan Žabno   3  0
 13  12.11.2023.  Močile Koprivnica           Sloga Koprivnički Ivanec     4  2
 13  12.11.2023.  Osvit Đelekovec             Lipa Hlebine                10  0
 13  12.11.2023.  Panonija Peteranec          Graničar Đurđevac            0  4
 13  12.11.2023.  Prugovac                    Tomislav Drnje               2  2
 13  12.11.2023.  Rudar Glogovac              Drava Novigrad Podravski     3  0
 13  12.11.2023.  Starigrad                   Kalinovac                    3  2
 13  12.11.2023.  Tomislav Radnik Ivan Žabno  Miklinovec Koprivnica        2  1
 14   17.3.2024.  Drava Novigrad Podravski    Tomislav Drnje               0  3
 14   17.3.2024.  Močile Koprivnica           Kalinovac                    1  1
 14   17.3.2024.  Osvit Đelekovec             Sloga Koprivnički Ivanec     0  1
 14   17.3.2024.  Panonija Peteranec          Rudar Glogovac               0  3
 14   17.3.2024.  Prugovac                    Miklinovec Koprivnica        1  2
 14   17.3.2024.  Starigrad                   Graničar Đurđevac            0  1
 14   17.3.2024.  Tomislav Radnik Ivan Žabno  Lipa Hlebine                 2  3

Virovitičko-podravska county (Premier league)

Pos  Team                   DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Bratstvo Gornje Bazje   0  15  14  1   0  49   8   41   43
===============================================================
  2  Mladost Čačinci         0  15  13  2   0  67   7   60   41
  3  Suhopolje               0  15  12  0   3  45  23   22   36
  4  Dinamo Kapela Dvor      0  15  10  1   4  36  20   16   31
  5  Voćin                   0  15  10  0   5  30  27    3   30
  6  Lukač 05                0  15   8  1   6  47  32   15   25
  7  Dinamo Četekovac        0  15   7  1   7  33  25    8   22
  8  Crnac                   0  15   5  1   9  23  44  -21   16
  9  Mikleuš                 0  15   4  1  10  20  40  -20   13
 10  Sokol Milanovac         0  15   3  3   9  21  41  -20   12
 11  Zrinski Nova Bukovica   0  15   3  2  10  20  34  -14   11
 12  Borova                  0  15   3  1  11  20  56  -36   10
 13  Rezovac                 0  15   3  0  12  21  37  -16    9
===============================================================
 14  Slavonija Sladojevci    0  15   3  0  12  21  59  -38    9

Last updated: 17. 3. 2024.

County cup:
(Finalists will qualify for the National cup.)

Rnd  Date         Home Team              Away Team              F   A
  1   19.8.2023.  Bratstvo Gornje Bazje  Slavonija Sladojevci    8  0
  1   19.8.2023.  Crnac                  Dinamo Četekovac        3  1
  1   19.8.2023.  Dinamo Kapela Dvor     Zrinski Nova Bukovica   2  0
  1   19.8.2023.  Mikleuš                Borova                  4  1
  1   19.8.2023.  Mladost Čačinci        Sokol Milanovac         5  0
  1   19.8.2023.  Rezovac                Voćin                   0  2
  1   19.8.2023.  Suhopolje              Lukač 05                2  1
  2   26.8.2023.  Borova                 Mladost Čačinci         0  5
  2   26.8.2023.  Dinamo Četekovac       Rezovac                 4  1
  2   26.8.2023.  Lukač 05               Slavonija Sladojevci    4  2
  2   26.8.2023.  Sokol Milanovac        Crnac                   4  1
  2   26.8.2023.  Suhopolje              Mikleuš                 4  0
  2   26.8.2023.  Voćin                  Dinamo Kapela Dvor      1  2
  2   26.8.2023.  Zrinski Nova Bukovica  Bratstvo Gornje Bazje   1  2
  3    3.9.2023.  Bratstvo Gornje Bazje  Voćin                   2  0
  3    3.9.2023.  Crnac                  Borova                  3  2
  3    3.9.2023.  Dinamo Kapela Dvor     Dinamo Četekovac        3  0
  3    3.9.2023.  Mikleuš                Lukač 05                1  7
  3    3.9.2023.  Mladost Čačinci        Suhopolje               4  0
  3    3.9.2023.  Rezovac                Sokol Milanovac         2  1
  3    3.9.2023.  Slavonija Sladojevci   Zrinski Nova Bukovica   2  1
  4   10.9.2023.  Borova                 Rezovac                 2  1
  4   10.9.2023.  Dinamo Četekovac       Bratstvo Gornje Bazje   1  3
  4   10.9.2023.  Lukač 05               Zrinski Nova Bukovica   3  1
  4   10.9.2023.  Mikleuš                Mladost Čačinci         1  1
  4   10.9.2023.  Sokol Milanovac        Dinamo Kapela Dvor      0  3
  4   10.9.2023.  Suhopolje              Crnac                   5  1
  4   10.9.2023.  Voćin                  Slavonija Sladojevci    4  0
  5   16.9.2023.  Bratstvo Gornje Bazje  Sokol Milanovac         5  0
  5   16.9.2023.  Crnac                  Mikleuš                 2  0
  5   16.9.2023.  Dinamo Kapela Dvor     Borova                  4  1
  5   16.9.2023.  Mladost Čačinci        Lukač 05                8  1
  5   16.9.2023.  Rezovac                Suhopolje               0  2
  5   16.9.2023.  Slavonija Sladojevci   Dinamo Četekovac        0  5
  5   16.9.2023.  Zrinski Nova Bukovica  Voćin                   1  3
  6   23.9.2023.  Borova                 Bratstvo Gornje Bazje   0  3
  6   23.9.2023.  Dinamo Četekovac       Zrinski Nova Bukovica   3  1
  6   23.9.2023.  Lukač 05               Voćin                   0  1
  6   23.9.2023.  Mikleuš                Rezovac                 2  0
  6   23.9.2023.  Mladost Čačinci        Crnac                   7  0
  6   23.9.2023.  Sokol Milanovac        Slavonija Sladojevci    4  2
  6   23.9.2023.  Suhopolje              Dinamo Kapela Dvor      4  3
  7   30.9.2023.  Bratstvo Gornje Bazje  Suhopolje               2  1
  7   30.9.2023.  Crnac                  Lukač 05                3  0
  7   30.9.2023.  Dinamo Kapela Dvor     Mikleuš                 5  0
  7   30.9.2023.  Rezovac                Mladost Čačinci         1  4
  7   30.9.2023.  Slavonija Sladojevci   Borova                  2  4
  7   30.9.2023.  Voćin                  Dinamo Četekovac        2  1
  7   30.9.2023.  Zrinski Nova Bukovica  Sokol Milanovac         2  0
  8   8.10.2023.  Borova                 Zrinski Nova Bukovica   2  2
  8   8.10.2023.  Crnac                  Rezovac                 3  4
  8   8.10.2023.  Lukač 05               Dinamo Četekovac        3  2
  8   8.10.2023.  Mikleuš                Bratstvo Gornje Bazje   0  1
  8   8.10.2023.  Mladost Čačinci        Dinamo Kapela Dvor      3  0
  8   8.10.2023.  Sokol Milanovac        Voćin                   1  3
  8   8.10.2023.  Suhopolje              Slavonija Sladojevci    3  2
  9  15.10.2023.  Bratstvo Gornje Bazje  Mladost Čačinci         3  3
  9  15.10.2023.  Dinamo Kapela Dvor     Crnac                   3  0
  9  15.10.2023.  Dinamo Četekovac       Sokol Milanovac         0  0
  9  15.10.2023.  Rezovac                Lukač 05                1  3
  9  15.10.2023.  Slavonija Sladojevci   Mikleuš                 2  0
  9  15.10.2023.  Voćin                  Borova                  3  2
  9  15.10.2023.  Zrinski Nova Bukovica  Suhopolje               1  4
 10  22.10.2023.  Borova                 Dinamo Četekovac        1  4
 10  22.10.2023.  Crnac                  Bratstvo Gornje Bazje   0  5
 10  22.10.2023.  Lukač 05               Sokol Milanovac         2  2
 10  22.10.2023.  Mikleuš                Zrinski Nova Bukovica   1  4
 10  22.10.2023.  Mladost Čačinci        Slavonija Sladojevci    5  0
 10  22.10.2023.  Rezovac                Dinamo Kapela Dvor      1  2
 10  22.10.2023.  Suhopolje              Voćin                   4  2
 11  29.10.2023.  Bratstvo Gornje Bazje  Rezovac                 2  0
 11  29.10.2023.  Dinamo Kapela Dvor     Lukač 05                1  4
 11  29.10.2023.  Dinamo Četekovac       Suhopolje               3  1
 11  29.10.2023.  Slavonija Sladojevci   Crnac                   4  2
 11  29.10.2023.  Sokol Milanovac        Borova                  4  1
 11  29.10.2023.  Voćin                  Mikleuš                 4  2
 11  29.10.2023.  Zrinski Nova Bukovica  Mladost Čačinci         0  3
 12   5.11.2023.  Crnac                  Zrinski Nova Bukovica   1  0
 12   5.11.2023.  Dinamo Kapela Dvor     Bratstvo Gornje Bazje   0  3
 12   5.11.2023.  Lukač 05               Borova                 11  0
 12   5.11.2023.  Mikleuš                Dinamo Četekovac        3  2
 12   5.11.2023.  Mladost Čačinci        Voćin                   8  0
 12   5.11.2023.  Rezovac                Slavonija Sladojevci    8  2
 12   5.11.2023.  Suhopolje              Sokol Milanovac         6  0
 13  11.11.2023.  Borova                 Suhopolje               1  3
 13  11.11.2023.  Bratstvo Gornje Bazje  Lukač 05                2  1
 13  11.11.2023.  Dinamo Četekovac       Mladost Čačinci         0  3
 13  11.11.2023.  Slavonija Sladojevci   Dinamo Kapela Dvor      1  4
 13  11.11.2023.  Sokol Milanovac        Mikleuš                 3  5
 13  11.11.2023.  Voćin                  Crnac                   2  1
 13  11.11.2023.  Zrinski Nova Bukovica  Rezovac                 4  2
 14   10.3.2024.  Borova                 Mikleuš                 2  1
 14   10.3.2024.  Dinamo Četekovac       Crnac                   5  1
 14   10.3.2024.  Lukač 05               Suhopolje               3  4
 14   10.3.2024.  Slavonija Sladojevci   Bratstvo Gornje Bazje   0  3
 14   10.3.2024.  Sokol Milanovac        Mladost Čačinci         0  2
 14   10.3.2024.  Voćin                  Rezovac                 2  0
 14   10.3.2024.  Zrinski Nova Bukovica  Dinamo Kapela Dvor      1  1
 15   17.3.2024.  Bratstvo Gornje Bazje  Zrinski Nova Bukovica   5  1
 15   17.3.2024.  Crnac                  Sokol Milanovac         2  2
 15   17.3.2024.  Dinamo Kapela Dvor     Voćin                   3  1
 15   17.3.2024.  Mikleuš                Suhopolje               0  2
 15   17.3.2024.  Mladost Čačinci        Borova                  6  1
 15   17.3.2024.  Rezovac                Dinamo Četekovac        0  2
 15   17.3.2024.  Slavonija Sladojevci   Lukač 05                2  4


Seventh Level

City of Zagreb

Pos  Team                DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Zagreb 041           0  14  13  0   1  44   8   36   39
============================================================
  2  Dragonožec           0  14  11  2   1  54  11   43   35
  3  Hrvatski Leskovac    0  13  10  1   2  47  11   36   31
  4  Čulinec Zagreb       0  14   6  5   3  27  18    9   23
  5  Croatia 98 Zagreb    0  14   5  5   4  22  24   -2   20
  6  Maksimir Zagreb B    0  14   6  1   7  34  39   -5   19
  7  Gavran 2003 Zagreb   0  14   5  1   8  22  47  -25   16
  8  Donji Čehi           0  14   3  6   5  25  32   -7   15
  9  Hrašće Turopoljsko   0  14   4  2   8  24  35  -11   14
 10  Ivanja Reka          0  14   3  4   7  31  32   -1   13
 11  Sava Jakuševec       0  14   3  4   7  25  32   -7   13
 12  Sloga Zagreb         0  13   2  3   8  16  39  -23    9
 13  Strmec Zagreb        0  14   1  2  11  13  56  -43    5

Last updated: 17. 3. 2024.

Rnd  Date         Home Team           Away Team           F   A
  1    3.9.2023.  Donji Čehi          Ivanja Reka          2  2
  1    3.9.2023.  Dragonožec          Croatia 98 Zagreb    6  0
  1    3.9.2023.  Gavran 2003 Zagreb  Sava Jakuševec       2  1
  1    3.9.2023.  Hrašće Turopoljsko  Hrvatski Leskovac    1  3
  1    3.9.2023.  Zagreb 041          Strmec Zagreb        3  0
  1    3.9.2023.  Čulinec Zagreb      Maksimir Zagreb B    5  1
  2   10.9.2023.  Croatia 98 Zagreb   Donji Čehi           0  0
  2   10.9.2023.  Ivanja Reka         Hrašće Turopoljsko   8  1
  2   10.9.2023.  Maksimir Zagreb B   Dragonožec           0  6
  2   10.9.2023.  Sava Jakuševec      Čulinec Zagreb       0  2
  2   10.9.2023.  Sloga Zagreb        Zagreb 041           0  6
  2   10.9.2023.  Strmec Zagreb       Gavran 2003 Zagreb   6  0
  3   17.9.2023.  Donji Čehi          Maksimir Zagreb B    4  1
  3   17.9.2023.  Dragonožec          Sava Jakuševec       3  0
  3   17.9.2023.  Gavran 2003 Zagreb  Sloga Zagreb         3  0
  3   17.9.2023.  Hrašće Turopoljsko  Croatia 98 Zagreb    1  2
  3   17.9.2023.  Hrvatski Leskovac   Ivanja Reka          1  1
  3   17.9.2023.  Čulinec Zagreb      Strmec Zagreb        4  0
  4   24.9.2023.  Croatia 98 Zagreb   Hrvatski Leskovac    0  2
  4   24.9.2023.  Maksimir Zagreb B   Hrašće Turopoljsko   1  0
  4   24.9.2023.  Sava Jakuševec      Donji Čehi           3  3
  4   24.9.2023.  Sloga Zagreb        Čulinec Zagreb       0  0
  4   24.9.2023.  Strmec Zagreb       Dragonožec           1  4
  4   24.9.2023.  Zagreb 041          Gavran 2003 Zagreb   2  0
  5   1.10.2023.  Donji Čehi          Strmec Zagreb        1  1
  5   1.10.2023.  Dragonožec          Sloga Zagreb         4  0
  5   1.10.2023.  Hrašće Turopoljsko  Sava Jakuševec       2  5
  5   1.10.2023.  Hrvatski Leskovac   Maksimir Zagreb B    9  0
  5   1.10.2023.  Ivanja Reka         Croatia 98 Zagreb    2  3
  5   1.10.2023.  Čulinec Zagreb      Zagreb 041           0  6
  6   8.10.2023.  Gavran 2003 Zagreb  Čulinec Zagreb       2  1
  6   8.10.2023.  Maksimir Zagreb B   Ivanja Reka          2  0
  6   8.10.2023.  Sava Jakuševec      Hrvatski Leskovac    1  3
  6   8.10.2023.  Sloga Zagreb        Donji Čehi           2  4
  6   8.10.2023.  Strmec Zagreb       Hrašće Turopoljsko   1  4
  6   8.10.2023.  Zagreb 041          Dragonožec           2  1
  7  15.10.2023.  Croatia 98 Zagreb   Maksimir Zagreb B    2  3
  7  15.10.2023.  Donji Čehi          Zagreb 041           2  3
  7  15.10.2023.  Dragonožec          Gavran 2003 Zagreb   4  1
  7  15.10.2023.  Hrašće Turopoljsko  Sloga Zagreb         4  0
  7  15.10.2023.  Hrvatski Leskovac   Strmec Zagreb        5  1
  7  15.10.2023.  Ivanja Reka         Sava Jakuševec       2  2
  8  22.10.2023.  Gavran 2003 Zagreb  Donji Čehi           3  3
  8  22.10.2023.  Sava Jakuševec      Croatia 98 Zagreb    2  2
  8  22.10.2023.  Sloga Zagreb        Hrvatski Leskovac    2  1
  8  22.10.2023.  Strmec Zagreb       Ivanja Reka          0  5
  8  22.10.2023.  Zagreb 041          Hrašće Turopoljsko   2  1
  8  22.10.2023.  Čulinec Zagreb      Dragonožec           0  0
  9  29.10.2023.  Croatia 98 Zagreb   Strmec Zagreb        4  0
  9  29.10.2023.  Donji Čehi          Čulinec Zagreb       0  2
  9  29.10.2023.  Hrašće Turopoljsko  Gavran 2003 Zagreb   2  1
  9  29.10.2023.  Hrvatski Leskovac   Zagreb 041           4  0
  9  29.10.2023.  Ivanja Reka         Sloga Zagreb         3  3
  9  29.10.2023.  Maksimir Zagreb B   Sava Jakuševec       2  3
 10   5.11.2023.  Dragonožec          Donji Čehi           7  1
 10   5.11.2023.  Gavran 2003 Zagreb  Hrvatski Leskovac    0  7
 10   5.11.2023.  Sloga Zagreb        Croatia 98 Zagreb    1  1
 10   5.11.2023.  Strmec Zagreb       Maksimir Zagreb B    0  5
 10   5.11.2023.  Zagreb 041          Ivanja Reka          1  0
 10   5.11.2023.  Čulinec Zagreb      Hrašće Turopoljsko   1  1
 11  12.11.2023.  Croatia 98 Zagreb   Zagreb 041           0  2
 11  12.11.2023.  Hrašće Turopoljsko  Dragonožec           0  4
 11  12.11.2023.  Hrvatski Leskovac   Čulinec Zagreb       2  0
 11  12.11.2023.  Ivanja Reka         Gavran 2003 Zagreb   4  1
 11  12.11.2023.  Maksimir Zagreb B   Sloga Zagreb         3  1
 11  12.11.2023.  Sava Jakuševec      Strmec Zagreb        1  1
 12  19.11.2023.  Donji Čehi          Hrašće Turopoljsko   2  2
 12  19.11.2023.  Dragonožec          Hrvatski Leskovac    4  3
 12  19.11.2023.  Gavran 2003 Zagreb  Croatia 98 Zagreb    1  3
 12  19.11.2023.  Sloga Zagreb        Sava Jakuševec       0  5
 12  19.11.2023.  Zagreb 041          Maksimir Zagreb B    2  0
 12  19.11.2023.  Čulinec Zagreb      Ivanja Reka          4  0
 13  26.11.2023.  Croatia 98 Zagreb   Čulinec Zagreb       2  2
 13  26.11.2023.  Hrvatski Leskovac   Donji Čehi           3  0
 13  26.11.2023.  Ivanja Reka         Dragonožec           2  6
 13  26.11.2023.  Maksimir Zagreb B   Gavran 2003 Zagreb  13  0
 13  26.11.2023.  Sava Jakuševec      Zagreb 041           0  4
 13  26.11.2023.  Strmec Zagreb       Sloga Zagreb         2  7
 14   10.3.2024.  Croatia 98 Zagreb   Dragonožec           1  1
 14   10.3.2024.  Hrvatski Leskovac   Hrašće Turopoljsko   4  1
 14   10.3.2024.  Ivanja Reka         Donji Čehi           1  2
 14   10.3.2024.  Maksimir Zagreb B   Čulinec Zagreb       3  3
 14   10.3.2024.  Sava Jakuševec      Gavran 2003 Zagreb   1  3
 14   10.3.2024.  Strmec Zagreb       Zagreb 041           0  8
 15   17.3.2024.  Donji Čehi          Croatia 98 Zagreb    1  2
 15   17.3.2024.  Dragonožec          Maksimir Zagreb B    4  0
 15   17.3.2024.  Gavran 2003 Zagreb  Strmec Zagreb        5  0
 15   17.3.2024.  Hrašće Turopoljsko  Ivanja Reka          4  1
 15   17.3.2024.  Zagreb 041          Sloga Zagreb         3  0
 15   17.3.2024.  Čulinec Zagreb      Sava Jakuševec       3  1

Karlovačka county

Pos  Team                     DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Dobra Novigrad na Dobri   0  12  11  0   1  54  14   40   33
=================================================================
  2  Krnjak                    0  12   9  0   3  45  20   25   27
  3  Petrova gora Vojnić       0  12   8  1   3  31  18   13   25
  4  Josipdol                  0  12   8  0   4  37  27   10   24
  5  Oštarije                  0  12   7  1   4  31  18   13   22
  6  Cetingrad                 0  12   6  2   4  28  23    5   20
  7  Kupa Donje Mekušje        0  12   4  1   7  21  28   -7   13
  8  Vrlovka Kamanje           0  12   4  1   7  23  41  -18   13
  9  Frankopan Brežani         0  12   3  2   7  15  22   -7   11
 10  Plaški                    0  12   3  2   7  15  35  -20   11
 11  Mrežnica Zvečaj           0  12   2  1   9  20  39  -19    7
 12  Tuškani                   0  12   1  1  10  18  53  -35    4

Last updated: 17. 3. 2024.

