Sierra Leone 2021/22


Premier League 2021/22
SLFA Division One 2021 (first tournament)
SLFA Division One 2021 (second tournament)
National Division 1 Playoff 2022
District Leagues (SLFA Division Two) 2021 and 2021/22
Ernest Bai Koroma Trophy 2021
Ernest Bai Koroma Trophy 2022

Premier League 2021/22

Final Table:

 1.Bo Rangers           34  25  3  6  53-17  78       Champions
 2.East End Lions       34  17 11  6  42-22  62
 3.Wusum Stars          34  14 10 10  33-32  52  [P]
 4.Mighty Blackpool     34  13 11 10  33-31  50
 5.FC Kallon            34  13 10 11  44-24  49
 6.Kamboi Eagles        34  12 11 11  41-39  47
 7.East End Tigers      34  11 11 12  29-35  44
 8.Ports Authority      34  11 11 12  19-25  44
 9.Central Parade       34  12  8 14  25-45  44
10.Diamond Stars        34  12  6 16  34-30  42
11.Bai Burreh Warriors  34  11  9 14  29-29  42  [P]
12.Freetown City        34  10 12 12  24-26  42
13.FC Johansen          34  10 12 12  22-26  42
14.Mount Aureol SLIFA   34  10 12 12  30-35  42  [P]
15.Old Edwardians       34   9 14 11  28-28  41
-----------------------------------------------
16.RSLAF                34   8 14 12  19-27  38       Relegated
17.Anti Drugs Strikers  34   9 11 14  23-34  38       Relegated
18.Sierra Leone Police  34   6 10 18  21-44  28  [P]  Relegated

[Apr 23]
Anti Drugs Strikers          0-0 Mount Aureol SLIFA           
Sierra Leone Police          0-0 East End Tigers              
FC Kallon                    3-0 Ports Authority              
[Apr 24]
Freetown City                0-0 Old Edwardians               
Bo Rangers                   2-1 East End Lions               
Bai Burreh Warriors          1-1 Mighty Blackpool             
[Apr 25]
Diamond Stars                0-1 Central Parade               
Kamboi Eagles                0-1 FC Johansen                  
Wusum Stars                  0-0 RSLAF                        
[Apr 26]
Ports Authority              0-0 Anti Drugs Strikers          
[Apr 29]
East End Tigers              0-0 Ports Authority              
Anti Drugs Strikers          1-0 Sierra Leone Police          
Mighty Blackpool             0-0 Diamond Stars                

[May 1]
Bai Burreh Warriors          awd East End Lions               [awarded 3-0; abandoned at 0-1 in 85'
Bo Rangers                   1-0 Mount Aureol SLIFA            due to crowd trouble]
Freetown City                0-1 Central Parade               
FC Kallon                    0-0 Old Edwardians               
[May 2]
Kamboi Eagles                1-0 Mighty Blackpool             
Diamond Stars                0-2 RSLAF                        
Sierra Leone Police          0-0 FC Johansen                  
[May 4]
Ports Authority              1-1 Bai Bureh Warriors 
Wusum Stars                  1-1 FC Kallon                    
Old Edwardians               1-1 East End Tigers              
[May 5]
East End Lions               0-1 Freetown City                
[May 6]
RSLAF                        1-0 Kamboi Eagles                
[May 7]
Old Edwardians               2-1 Bo Rangers                   
[May 8]
Mount Aureol SLIFA           0-1 FC Kallon                    
[May 9]
Central Parade               2-1 Bai Burreh Warriors          
FC Johansen                  0-2 Wusum Stars                  
[May 11]
Anti Drugs Strikers          1-1 East End Tigers              
East End Lions               2-0 Old Edwardians               
[May 12]
Kamboi Eagles                1-0 Ports Authority              
Wusum Stars                  3-1 Central Parade               
Bai Burreh Warriors          0-1 Sierra Leone Police          
Diamond Stars                3-0 Mount Aureol SLIFA           
Bo Rangers                   1-0 Freetown City                
Mighty Blackpool             1-0 FC Kallon                    
[May 13]
RSLAF                        0-0 FC Johansen                  
[May 15]
Central Parade               0-0 Anti Drugs Strikers          
Bai Burreh Warriors          1-0 Diamond Stars                
Kamboi Eagles                1-1 FC Kallon                    
East End Tigers              0-3 East End Lions               
[May 16]
Wusum Stars                  1-0 Bo Rangers                   
Freetown City                1-1 FC Johansen                  
[May 18]
Old Edwardians               1-0 Ports Authority              
[May 19]
Mount Aureol SLIFA           2-1 Sierra Leone Police          
[May 20]
East End Tigers              0-0 Mighty Blackpool             
[May 22]
East End Lions               2-0 Wusum Stars                  
[May 23]
Diamond Stars                1-0 Anti Drugs Strikers          
Sierra Leone Police          0-2 Freetown City                
Bo Rangers                   1-0 Kamboi Eagles                
Mount Aureol SLIFA           1-3 RSLAF                        
[May 26]
Central Parade               1-0 RSLAF                        
FC Kallon                    0-1 FC Johansen                  
[May 28]
Freetown City                1-0 Diamond Stars                
Mighty Blackpool             0-1 Wusum Stars                  
[May 29]
Ports Authority              0-1 Bo Rangers                   
[May 30]
RSLAF                        0-2 East End Tigers              
FC Johansen                  1-0 Bai Burreh Warriors          

[Jun 2]
Anti Drugs Strikers          0-1 FC Kallon                    
Sierra Leone Police          0-0 Old Edwardians               
[Jun 4]
East End Tigers              1-0 FC Johansen                  
[Jun 5]
Bo Rangers                   1-0 Diamond Stars                
Wusum Stars                  1-0 Bai Burreh Warriors          
Central Parade               0-1 Ports Authority              
RSLAF                        1-1 Sierra Leone Police          
[Jun 6]
Kamboi Eagles                1-1 Freetown City                
East End Lions               2-0 Mighty Blackpool             
[Jun 8]
Mount Aureol SLIFA           2-2 Old Edwardians               
[Jun 9]
Bai Burreh Warriors          0-3 East End Tigers              
FC Kallon                    awd Bo Rangers                   [awarded 3-0; abandoned at 2-0 in 88'
[Jun 10]                                                       due to crowd trouble]
Mighty Blackpool             2-0 Anti Drugs Strikers          
[Jun 11]
FC Johansen                  0-0 Ports Authority              
[Jun 12]
Old Edwardians               0-1 Central Parade               
[Jun 16]
Ports Authority              1-0 Mount Aureol SLIFA           
[Jun 17]
Anti Drugs Strikers          1-0 Wusum Stars                  
RSLAF                        0-1 East End Lions               