Rnd  Date         Home Team                Away Team                F  A
  1   27.8.2023.  Cetingrad                Frankopan Brežani        2  2
  1   27.8.2023.  Dobra Novigrad na Dobri  Kupa Donje Mekušje       4  2
  1   27.8.2023.  Oštarije                 Krnjak                   2  0
  1   27.8.2023.  Petrova gora Vojnić      Mrežnica Zvečaj          3  0
  1   27.8.2023.  Plaški                   Tuškani                  4  2
  1   27.8.2023.  Vrlovka Kamanje          Josipdol                 0  3
  2    3.9.2023.  Dobra Novigrad na Dobri  Plaški                   5  1
  2    3.9.2023.  Frankopan Brežani        Petrova gora Vojnić      0  1
  2    3.9.2023.  Josipdol                 Cetingrad                5  3
  2    3.9.2023.  Krnjak                   Vrlovka Kamanje          6  0
  2    3.9.2023.  Kupa Donje Mekušje       Mrežnica Zvečaj          3  1
  2    3.9.2023.  Tuškani                  Oštarije                 1  2
  3   10.9.2023.  Cetingrad                Krnjak                   2  3
  3   10.9.2023.  Mrežnica Zvečaj          Frankopan Brežani        0  2
  3   10.9.2023.  Oštarije                 Dobra Novigrad na Dobri  0  3
  3   10.9.2023.  Plaški                   Kupa Donje Mekušje       1  0
  3   10.9.2023.  Vrlovka Kamanje          Tuškani                  6  2
  3  19.11.2023.  Petrova gora Vojnić      Josipdol                 1  2
  4   17.9.2023.  Dobra Novigrad na Dobri  Vrlovka Kamanje          7  2
  4   17.9.2023.  Josipdol                 Mrežnica Zvečaj          3  5
  4   17.9.2023.  Krnjak                   Petrova gora Vojnić      2  4
  4   17.9.2023.  Kupa Donje Mekušje       Frankopan Brežani        4  2
  4   17.9.2023.  Plaški                   Oštarije                 0  2
  4   17.9.2023.  Tuškani                  Cetingrad                0  6
  5   24.9.2023.  Cetingrad                Dobra Novigrad na Dobri  0  4
  5   24.9.2023.  Frankopan Brežani        Josipdol                 1  0
  5   24.9.2023.  Mrežnica Zvečaj          Krnjak                   1  4
  5   24.9.2023.  Oštarije                 Kupa Donje Mekušje       7  0
  5   24.9.2023.  Petrova gora Vojnić      Tuškani                  3  2
  5   24.9.2023.  Vrlovka Kamanje          Plaški                   4  1
  6   1.10.2023.  Dobra Novigrad na Dobri  Petrova gora Vojnić      5  2
  6   1.10.2023.  Krnjak                   Frankopan Brežani        3  0
  6   1.10.2023.  Kupa Donje Mekušje       Josipdol                 2  1
  6   1.10.2023.  Oštarije                 Vrlovka Kamanje          6  2
  6   1.10.2023.  Plaški                   Cetingrad                2  2
  6   1.10.2023.  Tuškani                  Mrežnica Zvečaj          2  5
  7   8.10.2023.  Cetingrad                Oštarije                 0  2
  7   8.10.2023.  Frankopan Brežani        Tuškani                  1  3
  7   8.10.2023.  Josipdol                 Krnjak                   3  7
  7   8.10.2023.  Mrežnica Zvečaj          Dobra Novigrad na Dobri  1  8
  7   8.10.2023.  Petrova gora Vojnić      Plaški                   6  0
  7   8.10.2023.  Vrlovka Kamanje          Kupa Donje Mekušje       1  1
  8  15.10.2023.  Dobra Novigrad na Dobri  Frankopan Brežani        3  2
  8  15.10.2023.  Kupa Donje Mekušje       Krnjak                   1  3
  8  15.10.2023.  Oštarije                 Petrova gora Vojnić      1  2
  8  15.10.2023.  Plaški                   Mrežnica Zvečaj          2  0
  8  15.10.2023.  Tuškani                  Josipdol                 2  5
  8  15.10.2023.  Vrlovka Kamanje          Cetingrad                0  2
  9  22.10.2023.  Cetingrad                Kupa Donje Mekušje       3  2
  9  22.10.2023.  Frankopan Brežani        Plaški                   1  0
  9  22.10.2023.  Josipdol                 Dobra Novigrad na Dobri  3  1
  9  22.10.2023.  Krnjak                   Tuškani                  7  2
  9  22.10.2023.  Mrežnica Zvečaj          Oštarije                 2  4
  9  22.10.2023.  Petrova gora Vojnić      Vrlovka Kamanje          6  2
 10  29.10.2023.  Cetingrad                Petrova gora Vojnić      2  0
 10  29.10.2023.  Dobra Novigrad na Dobri  Krnjak                   3  0
 10  29.10.2023.  Kupa Donje Mekušje       Tuškani                  5  0
 10  29.10.2023.  Oštarije                 Frankopan Brežani        1  1
 10  29.10.2023.  Plaški                   Josipdol                 2  5
 10  29.10.2023.  Vrlovka Kamanje          Mrežnica Zvečaj          3  2
 11   5.11.2023.  Frankopan Brežani        Vrlovka Kamanje          1  2
 11   5.11.2023.  Josipdol                 Oštarije                 3  2
 11   5.11.2023.  Krnjak                   Plaški                   6  0
 11   5.11.2023.  Mrežnica Zvečaj          Cetingrad                1  3
 11   5.11.2023.  Petrova gora Vojnić      Kupa Donje Mekušje       1  0
 11   5.11.2023.  Tuškani                  Dobra Novigrad na Dobri  0  7
 12   17.3.2024.  Frankopan Brežani        Cetingrad                2  3
 12   17.3.2024.  Josipdol                 Vrlovka Kamanje          4  1
 12   17.3.2024.  Krnjak                   Oštarije                 4  2
 12   17.3.2024.  Kupa Donje Mekušje       Dobra Novigrad na Dobri  1  4
 12   17.3.2024.  Mrežnica Zvečaj          Petrova gora Vojnić      2  2
 12   17.3.2024.  Tuškani                  Plaški                   2  2

Krapinsko-zagorska county

Pos  Team                         DP  P   W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Matija Gubec Gornja Stubica   0  12  9  1  2  37  12   25   28
===================================================================
  2  Vatrogasac Brezova            0  12  8  1  3  47  17   30   25
  3  Sloga Konjščina               0  12  7  1  4  31  17   14   22
  4  Mladost Belec                 0  12  6  2  4  30  17   13   20
  5  Rudar Mihovljan               0  12  5  4  3  25  21    4   19
  6  Lobor                         0  12  4  3  5  22  19    3   15
  7  Desinić                       0  12  4  3  5  25  29   -4   15
  8  Đalski Gubaševo               0  12  3  4  5  14  21   -7   13
  9  Toplice Krapinske Toplice     0  11  3  2  6  11  24  -13   11
 10  Milengrad 2005 Budinščina     0  12  3  0  9  14  56  -42    9
 11  Omladinac Dubrovčan           0  11  0  5  6  10  33  -23    5

Last updated: 17. 3. 2024.

Rnd  Date         Home Team                    Away Team                    F   A 
  1   27.8.2023.  Lobor                        Desinić                       1   0
  1   27.8.2023.  Milengrad 2005 Budinščina    Đalski Gubaševo               1   4
  1   27.8.2023.  Mladost Belec                Toplice Krapinske Toplice     1   2
  1   27.8.2023.  Sloga Konjščina              Rudar Mihovljan               1   2
  1   27.8.2023.  Vatrogasac Brezova           Matija Gubec Gornja Stubica   2   1
  2    3.9.2023.  Desinić                      Sloga Konjščina               5   2
  2    3.9.2023.  Matija Gubec Gornja Stubica  Milengrad 2005 Budinščina     5   1
  2    3.9.2023.  Omladinac Dubrovčan          Lobor                         1   4
  2    3.9.2023.  Rudar Mihovljan              Vatrogasac Brezova            1   2
  2    3.9.2023.  Đalski Gubaševo              Mladost Belec                 0   5
  3   10.9.2023.  Milengrad 2005 Budinščina    Rudar Mihovljan               2   7
  3   10.9.2023.  Mladost Belec                Matija Gubec Gornja Stubica   1   3
  3   10.9.2023.  Sloga Konjščina              Omladinac Dubrovčan           4   1
  3   10.9.2023.  Toplice Krapinske Toplice    Đalski Gubaševo               1   2
  3   10.9.2023.  Vatrogasac Brezova           Desinić                       1   0
  4   17.9.2023.  Desinić                      Milengrad 2005 Budinščina     3   0
  4   17.9.2023.  Lobor                        Sloga Konjščina               0   1
  4   17.9.2023.  Matija Gubec Gornja Stubica  Toplice Krapinske Toplice     1   2
  4   17.9.2023.  Omladinac Dubrovčan          Vatrogasac Brezova            0   9
  4   17.9.2023.  Rudar Mihovljan              Mladost Belec                 1   1
  5   24.9.2023.  Milengrad 2005 Budinščina    Omladinac Dubrovčan           2   0
  5   24.9.2023.  Mladost Belec                Desinić                       4   1
  5   24.9.2023.  Toplice Krapinske Toplice    Rudar Mihovljan               0   1
  5   24.9.2023.  Vatrogasac Brezova           Lobor                         2   1
  5   24.9.2023.  Đalski Gubaševo              Matija Gubec Gornja Stubica   1   1
  6   1.10.2023.  Desinić                      Toplice Krapinske Toplice     1   1
  6   1.10.2023.  Omladinac Dubrovčan          Mladost Belec                 0   3
  6   1.10.2023.  Rudar Mihovljan              Đalski Gubaševo               2   1
  6   1.10.2023.  Sloga Konjščina              Vatrogasac Brezova            1   1
  6  12.11.2023.  Lobor                        Milengrad 2005 Budinščina     5   2
  7   8.10.2023.  Matija Gubec Gornja Stubica  Rudar Mihovljan               2   1
  7   8.10.2023.  Milengrad 2005 Budinščina    Sloga Konjščina               0   4
  7   8.10.2023.  Mladost Belec                Lobor                         3   1
  7   8.10.2023.  Toplice Krapinske Toplice    Omladinac Dubrovčan           0   0
  7   8.10.2023.  Đalski Gubaševo              Desinić                       0   2
  8  15.10.2023.  Desinić                      Matija Gubec Gornja Stubica   1   3
  8  15.10.2023.  Lobor                        Toplice Krapinske Toplice     2   0
  8  15.10.2023.  Omladinac Dubrovčan          Đalski Gubaševo               1   1
  8  15.10.2023.  Sloga Konjščina              Mladost Belec                 1   0
  8  15.10.2023.  Vatrogasac Brezova           Milengrad 2005 Budinščina    11   1
  9  22.10.2023.  Matija Gubec Gornja Stubica  Omladinac Dubrovčan           3   0
  9  22.10.2023.  Mladost Belec                Vatrogasac Brezova            4   3
  9  22.10.2023.  Rudar Mihovljan              Desinić                       1   1
  9  22.10.2023.  Toplice Krapinske Toplice    Sloga Konjščina               0   3
  9  22.10.2023.  Đalski Gubaševo              Lobor                         0   0
 10  29.10.2023.  Lobor                        Matija Gubec Gornja Stubica   1   2
 10  29.10.2023.  Milengrad 2005 Budinščina    Mladost Belec                 0   5
 10  29.10.2023.  Omladinac Dubrovčan          Rudar Mihovljan               3   3
 10  29.10.2023.  Sloga Konjščina              Đalski Gubaševo               2   0
 10  29.10.2023.  Vatrogasac Brezova           Toplice Krapinske Toplice     9   0
 11   5.11.2023.  Desinić                      Omladinac Dubrovčan           3   3
 11   5.11.2023.  Matija Gubec Gornja Stubica  Sloga Konjščina               3   2
 11   5.11.2023.  Rudar Mihovljan              Lobor                         2   2
 11   5.11.2023.  Toplice Krapinske Toplice    Milengrad 2005 Budinščina     1   2
 11    3.3.2024.  Đalski Gubaševo              Vatrogasac Brezova            3   2
 12   10.3.2024.  Desinić                      Lobor                         5   4
 12   10.3.2024.  Matija Gubec Gornja Stubica  Vatrogasac Brezova            3   0
 12   10.3.2024.  Rudar Mihovljan              Sloga Konjščina               2   1
 12   10.3.2024.  Toplice Krapinske Toplice    Mladost Belec                 4   2
 12   10.3.2024.  Đalski Gubaševo              Milengrad 2005 Budinščina     1   3
 13   17.3.2024.  Lobor                        Omladinac Dubrovčan           1   1
 13   17.3.2024.  Milengrad 2005 Budinščina    Matija Gubec Gornja Stubica   0  10
 13   17.3.2024.  Mladost Belec                Đalski Gubaševo               1   1
 13   17.3.2024.  Sloga Konjščina              Desinić                       9   3
 13   17.3.2024.  Vatrogasac Brezova           Rudar Mihovljan               5   2

Zagrebačka county (1st league)

Group "West"

Pos  Team                     DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Pušća Donja Pušća         0  14  11  2   1  59  11   48   35
=================================================================
  2  Mladost Kraj Donji        0  14  11  2   1  53  15   38   35
  3  Vrh Kraljev Vrh           0  14  11  2   1  50  16   34   35
  4  Krašić                    0  14   8  2   4  47  22   25   26
  5  Dinamo Jakovlje           0  14   8  2   4  43  21   22   26
  6  Mladost Luka              0  14   7  4   3  37  18   19   25
  7  Mladost Klinča Sela       0  14   7  3   4  40  22   18   24
  8  Pribić                    0  14   7  2   5  30  31   -1   23
  9  Savski Marof              0  14   5  1   8  20  32  -12   16
 10  Zdenčina Donja Zdenčina   0  14   2  3   9  19  39  -20    9
 11  Croatia Pojatno           0  14   2  2  10  17  40  -23    8
 12  Jana Gorica Janska        0  14   2  1  11  12  65  -53    7
 13  BSK Brdovec               0  14   1  2  11  16  44  -28    5
 14  Kupinec                   0  14   1  2  11  15  82  -67    5

Last updated: 17. 3. 2024.

Rnd  Date         Home Team                Away Team                F   A 
  1   27.8.2023.  Croatia Pojatno          Krašić                    1   4
  1   27.8.2023.  Dinamo Jakovlje          Jana Gorica Janska        4   0
  1   27.8.2023.  Kupinec                  Pušća Donja Pušća         0  11
  1   27.8.2023.  Mladost Klinča Sela      BSK Brdovec               3   0
  1   27.8.2023.  Mladost Luka             Mladost Kraj Donji        0   2
  1   27.8.2023.  Savski Marof             Pribić                    2   2
  1   27.8.2023.  Zdenčina Donja Zdenčina  Vrh Kraljev Vrh           0   2
  2    3.9.2023.  BSK Brdovec              Dinamo Jakovlje           1   6
  2    3.9.2023.  Jana Gorica Janska       Mladost Luka              2   2
  2    3.9.2023.  Mladost Kraj Donji       Savski Marof              4   1
  2    3.9.2023.  Pribić                   Croatia Pojatno           3   1
  2    3.9.2023.  Pušća Donja Pušća        Mladost Klinča Sela       0   0
  2    3.9.2023.  Vrh Kraljev Vrh          Krašić                    1   2
  2    3.9.2023.  Zdenčina Donja Zdenčina  Kupinec                   3   3
  3   10.9.2023.  Croatia Pojatno          Mladost Kraj Donji        2   3
  3   10.9.2023.  Dinamo Jakovlje          Pušća Donja Pušća         1   2
  3   10.9.2023.  Krašić                   Pribić                    4   0
  3   10.9.2023.  Kupinec                  Vrh Kraljev Vrh           1   9
  3   10.9.2023.  Mladost Klinča Sela      Zdenčina Donja Zdenčina   2   1
  3   10.9.2023.  Mladost Luka             BSK Brdovec               2   0
  3   10.9.2023.  Savski Marof             Jana Gorica Janska        4   1
  4   17.9.2023.  BSK Brdovec              Savski Marof              0   2
  4   17.9.2023.  Jana Gorica Janska       Croatia Pojatno           1   4
  4   17.9.2023.  Kupinec                  Mladost Klinča Sela       1   8
  4   17.9.2023.  Mladost Kraj Donji       Krašić                    1   1
  4   17.9.2023.  Pušća Donja Pušća        Mladost Luka              0   0
  4   17.9.2023.  Vrh Kraljev Vrh          Pribić                    4   0
  4   17.9.2023.  Zdenčina Donja Zdenčina  Dinamo Jakovlje           1   1
  5   24.9.2023.  Croatia Pojatno          BSK Brdovec               4   3
  5   24.9.2023.  Dinamo Jakovlje          Kupinec                  11   0
  5   24.9.2023.  Krašić                   Jana Gorica Janska       11   0
  5   24.9.2023.  Mladost Klinča Sela      Vrh Kraljev Vrh           2   2
  5   24.9.2023.  Mladost Luka             Zdenčina Donja Zdenčina   6   2
  5   24.9.2023.  Pribić                   Mladost Kraj Donji        1   3
  5   24.9.2023.  Savski Marof             Pušća Donja Pušća         1   2
  6   1.10.2023.  BSK Brdovec              Krašić                    1   1
  6   1.10.2023.  Jana Gorica Janska       Pribić                    1   6
  6   1.10.2023.  Kupinec                  Mladost Luka              1   7
  6   1.10.2023.  Mladost Klinča Sela      Dinamo Jakovlje           0   2
  6   1.10.2023.  Pušća Donja Pušća        Croatia Pojatno           5   0
  6   1.10.2023.  Vrh Kraljev Vrh          Mladost Kraj Donji        2   2
  6   1.10.2023.  Zdenčina Donja Zdenčina  Savski Marof              4   1
  7   8.10.2023.  Croatia Pojatno          Zdenčina Donja Zdenčina   0   0
  7   8.10.2023.  Dinamo Jakovlje          Vrh Kraljev Vrh           3   4
  7   8.10.2023.  Krašić                   Pušća Donja Pušća         2   4
  7   8.10.2023.  Mladost Kraj Donji       Jana Gorica Janska        7   1
  7   8.10.2023.  Mladost Luka             Mladost Klinča Sela       2   1
  7   8.10.2023.  Pribić                   BSK Brdovec               4   0
  7   8.10.2023.  Savski Marof             Kupinec                   3   1
  8  15.10.2023.  BSK Brdovec              Mladost Kraj Donji        0   3
  8  15.10.2023.  Dinamo Jakovlje          Mladost Luka              1   1
  8  15.10.2023.  Kupinec                  Croatia Pojatno           1   1
  8  15.10.2023.  Mladost Klinča Sela      Savski Marof              5   1
  8  15.10.2023.  Pušća Donja Pušća        Pribić                    6   0
  8  15.10.2023.  Vrh Kraljev Vrh          Jana Gorica Janska        6   0
  8  15.10.2023.  Zdenčina Donja Zdenčina  Krašić                    1   4
  9  22.10.2023.  Croatia Pojatno          Mladost Klinča Sela       1   3
  9  22.10.2023.  Jana Gorica Janska       BSK Brdovec               3   1
  9  22.10.2023.  Krašić                   Kupinec                   5   0
  9  22.10.2023.  Mladost Kraj Donji       Pušća Donja Pušća         1   2
  9  22.10.2023.  Mladost Luka             Vrh Kraljev Vrh           1   2
  9  22.10.2023.  Pribić                   Zdenčina Donja Zdenčina   3   1
  9  22.10.2023.  Savski Marof             Dinamo Jakovlje           1   0
 10  29.10.2023.  Dinamo Jakovlje          Croatia Pojatno           5   2
 10  29.10.2023.  Kupinec                  Pribić                    0   3
 10  29.10.2023.  Mladost Klinča Sela      Krašić                    5   2
 10  29.10.2023.  Mladost Luka             Savski Marof              4   0
 10  29.10.2023.  Pušća Donja Pušća        Jana Gorica Janska        8   0
 10  29.10.2023.  Vrh Kraljev Vrh          BSK Brdovec               4   1
 10  29.10.2023.  Zdenčina Donja Zdenčina  Mladost Kraj Donji        2   7
 11   5.11.2023.  BSK Brdovec              Pušća Donja Pušća         1   6
 11   5.11.2023.  Croatia Pojatno          Mladost Luka              0   4
 11   5.11.2023.  Jana Gorica Janska       Zdenčina Donja Zdenčina   1   0
 11   5.11.2023.  Krašić                   Dinamo Jakovlje           3   4
 11   5.11.2023.  Mladost Kraj Donji       Kupinec                   9   2
 11   5.11.2023.  Pribić                   Mladost Klinča Sela       3   2
 11   5.11.2023.  Savski Marof             Vrh Kraljev Vrh           1   3
 12  12.11.2023.  Dinamo Jakovlje          Pribić                    3   0
 12  12.11.2023.  Kupinec                  Jana Gorica Janska        4   1
 12  12.11.2023.  Mladost Klinča Sela      Mladost Kraj Donji        0   4
 12  12.11.2023.  Mladost Luka             Krašić                    4   2
 12  12.11.2023.  Savski Marof             Croatia Pojatno           2   1
 12  12.11.2023.  Vrh Kraljev Vrh          Pušća Donja Pušća         4   2
 12  12.11.2023.  Zdenčina Donja Zdenčina  BSK Brdovec               2   1
 13  19.11.2023.  BSK Brdovec              Kupinec                   4   1
 13  19.11.2023.  Croatia Pojatno          Vrh Kraljev Vrh           0   3
 13  19.11.2023.  Jana Gorica Janska       Mladost Klinča Sela       0   6
 13  19.11.2023.  Krašić                   Savski Marof              3   0
 13  19.11.2023.  Mladost Kraj Donji       Dinamo Jakovlje           5   0
 13  19.11.2023.  Pribić                   Mladost Luka              3   3
 13  19.11.2023.  Pušća Donja Pušća        Zdenčina Donja Zdenčina   4   1
 14   17.3.2024.  BSK Brdovec              Mladost Klinča Sela       3   3
 14   17.3.2024.  Jana Gorica Janska       Dinamo Jakovlje           1   2
 14   17.3.2024.  Krašić                   Croatia Pojatno           3   0
 14   17.3.2024.  Mladost Kraj Donji       Mladost Luka              2   1
 14   17.3.2024.  Pribić                   Savski Marof              2   1
 14   17.3.2024.  Pušća Donja Pušća        Kupinec                   7   0
 14   17.3.2024.  Vrh Kraljev Vrh          Zdenčina Donja Zdenčina   4   1

Group “South”

Pos  Team                     DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Bestovje                  0  14  10  3   1  43  11   32   33
=================================================================
  2  Jamnica Pisarovina        0  14   9  3   2  52  20   32   30
  3  Posavec Orle              0  14   9  3   2  39  15   24   30
  4  Buna Mala Buna            0  14   9  2   3  40  16   24   29
  5  Donja Kupčina             0  14   8  1   5  40  22   18   25
  6  Sloga-Suza Orešje         0  14   7  3   4  30  19   11   24
  7  Turopolje                 0  14   7  2   5  38  20   18   23
  8  Vatrogasac Kobilić        0  14   7  2   5  40  30   10   23
  9  Brcko Božjakovina         0  14   6  1   7  29  34   -5   19
 10  Dinamo Hidrel Novo Čiče   0  14   5  2   7  18  29  -11   17
 11  Donja Zelina              0  14   3  1  10  17  48  -31   10
 12  Samoborski Otok           0  14   2  2  10  19  51  -32    8
 13  Ostrna                    0  14   1  2  11  13  50  -37    5
 14  Novaki                    0  14   1  1  12  13  66  -53    4

Last updated: 17. 3. 2024.