NB: league suspended due to Covid-19 pandemic

[Sep 11]
Freetown City                0-0 Mount Aureol SLIFA           
Bai Burreh Warriors          1-2 Old Edwardians               
Bo Rangers                   2-0 East End Tigers              
Sierra Leone Police          0-1 East End Lions               
[Sep 12]
Diamond Stars                0-0 Kamboi Eagles                
Central Parade               1-0 Mighty Blackpool             
[Sep 15]
FC Johansen                  2-1 Anti Drugs Strikers          
[Sep 17]
FC Kallon                    1-1 RSLAF                        
[Sep 18]
Central Parade               2-2 Mount Aureol SLIFA           
Sierra Leone Police          1-0 Diamond Stars                
Bai Burreh Warriors          1-3 Freetown City                
Wusum Stars                  2-0 Ports Authority              
Mighty Blackpool             1-1 Old Edwardians               
[Sep 19]
East End Lions               2-1 Kamboi Eagles                
[Sep 22]
Freetown City                0-1 East End Tigers              
FC Johansen                  2-2 Mount Aureol SLIFA           
[Sep 24]
Mighty Blackpool             0-0 Bo Rangers                   
[Sep 25]
Anti Drugs Strikers          0-1 East End Lions               
Kamboi Eagles                2-1 Bai Burreh Warriors          
Ports Authority              0-1 RSLAF                        
[Sep 26]
Diamond Stars                0-1 Wusum Stars                  
Central Parade               0-4 FC Kallon                    
[Sep 29]
RSLAF                        0-1 Freetown City                
Sierra Leone Police          0-1 Kamboi Eagles                

[Oct 1]
Old Edwardians               0-1 Diamond Stars                
[Oct 2]
Bo Rangers                   1-0 Anti Drugs Strikers          
FC Johansen                  0-1 East End Lions               
[Oct 3]
Ports Authority              2-0 Sierra Leone Police          
Kamboi Eagles                2-2 Central Parade               
East End Tigers              1-1 Wusum Stars                  
[Oct 6]
Mount Aureol SLIFA           1-0 Mighty Blackpool             
[Oct 8]
Sierra Leone Police          0-2 Central Parade               
East End Tigers              1-1 Kamboi Eagles                
[Oct 9]
FC Kallon                    0-0 East End Lions               
[Oct 10]
Anti Drugs Strikers          0-0 Freetown City                
Bai Burreh Warriors          1-0 Bo Rangers                   
Wusum Stars                  2-1 Old Edwardians               
Ports Authority              0-2 Mighty Blackpool             
[Oct 15]
Mighty Blackpool             2-0 Sierra Leone Police          
[Oct 16]
Anti Drugs Strikers          0-0 Bai Burreh Warriors          
East End Tigers              1-1 FC Kallon                    
[Oct 17]
Diamond Stars                0-1 FC Johansen                  
Central Parade               1-3 Bo Rangers                   
[Oct 20]
Mount Aureol SLIFA           0-1 Kamboi Eagles                
[Oct 22]
Freetown City                2-1 Wusum Stars                  
Old Edwardians               0-0 RSLAF                        
[Oct 23]
FC Kallon                    7-0 Sierra Leone Police          
[Oct 24]
FC Johansen                  0-1 Central Parade               
East End Lions               1-0 Ports Authority              
[Oct 27]
Old Edwardians               1-2 Anti Drugs Strikers          
RSLAF                        1-0 Bai Burreh Warriors          
[Oct 29]
East End Tigers              3-1 Central Parade               
[Oct 30]
Bo Rangers                   1-0 Sierra Leone Police          
Freetown City                0-0 FC Kallon                    
[Oct 31]
Diamond Stars                0-0 East End Lions               
Wusum Stars                  0-2 Mount Aureol SLIFA           

[Nov 3]
Anti Drugs Strikers          1-2 Kamboi Eagles                [abandoned at 1-2 in second half due
RSLAF                        1-0 Mighty Blackpool              to pitch invasion; result stood]
[Nov 5]
Ports Authority              1-0 Diamond Stars                
FC Johansen                  0-0 Bo Rangers                   
[Nov 6]
FC Kallon                    1-0 Bai Burreh Warriors          
[Nov 7]
Kamboi Eagles                1-1 Wusum Stars                  
East End Lions               1-1 Mount Aureol SLIFA           
[Nov 10]
FC Johansen                  0-0 Old Edwardians               
[Nov 12]
FC Kallon                    0-1 Diamond Stars                
[Nov 13]
Mighty Blackpool             1-1 Freetown City                
[Nov 14]
Mount Aureol SLIFA           2-1 East End Tigers              
RSLAF                        2-0 Anti Drugs Strikers          
[Nov 20]
Bai Burreh Warriors          1-1 Mount Aureol SLIFA           
Bo Rangers                   2-0 RSLAF                        
Kamboi Eagles                2-0 Old Edwardians               
Mighty Blackpool             0-1 FC Johansen                  
[Nov 21]
Ports Authority              0-0 Freetown City                
Diamond Stars                0-1 East End Tigers              
Wusum Stars                  1-1 Sierra Leone Police          
East End Lions               0-1 Central Parade               

Halfway Table:

 1.Bo Rangers           17  11  2  4  17- 9  35
 2.East End Lions       17  10  3  4  18- 9  33
 3.Central Parade       17   9  3  5  18-19  30
 4.Wusum Stars          17   8  5  4  18-13  29  [P]
 5.FC Kallon            17   7  7  3  24- 7  28
 6.Kamboi Eagles        17   7  6  4  17-13  27
 7.Freetown City        17   6  8  3  13- 8  26
 8.East End Tigers      17   6  8  3  17-13  26
 9.RSLAF                17   7  5  5  13-10  26
10.FC Johansen          17   6  7  4  10- 9  25
11.Mount Aureol SLIFA   17   4  7  6  16-20  19  [P]
12.Mighty Blackpool     17   4  6  7  10-11  18
13.Old Edwardians       17   3  8  6  11-16  17
14.Ports Authority      17   4  5  8   6-13  17
15.Diamond Stars        17   4  3 10   6-11  15
-----------------------------------------------
16.Anti Drugs Strikers  17   3  6  8   7-14  15
17.Bai Burreh Warriors  17   3  4 10  12-20  13  [P]
18.Sierra Leone Police  17   2  5 10   5-23  11  [P]

Round 18
[Feb 11]
Central Parade               1-1 East End Lions               
[Feb 12]
Bai Burreh Warriors          1-0 RSLAF                        
Sierra Leone Police          1-0 Bo Rangers                   
[Feb 13]
Mount Aureol SLIFA           1-2 Ports Authority              
Freetown City                0-0 Mighty Blackpool             
Kamboi Eagles                5-3 Anti Drugs Strikers          
Wusum Stars                  0-1 East End Tigers              
Old Edwardians               2-2 FC Johansen                  
[Feb 14]
Diamond Stars                awd FC Kallon                    [awarded 0-3; originally 2-1]

Round 19
[Feb 16]
Ports Authority              0-0 Kamboi Eagles                
FC Johansen                  0-0 RSLAF                        
[Feb 18]
FC Kallon                    0-1 Freetown City                
[Feb 19]
Bo Rangers                   2-1 Bai Burreh Warriors          
Anti Drugs Strikers          2-0 Old Edwardians               
Mighty Blackpool             3-0 Central Parade               
[Feb 20]
East End Tigers              0-1 Mount Aureol SLIFA           
Wusum Stars                  1-1 Diamond Stars                
East End Lions               1-1 Sierra Leone Police          

Round 20
[Feb 23]
Ports Authority              0-0 FC Johansen                  
Old Edwardians               0-1 Mighty Blackpool             
[Feb 25]
FC Kallon                    5-0 Anti Drugs Strikers          
[Feb 26]
Sierra Leone Police          0-0 Bai Burreh Warriors          
Freetown City                0-3 East End Lions               
RSLAF                        0-1 Wusum Stars                  
[Feb 27]
Kamboi Eagles                2-2 East End Tigers              
Diamond Stars                0-1 Bo Rangers                   
Mount Aureol SLIFA           0-0 Central Parade               

Round 21
[Mar 2]
East End Tigers              2-0 Sierra Leone Police          
[Mar 4]
Mighty Blackpool             2-1 Mount Aureol SLIFA           
[Mar 5]
Bo Rangers                   awd Ports Authority              [awarded 3-0; originally 1-0,
FC Johansen                  1-0 Freetown City                 Ports Authority used ineligible
Anti Drugs Strikers          0-0 Diamond Stars                 player]
[Mar 6]
Bai Burreh Warriors          0-0 Kamboi Eagles                
Central Parade               0-0 Wusum Stars                  
East End Lions               1-0 FC Kallon                    
[Apr 27]
RSLAF                        0-0 Old Edwardians               

Round 22
[Mar 11]
East End Tigers              0-0 RSLAF                        
[Mar 12]
Ports Authority              0-0 Old Edwardians               
Kamboi Eagles                1-2 East End Lions               
Sierra Leone Police          0-1 FC Kallon                    
[Mar 13]
Diamond Stars                1-0 Bai Burreh Warriors          
Anti Drugs Strikers          1-1 Bo Rangers                   
Wusum Stars                  0-0 Mighty Blackpool             
[Apr 27]
Mount Aureol SLIFA           1-2 FC Johansen                  
Central Parade               0-3 Freetown City                

Round 23
[Mar 18]
FC Johansen                  3-0 Kamboi Eagles                
[Mar 19]
Bai Burreh Warriors          0-1 Anti Drugs Strikers          
Bo Rangers                   2-0 Wusum Stars                  
FC Kallon                    2-0 East End Tigers              
Mighty Blackpool             1-0 Ports Authority              
[Mar 20]
East End Lions               3-2 Diamond Stars                
RSLAF                        1-1 Mount Aureol SLIFA           
Old Edwardians               1-2 Freetown City                
[May 4]
Central Parade               0-3 Sierra Leone Police          

Round 24
[Mar 23]
Ports Authority              0-0 Central Parade               
[Mar 26]
Sierra Leone Police          0-1 Mount Aureol SLIFA           
Kamboi Eagles                2-1 RSLAF                        
Anti Drugs Strikers          1-2 Mighty Blackpool             
East End Lions               4-0 East End Tigers              
[Mar 27]
Freetown City                0-1 Bai Burreh Warriors          
Wusum Stars                  1-0 FC Johansen                  
Diamond Stars                4-1 Old Edwardians               
Bo Rangers                   awd FC Kallon                    [awarded 3-0; abandoned at 0-0
                                                               in 72' due to crowd trouble]
Round 25
[Apr 2]
Mount Aureol SLIFA           1-3 Bo Rangers                   
Bai Burreh Warriors          awd Ports Authority              [awarded 3-0; originally 1-0]
FC Kallon                    0-1 Wusum Stars                  
[Apr 3]
Freetown City                0-1 Anti Drugs Strikers          
Mighty Blackpool             0-0 East End Lions               
FC Johansen                  0-0 Sierra Leone Police          
RSLAF                        1-0 Central Parade               
[Apr 6]
Old Edwardians               0-0 Kamboi Eagles                
East End Tigers              1-0 Diamond Stars                

Round 26
[Apr 8]
Freetown City                0-0 RSLAF                        
[Apr 9]
Anti Drugs Strikers          1-1 Ports Authority              
Central Parade               1-0 FC Johansen                  
[Apr 10]
Bo Rangers                   1-0 Old Edwardians               
Wusum Stars                  2-2 East End Lions               
Kamboi Eagles                2-0 Diamond Stars                
Sierra Leone Police          1-2 Mighty Blackpool             
FC Kallon                    1-2 Mount Aureol SLIFA           
East End Tigers              1-0 Bai Burreh Warriors          

Round 27
[Apr 13]
RSLAF                        0-1 Ports Authority              
[Apr 15]
Sierra Leone Police          1-0 Anti Drugs Strikers          
Mount Aureol SLIFA           0-0 Freetown City                
[Apr 16]
Bai Burreh Warriors          2-0 Central Parade               
FC Johansen                  1-3 Diamond Stars                
Old Edwardians               4-0 Wusum Stars                  
[Apr 17]
FC Kallon                    2-1 Kamboi Eagles                
East End Lions               3-1 Bo Rangers                   
[Apr 18]
Mighty Blackpool             0-2 East End Tigers              