Rnd  Date         Home Team                Away Team                F   A
  1    3.9.2023.  Bestovje                 Sloga-Suza Orešje         2  0
  1    3.9.2023.  Brcko Božjakovina        Buna Mala Buna            1  0
  1    3.9.2023.  Donja Kupčina            Samoborski Otok           5  1
  1    3.9.2023.  Jamnica Pisarovina       Dinamo Hidrel Novo Čiče   5  0
  1    3.9.2023.  Novaki                   Donja Zelina              3  2
  1    3.9.2023.  Posavec Orle             Ostrna                    3  0
  1    3.9.2023.  Turopolje                Vatrogasac Kobilić        3  0
  2    6.9.2023.  Buna Mala Buna           Donja Kupčina             3  2
  2    6.9.2023.  Dinamo Hidrel Novo Čiče  Posavec Orle              0  1
  2    6.9.2023.  Donja Zelina             Bestovje                  0  0
  2    6.9.2023.  Ostrna                   Brcko Božjakovina         1  3
  2    6.9.2023.  Samoborski Otok          Novaki                    3  2
  2    6.9.2023.  Turopolje                Jamnica Pisarovina        1  3
  2    6.9.2023.  Vatrogasac Kobilić       Sloga-Suza Orešje         1  4
  3   11.9.2023.  Bestovje                 Samoborski Otok           5  0
  3   11.9.2023.  Brcko Božjakovina        Dinamo Hidrel Novo Čiče   1  2
  3   11.9.2023.  Donja Kupčina            Ostrna                    4  1
  3   11.9.2023.  Jamnica Pisarovina       Vatrogasac Kobilić        6  2
  3   11.9.2023.  Novaki                   Buna Mala Buna            0  6
  3   11.9.2023.  Posavec Orle             Turopolje                 2  1
  3   11.9.2023.  Sloga-Suza Orešje        Donja Zelina              4  2
  4   17.9.2023.  Buna Mala Buna           Bestovje                  1  2
  4   17.9.2023.  Dinamo Hidrel Novo Čiče  Donja Kupčina             1  1
  4   17.9.2023.  Jamnica Pisarovina       Posavec Orle              2  2
  4   17.9.2023.  Ostrna                   Novaki                    2  2
  4   17.9.2023.  Samoborski Otok          Sloga-Suza Orešje         2  2
  4   17.9.2023.  Turopolje                Brcko Božjakovina         2  0
  4   17.9.2023.  Vatrogasac Kobilić       Donja Zelina              6  1
  5   24.9.2023.  Bestovje                 Ostrna                   10  0
  5   24.9.2023.  Brcko Božjakovina        Jamnica Pisarovina        2  7
  5   24.9.2023.  Donja Kupčina            Turopolje                 3  2
  5   24.9.2023.  Donja Zelina             Samoborski Otok           1  0
  5   24.9.2023.  Novaki                   Dinamo Hidrel Novo Čiče   2  3
  5   24.9.2023.  Posavec Orle             Vatrogasac Kobilić        2  2
  5   24.9.2023.  Sloga-Suza Orešje        Buna Mala Buna            1  2
  6   1.10.2023.  Buna Mala Buna           Donja Zelina              7  1
  6   1.10.2023.  Dinamo Hidrel Novo Čiče  Bestovje                  2  1
  6   1.10.2023.  Jamnica Pisarovina       Donja Kupčina             2  3
  6   1.10.2023.  Ostrna                   Sloga-Suza Orešje         1  2
  6   1.10.2023.  Posavec Orle             Brcko Božjakovina         2  0
  6   1.10.2023.  Turopolje                Novaki                    8  1
  6   1.10.2023.  Vatrogasac Kobilić       Samoborski Otok           6  0
  7   8.10.2023.  Bestovje                 Turopolje                 4  1
  7   8.10.2023.  Brcko Božjakovina        Vatrogasac Kobilić        3  4
  7   8.10.2023.  Donja Kupčina            Posavec Orle              3  0
  7   8.10.2023.  Donja Zelina             Ostrna                    3  0
  7   8.10.2023.  Novaki                   Jamnica Pisarovina        0  6
  7   8.10.2023.  Samoborski Otok          Buna Mala Buna            1  7
  7   8.10.2023.  Sloga-Suza Orešje        Dinamo Hidrel Novo Čiče   2  0
  8  15.10.2023.  Brcko Božjakovina        Donja Kupčina             4  3
  8  15.10.2023.  Dinamo Hidrel Novo Čiče  Donja Zelina              4  1
  8  15.10.2023.  Jamnica Pisarovina       Bestovje                  2  3
  8  15.10.2023.  Ostrna                   Samoborski Otok           5  2
  8  15.10.2023.  Posavec Orle             Novaki                   10  0
  8  15.10.2023.  Turopolje                Sloga-Suza Orešje         1  1
  8  15.10.2023.  Vatrogasac Kobilić       Buna Mala Buna            4  1
  9  22.10.2023.  Bestovje                 Posavec Orle              2  1
  9  22.10.2023.  Buna Mala Buna           Ostrna                    2  0
  9  22.10.2023.  Donja Kupčina            Vatrogasac Kobilić        3  0
  9  22.10.2023.  Donja Zelina             Turopolje                 0  5
  9  22.10.2023.  Novaki                   Brcko Božjakovina         0  3
  9  22.10.2023.  Samoborski Otok          Dinamo Hidrel Novo Čiče   1  1
  9  22.10.2023.  Sloga-Suza Orešje        Jamnica Pisarovina        1  3
 10  29.10.2023.  Brcko Božjakovina        Bestovje                  1  1
 10  29.10.2023.  Dinamo Hidrel Novo Čiče  Buna Mala Buna            0  2
 10  29.10.2023.  Donja Kupčina            Novaki                    6  0
 10  29.10.2023.  Jamnica Pisarovina       Donja Zelina              4  0
 10  29.10.2023.  Posavec Orle             Sloga-Suza Orešje         3  2
 10  29.10.2023.  Turopolje                Samoborski Otok           4  1
 10  29.10.2023.  Vatrogasac Kobilić       Ostrna                    4  0
 11   5.11.2023.  Bestovje                 Donja Kupčina             2  0
 11   5.11.2023.  Buna Mala Buna           Turopolje                 3  1
 11   5.11.2023.  Donja Zelina             Posavec Orle              0  2
 11   5.11.2023.  Novaki                   Vatrogasac Kobilić        1  4
 11   5.11.2023.  Ostrna                   Dinamo Hidrel Novo Čiče   1  3
 11   5.11.2023.  Samoborski Otok          Jamnica Pisarovina        0  3
 11   5.11.2023.  Sloga-Suza Orešje        Brcko Božjakovina         5  1
 12  12.11.2023.  Brcko Božjakovina        Donja Zelina              6  1
 12  12.11.2023.  Donja Kupčina            Sloga-Suza Orešje         0  2
 12  12.11.2023.  Jamnica Pisarovina       Buna Mala Buna            2  2
 12  12.11.2023.  Novaki                   Bestovje                  1  6
 12  12.11.2023.  Posavec Orle             Samoborski Otok           5  2
 12  12.11.2023.  Turopolje                Ostrna                    5  0
 12  12.11.2023.  Vatrogasac Kobilić       Dinamo Hidrel Novo Čiče   4  0
 13  19.11.2023.  Bestovje                 Vatrogasac Kobilić        4  1
 13  19.11.2023.  Buna Mala Buna           Posavec Orle              1  1
 13  19.11.2023.  Dinamo Hidrel Novo Čiče  Turopolje                 0  2
 13  19.11.2023.  Donja Zelina             Donja Kupčina             1  6
 13  19.11.2023.  Ostrna                   Jamnica Pisarovina        2  2
 13  19.11.2023.  Samoborski Otok          Brcko Božjakovina         3  4
 13  19.11.2023.  Sloga-Suza Orešje        Novaki                    3  0
 14   17.3.2024.  Buna Mala Buna           Brcko Božjakovina         3  0
 14   17.3.2024.  Dinamo Hidrel Novo Čiče  Jamnica Pisarovina        2  5
 14   17.3.2024.  Donja Zelina             Novaki                    4  1
 14   17.3.2024.  Ostrna                   Posavec Orle              0  5
 14   17.3.2024.  Samoborski Otok          Donja Kupčina             3  1
 14   17.3.2024.  Sloga-Suza Orešje        Bestovje                  1  1
 14   17.3.2024.  Vatrogasac Kobilić       Turopolje                 2  2

Group "East"

Pos  Team                  DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Milka Trnina Vezišće   0  13  10  2   1  47   8   39   32
==============================================================
  2  Dubrava                0  13  10  2   1  44   9   35   32
  3  Lonja Lonjica          0  12   9  1   2  68   6   62   28
  4  Rakovec                0  13   9  0   4  40  20   20   27
  5  Gaj                    0  13   7  3   3  33  12   21   24
  6  Ban Jelačić Banovo     0  13   6  2   5  20  18    2   20
  7  Zvekovac               0  13   6  1   6  37  27   10   19
  8  Graničar Tučenik       0  13   5  2   6  25  24    1   17
  9  Croatia Nova Kapela    0  12   5  1   6  24  28   -4   16
 10  Sloboda Gradec         0  13   3  2   8  18  43  -25   11
 11  Mladost Obedišće       0  13   3  0  10  17  65  -48    9
 12  Farkaš Farkaševac      0  13   1  0  12   7  63  -56    3
 13  Mladost Brezine        0  12   1  0  11   7  64  -57    3

Last updated: 17. 3. 2024.

NB:
Žabnica withdrew. All results are annulled.
Mladost Brezine withdrew after the winter break.

Rnd  Date         Home Team             Away Team             F  A 
  1    3.9.2023.  Ban Jelačić Banovo    Farkaš Farkaševac     1   0
  1    3.9.2023.  Dubrava               Mladost Obedišće      5   0
  1    3.9.2023.  Gaj                   Sloboda Gradec        6   0
  1    3.9.2023.  Milka Trnina Vezišće  Zvekovac              2   0
  1    3.9.2023.  Mladost Brezine       Lonja Lonjica         0   9
  1    3.9.2023.  Rakovec               Graničar Tučenik      0   3
  2    6.9.2023.  Croatia Nova Kapela   Mladost Brezine       6   2
  2    6.9.2023.  Farkaš Farkaševac     Milka Trnina Vezišće  0  10
  2    6.9.2023.  Graničar Tučenik      Lonja Lonjica         0   7
  2    6.9.2023.  Rakovec               Ban Jelačić Banovo    1   0
  2    6.9.2023.  Sloboda Gradec        Dubrava               2   2
  2    6.9.2023.  Zvekovac              Gaj                   2   1
  3   10.9.2023.  Ban Jelačić Banovo    Graničar Tučenik      2   1
  3   10.9.2023.  Croatia Nova Kapela   Lonja Lonjica         1   0
  3   10.9.2023.  Dubrava               Zvekovac              4   0
  3   10.9.2023.  Gaj                   Farkaš Farkaševac     6   0
  3   10.9.2023.  Milka Trnina Vezišće  Rakovec               6   1
  3   10.9.2023.  Mladost Brezine       Mladost Obedišće      1   5
  4   17.9.2023.  Ban Jelačić Banovo    Milka Trnina Vezišće  0   3
  4   17.9.2023.  Farkaš Farkaševac     Dubrava               0   8
  4   17.9.2023.  Graničar Tučenik      Croatia Nova Kapela   1   3
  4   17.9.2023.  Mladost Obedišće      Lonja Lonjica         1  16
  4   17.9.2023.  Rakovec               Gaj                   2   0
  4   17.9.2023.  Sloboda Gradec        Mladost Brezine       5   0
  5   24.9.2023.  Croatia Nova Kapela   Mladost Obedišće      5   0
  5   24.9.2023.  Dubrava               Rakovec               3   2
  5   24.9.2023.  Gaj                   Ban Jelačić Banovo    2   2
  5   24.9.2023.  Milka Trnina Vezišće  Graničar Tučenik      7   1
  5   24.9.2023.  Mladost Brezine       Zvekovac              1   9
  5   24.9.2023.  Sloboda Gradec        Lonja Lonjica         0   9
  6   1.10.2023.  Ban Jelačić Banovo    Dubrava               0   3
  6   1.10.2023.  Farkaš Farkaševac     Mladost Brezine       0   2
  6   1.10.2023.  Graničar Tučenik      Mladost Obedišće      3   1
  6   1.10.2023.  Milka Trnina Vezišće  Gaj                   2   0
  6   1.10.2023.  Sloboda Gradec        Croatia Nova Kapela   3   1
  6   1.10.2023.  Zvekovac              Lonja Lonjica         0   4
  7   8.10.2023.  Croatia Nova Kapela   Zvekovac              2   5
  7   8.10.2023.  Dubrava               Milka Trnina Vezišće  0   0
  7   8.10.2023.  Farkaš Farkaševac     Lonja Lonjica         0  11
  7   8.10.2023.  Gaj                   Graničar Tučenik      0   0
  7   8.10.2023.  Mladost Brezine       Rakovec               0   7
  7   8.10.2023.  Mladost Obedišće      Sloboda Gradec        3   2
  8  15.10.2023.  Ban Jelačić Banovo    Mladost Brezine       5   0
  8  15.10.2023.  Farkaš Farkaševac     Croatia Nova Kapela   0   2
  8  15.10.2023.  Gaj                   Dubrava               2   1
  8  15.10.2023.  Graničar Tučenik      Sloboda Gradec        5   0
  8  15.10.2023.  Rakovec               Lonja Lonjica         1   3
  8  15.10.2023.  Zvekovac              Mladost Obedišće      4   1
  9  22.10.2023.  Ban Jelačić Banovo    Lonja Lonjica         0   5
  9  22.10.2023.  Croatia Nova Kapela   Rakovec               1   4
  9  22.10.2023.  Dubrava               Graničar Tučenik      1   0
  9  22.10.2023.  Mladost Brezine       Milka Trnina Vezišće  0   3
  9  22.10.2023.  Mladost Obedišće      Farkaš Farkaševac     3   2
  9  22.10.2023.  Sloboda Gradec        Zvekovac              2   8
 10  29.10.2023.  Ban Jelačić Banovo    Croatia Nova Kapela   0   0
 10  29.10.2023.  Farkaš Farkaševac     Sloboda Gradec        1   3
 10  29.10.2023.  Gaj                   Mladost Brezine       6   0
 10  29.10.2023.  Graničar Tučenik      Zvekovac              0   0
 10  29.10.2023.  Milka Trnina Vezišće  Lonja Lonjica         0   2
 10  29.10.2023.  Rakovec               Mladost Obedišće      6   0
 11   5.11.2023.  Croatia Nova Kapela   Milka Trnina Vezišće  1   5
 11   5.11.2023.  Gaj                   Lonja Lonjica         1   1
 11   5.11.2023.  Mladost Brezine       Dubrava               1   5
 11   5.11.2023.  Mladost Obedišće      Ban Jelačić Banovo    1   7
 11   5.11.2023.  Sloboda Gradec        Rakovec               0   4
 11   5.11.2023.  Zvekovac              Farkaš Farkaševac     7   1
 12  12.11.2023.  Ban Jelačić Banovo    Sloboda Gradec        1   0
 12  12.11.2023.  Dubrava               Lonja Lonjica         2   1
 12  12.11.2023.  Gaj                   Croatia Nova Kapela   3   1
 12  12.11.2023.  Graničar Tučenik      Farkaš Farkaševac     5   0
 12  12.11.2023.  Milka Trnina Vezišće  Mladost Obedišće      5   1
 12  12.11.2023.  Rakovec               Zvekovac              5   1
 13  19.11.2023.  Croatia Nova Kapela   Dubrava               1   5
 13  19.11.2023.  Farkaš Farkaševac     Rakovec               1   4
 13  19.11.2023.  Mladost Brezine       Graničar Tučenik      0   4
 13  19.11.2023.  Mladost Obedišće      Gaj                   1   4
 13  19.11.2023.  Sloboda Gradec        Milka Trnina Vezišće  1   1
 13  19.11.2023.  Zvekovac              Ban Jelačić Banovo    0   1
 14   17.3.2024.  Farkaš Farkaševac     Ban Jelačić Banovo    2   1
 14   17.3.2024.  Graničar Tučenik      Rakovec               2   3
 14   17.3.2024.  Mladost Obedišće      Dubrava               0   5
 14   17.3.2024.  Sloboda Gradec        Gaj                   0   2
 14   17.3.2024.  Zvekovac              Milka Trnina Vezišće  1   3

Sisačko-moslavačka county

Group Sisak

Pos  Team                         DP  P   W  D  L   F   A   GD   Pts
  1  Češko selo Petrinja           0  11  9  2   0  36  10   26   29
====================================================================
  2  AŠK Staro Pračno              0  12  8  2   2  32  14   18   26
  3  Posavina Preloščica           0  11  7  1   3  36  14   22   22
  4  Zeleni brijeg Sisak           0  12  6  2   4  31  31    0   20
  5  Hajduk Sela                   0  12  5  4   3  27  15   12   19
  6  Pešćenica                     0  12  6  1   5  35  35    0   19
  7  Gvozd Vrginmost               0  12  5  2   5  29  30   -1   17
  8  Una-Mladost Hrvatska Dubica   0  12  4  4   4  24  23    1   16
  9  PPG Rujevac Dvor na Uni       0  12  3  1   8  26  40  -14   10
 10  Mahovo                        0  12  3  1   8  18  35  -17   10
 11  Mladost Greda                 0  12  2  2   8  23  47  -24    8
 12  Petrovec                      0  12  2  0  10  30  53  -23    6

Last updated: 17. 3. 2024.

NB:
Match Češko selo Petrinja – Posavina Preloščica (round 12) has been postponed.

Rnd  Date         Home Team                    Away Team                    F  A
  1    3.9.2023.  Gvozd Vrginmost              Una-Mladost Hrvatska Dubica  0  0
  1    3.9.2023.  Mahovo                       Hajduk Sela                  1  0
  1    3.9.2023.  Mladost Greda                PPG Rujevac Dvor na Uni      6  7
  1    3.9.2023.  Pešćenica                    Petrovec                     5  4
  1    3.9.2023.  Posavina Preloščica          Češko selo Petrinja          1  2
  1    3.9.2023.  Zeleni brijeg Sisak          AŠK Staro Pračno             1  3
  2   10.9.2023.  Hajduk Sela                  Mladost Greda                1  3
  2   10.9.2023.  Petrovec                     AŠK Staro Pračno             1  4
  2   10.9.2023.  Pešćenica                    Gvozd Vrginmost              4  1
  2   10.9.2023.  PPG Rujevac Dvor na Uni      Zeleni brijeg Sisak          1  3
  2   10.9.2023.  Una-Mladost Hrvatska Dubica  Posavina Preloščica          1  3
  2   10.9.2023.  Češko selo Petrinja          Mahovo                       2  1
  3   17.9.2023.  Gvozd Vrginmost              Petrovec                     5  2
  3   17.9.2023.  Mahovo                       Una-Mladost Hrvatska Dubica  3  3
  3   17.9.2023.  Mladost Greda                Češko selo Petrinja          2  2
  3   17.9.2023.  Posavina Preloščica          Pešćenica                    8  1
  3   17.9.2023.  Zeleni brijeg Sisak          Hajduk Sela                  4  1
  3  18.11.2023.  AŠK Staro Pračno             PPG Rujevac Dvor na Uni      6  0
  4   24.9.2023.  Gvozd Vrginmost              Posavina Preloščica          4  3
  4   24.9.2023.  Hajduk Sela                  AŠK Staro Pračno             1  1
  4   24.9.2023.  Petrovec                     PPG Rujevac Dvor na Uni      4  2
  4   24.9.2023.  Pešćenica                    Mahovo                       4  1
  4   24.9.2023.  Una-Mladost Hrvatska Dubica  Mladost Greda                3  0
  4   24.9.2023.  Češko selo Petrinja          Zeleni brijeg Sisak          5  0
  5   1.10.2023.  AŠK Staro Pračno             Češko selo Petrinja          1  2
  5   1.10.2023.  Mahovo                       Gvozd Vrginmost              1  2
  5   1.10.2023.  Mladost Greda                Pešćenica                    1  7
  5   1.10.2023.  Posavina Preloščica          Petrovec                     4  2
  5   1.10.2023.  PPG Rujevac Dvor na Uni      Hajduk Sela                  2  4
  5   1.10.2023.  Zeleni brijeg Sisak          Una-Mladost Hrvatska Dubica  6  2
  6   8.10.2023.  Gvozd Vrginmost              Mladost Greda                6  0
  6   8.10.2023.  Petrovec                     Hajduk Sela                  2  5
  6   8.10.2023.  Pešćenica                    Zeleni brijeg Sisak          2  2
  6   8.10.2023.  Posavina Preloščica          Mahovo                       4  0
  6   8.10.2023.  Una-Mladost Hrvatska Dubica  AŠK Staro Pračno             1  2
  6   8.10.2023.  Češko selo Petrinja          PPG Rujevac Dvor na Uni      5  2
  7  15.10.2023.  AŠK Staro Pračno             Pešćenica                    4  1
  7  15.10.2023.  Hajduk Sela                  Češko selo Petrinja          0  0
  7  15.10.2023.  Mahovo                       Petrovec                     6  4
  7  15.10.2023.  Mladost Greda                Posavina Preloščica          0  2
  7  15.10.2023.  PPG Rujevac Dvor na Uni      Una-Mladost Hrvatska Dubica  1  1
  7  15.10.2023.  Zeleni brijeg Sisak          Gvozd Vrginmost              4  2
  8  22.10.2023.  Gvozd Vrginmost              AŠK Staro Pračno             3  0
  8  22.10.2023.  Mahovo                       Mladost Greda                3  2
  8  22.10.2023.  Petrovec                     Češko selo Petrinja          1  5
  8  22.10.2023.  Pešćenica                    PPG Rujevac Dvor na Uni      3  2
  8  22.10.2023.  Posavina Preloščica          Zeleni brijeg Sisak          6  1
  8  22.10.2023.  Una-Mladost Hrvatska Dubica  Hajduk Sela                  0  0
  9  29.10.2023.  AŠK Staro Pračno             Posavina Preloščica          0  0
  9  29.10.2023.  Hajduk Sela                  Pešćenica                    6  0
  9  29.10.2023.  Mladost Greda                Petrovec                     2  7
  9  29.10.2023.  PPG Rujevac Dvor na Uni      Gvozd Vrginmost              4  2
  9  29.10.2023.  Zeleni brijeg Sisak          Mahovo                       2  1
  9  29.10.2023.  Češko selo Petrinja          Una-Mladost Hrvatska Dubica  4  0
 10   5.11.2023.  Gvozd Vrginmost              Hajduk Sela                  1  1
 10   5.11.2023.  Mahovo                       AŠK Staro Pračno             1  2
 10   5.11.2023.  Mladost Greda                Zeleni brijeg Sisak          3  3
 10   5.11.2023.  Petrovec                     Una-Mladost Hrvatska Dubica  1  5
 10   5.11.2023.  Pešćenica                    Češko selo Petrinja          1  3
 10   5.11.2023.  Posavina Preloščica          PPG Rujevac Dvor na Uni      4  1
 11  12.11.2023.  AŠK Staro Pračno             Mladost Greda                6  2
 11  12.11.2023.  Hajduk Sela                  Posavina Preloščica          2  1
 11  12.11.2023.  PPG Rujevac Dvor na Uni      Mahovo                       4  0
 11  12.11.2023.  Una-Mladost Hrvatska Dubica  Pešćenica                    3  1
 11  12.11.2023.  Zeleni brijeg Sisak          Petrovec                     4  2
 11  12.11.2023.  Češko selo Petrinja          Gvozd Vrginmost              6  1
 12   17.3.2024.  AŠK Staro Pračno             Zeleni brijeg Sisak          3  1
 12   17.3.2024.  Hajduk Sela                  Mahovo                       6  0
 12   17.3.2024.  Petrovec                     Pešćenica                    0  6
 12   17.3.2024.  PPG Rujevac Dvor na Uni      Mladost Greda                0  2
 12   17.3.2024.  Una-Mladost Hrvatska Dubica  Gvozd Vrginmost              5  2

Group Kutina

Pos  Team                       DP  P   W  D  L   F   A   GD   Pts
  1  Ekonomik Donja Vlahinička   0  11  9  1   1  41  11   30   28
==================================================================
  2  Mladost Repušnica           0  11  8  2   1  40   9   31   26
  3  Lokomotiva Kutina           0  11  7  2   2  33  15   18   23
  4  Šartovac                    0  11  5  2   4  29  17   12   17
  5  Moslavina Donja Gračenica   0  11  5  1   5  29  24    5   16
  6  Sloga Potok                 0  11  5  0   6  24  22    2   15
  7  Matija Gubec Kutina         0  11  4  2   5  30  23    7   14
  8  Dinamo Odra                -6  11  6  1   4  31  15   16   13
  9  Strijelac Banova Jaruga     0  11  4  1   6  18  31  -13   13
 10  Naftaplin Stružec           0  11  4  0   7  14  25  -11   12
 11  Vatrogasac Husain           0  11  3  0   8  15  48  -33    9
 12  Garić Ilova                 0  11  0  0  11   4  68  -64    0

Last updated: 5. 11. 2023. (winter break until 24. 3. 2024.)

Rnd  Date         Home Team                  Away Team                  F   A 
  1   27.8.2023.  Dinamo Odra                Garić Ilova                10   0
  1   27.8.2023.  Lokomotiva Kutina          Ekonomik Donja Vlahinička   3   2
  1   27.8.2023.  Matija Gubec Kutina        Strijelac Banova Jaruga     5   0
  1   27.8.2023.  Moslavina Donja Gračenica  Mladost Repušnica           0   5
  1   27.8.2023.  Sloga Potok                Naftaplin Stružec           4   1
  1   27.8.2023.  Šartovac                   Vatrogasac Husain           5   0
  2    3.9.2023.  Dinamo Odra                Sloga Potok                 2   1
  2    3.9.2023.  Garić Ilova                Ekonomik Donja Vlahinička   1   6
  2    3.9.2023.  Mladost Repušnica          Šartovac                    3   2
  2    3.9.2023.  Naftaplin Stružec          Moslavina Donja Gračenica   3   4
  2    3.9.2023.  Strijelac Banova Jaruga    Lokomotiva Kutina           2   4
  2    3.9.2023.  Vatrogasac Husain          Matija Gubec Kutina         1   7
  3   10.9.2023.  Ekonomik Donja Vlahinička  Strijelac Banova Jaruga     5   1
  3   10.9.2023.  Lokomotiva Kutina          Vatrogasac Husain           5   0
  3   10.9.2023.  Matija Gubec Kutina        Mladost Repušnica           1   2
  3   10.9.2023.  Moslavina Donja Gračenica  Dinamo Odra                 4   3
  3   10.9.2023.  Sloga Potok                Garić Ilova                 5   0
  3   10.9.2023.  Šartovac                   Naftaplin Stružec           4   0
  4   17.9.2023.  Dinamo Odra                Šartovac                    2   0
  4   17.9.2023.  Garić Ilova                Strijelac Banova Jaruga     2   3
  4   17.9.2023.  Mladost Repušnica          Lokomotiva Kutina           2   1
  4   17.9.2023.  Naftaplin Stružec          Matija Gubec Kutina         2   1
  4   17.9.2023.  Sloga Potok                Moslavina Donja Gračenica   4   1
  4   17.9.2023.  Vatrogasac Husain          Ekonomik Donja Vlahinička   1   7
  5   24.9.2023.  Ekonomik Donja Vlahinička  Mladost Repušnica           1   0
  5   24.9.2023.  Lokomotiva Kutina          Naftaplin Stružec           3   0
  5   24.9.2023.  Matija Gubec Kutina        Dinamo Odra                 1   6
  5   24.9.2023.  Moslavina Donja Gračenica  Garić Ilova                10   0
  5   24.9.2023.  Strijelac Banova Jaruga    Vatrogasac Husain           3   2
  5   24.9.2023.  Šartovac                   Sloga Potok                 2   1
  6   1.10.2023.  Dinamo Odra                Lokomotiva Kutina           3   0
  6   1.10.2023.  Garić Ilova                Vatrogasac Husain           1   4
  6   1.10.2023.  Mladost Repušnica          Strijelac Banova Jaruga     2   2
  6   1.10.2023.  Moslavina Donja Gračenica  Šartovac                    3   1
  6   1.10.2023.  Naftaplin Stružec          Ekonomik Donja Vlahinička   0   4
  6   1.10.2023.  Sloga Potok                Matija Gubec Kutina         0   4
  7   8.10.2023.  Ekonomik Donja Vlahinička  Dinamo Odra                 5   1
  7   8.10.2023.  Lokomotiva Kutina          Sloga Potok                 1   0
  7   8.10.2023.  Matija Gubec Kutina        Moslavina Donja Gračenica   0   0
  7   8.10.2023.  Strijelac Banova Jaruga    Naftaplin Stružec           2   1
  7   8.10.2023.  Vatrogasac Husain          Mladost Repušnica           1  10
  7   8.10.2023.  Šartovac                   Garić Ilova                 5   0
  8  15.10.2023.  Dinamo Odra                Strijelac Banova Jaruga     2   0
  8  15.10.2023.  Garić Ilova                Mladost Repušnica           0   8
  8  15.10.2023.  Moslavina Donja Gračenica  Lokomotiva Kutina           1   3
  8  15.10.2023.  Naftaplin Stružec          Vatrogasac Husain           2   0
  8  15.10.2023.  Sloga Potok                Ekonomik Donja Vlahinička   0   3
  8  15.10.2023.  Šartovac                   Matija Gubec Kutina         6   1
  9  22.10.2023.  Ekonomik Donja Vlahinička  Moslavina Donja Gračenica   3   0
  9  22.10.2023.  Lokomotiva Kutina          Šartovac                    2   2
  9  22.10.2023.  Matija Gubec Kutina        Garić Ilova                 5   0
  9  22.10.2023.  Mladost Repušnica          Naftaplin Stružec           3   0
  9  22.10.2023.  Strijelac Banova Jaruga    Sloga Potok                 2   3
  9  22.10.2023.  Vatrogasac Husain          Dinamo Odra                 2   1
 10  29.10.2023.  Dinamo Odra                Mladost Repušnica           1   1
 10  29.10.2023.  Garić Ilova                Naftaplin Stružec           0   4
 10  29.10.2023.  Matija Gubec Kutina        Lokomotiva Kutina           3   3
 10  29.10.2023.  Moslavina Donja Gračenica  Strijelac Banova Jaruga     5   0
 10  29.10.2023.  Sloga Potok                Vatrogasac Husain           6   2
 10  29.10.2023.  Šartovac                   Ekonomik Donja Vlahinička   2   2
 11   5.11.2023.  Ekonomik Donja Vlahinička  Matija Gubec Kutina         3   2
 11   5.11.2023.  Lokomotiva Kutina          Garić Ilova                 8   0
 11   5.11.2023.  Mladost Repušnica          Sloga Potok                 4   0
 11   5.11.2023.  Naftaplin Stružec          Dinamo Odra                 1   0
 11   5.11.2023.  Strijelac Banova Jaruga    Šartovac                    3   0
 11   5.11.2023.  Vatrogasac Husain          Moslavina Donja Gračenica   2   1

Group Novska

Pos  Team                 DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Slavonac Lipovljani   0  8  7  1  0  31   7   24   22
==========================================================
  2  Strug Bročice         0  8  5  2  1  33  10   23   17
  3  Sokol Rajić           0  8  5  1  2  19  12    7   16
  4  Nafta Kozarice        0  8  4  1  3  16  19   -3   13
  5  Naprijed Krapje       0  8  4  1  3  22  27   -5   13
  6  Mladost Košutarica    0  8  3  1  4  22  13    9   10
  7  Uštica                0  8  3  1  4  14  18   -4   10
  8  Jasenovac             0  8  1  0  7  11  25  -14    3
  9  Sava Puska            0  8  0  0  8   8  45  -37    0

Last updated: 29. 10. 2023. (winter break until 7. 4. 2024.)

Rnd  Date         Home Team            Away Team            F   A
  1    3.9.2023.  Jasenovac            Strug Bročice         0  3
  1    3.9.2023.  Sava Puska           Nafta Kozarice        1  4
  1    3.9.2023.  Sokol Rajić          Mladost Košutarica    0  1
  1    3.9.2023.  Uštica               Naprijed Krapje       2  1
  2   10.9.2023.  Mladost Košutarica   Uštica                1  1
  2   10.9.2023.  Naprijed Krapje      Jasenovac             5  1
  2   10.9.2023.  Slavonac Lipovljani  Sokol Rajić           4  2
  2   10.9.2023.  Strug Bročice        Sava Puska            9  1
  3   17.9.2023.  Jasenovac            Mladost Košutarica    1  2
  3   17.9.2023.  Nafta Kozarice       Strug Bročice         1  1
  3   17.9.2023.  Sava Puska           Naprijed Krapje       2  5
  3   17.9.2023.  Uštica               Slavonac Lipovljani   0  4
  4   24.9.2023.  Mladost Košutarica   Sava Puska           13  0
  4   24.9.2023.  Naprijed Krapje      Nafta Kozarice        3  2
  4   24.9.2023.  Slavonac Lipovljani  Jasenovac             3  0
  4   24.9.2023.  Sokol Rajić          Uštica                1  0
  5   1.10.2023.  Jasenovac            Sokol Rajić           0  3
  5   1.10.2023.  Nafta Kozarice       Mladost Košutarica    3  2
  5   1.10.2023.  Sava Puska           Slavonac Lipovljani   0  2
  5   1.10.2023.  Strug Bročice        Naprijed Krapje       9  1
  6   8.10.2023.  Mladost Košutarica   Strug Bročice         1  2
  6   8.10.2023.  Slavonac Lipovljani  Nafta Kozarice        5  0
  6   8.10.2023.  Sokol Rajić          Sava Puska            2  1
  6   8.10.2023.  Uštica               Jasenovac             5  3
  7  15.10.2023.  Nafta Kozarice       Sokol Rajić           2  5
  7  15.10.2023.  Naprijed Krapje      Mladost Košutarica    3  1
  7  15.10.2023.  Sava Puska           Uštica                2  6
  7  15.10.2023.  Strug Bročice        Slavonac Lipovljani   2  2
  8  22.10.2023.  Jasenovac            Sava Puska            4  1
  8  22.10.2023.  Slavonac Lipovljani  Naprijed Krapje       8  2
  8  22.10.2023.  Sokol Rajić          Strug Bročice         4  2
  8  22.10.2023.  Uštica               Nafta Kozarice        0  1
  9  29.10.2023.  Mladost Košutarica   Slavonac Lipovljani   1  3
  9  29.10.2023.  Nafta Kozarice       Jasenovac             3  2
  9  29.10.2023.  Naprijed Krapje      Sokol Rajić           2  2
  9  29.10.2023.  Strug Bročice        Uštica                5  0

Istarska county

Pos  Team                DP  P   W   D  L  F   A   GD   Pts
  1  Peroj Vodnjan        0  16  12  2  2  46  22   24   38
  2  Arne Peruški         0  16  10  2  4  37  16   21   32
===========================================================
  3  Kanfanar             0  15   9  3  3  40  24   16   30
  4  Višnjan 1957         0  16   9  1  6  43  30   13   28
  5  Kaštelir Labinci     0  15   7  2  6  30  20   10   23
  6  Istra Tar            0  16   6  3  7  23  24   -1   21
  7  Petrovija            0  16   6  3  7  31  37   -6   21
  8  Brtonigla-Nova Vas   0  16   6  3  7  32  40   -8   21
  9  Vižinada             0  16   6  2  8  26  39  -13   20
 10  Momjan               0  16   5  4  7  27  43  -16   19
 11  Valdebek Pula        0  16   5  3  8  28  28    0   18
 12  Buzet                0  16   5  2  9  21  35  -14   17
===========================================================
 13  Puris Petar u šumi   0  16   3  4  9  20  29   -9   13
 14  Valbandon '72        0  16   3  4  9  20  37  -17   13

Last updated: 17. 3. 2024.

NB:
Match Kanfanar – Kaštelir Labinci (round 15) has been postponed for the 1st of April 2024.

Rnd  Date         Home Team           Away Team           F   A
  1    3.9.2023.  Arne Peruški        Peroj Vodnjan        4  3
  1    3.9.2023.  Istra Tar           Buzet                1  3
  1    3.9.2023.  Kanfanar            Valbandon '72        3  3
  1    3.9.2023.  Momjan              Brtonigla-Nova Vas   4  4
  1    3.9.2023.  Petrovija           Vižinada             4  1
  1    3.9.2023.  Puris Petar u šumi  Kaštelir Labinci     1  1
  1    3.9.2023.  Višnjan 1957        Valdebek Pula        2  1
  2   10.9.2023.  Brtonigla-Nova Vas  Puris Petar u šumi   1  1
  2   10.9.2023.  Buzet               Arne Peruški         1  2
  2   10.9.2023.  Kaštelir Labinci    Kanfanar             4  0
  2   10.9.2023.  Peroj Vodnjan       Petrovija            4  4
  2   10.9.2023.  Valbandon '72       Istra Tar            2  0
  2   10.9.2023.  Valdebek Pula       Vižinada             1  2
  2   10.9.2023.  Višnjan 1957        Momjan              10  2
  3   17.9.2023.  Arne Peruški        Valbandon '72        1  1
  3   17.9.2023.  Istra Tar           Kaštelir Labinci     2  1
  3   17.9.2023.  Kanfanar            Brtonigla-Nova Vas   7  0
  3   17.9.2023.  Momjan              Valdebek Pula        1  2
  3   17.9.2023.  Petrovija           Buzet                6  1
  3   17.9.2023.  Puris Petar u šumi  Višnjan 1957         2  3
  3   17.9.2023.  Vižinada            Peroj Vodnjan        1  5
  4   24.9.2023.  Brtonigla-Nova Vas  Istra Tar            1  2
  4   24.9.2023.  Buzet               Vižinada             1  5
  4   24.9.2023.  Kaštelir Labinci    Arne Peruški         1  0
  4   24.9.2023.  Momjan              Puris Petar u šumi   1  1
  4   24.9.2023.  Valbandon '72       Petrovija            5  1
  4   24.9.2023.  Valdebek Pula       Peroj Vodnjan        2  1
  4   24.9.2023.  Višnjan 1957        Kanfanar             1  2
  5   1.10.2023.  Arne Peruški        Brtonigla-Nova Vas   4  1
  5   1.10.2023.  Istra Tar           Višnjan 1957         2  1
  5   1.10.2023.  Kanfanar            Momjan               4  1
  5   1.10.2023.  Peroj Vodnjan       Buzet                5  0
  5   1.10.2023.  Petrovija           Kaštelir Labinci     3  1
  5   1.10.2023.  Puris Petar u šumi  Valdebek Pula        1  0
  5   1.10.2023.  Vižinada            Valbandon '72        3  1
  6   8.10.2023.  Brtonigla-Nova Vas  Petrovija            2  1
  6   8.10.2023.  Kaštelir Labinci    Vižinada             2  3
  6   8.10.2023.  Momjan              Istra Tar            1  0
  6   8.10.2023.  Puris Petar u šumi  Kanfanar             1  3
  6   8.10.2023.  Valbandon '72       Peroj Vodnjan        1  1
  6   8.10.2023.  Valdebek Pula       Buzet                1  2
  6   8.10.2023.  Višnjan 1957        Arne Peruški         2  1
  7  15.10.2023.  Arne Peruški        Momjan               5  1
  7  15.10.2023.  Buzet               Valbandon '72        2  3
  7  15.10.2023.  Istra Tar           Puris Petar u šumi   3  0
  7  15.10.2023.  Kanfanar            Valdebek Pula        0  0
  7  15.10.2023.  Peroj Vodnjan       Kaštelir Labinci     3  2
  7  25.10.2023.  Petrovija           Višnjan 1957         2  5
  7  25.10.2023.  Vižinada            Brtonigla-Nova Vas   1  2
  8  22.10.2023.  Brtonigla-Nova Vas  Peroj Vodnjan        3  4
  8  22.10.2023.  Kanfanar            Istra Tar            2  2
  8  22.10.2023.  Kaštelir Labinci    Buzet                2  3
  8  22.10.2023.  Momjan              Petrovija            1  1
  8  22.10.2023.  Puris Petar u šumi  Arne Peruški         0  0
  8  22.10.2023.  Valdebek Pula       Valbandon '72        4  0
  8  22.10.2023.  Višnjan 1957        Vižinada             4  3
  9  29.10.2023.  Arne Peruški        Kanfanar             4  0
  9  29.10.2023.  Buzet               Brtonigla-Nova Vas   0  2
  9  29.10.2023.  Peroj Vodnjan       Višnjan 1957         3  0
  9  29.10.2023.  Petrovija           Puris Petar u šumi   2  1
  9  29.10.2023.  Valbandon '72       Kaštelir Labinci     1  2
  9  29.10.2023.  Vižinada            Momjan               1  1
  9  15.11.2023.  Istra Tar           Valdebek Pula        3  3
 10   5.11.2023.  Brtonigla-Nova Vas  Valbandon '72        1  1
 10   5.11.2023.  Istra Tar           Arne Peruški         3  2
 10   5.11.2023.  Kanfanar            Petrovija            3  2
 10   5.11.2023.  Peroj Vodnjan       Momjan               4  3
 10   5.11.2023.  Valdebek Pula       Kaštelir Labinci     2  2
 10   5.11.2023.  Višnjan 1957        Buzet                0  0
 10   25.2.2024.  Vižinada            Puris Petar u šumi   1  0
 11  12.11.2023.  Buzet               Momjan               2  0
 11  12.11.2023.  Kaštelir Labinci    Brtonigla-Nova Vas   4  0
 11  12.11.2023.  Peroj Vodnjan       Puris Petar u šumi   2  1
 11  12.11.2023.  Petrovija           Istra Tar            1  0
 11  12.11.2023.  Valbandon '72       Višnjan 1957         0  2
 11  12.11.2023.  Vižinada            Kanfanar             0  5
 11   3.12.2023.  Arne Peruški        Valdebek Pula        2  1
 12  11.11.2023.  Kanfanar            Peroj Vodnjan        0  1
 12  11.11.2023.  Valdebek Pula       Brtonigla-Nova Vas   2  1
 12  19.11.2023.  Arne Peruški        Petrovija            4  0
 12  19.11.2023.  Istra Tar           Vižinada             1  3
 12  19.11.2023.  Momjan              Valbandon '72        2  1
 12  19.11.2023.  Puris Petar u šumi  Buzet                3  0
 12  19.11.2023.  Višnjan 1957        Kaštelir Labinci     1  3
 13  26.11.2023.  Brtonigla-Nova Vas  Višnjan 1957         2  1
 13  26.11.2023.  Buzet               Kanfanar             2  3
 13  26.11.2023.  Kaštelir Labinci    Momjan               0  1
 13  26.11.2023.  Petrovija           Valdebek Pula        2  1
 13  26.11.2023.  Valbandon '72       Puris Petar u šumi   1  5
 13  26.11.2023.  Vižinada            Arne Peruški         0  4
 13   25.2.2024.  Peroj Vodnjan       Istra Tar            1  0
 14    3.3.2024.  Brtonigla-Nova Vas  Momjan               4  1
 14    3.3.2024.  Buzet               Istra Tar            1  1
 14    3.3.2024.  Kaštelir Labinci    Puris Petar u šumi   3  0
 14    3.3.2024.  Peroj Vodnjan       Arne Peruški         2  0
 14    3.3.2024.  Valbandon '72       Kanfanar             0  4
 14    3.3.2024.  Valdebek Pula       Višnjan 1957         3  5
 14    3.3.2024.  Vižinada            Petrovija            1  1
 15   10.3.2024.  Arne Peruški        Buzet                1  0
 15   10.3.2024.  Istra Tar           Valbandon '72        3  0
 15   10.3.2024.  Momjan              Višnjan 1957         4  3
 15   10.3.2024.  Petrovija           Peroj Vodnjan        1  4
 15   10.3.2024.  Puris Petar u šumi  Brtonigla-Nova Vas   3  5
 15   10.3.2024.  Vižinada            Valdebek Pula        1  4
 16   17.3.2024.  Brtonigla-Nova Vas  Kanfanar             3  4
 16   17.3.2024.  Buzet               Petrovija            3  0
 16   17.3.2024.  Kaštelir Labinci    Istra Tar            2  0
 16   17.3.2024.  Peroj Vodnjan       Vižinada             3  0
 16   17.3.2024.  Valbandon '72       Arne Peruški         0  3
 16   17.3.2024.  Valdebek Pula       Momjan               1  3
 16   17.3.2024.  Višnjan 1957        Puris Petar u šumi   3  0

Primorsko-goranska county

Pos  Team                  DP  P   W  D  L   F   A   GD   Pts
  1  Turbina Tribalj        0  11  7  4   0  38   6   32   25
=============================================================
  2  Stari grad Rijeka      0  11  7  2   2  27  10   17   23
  3  Gomirje                0  11  6  3   2  30  10   20   21
  4  Mrkopalj               0  11  6  0   5  19  18    1   18
  5  Risnjak Lokve          0  11  5  2   4  26  21    5   17
  6  Željezničar Moravice   0  11  3  2   6  25  39  -14   11
  7  Polet Skrad            0  11  2  1   8  15  36  -21    7
  8  Goranka Ravna Gora     0  11  1  0  10   8  48  -40    3

Last updated: 17. 3. 2024.