Round 28
[Apr 22]
East End Lions               1-0 Anti Drugs Strikers          
[Apr 23]
RSLAF                        1-4 Diamond Stars                
East End Tigers              0-2 Old Edwardians               
Bai Burreh Warriors          0-0 FC Kallon                    
Freetown City                0-2 Bo Rangers                   
[Apr 24]
Central Parade               0-3 Kamboi Eagles                
Mount Aureol SLIFA           1-0 Wusum Stars                  
FC Johansen                  0-1 Mighty Blackpool             
Sierra Leone Police          0-1 Ports Authority              

Round 29
[Apr 27]
Bai Burreh Warriors          3-1 Wusum Stars                  
[Apr 30]
Bo Rangers                   5-0 Mighty Blackpool             
Anti Drugs Strikers          2-1 Central Parade               
East End Lions               0-1 FC Johansen                  
East End Tigers              1-3 Freetown City                
[May 1]
Diamond Stars                2-0 Ports Authority              
Sierra Leone Police          0-2 Old Edwardians               
Kamboi Eagles                1-2 Mount Aureol SLIFA           
[May 3]
RSLAF                        1-1 FC Kallon                    

Round 30
[May 6]
Freetown City                0-2 Ports Authority              
Mount Aureol SLIFA           0-1 Bai Burreh Warriors          
[May 7]
Wusum Stars                  2-0 Anti Drugs Strikers          
Kamboi Eagles                0-1 Bo Rangers                   
Old Edwardians               0-0 East End Lions               
[May 8]
FC Kallon                    2-2 Mighty Blackpool             
FC Johansen                  1-1 East End Tigers              
Central Parade               1-1 Diamond Stars                
[May 9]
RSLAF                        1-1 Sierra Leone Police          

Round 31
[May 13]
East End Tigers              1-2 Anti Drugs Strikers          
FC Johansen                  0-2 FC Kallon                    
Freetown City                1-2 Sierra Leone Police          
[May 14]
Ports Authority              1-1 East End Lions               
Mighty Blackpool             2-2 Bai Burreh Warriors          
[May 15]
RSLAF                        0-3 Bo Rangers                   
Wusum Stars                  3-1 Kamboi Eagles                
[May 16]
Central Parade               0-2 Old Edwardians               
Mount Aureol SLIFA           1-0 Diamond Stars                

Round 32
[May 19]
Central Parade               1-0 East End Tigers              
[May 20]
Mount Aureol SLIFA           0-0 Anti Drugs Strikers          
Sierra Leone Police          2-2 Wusum Stars                  
Diamond Stars                2-0 Freetown City                
Mighty Blackpool             4-1 Kamboi Eagles                
[May 21]
Ports Authority              1-0 FC Kallon                    
East End Lions               0-0 RSLAF                        
Old Edwardians               0-0 Bai Burreh Warriors          
Bo Rangers                   2-1 FC Johansen                  

Round 33
[May 25]
Anti Drugs Strikers          2-0 FC Johansen                  
Ports Authority              2-0 Wusum Stars                  
East End Lions               1-2 Bai Burreh Warriors          
Old Edwardians               1-0 Mount Aureol SLIFA           
Diamond Stars                3-2 Sierra Leone Police          
[May 26]
East End Tigers              0-2 Bo Rangers                   
Freetown City                1-1 Kamboi Eagles                
Mighty Blackpool             2-0 RSLAF                        
[May 27]
FC Kallon                    1-2 Central Parade               

Round 34
[May 28]
Mount Aureol SLIFA           1-1 East End Lions               
[May 29]
Anti Drugs Strikers          0-0 RSLAF                        
Bai Burreh Warriors          1-0 FC Johansen                  
Bo Rangers                   4-0 Central Parade               
Diamond Stars                5-1 Mighty Blackpool             
Kamboi Eagles                4-2 Sierra Leone Police          
Old Edwardians               2-0 FC Kallon                    
Ports Authority              2-0 East End Tigers              
Wusum Stars                  1-0 Freetown City                

Final Table:

 1.Bo Rangers           34  25  3  6  53-17  78       Champions
 2.East End Lions       34  17 11  6  42-22  62
 3.Wusum Stars          34  14 10 10  33-32  52  [P]
 4.Mighty Blackpool     34  13 11 10  33-31  50
 5.FC Kallon            34  13 10 11  44-24  49
 6.Kamboi Eagles        34  12 11 11  41-39  47
 7.East End Tigers      34  11 11 12  29-35  44
 8.Ports Authority      34  11 11 12  19-25  44
 9.Central Parade       34  12  8 14  25-45  44
10.Diamond Stars        34  12  6 16  34-30  42
11.Bai Burreh Warriors  34  11  9 14  29-29  42  [P]
12.Freetown City        34  10 12 12  24-26  42
13.FC Johansen          34  10 12 12  22-26  42
14.Mount Aureol SLIFA   34  10 12 12  30-35  42  [P]
15.Old Edwardians       34   9 14 11  28-28  41
-----------------------------------------------
16.RSLAF                34   8 14 12  19-27  38       Relegated
17.Anti Drugs Strikers  34   9 11 14  23-34  38       Relegated
18.Sierra Leone Police  34   6 10 18  21-44  28  [P]  Relegated


SLFA Division One 2021 (first tournament)

NB: tournament to decide promotion to 2021 Premier League

Preliminary Playoffs
[Mar 2]
Estate Contractors       1-0  -  Luawa FC                     [Contractors did not lose in second leg]
Real Mack                1-2 1-1 Kissy All Stars
Sky Eagles               2-1 0-1 Kahunla Rangers              [3-4 pen]
Sea Side Rangers         0-0 0-6 Gulf FC
Wanjama Stars            1-0 1-2 Edmond Michael               [Wanjama qualified on away goal]
Tongy FC                 1-1 1-1 Togbini Strikers             [3-4 pen]
Yambatui Stars           1-1 0-1 Rutie Stars 
[Mar ?]
Kahunla Rangers              lt  Gulf FC                      [only one leg played]
 