Rnd  Date         Home Team             Away Team             F   A
  1   10.9.2023.  Polet Skrad           Mrkopalj               1  2
  1   10.9.2023.  Stari grad Rijeka     Goranka Ravna Gora     9  1
  1   10.9.2023.  Turbina Tribalj       Risnjak Lokve          3  1
  1   10.9.2023.  Željezničar Moravice  Gomirje                2  2
  2   17.9.2023.  Gomirje               Polet Skrad            7  1
  2   17.9.2023.  Mrkopalj              Stari grad Rijeka      2  0
  2   17.9.2023.  Risnjak Lokve         Goranka Ravna Gora     5  0
  2   17.9.2023.  Turbina Tribalj       Željezničar Moravice  10  0
  3   24.9.2023.  Goranka Ravna Gora    Mrkopalj               0  3
  3   24.9.2023.  Polet Skrad           Turbina Tribalj        0  2
  3   24.9.2023.  Stari grad Rijeka     Gomirje                2  1
  3   24.9.2023.  Željezničar Moravice  Risnjak Lokve          1  2
  4   1.10.2023.  Gomirje               Goranka Ravna Gora     6  0
  4   1.10.2023.  Risnjak Lokve         Mrkopalj               4  2
  4   1.10.2023.  Željezničar Moravice  Polet Skrad            4  0
  4  26.11.2023.  Turbina Tribalj       Stari grad Rijeka      0  0
  5   8.10.2023.  Goranka Ravna Gora    Turbina Tribalj        0  4
  5   8.10.2023.  Mrkopalj              Gomirje                1  0
  5   8.10.2023.  Polet Skrad           Risnjak Lokve          1  1
  5   8.10.2023.  Stari grad Rijeka     Željezničar Moravice   4  1
  6  15.10.2023.  Polet Skrad           Stari grad Rijeka      1  3
  6  15.10.2023.  Risnjak Lokve         Gomirje                1  3
  6  15.10.2023.  Turbina Tribalj       Mrkopalj               3  0
  6  15.10.2023.  Željezničar Moravice  Goranka Ravna Gora     6  2
  7  22.10.2023.  Gomirje               Turbina Tribalj        1  1
  7  22.10.2023.  Goranka Ravna Gora    Polet Skrad            2  6
  7  22.10.2023.  Mrkopalj              Željezničar Moravice   3  4
  7  22.10.2023.  Stari grad Rijeka     Risnjak Lokve          3  2
  8  29.10.2023.  Gomirje               Željezničar Moravice   2  2
  8  29.10.2023.  Goranka Ravna Gora    Stari grad Rijeka      0  3
  8  29.10.2023.  Mrkopalj              Polet Skrad            1  0
  8  29.10.2023.  Risnjak Lokve         Turbina Tribalj        2  2
  9   5.11.2023.  Goranka Ravna Gora    Risnjak Lokve          3  0
  9   5.11.2023.  Polet Skrad           Gomirje                0  4
  9   5.11.2023.  Stari grad Rijeka     Mrkopalj               2  0
  9   5.11.2023.  Željezničar Moravice  Turbina Tribalj        1  5
 10  12.11.2023.  Gomirje               Stari grad Rijeka      1  0
 10  12.11.2023.  Mrkopalj              Goranka Ravna Gora     3  0
 10  12.11.2023.  Risnjak Lokve         Željezničar Moravice   4  1
 10  12.11.2023.  Turbina Tribalj       Polet Skrad            7  0
 11   17.3.2024.  Goranka Ravna Gora    Gomirje                0  3
 11   17.3.2024.  Mrkopalj              Risnjak Lokve          2  4
 11   17.3.2024.  Polet Skrad           Željezničar Moravice   5  3
 11   17.3.2024.  Stari grad Rijeka     Turbina Tribalj        1  1

Splitsko-dalmatinska county

Pos  Team                   DP  P   W  D  L   F   A   GD   Pts
  1  Vinjani Donji Vinjani   0  13  9  2   2  35  14   21   29
==============================================================
  2  Postira Sardi           0  13  9  2   2  31  18   13   29
  3  Jadran Supetar          0  13  9  1   3  33  16   17   28
  4  Glavice 1991            0  12  7  3   2  34  22   12   24
  5  Mosor Žrnovnica         0  12  7  1   4  25  15   10   22
  6  Čaporice-Trilj          0  12  7  0   5  41  36    5   21
  7  Trilj 2001              0  13  3  1   9  26  33   -7   10
  8  Adriatic Split          0  13  2  1  10  17  35  -18    7
  9  Dalmatinac Split        0   9  1  1   7   9  33  -24    4
 10  Prugovo                 0  12  0  2  10   8  37  -29    2

Last updated: 17. 3. 2024.

NB:
Dalmatinac Split withdrew after winter break. Matches from round 10 and 11 has been annulled.

Rnd  Date         Home Team              Away Team              F  A
  1   17.9.2023.  Mosor Žrnovnica        Dalmatinac Split       2  0
  1   17.9.2023.  Postira Sardi          Trilj 2001             3  1
  1   17.9.2023.  Prugovo                Glavice 1991           1  3
  1   17.9.2023.  Vinjani Donji Vinjani  Adriatic Split         4  0
  1   17.9.2023.  Čaporice-Trilj         Jadran Supetar         6  1
  2   24.9.2023.  Adriatic Split         Glavice 1991           0  3
  2   24.9.2023.  Dalmatinac Split       Čaporice-Trilj         3  7
  2   24.9.2023.  Jadran Supetar         Prugovo                3  0
  2   24.9.2023.  Trilj 2001             Mosor Žrnovnica        3  5
  2   24.9.2023.  Vinjani Donji Vinjani  Postira Sardi          2  4
  3   1.10.2023.  Glavice 1991           Jadran Supetar         2  1
  3   1.10.2023.  Mosor Žrnovnica        Vinjani Donji Vinjani  0  1
  3   1.10.2023.  Postira Sardi          Adriatic Split         2  0
  3   1.10.2023.  Prugovo                Dalmatinac Split       1  3
  3   1.10.2023.  Čaporice-Trilj         Trilj 2001             4  2
  4   8.10.2023.  Adriatic Split         Jadran Supetar         1  3
  4   8.10.2023.  Dalmatinac Split       Glavice 1991           1  1
  4   8.10.2023.  Postira Sardi          Mosor Žrnovnica        0  2
  4   8.10.2023.  Trilj 2001             Prugovo                1  1
  4   8.10.2023.  Vinjani Donji Vinjani  Čaporice-Trilj         5  2
  5  15.10.2023.  Glavice 1991           Trilj 2001             4  3
  5  15.10.2023.  Jadran Supetar         Dalmatinac Split       7  0
  5  15.10.2023.  Mosor Žrnovnica        Adriatic Split         3  1
  5  15.10.2023.  Prugovo                Vinjani Donji Vinjani  1  1
  5  15.10.2023.  Čaporice-Trilj         Postira Sardi          2  5
  6  20.10.2023.  Adriatic Split         Dalmatinac Split       5  0
  6  24.10.2023.  Trilj 2001             Jadran Supetar         0  2
  6  24.10.2023.  Vinjani Donji Vinjani  Glavice 1991           3  2
  6  17.11.2023.  Mosor Žrnovnica        Čaporice-Trilj         2  3
  6  17.11.2023.  Postira Sardi          Prugovo                2  1
  7  29.10.2023.  Dalmatinac Split       Trilj 2001             0  1
  7  29.10.2023.  Glavice 1991           Postira Sardi          3  3
  7  29.10.2023.  Jadran Supetar         Vinjani Donji Vinjani  0  3
  7  29.10.2023.  Prugovo                Mosor Žrnovnica        0  2
  7  29.10.2023.  Čaporice-Trilj         Adriatic Split         5  2
  8   5.11.2023.  Adriatic Split         Trilj 2001             0  4
  8   5.11.2023.  Mosor Žrnovnica        Glavice 1991           4  0
  8   5.11.2023.  Postira Sardi          Jadran Supetar         1  2
  8   5.11.2023.  Čaporice-Trilj         Prugovo                3  1
  8  15.11.2023.  Vinjani Donji Vinjani  Dalmatinac Split       6  0
  9  12.11.2023.  Dalmatinac Split       Postira Sardi          2  3
  9  12.11.2023.  Glavice 1991           Čaporice-Trilj         6  1
  9  12.11.2023.  Jadran Supetar         Mosor Žrnovnica        1  0
  9  12.11.2023.  Prugovo                Adriatic Split         0  4
  9  12.11.2023.  Trilj 2001             Vinjani Donji Vinjani  0  3
 10  26.11.2023.  Adriatic Split         Vinjani Donji Vinjani  1  1
 10  26.11.2023.  Glavice 1991           Prugovo                4  2
 10  26.11.2023.  Jadran Supetar         Čaporice-Trilj         3  2
 10  26.11.2023.  Trilj 2001             Postira Sardi          1  2
 11   3.12.2023.  Glavice 1991           Adriatic Split         5  2
 11   3.12.2023.  Mosor Žrnovnica        Trilj 2001             3  0
 11   3.12.2023.  Postira Sardi          Vinjani Donji Vinjani  3  0
 11   3.12.2023.  Prugovo                Jadran Supetar         0  6
 12   10.3.2024.  Adriatic Split         Postira Sardi          1  2
 12   10.3.2024.  Jadran Supetar         Glavice 1991           1  1
 12   10.3.2024.  Trilj 2001             Čaporice-Trilj         5  6
 12   10.3.2024.  Vinjani Donji Vinjani  Mosor Žrnovnica        5  1
 13   17.3.2024.  Adriatic Split         Jadran Supetar         0  3
 13   17.3.2024.  Mosor Žrnovnica        Postira Sardi          1  1
 13   17.3.2024.  Prugovo                Trilj 2001             0  5
 13   17.3.2024.  Čaporice-Trilj         Vinjani Donji Vinjani  0  1

Dubrovačko-neretvanska county

Pos  Team                   DP  P   W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Ponikve                 0  10  7  2  1  24  11   13   23
=============================================================
  2  Omladinac Lastovo       0   9  7  1  1  28   6   22   22
  3  Hajduk 1932 Vela Luka   0   9  7  0  2  43   9   34   21
  4  Rat Kuna Pelješka       0  10  6  0  4  24  20    4   18
  5  Enkel Popovići          0  10  5  0  5  13  21   -8   15
  6  Faraon Trpanj           0  10  4  1  5  23  23    0   13
  7  Grk Potomje             0  10  3  2  5  11  16   -5   11
  8  Putnikovići             0  10  3  0  7  10  33  -23    9
  9  Libertas Dubrovnik      0  10  1  4  5   9  18   -9    7
 10  SOŠK 1919 Ston          0  10  1  0  9   4  32  -28    3

Last updated: 17. 3. 2024.

NB:
Match Omladinac Lastovo – Hajduk 1932 Vela Luka (round 9) has been postponed.

Rnd  Date         Home Team              Away Team              F   A
  1   24.9.2023.  Faraon Trpanj          Enkel Popovići          5  0
  1   24.9.2023.  Grk Potomje            Hajduk 1932 Vela Luka   4  2
  1   24.9.2023.  Libertas Dubrovnik     Rat Kuna Pelješka       4  1
  1   24.9.2023.  Omladinac Lastovo      Putnikovići             3  1
  1   24.9.2023.  Ponikve                SOŠK 1919 Ston          2  0
  2   1.10.2023.  Enkel Popovići         Omladinac Lastovo       1  0
  2   1.10.2023.  Grk Potomje            Libertas Dubrovnik      0  0
  2   1.10.2023.  Hajduk 1932 Vela Luka  Putnikovići            12  0
  2   1.10.2023.  Rat Kuna Pelješka      Ponikve                 2  3
  2  26.11.2023.  SOŠK 1919 Ston         Faraon Trpanj           0  1
  3   8.10.2023.  Faraon Trpanj          Rat Kuna Pelješka       2  3
  3   8.10.2023.  Libertas Dubrovnik     Hajduk 1932 Vela Luka   0  5
  3   8.10.2023.  Omladinac Lastovo      SOŠK 1919 Ston          7  0
  3   8.10.2023.  Ponikve                Grk Potomje             1  1
  3   8.10.2023.  Putnikovići            Enkel Popovići          2  0
  4  15.10.2023.  Grk Potomje            Faraon Trpanj           0  3
  4  15.10.2023.  Hajduk 1932 Vela Luka  Enkel Popovići          5  0
  4  15.10.2023.  Libertas Dubrovnik     Ponikve                 1  1
  4  15.10.2023.  Rat Kuna Pelješka      Omladinac Lastovo       1  3
  4  15.10.2023.  SOŠK 1919 Ston         Putnikovići             0  2
  5  22.10.2023.  Enkel Popovići         SOŠK 1919 Ston          4  1
  5  22.10.2023.  Faraon Trpanj          Libertas Dubrovnik      2  2
  5  22.10.2023.  Ponikve                Hajduk 1932 Vela Luka   3  1
  5  22.10.2023.  Putnikovići            Rat Kuna Pelješka       0  2
  5   3.12.2023.  Omladinac Lastovo      Grk Potomje             3  0
  6  29.10.2023.  Grk Potomje            Putnikovići             1  0
  6  29.10.2023.  Hajduk 1932 Vela Luka  SOŠK 1919 Ston          5  0
  6  29.10.2023.  Libertas Dubrovnik     Omladinac Lastovo       0  0
  6  29.10.2023.  Ponikve                Faraon Trpanj           3  1
  6  29.10.2023.  Rat Kuna Pelješka      Enkel Popovići          5  1
  7   5.11.2023.  Enkel Popovići         Grk Potomje             1  0
  7   5.11.2023.  Faraon Trpanj          Hajduk 1932 Vela Luka   1  5
  7   5.11.2023.  Putnikovići            Libertas Dubrovnik      2  1
  7   5.11.2023.  SOŠK 1919 Ston         Rat Kuna Pelješka       0  3
  7   12.3.2024.  Omladinac Lastovo      Ponikve                 3  1
  8  12.11.2023.  Faraon Trpanj          Omladinac Lastovo       2  4
  8  12.11.2023.  Grk Potomje            SOŠK 1919 Ston          4  1
  8  12.11.2023.  Hajduk 1932 Vela Luka  Rat Kuna Pelješka       5  1
  8  12.11.2023.  Libertas Dubrovnik     Enkel Popovići          0  1
  8  12.11.2023.  Ponikve                Putnikovići             3  1
  9  19.11.2023.  Enkel Popovići         Ponikve                 1  3
  9  19.11.2023.  Putnikovići            Faraon Trpanj           2  6
  9  19.11.2023.  Rat Kuna Pelješka      Grk Potomje             2  1
  9  19.11.2023.  SOŠK 1919 Ston         Libertas Dubrovnik      2  0
 10   17.3.2024.  Enkel Popovići         Faraon Trpanj           4  0
 10   17.3.2024.  Hajduk 1932 Vela Luka  Grk Potomje             3  0
 10   17.3.2024.  Putnikovići            Omladinac Lastovo       0  5
 10   17.3.2024.  Rat Kuna Pelješka      Libertas Dubrovnik      4  1
 10   17.3.2024.  SOŠK 1919 Ston         Ponikve                 0  4

Zadarska county

Pos  Team                 DP  P   W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Mihovil Sutomišnica  -1  11  8  1  2  37  14   23   24
===========================================================
  2  Raštane               0  10  7  2  1  35  15   20   23
  3  NOŠK Novigrad         0  11  5  2  4  27  23    4   17
  4  Podgradina            0  10  5  1  4  22  24   -2   16
  5  Arbanasi Zadar        0  10  2  1  7  23  30   -7    7
  6  Debeljak             -1  10  2  2  6  19  33  -14    7
  7  Vrčevo Glavice        0  10  2  1  7  15  39  -24    7

Last updated: 16. 3. 2024.

Rnd  Date         Home Team            Away Team            F   A 
  1   21.9.2023.  Arbanasi Zadar       Debeljak              2   2
  1   23.9.2023.  Raštane              NOŠK Novigrad         2   2
  1   7.10.2023.  Podgradina           Mihovil Sutomišnica   0   0
  2   30.9.2023.  Debeljak             NOŠK Novigrad         3   6
  2   30.9.2023.  Mihovil Sutomišnica  Arbanasi Zadar        3   1
  2   30.9.2023.  Vrčevo Glavice       Podgradina            0   3
  3   5.10.2023.  Arbanasi Zadar       Vrčevo Glavice        6   2
  3   5.10.2023.  NOŠK Novigrad        Mihovil Sutomišnica   1   3
  3   7.10.2023.  Raštane              Debeljak              2   0
  4  13.10.2023.  Mihovil Sutomišnica  Raštane               5   1
  4  14.10.2023.  Podgradina           Arbanasi Zadar        4   2
  4  17.10.2023.  Vrčevo Glavice       NOŠK Novigrad         4   3
  5  21.10.2023.  Debeljak             Mihovil Sutomišnica   2   7
  5  21.10.2023.  Raštane              Vrčevo Glavice        3   1
  5   1.11.2023.  NOŠK Novigrad        Podgradina            0   3
  6  28.10.2023.  Arbanasi Zadar       NOŠK Novigrad         2   3
  6  28.10.2023.  Podgradina           Raštane               1   5
  6  28.10.2023.  Vrčevo Glavice       Debeljak              3   3
  7   4.11.2023.  Debeljak             Podgradina            2   1
  7   4.11.2023.  Mihovil Sutomišnica  Vrčevo Glavice        1   0
  7   4.11.2023.  Raštane              Arbanasi Zadar        4   0
  8  11.11.2023.  Debeljak             Arbanasi Zadar        2   1
  8  11.11.2023.  NOŠK Novigrad        Raštane               2   2
  8    3.3.2024.  Mihovil Sutomišnica  Podgradina           10   2
  9  16.11.2023.  Arbanasi Zadar       Mihovil Sutomišnica   1   4
  9   2.12.2023.  NOŠK Novigrad        Debeljak              4   1
  9   2.12.2023.  Podgradina           Vrčevo Glavice        4   0
 10  25.11.2023.  Debeljak             Raštane               3   4
 10  25.11.2023.  Mihovil Sutomišnica  NOŠK Novigrad         0   3
 10  25.11.2023.  Vrčevo Glavice       Arbanasi Zadar        4   3
 11    9.3.2024.  Arbanasi Zadar       Podgradina            5   2
 11    9.3.2024.  NOŠK Novigrad        Vrčevo Glavice        3   1
 11    9.3.2024.  Raštane              Mihovil Sutomišnica   2   1
 12   16.3.2024.  Mihovil Sutomišnica  Debeljak              3   1
 12   16.3.2024.  Podgradina           NOŠK Novigrad         2   0
 12   16.3.2024.  Vrčevo Glavice       Raštane               0  10

Brodsko-posavska county

Group A

Pos  Team                      DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Sloga Vrpolje              0  12  10  1   1  46  12   34   31
==================================================================
  2  Sloga Jaruge               0  12   8  2   2  34   9   25   26
  3  Posavina Velika Kopanica   0  12   7  4   1  35  13   22   25
  4  Perkovci Stari Perkovci    0  12   8  0   4  46  23   23   24
  5  Sava Svilaj                0  12   6  2   4  26  23    3   20
  6  Raketa Beravci             0  12   5  4   3  22  20    2   19
  7  Omladinac Novi Grad       -6  12   6  3   3  28  22    6   15
  8  Dubrava Zadubravlje        0  12   4  1   7  15  30  -15   13
  9  Sapci                      0  12   3  2   7  14  23   -9   11
 10  Mladost Čajkovci           0  12   2  1   9  24  40  -16    7
 11  Šokadija Sredanci          0  12   2  1   9  22  47  -25    7
 12  Selna                      0  12   0  1  11   6  56  -50    1

Last updated: 17. 3. 2024.

Rnd  Date         Home Team                 Away Team                 F  A 
  1   27.8.2023.  Dubrava Zadubravlje       Omladinac Novi Grad       2   1
  1   27.8.2023.  Perkovci Stari Perkovci   Selna                     7   0
  1   27.8.2023.  Posavina Velika Kopanica  Sapci                     4   1
  1   27.8.2023.  Raketa Beravci            Sloga Jaruge              0   5
  1   27.8.2023.  Sava Svilaj               Mladost Čajkovci          4   0
  1   27.8.2023.  Sloga Vrpolje             Šokadija Sredanci         2   0
  2    3.9.2023.  Mladost Čajkovci          Sloga Vrpolje             3   6
  2    3.9.2023.  Omladinac Novi Grad       Raketa Beravci            3   1
  2    3.9.2023.  Posavina Velika Kopanica  Dubrava Zadubravlje       2   0
  2    3.9.2023.  Sapci                     Selna                     2   1
  2    3.9.2023.  Sloga Jaruge              Sava Svilaj               4   0
  2    3.9.2023.  Šokadija Sredanci         Perkovci Stari Perkovci   2   7
  3   10.9.2023.  Dubrava Zadubravlje       Sapci                     3   2
  3   10.9.2023.  Perkovci Stari Perkovci   Mladost Čajkovci          9   1
  3   10.9.2023.  Raketa Beravci            Posavina Velika Kopanica  1   1
  3   10.9.2023.  Sava Svilaj               Omladinac Novi Grad       2   0
  3   10.9.2023.  Selna                     Šokadija Sredanci         0   3
  3   10.9.2023.  Sloga Vrpolje             Sloga Jaruge              1   0
  4   17.9.2023.  Dubrava Zadubravlje       Raketa Beravci            1   1
  4   17.9.2023.  Mladost Čajkovci          Selna                     5   0
  4   17.9.2023.  Posavina Velika Kopanica  Sava Svilaj               5   1
  4   17.9.2023.  Sapci                     Šokadija Sredanci         3   0
  4   17.9.2023.  Sloga Jaruge              Perkovci Stari Perkovci   3   0
  4  12.11.2023.  Omladinac Novi Grad       Sloga Vrpolje             3   3
  5   24.9.2023.  Perkovci Stari Perkovci   Omladinac Novi Grad       3   2
  5   24.9.2023.  Raketa Beravci            Sapci                     3   1
  5   24.9.2023.  Sava Svilaj               Dubrava Zadubravlje       4   1
  5   24.9.2023.  Selna                     Sloga Jaruge              0   6
  5   24.9.2023.  Sloga Vrpolje             Posavina Velika Kopanica  1   2
  5   24.9.2023.  Šokadija Sredanci         Mladost Čajkovci          3   8
  6   27.8.2023.  Omladinac Novi Grad       Selna                     4   1
  6   1.10.2023.  Dubrava Zadubravlje       Sloga Vrpolje             0   5
  6   1.10.2023.  Posavina Velika Kopanica  Perkovci Stari Perkovci   8   1
  6   1.10.2023.  Raketa Beravci            Sava Svilaj               2   2
  6   1.10.2023.  Sapci                     Mladost Čajkovci          2   1
  6   1.10.2023.  Sloga Jaruge              Šokadija Sredanci         4   2
  7   8.10.2023.  Mladost Čajkovci          Sloga Jaruge              1   1
  7   8.10.2023.  Perkovci Stari Perkovci   Dubrava Zadubravlje       4   1
  7   8.10.2023.  Sava Svilaj               Sapci                     3   1
  7   8.10.2023.  Selna                     Posavina Velika Kopanica  2   2
  7   8.10.2023.  Sloga Vrpolje             Raketa Beravci            3   0
  7   8.10.2023.  Šokadija Sredanci         Omladinac Novi Grad       4   5
  8  15.10.2023.  Dubrava Zadubravlje       Selna                     2   1
  8  15.10.2023.  Omladinac Novi Grad       Mladost Čajkovci          3   2
  8  15.10.2023.  Posavina Velika Kopanica  Šokadija Sredanci         4   0
  8  15.10.2023.  Raketa Beravci            Perkovci Stari Perkovci   3   2
  8  15.10.2023.  Sapci                     Sloga Jaruge              0   2
  8  15.10.2023.  Sava Svilaj               Sloga Vrpolje             0   2
  9  22.10.2023.  Mladost Čajkovci          Posavina Velika Kopanica  2   4
  9  22.10.2023.  Perkovci Stari Perkovci   Sava Svilaj               4   0
  9  22.10.2023.  Selna                     Raketa Beravci            0   5
  9  22.10.2023.  Sloga Jaruge              Omladinac Novi Grad       2   3
  9  22.10.2023.  Sloga Vrpolje             Sapci                     2   1
  9  22.10.2023.  Šokadija Sredanci         Dubrava Zadubravlje       2   1
 10  29.10.2023.  Dubrava Zadubravlje       Mladost Čajkovci          2   0
 10  29.10.2023.  Posavina Velika Kopanica  Sloga Jaruge              1   2
 10  29.10.2023.  Raketa Beravci            Šokadija Sredanci         3   1
 10  29.10.2023.  Sapci                     Omladinac Novi Grad       0   0
 10  29.10.2023.  Sava Svilaj               Selna                     4   1
 10  29.10.2023.  Sloga Vrpolje             Perkovci Stari Perkovci   3   1
 11   5.11.2023.  Mladost Čajkovci          Raketa Beravci            1   3
 11   5.11.2023.  Omladinac Novi Grad       Posavina Velika Kopanica  1   1
 11   5.11.2023.  Perkovci Stari Perkovci   Sapci                     3   0
 11   5.11.2023.  Selna                     Sloga Vrpolje             0  11
 11   5.11.2023.  Sloga Jaruge              Dubrava Zadubravlje       5   1
 11   5.11.2023.  Šokadija Sredanci         Sava Svilaj               3   3
 12   17.3.2024.  Mladost Čajkovci          Sava Svilaj               0   3
 12   17.3.2024.  Omladinac Novi Grad       Dubrava Zadubravlje       3   1
 12   17.3.2024.  Sapci                     Posavina Velika Kopanica  1   1
 12   17.3.2024.  Selna                     Perkovci Stari Perkovci   0   5
 12   17.3.2024.  Sloga Jaruge              Raketa Beravci            0   0
 12   17.3.2024.  Šokadija Sredanci         Sloga Vrpolje             2   7

Group B

Pos  Team                        DP  P   W   D  L  F   A   GD   Pts
  1  Željezničar Slavonski Brod   0  11  10  0  1  46  12   34   30
===================================================================
  2  Posavac Ruščica              0  10   9  0  1  36   9   27   27
  3  Graničar Klakar              0  11   8  1  2  30   8   22   25
  4  Mladost Donja Bebrina        0  11   7  1  3  41  17   24   22
  5  Slavonac Gornja Bebrina      0  11   5  1  5  22   8   14   16
  6  Podvinje                     0  11   5  1  5  19  22   -3   16
  7  Zdenac Brodski Zdenci        0  11   4  0  7  14  25  -11   12
  8  MV Croatia Slavonski Brod    0  11   3  0  8  17  42  -25    9
  9  Dilj Klokočevik              0  10   2  2  6  14  21   -7    8
 10  Slaven Trnjani               0  11   2  0  9  11  41  -30    6
 11  Tomica                       0  10   1  0  9   4  49  -45    3

Last updated: 17. 3. 2024.

NB:
Bratstvo Vranovci withdrew.
Match Tomica – Dilj Klokočevik (round 12) has been postponed.

Rnd  Date         Home Team                   Away Team                   F  A
  1   27.8.2023.  Dilj Klokočevik             Tomica                      4  0
  1   27.8.2023.  Mladost Donja Bebrina       MV Croatia Slavonski Brod   6  1
  1   27.8.2023.  Podvinje                    Graničar Klakar             0  2
  1   27.8.2023.  Slavonac Gornja Bebrina     Slaven Trnjani              0  1
  1   27.8.2023.  Željezničar Slavonski Brod  Zdenac Brodski Zdenci       2  0
  2    3.9.2023.  Graničar Klakar             Željezničar Slavonski Brod  2  3
  2    3.9.2023.  MV Croatia Slavonski Brod   Podvinje                    1  2
  2    3.9.2023.  Posavac Ruščica             Slavonac Gornja Bebrina     1  0
  2    3.9.2023.  Slaven Trnjani              Mladost Donja Bebrina       1  2
  2    3.9.2023.  Zdenac Brodski Zdenci       Dilj Klokočevik             3  2
  3   10.9.2023.  Dilj Klokočevik             Graničar Klakar             0  0
  3   10.9.2023.  Mladost Donja Bebrina       Posavac Ruščica             3  5
  3   10.9.2023.  Podvinje                    Slaven Trnjani              6  1
  3   10.9.2023.  Tomica                      Zdenac Brodski Zdenci       1  2
  3   10.9.2023.  Željezničar Slavonski Brod  MV Croatia Slavonski Brod   8  0
  4   17.9.2023.  Graničar Klakar             Tomica                      5  1
  4   17.9.2023.  MV Croatia Slavonski Brod   Dilj Klokočevik             5  1
  4   17.9.2023.  Posavac Ruščica             Podvinje                    3  0
  4   17.9.2023.  Slaven Trnjani              Željezničar Slavonski Brod  1  4
  4   17.9.2023.  Slavonac Gornja Bebrina     Mladost Donja Bebrina       0  1
  5   24.9.2023.  Dilj Klokočevik             Slaven Trnjani              6  0
  5   24.9.2023.  Podvinje                    Slavonac Gornja Bebrina     1  1
  5   24.9.2023.  Tomica                      MV Croatia Slavonski Brod   0  4
  5   24.9.2023.  Zdenac Brodski Zdenci       Graničar Klakar             0  3
  5   24.9.2023.  Željezničar Slavonski Brod  Posavac Ruščica             2  4
  6   1.10.2023.  Mladost Donja Bebrina       Podvinje                    4  1
  6   1.10.2023.  MV Croatia Slavonski Brod   Zdenac Brodski Zdenci       0  1
  6   1.10.2023.  Posavac Ruščica             Dilj Klokočevik             3  0
  6   1.10.2023.  Slaven Trnjani              Tomica                      0  2
  6   1.10.2023.  Slavonac Gornja Bebrina     Željezničar Slavonski Brod  1  2
  7   8.10.2023.  Dilj Klokočevik             Slavonac Gornja Bebrina     0  1
  7   8.10.2023.  Graničar Klakar             MV Croatia Slavonski Brod   3  0
  7   8.10.2023.  Tomica                      Posavac Ruščica             0  7
  7   8.10.2023.  Zdenac Brodski Zdenci       Slaven Trnjani              4  1
  7   8.10.2023.  Željezničar Slavonski Brod  Mladost Donja Bebrina       3  0
  8  15.10.2023.  Mladost Donja Bebrina       Dilj Klokočevik             1  1
  8  15.10.2023.  Podvinje                    Željezničar Slavonski Brod  3  4
  8  15.10.2023.  Posavac Ruščica             Zdenac Brodski Zdenci       2  1
  8  15.10.2023.  Slaven Trnjani              Graničar Klakar             1  6
  8  15.10.2023.  Slavonac Gornja Bebrina     Tomica                      9  0
  9  22.10.2023.  Dilj Klokočevik             Podvinje                    0  1
  9  22.10.2023.  Graničar Klakar             Posavac Ruščica             1  0
  9  22.10.2023.  MV Croatia Slavonski Brod   Slaven Trnjani              5  1
  9  22.10.2023.  Tomica                      Mladost Donja Bebrina       0  8
  9  22.10.2023.  Zdenac Brodski Zdenci       Slavonac Gornja Bebrina     0  1
 10  29.10.2023.  Mladost Donja Bebrina       Zdenac Brodski Zdenci       8  1
 10  29.10.2023.  Podvinje                    Tomica                      1  0
 10  29.10.2023.  Posavac Ruščica             MV Croatia Slavonski Brod   6  0
 10  29.10.2023.  Slavonac Gornja Bebrina     Graničar Klakar             1  0
 10  29.10.2023.  Željezničar Slavonski Brod  Dilj Klokočevik             7  0
 11   5.11.2023.  Graničar Klakar             Mladost Donja Bebrina       3  1
 11   5.11.2023.  MV Croatia Slavonski Brod   Slavonac Gornja Bebrina     0  7
 11   5.11.2023.  Slaven Trnjani              Posavac Ruščica             2  5
 11   5.11.2023.  Tomica                      Željezničar Slavonski Brod  0  9
 11   5.11.2023.  Zdenac Brodski Zdenci       Podvinje                    1  3
 12   17.3.2024.  Graničar Klakar             Podvinje                    5  1
 12   17.3.2024.  MV Croatia Slavonski Brod   Mladost Donja Bebrina       1  7
 12   17.3.2024.  Slaven Trnjani              Slavonac Gornja Bebrina     2  1
 12   17.3.2024.  Zdenac Brodski Zdenci       Željezničar Slavonski Brod  1  2

Group C

Pos  Team                           DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Graničar Stupnički Kuti         0  12  10  2   0  39  13   26   32
=======================================================================
  2  BONK Bebrina                    0  12   8  4   0  55  10   45   28
  3  Graničar Brodski Varoš          0  12   9  1   2  51  13   38   28
  4  Posavac Kaniža                  0  12   7  3   2  26  11   15   24
  5  Mladost Jakačina Mala           0  12   6  4   2  34  23   11   22
  6  Mladost 1977 Banovci            0  12   5  4   3  22  11   11   19
  7  Vatrogasac Grižići              0  12   5  1   6  31  38   -7   16
  8  Gaj Zbjeg                       0  12   4  1   7  28  47  -19   13
  9  Šokadija Šumeće                 0  12   3  3   6  19  24   -5   12
 10  Roma Kali Sara Slavonski Brod   0  12   2  0  10  15  41  -26    6
 11  ASK Gornji Andrijevci           0  12   1  1  10  13  44  -31    4
 12  Sloga Gromačnik                 0  12   0  0  12  10  68  -58    0

Last updated: 17. 3. 2024.

Rnd  Date         Home Team                      Away Team                      F   A 
  1   27.8.2023.  BONK Bebrina                   Sloga Gromačnik                10   0
  1   27.8.2023.  Gaj Zbjeg                      Graničar Brodski Varoš          1   6
  1   27.8.2023.  Graničar Stupnički Kuti        ASK Gornji Andrijevci           6   2
  1   27.8.2023.  Mladost Jakačina Mala          Mladost 1977 Banovci            1   1
  1   27.8.2023.  Roma Kali Sara Slavonski Brod  Vatrogasac Grižići              1   5
  1   27.8.2023.  Šokadija Šumeće                Posavac Kaniža                  2   3
  2    3.9.2023.  ASK Gornji Andrijevci          Mladost Jakačina Mala           2   2
  2    3.9.2023.  Graničar Brodski Varoš         Roma Kali Sara Slavonski Brod   2   0
  2    3.9.2023.  Posavac Kaniža                 Mladost 1977 Banovci            0   0
  2    3.9.2023.  Sloga Gromačnik                Gaj Zbjeg                       3   7
  2    3.9.2023.  Vatrogasac Grižići             Graničar Stupnički Kuti         1   2
  2    3.9.2023.  Šokadija Šumeće                BONK Bebrina                    0   0
  3   10.9.2023.  BONK Bebrina                   Posavac Kaniža                  1   0
  3   10.9.2023.  Gaj Zbjeg                      Šokadija Šumeće                 1   1
  3   10.9.2023.  Graničar Stupnički Kuti        Graničar Brodski Varoš          1   0
  3   10.9.2023.  Mladost 1977 Banovci           ASK Gornji Andrijevci           3   0
  3   10.9.2023.  Mladost Jakačina Mala          Vatrogasac Grižići              4   0
  3   10.9.2023.  Roma Kali Sara Slavonski Brod  Sloga Gromačnik                 2   0
  4   17.9.2023.  BONK Bebrina                   Gaj Zbjeg                       5   1
  4   17.9.2023.  Graničar Brodski Varoš         Mladost Jakačina Mala           6   3
  4   17.9.2023.  Posavac Kaniža                 ASK Gornji Andrijevci           4   1
  4   17.9.2023.  Sloga Gromačnik                Graničar Stupnički Kuti         2   8
  4   17.9.2023.  Vatrogasac Grižići             Mladost 1977 Banovci            2   2
  4   17.9.2023.  Šokadija Šumeće                Roma Kali Sara Slavonski Brod   3   0
  5   24.9.2023.  ASK Gornji Andrijevci          Vatrogasac Grižići              3   4
  5   24.9.2023.  Gaj Zbjeg                      Posavac Kaniža                  1   4
  5   24.9.2023.  Graničar Stupnički Kuti        Šokadija Šumeće                 4   2
  5   24.9.2023.  Mladost 1977 Banovci           Graničar Brodski Varoš          1   4
  5   24.9.2023.  Mladost Jakačina Mala          Sloga Gromačnik                 6   2
  5   24.9.2023.  Roma Kali Sara Slavonski Brod  BONK Bebrina                    1   5
  6   1.10.2023.  BONK Bebrina                   Graničar Stupnički Kuti         3   3
  6   1.10.2023.  Gaj Zbjeg                      Roma Kali Sara Slavonski Brod   4   3
  6   1.10.2023.  Graničar Brodski Varoš         ASK Gornji Andrijevci           7   0
  6   1.10.2023.  Posavac Kaniža                 Vatrogasac Grižići              3   0
  6   1.10.2023.  Sloga Gromačnik                Mladost 1977 Banovci            0   3
  6   1.10.2023.  Šokadija Šumeće                Mladost Jakačina Mala           1   2
  7   8.10.2023.  ASK Gornji Andrijevci          Sloga Gromačnik                 1   0
  7   8.10.2023.  Graničar Stupnički Kuti        Gaj Zbjeg                       1   0
  7   8.10.2023.  Mladost 1977 Banovci           Šokadija Šumeće                 1   0
  7   8.10.2023.  Mladost Jakačina Mala          BONK Bebrina                    2   2
  7   8.10.2023.  Roma Kali Sara Slavonski Brod  Posavac Kaniža                  0   2
  7   8.10.2023.  Vatrogasac Grižići             Graničar Brodski Varoš          1   2
  8  15.10.2023.  BONK Bebrina                   Mladost 1977 Banovci            1   0
  8  15.10.2023.  Gaj Zbjeg                      Mladost Jakačina Mala           1   4
  8  15.10.2023.  Posavac Kaniža                 Graničar Brodski Varoš          3   0
  8  15.10.2023.  Roma Kali Sara Slavonski Brod  Graničar Stupnički Kuti         1   4
  8  15.10.2023.  Sloga Gromačnik                Vatrogasac Grižići              2   5
  8  15.10.2023.  Šokadija Šumeće                ASK Gornji Andrijevci           2   1
  9  22.10.2023.  ASK Gornji Andrijevci          BONK Bebrina                    0   4
  9  22.10.2023.  Graničar Brodski Varoš         Sloga Gromačnik                 9   0
  9  22.10.2023.  Graničar Stupnički Kuti        Posavac Kaniža                  2   1
  9  22.10.2023.  Mladost 1977 Banovci           Gaj Zbjeg                       6   2
  9  22.10.2023.  Mladost Jakačina Mala          Roma Kali Sara Slavonski Brod   6   3
  9  22.10.2023.  Vatrogasac Grižići             Šokadija Šumeće                 4   2
 10  29.10.2023.  BONK Bebrina                   Vatrogasac Grižići             11   1
 10  29.10.2023.  Gaj Zbjeg                      ASK Gornji Andrijevci           3   2
 10  29.10.2023.  Graničar Stupnički Kuti        Mladost Jakačina Mala           3   1
 10  29.10.2023.  Posavac Kaniža                 Sloga Gromačnik                 2   0
 10  29.10.2023.  Roma Kali Sara Slavonski Brod  Mladost 1977 Banovci            0   5
 10  29.10.2023.  Šokadija Šumeće                Graničar Brodski Varoš          0   5
 11   5.11.2023.  ASK Gornji Andrijevci          Roma Kali Sara Slavonski Brod   1   4
 11   5.11.2023.  Graničar Brodski Varoš         BONK Bebrina                    2   2
 11   5.11.2023.  Graničar Stupnički Kuti        Mladost 1977 Banovci            0   0
 11   5.11.2023.  Mladost Jakačina Mala          Posavac Kaniža                  2   2
 11   5.11.2023.  Sloga Gromačnik                Šokadija Šumeće                 1   4
 11   5.11.2023.  Vatrogasac Grižići             Gaj Zbjeg                       4   6
 12   17.3.2024.  ASK Gornji Andrijevci          Graničar Stupnički Kuti         0   5
 12   17.3.2024.  Graničar Brodski Varoš         Gaj Zbjeg                       8   1
 12   17.3.2024.  Mladost 1977 Banovci           Mladost Jakačina Mala           0   1
 12   17.3.2024.  Posavac Kaniža                 Šokadija Šumeće                 2   2
 12   17.3.2024.  Sloga Gromačnik                BONK Bebrina                    0  11
 12   17.3.2024.  Vatrogasac Grižići             Roma Kali Sara Slavonski Brod   4   0

Group D

Pos  Team                        DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Posavac Davor                0  12  11  1   0  72   3   69   34
====================================================================
  2  Mladost Brđani               0  12   9  1   2  43  19   24   28
  3  Budućnost Rešetari           0  12   8  2   2  33  12   21   26
  4  Svjetlost Lužani             0  12   7  2   3  34  25    9   23
  5  Slavonija Bodovaljci         0  12   7  1   4  30  21    9   22
  6  Soko 1970 Orubica            0  12   6  2   4  38  25   13   20
  7  Trenk Seoce                  0  12   5  2   5  22  32  -10   17
  8  Slavonac Slavonski Kobaš     0  12   4  1   7  21  31  -10   13
  9  Graničar Laze                0  12   2  4   6  26  32   -6   10
 10  Slavija Staro Petrovo Selo   0  12   3  1   8  20  36  -16   10
 11  Sloboda Gornji Bogićevci     0  12   1  0  11  11  61  -50    3
 12  Graničar Magić Mala          0  12   0  1  11   8  61  -53    1

Last updated: 17. 3. 2024.