Regional Stage

[Mar 8] 
Wusum Stars                  8-0 FC Seattle
Bai Burreh Warriors          1-0 Konleten Rovers
Sierra Leone Police          3-0 Nogowa FC
Limo FC                      2-1 Mount Aureol
[Mar 9]
Togbini Strikers             1-1 Kissy All Stars
Gulf FC                      0-2 Limo FC
Wanjama FC                   0-0 Rutile FC
Estate Contractors           3-1 Nogowa FC   
Bullom Stars                 2-1 Bankasoka FC
Sunday Foundation            2-1 Konleten Rovers
Kholifa Stars                0-3 Area Best FC
Kay Town Lions               2-1 FC Seattle
Sierra Leone Police           -  Estate Contractors
Kissy All Stars              1-0 Limo FC
Mount Aureol                 2-0 Gulf FC
[Mar 10]
Sierra Leone Police          4-2 Wanjama Stars
Mount Aureol FC              1-0 Togbini Strikers
Kay Town Lions               0-0 Area Best FC    
Gulf FC                      2-1 Kissy All Stars
Estate Contractors           3-0 Rutile FC
Sunday Foundation            0-1 Bankasoka FC
Wusum Stars                  3-1 Kholifa Stars 
Bullom Stars                 0-2 Bai Burreh Warriors          [abandoned after pitch invasion; replay forfeited 0-2]  
[Mar 11]
Wusum Stars                  3-0 Kay Town Lions
Konleten Rovers              1-2 Bankasoka FC
Bai Burreh Warriors          1-0 Sunday Foundation
Seattle FC                   4-3 Area Best FC
Nogowa FC                    2-1 Rutile FC
[Mar 12]
Bullom Stars                  -  Konleten Rovers
Kholifa Stars                 -  Seattle FC
Wanjama Stars                 -  Nogowa FC   
Togbini Strikers              -  Limo FC 
[Mar 13]
Bai Burreh Warriors          2-1 Bankasoka FC
Bullom Stars                 4-0 Sunday Foundation  
 
Tables (based on known results):
 
Eastern Region [played in Nkono] 
 1.Sierra Leone Police   2   2  0  0   7- 2   6  Eastern Region Final
 2.Estate Contractors    2   2  0  0   6- 1   6  Eastern Region Final
 3.Wanjama FC            2   0  1  1   2- 4   1  
 4.Nogowa FC             3   0  1  1   3- 7   1   
 5.Tutile FC             3   0  1  2   1- 5   1
 
North West Region [played in Port Loko] 
 1.Bai Burreh Warriors   4   4  0  0   6- 1  12  North West Region Final
 2.Bullom Stars FC       3   2  0  1   6- 3   6  North West Region Final
 3.Bankasoka FC          4   2  0  2   5- 5   6   
 4.Sunday Foundation FC  4   1  0  3   2- 7   3
 5.Konleten Rovers       3   0  0  3   2- 5   0 
 
Northern Region [played in Makeni]  
 1.Wusum Stars           3   3  0  0  14- 1   9  Northern Region Final   
 2.Area Best FC          3   1  1  1   6- 4   4
 3.Kay Town Lions        3   1  1  1   2- 4   4  Northern Region Final  
 4.FC Seattle            3   1  0  2   5-13   3    
 5.Kholifa Stars         2   0  0  2   1- 6   0 
 
Southern Region [played in Bo] 
 1.Limo FC               3   2  0  1   4- 2   6  Southern Region Final   
 2.Mount Aureol FC       3   2  0  1   4- 2   6  Southern Region Final   
 3.Kissy All Stars       3   1  1  1   3- 3   4
 4.Gulf FC               3   1  0  2   2- 5   3
 5.Togbini Strikers      2   0  1  1   1- 2   1          
 
Eastern Region Final [Mar 16]
Sierra Leone Police          3-0 Estate Contractors 
 
North West Region Final [Mar 16]
Bai Burreh Warriors          2-0 Bullom Stars 
 
Northern Region Final [Mar 16]
Wusum Stars                  1-0 Kay Town Lions
 
Southern Region Final [Mar 16]
Mount Aureol FC              1-0 Limo FC
 
NB: final winners promoted to Premier League. 

SLFA Division One 2021 (second tournament)


[May 8]
Estate Contractors           1-0 Kissy All Stars
Murray Town Rovers           0-0 Wilberforce FC
Brookfields United           0-0 Luawa FC 



National Division 1 Playoff 2022

Regional Stage

North East Region Super-10

[Jul 9]
Sahid Conteh-U               2-1 Ocean Boys

Table:

 1.Bombali Shebora FC   17  16  0  1         45  National Group Stage
 2.Sahid Conteh-U       18  11  2  5         35  National Group Stage

Final [Jul 18]
Bombali Shebora FC           0-1 Sahid Conteh-U 

NB: both finalists qualified for national group stage

Western Area Football Association Super-10

Table:

 1.Real Republicans      9   6  2  1         20  National Group Stage
 2.Luawa Football Club   9                   18  National Group Stage

Eastern Area Football Association Super-10

Top of Table:

 1.Freetown FC                               36  National Group Stage

National Group Stage

Group A

[Aug 29]
Real Republicans             1-1 Freetown FC
Sahid Conteh-U FC            ppd Great Scarcies FC 
[Aug 30]
Great Scarcies FC            1-1 Rutile Rangers FC
Sahid Conteh-U FC            2-3 Freetown FC
[Aug 31]
Real Republicans             1-0 Great Scarcies FC
Sahid Conteh-U FC            0-0 Rutile Rangers FC
[Sep 1]
Rutile Rangers FC            0-0 Freetown FC
Real Republicans             0-1 Sahid Conteh-U FC
  [Mohamed Koroma]
[Sep 2] 
Great Scarcies FC            3-0 Freetown FC
[Sep 3]
Real Republicans              -  Rutile Rangers FC       
 
Table (Sep 2):

 1.Freetown FC           4   1  2  1   4- 6   5
 2.Great Scarcies FC     3   1  1  1   4- 2   4
 3.Sahid Conteh-U FC     3   1  1  1   3- 3   4
 4.Real Republicans      3   1  1  1   2- 2   4
 5.Rutile Rangers FC     3   0  3  0   1- 1   4
NB: Real Republicans and Great Scarcies FC qualified for semifinals

Group B

[Aug 29]
Bombali Sebora FC            1-2 Edmond Michael Foundation
[Aug 30]
Gulf FC                      1-1 Lamboi FC                    
Luawa FC                     1-0 Edmond Michael Foundation
[Aug 31]
Bombali Sebora FC            1-0 Gulf FC
Luawa FC                     0-1 Lamboi FC                    
[Sep 1]
Edmond Michael Foundation    2-3 Lamboi FC                    
Bombali Sebora FC            0-0 Luawa FC
[Sep 2]
Edmond Michael Foundation    1-2 Gulf FC