Rnd  Date         Home Team                   Away Team                   F   A 
  1   27.8.2023.  Graničar Laze               Svjetlost Lužani             2   2
  1   27.8.2023.  Graničar Magić Mala         Budućnost Rešetari           0   6
  1   27.8.2023.  Mladost Brđani              Slavija Staro Petrovo Selo   4   2
  1   27.8.2023.  Posavac Davor               Sloboda Gornji Bogićevci    12   0
  1   27.8.2023.  Soko 1970 Orubica           Slavonac Slavonski Kobaš     4   1
  1   27.8.2023.  Trenk Seoce                 Slavonija Bodovaljci         2   1
  2    3.9.2023.  Slavija Staro Petrovo Selo  Soko 1970 Orubica            3   0
  2    3.9.2023.  Slavonac Slavonski Kobaš    Graničar Magić Mala          6   0
  2    3.9.2023.  Slavonija Bodovaljci        Budućnost Rešetari           0   2
  2    3.9.2023.  Sloboda Gornji Bogićevci    Mladost Brđani               1   7
  2    3.9.2023.  Svjetlost Lužani            Posavac Davor                0   8
  2    3.9.2023.  Trenk Seoce                 Graničar Laze                4   2
  3   10.9.2023.  Budućnost Rešetari          Slavonac Slavonski Kobaš     3   1
  3   10.9.2023.  Graničar Laze               Slavonija Bodovaljci         1   2
  3   10.9.2023.  Graničar Magić Mala         Slavija Staro Petrovo Selo   0   1
  3   10.9.2023.  Mladost Brđani              Svjetlost Lužani             6   2
  3   10.9.2023.  Posavac Davor               Trenk Seoce                  6   0
  3   10.9.2023.  Soko 1970 Orubica           Sloboda Gornji Bogićevci     9   3
  4   17.9.2023.  Graničar Laze               Posavac Davor                0   5
  4   17.9.2023.  Slavija Staro Petrovo Selo  Budućnost Rešetari           0   2
  4   17.9.2023.  Slavonija Bodovaljci        Slavonac Slavonski Kobaš     3   2
  4   17.9.2023.  Sloboda Gornji Bogićevci    Graničar Magić Mala          4   0
  4   17.9.2023.  Svjetlost Lužani            Soko 1970 Orubica            4   1
  4   17.9.2023.  Trenk Seoce                 Mladost Brđani               1   4
  5   24.9.2023.  Budućnost Rešetari          Sloboda Gornji Bogićevci     3   1
  5   24.9.2023.  Graničar Magić Mala         Svjetlost Lužani             1   2
  5   24.9.2023.  Mladost Brđani              Graničar Laze                4   2
  5   24.9.2023.  Posavac Davor               Slavonija Bodovaljci         3   1
  5   24.9.2023.  Slavonac Slavonski Kobaš    Slavija Staro Petrovo Selo   1   0
  5   24.9.2023.  Soko 1970 Orubica           Trenk Seoce                  1   1
  6   1.10.2023.  Graničar Laze               Soko 1970 Orubica            1   1
  6   1.10.2023.  Posavac Davor               Mladost Brđani               4   0
  6   1.10.2023.  Slavonija Bodovaljci        Slavija Staro Petrovo Selo   4   2
  6   1.10.2023.  Sloboda Gornji Bogićevci    Slavonac Slavonski Kobaš     1   3
  6   1.10.2023.  Svjetlost Lužani            Budućnost Rešetari           1   1
  6   1.10.2023.  Trenk Seoce                 Graničar Magić Mala          4   3
  7   8.10.2023.  Budućnost Rešetari          Trenk Seoce                  5   0
  7   8.10.2023.  Graničar Magić Mala         Graničar Laze                2   2
  7   8.10.2023.  Mladost Brđani              Slavonija Bodovaljci         1   1
  7   8.10.2023.  Slavija Staro Petrovo Selo  Sloboda Gornji Bogićevci     8   0
  7   8.10.2023.  Slavonac Slavonski Kobaš    Svjetlost Lužani             0   4
  7   8.10.2023.  Soko 1970 Orubica           Posavac Davor                0   5
  8  15.10.2023.  Graničar Laze               Budućnost Rešetari           4   4
  8  15.10.2023.  Mladost Brđani              Soko 1970 Orubica            5   2
  8  15.10.2023.  Posavac Davor               Graničar Magić Mala         14   0
  8  15.10.2023.  Slavonija Bodovaljci        Sloboda Gornji Bogićevci     5   0
  8  15.10.2023.  Svjetlost Lužani            Slavija Staro Petrovo Selo   7   0
  8  15.10.2023.  Trenk Seoce                 Slavonac Slavonski Kobaš     4   0
  9  22.10.2023.  Budućnost Rešetari          Posavac Davor                1   2
  9  22.10.2023.  Graničar Magić Mala         Mladost Brđani               1   5
  9  22.10.2023.  Slavija Staro Petrovo Selo  Trenk Seoce                  3   3
  9  22.10.2023.  Slavonac Slavonski Kobaš    Graničar Laze                5   3
  9  22.10.2023.  Sloboda Gornji Bogićevci    Svjetlost Lužani             1   4
  9  22.10.2023.  Soko 1970 Orubica           Slavonija Bodovaljci         6   1
 10  29.10.2023.  Graničar Laze               Slavija Staro Petrovo Selo   2   0
 10  29.10.2023.  Mladost Brđani              Budućnost Rešetari           1   2
 10  29.10.2023.  Posavac Davor               Slavonac Slavonski Kobaš     0   0
 10  29.10.2023.  Slavonija Bodovaljci        Svjetlost Lužani             2   1
 10  29.10.2023.  Soko 1970 Orubica           Graničar Magić Mala          6   0
 10  29.10.2023.  Trenk Seoce                 Sloboda Gornji Bogićevci     2   0
 11   5.11.2023.  Budućnost Rešetari          Soko 1970 Orubica            0   2
 11   5.11.2023.  Graničar Magić Mala         Slavonija Bodovaljci         1   7
 11   5.11.2023.  Slavija Staro Petrovo Selo  Posavac Davor                1  10
 11   5.11.2023.  Slavonac Slavonski Kobaš    Mladost Brđani               1   3
 11   5.11.2023.  Sloboda Gornji Bogićevci    Graničar Laze                0   5
 11   5.11.2023.  Svjetlost Lužani            Trenk Seoce                  4   1
 12   17.3.2024.  Budućnost Rešetari          Graničar Magić Mala          4   0
 12   17.3.2024.  Slavija Staro Petrovo Selo  Mladost Brđani               0   3
 12   17.3.2024.  Slavonac Slavonski Kobaš    Soko 1970 Orubica            1   6
 12   17.3.2024.  Slavonija Bodovaljci        Trenk Seoce                  3   0
 12   17.3.2024.  Sloboda Gornji Bogićevci    Posavac Davor                0   3
 12   17.3.2024.  Svjetlost Lužani            Graničar Laze                3   2

Osječko-baranjska county

Group "Osijek"

Pos  Team                         DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Elektra Osijek                0  9  6  0  3  28  13   15   18
------------------------------------------------------------------
  2  Brijest                       0  9  5  2  2  18  18    0   17
  3  Gibarac '95 Čokadinci         0  9  5  1  3  19  15    4   16
  4  LIV 1949 Vladislavci          0  8  4  2  2  28  10   18   14
  5  BSK Beketinci                 0  9  4  2  3  21  13    8   14
  6  Klas Čepin                    0  8  4  2  2  16  20   -4   14
  7  Mursa Osijek                  0  9  3  3  3  15  19   -4   12
  8  Dunav Dalj                    0  9  1  4  4  12  19   -7    7
------------------------------------------------------------------
  9  Slavonija Ivanovac            0  9  2  0  7   8  19  -11    6
==================================================================
 10  Vitez '92 Tenjski Antunovac   0  9  2  0  7   9  28  -19    6

Last updated: 29. 10. 2023. (winter break)

NB:
Match Klas Čepin – LIV 1949 Vladislavci (round 2) has been postponed.

Rnd  Date         Home Team                    Away Team                    F  A
  1    3.9.2023.  Brijest                      Elektra Osijek               2  1
  1    3.9.2023.  BSK Beketinci                Vitez '92 Tenjski Antunovac  4  0
  1    3.9.2023.  Dunav Dalj                   Klas Čepin                   2  2
  1    3.9.2023.  LIV 1949 Vladislavci         Gibarac '95 Čokadinci        4  1
  1    3.9.2023.  Mursa Osijek                 Slavonija Ivanovac           3  2
  2   10.9.2023.  BSK Beketinci                Dunav Dalj                   3  0
  2   10.9.2023.  Gibarac '95 Čokadinci        Mursa Osijek                 4  1
  2   10.9.2023.  Slavonija Ivanovac           Brijest                      0  3
  2   10.9.2023.  Vitez '92 Tenjski Antunovac  Elektra Osijek               0  4
  3   17.9.2023.  Brijest                      Gibarac '95 Čokadinci        1  0
  3   17.9.2023.  Dunav Dalj                   Vitez '92 Tenjski Antunovac  1  2
  3   17.9.2023.  Elektra Osijek               Slavonija Ivanovac           2  0
  3   17.9.2023.  LIV 1949 Vladislavci         BSK Beketinci                1  1
  3   17.9.2023.  Mursa Osijek                 Klas Čepin                   2  2
  4   24.9.2023.  BSK Beketinci                Mursa Osijek                 3  0
  4   24.9.2023.  Dunav Dalj                   LIV 1949 Vladislavci         1  1
  4   24.9.2023.  Gibarac '95 Čokadinci        Elektra Osijek               4  3
  4   24.9.2023.  Klas Čepin                   Brijest                      4  2
  4   24.9.2023.  Vitez '92 Tenjski Antunovac  Slavonija Ivanovac           1  0
  5   1.10.2023.  Brijest                      BSK Beketinci                3  1
  5   1.10.2023.  Elektra Osijek               Klas Čepin                   8  1
  5   1.10.2023.  LIV 1949 Vladislavci         Vitez '92 Tenjski Antunovac  7  1
  5   1.10.2023.  Mursa Osijek                 Dunav Dalj                   2  2
  5   1.10.2023.  Slavonija Ivanovac           Gibarac '95 Čokadinci        2  0
  6   8.10.2023.  BSK Beketinci                Elektra Osijek               3  0
  6   8.10.2023.  Dunav Dalj                   Brijest                      2  2
  6   8.10.2023.  Klas Čepin                   Slavonija Ivanovac           1  0
  6   8.10.2023.  LIV 1949 Vladislavci         Mursa Osijek                 2  3
  6   8.10.2023.  Vitez '92 Tenjski Antunovac  Gibarac '95 Čokadinci        2  3
  7  15.10.2023.  Brijest                      LIV 1949 Vladislavci         1  8
  7  15.10.2023.  Elektra Osijek               Dunav Dalj                   5  2
  7  15.10.2023.  Gibarac '95 Čokadinci        Klas Čepin                   3  0
  7  15.10.2023.  Mursa Osijek                 Vitez '92 Tenjski Antunovac  3  0
  7  15.10.2023.  Slavonija Ivanovac           BSK Beketinci                3  2
  8  22.10.2023.  BSK Beketinci                Gibarac '95 Čokadinci        2  2
  8  22.10.2023.  Dunav Dalj                   Slavonija Ivanovac           2  0
  8  22.10.2023.  LIV 1949 Vladislavci         Elektra Osijek               0  1
  8  22.10.2023.  Mursa Osijek                 Brijest                      0  0
  8  22.10.2023.  Vitez '92 Tenjski Antunovac  Klas Čepin                   1  2
  9  29.10.2023.  Brijest                      Vitez '92 Tenjski Antunovac  4  2
  9  29.10.2023.  Elektra Osijek               Mursa Osijek                 4  1
  9  29.10.2023.  Gibarac '95 Čokadinci        Dunav Dalj                   2  0
  9  29.10.2023.  Klas Čepin                   BSK Beketinci                4  2
  9  29.10.2023.  Slavonija Ivanovac           LIV 1949 Vladislavci         1  5

Group "Beli Manastir"

Pos  Team                           DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Bratstvo Jagodnjak              0  16  15  0   1  58  14   44   45
-----------------------------------------------------------------------
  2  Hajduk Popovac                  0  16  11  1   4  49  25   24   34
  3  Polet Karanac                   0  16  11  0   5  53  28   25   33
  4  Dinamo Baranjsko Petrovo Selo   0  16  10  1   5  36  33    3   31
  5  Šokadija Duboševica             0  16   9  3   4  48  25   23   30
  6  Ribar Kopačevo                  0  16   7  4   5  36  29    7   25
  7  Bilje                           0  16   7  3   6  30  29    1   24
  8  Međimurec Kozarac               0  16   5  2   9  29  33   -4   17
  9  Sloga Gajić                     0  16   4  4   8  19  34  -15   16
 10  Napredak Batina                 0  16   4  3   9  24  29   -5   15
 11  Columbus 2005 Suza              0  16   4  3   9  24  48  -24   15
 12  Belje Kneževo                   0  16   3  4   9  14  39  -25   13
 13  Jovan Lazić Bolman              0  16   3  3  10  18  41  -23   12
=======================================================================
 14  Petlovac                        0  16   2  3  11  20  51  -31    9

Last updated: 17. 3. 2024.

Rnd  Date         Home Team                      Away Team                      F  A
  1   20.8.2023.  Belje Kneževo                  Sloga Gajić                    1  0
  1   20.8.2023.  Jovan Lazić Bolman             Šokadija Duboševica            1  5
  1   20.8.2023.  Međimurec Kozarac              Bratstvo Jagodnjak             1  3
  1   20.8.2023.  Napredak Batina                Bilje                          2  1
  1   20.8.2023.  Petlovac                       Dinamo Baranjsko Petrovo Selo  1  2
  1   20.8.2023.  Polet Karanac                  Hajduk Popovac                 2  4
  1   20.8.2023.  Ribar Kopačevo                 Columbus 2005 Suza             4  1
  2   27.8.2023.  Bilje                          Columbus 2005 Suza             5  0
  2   27.8.2023.  Bratstvo Jagodnjak             Petlovac                       6  0
  2   27.8.2023.  Dinamo Baranjsko Petrovo Selo  Jovan Lazić Bolman             4  0
  2   27.8.2023.  Hajduk Popovac                 Ribar Kopačevo                 3  2
  2   27.8.2023.  Napredak Batina                Belje Kneževo                  4  1
  2   27.8.2023.  Sloga Gajić                    Međimurec Kozarac              4  3
  2   27.8.2023.  Šokadija Duboševica            Polet Karanac                  6  3
  3    3.9.2023.  Belje Kneževo                  Bilje                          1  1
  3    3.9.2023.  Columbus 2005 Suza             Hajduk Popovac                 4  5
  3    3.9.2023.  Jovan Lazić Bolman             Bratstvo Jagodnjak             0  1
  3    3.9.2023.  Međimurec Kozarac              Napredak Batina                3  1
  3    3.9.2023.  Petlovac                       Sloga Gajić                    1  1
  3    3.9.2023.  Polet Karanac                  Dinamo Baranjsko Petrovo Selo  4  0
  3    3.9.2023.  Ribar Kopačevo                 Šokadija Duboševica            3  3
  4   10.9.2023.  Belje Kneževo                  Međimurec Kozarac              2  2
  4   10.9.2023.  Bilje                          Hajduk Popovac                 1  4
  4   10.9.2023.  Bratstvo Jagodnjak             Polet Karanac                  4  3
  4   10.9.2023.  Dinamo Baranjsko Petrovo Selo  Ribar Kopačevo                 2  2
  4   10.9.2023.  Napredak Batina                Petlovac                       5  1
  4   10.9.2023.  Sloga Gajić                    Jovan Lazić Bolman             1  2
  4   10.9.2023.  Šokadija Duboševica            Columbus 2005 Suza             4  1
  5   17.9.2023.  Columbus 2005 Suza             Dinamo Baranjsko Petrovo Selo  3  0
  5   17.9.2023.  Hajduk Popovac                 Šokadija Duboševica            3  4
  5   17.9.2023.  Jovan Lazić Bolman             Napredak Batina                0  0
  5   17.9.2023.  Međimurec Kozarac              Bilje                          1  2
  5   17.9.2023.  Petlovac                       Belje Kneževo                  1  1
  5   17.9.2023.  Polet Karanac                  Sloga Gajić                    5  1
  5   17.9.2023.  Ribar Kopačevo                 Bratstvo Jagodnjak             2  1
  6   24.9.2023.  Belje Kneževo                  Jovan Lazić Bolman             1  3
  6   24.9.2023.  Bilje                          Šokadija Duboševica            3  1
  6   24.9.2023.  Bratstvo Jagodnjak             Columbus 2005 Suza             5  1
  6   24.9.2023.  Dinamo Baranjsko Petrovo Selo  Hajduk Popovac                 4  3
  6   24.9.2023.  Međimurec Kozarac              Petlovac                       4  1
  6   24.9.2023.  Napredak Batina                Polet Karanac                  1  3
  6   24.9.2023.  Sloga Gajić                    Ribar Kopačevo                 1  1
  7   1.10.2023.  Columbus 2005 Suza             Sloga Gajić                    2  3
  7   1.10.2023.  Hajduk Popovac                 Bratstvo Jagodnjak             1  4
  7   1.10.2023.  Jovan Lazić Bolman             Međimurec Kozarac              1  3
  7   1.10.2023.  Petlovac                       Bilje                          0  3
  7   1.10.2023.  Polet Karanac                  Belje Kneževo                  9  3
  7   1.10.2023.  Ribar Kopačevo                 Napredak Batina                4  2
  7   1.10.2023.  Šokadija Duboševica            Dinamo Baranjsko Petrovo Selo  6  0
  8   8.10.2023.  Belje Kneževo                  Ribar Kopačevo                 0  4
  8   8.10.2023.  Bilje                          Dinamo Baranjsko Petrovo Selo  4  3
  8   8.10.2023.  Bratstvo Jagodnjak             Šokadija Duboševica            3  1
  8   8.10.2023.  Međimurec Kozarac              Polet Karanac                  0  2
  8   8.10.2023.  Napredak Batina                Columbus 2005 Suza             1  1
  8   8.10.2023.  Petlovac                       Jovan Lazić Bolman             3  2
  8   8.10.2023.  Sloga Gajić                    Hajduk Popovac                 0  4
  9  15.10.2023.  Columbus 2005 Suza             Belje Kneževo                  2  0
  9  15.10.2023.  Dinamo Baranjsko Petrovo Selo  Bratstvo Jagodnjak             0  1
  9  15.10.2023.  Hajduk Popovac                 Napredak Batina                2  0
  9  15.10.2023.  Jovan Lazić Bolman             Bilje                          0  2
  9  15.10.2023.  Polet Karanac                  Petlovac                       3  1
  9  15.10.2023.  Ribar Kopačevo                 Međimurec Kozarac              2  1
  9  15.10.2023.  Šokadija Duboševica            Sloga Gajić                    4  0
 10  22.10.2023.  Belje Kneževo                  Hajduk Popovac                 1  0
 10  22.10.2023.  Bilje                          Bratstvo Jagodnjak             2  4
 10  22.10.2023.  Jovan Lazić Bolman             Polet Karanac                  1  2
 10  22.10.2023.  Međimurec Kozarac              Columbus 2005 Suza             4  0
 10  22.10.2023.  Napredak Batina                Šokadija Duboševica            2  3
 10  22.10.2023.  Petlovac                       Ribar Kopačevo                 3  1
 10  22.10.2023.  Sloga Gajić                    Dinamo Baranjsko Petrovo Selo  1  3
 11  29.10.2023.  Bratstvo Jagodnjak             Sloga Gajić                    4  1
 11  29.10.2023.  Columbus 2005 Suza             Petlovac                       4  4
 11  29.10.2023.  Dinamo Baranjsko Petrovo Selo  Napredak Batina                2  0
 11  29.10.2023.  Hajduk Popovac                 Međimurec Kozarac              3  1
 11  29.10.2023.  Polet Karanac                  Bilje                          3  0
 11  29.10.2023.  Ribar Kopačevo                 Jovan Lazić Bolman             1  4
 11  29.10.2023.  Šokadija Duboševica            Belje Kneževo                  4  1
 12   5.11.2023.  Belje Kneževo                  Dinamo Baranjsko Petrovo Selo  1  2
 12   5.11.2023.  Bilje                          Sloga Gajić                    1  1
 12   5.11.2023.  Jovan Lazić Bolman             Columbus 2005 Suza             1  1
 12   5.11.2023.  Međimurec Kozarac              Šokadija Duboševica            0  0
 12   5.11.2023.  Napredak Batina                Bratstvo Jagodnjak             0  1
 12   5.11.2023.  Petlovac                       Hajduk Popovac                 1  4
 12   5.11.2023.  Polet Karanac                  Ribar Kopačevo                 4  1
 13  12.11.2023.  Bratstvo Jagodnjak             Belje Kneževo                  5  0
 13  12.11.2023.  Columbus 2005 Suza             Polet Karanac                  0  6
 13  12.11.2023.  Dinamo Baranjsko Petrovo Selo  Međimurec Kozarac              3  2
 13  12.11.2023.  Hajduk Popovac                 Jovan Lazić Bolman             6  0
 13  12.11.2023.  Ribar Kopačevo                 Bilje                          5  1
 13  12.11.2023.  Sloga Gajić                    Napredak Batina                2  1
 13  12.11.2023.  Šokadija Duboševica            Petlovac                       5  0
 14    3.3.2024.  Bilje                          Napredak Batina                2  2
 14    3.3.2024.  Bratstvo Jagodnjak             Međimurec Kozarac              6  1
 14    3.3.2024.  Columbus 2005 Suza             Ribar Kopačevo                 2  1
 14    3.3.2024.  Dinamo Baranjsko Petrovo Selo  Petlovac                       2  1
 14    3.3.2024.  Hajduk Popovac                 Polet Karanac                  1  0
 14    3.3.2024.  Sloga Gajić                    Belje Kneževo                  0  0
 14    3.3.2024.  Šokadija Duboševica            Jovan Lazić Bolman             1  1
 15   10.3.2024.  Belje Kneževo                  Napredak Batina                1  0
 15   10.3.2024.  Columbus 2005 Suza             Bilje                          2  0
 15   10.3.2024.  Jovan Lazić Bolman             Dinamo Baranjsko Petrovo Selo  2  5
 15   10.3.2024.  Međimurec Kozarac              Sloga Gajić                    1  0
 15   10.3.2024.  Petlovac                       Bratstvo Jagodnjak             1  5
 15   10.3.2024.  Polet Karanac                  Šokadija Duboševica            2  1
 15   10.3.2024.  Ribar Kopačevo                 Hajduk Popovac                 1  1
 16   17.3.2024.  Bilje                          Belje Kneževo                  2  0
 16   17.3.2024.  Bratstvo Jagodnjak             Jovan Lazić Bolman             5  0
 16   17.3.2024.  Dinamo Baranjsko Petrovo Selo  Polet Karanac                  4  2
 16   17.3.2024.  Hajduk Popovac                 Columbus 2005 Suza             5  0
 16   17.3.2024.  Napredak Batina                Međimurec Kozarac              3  2
 16   17.3.2024.  Sloga Gajić                    Petlovac                       3  1
 16   17.3.2024.  Šokadija Duboševica            Ribar Kopačevo                 0  2

Group "Našice"

Pos  Team                          DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Željezničar Markovac Našički   0  13  11  2   0  61  13   48   35
----------------------------------------------------------------------
  2  Sloga Podgorač                 0  14  11  2   1  58  18   40   35
  3  Lila                           0  13   9  3   1  45  10   35   30
  4  Zoljan                         0  14   6  4   4  23  15    8   22
  5  Vihor Jelisavac                0  13   7  1   5  24  20    4   22
  6  Martin                         0  14   5  3   6  29  37   -8   18
  7  Croatia Velimirovac            0  14   5  1   8  28  37   -9   16
  8  Slavonija Klokočevci           0  12   4  3   5  22  25   -3   15
  9  Zagorac 1952 Beljevina         0  13   4  3   6  20  30  -10   15
 10  Iskrica Šaptinovci             0  14   3  3   8  18  41  -23   12
 11  Mladost Stipanovci             0  14   3  2   9  16  33  -17   11
 12  Omladinac Niza                 0  14   3  2   9  16  40  -24   11
======================================================================
 13  Brezik                         0  14   2  1  11  10  51  -41    7

Last updated: 17. 3. 2024.

NB:
Match Željezničar Markovac Našički – Slavonija Klokočevci (round 14) has been postponed.
Match Slavonija Klokočevci – Vihor Jelisavac (round 15) has been postponed.

Rnd  Date         Home Team                     Away Team                     F  A
  1   27.8.2023.  Brezik                        Iskrica Šaptinovci            3  1
  1   27.8.2023.  Croatia Velimirovac           Vihor Jelisavac               0  2
  1   27.8.2023.  Martin                        Zagorac 1952 Beljevina        2  1
  1   27.8.2023.  Mladost Stipanovci            Sloga Podgorač                0  2
  1   27.8.2023.  Slavonija Klokočevci          Željezničar Markovac Našički  1  2
  1   27.8.2023.  Zoljan                        Omladinac Niza                5  0
  2    3.9.2023.  Iskrica Šaptinovci            Croatia Velimirovac           2  2
  2    3.9.2023.  Lila                          Zoljan                        1  1
  2    3.9.2023.  Omladinac Niza                Brezik                        3  1
  2    3.9.2023.  Sloga Podgorač                Martin                        6  0
  2    3.9.2023.  Vihor Jelisavac               Slavonija Klokočevci          1  1
  2    3.9.2023.  Željezničar Markovac Našički  Mladost Stipanovci            4  1
  3   10.9.2023.  Brezik                        Lila                          0  4
  3   10.9.2023.  Croatia Velimirovac           Omladinac Niza                6  0
  3   10.9.2023.  Martin                        Željezničar Markovac Našički  3  3
  3   10.9.2023.  Mladost Stipanovci            Vihor Jelisavac               0  2
  3   10.9.2023.  Slavonija Klokočevci          Iskrica Šaptinovci            0  0
  3   10.9.2023.  Zagorac 1952 Beljevina        Sloga Podgorač                0  5
  4   17.9.2023.  Iskrica Šaptinovci            Mladost Stipanovci            1  3
  4   17.9.2023.  Lila                          Croatia Velimirovac           5  1
  4   17.9.2023.  Omladinac Niza                Slavonija Klokočevci          0  3
  4   17.9.2023.  Vihor Jelisavac               Martin                        5  1
  4   17.9.2023.  Zoljan                        Brezik                        4  0
  4   17.9.2023.  Željezničar Markovac Našički  Zagorac 1952 Beljevina        4  2
  5   24.9.2023.  Croatia Velimirovac           Zoljan                        0  2
  5   24.9.2023.  Martin                        Iskrica Šaptinovci            4  3
  5   24.9.2023.  Mladost Stipanovci            Omladinac Niza                1  1
  5   24.9.2023.  Slavonija Klokočevci          Lila                          1  5
  5   24.9.2023.  Sloga Podgorač                Željezničar Markovac Našički  4  4
  5   24.9.2023.  Zagorac 1952 Beljevina        Vihor Jelisavac               2  1
  6   1.10.2023.  Brezik                        Croatia Velimirovac           3  5
  6   1.10.2023.  Iskrica Šaptinovci            Zagorac 1952 Beljevina        4  3
  6   1.10.2023.  Lila                          Mladost Stipanovci            2  0
  6   1.10.2023.  Omladinac Niza                Martin                        1  2
  6   1.10.2023.  Vihor Jelisavac               Sloga Podgorač                3  2
  6   1.10.2023.  Zoljan                        Slavonija Klokočevci          0  1
  7   8.10.2023.  Martin                        Lila                          0  4
  7   8.10.2023.  Mladost Stipanovci            Zoljan                        0  2
  7   8.10.2023.  Slavonija Klokočevci          Brezik                        5  0
  7   8.10.2023.  Sloga Podgorač                Iskrica Šaptinovci            1  0
  7   8.10.2023.  Zagorac 1952 Beljevina        Omladinac Niza                1  1
  7   8.10.2023.  Željezničar Markovac Našički  Vihor Jelisavac               5  0
  8  15.10.2023.  Brezik                        Mladost Stipanovci            3  2
  8  15.10.2023.  Croatia Velimirovac           Slavonija Klokočevci          2  1
  8  15.10.2023.  Iskrica Šaptinovci            Željezničar Markovac Našički  0  6
  8  15.10.2023.  Lila                          Zagorac 1952 Beljevina        7  1
  8  15.10.2023.  Omladinac Niza                Sloga Podgorač                1  5
  8  15.10.2023.  Zoljan                        Martin                        2  0
  9  22.10.2023.  Martin                        Brezik                        6  0
  9  22.10.2023.  Mladost Stipanovci            Croatia Velimirovac           4  1
  9  22.10.2023.  Sloga Podgorač                Lila                          2  2
  9  22.10.2023.  Vihor Jelisavac               Iskrica Šaptinovci            4  0
  9  22.10.2023.  Zagorac 1952 Beljevina        Zoljan                        1  1
  9  22.10.2023.  Željezničar Markovac Našički  Omladinac Niza                9  0
 10  29.10.2023.  Brezik                        Zagorac 1952 Beljevina        0  0
 10  29.10.2023.  Croatia Velimirovac           Martin                        2  5
 10  29.10.2023.  Lila                          Željezničar Markovac Našički  1  3
 10  29.10.2023.  Omladinac Niza                Vihor Jelisavac               0  2
 10  29.10.2023.  Slavonija Klokočevci          Mladost Stipanovci            3  0
 10  29.10.2023.  Zoljan                        Sloga Podgorač                2  3
 11   5.11.2023.  Iskrica Šaptinovci            Omladinac Niza                3  2
 11   5.11.2023.  Martin                        Slavonija Klokočevci          2  2
 11   5.11.2023.  Sloga Podgorač                Brezik                        7  0
 11   5.11.2023.  Vihor Jelisavac               Lila                          0  5
 11   5.11.2023.  Zagorac 1952 Beljevina        Croatia Velimirovac           2  1
 11   5.11.2023.  Željezničar Markovac Našički  Zoljan                        5  1
 12  12.11.2023.  Brezik                        Željezničar Markovac Našički  0  5
 12  12.11.2023.  Croatia Velimirovac           Sloga Podgorač                1  5
 12  12.11.2023.  Lila                          Iskrica Šaptinovci            7  0
 12  12.11.2023.  Mladost Stipanovci            Martin                        2  2
 12  12.11.2023.  Slavonija Klokočevci          Zagorac 1952 Beljevina        3  6
 12  12.11.2023.  Zoljan                        Vihor Jelisavac               3  0
 13  19.11.2023.  Iskrica Šaptinovci            Zoljan                        0  0
 13  19.11.2023.  Omladinac Niza                Lila                          1  2
 13  19.11.2023.  Sloga Podgorač                Slavonija Klokočevci          7  1
 13  19.11.2023.  Vihor Jelisavac               Brezik                        4  0
 13  19.11.2023.  Zagorac 1952 Beljevina        Mladost Stipanovci            0  1
 13  19.11.2023.  Željezničar Markovac Našički  Croatia Velimirovac           5  0
 14   10.3.2024.  Iskrica Šaptinovci            Brezik                        3  0
 14   10.3.2024.  Omladinac Niza                Zoljan                        4  0
 14   10.3.2024.  Sloga Podgorač                Mladost Stipanovci            4  2
 14   10.3.2024.  Vihor Jelisavac               Croatia Velimirovac           0  1
 14   10.3.2024.  Zagorac 1952 Beljevina        Martin                        1  0
 15   17.3.2024.  Brezik                        Omladinac Niza                0  2
 15   17.3.2024.  Croatia Velimirovac           Iskrica Šaptinovci            6  1
 15   17.3.2024.  Martin                        Sloga Podgorač                2  5
 15   17.3.2024.  Mladost Stipanovci            Željezničar Markovac Našički  0  6
 15   17.3.2024.  Zoljan                        Lila                          0  0

Group "Đakovo"

Pos  Team                       DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Šokadija Strizivojna        0  15  12  2   1  62  19   43   38
-------------------------------------------------------------------
  2  Omladinac Đakovački Selci   0  15  12  1   2  49  29   20   37
  3  Polet Semeljci              0  15  11  1   3  40  25   15   34
  4  Slavonija Punitovci         0  15   8  2   5  35  24   11   26
  5  Vinogradar Mandićevac       0  15   7  2   6  33  41   -8   23
  6  HOŠK Gašinci                0  15   7  1   7  38  25   13   22
  7  Sloga Koritna               0  14   6  1   7  20  17    3   19
  8  Budućnost Gorjani           0  15   5  0  10  24  38  -14   15
  9  Slavonija Budrovci          0  15   4  2   9  25  36  -11   14
 10  Dinamo Trnava               0  15   3  4   8  23  43  -20   13
 11  Radnički Viškovci           0  15   3  3   9  16  34  -18   12
 12  Radnik Vrbica               0  14   2  5   7  19  30  -11   11
===================================================================
 13  Jedinstvo Forkuševci        0  14   3  2   9  13  36  -23   11

Last updated: 17. 3. 2024.

Rnd  Date         Home Team                  Away Team                  F  A
  1   20.8.2023.  Dinamo Trnava              Radnik Vrbica              1  1
  1   20.8.2023.  Omladinac Đakovački Selci  HOŠK Gašinci               2  1
  1   20.8.2023.  Polet Semeljci             Budućnost Gorjani          4  1
  1   20.8.2023.  Slavonija Budrovci         Jedinstvo Forkuševci       4  1
  1   20.8.2023.  Slavonija Punitovci        Radnički Viškovci          2  0
  1   20.8.2023.  Vinogradar Mandićevac      Šokadija Strizivojna       2  2
  2   27.8.2023.  Budućnost Gorjani          Slavonija Punitovci        0  2
  2   27.8.2023.  HOŠK Gašinci               Sloga Koritna              2  0
  2   27.8.2023.  Omladinac Đakovački Selci  Polet Semeljci             8  0
  2   27.8.2023.  Radnik Vrbica              Slavonija Budrovci         0  0
  2   27.8.2023.  Radnički Viškovci          Vinogradar Mandićevac      1  4
  2   27.8.2023.  Šokadija Strizivojna       Dinamo Trnava              7  1
  3    3.9.2023.  Dinamo Trnava              Radnički Viškovci          3  1
  3    3.9.2023.  Polet Semeljci             HOŠK Gašinci               3  2
  3    3.9.2023.  Slavonija Budrovci         Šokadija Strizivojna       1  2
  3    3.9.2023.  Slavonija Punitovci        Omladinac Đakovački Selci  2  3
  3    3.9.2023.  Sloga Koritna              Jedinstvo Forkuševci       2  0
  3    3.9.2023.  Vinogradar Mandićevac      Budućnost Gorjani          2  1
  4   10.9.2023.  Budućnost Gorjani          Dinamo Trnava              3  1
  4   10.9.2023.  HOŠK Gašinci               Jedinstvo Forkuševci       1  1
  4   10.9.2023.  Omladinac Đakovački Selci  Vinogradar Mandićevac      3  0
  4   10.9.2023.  Polet Semeljci             Slavonija Punitovci        3  1
  4   10.9.2023.  Radnik Vrbica              Sloga Koritna              2  1
  4   10.9.2023.  Radnički Viškovci          Slavonija Budrovci         2  1
  5   17.9.2023.  Dinamo Trnava              Omladinac Đakovački Selci  2  3
  5   17.9.2023.  Jedinstvo Forkuševci       Radnik Vrbica              2  0
  5   17.9.2023.  Slavonija Budrovci         Budućnost Gorjani          4  1
  5   17.9.2023.  Slavonija Punitovci        HOŠK Gašinci               1  3
  5   17.9.2023.  Sloga Koritna              Šokadija Strizivojna       0  2
  5   17.9.2023.  Vinogradar Mandićevac      Polet Semeljci             4  2
  6   24.9.2023.  HOŠK Gašinci               Radnik Vrbica              5  2
  6   24.9.2023.  Omladinac Đakovački Selci  Slavonija Budrovci         5  2
  6   24.9.2023.  Polet Semeljci             Dinamo Trnava              6  0
  6   24.9.2023.  Radnički Viškovci          Sloga Koritna              1  1
  6   24.9.2023.  Slavonija Punitovci        Vinogradar Mandićevac      2  2
  6   24.9.2023.  Šokadija Strizivojna       Jedinstvo Forkuševci       5  1
  7   1.10.2023.  Dinamo Trnava              Slavonija Punitovci        0  5
  7   1.10.2023.  Jedinstvo Forkuševci       Radnički Viškovci          0  3
  7   1.10.2023.  Radnik Vrbica              Šokadija Strizivojna       1  3
  7   1.10.2023.  Slavonija Budrovci         Polet Semeljci             1  3
  7   1.10.2023.  Sloga Koritna              Budućnost Gorjani          3  1
  7   1.10.2023.  Vinogradar Mandićevac      HOŠK Gašinci               2  5
  8   8.10.2023.  Budućnost Gorjani          Jedinstvo Forkuševci       4  0
  8   8.10.2023.  HOŠK Gašinci               Šokadija Strizivojna       1  3
  8   8.10.2023.  Omladinac Đakovački Selci  Sloga Koritna              3  0
  8   8.10.2023.  Radnički Viškovci          Radnik Vrbica              1  1
  8   8.10.2023.  Slavonija Punitovci        Slavonija Budrovci         2  0
  8   8.10.2023.  Vinogradar Mandićevac      Dinamo Trnava              4  3
  9  15.10.2023.  Dinamo Trnava              HOŠK Gašinci               4  3
  9  15.10.2023.  Jedinstvo Forkuševci       Omladinac Đakovački Selci  2  6
  9  15.10.2023.  Radnik Vrbica              Budućnost Gorjani          3  0
  9  15.10.2023.  Slavonija Budrovci         Vinogradar Mandićevac      5  3
  9  15.10.2023.  Sloga Koritna              Polet Semeljci             1  2
  9  15.10.2023.  Šokadija Strizivojna       Radnički Viškovci          5  0
 10  22.10.2023.  Budućnost Gorjani          Šokadija Strizivojna       2  4
 10  22.10.2023.  Dinamo Trnava              Slavonija Budrovci         1  4
 10  22.10.2023.  HOŠK Gašinci               Radnički Viškovci          4  1
 10  22.10.2023.  Omladinac Đakovački Selci  Radnik Vrbica              5  1
 10  22.10.2023.  Polet Semeljci             Jedinstvo Forkuševci       4  1
 10  22.10.2023.  Slavonija Punitovci        Sloga Koritna              3  1
 11  29.10.2023.  Jedinstvo Forkuševci       Slavonija Punitovci        1  2
 11  29.10.2023.  Radnik Vrbica              Polet Semeljci             1  2
 11  29.10.2023.  Radnički Viškovci          Budućnost Gorjani          3  2
 11  29.10.2023.  Slavonija Budrovci         HOŠK Gašinci               0  3
 11  29.10.2023.  Sloga Koritna              Vinogradar Mandićevac      4  0
 11  29.10.2023.  Šokadija Strizivojna       Omladinac Đakovački Selci  8  1
 12   5.11.2023.  Dinamo Trnava              Sloga Koritna              0  1
 12   5.11.2023.  HOŠK Gašinci               Budućnost Gorjani          6  0
 12   5.11.2023.  Omladinac Đakovački Selci  Radnički Viškovci          3  2
 12   5.11.2023.  Polet Semeljci             Šokadija Strizivojna       0  1
 12   5.11.2023.  Slavonija Punitovci        Radnik Vrbica              4  2
 12   5.11.2023.  Vinogradar Mandićevac      Jedinstvo Forkuševci       3  0
 13  12.11.2023.  Budućnost Gorjani          Omladinac Đakovački Selci  4  0
 13  12.11.2023.  Jedinstvo Forkuševci       Dinamo Trnava              2  2
 13  12.11.2023.  Radnik Vrbica              Vinogradar Mandićevac      2  3
 13  12.11.2023.  Radnički Viškovci          Polet Semeljci             0  2
 13  12.11.2023.  Sloga Koritna              Slavonija Budrovci         4  0
 13  12.11.2023.  Šokadija Strizivojna       Slavonija Punitovci        4  6
 14    3.3.2024.  Budućnost Gorjani          Polet Semeljci             1  5
 14    3.3.2024.  HOŠK Gašinci               Omladinac Đakovački Selci  1  2
 14    3.3.2024.  Jedinstvo Forkuševci       Slavonija Budrovci         1  0
 14    3.3.2024.  Radnik Vrbica              Dinamo Trnava              1  1
 14    3.3.2024.  Radnički Viškovci          Slavonija Punitovci        1  1
 14    3.3.2024.  Šokadija Strizivojna       Vinogradar Mandićevac      8  0
 15   10.3.2024.  Dinamo Trnava              Šokadija Strizivojna       2  2
 15   10.3.2024.  Polet Semeljci             Omladinac Đakovački Selci  2  2
 15   10.3.2024.  Slavonija Budrovci         Radnik Vrbica              2  2
 15   10.3.2024.  Slavonija Punitovci        Budućnost Gorjani          0  1
 15   10.3.2024.  Sloga Koritna              HOŠK Gašinci               2  0
 15   10.3.2024.  Vinogradar Mandićevac      Radnički Viškovci          3  0
 16   17.3.2024.  Budućnost Gorjani          Vinogradar Mandićevac      3  1
 16   17.3.2024.  HOŠK Gašinci               Polet Semeljci             1  2
 16   17.3.2024.  Jedinstvo Forkuševci       Sloga Koritna              1  0
 16   17.3.2024.  Omladinac Đakovački Selci  Slavonija Punitovci        3  2
 16   17.3.2024.  Radnički Viškovci          Dinamo Trnava              0  2
 16   17.3.2024.  Šokadija Strizivojna       Slavonija Budrovci         6  1

Group "Valpovo"

Pos  Team                  DP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  BSK Termia Bizovac     0  17  17  0   0  73   8   65   51
--------------------------------------------------------------
  2  Omladinac Petrijevci   0  17  15  1   1  63   7   56   46
  3  Dubrava Ivanovci       0  17  10  2   5  38  30    8   32
  4  Mladost Tiborjanci     0  17  10  1   6  34  26    8   31
  5  Satnica                0  17   9  1   7  32  34   -2   28
  6  Drava Nard             0  17   7  0  10  32  34   -2   21
  7  Hajdin Cret            0  17   5  5   7  30  30    0   20
  8  Zelčin                 0  17   6  2   9  28  39  -11   20
  9  Slavonac Ladimirevci   0  17   6  1  10  30  49  -19   19
 10  Croatia Marjančanci    0  17   5  1  11  32  44  -12   16
 11  Sloga 1958 Samatovci   0  17   3  2  12  18  53  -35   11
==============================================================
 12  Croatia Veliškovci     0  17   1  0  16  12  68  -56    3

Last updated: 17. 3. 2024.

Rnd  Date         Home Team             Away Team             F  A
  1   27.8.2023.  BSK Termia Bizovac    Croatia Veliškovci    3  0
  1   27.8.2023.  Drava Nard            Omladinac Petrijevci  0  4
  1   27.8.2023.  Dubrava Ivanovci      Satnica               4  1
  1   27.8.2023.  Hajdin Cret           Slavonac Ladimirevci  3  1
  1   27.8.2023.  Sloga 1958 Samatovci  Mladost Tiborjanci    1  4
  1   27.8.2023.  Zelčin                Croatia Marjančanci   4  2
  2    3.9.2023.  BSK Termia Bizovac    Drava Nard            3  1
  2    3.9.2023.  Croatia Marjančanci   Dubrava Ivanovci      1  2
  2    3.9.2023.  Croatia Veliškovci    Slavonac Ladimirevci  1  4
  2    3.9.2023.  Mladost Tiborjanci    Zelčin                2  0
  2    3.9.2023.  Omladinac Petrijevci  Sloga 1958 Samatovci  7  0
  2    3.9.2023.  Satnica               Hajdin Cret           1  3
  3   10.9.2023.  Drava Nard            Croatia Veliškovci    7  0
  3   10.9.2023.  Dubrava Ivanovci      Mladost Tiborjanci    4  0
  3   10.9.2023.  Hajdin Cret           Croatia Marjančanci   3  1
  3   10.9.2023.  Slavonac Ladimirevci  Satnica               2  1
  3   10.9.2023.  Sloga 1958 Samatovci  BSK Termia Bizovac    0  3
  3   10.9.2023.  Zelčin                Omladinac Petrijevci  0  1
  4   17.9.2023.  BSK Termia Bizovac    Zelčin                8  0
  4   17.9.2023.  Croatia Marjančanci   Slavonac Ladimirevci  2  0
  4   17.9.2023.  Croatia Veliškovci    Satnica               0  5
  4   17.9.2023.  Drava Nard            Sloga 1958 Samatovci  3  0
  4   17.9.2023.  Mladost Tiborjanci    Hajdin Cret           3  1
  4   17.9.2023.  Omladinac Petrijevci  Dubrava Ivanovci