Table (Sep 2):

 1.Lamboi FC             3   2  1  0   5- 3   7
 2.Gulf FC               3   1  1  1   3- 3   4
 3.Bombali Shebora FC    3   1  1  1   2- 2   4
 4.Luawa FC              3   1  1  1   1- 1   4
 5.Edmond Michael Found. 4   1  0  3   5- 7   3
NB: Lamboi FC and Luawa FC qualified for semifinals

Knockout Stage
      
Semifinals [Sep 6]
Luawa FC                     1-0 Great Scarcies FC
Lamboi FC                    2-1 Real Republicans 
 
Third Place Match [Sep 8, Wusum]
Great Scarcies               drw Real Republicans             [2-4 pen]

Final [Sep 8, Wusum Stadium]
Lamboi FC                    1-0 Luawa FC

NB: Lamboi FC, Luawa FC and Real Republicans promoted to Premier League 2022/23


District Leagues (SLFA Division Two) 2021 and 2021/22

Bo District

Bo Division One 2021 [Apr 17  Jun 6]
 
Final Table:
     
 1.Clockers FC                  11   7  3  1  18- 8  24 
 2.Edmond Michael Foundation    11   6  3  2  22-11  21
 3.Kakua Community FC           11   6  2  3  14-10  20
 4.Nepean Stars                 11   5  5  1  15- 6  20
 5.Bo Rangers Academy FC        11   5  2  4  15-11  17
 6.Sea Side Rangers             11   4  4  3  17-13  16
 7.Limo FC                      11   4  3  4  17-14  15
 8.Tee Tee Ess                  11   4  3  4  11-11  15
 9.Kennedy FC                   11   3  4  4  17-18  13
10.Alma FC                      11   1  5  5  10-20   8
11.Diamond FC                   11   1  3  7   4-18   6
12.Kanja FC                     11   1  1  9   4-24   4   
 
Source: https://copafacil.com/bodfa-competitions
 
Bo Division Two Cup 2021

Semifinals
Golden Stars                 bt  United Stars 
Ram Kay FC                   bt  [?] 
 
Final [Aug 22]
Golden Stars                 1-2 Ram Kay FC

Bombali District

First Division 2021

Playoff winners: Bombali Shebora FC 
 
First Division 2021/22

Participating teams:

Group A
   Bombali Shebora FC
   Teddy FC            [newly promoted]
   Seattle
   Tom
Group B
   Area Best FC
   Ocean Boys
   Annex FC
   Sahid Conteh-U FC   [last Second Division champions]
 
NB: top-2 of both groups to second group stage, the top-2 of which 
    will represent Bombali in the regional playoff.

Central One Football Association (COFA) 2022

[Sep 4]
Summer City                  2-1 Fourahbay Community

Kambia District

First Division 2021

Participating teams:
   Kolenten Rovers
   Great Scarcies
   Cheltenham
   Sunday Foundation FC
   Katara
   Bamoi FC
 
Playoff [Mar 3?]
Kolenten Rovers               -  Sunday Foundation FC
 
NB: the best 2 teams will qualify to play a round robin tournament
    with 3 teams from Port Loko for the national playoffs.
 
Kambia Second Division 2021

Participating teams:
   Rangers FC
   Kambia Stars
   Freetonians
   Boundary Strikers
   Konta United
   Obama FC

Western Area (WAFA)

NB: to be played in 5 groups; top-3 teams of each group qualify for playoffs,
    4 teams will be relegated to Division 3.

Round 1 [Feb 21]
Ibrahim FC                   0-0 SV Werder Bremen FC
Success FC                   1-0 Eastern Rangers  
Luawa FC                     3-5 Sierra FC           
FC Beckham 7/23              3-0 Shell United
AIK Freetown                 1-1 Mountain City FC
FC Alie                      0-4 Abacha FC    

NB: interrupted due to Covid-19 pandemic

[Mar 24]
Alaska FC                    2-0 Wellington Dynamo
Clintonian FC                1-0 Victory FC
Foulah Town                  2-0 Bundi FC
AY Soccer FC                 0-2 SYL FC   
Lion Pride FC                1-1 Hereford FC  
[Mar 25]
Sierra FC                    2-1 Markiana FC
Ibrahim FC                   2-0 Shell United
Hillside Academy             3-0 Luke Farm FC
Roady FC                     1-2 PS Zico FC
Wallsall FC                  2-1 Tornado FC
Legend FC                    0-4 Standard FC
FC Alie                      4-2 Easton Rangers      
[Mar 26]
SV Werder Bremen FC          2-0 Portee Sunlight FC
Abacha FC                    0-0 Kuraish FC
Mountain City FC             0-1 East End Tigers Junior FC
Mem's World Plus FC          2-0 Western Rovers FC
AIK Freetown                 2-1 Central Parade Junior
[Mar 28]
Alaska FC                    0-0 Young Doctors FC 
[Mar 29]
Victory FC                   4-0 Luke Farm FC 
Hillside Academy             0-0 Navo FC
Blackpool Junior             0-3 Legend FC
Hereford FC                  0-3 Walsall FC 
[Mar 30?]
Walsall FC                   1-0 Lion Pride FC 
[Apr 2]
Brookfields City FC          1-0 Standard FC
Philip FC                    1-0 Roady FC
Bondi FC                     0-1 PS Zico FC
Sierra FC                    1-1 Goderich Junior FC
FC Beckham 7/23              1-0 Alaska FC     
Mountain City FC             0-0 Legend FC
Success FC                   0-0 Luke Farm FC
Easton Rangers FC            0-0 Clintonians FC
SV Werder Bremen FC          2-0 Wellington Dynamo
Lion Pride FC                0-1 Walsall FC 
[Apr 3]
Hereford FC                  ppd Markiana FC                  [match officials absent]
Mem's World Plus FC          1-2 Sly FC
Abacha FC                    2-0 Hillside Academy
FC Alie                      0-2 Kuraish FC
Young Doctors FC             1-1 Rokel FC

Tables (Apr 7):

"East One" (?)
 1.Abacha FC             3   2  1  0   6- 0   7
 2.Kuraish FC            3   2  1  0   5- 0   7
 3.Hillside Academy      3   1  1  1   3- 2   4
 4.Success FC            2   1  1  0   1- 0   4
 5.Cline                 2   1  1  0   1- 0   4
 6.Navo FC               3   1  1  1   2- 3   4
 7.Victory FC            3   1  0  2   4- 3   3
 8.FC Alie               3   1  0  2   2- 7   3
 9.Easton Rangers FC     3   0  1  2   1- 3   1
10.Luke Farm FC          3   0  1  2   0- 7   1   

"East Two" (?)
 1.FC Beckham            4   4  0  0   8- 0  12
 2.SV Werder Bremen FC   3   2  1  0   4- 0   7
 3.Young Doctors FC      3   1  2  0   3- 1   5
 4.Rokel FC              4   1  2  1   4- 3   5
 5.Ibrahim FC            2   1  1  0   1- 0   4
 6.Shell United          2   1  0  1   2- 4   3
 7.Alaska FC             2   0  1  1   0- 1   1
 8.Wellington Dynamo     3   0  1  2   0- 3   1
 9.Portee Sunlight FC    3   0  0  3   2- 7   0
10.Tejan FC              2   0  0  2   0- 5   0

"West One"
 1.East End Tigers FC    3   3  0  0   5- 0   9
 2.Brookfields City FC   3   2  1  0   3- 0   7
 3.AIK Freetown          3   2  1  0   4- 2   7
 4.Standard FC           3   1  1  1   4- 1   4
 5.Kellie FC             2   1  1  0   2- 1   4
 6.Legend FC             4   1  1  2   3- 5   4
 7.Freetown G.           4   0  3  1   1- 2   3
 8.Mountain City FC      3   0  2  1   1- 2   2
 9.Central Parade Jun.   4   0  2  2   1- 4   2
10.Blackpool Junior      3   0  0  3   0- 7   0  
 
"West Two"
 1.Bhantal FC            3   2  1  0   5- 0   7
 2.Fullah Town           4   2  1  1   4- 2   7
 3.Syl FC                2   2  0  0   4- 1   6
 4.African Young Soccer  4   2  0  2   8- 7   6
 5.PS Zico FC            3   2  0  1   3- 2   6
 6.Philip FC             2   1  1  0   2- 1   4
 7.Mem's World Plus FC   2   1  0  1   3- 2   3
 8.Roady FC              2   0  1  1   2- 3   1
 9.Western Rovers FC     3   0  0  3   0- 5   0
10.Bondi FC              3   0  0  3   1- 9   0
 
"West Three"  
 1.Walsall FC            4   3  1  0   7- 2  10
 2.Goderich Junior       4   2  2  0   6- 3   8
 3.Sierra FC             3   2  1  0   8- 5   7
 4.Real Friends FC       2   1  1  0   5- 3   4
 5.Lion Pride FC         3   1  1  1   4- 3   4
 6.Luawa Junior FC       4   0  2  2   6-10   2
 7.De'Master's FC        2   0  1  1   1- 2   1
 8.Hereford FC           2   0  1  1   1- 4   1
 9.Tornado FC            2   0  0  2   2- 5   0
10.Markiana FC           2   0  0  2   1- 4   0

[Apr 13]
Sierra FC                    2-0 Tornado FC
Hereford FC                  2-1 Real Friends
[Apr 15]
Luawa Junior                 1-1 Goderich Junior
Bhantal FC                   0-0 Roady FC
Freetown Giant FC            0-0 Standard FC
AIK Freetown                 2-3 Legends
Clintonians                  1-1 Luke Farm FC
PS Zico FC                   2-1 African Youth SA  
[Apr 16]
Hereford FC                  2-2 Markiana FC
Ibrahim FC                    -  Portee Sunlight FC
[Apr 19]
Ibrahim FC                    -  Young Doctors FC
Tornado FC                    -  De Masters Will FC
East End Tigers               -  Kellie FC
Wallsall FC                   -  Markiana FC
Eastern Rangers FC            -  Navo FC
Tejan FC                      -  Rokel FC  
[Apr 22]
Bhantal                      0-0 PS Zico FC
Sierra FC                    0-0 Hereford FC
Mountain City                1-1 Brookfields
AIK Freetown                 0-1 Standard FC
Abacha FC                    1-0 Success FC  
Beckham 7/23                 1-2 Werder Bremen  
[Apr 23]
Roady FC                      -  Mems Plus World
[Apr 26]
Western Rovers FC             -  Roady FC
[Apr 27]
Syl FC                        -  PS Zici FC
Kellie FC                     -  Standard FC
[Apr 28]
AIK Freetown FC               -  East End Tigers Juniors FC
[Apr 29]
De Masters Will FC           ppd Real Friends FC              [match officials absent]
Mems World Plus FC           4-1 African Youth SA
Mountain City FC             1-0 Central Parade FC
[Apr 30]
Syl FC                        -  Roady FC
Navo FC                       -  Clintonians FC
Rokel FC                      -  Alaska FC
Young Doctors FC              -  Porteee Sunlight FC
[May 6]
Navo FC                      1-0 Luke Farm FC
FC Alie                      0-0 Victory FC
AIK Freetown                 1-1 Kellie FC
Shell FC                     2-2 Rokel FC
Sierra FC                    0-0 Lion Pride FC
Mighty Blackpool Jr.         0-2 Standard FC  

 
Western Area Rural District (WARDFA)

NB: first ever edition; started Mar 12; 30 teams divided over 3 groups

[Mar 12]     
Rural FC                     1-0 Killo FC  
[Mar 15]
Mama Star                    bt  Mamsul FC
[Mar 16]
Wessels FC                   3-0 Young Boys FC
JUI FC                       1-0 Foday Boie FC  
[Mar 22]
Goderich Community FC        0-0 Foday Boie FC 
[Mar 26]
Mamsul FC                    lt  Tombo FC 
[Apr 1]
Mamsul FC                    1-1 Sankoh FC                    [first point for Mamsul] 
Lavaly FC                    1-2 Foday Boie FC
[Apr 6]
Wessels FC                   1-0 Killo FC
[Apr 13]
Wessels FC                    -  Scott FC   
 
Reported Tables:
 
"Group A" 
 1.Rural FC              4   2  2  0   3- 1   8
 2.Teggish FC            3   2  1  0   5- 1   7
 3.Scott FC              3   2  0  1   7- 4   6
 4.Killo FC              4   2  0  2   4- 4   6
 5.Wessels FC            4   2  0  2   4- 6   6
 6.Eastern Eagles FC     3   1  1  1   4- 3   4
 7.Songo FC              4   1  1  2   6- 5   4
 8.Mountain Defenders FC 3   1  1  1   3- 3   4
 9.Eltuone FC            3   0  1  2   1- 3   1
10.Young Boys FC         3   0  0  3   0- 9   0 
NB: one more loss than win, odd number of draws; total goal difference -2
 
"Group B"
 1.Tombo FC              4   4  0  0   8- 3  12
 2.Devil Hole FC         4   2  2  0   8- 4   8
 3.Dolly 11 FC           4   1  2  1   4- 3   5
 4.Mama Stars            4   1  2  1   5- 4   5
 5.Sankoh FC             3   1  2  0   3- 2   5
 6.Excellence Strikers   3   0  3  0   2- 2   3
 7.Super FC              3   0  2  1   4- 5   2
 8.Jungle FC             3   0  1  2   2- 5   1
 9.Kebbie FC             3   0  1  2   1- 5   1
10.Mamsul FC             3   0  1  2   2- 6   1  
 
"Group C"
 1.Waterloo FC           3   2  1  0   5- 1   7
 2.Foday Boie FC         4   2  1  1   6- 3   7
 3.Mount Aureol FC       4   2  1  1   6- 5   7
 4.Jui FC                3   2  0  1   3- 2   6
 5.Afine FC              3   2  0  1   4- 4   6
 6.Wellington FC         3   1  1  1   4- 3   4
 7.Calaba Town           3   1  1  1   4- 4   4
 8.Goderich FC           3   0  2  1   1- 3   2
 9.Lavaly FC             3   0  1  2   3- 6   1
10.Bello FC              3   0  0  3   2- 7   0 


Ernest Bai Koroma Trophy 2021

NB: aka Northern Champions League

Start: Oct 30; 15 participants (after withdrawal Bankasoka FC)

Participants included newcomers Bullom Stars, Hippos, Magbema Strikers, 
Sankaran Warriors, Sahid Conteh-U and Urban Stars.

Round 1

First Legs
[Oct 30]
Urban Stars FC               0-0 Marampa Stars FC (Lunsar)
[date?]
Sahid Conteh-U FC (Makeni)   1-1 Hippos

Second Legs
Marampa Stars                1-1 Urban Stars FC
Hippos                       1-2 Sahid Conteh-U FC (Makeni)   

Quarterfinals

First Legs
[Nov 21]
Hydro Stars FC (Bumbuna)     2-0 Urban Stars FC
[Nov 24]
Makelleh                     2-3 Sahid Conteh-U FC (Makeni)   
Sky Eagles                    -  Kholifa Stars FC (Magburaka)        
[Nov 25]
Magbema Strikers FC           -  Bullom Stars 

Second Legs
[Dec 1]
Kholifa Stars FC (Magburaka)  -  Sky Eagles
[date?]
Sahid Conteh-U FC (Makeni)   3-1 Makelleh               
Urban Stars FC                -  Hydro Stars FC (Bumbuna)     [Hydro Stars on agg]
Bullom Stars                  -  Magbema Strikers FC          [Magbema on agg]

Semifinals

First Legs
Magbema Strikers FC          1-0 Kholifa Stars FC (Magburaka) 
Hydro Stars FC (Bumbuna)     1-1 Sahid Conteh-U FC (Makeni)        

Second Legs
Kholifa Stars FC (Magburaka) 1-0 Magbema Strikers FC          [0-3 pen]     
Sahid Conteh-U FC (Makeni)   0-0 Hydro Stars FC (Bumbuna)     

Final [Dec 25, Wusum Municipal Stadium]
Sahid Conteh-U FC (Makeni)   1-0 Magbema Strikers FC (Bamoi Lumor)
  [Saidu Kamara]


Ernest Bai Koroma Trophy 2022

NB: aka Northern Champions League

Qualifying Tournament Participants (24):
  Area Best, Catalan, MCA Rangers, Northern Stars, Teko Boys Society, Talent Rangers,
  Benkish, Seiko, Real Friends, Huthiefy, Eazi, Urban, United Community, Teddy, Sowa,
  Supreme, Wembley, Santino, Panlap All Stars, Masongbo, Valley Contractors,
  Derby Rangers, Smart Foundation Football Club; 24th club not named.

Preliminary Qualifiers
[Oct 6]
Smart Foundation             6-0 Valley Contractors
   [Nassiru Jumisa 1, Osman Mansaray 10, 4-0, Jonathan Ngegba 3-0, Ibrahim Saw 5-0,
    Momahed Sesay 6-0] 

Round 1

First Legs [Oct 19-Nov 5]
Sahid Conteh-U               0-2 Tonkolili Rangers
Masongbo Community           1-1 Ocean Boys
Urban Stars                  4-0 Kabala City
Sella Rangers                0-0 Bombali Shebora
Kholifa Stars                2-2 Hydro Stars
Magbema Strikers             0-0 Area Best
Yele Dantile                 0-0 Yono Shooting Stars
Hadith Strikers              1-0 Smart Foundation    
Golden Dragons               ppd Marampa

Second Legs
[Nov 9]
Bombali Shebora              0-0 Sella Rangers                
Ocean Boys                   3-3 Masongbo Community           [Masongbo on away goals]

NB: Tonkolili Rangers and Area Best Football qualified for round 2 as well

Round of 12

First Legs
[Nov 24]
Hadit FC                      -  Area Best
[Nov 26]
Tonkolili Rangers             -  Urban FC
Masongbo FC                   -  Sella Stars
[Nov 27]
Yoni Shooting Stars           -  Kholifa Stars
Bullom Stars                  -  Golden Dragons

Semifinals
[Dec 17]
Kholifa Stars (Magburaka)    1-0 Golden Dragons
[Dec 18]
Bullom Stars (Lungi)         3-1 Sella Stars

Final [Dec 25, Wusum Field, Makeni]
Bullom Stars (Lungi)         0-0 Kholifa Stars (Magburaka)    [4-5 pen]


2019/20

2022/23

list of champions

list of cup winners


About this document

Sources: https://www.facebook.com/slfootballupdates/?ref=py_c, https://www.facebook.com/Sierra-Sports-1853650114899881/?ref=py_c

Prepared and maintained by Ian King and Hans Schöggl for the Rec.Sport.Soccer Statistics Foundation

Authors: Ian King and Hans Schöggl
Last updated: 2 Jan 2023

(C) Copyright Ian King, Hans Schöggl and RSSSF 2021/23
You are free to copy this document in whole or part provided that proper acknowledgement is given to the authors. All rights reserved.